Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Eramir okirat Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Eramir okirat Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Eramir okirat Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Eramir okirat Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Eramir okirat Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Eramir okirat Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Eramir okirat Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Kalandmester
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Eramir okirat I_vote_lcapEramir okirat I_voting_barEramir okirat I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Eramir okirat

Go down 
+22
Játékmester
Jack Wine
Myistra Doarden
Kalandmester
Míla Grozda
Elendil Falassion
Aurora Valanthe Mediaris
Gethin Awstin Conley
Ayla Madyzyn
Clémence Aurora Moonbeam
Petia Ageniya
Anaze White
Erin Nadein-Deridion
Cirelin de Sovalon
Domajan Gurskovity
Rosetta Waylan
Nikorina Grozda
Timothy Waylan
Arabella Jagusia
Amaril Gwyneth
Toomas Vladislav
Quarion Galanodel
26 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
SzerzőÜzenet
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 2:08 pm

Akkor elnézést Svetlana, rosszul tudtam, mindegy, a lényegen nem változtat. Igazad van. Figyeljen mindenki arra, hogy akivel igazán jóba akar lenni, azt teljesen ismerje meg, vagy legalábbis annyira, hogy nehogy csalódjon benne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 2:15 pm

Semmi gond, nem leszúrásként mondtam. Csak nehogy tévhitben élj, mert én is abban éltem 3 évig pontosan a skizofréniával kapcsolatban... meg miegymással, és kellemetlen megtudni, hogy rossz szót használunk egyes esetekben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 5:47 pm

Köshzi srácok, ez most rendesen öntött belém leket^^. Svetlana. nem gondolkodtál még azon hogy filozófusnak 6psziholgusnak / pszichiáteernek menj el? Mert úgy érzem ez közel áll hozzád. Viszont nem szabad senkinek sem kell mártírnak lenni. Megtanultam, hogy meg kell találnunk az egyensúlyt mindenben. Baromi nehéz ott állni egy beteg előtt és segíteni neki, és közben nem mártírnak lenni, de meg kell tanulni egyensúlyt tenni, és az ilyen dolgok felett átlépni, vagy valahogyan legyőzni,.. peersze ez nem mindig mindenkinek, és nem mionden esetben sikerül, ahogy nekem sem. Épp ezért kezdtem el naplót is írni....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 5:59 pm

El kéne rajta gondolkoznom?
Nem te vagy az első, aki mondta, de nem hinném, hogy tudnám a pszichomókusi szakmát űzni. Hobbiként megfelel, ha jó emberismerő vagyok, de semmi több. Változok még, változik a világnézetem, és változik a világ is. Kiderül, hogy mi akarok majd lenni 12. végére.
A napló jó dolog, de én sose tudtam rendszerességet erőltetni magamra, ezért naplóvezetési céljaim megbuktak még az elején. De neked sok sikert hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 6:14 pm

A naplózás jó dolog. Én blogoltam a PC GURU-n de nekem is az volt a probléma, hogy nem mindig volt kedvem virtuális naplómat vezetgetni, pedig az elején még könnyen ment. Remélem neked nagyobb kitartásod lesz a dologhoz mind nekem. És az ilyen esetekre megosztanám veled (veletek) életfilozófiám lényegét: Lesza*om! Nekem bevált.
Vissza az elejére Go down
Toomas Vladislav
Diák
Toomas Vladislav


Főkarakter : ToomasVladislav@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1375
Kaszt : Eramir okirat Vandor
Üzenőláda : Az univerzumban, az egyetlen állandó a változás.

Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 6:39 pm

Svetlnana elmondanád hogy akkor a skizofrénia az mi is? Mert ezek szerint akkor én is tévhitben vagyok... bár nem pont arra gondolok amire asszondod hogy tudathasadás de ha ráérsz 1 kicsit akkor nagyon szívesen meghallgatnálak ^^

Naplót meg meg sem próbálok vezetni mivel 2 nap után úgyis elfelejtem írni vagy semmi kedvem nem lesz hozzá....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 6:59 pm

Egy kicsit pont ráérek.
Nos, a skizofréniát röviden nehezen lehet meghatározni, a legtalálóbb kifejezés rá a szellemi leépülés. Az illető agya valami okból kifolyólag hibásan működik, ezért számos dologgal kell számolnia. Ez a betegség kialakulhat hirtelen, és lassan is, és nem feltétlen öröklődő. Mit is jelent a szellemi leépülés... mondok egy példát.
Van olyan, aki paranoid lesz. Lépéseket hall, azt hiszi, követik, valaki leskelődik utána. Ilyesmi.
Nagyrészükre igaz, hogy tévhitekben élnek (nagyzolási, paranoid, vagy más, morbidabb), a gondolataik szétesnek, a koncentrációjuk legyengül. Elzárkóznak a világtól. Sokszor nem gondolnak és beszélnek ugyanarról. Például valaki elmesél egy halálesetet, és közben nevetgél - mert közben valami vicces jár a fejében. A gondolataikra még az is igaz, hogy egy idő után nem tudják megkülönböztetni, hogy ezeket hallják, vagy gondolják, ezért alakulnak ki a "tudathasadásosak", ilyen emberek emlegetnek "furcsa, parancsoló hangokat". Továbbá vannak még olyanok, akikbe kényszeredett mozgás rögződik be, vagy vannak, akik órákig (!) képesek egyhelyben, mozdulatlanul ülni, és kinézni a fejükből.
Csütörtökön olvastam egy esetet. Egy pszichológus hajdan skizofrén volt, ezek után tért erre az ösvényre. Helikoptereket hallott folyamatosan, és állandóan attól félt, hogy kiesik a testéből. Ez utóbbit lehet humorosnak találni, de nem az. Amikor a helikoptereket hallotta, akár élőben, akár nem, folyamatosan attól tartott, hogy elviszik, és az agyából hot-dog húst csinálnak...
Az ápolók ebből azt látták, hogy az az illető szerencsétlenül, mereven ácsorog az ablak előtt, nem reagál semmire, se fizikai se pszichés mozdulatra. Aztán egyszer csak felkiáltott, hogy "nem akarok hot-dogot ebédre!!"...

Többnyire az ilyet gyógyszerrel + pszichiáterrel lehet eszközölni, és nem százszázalékos a gyógyulás. Most nem nagyon tudtam erről összeszedni a gondolataimat, de azt hiszem, tudtam vázolni. Jövő héten megint ebben a témában fogok kutakodni.
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 7:01 pm

Na szóval. Ha én azt hiszem, hogy követnek akkor paranoid vagyok?
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 7:09 pm

Köszönjük szépen Svetlana! ^^ Mostmár értek mindent.
Amalia, ezt nem nevezném paranoiának. Van, hogy az emberrel történik valami, például amiről nemrég meséltél, ami történt veled. Ebből kifolyólag lehet egy affajta tuddatalatti félelmed, ami idővel mindenkinél elmúlik. Minden embernek van ilyene, hiszen van hogy megnézek egy horrorfilmet, amiket nem szoktam, és egy nem is ijesztő vérfarkas miatt napokig TV mellett alszom el. Very Happy Nincs mit tenni, de én nagyon félős vagyok.xD És ez emiatt az ügy miatt is előfordulhat, de ne ijedj meg, biztos nem vagy paranoiás.
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 7:22 pm

Nekem anyuék sokszor hagynak egyedül. Tudom, hogy bevan zárva az ajtó. De azért rakok oda székeket. Még fürdeni is félek elmenni olyankor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 7:24 pm

Én is félek néha egyedül, de ha pl szól a zene vagy a TV akkor már nem is aggaszt, csak ha teljes a csönd.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 8:02 am

Valamikor még olvastam a paranoid betegségnek a tüneteit... megpróbálom felidézni.
Minden ok nélkül azt hiszi, hogy kihasználják, sértődékeny, gyakran dühösen visszatámad, ha megbántják, megkérdőjelezi barátainak megbízhatóságát, nehezen felejti el az őt ért sérelmeket, haragtartó, zárkózott, nem nyíl ki másoknak, mert fél, hogy elárulják, visszaélnek az információival, véletlen tévedésekben, balesetekben is feléje táplált rosszindulatot lát meg, azt hiszi, követik, minden összeesküszik ellene.
Nem nagyon tagoltam, mert nem emlékszem pontosan, ezek csak körvonalak. Ha ennek több mint a felét - szigorúan véve! - is igaznak találod magadra, akkor lehet benned némi paranoid hajlam.
Amúgy szinte mindenki paranoid valamennyire, én is az vagyok. Amíg ez egészséges szinten marad, addig jó. A határt átlépve tessék leülni és elgondolkozni egy-két dolgon...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 9:21 am

Svet, nem akarlak megbántani, de honnan vetted amit írtál? Túl sok valóság alap nincs ugynais benne. Főleg a skizofréniásban
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 9:27 am

A paranoiásat a Közösségi Házunkban az egyik könyvből, a skizofréniásat pedig részben az Eötvös suli könyvtárából van egy könyv, csak annyi a címe, hogy Pszichológia (szerzőből több van, majd meglesem, a példa is ebből a kötetből származik), egy itthoniból, egy közösségisből, és még neten is utánanéztem. A dolgok passzolnak ezek között.
Miért, te mit tudsz róla?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 9:42 am

Hát a példa az jó volt de mindjárt előkeresem a pontos definíciót, ahoz még reggel van hogy pontosan tudjam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 9:58 am

Oké, kíváncsi vagyok rá. Amúgy azért is sántíthat a dolog, mert a skizoság személyenként változik, ahogy a tünetek is, csak nem fogalmaztam elég pontosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:02 am

Most ha a pontos orvosi meghatározását nem is írom be, meéslek róla. Viszont a példa amit Svet, hoztál, z jó volt
Szóval a skizofrénia, vagy hasadásos elmebaj. Sokan azt hiszik róla, hogy akkor két személyiség lakozik az emberben, és lesz egy A meg egy B énje, akik váltogatják egymást. Na a skizofréni nem CSak ebből áll, ez csak az EGYIK típusa.
A skizofrénia többségében tinédszerkorban jelentkezik, de előjöhet később is. Nos, amilyen példával én szemléltetni szeretném: ez az egyik legjobb plda arra, hogy szemléltessük a skizofrénia lényegét.
volt egy lány ( hívjuk Annának) aki beszélgetett istennel. De később nem emlékezett rá. Egyik nap ISten újra beszélt hozzá, ő felállt az ablakpárkányra, és kilépett a tizedik emeletről. Ő ne tudta, hogy az, amit hall, az nem valóságos. ő valóságosnak élte meg. ÉS nem azért lépet ki az ablakon, mert ISten hívta, hanem Ő látta Istent, és halotta a angját, és nem látta hogy a valódi valóságban az ablakpárkányon áll.
Ebben áll a skizofrénia lényege. A beteg valóságosnk éli meg a dolgokat, iylenkor az elméjének egy rejtett, vagy ha úgytetszik másik része kerül felszínre, ami elnyomja a fizikai valóságot, és az lesz valóságos, amit a beteg hall, lát, képzel vagy érez. Ezért nehéz megérteni is ezt a betegséget. Ma már azonban rmemek gyógyszerek vannak, és nem kell félni ezektől a betegektől. Mert nem látszik rajtuk semmi tünet. Ha valaki rendesen szedi a gyógyszert, épp olyan egészséges ember mint bárki más. A betegséget csak egy dolog miatt nehéz kezelni, és gyógyítani. Mivel a beteg valsóágosnak, ezáltal természetesnek és normálisnek éli meg, amit ő tesz, ezért nem tudja hogy beteg. Csak ha képes elfogadni, hogy neki segítségre van szüksége, csak akkor lehet gyógyítani. Olyan ez mint a lázálom. Te vagy az, de mégsem egészen, és a világ megváltozik de mégsem.

AMit Svet, meg t említettetek az inkább a pánikbetegség, mintsem a skizofrénia. Aettől a betegségtől sme kell félni, viszont el kell flejteni a közhiedelemben élő abnormális álatlánosságokat. Nem minden skizofrénia egynelő, ahogy az embrek sme azok. Remélem sikerült kicsit érthetően elmondanom mi ez a betegség^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:03 am

Létom mit rtás Svet, és teljesen igazad van. De ezt bele is írtam^^
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:07 am

Ezek az orvosok...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:11 am

Mi van velük?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:20 am

Nem tudlak benneteket követni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:25 am

Köszi, Agusta.
Mindenesetre, hadd aggályoskodjak egy kicsit, mert az milyen jó már. Csupán gyógyszerekkel nem oldható meg minden. A szörnyű az, hogy vannak, akik az atípusos antipszichotikumokra eléggé immunisak, ezért a régebbieket kell használniuk, ami meg a mellékhatások miatt nem valami jó.
A pszichoterápiát kihagytad belőle, mert injekcióval/tablettával egyedül nem gyógyítható. A pszichológusnak, az orvosnak, a családnak, a barátoknak, minden szerettének be kell szállnia a gyógyítási folyamatba, hogy felébredjen ebből a "lázálomból" - ahogy te fogalmaztad.

De én innentől lezártnak tekintem a témát, mert eléggé körbejártuk. Azért még jövőhéten utánanézek, biztos ami biztos. Amúgy is megszokták, hogy a pszichorészlegnél vagyok mindig...

Mi nem vagyunk orvosok, Ama Very Happy.

Javítok a postomon, Agusta, egy rövid játék? Ha esetleg nem vagy lefoglalva, vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 10:27 am

Mától azok vagytok.
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 6:31 pm

Na akkor egy kis téma. Ki miért örül a sulinak.

Én soroljam?
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 6:39 pm

Örülök, mert jó osztálytársakat kaptam. Örülök, mert szeretem az angolt, és most azt kell tanulnom heti 7 órában. Very Happy Tudom hogy bibi van a fejemben. Very Happy
Amúgy más nem igazán örömteli. Smile

ROBOTHÓEMBEEEEEEERXD Amúgy ide is beírom, hogy nagyon jó volt a program. Very Happy


A hozzászólást Quarion Galanodel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07, 2008 6:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eramir okirat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eramir okirat
Vissza az elejére 
1 / 41 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Eramir okirat
» Eramir okirat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: