Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Táboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_lcapTáboros szobabeosztás - Page 2 I_voting_barTáboros szobabeosztás - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Táboros szobabeosztás

Go down 
+7
Cirelin de Sovalon
Horváth Viktória Ágnes
Jack Darkfield
Anaze White
Rosetta Waylan
Atanas Iordan
Kaen el Jericho
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2008 5:41 am

First topic message reminder :

Kedves táborozók,

Bár még mindig lehet jelentkezni a táborba, már elkezdjük szervezni, hogy ki melyik szobában lesz. Egyetlen kikötés van, hogy minden szobában kell lennie legalább egy 16 év feletti szobaparancsnoknak, aki a szoba tisztaságáért, és a bentlakók fegyelmezett viselkedéséért felel. Jelenleg hat négyágyas szoba van, ezekbe lehet kívánság alapján jelentkezni, ha valahova több ember jelentkezik mint ahányan beférnek, akkor a tulaj dönt, megsértődni nem kell. Akik még nem voltak talin, illetve nem ismernek sok embert, szóljanak, megpróbáljuk olyan emberkékkel összerakni őket, akik tudnak nekik ebben segíteni.

És íme a szobák:

1.
Agusta
Curtis
Cirelin
Kaen

2.Estella
Jack
Rosetta
Arnuil

3.
Horváth Viktória Ágnes
Ashley
Cassidy


4.Elendil
Atanas
Danail
Quarion

5.Aisa
Layla
Miranda
Jane

6
Nikolina
Nymhadora
Ivana Rosa

7. Alekszej
Anaze
Toomas
Shiwo



A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 29, 2008 7:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 6:22 pm

Na majd érdeklödöm Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 6:41 pm

Na sikerel jártam és meg van a negyedik tagunk is még hozzá *dob pergés* Horváth Viktória Ágnes személyében.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 7:09 pm

Kikérem magamnak! Nem tudom pontosan hány hónappal, de idősebb vagyok, mint Estella.. na mindegy, akkor legyen ő.. de legközelebb lehetőleg normális indokot adjatok, ha kérdezem. Razz
És az én hiperaktivitásomat még az Álombájital sem üti ki. Very Happy Engem ki kell küldeni oylankor labda után futkározni, az talán eléggé lefáraszt.. Wink
Vissza az elejére Go down
Atanas Iordan
Diák
Atanas Iordan


Főkarakter : dasdqwertzui@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2073
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Meguntam félni.
KOCKACUKOR



"rá mondanád, hogy ez Ő.."
Táboros szobabeosztás - Page 2 Tek4e3a6afc276a58648741

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 8:25 pm

Jack én kimegyek veled szívesen labdázni az éjszaka közepén is (titokban Very Happy).. egyébként ezt a lepkés dolgot nemértem..szerintem tök aranyosak ^^ de ez a lepkefóbia elég erősen hajaz a spongyabob egy bizonyos részére..az dejóisvolt =)
Vissza az elejére Go down
Horváth Viktória Ágnes
Diák
Horváth Viktória Ágnes


Főkarakter : vykyke93@hotmail.com
Hozzászólások száma : 69
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Nincskaszt

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 10:17 am

Nem tudja valaki a tábórban van kosár pálya vagy palánk?
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 12:38 pm

Atanas, akkor ezt emgbeszéltük. Very Happy Majd fogdosunk éjszakai lepkéket is, jó? Wink

Viktória, én azt tudom mondani, hogy elviekben van sportpálya focikapuval és kosárpalánkkal, de teljesen biztos ebben nem vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 12:40 pm

Amúgy ha a hugaim szobájába beszervezik Rideghváryt, akkor ott ő lesz a legidősebb tudtommal. De mindegy, mert velük nem bír senki XD.
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 12:54 pm

A táboros jelentkezésnél nem hiába van több link is, ahol minden információ megtalálható. Nincs kosárpalánk, és kosárpálya sem a tábor területén. Ha lenne, akkor valószínűleg a programok között nem csak foci, ping-pong és társai szerepelnének, hanem a kosár is.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 1:01 pm

De ééén apucival vagyis jackkel szeretnék egy szobában lenni....hamár a gyereke vokXDXD
Szal én Velük szeretnék...léééégyszi....Jackkel beszéltem róla Razz
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 2 Tek5177c71f872575175299

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 1:29 pm

És velem is beszélt, eddig Krisztől nem kaptam visszajelzést, szóval hozzánk lehet rakni LAyla-t...jézusom, Naxeldir túlerrőőőő -xDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 1:50 pm

Azért még is csak jobb lenne Rideghváry, mert így csupa 16 alatti egy szobában, és nem hinném, hogy akár Estellának, akár az idősebb Jacknek, lenne elég tekintélye
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 1:53 pm

De ez így csoda mesés...most mi szót tudnánk fogadni Morgananak...és jók is lennénk...igaz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 2:08 pm

Elnézést, korrekció, még Rideghváry sincs 16. Ez akkor sem tetszik, de ha a töbiek beleegyeznek, és leszavaznak, akkor nem tehetek mást
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 2:13 pm

Most az a gond hogy nincs 16 éves?Estella asszem már 16 múlt...szal van...és a 16 éves legyen a szobában című kritériumnak megfelelünk....de lehet én értettem félre
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 3:49 pm

Ez igazságtalan. *Pityereg* Pár napra elkap egy rohadt betegség, és máris kimaradok a jóból... Rosetta, te nekem tegnap írtál, hát persze, hogy nem kaptál tőlem eddig visszajelzést. Még egy kicsit várhattál volna rám, mivel én veletek akarok lenni. De így már mindegy, rakjatok be oda ahova férek még.
És igen, nem vagyok még 16. Mire a táborba megyünk, viszont már 15 leszek, de az sem 16 még Smile
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 2 Tek5177c71f872575175299

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 4:00 pm

Nem akarok idechatelni, ezért csak egy jóóó naaagy bocsit mondok Krisz....Sad( Nagyon bocsi, csak Layla szépen beszervezkedett ide és nem tudtam neki nemet mondani....
Layla: Estella 14 éves, ha jól tudom, szóval ez nem jött össze...az a baj, hogy mindannyian ilyen koruak vagyunk már és nem lehet mit tenni... MAjd valaki úgy is ránkparancsol, hogy nem lehetünk együtt kicsik... Amúgy, még midnig velünk akarsz lenni, mert tényleg kitolás Kriszel szemben, hogy nem vártam...:SSS
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 4:36 pm

Végleges szobabeosztás, fellebezés nincs!

1.
Agusta
Caleb
Cirelin
Kaen

2.Estella
Jack
Rosetta
Krisztián

3.Nikolina
Nymph
Ivana

4.Arnuil
Curtis
Ashley
Cassidy


5.Elendil
Atanas
Danail

6.Aisa
Layla
Miranda
Horváth Viktória Ágnes

7. Alekszej
Anaze
Toomas
Shiwo
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 4:40 pm

1. Estella nagyon nincsen még 16, nemhogy elmúlt volna, velem egy idős, vagyis jah. Velem jár egy osztályba, és nincsenek ott ekkora korkülönbségek.
2. Igenis, nekem van akkora tekintélyem, meg tiszteletem, hidd csak el Stefan! Razz
És fellebbezni meg nem is akarok, csak ezt még gondoltam bepötyögöm. ^^"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 4:41 pm

És még egy kis hozzáfűznivaló. A szakvezetők természetesen minden szobában is fognak felügyelni. Az úőjaknak meg természetesen segítünk a beilleszkedésben, és ezt a segítséget elvárjuk a többiektől is. nem szeretnéánk olyat látni, hogy a barátok csak együtt, egymással foglalkoznak.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 6:30 pm

Maximum majd a táborban emgismersz, vagy ha jössz talira. Wink

Részemről emg asszem képtelen vagyok arra, hogy ne foglalkozzak újakkal, meg olyanokkal, akik kevesebb embert ismernek. És ez a szobás felügyelet hogy lesz? Hogy szakvezetők felosztják a szobákat, és mindig mindent leellenőriznek a nap bizonyos szakaszaiban?
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Druida

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 1:01 pm

Jackó! Sztem nem így fog működni. Egyrészt mert azért lettek kinevezve szobafelügyelők, hogy HA van valami, akkor csináljanak valamit, de csak van a társaságnak annyi esze, hogy odafigyeljen a privát környezetére kicsit.
Másrészt egész nap együtt leszünk, nem a szobában ülünk és x dolgokat csinálunki, tehát a szobák el lesznekl úgy magukban még.
Szal sztem egyszervégigmennek, hogy minden OKÉ-e aztán pápá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 2:14 pm

Layla, takarodó van, de addigra lefárasztunk, de ha nem, akkor meg bekerülsz te is Bencus mellé a kofferbe. Már szűkös a hely, 3foglalt hely van benneXD
És majd azért legyen szives mindenki figyelembe venni a többieket is. Majd lesznek táboros szabályok, meglátjátok, betarthatóak, és szerintem mindenkinek okés lesz
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 8:18 pm

Agusta néni hsze után a Jackes kérdést leszámítva töröltem minden chatet. Ez a táboros szobabeosztás, nem pedig marhulós chat! Ezt legyetek kedvesek betartani, és a táborról a megfelelő fórumban beszélgetni, mert teljességgel átláthatlan azoknak, akiknek információ kell. És ezt mint modetárok és esetleg táborszervezők nem értem miért nem látjátok. Ilyenkor igencsak megkérdőjelezek magamban bizonyos előjogokat, és értelmi szintet.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2008 7:13 pm

Szép napot!
Nemrég derült ki, hogy én is tudok menni, hétfőn ki is lesz fizetve, thát biztos, hogy megyek. És ahogy nézegettem a szobákat, szeretnék Elendilékhez szeretnék kerülni, mert ott fiúk vannak. Egyébként én még új vagyok, úgyhogy segítségre fogok szorulni kicsit, bár szerintem nem lesz baj.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Táboros szobabeosztás - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Táboros szobabeosztás - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2008 7:14 pm

Rendben van, akkor légyszives jelentkezz a főoldalon a táboros jelentkezésnél. Hétfőn ha utalsz akkor légyszives írd bele a közleményekbe a useres neved, hogy tudjuk, hogy ki utalt.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Táboros szobabeosztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táboros szobabeosztás   Táboros szobabeosztás - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Táboros szobabeosztás
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: