Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Táboros jelentkezés - Page 3 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 3 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Táboros jelentkezés

Go down 
+12
Atanas Iordan
Jack Darkfield
Rosetta Waylan
Teodor Angel
Leonard de Wandom
Celadine Leatherweed
Silmera Elanor Spelle
Anaze White
Kalandmester
Igor Volonyev
Cirelin de Sovalon
Kaen el Jericho
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 7:45 am

First topic message reminder :

Mint látjátok a főoldalra kikerült a táboros űrlap, ott is meg lehet nézni, illetve a [Only admins are allowed to see this link] linken.

Ez a fórum pedig arra szolgál, hogy itt lehet kérdéseket feltenni. Figyelem! Ide senki ne írja be a jelentkezését, mert nem áll módunkban elfogadni, csakis az űrlapot a főoldalon.

Ha bármi kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 05, 2008 1:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2008 5:56 pm

Ismét elkelt pár hely, a tábor 40%-a megtelt. Tehát akit érdekel a dolog, az jelentkezzen, amíg még van hely.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2008 7:12 pm

szépen telnek a helyek Very Happy
Gyerekek, ne mondjatok el most mindent.. mi marad a tábortűz és a szalonna mellé?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2008 7:19 pm

Áhh, arra is van ötletem! Majd énekelem a Lobog a tábortűz c. fantasztikus dalt, mindenki elmenekül és akkor már nincs is kinek mesélni! Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 04, 2008 7:30 pm

igen Miranda vagy mesélünk még tábori sztorikat amik velünk történtek mivel mi oszttársak vagyunk....
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 9:28 am

Semmi kérdés gyerekek? Mindenki tisztában van mindennel?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 DTO6
Katt :>

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 1:11 pm

De, nekem volna egy... nem lehetne meggörbíteni az időt v micsinálni vele, hogy mára tobir ideje legyen? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 6:26 pm

Nekem van egy kérdésem. Aki rossz, annak lehet reggeli tornát szervezni? Twisted Evil Razz
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek5177c71f872575175299

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 6:29 pm

Nnneeeee ... méghogy reggeli torna! Én reggel kómás vagyok és összeesnék gugolás közben! XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 6:32 pm

Reggel a legjobb. 5 kilométer futás. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 6:33 pm

Nekem is egy kérdés. Felügyelet az itt betöltött poszt alapján, vagy kor, esetleg megbízhatóság alapján? Vagy egyáltalán mi az átlag életkor?Razz Rám úgy számítsatok, mint akire vigyázni kellXDXD
És igen is, ako rossz, az bűnhődjön érte. De szerintem a reggeli torna általánosan szabadon választható programként mehetne inkább, én vállalnám mert rámférXDAki meg rossz, azt kiugrasztjuk
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 6:51 pm

Na akkor szépen sorban válaszolgatok.
Anaze: sajnos nem lehet, én is itt nyüsszögök, hogy mikor lesz már tábor. És az az egy hét is rohadt rövid lesz, jövőre minimum 10 nap lesz Very Happy Anno Darika meg ehhez hasonló értelmes lények azt mondták, hogy 3-4 legyen, mert a kutyát nem érdekel ez az első évben. Szerencsére leszavaztuk őket.

Agusta néni: aki rossz, az mehet haza Razz Vagy ha csak kicsit rossz, akkor lehet gonosz büntiket adni. De reggeli tornában én tuti nem veszek részt, max én mondom, hogy 10 kilométer futás gyerekek Razz

Curtis: Felügyelet. Hát alapból a 4 szakvez a tábor teljes felelősségét vállalja döntési kérdésekben, amúgy pedig olyan szinten lesz, hogy lesz egy 7-8 fős gárda, akik a felnőttek közül kerülnek ki, illetve az ifjabb, de érettebb lények. Példák rajtunk kívül, már aki jön: Valandil, Silmera, Cloe/Leonard, Arnuil és Te. Tehát akik figylenek a picikre, túravezetésben figyelünk rájuk, meg betartatják a tábor és a Neza házirendjét. Szal lehet rettegni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek5177c71f872575175299

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 6:59 pm

Éjn piszi vadok... *-* *gügyög..* XD
Húha...előre felkészítek mindenkit:
Tanárok, felügyelők, és egyéb feljebbvalók réme vagyok az életben... Very Happy
Ha bedurcázok és valamit nem akarok csinálni ne erőltessétek.. XDXD ÁLtalában, ha valamit nem akarok olyan savanyú képet vágok h a többiek kedve is el megy...akkor aztán jön amit én akarok Whehehehe... De ne aggódjatok, átolvasva a dolgokat, amiket felsoroltatok, progamokat, mindet kíváncsian várom Razz Very Happy:D Csak nem leszek olyan elviselhetetlen.
Jah igen... és ha visszaszájalok vágjatok pofán, ha fenyegetőzöm vegyétek el a mobilom, és hozzátok alapul ezt a hsz-t ^-^ X)
Más előre jelzést nem tudok adni, hogy miért rettegjetek tőlem...Bár ezeket is kicsit eltúloztam..XD
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 7:09 pm

Rosette: azt elmondom, hogy nálunk nem lesz kiabálás, meg fenyegetőzés, hogy kabaré legyen a fegyelem mint máshol^^ Szépen mindnekitől elkérjük a szülők számát, és a második esély eljátszásával megy a teló, hogy menjenek ki a delikvensért a pályaudvarra, mert küldjük haza kortol és mindentől függetlenül^^
Amúgy pedig ez nem az a tábor, ahol kötelező szivatások vannak, igyekeztünk úgy megcsinni a progikat, hogy szinte csak játék, és közös ismerkedések és bulik legyenek, tehát ha ezekhez nincs kedve valakinek, akkor az így járt^^ Az máshol sem érezné jól magát.
Lesz egy házirend, amit be kell tartani, ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 15, 2008 7:14 pm

Rosetta, nem tudsz megilyeszteni. Többen vagyunk és erősebbek. De amugy szerintem nem erőltetnek senkire semmit, legalább is az volt odaírva a tájékoztatóba. De azért remélhetőleg nem akarsz mindennek ellentmondaniXD. Ahogy ismerem a bandát, maximum a takarodóval lesz gond, de aki este nem alszik, az korán kel. Én birom a koránkelést, ugyhogy ha kell, kilökdösöm őket az ágybólXDXD
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 DTO6
Katt :>

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 7:00 am

Hehe, nekemis csak takarodóval lesz aq gond, őleg ha nemtok elaludni XD van hogy nyügléődök 3 órát míg siekrül elaludnom XD De hiába... tegnap is éjfélkor feküdtem már itt vagyok Very Happy mindig éjfélkörül fexem és olykor már 5kor kelnem kell hogy suliba menjek Razz
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 8:54 am

Anaze: Akkor te mindenképpen olyan szobában leszel, ami a miénktől távol van, én öreg vagyok szükségem van az alvásra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 10:46 am

Óh..nekem már olyan hogy lemaradtam az egészznapos programról mert elaludtam és a gonoszdik nem vártak meg így kénytelen voltam bemenni a helyi büfébe és ott csacsorásztam a nőcivel... kibeszéltük a hülye vevőket...vagyis csak ő én meg bólogattam és kaptam egy jégkrémet Razz másodikban ez volt a legjobb dolog XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 12:08 pm

Senki ne aggódjon, mert aki nem tud elaludni, annak van 2 megoldásom: 1: fut a tábor körül a csillagos ég alatt 3 kört
2: esti mesét mesélek Razz
Kelés? oylan nincs hogy nem kelsz fel Twisted Evil mert az ingyenfagyi nekem jár Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 12:24 pm

Tééényleg? Olgcsukám mesélsz nekem majd?XD úgy hiányolom őket XP van mikor mirának én mesélek oigaz-e mircsu?
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 12:55 pm

És nem lehet futással egybekötött estimesét kérni teljesen véletlenül? Mert az sokkal izgalmasabb! Smile ^^" A 3 kör meg semmi. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 12:58 pm

Óóó, nyugalom, emgtaláljuk a lefárasztás módját, ha erről van szó Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2008 1:02 pm

Arnuil, még nálam is korábban kell felkelni ahhoz, hogy engem le tudjatok fárasztani! Előre is sok sikert kívánok hozzá, lehetetlen feladatra vállalkoztál. ^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 05, 2008 2:51 pm

Ezúton szeretném felhívni figyelmeteket, hogy már most van lehetőségetek jelentkezni, és helyet foglalni magatoknak a nyári táborba.
A tábor 50, max 60 fős férőhellyel rendelkezik. 29 hely már foglalt, ami azt jelenti, hogy még 31 emberkének tudunk helyet biztosítani. Ezért ha van rá lehetőségetek, és szeretnétek jönni, jelentkezzetek mihamarabb. Aggódó szülők hívását és méljeit szivesen fogadjuk, és beszélünk velük ha szükséges. A kaja ügyében elég később nyilatkozni, és részletfizetési lehetőség is van. A részletes programtervet és jelentkezési űrlapot az alábbi linken találjátok.

[Only admins are allowed to see this link]

Akinek anyagi lehetőségei nem engedik, hogy eljöjjön, pályázhat anyagi támogatásra. Ennek részleteiről kérdezzetek bártan.

A táboros befizetéseket a táboros linknél található bankszámlaszámra várjuk, de ha személyesen szeretnétek befizetni, felhivjuk figyelmeteket, hogy csak az áprilisi találkozón van rá lehetőségetek.

Kaen el Jericho, Igazgatótanács
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 5:01 pm

Megvan a 30. emberke. Ez azt jelenti, hogy a tábor fele már betelt. Azonban lehetséges, hogy csak 50-en férünk be, tehát lehet, hogy már csak 20 hely van, tehát aki eddig gondolkozott a dolgon, az lehetőleg jelentkezzen minél előbb, mielőtt lecsúszik.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2008 8:06 pm

Még annyit hozzátennék, hogy aki részletben akarja befizetni, annak március 31 a határideje az első 50%-nak.

Aki egy összegben, annak április 30.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Táboros jelentkezés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Táboros jelentkezés
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: