Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Táboros jelentkezés - Page 2 I_vote_lcapTáboros jelentkezés - Page 2 I_voting_barTáboros jelentkezés - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Táboros jelentkezés

Go down 
+12
Atanas Iordan
Jack Darkfield
Rosetta Waylan
Teodor Angel
Leonard de Wandom
Celadine Leatherweed
Silmera Elanor Spelle
Anaze White
Kalandmester
Igor Volonyev
Cirelin de Sovalon
Kaen el Jericho
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 02, 2008 7:45 am

First topic message reminder :

Mint látjátok a főoldalra kikerült a táboros űrlap, ott is meg lehet nézni, illetve a [Only admins are allowed to see this link] linken.

Ez a fórum pedig arra szolgál, hogy itt lehet kérdéseket feltenni. Figyelem! Ide senki ne írja be a jelentkezését, mert nem áll módunkban elfogadni, csakis az űrlapot a főoldalon.

Ha bármi kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 05, 2008 1:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Leonard de Wandom
Diák
Leonard de Wandom


Főkarakter : envilagom@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1045
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Nincskaszt

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 12:25 pm

Akkor én se nagyon lógnék ki a sorból. A kullancsoktól azért nem parázok annyira, mert az én drága jó anyám, gondoskodott róla, hogy be legyek oltva. (még egy tűvel több három évente. menjenek a fenébe a tűkkel) Viszont nekem meg nagyon erős Aratnofóbiám (Aratnofóbia=pókfóbia aki nem tudná) van. Már csak ha a közelembe van sikítani tudnék. Az én félelmem az, hogy abba fogok meghalni, hogy egy pók megmar. Ezt eddig nem sikerült senkinek se kinevelnie belőlem. Apának meg kezd elege lenni-e abból, hogy álandóan pókot kel vadásznia a szobámban, mert mindent annak nézek.
És igen a túrázás. Ha azt mondo, hgy utálom a tesit, akkr assze ezt röviden meg s fogalmaztam. Kissé punyadt vagyok. Nem nagyon bírom a hosszabb lélegzetvételű kirándulásokat. Azért a táborok idejére megszoktam eröltetni magam és mindenben benne vagyok.
Már csak annyi kéne, hgy anyámék elengedjének és lenne egy jó nyaram. Különben az unalom fog megölni itthon.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu (my favourite)
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 2 DTO6
Katt :>

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 1:03 pm

Pókfóbiám nekemis vna, és elég erősen Very Happy de inkább cska a ksi pókokra Very Happy egy madárpókot elvieselénk a kezemen, de pl ezeket a hosszúláú pókokat azonanl papuccsal ütném XD mikor szobám kilett pakolva addig enmvolt mhajlandó bejönni míg mdienn pókot le nem ütöttek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2008 1:36 pm

Nem megyek táborba de ha már a bogarakrol van szo engedjétek, hogy beleszoljak.Én szeretem öket a pokokat csak mesziröl a hangyák azokra nem tudok mondani semit a szunyogok csak idegesitenek a méhecske, darázs akor ha felém jön egy általába vagy gyorsan lefekszek a földre vagy meg se mozdulok és tanácsolom mindenkinek, hogy probálja megérterni ezeket a kis lényekete ök nem akarnak bántani csak nem akarnak meghalni.Habár egyszer este mint egy elmebajos futkostam a házba mert az hitem mindehonan jönek a pokok.Bocs, hogy nem szinesel irtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 12:12 pm

No akkor most:
Delt, ezt minden fóbiás megérti, de ez nem ilyen egyszerű, mert ha valaki fél tőle, akkor abban a pillanatban elborul az agya és nem figyel rá, hogy ez most bántani akarja, vagy nem. Ott a bogár, papucs neki, vége. (Lányoknál jöhet egy kis sikoltozás is.) Nem kritizálni akarok senkit se, én is rettegek a pókoktól, de annyira, hogy az már tényleg kóros, szóval fényképezett pókra nem tudok ránézni, a biosz könyvemből anyám vágta ki, mert egyszerűen nem tudtam olvasni tőle.
Vissza az elejére Go down
Teodor Angel
Diák
Teodor Angel


Hozzászólások száma : 937
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Hallgas: AcDc-t,Iron Maident, Rammsteint, Hammerfalt, Nightwisht és szép lesz az életed. Nekem legalábbis összejött.

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 12:19 pm

Hát mondhatjuk ugy nekem is van egy kis pok fobiám ha sokat beszélnek rola mundjuk azt, hoyg jönek a pokok hisztérikusan elkezdek le fel szaladgálni a házban pedik fiu vagyok és megértem azokat akik igy vanak vele én csak tanácsoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 4:04 pm

Nah, akkor én is írok ide valamit Smile Szal, én imádok túrázni, egyik kedvenc élményem volt a tavalyi kirándulás, amikor Tapolcáról elindultunk, 2 falun 3 hegyen (Csobáncs, Gulács, Badacsony) és sok sok országúton át megérkeztünk vissza a szálláshoz Badacsonytomajba, mindezt kb reggel 9től folyamatosan este fél6ig kb Smile Azóta vna csík a lábaimon, hála a sortnak, és az egész napos napsütésnek. Mondjuk jó volt, én élveztem Smile Meg szeretek zöldben lenni, megnyugtat és egészséges Smile Viszont a bogarakért én se rajongok, főként a hajnali szúnyogokat utálom, valamit, hiába a bioszfakt, a kígyók és a békák nem a kedvenceim Smile Asszem ennyi Smile Szúnyogok ellen egyébként én mindgi füstölőt égetek, szal ha senkit nem zavar, eztán is így lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 5:53 pm

Mi?...Hogy most én jövök?
Hát az én táborozós élményeim nem túl sikeresek eddig. Szeretem a természetet járni, csak a társaság nem volt épp alkalmas. A legszebb, mikor megmászunk hegyeket völgyeket egész nap, mindenki nyávog, hogy mindjárt meghal, az egyetlen aki velem együtt tudja tartani az iramot, a tesitanár. Nem épp a legjobb beszélgetőpartner, de nem győzöm a tötyörgést:P, de inkább a nyavajgást nem. Bogarak, rovarok meg miegymás annyira nem zavvarnak, persze a szunyogok persze hogy, régen pókfóbiám volt, most is csak alig rohanok fejvesztve lányos sikollyal ha meglátok egyet, én inkább a rajtam átrohangáló kis hangyákat nem kedvelem különösebben, de tanult kistáboros vagyok:P
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 7:29 pm

Túra! na, arról mesélhetnék.. evezős tábor és hasonlók, de ezeket majd még az éjjeli tábortűzhöz tartogatom Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Igor Volonyev
Diák
Igor Volonyev


Hozzászólások száma : 404
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Ha valaki szeretne játszani, nyugodtan lehet zaklatni!!! Wink

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2008 8:03 pm

Jajj végre valaki aki szereti a füdtölőket... Arnuil mi nagyon jó barátok leszünk érzemXD
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 2 DTO6
Katt :>

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 1:52 pm

Füstölő jó Very Happy itthon mutter midnig azt éget XD
Vissza az elejére Go down
Igor Volonyev
Diák
Igor Volonyev


Hozzászólások száma : 404
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Ha valaki szeretne játszani, nyugodtan lehet zaklatni!!! Wink

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 3:44 pm

Akor a Mutterod jófej Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 2 Tek5177c71f872575175299

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 5:20 pm

Én is szoktam füstölőzni.. .akkor én is jófej vagyok? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 5:37 pm

Sziasztok! Megérkeztem én is és akkor az első hszemben el is mesélek egy történetet.
Egyszer mikor túrázni voltunk az osztállyal egy csaj nem bírta az iramot. Mikor felértünk egy nagyobb lejtő tetejére rá még húsz percet kellet várni, de ezt túlzás nélkül. Nah és az egyik ilyen lejtőnél már abszolút nem bírta ezért egy fába kapaszkodva lihegett. Mi már mindannyian fent voltunk, de ő még mindig ott állt a fánál. Akkor arra jött két túrázó(idegenek) és látták, hogy mennyire szenved ezért elkezdték fölfele tolni. A csajnak leesett a cipője és zokniban ment(azaz tolták) fölfele. Mikor észrevette, hogy nincs rajta a cipője leült egy farönkre és a két idegen túrázó hozták utána és adták rá a cipőt XDXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 6:14 pm

Haha...ez marha nagy! Már fájnak a nevetőizmaim! Very Happy Bár igen. Én szemtanúja voltam ennek az eseménynek. És már akkor is jót nevettünk rajta!! Még képem is van róla!! Az a rész mikor öleli a fát! Mint egy kis mókus nagyon aranyos!! Very Happy de aki meglátja azt a képet röhögőgörcsöt kap!! Very Happy Na jó befejeztem, nem bántom a csajt! DE ezt sosem fogom elfelejteni!! XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 6:20 pm

Én is ott voltamXD És marha jókat nevettem én is...nekem is megvan a kép..meg az, mikor nem mert leugrani a drágám a lejtőről és inkább fenéken lecsúszottXd az is megvan ám képen Very Happy jajj, és még annyi minden! Very Happy De én sem lecek gonoc, még a végén bedurcizik Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 6:30 pm

De ha már belekezdtünk ebbe a mesélősdibe nekem is van egy sztorim figyuzzatok! Very Happy
Olyan 6-7 éves lehettem (de nem tom pontosan) az a lényeg mikor még kicsi voltam. Na! Tehát Szantorínin voltunk nyaralni! És lényeg a lényeg, egy nap épp kirándulni voltunk, és valahonnan jöttünk lefele egy csoportal, és lehetett szamarolni is! Én és apa előrre rohantunk, anya meg hátúl kullogot utánunk. És miközben apuval mentünk le egy nő megkérte apámat hogy tegye fel őt a szamárra, miközben az megy, mert szeretne magáról egy olyan képet, amin épp egy csacsin üldögöl. Erre apám megragadta a nőd és elkezdett a csacsi után futni, engem ott hagyva a tömegben. Mikor apa végre feltette a nőt a csacsira, az elkezdett problémázni, hogy csuszik a szamár, és hogy le akar szálni róla. Apa gyorsan csinált róla két képet, majd lekapta a csacsiról! Közben anya engem utolért nyakában egy szamárral. (A szamár lögdöste anyámat a fejével.!) Aztán folytattunk lefe az utonkat a csacsiszaros uton csuszkálva! =)


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 07, 2008 7:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 6:44 pm

Jajj, ez így már nem olyan vicces, mint mikor föcin mesélted....de a csacsiszarról eszembe jut mikor Pilisen táboroztunk, 8 évesen Razz Kedves barátnőmmel, Lorelaijal épp csigamániás korszakunkat éltük és felvittünk a hotelbe egy csigát. Persze már az úton akadtak nehézségek, mert a tanárok nem akarták, hogy felvigyük. Erre Lorelai betette a sapkájába a csigát, de az összeürülékelteXP akkor egy harmadik barátnőnkel nevelgettük három napion keresztül a csigánkat és az ágy alatt tartottuk egy pohárban(visszagondolva sajnálom). És akkor egy nap ráesett szegényre egy sonka és akkor már a sonka is ott lakott a csigával, akinek Csigusz Bigusz Junior volt a neveXD És akkor a csiga nem élvezte az életet a pohárban, de mivel kicsik voltunk azt hittük, hogy terhes Razz Kivittük az udvarra és összetiportuk, hogy megmentsük a bébicsigát.XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 7:36 pm

Persze mert akkor jobban tud nevetni az ember mikor nem szabad!! Razz Lást föci óra!
Amugy köszike Mira, hogy kiforgatod táboros életünet! XP Így legalább fél neza már tudja hogy a csiga belecsint a sapimba!! XD De amugy utólag bele gondolva, szegény csiga! XP

Am bocs hogy elmondtam! XP De én arra is emléxem mikor felcsavarodtál a körhintára pilisen! Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 7:57 pm

Na én még nem is meséltem történetet.Sajnos ez rólam szól.Voltunk az osztállyal kirándulni egy hétig.A velencei tónál.Sokat fürödtünk.Egyik nap egy pár kiskacsa az anyjukkal úszott.Persze mindenki odaakrt menni hogy megnézhesse őket.Én is közel mentem.Kicsit közelebb a vízben.Akkor a nagy kacsa védelmezni akarta kicsinyeit.És elkezdett engem kergetni.Mivel úszni nem tudtam(nem volt mély a víz)szaladtam előle.Megakart csípni.Persze mások megcsak nevettek,hogy szaladok egy kacsa elől,de ez tűnt a legjobb megoldásnak.XD. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 07, 2008 8:33 pm

Jajj, ne is mond! Mostmár röhögök, ha visszaemléxem, de akkor nagyon nem volt mulatságos...ott lógtam a körhintán Sad nyüöff és mikor sotyán belerugtam a képcsőbe és Ti szóltatok, hogy csöpög utánam a vér Razz
Jajj és szintén sotyán volt futóverseny és a tavat kellett körbefutni. Mi meg azt hittük, hogy rossz irányba megyünk(pecce, hogy Lorelaijal vunk ilyen teheccségesek) és megkérdeztük, hogy merre kell menni. Aszonták, hogy arra amerre kutyát sétáltatnak. Nah mindkét úton kutyát legeltettek, én meg kiválasztottam a szebbet, ami persze rossz volt és végül motorral vittek vissza minket a táborba Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 5:02 pm

Jaja, visszagondolva elég muris volt, bár akkor kevésbé volt az!! Very Happy Velünk elég sok vicces és emlékezetes dolog történt!! =)
Még másodikban voltunk Zánkán táborozni. És az eggyik osztink egyik este kiment wc-re, és a fürdőben, elcsúszott a barna üröléken (szerintem mindenki tudja mre gondolok, nem kell részleteznem) és úgy feküdt vissza aludni, reggel az ágya tiszta redva lett, mivel nem öltözött át, mert sötétben nem látta! Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 5:20 pm

jajj, az nagyon nagy volt...XD Ohh, kifogytam az élményekből:P nem baj, bizti eszembe jut még valami, csakhogy örüljetek XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 6:03 pm

Lényegében rengeteg jó dolog történt velünk! Szinte holnapig mesélhetnénk! De most így nekem se jutnak eszembe. =) Viszont remélem még lesznek ilyen jó kis táborok, mert hiányozni fognak Razz
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros jelentkezés - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros jelentkezés - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2008 6:20 pm

Most ez lesz az első, és utána jó eséllyel csak egy év múlva lesz, tehát erről sem érdemes lemaradni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2008 7:56 pm

Egy jó kis emlékezetes élményért bármikor Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Táboros jelentkezés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros jelentkezés   Táboros jelentkezés - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Táboros jelentkezés
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: