Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Zafíra városrész - Page 3 I_vote_lcapZafíra városrész - Page 3 I_voting_barZafíra városrész - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Zafíra városrész

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 4:10 pm

First topic message reminder :

Túldíszített ablakkeretek! Kacskaringók! Hullámzó építészeti formák! Egymástól elütő színek! A szórakozónegyed Zafíra lakórészében szinte üvölt mindenről a felkiáltójel, de hát ez a helyzet a negyed többi részével is. A Zafíra a vidámpark mellett található meg, így az iskolából is rövid idő alatt elérhető, viszont ugyanúgy hozzátartozik, hogy nem árt, ha füldugót, vagy hasonló célokat ellátó bűbájt készítessz be magadnak, mielőtt aludni térsz. Ez az a negyed, ahol az éjszakáé is a terep... na meg a nappalé is. Mondhatjuk, hogy sosem alszik: nagyrészt fiatalok lakják, vagy olyanok, akiknek a testük öregszik ugyan, de a lelkük soha nem nő fel. Ha a vidámpark, a játszótér, a tér nyüzsgése nem lenne elég, mindennaposak a házibulik, néha több is egyszerre. Aztán ott vannak az utcazenészek, akik legtöbbször itt keresik a kenyerüket, nem ritkán közvetlenül a lakók ablakai alatt nyikorogva. Néha, amikor némelyik elvetemültnek olyan kedve van, még befestett, élő szobrok is szórakoztatják a járókelőket, nem ritkán rájuk ijesztve, vagy épp cukrot, lufit osztogatva a gyerekeknek. A legtöbb ház aljában kisebb boltok, kávézók, pékségek találhatók meg, így sosem kell messzire menni a reggeliért. Ha nem bírod a nyüzsgést és a hangzavart, ez minden bizonnyal nem a te városrészed, de hogyha mindened a mozgás, a színek és a pezsgő élet... akkor alighanem itt fogsz majd lakást keresni magadnak.

Zafíra városrész - Page 3 Zafira_varosresz


A hozzászólást Rheadora Syntyche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 02, 2013 11:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 12:14 pm

*Akkor azért körülményesen kell majd választani, bár persze idővel az is lehet, hogy hozzá tud edződni sok mindenhez, de hát idővel és minden bizonnyal nem túl hamar. Elmosolyodik picit, hát igen tényleg hogy sok minden nem jött át neki a sztoriból, és úgy fest ezt Adanna is észrevette.* -A második miért nem jó, vagy van második is? *Teszi fel egyből a kérdést, hiszen még ezt az elsőt sem ismeri, meg amúgy annyira a Scherlock dolgokat sem. Jó persze hallott róla, annyira azért jól informált, de az most ciki lenne, ha elővenné a gépét és nekiállna beírni a saját kis keresőmotorjába, és nekiállni olvasgatni. Hát naná, hogy bólint.* -Persze, azért így más és persze sokkal jobb! Így látni, meg érezni... *A puszitól még tuti vagy percekig bizseregni fog majd az arca. Hiába no kapott már pár csókot és adott is a leányzónak, de attól függetlenül mindegyik ugyanolyan kellemes érzés, ami azért nagyon pozitív dolog, és kell is. Nagyot nyel a következő mondatra, pedig azért tényleg kellőképpen óvatosan van előadva ez igaz.* -O...oké, és akkor én kint aludjak a kanapén? *Jó lássuk be, amikor most beszéltek az adott témáról, ez most nagyon...nagyon hülye kérdés volt. De az is tény, hogy minden bizonnyal totálisan képtelen lenne csak úgy aludni Adanna mellett egy ágyban, ahol egész éjszaka érzi a lány illatát. Majd akkor marad az, hogy bámulja a plafont, vagy forgolódik, vagy ilyesmi. A rózsaszín cucc dolog végülis teljesen igaz.* -Ki tudja, akár itthon még járhatnál olyanban is, amit kintre nem veszel fel. *Mindenesetre átveszi a pulcsit, amit gyorsan magára is kap, aztán picit zavartan fordul el, hogy lekapja a nadrágját is, és belebújjon a szabadidő naciba. Azért lássuk be nincs kidolgozott felsőtestbe, de a hátsója egészen szép formás. Aztán Adanna is feldobja a hol alvás lehetőségét, meg a kinyúlt pólót.* -Nekem akár ez is jó az alváshoz. *Céloz arra, amiben most egyébként van.* -És nem tudom, aludjak kint? *Újra csak kérdez, nem tudja igazából eldönteni.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 11:38 am

*Na igen, ebbe nem gondolt bele, hogy Charlie-nak nem is nagyon volt akivel filmet nézzen. De most majd itt lesz ő, és szépen megnézeti vele az összes kedvencét amelyiktől a fiú nem menekül ki a világból.* - Persze, mert nagyon sokat néztél eddig a filmből. De egyébként ez tényleg nem rossz, a második része már nem tetszett annyira... de szeretem a Sherlock Holmes feldolgozásokat, főleg mert rengeteg van, érdekes hogy mennyire különbözőek. *Majd a fiúból kibukik egy bók, ami talán kicsit szerencsétlen, de legalább kibökte, és nem harapta el a mondatot, vagy nem vörösödött el... annyira. Előrehajol, és rövid puszit ad Charlie arcára.* - Köszönöm szépen. *Abba már nem köt bele, hogy épp arról beszélt, hogy nem a nők kinézetének kellene az elsődleges szempontnak lennie. A bók az bók, szóval elfogadja.* - De azért remélem, szívesebben látsz itt magad mellett, mint a filmvásznon. Ez személyesebb. *Aztán jön a kóla. Neki eszébe jut a varázslat, hiszen ő is mugli környezetből jön ugyan, és hozzá van szokva ahhoz az élethez, azért a praktikus bűbájokhoz is ért az anyjának köszönhetően, és gyakran a hosszadalmas munka - értsd: megtanulni hogy kell kezelni a mosógépet - helyett inkább ezeket használja.* - Hát nem tudom... igazából nem elég megszáradnia, ki is kellene mosni, mert ha beleszárad a kóla, durván ragadni fog. Szóval mivel már eleve későn van... sötétedés után senkinek nem kellene kint mászkálnia Nellondban, lehet jobb lenne, ha maradnál. *Szépen, finoman adja elő, még csak nem is úgy mondja, hogy Charlie-t nem akarja elengedni sötétedés után, hanem hogy senkinek nem kellene.* - Nem is nagyon van rózsaszín cuccom, azt hittem, ez már feltűnt. Parancsolj. *Egy szabadidőnadrágot és egy pulóvert bányász elő, mindkettő szürkés, szóval nem annyira vészes.* - Csak döntsd el, hol alszol, tudok adni valami kinyúlt pólót amiben tudsz.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 11:29 am

*Persze, hogy lehet, csak egyedül azért unalmas, a játékok sokkal interaktívabbak lássuk be, ezért is foglalkozott inkább azokkal többet.* -Persze lehet, de valahogy olyan sokat nem néztem. A Star Warst persze, az alap, Avanel nagy kedvence, szóval ha akartam volna sem hagyhattam volna ki, majdhogynem muszáj volt, de nem baj, tetszett. Ez sem volt rossz eddig. *Int a tv felé a fejével. Jó ez kamu, hiszen kb. szinte semmi sem jutott el a zakatoló agyáig a történetből, maximum itt-ott lőttek, meg mindenféle rohanás. Jó ég tudja, hogy miről volt szó pontosan.* -Én is szívesen látnának viszont téged a vásznon, mint mást, hiszen nagyon szép is vagy. *Bukik ki belőle automatikusan a válasz, a bók, de azért elmosolyodik pici zavarral, amennyire tudja azért visszafogja, mert hát nem szabad mindenre rágörcsölni ugye, arról volt szó. Majdnem sikerül elnevetnie magát Adanna szavaira, de aztán jön a kólás incidens, talán épp ezért, az újraélesztés téma miatt. Igazából neki aztán eszébe sem jut semmiféle bűbáj, mugli környezetből jött és pálcát sok esetben még csak nem is hord magánál, nem hogy arra gondoljon először, hogy úgy szárítsa meg a ruháját. A felajánlásra azért elpirul, most hogy fog már kinézni női cuccban? Jó persze egy mackó és egy sima pulcsi nem olyan nagy dolog, de az tuti, hogy úgy nem lenne remek visszamenni a suliba.* -Kösz, de mikor száradnak meg ezek? *Bök a pólójára, hiszen addig nem nagyon tud lelépni. Most akkor itt kell aludnia? Na azért ezzel nem számolt, nem hozott magával fogkefét, meg váltás alsót, meg zoknit, meg...jó akkor most kell elszámolni háromig és szépen leküzdeni a feltörni készülő pánikot. Nagy nehezen végülis leveszi a pólóját és közelebb lépdel a szekrény előtt álló Adannához, hogy ő is belessen. Zavartan fonja karba maga előtt a kezeit, hát lássuk be nincs kifejezetten kidolgozott felsőteste és kb. olyan fehér a bőre, mint egy albínónak.* -Csak ne rózsaszínt jó?
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 11:16 am

*Nem, a pasik többségét nem, de szerencsére azért köztük is vannak már, akik belátják, hogy ez így nem teljesen oké. Aztán mikor Charlie kijelenti, hogy nem néz sok filmet, akkor kicsit visszahőköl, majd elmosolyodik, és bólint.* - Oké, bocsi. Kicsit túlzottan beleéltem magam. Igen, sejtettem hogy te inkább a játékaiddal foglalkozol... bár azon is lehet filmet nézni, a laptopon. Meg ahogy láttam, a Csillagok háborúját azért felismerted, vagy azt sem láttad? *Na tessék, egyikük sem biztos benne, hogy a másik valóban látta, és nem csak ismeri a múltkori idézetet. Aztán Charlie őt nevezi meg, mint erős női karaktert, mire felnevet.* - Köszönöm, ezt igazán bóknak veszem. Szeretek magamra úgy gondolni, mint olyan karakter, akiket szívesebben látnék viszont a vásznon mint a kétdimenziós, semleges nőket. *Vigyorog, ahogy tréfál persze, majd bólint.* - Persze, hogy izgulsz, az normális. Csak ne görcsölj annyira, hogy újra kelljen téged éleszteni, mert... oké, jártam elsősegélyre, de azért nem szívesen kerülnék olyan helyzetbe. *Majd Charlie kapásból leborítja magát a kólával, mire hümmög, és kimászik az ágyból.* - Oké, ezen még dolgozni kell. Viszont azt hiszem, át kellene öltöznöd... nem tudom mennyire tudok olyan ruhát adni... áh, úgyis itthon vagyunk, kapsz egy nadrágot meg egy pulcsit, senki más nem fogja látni. Várj... *Azzal odalép a szekrényhez. Vagy, tudjátok, mondjuk egy bűbájjal fel lehetne szárítani. De persze ezt nem említené meg, ha Charlie sem.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 11:07 am

*Kissé azért visszahőköl a nagy érzelemkitörésre, ami a nők elnyomását illeti, de igazából nem lepi meg teljesen. Neki fel nem tűnt volna, de esélyes, hogy mert pasiból van, miért zavarná, hogy nagy mellű nők vannak a filmeken, most őszintén, van pasi, akit ez zavar? A kérdésre csak összeszorítja a száját, majdhogynem kibukik belőle, hogy "Nem az én hibám!", de aztán csak sikerült ezt visszatartani.* -Én annyira nem nézek sok filmet. *Mondja aztán, ami igazából tény és való, inkább játszik és nem filmeket néz.* -De mondjuk te, jó nem film, de azokkal annyira nem vagyok tisztában, vagy legalábbis nem sokkal. *De tény Adanna ide sorolható, ha nem is szereplő, de lehet hogy pont azért lett ennyire határozott és karakán, mert nem akarok eltűnnik klisék között. Mindenesetre legalább mindkettejüknek van mit fejlődni, ha ezt tudná, akkor nem érezné azt, hogy a másik tökéletes, ő meg finoman szólva is igazán tökéletlen. A fejtegetésre csak bólint, kicsit azért oldódik legalábbis így a maga módján.* -Hát jó, de azért annyit meghagysz nekem, hogy kicsit izguljak? Jó, nem fogok rettegni... ~Megpróbálok nem rettegni.~ ...de azért akkor sem egyszerű a dolog, vagy a helyzet, vagy mi ez. *Azért még mindig picit zavarban van, mégha valamivel már jobban is érzi magát, és a szája megint ki van száradva, szóval a kólája után nyúl, amit letett az éjjeliszekrényre, csak van efféle itt. Ügyetlen módon sikerül megoldania az ivást, mert közben ugye Adannára is figyel, meg az egész helyzet azért izgatottságra ad okot, szóval az üveg tartalmának a felét sikerül a szája mellé öntenie ivás közben. Riadtan pattan fel, hiszen a pólója az úgy totálisan elázott, meg az ölében is landolt valamennyi, fogjuk rá hogy az ágy megúszta.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 10:41 am

- És épp ez a baj! A nők többsége csak azért van ott a filmekben, hogy jól nézzen ki, meg nagy legyen a melle, és a sokkal jobban kidolgozott, hősies férfi karaktereknek legyen kit megmenteni. *Na tessék, megígérte, hogy nem megy bele, és most itt van, igenis belemenve a nők ábrázolásába, méghozzá hatalmas lelkesedéssel.* - Hány olyan női karaktert tudsz mondani, aki mondjuk megmenti a pasikat, vagy meg tud állni jól a saját lábán pasi nélkül, és nem csak arra van, hogy összejöjjön a főszereplővel a végén? Biztos tudnál, de férfit legalább háromszor annyit, gondolkodás nélkül. *Majd rátérnek arra a témára, amitől Charlie már sokkal jobban pirul, mire kicsit elmosolyodik, és bólint.* - Én értékelem a fejlődést. *Majd a fiú kijavítja múlt időre, hogy rettegett, pedig még most is eléggé görcsöl láthatóan, de ezt végülis nem teszi szóvá, csak figyelmesen hallgatja. Megígérte, hogy kivételesen komoly felnőtt nő lesz, és segíteni fog ahelyett hogy piszkálná. Húha, na erre még neki is fejlődnie kell.* - Épp erről beszéltem az előbb. Még nagyon újdonság a dolog, és már elég régóta gondolkozol rajta, de még sosem jutottál el odáig. Így persze, hogy minden része jóval izgalmasabb. Erre mondtam, hogy ha belejössz, akkor... hát, nem az, hogy unalmasabb lesz, legalábbis remélhetőleg nem, de már nem lesz annyira újdonság, és nem fogsz annyira ráizgulni mindenre. Addig meg majd kihúzzuk valahogy.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 10:27 am

*Bólogat, teljesen egyetért, bár azért ennek a hálóinges csajok dolognak is bizonyára van logikája, pasicsalogató a film, vagy valami ilyesmi.* -De tudod lehet, hogy azért van, mert ha mit tudom én kabátban lennének, akkor nem látszana elég minden, és ha unalmas a film, akkor még mindig bejöhet a pasiknak, hogy egy alig öltözött csaj rohangál. Persze, ha eltekintünk attól, amikor a végén átvágják a torkát. *Fejti ki egy félmosoly közepette, majd érdeklődve dönti oldalra a fejét. Nem annyira filmmester, szóval nem ért hozzájuk, de az tény, hogy Adanna nem egy tipikus plázacica, jó eséllyel, ha mindkettejüket beraknák a Sötét negyed legdurvább utcájába, akkor az első halál sikoly, amit hallani lehetne az az övé lenne, igen az övé...és igen sikoly, nem pedig halál hörgés, vagy kiáltás, ami egy pasihoz passzolna. Adanna meg élve jönne ki, max. jól megsiratná a kis nyeszlett kölyköt.* -Miféle nőábrázolás? *Kérdez rá végül, aztán kissé pirul megint, amikor Adanna nem nagyon érti, hogy miről is beszél, ami lássuk be azért teljes mértékben érthető.* -Én próbálok, nálam már ez is magasabb szint, mint amit valaha is hoztam. Lásd a fejlődést! *Erőltet egy mosolyt újra magára, miközben zavartan vakarássza meg a tarkóját. Lássuk be legalább beszél róla, mégha kissé rejtvény szerűek is a szavai és néha úgy kell küzdelmesen megfejteni. A film közben leáll, bár igazából már vagy negyed órája azt se tudja mi a fene történik benne. Pasiból van, egy felé tud koncentrálni és most épp beszél. Bólint végül.* -Az lehet, de attól még az első alkalomnál már attól is rettegek...vagy ha ígéred, hogy nem nevetsz ki, akkor rettegtem... *Javítja ki magát.* ...hogy ha csak levetkőzöl, nálam már az is elég. Már attól is majdnem...beindultam, hogy nyitva volt az ajtó résnyire és tudtam, hogy öltözöl. Azért ez gáz nem? *Dehogy. Húsz éves, pasi, bizonyos ösztönökkel, akik a legtöbbeknél már 15 éves korban bőven előjönnek, szóval lássuk be 5 éve vegetál. Mintha valakinek a legkedvencebb kajája lenne a pizza és nem ehetne éveken át, biztosan amikor kap, akkor se perc alatt betörölné.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 10:13 am

- Például az, igen. Vagy ha tök egyedül van a házban, miért megy körbe a csajszi mindenféle fegyver nélkül egy szál hálóingben megnézni, mi az. Mert érted, én nem mondom hogy egy nő nem tudja lenyomni a betörőt, én le tudnám, de tekintve hogy a legtöbb film meg van róla győződve hogy a nők gyenge, sikoltozó maszlagok, ezek a nők nem. *Megint a fejét csóválja, majd felemeli a kezét.* - Oké, oké, leállok, a filmek nőábrázolásába nagyon bele tudnék menni. *Majd Charlie megint hebegni kezd, mire felvonja a szemöldökét.* - El mi? Be fogok fizetni valami gondolatolvasó tanfolyamra, ha soha nem fejezed be a mondataidat. Hogyha cserkészesküt teszek, hogy nem nevetlek ki többet, akkor nyíltabban fogsz beszélni? Úgy értem, együtt járunk, elég fontos hogy nyíltan tudjunk ezekről beszélni. *Felül ő is az ágyon, a távirányítóval megállítja szépen a filmet, és csak Charlie-ra figyel.* - Áh, asszem értem. *Kicsit megvakarja a tarkóját, és megvonja a vállát.* - Szerintem belejönnél idővel. Komolyan. Hogyha úgymond megszokod, vagy megismered, hogy milyen... amikor már nem annyira újdonság. Érted?
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 9:57 am

*Ez mondjuk tény és való, bár persze ha valaki annyira retteg, mint mondjuk ő, akkor neki az ágy is kellőképpen kényelmetlenné tud válni. Arról már nem is beszélve, amikor a lábuk, meg a kezük összeér, főleg ugye utóbbi, ahol szabad bőrfelület is van, mert a lábát nadrág takarja.* -Ez mondjuk igaz, én is láttam pár olyat, mert minek futni az út közepén az autó elől, miért nem megy be a sikátorba, ahova nem fér be az autó? *Fejti ki, hiszen azért elég okos kölyökről van szó, csak az emberi kapcsolatok terén akad egy leheletnyi hátránya. Azért persze tudjuk jól, hogy ez a leheletnyi jelen esetben úgy értelmezhető, mint ahogy leheletnyi Godzillának egy húsz tonnás kamion, de esélyes, hogy a katonának, akinek a fejére hajítja kicsit nagyobb terhet jelent majd. A számolásnál Adanna ujjait figyeli, jó hát azért így mondani könnyebb, mint ténylegesen a gyakorlatban is alkalmazni lássuk be. Azért akaratlanul is minden lépés említésénél bólint egyet.* -Én igyekszem, tényleg igyekszem! Csak attól félek, hogy... *Megint elharapja a mondatot, még jó, hogy Adanna gondolatát nem hallja, mert akkor nem csak elharapná, hanem pánikjában minimum le is esne az ágyról van ilyesmi.* ...szóval, ha csak elképzellek ruha nélkül, már akkor is el...el... *Lefelé pillant, egyszerűen képtelen olyan nyíltan beszélni a dolgokról, mint a lány.* -Érted? Tudom, hogy a lányoknak azért az tovább tart. *Megnyomja kicsit az "az" szócskát, aztán a pornó hallatán enyhén szólva is vörösre vált a képe.* -Nem olvastam, és nem is nézem folyton, meg persze gondoltam, hogy a valóságban nem az van, hogy feljövök és te meg rám veted magad, de... *Elhúzza megint picit a száját, aztán nagy levegő, és mostmár legalább a pulcsit leveszi, mert lássuk be rövid úton be fog sülni, ha egyszer Adanna meg pólóban van, jó eséllyel nincs bent 15 fok.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 9:44 am

*Na igen, de az azért jóval kényelmetlenebb lenne laza két órán keresztül, mint a franciaágyon feküdni, ahol bizony remekül elférnek egymás mellett. Akár még úgyis, hogy nem érnek egymáshoz, de persze Adannáról van szó, aki úgyis közelebb húzódott, és a lábuk, karjuk éppenséggel össze is ér néhányszor, hogyha megmozdul valamelyikük.* - A horrorokkal az a baj, hogy nagyon sok van, amin csak kínodban röhögsz, és a fejedet vered a falba, hogy nem lehetnek ennyire hülyék a szereplők. Persze vannak igazán félelmetesek is, de igazából a fröcsögő vér nem éppen az én stílusom, még az akciófilmekben sem. *Kedvesen figyelmen kívül hagyja Charlie elharapott mondatát arról, hogy mennyire ijesztőek ezek a filmek számára. Ő azért figyel a filmre, de már elég sokszor látta, így nem gond, hogyha közben beszélgetnek, hiszen már úgyis tudja nagyjából mi történik. Charlie merengéséről fogalma sincs, de mikor a másik felül, és szembe fordul vele, akkor felpillant rá még mindig fekvő helyzetből.* - Első lépés: ne görcsölj ennyire. Második lépés: legyen az a terv, hogy el fogod szúrni, mert úgyis mindenki elszúrja, szóval jobb ha eleve tervbe volt véve. Tíz doktorból tizenegy ezt ajánlja. Harmadik lépés: ha a neten való pornóról beszélsz, már most szólok, hogy a való életben az nagyon ritkán működik úgy. Főleg ha írásos pornó. Komolyan, azokban ne bízz. *Az ujján számolja a lépéseket, majd leengedi a kezét.* - Vissza az első lépéshez: ne görcsölj. Megértettem, hogy nem volt senkid, és ígérem, nem foglak kiröhögni. ~ Túl gyakran. ~ Senki nem profiként kezdi.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2013 9:23 am

*Hát már miért ne férnének el ketten? Csak maximum egymáson, bár jó eséllyel azt is nehezen tolerálná szegény szöszke kölyök. Mindenesetre a válaszra figyel, azért ennyire nincs otthon filmek terén az a nagy helyzet, szóval inkább csak okosan bólogat.* -Aham, és bírom az akciófilmeket. ~Inkább, mint valami nyálas romantika...~ Meg a vígjátékokat, és persze Avanel már nézetett velem egy-két horrort is, de azok nem igazán fekszenek, kissé nekem túl véres és ij... *Elharapja az utolsó szót. Azért az mennyire ciki már, ha azt fejtegeti, mennyire ijesztő egy horrorfilm. Hát nem neki kellene az erős pasinak lenni? Nem pedig itt pánikolni, ha kicsit több a vér a képernyőn. Azért az biztos, hogy nem érezné magát kifejezetten jól, ha tudná, hogy Adanna milyen pasik után bomlik, lássuk be neki aztán nem sok köze van az efféle akcióhősökhöz, vagy egyáltalán csak a kifejezetten erőteljes pasi karakterekhez. Kikerekedik a szeme, amikor arra derül fény, hogy a csók a tetejében egy lánytól származott. Jó hát hallott már ilyesmit, és látott a neten sok mindent, de azért...neki még egy nő is sok, nem hogy kettő, vagy olyan, akinek ez nem probléma. Nagyot nyel, és igyekszik visszafogni a homlokáról legördülni készülő izzadtságcseppet, és inkább meredten bámulni a filmet, amiből úgy nagyjából semmi sem jut el a tudatáig lássuk be. Adanna nevetésére és a magyarázatra, hogy nem is szájon volt a csók egy kicsit megnyugszik, de kellőképp zavarban érzi magát a szavaitól. Elhúzza kicsit a száját, aztán oldalra fordul és hosszan szájon csókolja Adannát, a keze óvatosan csúszik be a lány pólója alá...* ~Úgy se mernéd!~ *Szakítja ki magát a merengésből, naná, hogy még mindig ugyanúgy fekszik a tv-t bámulva. Aztán végülis felül törökülésbe szembefordulva a másikkal.* -Én csak...az van, hogy én vagyok a pasi. Nem vagyok hülye, még nem volt senkim, de láttam már sok mindent a neten, meg...szóval nem vagyok hülye. De ha egy kapcsolatban a pasi a kezdő, abból nagyon ciki dolgok lehetnek, nem? Neked már volt más is, én meg... *Újra elhúzza a száját, aztán csak morcosan visszadől.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 6:07 pm

*A széken nem is nagyon férnének el ketten, na meg miért választaná azt, ha egyszer kényelmesen elférnek az ágyon? Látja Charlie feszélyezettségét, és elgondolkozik rajta, hogy felvesz egy kardigánt, vagy valami, amibe nem sül bele, de azért takar. Aztán végülis lemond róla, most kényelmesen fekszik itt, talán később, ha nagyon nem bírja a másik.* - Aham, ő. Meg a Terhes társaságban is szerepelt, meg még biztos egy csomó filmben, csak nem tudok többet. Legközelebb felőlem nézhetünk Vasembert is, vagy a Bosszúállókat, nem tudom, te mennyire vagy oda az akciófilmekért. *Neki alapvetően nincs velük baja, pláne, ha olyan pasik vannak benne mint Robert, meg mondjuk Andrew a Pókemberben... persze nem az az elsődleges szempont, de azért nem elhanyagolható. Mikor Charlie rákérdez az ismerősre, bólint.* - Igen, elég régóta ismerjük egymást a leányzóval, nemrég együtt is utazgattunk, meg ilyesmi. *Foglalja össze röviden, majd Charlie nyúlna a popcornért, és persze, hogy a mellén landol a keze, mire zavartan kapja vissza. Anna nevet, és megcsóválja a fejét, a popcornt átrakva Charlie ölébe.* - Ne parázz már ennyire mindentől. Ha ennyire félsz hogyha véletlen hozzámérsz, bele sem merek gondolni, mikor fogsz szándékosan. Egyébként Sadie-ről beszéltem, és nem a szánkon volt a csók.

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 5:59 pm

*Így hát a teli poharát szorongatva indul el a szobába, ami most olyan érzés neki, mintha a nyulat akarnák rávenni, hogy heves szívdobogás nélkül sétáljon be az oroszlán barlangjába és utána ott érezze magát kellemesen mindenféle feszélyezettség nélkül. Na persze ő nem attól tart, hogy netán fel találják falni, csak hát...attól hogy irtózatosan leég, amit nagyon nem szeret és ezért egyszerűen retteg az egésztől. Nagyot nyel, amikor Adanna elhelyezkedik a franciaágyon, valahol titkon remélte, hogy a kényelmetlen széket választják. Egy pillanatig habozik, aztán végül ledobja a cipőjét, és ő is felmászik az ágyra és kissé feszélyezetten helyezkedik el félig ülve, félig fekve a leányzó mellett. Hirtelen az jut eszébe, hogy most mennyire illik az, hogy zokniban van, meg úgy egyáltalán nem kellemetlen-e a lábszaga, mert ő nem érzi, de mi van akkor, ha esetleg a másik igen?* -Áh, akkor már tudom, szóval a Vasemberes. *Böki ki, majd a szilveszteri bulira csak aggodalmasan figyel, és amikor elhangzik, hogy volt valami csók éjfélkor akkor azért lássuk be csak elkerekedik a szeme. De most milyen lenne már, mire fel kezdene el féltékenykedni?* -Öh...aha, valami régi ismerős, vagy csak..csak egy új? ~Helyettem, vagy mellém?~ *Ezt már így nem mondja ki, mert azért mégis csak elég ciki lenne. Inkább majdnem oda se nézve nyúl a popcorn után, ami minden bizonnyal valahol Adanna ölében van. Mivel viszont szinte oda sem néz, hanem a kezdődő film miatt a tv-re figyel éppenséggel úgy telibe tenyereli Adanna mellét. Ijedten rántja vissza kezét, lemondva hirtelen a popcornról is.* -Én...öh... *Gondolatban most van a fejencsapás.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 5:47 pm

*Akkor tölt újra kólát Charlie-nak. Azzal igazából számolt, hogy ha fürdőköpenyben nyit ajtót, esélytelen hogy a fiú csókkal köszöntse, mondhatni már ismeri ennyire, így nem nagyon vette magára a dolgot. Ő választott magának ilyen párt, és őszintén szólva határozottan szórakoztatja Charlie esetlensége, szóval nem is bánta meg.* - Persze, a szénsav. *Ismétli, olyan hangsúllyal, amiből egyértelmű hogy nem hiszi el, de mosolyog, nem piszkálja érte bővebben. Tudja majd még másért is. Amikor a fiú rábólint a filmre, akkor szépen beteszi a DVD-t, majd ő gond nélkül helyezkedik el a franciaágyon, kényelmesen, és megpaskolja maga mellett, hogy nyugodtan feküdjön/üljön oda a fiú is. Ahogy kényelmes.* - Aham, Robert Downey Jr. Tudod, a Vasember. Én igazából jobban szeretem a sorozatot, a modernizált változatot, de az még nincs meg DVD-n, és a laptopon nem kényelmes többen filmet nézni. Bár ketten még nem annyira vészes, de mostmár ezt nézzük. *Szögezi le, aztán amikor a szilveszterre terelődik a szó, könnyedén válaszol.* - Egész jó volt, találtam egy jó bulit Nellondban... nem volt túl sok ismerős, de jófejek voltak az emberek, meg sikerült Sadie-t lecibálnom. Bezsebeltem egy éjféli csókot is, szóval mondhatjuk, hogy jó estém volt. *A szeme sarkából pillant csak Charlie-ra, hogy na vajon erre hogy reagál, de igyekszik nem mosolyogni, nehogy elárulja magát.*
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 5:35 pm

*Zavartan bólint a kóla kérdésre, végülis igen még elférne benne, meg az ivászat legalább jó arra, hogy elterelje a figyelmét, ha épp arra van szükség.* -Aham, köszi! *Hát igen annyira leblokkolt, hogy igazából el is felejtette, hogy alapvetően illett volna mondjuk egy csókkal nyitni, de hát na a látvány úgy nagyjából lefagyasztotta a winchestert és nagyon lassan indul újra. A szoba felé pillant, hogy ott van bent a tv, lehet hogy rossz döntés volt, ott biztosan csak ágy van! Megszólal a vészcsengő a fejében, aztán Adanna behajol, és nem tud nem oda nézni, mert lássuk be úgy premier plánban kapja meg a látványt, azért automatikusan visszacsókol kitágult pupillákkal, a szembecsukásra esély sincs közben. Újra a pohár kerül a szájához utána, amit aztán lazán félre is nyel. Jöhet a jól megérdemelt köhögés.* -Csak a...a szénsav. *Böki ki, gyorsan felpattanva, és megvárja amíg elkészül a popcorn, majd irány a...a...a szoba! Egész lassú léptekkel indul el a leányzó után, és tétován ácsorog az ágy mellett. Franciaágy, még csak nem is valami összecsukható verzió, amire le lehet ülni mindenféle pajzán gondolatok nélkül. Egy pillanatra lehunyja a szemét, megpróbál nyugalmat erőltetni magára, ami nehéz, mert már most kissé vörös az arca, bizonyára csak meleg van, hiszen pulcsi is volt rajta a kabát alatt, az már eszébe se jutott, hogy talán le kéne vennie.* -Jó lesz, abban van az a...a Robert akárkicsoda olyan akcióféle? *Az jó, abban akkor talán nincsenek olyan jelenetek, bár azért 1-2 akad, mert miért is ne lenne, szinte ma már mindenben van.* -És hogy telt a szilveszter? *Az a helyzet, hogy felmerült benne, hogy mondjuk mehetnének valahova együtt, de aztán rábeszélte az egyik haver, hogy nyomjanak hajnalig LAN party-t, meg biztos vannak Adannának barátai, akikkel el volt.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 5:21 pm

*Mosolyog, mikor Charlie mégiscsak nevet, nem annyira veszett ügy ez. Mikor végez az öltözéssel, és visszajön, rögtön észreveszi hogy Charlie már szinte az egész kólát megitta a poharából, és felnevet.* - Na te aztán tényleg szomjas voltál. Töltsek még? *Előveszi az üveget, és ha Charlie most nem is kér, azért kint hagyja a pulton, hiszen az előbb visszatette a hűtőbe, de jobb, ha kéznél van. Sőt, magának is tölt, majd a szoba felé bök, ahol az előbb átöltözött.* - Ott van bent a tévé, akkor gyere, válasszunk valamit. *Nem kerüli el a figyelmét Charlie tekintete, szóval elmosolyodik, és lehajol - nem csak azért mert a fiú alacsonyabb, hanem mert ugyebár most ül is, ő pedig nem, szóval csak nem annyira ciki -, és megcsókolja, de így persze még jobban látszik aminek látszania kell.* - Kóla van még bőven. Sőt, szerintem lesz popcorn is... *Körülnéz a fiókokban, és valóban talál. Egy bűbájjal fel is pattogtatja, elvégre mikrója nem igazán van, annyira nincs felszerelve a konyha. Tálba tölti, és mostmár tényleg bevezényli Charlie-t a szobába. Igen, a saját szobájába, ahol ülőhelynek nagyrészt csak egy franciaágy van, az íróasztalnál lévő széken kívül.* - Mit szólsz mondjuk Sherlock Holmes-hoz?
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 5:07 pm

*Azért a viccelődésen elneveti magát, de elég szolidan, hiszen azért tényleg kissé sokkolva van a látvány miatt lássuk be. Aztán kissé kikerekedik a szeme, de elkezdi levenni a kabátot, és néhány pillanatig elgondolkodik, hogy mást is kellene-e, de aztán elveti az ötletet, hát azért csak nem ilyesmiről van szó, játékról volt szó! Átveszi a kólát.* -Köszi! *Gyorsan le is issza majdnem az egészet és csak a végén kap észbe, hogy talán illett volna kortyolgatni, de akkor már csak kb. két korty lötyög a pohár alján. Hát pech. Az ajtón ugyan belátni nem lehet, de maga a tény, hogy nyitva van és hogy tudja, hogy pár méterre tőle mi történik, elég ahhoz, hogy egy apró izzadtságcsepp hagyja el a homlokát. Nagy nehezen végül sikerül kiszedni a saját gépét a táskájából és amikor Adanna előkerül egy pillanatra elidőzik a lábfején. Szép és kecses...aztán megrázza a fejét, mert a hajszárítós effekt a maga kis szélgépes dolgaival is egy picit bamba kifejezést kölcsönöz az arcának, szóval végül sikerül feltápászkodnia és a gépével együtt néz körül, hol lehet a leányzó gépe.* -Lehetne mondjuk egy... *Aztán el is harapja a mondatot, amikor felmerül a filmnézés ötlete. Mit nézzenek? Vígjátékot kéne, az a legszolidabb, egy horrornál félő, hogy Adanna nyakába ugrana a félelmetes részeknél, a romantikus filmeknél pedig a leányzó érzékenyülne el, másféle felnőtt tartalmú dolgokról meg már ne is beszéljünk. Néhány pillanatig gondolkodik, kicsit rajtafelejti a tekintetét Anna nyakkivágásán, aztán végül csak bólint.* -Öh...jó nézhetünk filmet is. Akkor kéne mondjuk popcorn, és van még kóla, vagy lemenjek boltba? *Kis friss levegő, menekülés?* -És mit nézzünk? Én most nem hoztam semmit, a gépemen meg nincsenek filmek. Valami jó vígjátékot?
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 4:54 pm

*Valóban nevet a baltás gyilkosos viccen, és mikor ajtót nyit a fiúnak, csakazértis körbejárja.* - Ha tényleg van nálad balta, akkor jól eldugtad. Vagy valami nagyon minibalta? Mint mikor jön a pici halál a pici kaszával, megáll az ajtóban, és azt mondja: "semmi vész, csak a hörcsögért jöttem"? *Hátha a poénok valahogy feloldják egy kicsit Charlie-t, bár sejti, hogy amíg nem öltözik fel rendesen, addig erre esély sincs. Meg utána sem nagyon.* - Na, gyerünk, tessék vetkőzni. *Tapsol kettőt, hogy felébredjen egy kicsit a fiú, bár ki tudja, a mondat kétértelműsége miatt talán csak még jobban lefagy.* - Kóla azért még akad, azt hiszem... *Töprengve pillant be a hűtőbe, majd tölt kólát Charlie-nak. Aztán besiet a szobába, és a résnyire nyitott ajtón nem igazán látszik semmi, tényleg csak a hang miatt van.* - Persze, hogy a gépeddel, miért is nem lepődök meg... egyébként ebbe így nem gondoltam bele, csak azt akartam, hogy gyere át. Úgyis te értessz jobban a játékokhoz, szóval válassz te amit szeretnél. *Időközben végez, most nem pazarol túl sok időt az öltözködésre, hiszen mégiscsak vendége van. Farmernadrág, egy rövidujjú póló V nyakkal és közepesen durva dekoltázzsal, mezítláb szalad ki felkapni a pálcáját, és egy bűbájjal szárítja meg a haját, azt azért kell. Sminket sem rak fel, de szerencsére nem derül ki, hogy igazából tíz évvel idősebbnek néz ki, csak általában jól titkolja.* - Vagy akár megnézhetünk egy filmet is, ha gondolod.
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 4:44 pm

*Mugli környéken nőtt fel, szóval simán megoldja a kapucsengő kérdést, és az ajtó sem jelent problémát.* -Nem...a baltás gyilkos! *Mélyíti el a hangját egy kis viccelődésnek szánva, de amúgy igazából elég könnyen felismerhető így is, szóval várhatóan Adanna maximum nevet, vagy szemforgat, vagy egyszerre a kettőt, majd szépen elindul fel a lépcsőn. Nem egy edzett alkat, szóval még ha két emeletről van szó, akkor is kissé elfárad, de igyekszik ezt nagyon nem mutatni. Amikor Adanna ajtót nyit tényleg finoman szólva is lefagy a fürdőköpeny láttán, meg a vizes haj, meg a fedetlen lábak, meg úgy általában.* -Öhm... *Nagyjából ennyit tud elsőre kinyögni, miközben beljebb lépel végül, és pár pillanatig csak ácsorog az előszobában így kabátban, meg táskában, meg minden. Abba már bele sem merne gondolni, hogy semmiféle ruha nem volt a hölgyeményen, amikor ajtót nyitott. Akkor már nagyjából a padlóról kéne felmosni ájult állapotban, vagy ilyesmi.* -Semmi gond, lehet, hogy túl gyors voltam pedig... *Elharapja a mondatot, pedig így is egy órát gondolkodott. A kérdésre bólint, lássuk be halálosan kiszáradt a torka rövid idő alatt is.* -Igen, egy kólát, vagy víz is jó, ha az van csak. *Bármi, ami folyadék! Mostmár a kabátot is leveszi, észbe kapva, hogy nem kéne itt most totál megsülni rövid idő alatt, aztán beljebb lépdel és kissé zavartan ül le a kanapéra. A résnyire hagyott ajtó felé igyekszik nem is nagyon nézni, csak a táskájával babrál, aminek baromira nem akar működni a cipzájra...na igen, ha rossz irányba húzza az ember, nem csoda.* -Nem volt gond, a gépemben van gps, a múltkor beütöttem a koordinátákat, szóval könnyen megoldottam. És mit szeretnél játszani? *Körbe néz azért kicsit, vajon hol van Adanna gépe és milyen minőség egyáltalán.*
Vissza az elejére Go down
Adanna Kinsley
Nellondi polgár
Adanna Kinsley


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 187
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Auror
Üzenőláda :
Zafíra városrész - Page 3 Tek509f6dd2e79e04925629

Az én színem a peru.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 4:27 pm

*Charlie alighanem kapucsengőt talál, amire nem kap azonnal választ, de azért mikor már épp feladná, hogy biztos nincs itthon, akkor halk kattanás hallatszik, majd a nő hangja.* - Haló? Charlie, te vagy, ugye? *Megvárja a választ, ami remélhetőleg helyeslő lesz, utána elhadarja, hogy hova kell jönni pontosan, majd hallatszik a búgás, ami jelzi, hogy kinyithatja az ajtót és beléphet. Nem annyira bonyolult a dolog, alighanem hamar megtalálja az ajtót, ahol Adanna a résnyire nyitott nyílászáró mögül pislog kifelé. Mikor meglátja, rámosolyog, és integet, hogy jöjjön be. Amikor belép, Charlie már kaphatja is az első szívrohamot, mivel éppenséggel fürdőköpenyben van, ami úgy térd fölé ér, és azért takar rendesen, de a lábaiból nem sokat. A haja is vizes, még a köpenyt is most kapta fel, a kapucsöngőt éppenséggel még meztelenül nyomta meg, hogy beengedje.* - Ne haragudj, kicsit elszámoltam magam, azt hittem, több idő lesz amíg ideérsz. *Vagyis szinte biztos volt benne, hogy Charlie többet fogja győzködni magát mielőtt el mer jönni.* - Kérsz valamit inni? Mindjárt magamra kapok valamit, addig nyugodtan ülj le. *Egy előszobába érkezik a fiú rögtön ahogy belép, ami egyben van a konyhával, meg tulajdonképpen ez itt a nappali és az étkező is láthatóan, mind egy helyiségben, szóval van kanapé ahol helyet tud foglalni. Ha nem kér semmit, vagy megmondja mit kér és megkapta, akkor pedig Adanna besiet a szobába, aminek az ajtaját résnyire nyitva hagyja, hogy a hang szűrődhessen ki-be.* - Na, nehéz volt idetalálni másodjára?
Vissza az elejére Go down
Charlie Black

Charlie Black


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Zafíra városrész - Page 3 Mentalista
Üzenőláda : Zafíra városrész - Page 3 Tek50a78a782b6779242866
Az én színem a gray.

Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 4:16 pm

*Beletelt vagy egy órába, amire sikerült meggyőznie magát, hogy ne írjon vissza facebookon, hogy mégse megy. Mert azért lássuk be már legutóbb is enyhe pánikroham tört rá, amikor Adanna emlegette, hogy kísérje haza és végülis ezt megtette, de rendkívül gyorsan távozott a helyszínről, szinte azonnal egy gyors csók után, hogy még véletlenül se merüljön fel, hogy felmegy, mert...hát nem tudja, hogyan élte múlva túl. Szóval most mégis itt van, a címet tudja, volt már egyszer itt, és annyira nem lehet eltévedni, hál' istennek nem a sötét negyedbe kell mennie, oda lehet, hogy nem vállalta volna még egy óra küzdelem után sem. Mindenesetre Adanna azt mondta, hogy jöjjön el játszani egyet, mert hogy egész jó gépe van. Ez mondja nem ügy, mert úgyis a sajátján fog, majd összeköti a kettőt hálózatba és akkor remekül lehet nyomatni a dolgokat. Azért lássuk be mindettől függetlenül kissé remeg a lába, amikor megnyomja a csengőt az épület előtt. Valami sorház lehet (?).*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 4:10 pm

Túldíszített ablakkeretek! Kacskaringók! Hullámzó építészeti formák! Egymástól elütő színek! A szórakozónegyed Zafíra lakórészében szinte üvölt mindenről a felkiáltójel, de hát ez a helyzet a negyed többi részével is. A Zafíra a vidámpark mellett található meg, így az iskolából is rövid idő alatt elérhető, viszont ugyanúgy hozzátartozik, hogy nem árt, ha füldugót, vagy hasonló célokat ellátó bűbájt készítessz be magadnak, mielőtt aludni térsz. Ez az a negyed, ahol az éjszakáé is a terep... na meg a nappalé is. Mondhatjuk, hogy sosem alszik: nagyrészt fiatalok lakják, vagy olyanok, akiknek a testük öregszik ugyan, de a lelkük soha nem nő fel. Ha a vidámpark, a játszótér, a tér nyüzsgése nem lenne elég, mindennaposak a házibulik, néha több is egyszerre. Aztán ott vannak az utcazenészek, akik legtöbbször itt keresik a kenyerüket, nem ritkán közvetlenül a lakók ablakai alatt nyikorogva. Néha, amikor némelyik elvetemültnek olyan kedve van, még befestett, élő szobrok is szórakoztatják a járókelőket, nem ritkán rájuk ijesztve, vagy épp cukrot, lufit osztogatva a gyerekeknek. A legtöbb ház aljában kisebb boltok, kávézók, pékségek találhatók meg, így sosem kell messzire menni a reggeliért. Ha nem bírod a nyüzsgést és a hangzavart, ez minden bizonnyal nem a te városrészed, de hogyha mindened a mozgás, a színek és a pezsgő élet... akkor alighanem itt fogsz majd lakást keresni magadnak.

Zafíra városrész - Page 3 Zafira_varosresz


A hozzászólást Rheadora Syntyche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 02, 2013 11:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zafíra városrész - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zafíra városrész   Zafíra városrész - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zafíra városrész
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: