Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Táboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 3 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Táboros szobabeosztás

Go down 
+7
Cirelin de Sovalon
Horváth Viktória Ágnes
Jack Darkfield
Anaze White
Rosetta Waylan
Atanas Iordan
Kaen el Jericho
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2008 5:41 am

First topic message reminder :

Kedves táborozók,

Bár még mindig lehet jelentkezni a táborba, már elkezdjük szervezni, hogy ki melyik szobában lesz. Egyetlen kikötés van, hogy minden szobában kell lennie legalább egy 16 év feletti szobaparancsnoknak, aki a szoba tisztaságáért, és a bentlakók fegyelmezett viselkedéséért felel. Jelenleg hat négyágyas szoba van, ezekbe lehet kívánság alapján jelentkezni, ha valahova több ember jelentkezik mint ahányan beférnek, akkor a tulaj dönt, megsértődni nem kell. Akik még nem voltak talin, illetve nem ismernek sok embert, szóljanak, megpróbáljuk olyan emberkékkel összerakni őket, akik tudnak nekik ebben segíteni.

És íme a szobák:

1.
Agusta
Curtis
Cirelin
Kaen

2.Estella
Jack
Rosetta
Arnuil

3.
Horváth Viktória Ágnes
Ashley
Cassidy


4.Elendil
Atanas
Danail
Quarion

5.Aisa
Layla
Miranda
Jane

6
Nikolina
Nymhadora
Ivana Rosa

7. Alekszej
Anaze
Toomas
Shiwo



A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 29, 2008 7:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Jane Scott
Diák
Jane Scott


Főkarakter : renikee2@citromail.hu
Hozzászólások száma : 4037
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 3 Jos
Üzenőláda :
..egy hazug világban egy meg nem értett zseni vagyok, akinek a nevét majd vastag betűvel emelik ki a történelem könyvekben...



Titulus: Dilibogyóó Lyrával^^



Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2008 5:53 pm

Nekem mind1, hogy hova kerülök csak ne legyek egyedül egy szobába Sad Örülnék ha Laylával lehetnék, drága unokatesómmal Smile de ez rajta is múlik Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2008 5:49 pm

Ha jól tudom Krisztián visszamondta a tábort. Végülis csak ennyit akartam mondani. Szal a szobából lehet törölni. De törölhetem én is az első hszből, csak nem tudom hogy beleszerkeszthetek e. Razz
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2008 6:06 pm

Csináld meg nyugodtan Morgana.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 29, 2008 7:01 am

No pár kérésnek eleget téve (és pár új jelentkezőnek, és visszamondónak köszönhetően) kicsit átvariáltam a szobabeosztást, most már elvileg senki nem nyávoghat. Meg lehet tekinteni az első hszben.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Shiwo Altolos
Diák
Shiwo Altolos


Főkarakter : branermeister94@freemail.hu
Hozzászólások száma : 584
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Nosztalgiázás a régi szép idők kedvéért. Ha ezt látod, akkor tudd, a Holtak Őrei még mindig "élnek".


Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 22, 2008 10:49 pm

Shiwo marad Anazével, azt kész. és a többi is ok. Én úgyis könnyen ismerkedek, másokkal adjatok bárkitXD. Laughing Kaen én nem nyávogok emiatt, nekem tökéletesen megfelel. Csak számíts rá, hogy tábor végére lassan, el fognak fogyniXD.(najó azt nem. pirat )
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 3 Druida

Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2008 9:35 am

//Igen Shiwo, tudjuk, hogy nagyon könnyen ismerkedsz Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2008 9:51 am

A menekülőket küldjétek Kaenhez egy táblácskával a nyakukan amin a vércsoportjuk áll Wink
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 3 DTO6
Katt :>

Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2008 7:54 pm

Ehhe Very Happy Én ált nehezen ismerkedek.. Shiwo, majd akk te összeismerkedtetsza töbiekkel könynen, ugye? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Táboros szobabeosztás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Táboros szobabeosztás
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: