Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Zafíra városrész - Page 2 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 2 I_voting_barZafíra városrész - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Zafíra városrész

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 4:10 pm

First topic message reminder :

Túldíszített ablakkeretek! Kacskaringók! Hullámzó építészeti formák! Egymástól elütő színek! A szórakozónegyed Zafíra lakórészében szinte üvölt mindenről a felkiáltójel, de hát ez a helyzet a negyed többi részével is. A Zafíra a vidámpark mellett található meg, így az iskolából is rövid idő alatt elérhető, viszont ugyanúgy hozzátartozik, hogy nem árt, ha füldugót, vagy hasonló célokat ellátó bűbájt készítessz be magadnak, mielőtt aludni térsz. Ez az a negyed, ahol az éjszakáé is a terep... na meg a nappalé is. Mondhatjuk, hogy sosem alszik: nagyrészt fiatalok lakják, vagy olyanok, akiknek a testük öregszik ugyan, de a lelkük soha nem nő fel. Ha a vidámpark, a játszótér, a tér nyüzsgése nem lenne elég, mindennaposak a házibulik, néha több is egyszerre. Aztán ott vannak az utcazenészek, akik legtöbbször itt keresik a kenyerüket, nem ritkán közvetlenül a lakók ablakai alatt nyikorogva. Néha, amikor némelyik elvetemültnek olyan kedve van, még befestett, élő szobrok is szórakoztatják a járókelőket, nem ritkán rájuk ijesztve, vagy épp cukrot, lufit osztogatva a gyerekeknek. A legtöbb ház aljában kisebb boltok, kávézók, pékségek találhatók meg, így sosem kell messzire menni a reggeliért. Ha nem bírod a nyüzsgést és a hangzavart, ez minden bizonnyal nem a te városrészed, de hogyha mindened a mozgás, a színek és a pezsgő élet... akkor alighanem itt fogsz majd lakást keresni magadnak.

Zafíra városrész - Page 2 Zafira_varosresz


A hozzászólást Rheadora Syntyche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 02, 2013 11:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:24 pm

*Hát pedig ebben nehéz lesz megváltoztatni a véleményét, tényleg úgy gondolja, hogy Gigi biztosan jó író, ha ennyit foglalkozik vele.* -Jó, de én...akkor is elhiszem, hogy jó vagy, de majd bizonyítod. *Igen, szeretne majd egyszer valamit olvasni a leányzótól lehetőség szerint, aztán persze ki tudja, hogy enged-e majd ennek.* -De köszi, sokat gyakoroltam, meg úgy jönnek a dolgok. *Egyáltalán nem rökönyödik meg az infokon, az van, ha az ember kicsit elvarázsolt, akkor totál nem zavarja, ha esetleg más is az. Elmosolyodik, sőt a végén még kicsit el is neveti egymást, na nem negatívan, vagy nem Gigit neveti ki.* -Nekem volt olyan, hogy nem jutottam el a suliig... *Széles mosoly, bár azért nem teljes, hiszen a babaház nehéz és azt is cipeli közben.* -Találtam egyszer egy törött kakukkos órát a házunk mellett nem messze, és valamikor este jöttek rá a szüleim, hogy konkrétan egész nap a pajszerben voltam, szóval végülis el sem indultam a suliba. Van ez így, bár persze munkahely esetén bajosabb. *Ez mondjuk való igaz, hogy a suliból e miatt nem rúgták ki és a szülei sem tették ki mondjuk a szűrét, vagy ilyesmi. Erőteljesen figyel az infora és raktározza el magában. Végülis ez nem gond, majd benéz szépen a boltba és keres hozzávalókat, apró alkatrészek, hibás óraszerkezetek, ilyesmi gyakran szokott lenni.* -Áh, értem, ez jó ötlet, köszönöm! *Lassan elérnek a célig, a házhoz ahol minden bizonnyal a család lakik. Kicsit azért zavarban van, mert ritkán szokott így személyesen odaadni dolgokat, inkább mondjuk árvaházban a nevelőknek, vagy ilyesmi.* -Nem adod inkább át te? *Visszakozik kicsit zavartan, de úgy hirtelen csak nem passzolhatja át a lánynak a házat, ahhoz kissé nehéz ugye.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:14 pm

*A szíve neki sem tört annyira össze, hiszen soha nem volt még igazán szerelmes - talán csak simán nem jött még senki olyan, aki elnyerte volna a szívét, vagy túlságosan izgult attól már az elejétől fogva, hogy vége lesz, és ez egyszerűen kizárta az ilyen érzelmeket. Mikor Lucas magabiztosan kijelenti, hogy neki az íráshoz van tehetsége, akkor elmosolyodik.* - Ugyanmár, még semmit nem olvastál tőlem! Én viszont már láttam a babaházat, szóval nyugodtan mondhatom, hogy van ehhez tehetséged. *Navigálja ő szépen, pontosabban inkább megy valamerre, Lucas meg követi, nem mondja hangosan hogy merre kellene menni. Mikor Lucas visszakérdez, megint kicsit zavartan válaszol, de erre legalább válaszol. Erről is elég "ciki" beszélni, de mégsem annyira mint arról, hogy nincs hol laknia. Majd egy éjszakára megszáll a fogadóban, annyiból nem lesz baj.* - Hát... előfordul, hogy kések, vagy elfelejtek bemenni... tudod, mert épp elkapott az ihlet... elég ciki, de olyankor nem nagyon figyelek másra, pláne az időre, van hogy majdnem egész nap... és az ilyeneket a munkaadók nem nagyon értékelik. De mostanában nem volt ilyen szerencsére, jól időzített a Múzsa, vagy nem tudom. *Mondja kicsit nevetve, majd mikor Lucas megkérdezi ő minek örülne, abszolút nem asszociál arra, hogy róla lenne szó. Biztos csak érdekli a tanácsa.* - Hát nem tudom az mennyit segít, mert nem biztos hogy ugyanazokat szereti az illető, de... láttam ilyen dolgokat, mindenféle medálok, meg karkötők, ékszerek... régi kulcsokból, meg óralapokból, meg szerkezeteknek az apró részeiből... szerintem azok fantasztikusak. Nem nagyon tudok pontosabbat mondani, gondolom ehhez is ihlet kell.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:03 pm

*Hát akkor úgy fest, hogy nem sok jól sikerült kapcsolatuk volt eddig, mindkettejüket ejtették már, vagy dobták. Őt ez utóbbi nem nagyon fenyegette még, mert általában mielőtt bárhova eljutott volna, már akkor lekoptatták, így talán annyit ért a dologgal, hogy nem törte össze senki a szívét, maximum a lelkesedése csökkent, hogy egyáltalán próbálkozzon.* -Én se tudok rajzolni, de neked az írás megy, ahhoz kaptál tehetséget. *Bólogat megerősítve saját magát. Nem gond, hogy még nem olvasott semmit sem a lánytól, amit ő írt volna, simán e nélkül is hisz benne, hogy bizonyára jó író, ha ezzel szeret és szokott is foglalkozni. Feltápászkodik hát és a babaház alá nyúl megint, és megy Gigi után amerre navigálja. Mostmár legalább az a biztos, hogy van végcél és nem fognak a végtelenségig kavarogni, mint ahogy ő tette eddig. Igyekszik rendes lenni, alapvetően jó nevelést kapott, és szerencsére inkább az apjára ütött...a mostoha apjára, ami hülyén jön ki, de végülis sok esetben nem csak az számít, amit öröklünk, hanem amit ellátunk, és ha egyszer az apja alapjáraton azért rendes, nem csoda, ha ő sem lett egy ősgonosz.* -Miért raknak ki? *Folyton visszakérdez, nem tehet róla, egyszerűen érdekli a válasz, érdekli mindenféle ami Gigivel a helyzet, mégha láthatóan azért titkol is dolgokat. A visszakérdezés hallatán csak újra fülig vörösödve bólint.* -Szerinted mit rakhatnék össze neki? Te... mondjuk... minek örülnél? *Nagyot nyel. Mondjuk, hogy próbál általánosságban beszélni, mégha ez nem is nagyon megy, hiszen lángol a feje és akadozva beszél, de így legalább kipuhatolja, hogy Gigi mit is szeret.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:51 pm

*Igazából le lehetne koptatni később is, de ahhoz az kellene, hogy tényleg nagyon felhúzza valamivel, hiszen azért mégis kedveli már valamennyire... inkább attól fél, hogy Lucas fogja majd "dobni". Vagy azért, mert elmondja neki az igazságot, vagy azért, mert folyton titkolózik - mindkettő megtörtént már, többször is, és nem volt kellemes. Szép lány, kedves lány, így sokan kikezdenek vele, néha viszonozza is, de nem igazán lett még soha jó vége.* - Persze, értem... nem is annyira az ötletre gondoltam, csak... én képtelen lennék ilyeneket megcsinálni. Sokszor vannak ötleteim mondjuk rajzokra, festményekre, de egyszerűen nincs hozzá kézügyességem, hogy megrajzoljam. Azt hiszem, nem ehhez kaptam tehetséget... bár lehet, hogy máshoz sem. *Megvonja a vállát, majd megint elmosolyodik mikor Lucas nem akarja, hogy ő cipelje.* - Tényleg rendes vagy. Akkor gyerünk, mutatom az utat. *Áll fel, majd a munkára megint kicsit vállat von, esetlenül. Gyakori mozdulat ez, pláne amikor nem tudja mit mondjon, vagy épp szégyelli amit mond.* - Hát, igen, általában kiraknak. Szóval van, aki tetszik neked? Szerintem nem muszáj szobrot csinálni róla, elég, hogyha összeraksz neki valamit... nem feltétlenül babaházat, de bármilyen kis dolgot, amihez épp ihleted van. Biztos imádná, ez is nagyon jól sikerült.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:31 pm

*Akkor ez azért pozitívum, hogy még nem lett lekoptatva, akkor talán nem is lesz? Szerencsére ő még nem futott bele semmi kellemetlenbe itt, bár az is tény, hogy késő este nem merészkedett semmi rossz környékre, bár igazából máskor sem merészkedne rossz környékre. Elég tehetősek a szülei, nem jár rossz cuccokban, bár nem is is felvágós, de attól még lehet, hogy simán kinézné valaki magának, ha teszem azt a sötét negyedben akarna kellemes sétára indulni. Az ingerült válaszra egy kicsit hátra is hőköl, inkább meglepettség miatt, mint ijedtség okán.* -Oké, bocs, én csak... *Elhúzza kicsit a száját. Nem érti a nagy kirohanást na, és azért zavarja a dolog. Azt ez alapján igenis érzi, hogy valami titok is lappang a háttérben. Talán...talán a kedvesség mögött valami más van, valami átverés? Nem, csak nem ilyesmiről van szó, Gigi kedves lánynak tűnik. Persze Ophy is kedves lánynak tűnik, ha akar, de ő nagyon jól tudja, hogy milyen is valójában. Kavarognak a fejében a gondolatok, ami látszik is, mert erőteljesen ráncolja közben a homlokát. Aztán a babaházra pillant megint, ez legalább eltereli a gondolatait.* -Köszi! Hát csak úgy jön, picit le kell csiszolni őket, nem olyan bonyolult, pár vázlat az elején...ilyesmi. Gondolom te sem tudod elmagyarázni, ha írsz valamit, akkor hogy csinálod, hogy jön az ihlet. *Próbál olyan témával élni, amit ugye a leányzó is ismer, mert hát no sok esetben csak úgy alkot, ami eszébe jut, amit megálmodni szokott, ilyesmi, általában nehéz megmagyarázni, hogy mi miért lesz. Aztán csak megrázza a fejét.* -Nem vészes, már pihentem, szóval elvihetjük és amúgy se venném a lelkemre, ha neked kéne cipelni. *Azért mégsem túl könnyű az a ház és a démon erő segít abban, hogy ne szakadjon meg, ha nem is feltétlenül szándékosan használja. Nem ússza meg a visszakérdezést, ezért kissé el is pirul, az arca vöröses színt ölt, még a füle is kicsit rózsaszínesre vált.* -Hát én csak...hogy...szóval...én nem igazán tudok festeni, maximum szobrot tudnék csinálni arról, aki tetszik. *Böki ki nagy nehezen a dolgot, talán valahol sejthető, hogy a vörös ábrázat és az akadozott beszéd nem arra utal, hogy az a valaki mondjuk egy diáktársa lenne.* -Ennek örülök, mert gyakran váltod a munkahelyeidet?
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:19 pm

*Ő azért általában megmondja előre, hogyha nem érdekli valaki... csak épp gyakran van, hogy az elsőből, meg a másodikból sem nagyon értenek a srácok, akkor szokta azt, hogy inkább megad valami kamu számot, vagy elkísérteti magát egy házig mondván hogy ott lakik, aztán megbújik a kapualjban és elfut mikor a fiú távozott. Szóval vannak trükkjei, de ezeket valóban csak akkor adja elő, hogyha valaki nem érti, hogy nem érdekli - Lucasszal pedig egyik sem történt meg egyelőre. Arra, hogy veszélyes-e Nellond, eszébe jut a kikötői jelenet, amikor kis híján csúnya vége lett annak, hogy szimplán végigsétált az utcán. De mégsem zárkózhat be csak mert bárhol és bármikor leszólíthatják, nem igaz? Egy-egy ember ellen amúgyis meg tudja védeni magát, azért boszorkány, épp csak túlerő volt legutóbb.* - Nem estem bele semmibe. Nem történt semmi, rendben? Aranyos, hogy aggódsz, de... csak ne. *Talán kicsit ingerültebben válaszol, mint ahogy kellene. Nem Lucasra haragszik, de fogalma sincs, mivel magyarázhatná, és Lucas tovább kérdez... Aztán persze megenyhül, és el is szégyelli magát. Már épp bocsánatot kérne, amikor Lucas felajánlja, hogy elkíséri, ami megint nem éppen kellemes.* - Uhm... nem kell, igazából épp onnan jövök... *Csak épp nem abból az irányból, de ez mellékes.* - Most ráérek, épp sétálni indultam, még nem megyek haza. *Hazudik mint a vízfolyás, amiért rosszul érzi magát, de az igazat csak nem mondhatja, nem igaz? Helyette inkább a babaházat nézi, hogy terelje a szót.* - Húha, ez tényleg fantasztikus... az az ablak csodálatos! Hogy tudsz ilyeneket? *Álmélkodik egészen, majd megrázza a fejét.* - Nem feltétlenül. Maradjunk inkább abban, hogy ha egy... kedves ismerősödet bántják, akkor alap, hogy a segítségére sietsz. De nem bántottak, tényleg. Nem fontos. Ha gondolod, elvihetjük nekik most, de nem túl nehéz? Úgy értem, ha eddig cipelted, biztos fáradt vagy. *Teszi hozzá, hogy látszódjon, nem a fiú erejét vonja kétségbe, de azért fáradtan az erőbajnokok sem teljesítenek jól.* - Min agyaltál? *Kérdez rá persze rögtön, majd kicsit megvonja a vállát. Hogy van?* - Szokásosan. Még ugyanaz a munkám mióta beszéltünk, ami pozitívum, és egyébként kész csoda. Szóval megvagyok, ma koradélutánig dolgoztam, szóval az estém szabad.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:58 pm

*Akkor legalább valami, bár persze attól még nem csoda, ha a legrosszabb is eszébe jut, bár persze elhessegette az ötletet. Azért akik le szokták koptatni általában már az elején sem szoktak túl kedvesek lenni, bár persze akad kivétel is, aki nem mondja a szemébe a dolgokat, csak inkább a végén derül ki, hogy kamuzott, mert úgy sokkal könnyebb...neki persze. Azért megnyugszik, hogy nem történt semmit baj.* -Hál' isten, azért már sötétedik, meg minden, nem tudom, hogy ez a Nellond nem veszélyes-e azért néha. De akkor...belestél valamibe? *Tippel tovább. Igen, lehet hogy nem kéne feszegetnie a témát, de hát talán kissé naiv, az fel sem merül benne, hogy egyszerűen csak ilyenek Gigi ruhái, és konkrétan még laknia sincs hol.* -Áh, akkor elmenjünk addig együtt? Bár akkor tényleg nem kell, ha amúgy is összefutottunk, és ráérsz. *A kérdésre bólogat és a babaház tetejét is megpaskolja kicsit. Szép, rózsaszínes, olyan régies stílus, vannak benne kis bútorok és még egy apró mozaik ablak is a tetején, ezzel dolgozott a legtöbbet.* -Azt hiszem az eddigi egyik legjobb lett, de elég jók voltak a hozzávalók, ez a bolt itt Nellondban csúcs! *Lelkesedik, hiszen tény és való, hogy rossz alapanyagokból, nehéz igazán jó dolgot kreálni.* -Hát alap, ha egy lányt bántanak, akkor a fiúk dolga az, hogy segítsenek nem? *Tényleg így gondolja őszintén, még akkor is, ha mondjuk ránézésre nem igazán lenne esélye egy darab banditával szemben sem.* -Szívesen elviszem, ha már eddig elhoztam, ha mutatod az utat, vagy ilyesmi. *Végülis tényleg nem jelentene gondot.* -Oh, én remekül, találkoztam egy sráccal, tök szépen fest! Lefestett egy lányt, aki tetszik neki, én meg agyaltam hogy... öhm... és te hogy vagy? *Harapja el a mondatot, mert kicsit majdnem olyasmi csúszott ki, amit nem akart.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:43 pm

*Nos, nem, a cím maga létezik - az más kérdés, hogy nem ott lakik, de mondta is, hogy kit keressen Lucas ha épp nem találja ott, és kinek adja le a babaházat. Épp ezért fordul meg a fejében, hogy inkább csak elmegy, hiszen a fiú el tudja intézni azok alapján amiket mondott, nem? Majd arra jut, hogyha így lenne, akkor Lucas aligha ücsörögne itt a padon, szóval mégis csak oda kellene menni. Ezek veszik rá, hogy végül megszólítsa a másikat. Lucas rögtön elé siet, és arról kérdez, hogy bántotta-e valaki, ami meglepi, és elsőre nagyon is jól esik neki, de ezután még rosszabb megmondani, hogy nem, szimplán csak... ilyenek a ruhái.* - Nem, dehogy, nem történt semmi. *Rázza meg a fejét, és kicsit zavartan húzogatja a hátizsák meglévő pántját. Egyszerűbb lett volna, ha a fiú nem mond semmit, de nem tudhatta.* - Arrafelé van... *Int csak úgy nagyjából a ház felé.* - De mindegy is, most úgyis itt vagyok. Szóval, kész van? *Kérdezi, a babaházat fixírozva, majd ő is közelebb lép, le is ülve a padra.* - Nem, tényleg nem bántottak, eskü. De örülök, hogy így megvédenél. Igazán rendes tőled. *Mondja őszintén mosolyogva, még mindig kicsit zavartan, és felhúzza a lábait a padra, törökülésben ülve. A babaházat szemléli.* - Gyönyörű lett, biztos, hogy imádni fogják! Csak nem tudom, hogy viszem el odáig, de majd megkérek valakit. És... hogy vagy? Nem is beszéltünk már... régóta.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:30 pm

*Már az is megfordul a fejében így pihenés és várakozás közben, hogy talán esetleg a leányzó eleve hamis címet adott meg, és azért nem találja, mert nem is létezik ilyen. De csak nem...olyan kedves volt, miért verte volna át? Bár annyi szent, hogy elégszer koptatták már le hülye szövegekkel, amikben általában baromi sok kamu volt...szóval ezen sem lepődne meg túlságosan. Gigi szép lány, és általában a szép lányokat el szokta riasztani nagyon-nagyon rövid idő alatt. Viszont végül csak meglátja a leányzót, aki közeledik, bár eléggé szakadtan fest annyi szent. Felszökik a szemöldöke és alapból valami rosszra gondol, bár nincs rajta semmi sebesülés, vagy ilyesmi, de mégis... Felpattan a padról, és szinte meg sem hallja a kérdést, Gigi elé siet.* -Szia! Ugye nem...nem bántott valaki? *A kérdés majdnem el is megy a füle mellett, látszik rajta, hogy őszintén aggódik, hogy esetleg tényleg valami ilyesmi történt, esetleg valaki el akart bánni a leányzóval, de meg tudott lépni ezért szakadt el a pánt, meg a ruhái pár részen.* -El, azt hiszem, nem igazán találom a címet, pedig felírtam, biztos, hogy nem keverem mással. *A pad felé orientálódik, nem akarná, hogy közben netán valaki elhúzzon a babaházzal, az nem lenne valami szép.* -Nem ülsz le? Ha elfáradtál, vagy valaki tényleg bántott, akkor...majd én elintézem! *Kicsit kihúzza magát, bár nem egy erős gyerek, eléggé vékonyka, bár mondjuk a fél-démon erő ott van legbelül, bár még szinte soha életében nem alkalmazta.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 3:23 pm

*Azóta is többször eszébe jutott Lucas, de az igazság az, hogy kezdte afféle szép emlékként kezelni inkább. Nem találkoztak az az első óta, egyikük sem tudja a másiknak az elérhetőségét... már régóta nem azon a címen lakik, amit megadott, még ha el is jár látogatni néha péntekenként, amikor a barátnője szülei nincsenek otthon. Azóta már egy csomó helyen lakott itt-ott a városban, kész véletlen, hogy most megint a Zafírában... pontosabban eddig a pillanatig. Az igazság az, hogy épp ma rakták ki, mondván nagyon sajnálják, de hazajön a lányuk, akinek eddig a szobájában lakott, így nincs helyük neki... így hát megint kezdődhet a könyörgés a megszokott helyeken, hátha valahol visszaveszik még pár napra. Ennek köszönhetően eléggé esetlenül, letörten sétálgat a városrészben, és a ruhája sem olyan rendezett, mint mikor Lucas utoljára látta: kopott, lyukas kabát, ugyanilyen farmer, és egy hátizsák, amit csak a fél vállán hord - nem azért mert amúgy gyerekes, hanem mert a másik pántja el van szakadva, láthatóan több éves lehet az is. Más cucc pedig nincs is nála, mindene ami van belefér ebbe ha nagyon akarja, csoda, hogy még nem adta meg magát teljesen a folytonos telepakolástól. Amikor megpillantja Lucast, először megtorpan, és elsőre arra is gondol, hogy csak álmodik, majd másodjára arra, hogy meg kellene fordulni és eloldalogni gyorsan mielőtt meglátja így... de azt mégsem teheti meg, ugye? Pláne, mikor meglátja a babaházat, át kellene legalább venni.* - Szia. *Köszön rá halkan, a karjait összefonva maga előtt.* - Eltévedtél?
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Ereklyevadasz
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 3:14 pm

~Hozni kellett volna valami gurulós kocsit, vagy valamit...~ *A Jenilia óta jön már, és őszintén szólva kezd elfáradni. Nem kicsi a babaház, amit végül összerakott, bár tudja hozni két kézben, de azért elég rendesen alá kell nyúlni, egyensúlyozni és egy idő után ebben a helyzetben az ember totálisan elgémberedik. Neki is kezd már beállni lassan a háta, és kicsit a karja is fáj már, a címet pedig az istennek sem leli. Tudja, hova kéne menni és nagy nehezen már legalább az adott városrészre sikerült rábukkanni, de valahogy olyan szinten egyformának tűnnek a házak, hogy az valami kiborító. Lehet, hogy jobb lett volna térkép, vagy megbeszélni valami helyet, amit ismer, ahol összefutnak. De hogy, ha egyszer nem ismeri a lány semmilyen elérhetőségét? Ez azért rendkívül megnehezíti a helyzetet, csak a cím van, amit viszont mintha a föld nyelt volna el. Kitartóan küzd...ött eddig. Lassan tényleg úgy érzi, hogy kezdenek a karjai leszakadni, úgyhogy rendkívül hívogatónak tűnik az a pad, ami pár méterrel előtte az út szélén pihen. Végül megadja magát a csábításnak, először a babaházat teszi le, majd végül ő maga is leül. Levegő kifúj, nyak ropogtat, aztán hátradől és kicsit igyekszik levegőhöz jutni. Tovább kéne indulni, vagy kéne valaki, aki segít és ad valami infot, hogy ne keveregjen már itt ennyit.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 2 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 6:14 pm

*Az Alkonyatos dologra már nem szól semmit, csak bólogat, hogy persze, nem úgy gondolta a srác. Aztán elvonul a szobába átöltözni, és behajtja ugyan az ajtót, de természetesen nem zárja be, vagy tol elé barikádot, elvégre nem nagyon számít rá, hogy Charlie bejönne. Odakapja a fejét, amikor nyílik az ajtó, majd Charlie persze rögtön le is fagy, de nem hátrál ki rögtön fülig vörösödve. Sőt, marad, és még csak el sem nagyon fordul. Halványan elmosolyodik, majd gond nélkül öltözik tovább, mintha mi sem történt volna, és megvonja a vállát.* - Persze, persze, valami olcsóbb hely. Én sem ötcsillagos éttermekre gondoltam, olyanra nemhogy pénzem nem lenne, de szerintem nincs is Nellondban ilyesmi. De még Valdonban sem. Mekibe viszont nem megyünk, bármennyire is szereted, már lassan ebédelni lehetne, azt meg nem ott. *Szögezi le, miközben az övét is becsatolja, és végez az öltözéssel, majd újra Charlie-hoz fordul.* - Igazából tudok egy helyet. Csak nem igazán arra készültél hogy eddig itt leszel, nem fognak nagyon hiányolni?

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 5:58 pm

*Hát igen, fogjuk rá, hogy fejlődő képes, és a mai pánikrohamját már eljátszotta reggel, így valamivel elviselhetőbb állapotban van. Az Alkonyatos szövegre csak picit elhúzza a száját.* -Én nem azért mondtam, de akkor is szép voltál, és jó volt nézni. *Teszi hozzá, mostmár picit szájhúzva. Jó azért a bátorságát rémesen könnyen le lehet törni az egyszer szent igaz. Szóval elzúz fogat mosni és felöltözni, a fogkefével megküzd, de azért csak elővarázsolja a csomagolásából nagy nehezen. Elég hamar elkészül, mert nagyjából arra számít, hogy Adanna elfoglalt nő, bizonyára akad dolga és ő amúgy is csak zavarna itt. Szóval elég hamar kint is van, és valahogy talán az itt töltött idő miatt, meg amúgy is totálisan nem számolva azzal, hogy a leányzó is öltözik reflexből indul el a szobába, minden előzetes gondolkodás nélkül nyitva rá az ajtót az épp öltözködő leányzóra.* -Öhm...én...én szívesen elmegyek...éhes vagyok. *Böki ki nagy kínlódva, de még annyi lélekjelenléte sincs, hogy mondjuk elforduljon. Ezt tuti, hogy nem hinnék el a netes haverjai, sőt még Avanel sem biztos! Bár ő azért eléggé rugalmas, mostanában kevesebbet futnak össze, az sem lepné meg, ha már mindenféle fura gondolatai lettek volna, hogy a kölyök merre jár.* -Az étterem jó...jó ötlet lehet, de valami olcsóbb hely. *Igen ez megint ciki. Avanel a pénzes kettejük közül, ő meg még egy diák, aki konkrétan a szülei által adott zsebpénzből tengődik. Adanna pedig felnőtt nő, akinek saját lakása van és nem a felmenői tartják el. Micsoda égés!*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 2 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 5:50 pm

*Charlie-ból kapásból kibukik egy bók, ahogy egymásba futnak, ráadásul még csak fülig sem vörösödik mellé, amit határozottan fejlődésnek könyvel el. Így visszamosolyog, és bólint.* - Nos, köszönöm szépen. Mondanám, hogy hordom többet így, de igazából főleg csak akkor szoktam, amikor nagyon zavarna kiengedve. Itthon nem igazán. *Aztán láthatóan a másik még mindig erősen zavarban van az éjszakának köszönhetően, szóval hagyja hogy bekapcsoljon és összeszedje magát. Már mozdulna a szoba felé, amikor Charlie újból bókol, mire önkéntlenül is felnevet kicsit.* - Csak ne add elő azt az alkonyatos "szeretlek nézni amíg alszol" dolgot. Bár valljuk be, ott jóval ijesztőbb volt, mert a csaj nem éppen vele bújt ágyba előző este, de akkor is. *Majd átadja a fogkefét, és figyeli, ahogy Charlie bontogatja, de a világért sem segítene, felnőtt férfi, oldja meg szépen. Vagy... legalábbis kor alapján az. Nagyjából.* - Csak nyugodtan. *Gesztikulál a fürdő felé, jelezve, hogy menjen csak, és addig ő is visszavonul a szobájába felöltözni.* - Engem nem zavar, ha itt vagy. Mit szeretnél csinálni? De igazából le is mehetünk akár egy étterembe, vagy ilyesmi, nem tudom mennyire van itthon kaja.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 4:55 pm

*Amikor szembe találkozik a feltűzött hajú Adannával akaratlanul is kibukik belőle egy bók.* -Szép vagy, jól áll így a hajad. *Megpróbál egy mosolyt is erőltetni mellé, mert azért igenis zavarban van még, de sokat segít a helyzeten, hogy a leányzó nem kérdez rá arra, hogy miért is volt már megint kibukva. A kérdésre bólint tarkóvakargatás közepette.* -Aha, nem volt annyira vészes, vagyis jó volt...és reggel...szép voltál, amíg aludtál. *Bukik ki belőle, hát igen azért pár percig nézegette Adannát, mivel valamivel előbb ébredt, még ha csak pár perccel is. Természetesen mindez idő alatt a keze a szája előtt van, amikor beszél, de azért a puszit meg lehet oldani minden gond nélkül, mert ugye amikor épp nem beszél, akkor hozzáférhetővé válik az arca. Átveszi a fogkefét és kissé ügyetlenül, de bontogatni kezdi. Jó hát lássuk be ezek a csomagolások elég bombabiztosak tudnak lenni, hogy a kisgyerekek ne tépjék szét őket egy könnyen, neki meg így azért nem egyszerű.* -Köszi! *A kérdésre és a "kívánsz" megfogalmazásra nagyot pislog.* -Őőő...hát nem tudom, megyek, ha zavarok, gondolom nem számoltál vele, hogy itt ragadok, meg minden, és van jobb dolgod is mára. *Jó igen, megint hülyeségeket beszél, de ez tőle azért egy idő után megszokott. Megkordul a gyomra, úgyhogy gyors fordulással el is tűnik a fürdőszobában fogat mosni. Óvatosan behúzza maga mögött az ajtót, hogy a ruháit is magára kapja gyorsan, amint készen van, és már teljesen frissen kerüljön elő megint.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 2 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 4:45 pm

*Nem is nagyon veszi észre a helyzetet egyelőre, hiszen nem is oda figyel. Erősen félálomban van, és csak int Charlie-nak, hogy persze, menjen nyugodtan, csak tudná miért vörösödik már megint. Majd ugyebár ő maga is felkel, kimegy fogat mosni, és bizony feltűnik neki, hogy Charlie egészen eltűnt, de egyelőre nem kezdi el faggatni, hogy ugyan mi van. Nem lenne igazán illendő. Szóval fogmosás után szépen kifésüli a haját, majd még fel is tűzi, utána visszasétálna a szobába, hogy felöltözzön, de ekkor már azért belefut a másikba.* - Na, sikerült túlélned az éjszakát? *Kérdezi derűsen, hiszen Charlie eléggé feszült volt tegnap este is. Puszit ad a másik arcára, így reggel még csak ilyet, majd bólint, és visszalép a fürdőbe, elővéve egy bontatlan fogkefét.* - Parancsolj. Azt hiszem, a ruháid is megszáradtak. Szóval meddig kívánsz maradni? *Nem tervezi kidobni Charlie-t, vagy ilyesmi, de kíváncsi hogy a másik mit tervez a nappal, vagy legalább a reggellel kapcsolatban.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 4:32 pm

*Már félúton jár az ajtó felé, amikor halk nyögést hall a háta mögött. Jó azért lássuk be, hogy egy lány nyögdécselése nem kifejezetten segít azon a helyzeten, amivel most amúgy is derék alatt küzd. Nagyot nyel, reflexből fordul meg.* -Én...én nem...nem szök... *Amikor ráeszmél, hogy mi a nagy helyzet odalent, végképp bíborvörösre vált az arca és elharapva a mondatot majdhogynem futva távozik a wc irányába. Jó eséllyel tovább marad bent, mint ami indokolt lenne, már az is felmerülhetne Adannában, ha a földszinten laknának, hogy minimum kimászott az ablakon, vagy épp menekülési útvonalat keres. Aztán végülis nagy nehezen nyílik az ajtó, és már nem annyira vörösen, de eléggé zavarban kerül elő, jó eséllyel addigra a leányzó már régen kész van a fogmosással. Kérdés, hogy vele e téren mi lesz, olyan szájszaga lehet, mint egy háromnapos vízihullának, fogkefét meg történetesen nem hozott, hiszen még véletlenül sem merült fel benne, hogy itt fog aludni. Valahol jó eséllyel a fürdő, netán a konyha környékén koccanhatnak megint, mert egyrészt már éhes, másrészt, meg kellenének neki a ruhái is, amik már minden bizonnyal alkalmasak a viseletre.* -Teljesen véletlenül nincs pót fogkeféd? *Beszéd közben, mert most azért közelebb áll a leányzóhoz, mint az ágyas jelenet esetén egyszerűen a szája elé emeli a kezét. Ne égjen már be ezzel is.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 2 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 4:23 pm

*Szokatlan tőle, hogy ennyire sokáig aludjon, de amikor nincsen semmi dolga, és ráadásul Charlie is itt van, akkor kicsit más a helyzet. Az viszont biztos, hogy hamar elaludt a film után, így nem nagyon tűnt fel neki, hogy a másik éjszakázna. Viszont mivel már egyébként is ébredezne lassan, mikor érzi Charlie súlyát eltűnni maga mellől, halk nyögéssel a hátára fordul - eddig ugyanis az oldalán, Charlie felé fordulva aludt, legalábbis az utóbbi néhány órában. Pislog, nyújtózkodik, először a plafonra igyekszik fókuszálni, és csak utána tűnik fel neki, hogy a másik közben kikelt az ágyból.* - Hova szöksz? *Kérdezi nevetve, kicsit még álmos hangon, de persze nem tartja vissza, hagyja hogy kimenjen. Néhány másodpercig még heverészik, majd ő is felkel. Mivel a fürdőszoba és ahova Charlie ment külön van, ő kicsoszog fogat mosni, és fél kézzel igyekszik rendbetenni a haját. Aztán minden bizonnyal majd mindjárt összefutnak a lakásban megint.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 4:07 pm

[Másnap reggel, kis csúszással Razz]

*Szóval nagy nehezen rá lehetett azért venni, részben rávette ő magát, részben Adanna ellenállhatatlan érveinek hála...szóval egy szó, mint száz, nem a kanapén aludt, hanem bent az ágyban. A ruháit a mosógép szépen megoldotta, és reggelre már használható állapotba kerültek szépen. Lassacskán ébredezik tehát, nem aludt túl sokat, egyrészt filmet néztek, másrészt fenemód zavarban volt, nehogy horkoljon, vagy ha ellazul beinduljanak mindenféle testműködései, de igazából az éjszakázást már megszokta, így nem kifejezetten karikásak a szemei. Meg hát van már vagy tíz óra. Ettől függetlenül álmoskásan nyitja fel a szemét épp Adanna felé fordulva oldalt fekve. Nem is nagyon mer megmoccanni, hiszen láthatóan a leányzó még javában alszik, esze ágában sincs felébreszteni, viszont az a gond, hogy sok kólát ivott, és nagyon muszáj lenne kimennie wc-re. Kellemetlen, de döntést kell hozni. Nagy nehezen próbál a lehető legóvatosabban a hátára fordulni, és kibújni a takaró alól, hogy a másik ne ébredjen fel rá. Még egy apró kellemetlenség megfigyelhető rajta, amire alapvetően egyelőre (mivel Adanna alszik) fel sem figyel, hiszen igazából megszokott dolog a pasiknál reggelente...és a wc megrohamozása általában tökéletesen helyre is hozza ezt a problémát is. Magyarul igyekszik osongálni csendben és nesztelenül.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 4:51 pm

*Hát igen, az még korai lenne, és igazán nem érezné jól magát, ha nevetésbe torkollna a dolog, már maga a kuncogás sem érinti igazán jól. Picit el is húzza a száját, de a kérdésre valamelyest megint visszatér a mosoly.* -Nem, de hát...jó tudod, ők haverok, szóval nem barátok, azokból nem rendelkezem sokkal. *Magyarázza. Hát igen, lássuk be a gép előtt ülve, annyira szoros barátságokat nem tudott kialakítani, talán Avanel az egyetlen, akivel sikerült, de hát vele amúgy is beszélgetett, a többiekkel meg nem szokott, inkább csak tényleg a játék és Lan party-k, így hát nem csoda, ha nem feltételeznek róla ilyet, és finoman szólva is ellenszenves bagázs. A felhozott példán azért kikerekedik a szeme.* -Azért én ennyire nem... *Jó hát előfordult már egy-két pikáns eset, amikor összehozta a karikat csak azért, mert neki nem volt senkije, és így élte ki azt, amit másképp nem lehet, de azért érezte, hogy ez nem az igazi. Aztán minden bizonnyal csak megnézik azt a fránya filmet és elbeszélgetnek még kicsit, no meg halálosan zavarban megpróbál majd aludni is, ami azért lássuk be tényleg nem lesz egyszerű feladat. Aztán persze ne is beszéljünk arról, ami majd reggel következik...álmosan, kialvatlanul, időnként álmában Adannára csúszva stb. Lesznek még kellemetlen meglepik.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 2 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 4:41 pm

*Mosolyra rándul a szája széle, mikor Charlie majdnem elvéti a dolgot, majd kuncog egy kicsit, és puszit ad a fiú arcára.* - Oké, oké, értem én. Talán azzal a másikkal még várjunk egy kicsit. *Mondja, hiszen korai lenne máris nagyon szerelmet vallani.* - Lefizettél? Annyira gazdag vagy, hogy csak úgy lefizetgetsz csajokat, hogy pózoljanak veled? Ugyanmár. De akkor ennyi erővel azt is gondolhatnák, hogy élőben is csak eljátszom, meg nem is ismered őket élőben, nem? Szóval akkor sosem tudod meggyőzni őket. Inkább csak bízniuk kellene benned, és nem azt feltételezni, hogy lefizetsz embereket... *Megcsóválja a fejét, hiszen elsőre érthető a reakció talán a haveroktól, de hogyha mondjuk később is ezt hinnék, mikor már többször hallottak Adannáról és látták őket együtt, az eléggé gáz. Aztán bólint.* - Valami ilyesmi nálam is, szeretem a lilát, de nem annyira illik hozzám, legalábbis nagy mennyiségben. *Aztán visszaül Charlie mellé, és megint kuncog.* - Életszerű... persze. Erről eszembe jutott az a képregény, ahol látszik, hogy a csávó a simjével kidobatja a szemetet, letakarítja a pultot, meg ilyesmi, és elégedetten mondja: "na, szép tiszták lettünk", majd távolodik a kamera, és látszik hogy körülötte a szobában mosatlan, szennyes, hatalmas rendetlenség... *Meséli, majd alighanem tovább beszélgetnek, és a végén szépen egy ágyban alszanak el. További kalandok reggel.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 4:16 pm

*Figyelmesen hallgatja végig Adanna szavait, szinte issza őket, hiszen azért na nem túl nagy az önbizalma, kivéve ha arról van szó, hogy valamit keressen meg a neten, szóval egy kis növelés egyáltalán nem hátrány. A végén azért elmosolyodik, minimális pirulással, hiszen mégis csak pozitív dolgokat hallott saját magától.* -Én is szeretle...öhm...szeretek veled lenni. *Vakarja meg kicsit zavartan a homlokát. Adanna nagyon határozott lánynak, bár inkább nőnek tűnik, meg hát az is, szóval így a képébe mondani azt, hogy netán szereti, de visszafogta, csak majdnem csúszott ki, éljen! A végén még erre is nevetést kapna válaszul és az mennyire ciki lenne már? Lássuk be volt már pár helyzet, ahol Anna kinevette, így azért nem csoda, hogyha tart egy s mástól, vagy inkább mindentől? Az ölelés e miatt aztán kifejezetten jól jön, viszonozza is, kicsit bújva, ami nem is nehéz, hiszen alacsonyabb is a leányzónál.* -Jó mozgóképet nem, de akkor is azt mondanák, hogy lefizettelek, vagy csak rádumáltalak, mit tudom én. *Finoman megrántja a vállát.* -Szerintem sose hinnék el, ha nem látják élőben, vagy nem tudom. Ha nekiállunk a kamera előtt smárolni, azt csak nem hiszik, hogy rátudtam erre beszélni valakit, direkt e miatt. Nem tudom. *Jó lássuk be már maga a smárolás szó is rendkívül hülyén hangzik a szájából. Szóval inkább csak figyel a kifejtős részre, kedvencek terén és azért igyekszik jegyezni a dolgot.* -Lila? Ezen azért azt kell, hogy mondjam nagyon meglepődtem. *Picit oldalra is dönti a fejét, majd mostmár visszaül az ágyra, mert user egyáltalán nem tudja, hogy azóta leült-e, vagy még áll...mármint a lábán, nem úúúúgy.* -Kedvenc szín, azt hiszem az ezüst, de a...pirosat is szeretem, csak nem illik hozzám. *Böki ki kissé bizonytalanul, hiszen lássuk be általában matt színeket visel, szürke, fekete, barna, fehér, nem kifejezetten szokott feltűnősködni.* -Könyv, nem nagyon jól sejtetted, filmekből én is a vígjátékokat szeretem, meg a sci-fiket. Játékok? Nem tudom, ismernéd őket, ha elsorolnám? *Valahogy nem hiszi, de ha kell akkor sorol párat, csak user nem ismer kifejezetten sokat belőlük.* -De szoktam pl. Simsezni is...az egy kicsit olyan életszerű.
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 2 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 1:40 pm

*Valóban, a csókot már jól begyakorolták, pedig először azzal is akadt problémája a fiúnak. De valóban fejlődőképes, majd így szépen begyakorolnak minden mást is, türelmesen. Amire ugyebár még Adannának sem árt majd gyúrnia, mert a türelem nem annyira volt soha az erőssége, de egyelőre remekül szórakozik Charlie-n, persze nem negatívan.* - Igazából az emberek általában nem értik miért érdekli őket a másik. Jó, van aki igen, de... sokan vannak, akik nem veszik észre a szerethető tulajdonságaikat. Te például... *Elgondolkozik, majd megvonja a vállát.* - Igazából nem tudom annyira megmagyarázni, egyszerűen aranyos vagy, szórakoztatsz, mármint nem úgy, hogy kinevetlek... mármint azt is szoktam, de tényleg nem rosszindulatból teszem. Csak szeretek veled lenni. *Magyarázza, majd mikor Charlie megint elpirul már csak a gondolatra is, hogy egy ágyban alszanak, akkor magához öleli.* - Oké, oké. Ahogy gondolod. És csak nem vagy annyira jó, hogy mozgó képen is tudsz photoshoppolni. Mit kell tennem, hogy elhiggyék, hogy nem csak megkértél? *Nevet, hiszen valóban kicsit... mondhatni furcsa a kapcsolatuk ebből a szempontból, hihetetlen. Majd a másik inkább róla kezd kérdezgetni, mire a facebookos mondatra megint elmosolyodik, veszi a viccet.* - Peersze, facebookon. Lehet jobban járnál. Kedvenc film... nem tudok így kifejezetten választani, elég sok film van amit szeretek, meg könyv is. Egyszerűbb lenne végignézed a DVD állványom vagy a könyvespolcom. *Int a nevezett tárgyak felé, majd megvonja a vállát.* - Szeretem a vígjátékokat, a humoros filmeket. Meg a nem várt csattanókat is, bár persze nem ezekben, ezek elég kiszámíthatóak általában. Könyvből a kalandosabb regényeket szeretem, amiben mindenféle akadályokon mennek át a szereplők, és esetleg utaznak, meg ilyenek. Szóval nem annyira a középiskolai szerelmi történetek. Kedvenc szín... barna. *Vágja rá végül nevetve, abból sem annyira van kifejezett kedvenc.* - És lila, azt hiszem. Na és neked ugyanezek? Inkább kedvenc játék, gondolom film, könyv nem nagyon van.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 2 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 1:11 pm

*Bólogat a véleményezésre, igazából még ugye az elsőt sem látta, szóval a másodikról is maximum akkor lehet véleménye, ha megnézik, bár ha Adannának nem tetszett, akkor lehet, hogy nincs értelme. Elmosolyodik önkéntelenül is, amikor a leányzó összefűzi az ujjait az övével, és kicsit előre dőlve meg is csókolja. Ez a rész már legalább megy, gyakorolták, tehát fejlődőképes, éljen!* -Igen, azért így tényleg sokkal jobb, csak hát eddig a kutya nem volt, akit én érdekelnék, a suliban sem. *Jó hát tény, hogy nem is adott rá okot.* -Szóval fura, nem is értem téged miért. *Böki ki kissé tétován. Jó mondta már Anna, hogy más mint a többi pasija, akik voltak, és pont ez benne a különleges, de attól még igazán nem tud napirendre térni felette. Hogy ő, meg egy ilyen jó csaj...fura. Zavartan elmosolyodik arra, hogy a hölgyemény jókislány lesz, de ő nem biztos, hogy jó kisfiú tud lenni, vagy legalábbis csak, ha folyamatosan a plafont bámulja és akkor abból nem sok alvás lesz. De az is tény, hogy kár lenne kihagyni egy ilyen alkalmat, dicsekedhetne vele, meg minden, és maximum majd alszik máskor. Igen, ez lesz, majd alszik máskor.* -Hát jóóó, alszom itt. *Kicsit megint elönti a pír az arcát, és heves szívveréssel reagálja le, ahogy egyáltalán csak elképzeli, hogy Adannával alszik egy ágyban. A kamerás ötletre nem tudja nem elnevetni magát.* -Úgyse hinnék el, azt mondanák, csak photoshoppoltalak, vagy megkértem valakit, vagy ilyesmi, de komolyan. Rólam ezt azért nehéz elhinni! *Visszalépdel az ágy felé, majd újra a popcorn után nyúl, aztán feltornássza magát és megint elhelyezkedik, de igazából egyszerűen valahogy nincs is annyira kedve a filmhez.* -És mi a kedvenc filmed? Kedvenc szín, könyv? Olyan keveset tudok rólad. Vagy nézzem meg facebookon? *Egy csibészes mosoly azért belefér, hiszen az utolsó kérdés már inkább csak afféle incselkedés.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 2 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 2 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 12:22 pm

- Igen, van második is. Nem tudom, valahogy nekem inkább erőltetettnek hatott már néhány helyen, egyszerűen kevésbé tetszett. *Megvonja a vállát, nem is tudja ezt most annyira megmagyarázni, mint például az előbb, hogy miért zavarják a női karakterek.* - Na látod. Ugye, hogy mennyivel jobb ilyenkor a való élet? Hogyha most csak az interneten beszélgetnénk, akkor korántsem lenne ennyire... igazi. *Mondja, miközben megfogja Charlie kezét, és összefűzi az ujjaikat, hogy jelezze hogy itt van, és valóban igazi, hús-vér ember, nem csak valami virtuális álomkép. Aztán a kanapés kérdésre elgondolkozik. Ő jobban szeretné, ha Charlie vele aludna, akkor is ha valóban csak alvás, de tudván hogy mennyire görcsöl a dolgokon, sejti, hogy talán nem tudna úgy rendesen aludni.* - Ha úgy érzed, hogy a kanapén kényelmesebb, aludhatsz ott is. Ki lehet húzni, szóval nem annyira vészes. De hogyha velem szeretnél aludni, ígérem, hogy jókislány leszek. *Teszi hozzá, kicsit elmosolyodva. Neki nincsenek olyan gátlásai mint a fiúnak, hogy még a résnyire nyitott ajtóra sem mer ránézni, ő bizony szépen megszemléli a másikat, de sejti, hogy Charlie megint köhögőrohamot kapna, hogyha megjegyezné, hogy szép feneke van.* - Döntsd el nyugodtan, rád bízom. De még nem kell aludni, folytathatjuk a filmet is... vagy nézhetünk mást, vagy felőlem akár játszhatsz, és én meg figyelek, hogy lássam mi az amivel ennyire jól elvagytok. Vagy beszélhetünk a barátaiddal kamerán keresztül, és menőzhetsz, hogy a szexi barátnődnél alszol. *Veti fel végül az utolsó ötletet afféle engesztelésként, hiszen Charlie a múltkor is arra gondolt, hogy mennyire padlón lesznek a barátai, ha meglátják facebookon.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zafíra városrész - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zafíra városrész
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: