Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Táboros szobabeosztás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Táboros szobabeosztás Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Táboros szobabeosztás Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Táboros szobabeosztás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Táboros szobabeosztás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Táboros szobabeosztás Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Kalandmester
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Táboros szobabeosztás I_vote_lcapTáboros szobabeosztás I_voting_barTáboros szobabeosztás I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Táboros szobabeosztás

Go down 
+7
Cirelin de Sovalon
Horváth Viktória Ágnes
Jack Darkfield
Anaze White
Rosetta Waylan
Atanas Iordan
Kaen el Jericho
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2008 5:41 am

Kedves táborozók,

Bár még mindig lehet jelentkezni a táborba, már elkezdjük szervezni, hogy ki melyik szobában lesz. Egyetlen kikötés van, hogy minden szobában kell lennie legalább egy 16 év feletti szobaparancsnoknak, aki a szoba tisztaságáért, és a bentlakók fegyelmezett viselkedéséért felel. Jelenleg hat négyágyas szoba van, ezekbe lehet kívánság alapján jelentkezni, ha valahova több ember jelentkezik mint ahányan beférnek, akkor a tulaj dönt, megsértődni nem kell. Akik még nem voltak talin, illetve nem ismernek sok embert, szóljanak, megpróbáljuk olyan emberkékkel összerakni őket, akik tudnak nekik ebben segíteni.

És íme a szobák:

1.
Agusta
Curtis
Cirelin
Kaen

2.Estella
Jack
Rosetta
Arnuil

3.
Horváth Viktória Ágnes
Ashley
Cassidy


4.Elendil
Atanas
Danail
Quarion

5.Aisa
Layla
Miranda
Jane

6
Nikolina
Nymhadora
Ivana Rosa

7. Alekszej
Anaze
Toomas
Shiwo



A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 29, 2008 7:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2008 10:47 am

Én és Cassy jelentkeznénk Curtisék szobájába ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2008 2:50 pm

Nos ha nincsen Körtének ellenvetése, meg senkinek, akkor Cassidy és Avril nálunk lesz.

Avril van egy FELTÉTELEM!

2 azaz KETTŐ, two, zwei, II, ennyi plüss, semmi bőröndnyi vagy azt használjuk éjjeli túrán vad csalinak Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2008 6:08 pm

De csak ha felhívod Bogyókát a pink barbis mobilján(mágegyszer kössz érte Klau!//unokatesóm^^//), hogy megmondd neki hogy nem jühet, mert túl nagy a feje, és nem fér el a bőröndben Razz
Vissza az elejére Go down
Atanas Iordan
Diák
Atanas Iordan


Főkarakter : dasdqwertzui@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2073
Kaszt : Táboros szobabeosztás Mentalista
Üzenőláda : Meguntam félni.
KOCKACUKOR



"rá mondanád, hogy ez Ő.."
Táboros szobabeosztás Tek4e3a6afc276a58648741

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2008 11:31 pm

Hát ha minden igaz, akkor elvileg mi már megbeszéltük Elendillel, hogy Danail becsatlakozik hozzánk és úgy hárman alszunk.. és most a többiek helyett is írom, hogy várunk minden 14. életévét betöltött embert hozznák ( Ugye srácok, mert mi jószívűek vagyunk? ^^)


//Előnyt jelent :
-Ha LÁNY vagy
-Értesz a hurok kvantumgravitáció elmélet bebizonyításához
-Rendelkezel legalább egy Golden-Globe díjjal
-Orvosi igazolás kötelező!

bocsánat a sok hülyeségért, mindenkinek lehet rossz napja Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 8:29 am

Nos mi megvagyunk négyen...van 16 éves is...

Miranda
Jack
Aisa
És jó magam

Ez per pill csak elv....De én Augustás szobába akarok lenni...és oda cipelem magammal Jacket is Razz:P
(Atanas....lányok veletek....ki olyan bátor? Razz)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 10:07 am

Layla, én úgy tudom Jack velünk lesz, mivel Curt és Arnu egy ágyon alszanak majd, persze még nem bizti de értesüléseim szerint így áll a helyzet^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 11:33 am

A Laylás szobára vétó, hiába van 16 éves, mivel a szobák szobaparancsnokai már ki vannak választva, nem véletlenül írtuk ki.

Egyetlen szobában sem lesz 5 ember, ez biztos, akár kihasználják az ágyakat akár sem. Nem szeretnénk, ha valahol is 3-man lennének.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Táboros szobabeosztás Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás Tek5177c71f872575175299

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 11:40 am

Bocsi Layla, de Jack az enyém.
Tehát mi Agustánál lecünk, a nevek:
- Agusta (^^)
- Estella
- Jack
- Rosetta ( meglepő ^^ xD)
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 11:47 am

Beírtam, de abba azért bele kéne gondolni, hogy rengetegen nem voltak még találkozókon, és nem ismernek senkit élőben. Ha mindenki a havarjaival lesz egy szobában, akkor ők lesznek a maradék együtt? -.- Látom ebbe nem sikerül belegondolni. Mindegy, majd gondolkozunk mindenki helyett, buisness as usual -.-
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 11:52 am

Ez igaz... deh, nem szerkeszted bele hogy amúgy kik jönnének, és akkor úgy át lehetne szervezni... vagy ha gondolod berakom én ide^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 12:00 pm

Nos Aisával beszéltem, lány szobát szeretnének, ezért kinevezem szobaparancsnoknak Alekszej helyett, van még elég fiú szoba. Ebbe a szobába beírom Laylát és Mirandát.

Aki még nem kötelezte el magát sehol:


Alekszej Iljics Szimonov
Anaze White
Ivana Rosa Nahezda
Nikolina Rayna
Nymphadora Do'Urden
Ridegváry Krisztián
Shiwo Altolos
Toomas Vladislav

Mivel 26-an vagyunk, lesz egy szoba, amiben ketten lesznek, vagy lehet úgy is, hogy két szobában 3-3 ember. Bár ha még jelentkeznek emberek, akkor fel lehet tölteni ezeket a helyeket is.
Kérem, hogy mindenki jelezze minél előbb, hogy melyik szobában lenne.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 01, 2008 7:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros szobabeosztás Elemista
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás DTO6
Katt :>

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 12:04 pm

Nah én épp írni akartam, csak még átolvastam az összes hszt itt is Very Happy Nekem igazándiból tejesne mindegy, hogy kivel leszek Very Happy felőlem újakkal is rakhattok egybe
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 12:08 pm

Nem, te válassz légyszives.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 1:58 pm

Nos, úgy alakult a helyzet, hoyg a szobábkban a következő változás állt be.

A négy szakvezető lesz egy szobában.
Tehát:
Cirelin
Kaen,
Caleb
Agusta.

Sajnálom lányok, ez így értelmesebb, hiszen akik még nem simernek senkit, azok ne rögtön a felnőtteket kapják, hanem a korotok belieket.

Az Estella, Roetta és Jack által vezetett szobában Estella a szobaparancsnok.
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros szobabeosztás Elemista
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás DTO6
Katt :>

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 2:05 pm

Váh.. utálok váalsztani és nemis nagyon tudok Very Happy azt lehetne hogy akk valaki(k) vállassz(a/o)n(ak) engem ? Very Happy ha nem, akkor majd választoka maradék helyből Very Happy
Vissza az elejére Go down
Atanas Iordan
Diák
Atanas Iordan


Főkarakter : dasdqwertzui@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2073
Kaszt : Táboros szobabeosztás Mentalista
Üzenőláda : Meguntam félni.
KOCKACUKOR



"rá mondanád, hogy ez Ő.."
Táboros szobabeosztás Tek4e3a6afc276a58648741

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 2:34 pm

Hát én ahogy Elendilt ismerem, mi jószívvel befogadunk akár újat , akár régi embereket is. Mondjuk Danailt sem ismerjük, mégis velünk lesz. Szóval szerintem nem választunk, hanem valaki aki velünk akar lenni írjon ránk, ( Elendil, Atanas ) és akkor megbeszéljük , hogy ,hogy legyen. Ha meg senki nem akar jönni, akkor Kaen mondj egy nevet és az lesz velünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 2:42 pm

Nekem igazából majdnem mindegy melyik szobába kerülök, a lényeg, hogy jófejek legyenek az emberkék, a másik, ami sokkal lényegesebb, hogy Nymphadora Do'Urdennel szeretnék egy szobába kerülni, ez érthető azt hiszem, hisz a való életben a legjobb barátnőm. Razz
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 3:31 pm

Nem emberek, nem fogok 26 ember helyett gondolkozni. Legyen kedves mindenki saját maga dönteni, hogy hova kerüljön. Ennyi.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 4:45 pm

Mi most azon gondolkozunk Rosettával, hogy ki jöhetne hozzánk. Egyelőre ott tartunk, hogy meghívjuk magunkhoz Ridegváry Krisztiánt, csak előbb beszél vele Rose msnen, aztán majd pontos infót adunk.
Jól van, szobaparancsnok leszek. ^^ Ja igen, amit meg szerettem volna kérdezni, hogy ez pontosan miből áll? Szal én felelk a szoba tisztaságáért, a bútorok épségéért, stb??
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 4:57 pm

Meg a szobában lakók fegyelmezéséért. Ergo az éjszaka közepén ne legyen akkora visítás mint ma a kfc-ben.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Táboros szobabeosztás Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 5:58 pm

Mééééért pont Estella? Nem akarok gonoszkodni, emg semmi, csak egyszerűen érdeklődöm az indokok felőle, ha nem gond. ^^"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 6:12 pm

Azért Jack, mert Estella idősebb nálataok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 6:12 pm

Oké, megpróbálom megfékezni a visító őrülteket, hogy ne csikizzék halálra egymást az éjszaka közepén. Itatok velük álombájitalt. XD *csúnya pillantások a kisfiára* Talán azért mert nem én visítok olyan hangosan, hogy szétrobban a dobhártyája mindenkinek. Persze kivéve ha éppen egy lepke kerül a szobába. XD Akkor aztán lesz visítás és menekülés is. Very Happy
Hát az úgy volt... Agusta, JAck idősebb nálam. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 6:17 pm

Áhhm, látom már én is be vagyok dobálva valahova. Ahogy elnézem ketten vannak, akik nem együtt szeretnének lenni, lányok és nem voltak talin. Ivanaát vagy Horváth elfelejtettem, hogy kit nyugodtan be lehet tenni hozzánk szerintem Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Táboros szobabeosztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Táboros szobabeosztás
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: