Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Kalandmester
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Eramir okirat - Page 41 I_vote_lcapEramir okirat - Page 41 I_voting_barEramir okirat - Page 41 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Eramir okirat

Go down 
+22
Játékmester
Jack Wine
Myistra Doarden
Kalandmester
Míla Grozda
Elendil Falassion
Aurora Valanthe Mediaris
Gethin Awstin Conley
Ayla Madyzyn
Clémence Aurora Moonbeam
Petia Ageniya
Anaze White
Erin Nadein-Deridion
Cirelin de Sovalon
Domajan Gurskovity
Rosetta Waylan
Nikorina Grozda
Timothy Waylan
Arabella Jagusia
Amaril Gwyneth
Toomas Vladislav
Quarion Galanodel
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41
SzerzőÜzenet
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 2:08 pm

First topic message reminder :

Akkor elnézést Svetlana, rosszul tudtam, mindegy, a lényegen nem változtat. Igazad van. Figyeljen mindenki arra, hogy akivel igazán jóba akar lenni, azt teljesen ismerje meg, vagy legalábbis annyira, hogy nehogy csalódjon benne.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Eramir okirat - Page 41 QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 8:59 am

*Pár percig én is itt vagyok^^
Én biológus szeretnék lenni, majd, valamikor szerintem sikerülni is fog...
Eva: a vért meg lehet szokni. Általánosban pl egyszer disznószívet boncoltunk, és tökre élveztem, pedig utálom a vért Razz
Rose: Illik hozzád. De ki ne merj bukni a gimiből, mert akkor én foglak korrepetálni^^
Lucinda/Arabella: Az ápoló tök jó szakma. És a sulidban nem lehetett felvenni mondjuk faktra a bioszt? Nálunk fel lehet, majd 11.-ben^^ Én fel is fogom venni, a kémia mellett Razz Azaz inkább a kémiát veszem majd fel a biosz mellett^^ (ezdeértelmesvolt XD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 1:14 pm

Rose, én téged valami üzletasszonynak tudlak elképzelni jelen pillanatban, aki ide-oda rohangál, és be sem áll a szája, és mindenkinek kiosztja a feladatát^^

Tim: az orvosi szalma szép, de ahhoz nagyon nagyon kell tanulni.

Oliver, a Táncsics az a pesti Táncsics? Hidd el sokat nem fogsz veszteni vele, és örülhetsz ha felvesznek.Ha jól tudom az kéttannyelvű. Nekem eddig egy hibám volt az életemben, amit soha nem bocsáltok meg magamnak: nem kéttannnyelvű gimibe mentem anno. Most meg járhatok külön az anyáam kínjára is.

Bella: ápolás: hát a gyermekápolás nagyon szép dolog, sajnos nekem csak felnőútt ápolói gyakorlatom van, de a kettőt természetesen nem lehet összehasonlítani, de ezt is ki kell próbálno a gyakorlat alatt majd, és remélem nem megy el tőle a kedved, mert alapjába véve nagyon szép szakma, igaz hogy én az eddigi három hét alatt 2 kg-t fogytam annyit roghangáltam, emeltem és alig ettem a gyakorlaton és persze segédápolónak néznek, tehát így is bánnak veem... Ez is benne van hogy otthagyom a sulit, mert amit tanulok szép meg jó, de nem nekem való. kicsit későn jöttem rá ugyan, de ez van^^. MEgyek és mindent megtezsek hogy azt tanulhassam amit igazán szeretnák. Azaz a gyógypedagógiát.
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 1:20 pm

Oliver a Táncsics az neked Kaposvár??
Pécsre hova szerettél volna menni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 2:49 pm

a Táncsics nekem nem Pest, és nem Kaposvár:D Az nekem Siklós
Am Pécsre a Leőweybe akartam menni
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 2:56 pm

És a ott mire?
Am. én is oda szeretnék menni Razz
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Mutatvanyos
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 41 Tek8a2b851

Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 5:08 pm

Agusta: Azzal a melóval az a baj, ha más csinálja meg, hogy én nem főnök akarok lenni.. Jobban mondva főnök, de csak a saját főnököm... ^^ Szóval inkább olyan egyszemélyes meló lenne nekem jó, amiben vagyok én, és a hely, amit rendezni kell xD Bár, ha megrajzolom a terveket és lusta vagyok megcsinheti egy másik profi embörke, de... Jobb saját kézzel.. ^^

Remélem érthető xDDD

Amúgy! Körkérdés!

Ki fizette ma be a tábori előleget? Azt kérem aki ma fizette, nem azt aki holnap fogja, oki? :DDD
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 5:36 pm

Nekem anyukám ma utalta át...
Mondta, hogy furcsán nézett a néni amikor elolvasta, hogy Amalia Tacita...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 6:02 pm

Én tegnap utaltam.
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Elemista

Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 6:04 pm

Én értem Rose, legyél pizzafutár xD Csak azt nem tom, hogy jön az ide... mindegy xD

Anyum ha minden igaz, holnap fogja átutalni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Mutatvanyos
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 41 Tek8a2b851

Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 6:08 pm

El tudom képzelni Amalia XDD Szerencse, hogy én oda tudtam adni szemléyesen, mert leírni, hogy Rosetta Waylan.. az se épp magyaros XDD

Szuper!! Itt van a lista akkor, hogy kik nem fizuztak még, vagy nem jelezték, vagy nem tudom.. Smile

Eramir:
- Anaze White (Kóka Gergely), 17 év
- Gavril Atanas (Bogár András) 15 év
- Quarion Galanodel (Király Barabás), 14 év
- Rosetta Waylan (Kiss Imola), 15 év
- Amalia Tacita (Pelőcz Judit), 13 év

- Millie Matilda Morgen (Bodor Viktória), 17 év
- Timotei Waylan (Bíró Erik), 13 év // Holnap megy//
- Arabella Jagusia (Kasztner Erzsébet Zsóka), 17 év
- Toomas Vladislav (Kerekes Máté), 13 év
- Laura Wylee (Tábor Andrea), 14 év
- Nymphadora Do'Urden (Ondi Boglárka), 13 év
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 6:31 pm

Milyen volt a napotok Question
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 7:16 pm

A napom nem volt éppen a legjobb, de túléltem.

Én félek, hogy kicsúszok az utalásból, és így lőttek a tábornak... Anyukám fizetése nem tudom, hogy mikor érkezik meg... Sad És nekem meg nincsen zsebpénzem...
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 7:19 pm

Olyan jóóó és rossz napom volt. De a jóó nap a tanulást is jóvá tette.
Kettőkor értem haza. Ilyenkor nem szokta. Egész nap tanulok. Este is ezt fogom tenni. Bár jó lenne végre aludni. Írni is alig tudok.
Vissza az elejére Go down
Domajan Gurskovity
Diák
Domajan Gurskovity


Főkarakter : csibi97@hotmail.com
Hozzászólások száma : 940
Kaszt : Eramir okirat - Page 41 Illuzionista
Üzenőláda : Ha valaki játszani szeretne nyugodtan szóljatok

Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 7:23 pm

Én nem mehetek... Nem tudom miért, de nem:(SadSad. Nem baj a bátyám mondása szerint: "Majd jövőre. Ha nem jön közbe a csuklós busz." XD. Hú én is régen írtam már és bevallom volt amikor tartottam a tempót, de nem írtam és így is 4 oldalt kellett most zsinórban olvasnom :S...Na de nem is írok többet, mert mennem is kell sziasztok és jó éjt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eramir okirat - Page 41 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 41 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eramir okirat
Vissza az elejére 
41 / 41 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41
 Similar topics
-
» Eramir okirat
» Eramir okirat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: