Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Kalandmester
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Eramir okirat - Page 40 I_vote_lcapEramir okirat - Page 40 I_voting_barEramir okirat - Page 40 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Eramir okirat

Go down 
+22
Játékmester
Jack Wine
Myistra Doarden
Kalandmester
Míla Grozda
Elendil Falassion
Aurora Valanthe Mediaris
Gethin Awstin Conley
Ayla Madyzyn
Clémence Aurora Moonbeam
Petia Ageniya
Anaze White
Erin Nadein-Deridion
Cirelin de Sovalon
Domajan Gurskovity
Rosetta Waylan
Nikorina Grozda
Timothy Waylan
Arabella Jagusia
Amaril Gwyneth
Toomas Vladislav
Quarion Galanodel
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next
SzerzőÜzenet
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 2:08 pm

First topic message reminder :

Akkor elnézést Svetlana, rosszul tudtam, mindegy, a lényegen nem változtat. Igazad van. Figyeljen mindenki arra, hogy akivel igazán jóba akar lenni, azt teljesen ismerje meg, vagy legalábbis annyira, hogy nehogy csalódjon benne.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Elemista

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 3:12 pm

Moi aussi! Én is fogok majd játszani avec toi ^^ Ha te is szeretnél Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 40 Tek5177c71f872575175299

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 3:13 pm

Rendben te osztod be -.- Nem mintha Rosetta beoszthatna, bár már osztottam be vele, szal ez is mindegy...

Húúú micsoda francia tudás xDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 3:48 pm

Na ez az utalás érdekes lesz Smile Nálunk a postán diktálni kell a neveket, szóval nem kézzel írott, hogy te töltöd ki, hanem a csajszi viszi a gépbe... na majd megoldom, ha minden jól megy én holnap utalok, remélem anyum eljön velem, és nem egyedül kell mennem...
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 40 Tek5177c71f872575175299

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 4:06 pm

Szupcsi mupcsi! Midnenki szóljon, aki már elküldte és jelölgetem szépen magamnak! ^^
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Elemista

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 4:18 pm

Bella: felírod egy cetlire és úgy adod oda. ^^ Szentem jó úgy is. ^^
Rosetta: Mi is a napokban utaljuk Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:12 pm

De régen írtam ide^^. Olvasgattam, és örömmel látom Eva, hogy nagyon nagyon aktív lettél^^. Ennek szívből örülök^^.
Amúgy tudjátok már továbbtanuló hogy ki hová miylen irányba és miért?
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:14 pm

Én is tovább tanulónak számítok? 7.-es vagyok.
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:15 pm

Köszönöm Exclamation Igen, én már eldöntötem, még 6 évesen.
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:22 pm

Amalia, te mi szeretnél lenni Question Vagy hová szeretnél menni továb tanulni, ha már végzős leszel Question
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Mutatvanyos
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 40 Tek8a2b851

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:33 pm

Viccaaaa, először bökd ki, hogy te mit akarsz tanulni és mi akarsz lenni! Nem ám letudjuk annyival, hogy már tudod.. ^^

Én tervező-szervező vaalmi akarok lenni.. Rendezvény szervező, esküvő szervező, vagy ruha tervező, lakásberendező, kerttervező.. Egyéb irányultságok :PPP
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:41 pm

Hát pedig azt hítem letudom ennyivel, de tévetem.Én tanár szeretnék lenni, és azt híszem alsós szakra mennék, de még a rajzszakon is gondolkodom, na meg a jog is ott van.Na azt még eldöntöm.
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Elemista

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:46 pm

Aki elhiszi, az elhiszi, aki nem, az meg nem: legújabb mániám (olyan 1-2-3 hónap öreg xD) hogy orvos leszek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:50 pm

Én pécsre megyek. És híres gazdag ember leszek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:56 pm

Nekem tetszik az orvosi szakma, csak nem bírom a véres dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Elemista

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 7:59 pm

Szintén, Eva, de azt mondják, hogy meg lehet szokni a vért Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 8:04 pm

Na én nem tudom megszokni.De te tudod.
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Elemista

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 8:10 pm

Eva: ha repülőtér mellett laksz, nem szokod meg előbb-utóbb a repülők zúgását? De!
A víz ízét (mert van neki, csak megszoktuk, azért nem érezzük) megszoktad, nem? dede Very Happy
És még sok ilyen példa, a vért miért nem lehetne megszokni? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 8:13 pm

Nem tudom, de mikkor vért látok kibukok, komolyan Exclamation
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 40 Tek5177c71f872575175299

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 8:15 pm

Én inkább meg sem akarom szokni a Vért, már bocssiii :SS

Mit gondoltok, rám illik a szervező-tervező munka? ... Igazából még nem vagyok biztos magamban, ezért lehet ám javasolni..Az utcaseprést, mint munka mellőzzük XDD
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 8:16 pm

Szerintem igen, de te tudod Exclamation
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 8:18 pm

Szerintem egy tök jó munka. Ha lakás tervező leszel majd segítesz nekem egy kicsit ugye??
Vissza az elejére Go down
Nina Tetiana Svyatoslavna
Diák
Nina Tetiana Svyatoslavna


Hozzászólások száma : 417
Üzenőláda : \"Ha romba dőlnek legszebb álmaid, reményeid el ne hagyjanak, mert sokszor a romok fölött a legszebb virágok nyílnak.\"
\"A legfehérebb rózsának is fekete az árnyéka.\"

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 8:21 pm

És te mi szeretnél lenni Question
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Eramir okirat - Page 40 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 40 Tek5177c71f872575175299

Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 8:23 pm

Nané, hogy persze, hogy segítek! ^^ DE ha kertes házad lesz, akkor a kertet is vállalom! :PPP Nagyon jó lenne ha az lenne a melóm és lenne állásom is.. Smile Azt élvezném, komolyan... Smile De el kell jutni odáig, és a gimiből úgy érzem egy-két év alatt kibukok -.-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 5:29 am

kicsit lemaradtam Sad na mind1 én pécsre akartam menni, de a jelenlegi tanulmányi eredményeim alapján tökéletes lesz nkem a Táncsics is... asszem megint értlmesen fejeztem ki magam:D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 7:33 am

Na ebben a pár percben amíg még elérhető vagyok, én is válaszolok. Ha minden jól megy, és sikerül letennem az érettségit jövőre, akkor Felszolgáló szakmámmal a kezemben vágok neki a nagyvilágnak.
De az álom szakma nekem még mindig az ápoló a gyerekosztályon, csak hát ahhoz kellene biosz érettségi, amit a suli nem ad, mivel csak két évig tanultuk... De szívesen mennék hullaházba dolgozni, az tök buli lehet boncolgatni, meg hasonlók Razz Imádom az ilyen dolgokat xD Szóval van miből válogatni, csak ahhoz kellene egy olyan iskola, ahol ilyeneket tanulhatok, és talán még fel is vesznek Very Happy

Rose szerintem illik hozzád a tervezős munka, és nem hiszem, hogy kibuksz a gimiből...

Tanár én is szerettem volna lenni, méghozzá alsós diákokat szerettem volna tanítani matekozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eramir okirat - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eramir okirat
Vissza az elejére 
40 / 41 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next
 Similar topics
-
» Eramir okirat
» Eramir okirat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: