Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Táboros jelentkezés Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Táboros jelentkezés Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Táboros jelentkezés Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Táboros jelentkezés Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Táboros jelentkezés Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Táboros jelentkezés Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Táboros jelentkezés Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Kalandmester
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Táboros jelentkezés I_vote_lcapTáboros jelentkezés I_voting_barTáboros jelentkezés I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Táboros jelentkezés

Go down 
+12
Atanas Iordan
Jack Darkfield
Rosetta Waylan
Teodor Angel
Leonard de Wandom
Celadine Leatherweed
Silmera Elanor Spelle
Anaze White
Kalandmester
Igor Volonyev
Cirelin de Sovalon
Kaen el Jericho
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 7:45 am

Mint látjátok a főoldalra kikerült a táboros űrlap, ott is meg lehet nézni, illetve a [Only admins are allowed to see this link] linken.

Ez a fórum pedig arra szolgál, hogy itt lehet kérdéseket feltenni. Figyelem! Ide senki ne írja be a jelentkezését, mert nem áll módunkban elfogadni, csakis az űrlapot a főoldalon.

Ha bármi kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 05, 2008 1:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 10:08 am

Jippi! Látom nincs reggeli torna ^^

Egy kérdés: ha megtudom oldani vhogy az anyagiakat, mozgássérült jöhet? Szerintem túl nagy kolonc volna Sad
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Táboros jelentkezés Illuzionista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek506f0370868af7782228

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 10:20 am

Hm...az is számít, milyen szinten mozgás sérül. De szerintem pl. rámpát be lehet szerezni, ha netán nincs, és elég sok ülős progi van, szóval szerintem nem feltétlenül akadály.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 10:29 am

Igen, ez a tábor sok más táborral ellentétben nem az ugráltatásról és a kötelező fegyelmezésről, hanem a játékokról és a közös progikról fog szólni. Elég sok progi lesz, ami helyhezkötött, és mint táborvezetők meg tudjuk oldani, hogy ha mondjuk egy túra van, akkor veled is maradjon otthon egy pár ember valami alternativ progival. Tehát ahogy Cir is mondja, nincs negativ diszkrimináció. Várunk szeretettel.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 10:42 am

Egyelőre mankózom,de romlik... Sad
Köszi szépen! Szívesen mennék! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 2:11 pm

Szerintem sem akadály, és nem hsizem hogy emiatt bármiből is kimaradnál.
szóval várunk szeretettel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Igor Volonyev
Diák
Igor Volonyev


Hozzászólások száma : 404
Kaszt : Táboros jelentkezés Elemista
Üzenőláda : Ha valaki szeretne játszani, nyugodtan lehet zaklatni!!! Wink

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 5:28 pm

Én mennék csak nem tudok jelentkezni mert kitöröltem a regis levelet amit kaptam mailbe. Csak egy kérdés... Az azonósító kód az amivel el lehet küldeni a házit is?
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Táboros jelentkezés Nincskaszt

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 5:38 pm

Cir elküldte neked üziben.

Kaen
Vissza az elejére Go down
Igor Volonyev
Diák
Igor Volonyev


Hozzászólások száma : 404
Kaszt : Táboros jelentkezés Elemista
Üzenőláda : Ha valaki szeretne játszani, nyugodtan lehet zaklatni!!! Wink

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 7:06 pm

Igen megkaptam köszi:D
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 03, 2008 12:02 pm

Egy kis részadat: a táboros férőhelyek 10%-a már betelt.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros jelentkezés Elemista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés DTO6
Katt :>

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 03, 2008 12:06 pm

Lol, gyorsan fogynaka helyek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 03, 2008 7:04 pm

Öhm, nekem lenne kérdésem Smile Az baj, hogyha anyum ugyan még nem használ karakterén jelizek (Kankalina Kulcsinka Razz )? Presze nem ő menne Razz, csak én kitöröltem a mailt amibe az azonosító ki lett küldve...
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Táboros jelentkezés Illuzionista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek506f0370868af7782228

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 03, 2008 7:52 pm

Akinek nincs meg a háziazonosítója, nyugodtan szóljon, és egy pillanat alatt bármelyik szakvez meg tudja nézni. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 03, 2008 8:08 pm

A tábor 20%-a megtelt. Ha ilyen ütemben nyomatjátok, akkor két nap alatt betelik az egész.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Igor Volonyev
Diák
Igor Volonyev


Hozzászólások száma : 404
Kaszt : Táboros jelentkezés Elemista
Üzenőláda : Ha valaki szeretne játszani, nyugodtan lehet zaklatni!!! Wink

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 8:46 am

ez kafa ha ilyen gyorsan fogynak a férő helyek lol!
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 3:45 pm

Újabb részadat a táborról, a férőhelyek 30%-a megtelt.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimePént. Jan. 04, 2008 10:12 pm

Sally szerintem nemgond a mozgássérültség Smile a mankó nem is olyan kolonc ahogy mondtad Very Happy például én szivesen lentmaradok veled ha valami hegymászós dolog van Very Happy utálok hegyet mászni Very Happy és paranoiám van hogy megcsíp egy kullancs úgyhogy jól elleszünk Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Silmera Elanor Spelle
Diák
Silmera Elanor Spelle


Főkarakter : anikopusztai@hotmail.com
Hozzászólások száma : 778

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 8:55 am

Az tök jó Amaya, én imádok kirándulni meg a természetben lenni, de nagyon irtózóm a mindenféle csípős élőlénylektől... és teljesen kiakadok, gyakorlatilag hisztis leszek tőle, már csak a gondolatától is.... mondjuk én allergiás is vagyok a darázscsípésre.
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Táboros jelentkezés Illuzionista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek506f0370868af7782228

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 9:20 am

Én nagy túrázó vagyok, de nem láttatok még darázs, vagy egyéb zümmögős állattársaságában. Totális pánik. ^^ Voltam már szülőkkel túrán, amikor bazi nagy zömmögő izé szállt el mellettem, még fél órával később is remegtem az ijedtségtől. Razz Anyukámmal meg olyan történt, hogy apuval cserebogár rajzáskor voltak túrázni, és anyum szegény sírva szaladva tette meg az út egy részét, mert rengeteg dög repkedett körülötte....hát asszem én is kb. így reagáltam volna...brrrr.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 9:20 am

Én nem vagyok túl nagy kirándulós, de ha már tábor, akkor egyet ejtsünk meg, ne a táborban rohadjunk 7 napot Smile Mellesleg én utálom a bogarakat, de olyan szinten, hogy ha a fűbe lépek, már úgy érzem, mintha hangyák mászkálnának rajtam. Szörnyű paranoia.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Silmera Elanor Spelle
Diák
Silmera Elanor Spelle


Főkarakter : anikopusztai@hotmail.com
Hozzászólások száma : 778

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 9:23 am

Na jó, hát akkor szerintem valami óriási szúnyoghálót kell majd kifeszíteni a táborhely fölé.... =DDDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 9:35 am

Mit szólnátok ha Teniszhálóval körbetekernénk a házikókat? Very Happy
Amúgy én szoktam halucinálni is van amikor(Cass is tanusíthatja) bogárrohamot kapok és kullancsirtóval a kezemben mászkálok az erdőben és van amiko r azt hallucinálom hogy a fejemen van és mászik és mászik ...fúúúúj.Elemerohamot tudok kapni...főleg tegnap osztályfőnöki órán bogaras filmet néztünk amitől tökre elfehérdett a bőröm és elfordultam mert az a sok gubó meg lárva rohadt undorító volt!
Vissza az elejére Go down
Celadine Leatherweed
Diák
Celadine Leatherweed


Hozzászólások száma : 732

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 9:41 am

Amaya, te és a kullancsok... Legalább 30 fok volt, erre kabátban meg kapucniban mentél az erdőben, még a sapkádat is fölvetted. Meg valami koszra rögtön kullancsot hittél ^^ Te szegény..Igen, kicsit tényleg idegrohamot kapsz... "kicsit".... Razz
De amúgy én is rettegek a bogaraktól... A szúnyogok idegesítőek, a méhektől elfutok (Pont ezért csípnek meg Very Happy) a darazsaknál már el is ájulok, a pókok meg... fúj.. Razz
A teniszháló jó ötlet, valaki nyugodtan hozhatna ^^
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros jelentkezés Elemista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés DTO6
Katt :>

Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 10:42 am

Én szeressek kirándulni, de a rovarokm kikészítenek XD Még csak szúnyog csípettmeg,s e kulklancsom, se darazsam nemvolt még XD

Én is szoktam érezni mintha msázkálna vmia fejemen, vahxy bárhol a estemen, de nekeme z csak az ekclmám miatt van XD Fejemre esne vmi langyán és elkezdedne mászkálni észre se venném sztem XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 11:50 am

Ehh a kullancsoktól én is félek, de nem olyan vészes a dolog. Viszont Ha egy százlábú mászik rám, rögtön sipítozni kezdek és mint az idegbetegek ugrálok jobbra-balra. De túrázni imádok Very Happy Mikor mátraházán voltunk oszt. kir.-en kb 10 perces út vezetett a Kékesre, de mi négy és fél óra alatt tettük meg, mert miért is ne menjünk le a hegy aljára és még véletlenül se a felénk eső oldalon baktassunk fel. Senki sem szidta az ofőt..áááh...de így utólag visszagondolva faya volt Very Happy Nah meg szintén ott első nap könnyed túra volt tervezve...sőt nem is túra, hanem séta. Én meg a cuki kis EMO-s cipőmbe útnak indultam -.-" Szerencsére vékonyabb a talpa, mint egy tornacipőnek, ezért minden követ éreztem a talpam alatt a röpkew 5 órás kis "sétánkon"...és nemhogy aszfalton oda-vissza...nem hegyen völgyön át könnyed séta címén...de az a modell barom(modellkedik a kis drága ofőm, és tesitanár és pasi és mindenki rühelli =D) nem szólt volna, hogy nem lesz fain abba a cípőbe, mert neki a könnyed séta az nem városnézést jelent...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Táboros jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Táboros jelentkezés
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: