Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Eramir okirat - Page 2 I_vote_lcapEramir okirat - Page 2 I_voting_barEramir okirat - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Eramir okirat

Go down 
+22
Játékmester
Jack Wine
Myistra Doarden
Kalandmester
Míla Grozda
Elendil Falassion
Aurora Valanthe Mediaris
Gethin Awstin Conley
Ayla Madyzyn
Clémence Aurora Moonbeam
Petia Ageniya
Anaze White
Erin Nadein-Deridion
Cirelin de Sovalon
Domajan Gurskovity
Rosetta Waylan
Nikorina Grozda
Timothy Waylan
Arabella Jagusia
Amaril Gwyneth
Toomas Vladislav
Quarion Galanodel
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
SzerzőÜzenet
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2008 2:08 pm

First topic message reminder :

Akkor elnézést Svetlana, rosszul tudtam, mindegy, a lényegen nem változtat. Igazad van. Figyeljen mindenki arra, hogy akivel igazán jóba akar lenni, azt teljesen ismerje meg, vagy legalábbis annyira, hogy nehogy csalódjon benne.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 6:40 pm

Azén sorom véget ért, pontosabban el sem kezdődött. minek s örülhetnék? Tanulhatok megint annyit, hogy csak na. Délután nem mehetek sehova, csak este 6 körül van gép. A húgom miatt korábban van takarodó. Egyszóval az én listám negatív értelemben nagyon hosszú, amúgy meg el sem kezdődik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 9:54 am

Gavril: Hétköznap körülbelül nekem is ez van ... 4-re hazaérek, tanulás, aztán ha géphez engednek, elmegyek egy órára. De nekem nincs is sok kedvem 6-7 óra tanulás után csavarogni...

A kreatívabb rétegnek, egy is költőjáték. A szótagszám rajtatok áll, csak a rím legyen páros rím. És csatlakozzon az előzőhöz, természetesen. Kíváncsi vagyok, mi jönne ki (ez afféle egysoros mese, csak mégsem).

Vártam. A hideg kövön ülve
Néztem a galambokat megkövülve.


Sok szerencsét.
Vissza az elejére Go down
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 8:11 pm

Svet én ehhez fáradt vagyok, de jó ötlet. Remélhetőleg valakinek eszébe jut valami, és akkor ez is folytatódik...
Valamerre az okiratban olvastam, valamit a suliról, meg a pozítiv dolgokról... Very Happy Na ezt most jól meg mondtam, szóval lényegtelen, ami a lényeg, az most jön: Nekem nincs ilyen pozítiv dolog, max a szünetek. Az órarendem ennél rosszabb már nem is lehetne, a tanárokat a pokolba kívánnám egytől-egyig, a tanórák unalmasak és laposak, az anyag nehéz, és fárasztó, a tanterem a másodikon van, és 62 lépcsőt kell megmászni, naponta minimum 4x... na szóval pozitivum az, hogy ott vannak a barátnőim, és 45 percenként van 10 percünk, amikor szabadnak érezhetjük magunkat Very Happy

Az értelmetlen szöveg a fáradtságnak tudható be, mindenkitől előre sorry
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 6:42 pm

Csak hogy ne legyen már ennyire üres itt a topic, felteszek egy kérdést.

Ugye tudjátok, hogy 11-én évforduló van? Szörnyű esemény évfordulója? Biztos vagyok benne, hogy mindenki tudja miről beszélek, de ha mégsem, akkor nézze meg a videót lejjebb. Biztosan midnenki emlékszik rá...

Ez igaz, hogy nem is az én országomban történt, de én azért kicsit rosszul érzem magam emiatt... Nem tudom, olyan szomorú a közérzetem. A kedvenc együttesem írt egy nagyon szép számot erről:

[Only admins are allowed to see this link]

Tessék meghallgatni, megéri!
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 6:57 pm

Ne is említsd. Az unoka tesómék akkor költöztek Amerikába. Közel laknak a városhoz... De mi akkor nem tudtuk hol laknak. Azt tudtuk, hogy az unokatesómnak jól fizető állása van. Nagyon be voltunk parázva, hogy nincs e semmi bajuk.
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 5:04 pm

Hú... Tényleg durva lehetett Amalia! Én is paráztam volna rendesen...
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 5:08 pm

Hát ja. Szegények most akarnak vissza költözni mert na nem mondok kulissza titkokat az a lényeg, hogy egy telefon társaságnál dolgozott/zik... De a házukat még mindig nem sikerül eladniuk...
Vissza az elejére Go down
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Eramir okirat - Page 2 QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 5:33 pm

Quarc: Az én családomnak azon a bizonyos napon kettő évforduló is van. Az egyik annak a bizonyos tragédiának az évfordulója, a másik pedig családi, de az sem kellemes.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 2 Tek5177c71f872575175299

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 9:44 am

Sziiiiiaaasztoook, számtechem van és gyorsan beköszönök, bár nemis olvastam vissza...Sziasztoook
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2008 2:27 pm

Hátöhmm... Akkor sajnálom, hogy felhoztam, látom rosszra tapintottam rá mindenkinél... pale
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 12, 2008 3:34 pm

Nekem arról a anpról csak annyi az emlékem, hogy sos fordítanom kellett angolról magyarra a családnak, mert ők csak a képeket látták ( bár szerintem az is elág volt).

Na de akkor legyen itt is egy kérdés. ki milyen újságot, sé azt miért olvassa?
Vissza az elejére Go down
Domajan Gurskovity
Diák
Domajan Gurskovity


Főkarakter : csibi97@hotmail.com
Hozzászólások száma : 940
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ha valaki játszani szeretne nyugodtan szóljatok

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 12, 2008 6:17 pm

Hú hát én is jól lemaradtam, de azért próbálok pótolni... De ez lehetetlen xd... Na de belekezdek a szokott soros álaszokba:

-Svetlana szerintem azért neked egy picit durva elméleteid vannak, de azért, csak olvas tövább ilyen könyveket és adj egy címet is xd.

-Augusta/Eramir anyu: mint előbb írtam egyet értek veled, hgy amit Lana mond annek, csak egy pici igazság alapja van, de mindegy.

-Rose az infó órán egy könnyű megoldást soktam csinálni. Először megnyitom a Nezabar-t és a többi online játékot, majd ezeket leteszem tálcára és aztán csinálom amit kell. Majd amikor van időm akkor játszok xd.

-Na jövök holnap is PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 12, 2008 6:26 pm

Mivel számos előfizetésünk van a reggeli napilapokat reggel csak átfutom. Azaz a Blikk és a Kelet Magyarország vicceit megnézem, és ezzel kifújt az újság reggelre. Ha hazaérek suliból ebéd után már rendesen átböngészem a lapokat. Ezen kívül a PC GURU-t szoktam olvasni, amire 2004 óta előfizetek.
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 12, 2008 6:47 pm

Nálam ilyen néha-néha állás van az újságokkal szemben. Általában keresem bennük a rejtvényeket, amiket rendszerint tollal csinálok, és elrontok, utána pedig idegességembe elhajítom az újságot. De, ez rossz szokás, és még olyan sem volt, hogy elszakadt volna valamelyik lap. Szóval, nem olyan durva. Egyébként, néha-néha olvasok bulvárlapokat is, csak úgy, unatkozásból. Ja, és néha megveszek néhány tinimagazint is, mikor olyan a kedvem. Hát röviden ennyi lenne.
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 12, 2008 7:06 pm

Blikk hozzánk naponta jár, at szoktam néha olvasni, ha valami érdekes van a címlapon. Amúgy akkor szoktam tinilapokat olvasni, ha a húgom vesz magának. Lenyúlom, elolvasom. Rége mindig Tom és Jerryt és Garfieldot vettem, ma már semmit sem. Nem igazán szoktam olvasgatni újságot.
Vissza az elejére Go down
Domajan Gurskovity
Diák
Domajan Gurskovity


Főkarakter : csibi97@hotmail.com
Hozzászólások száma : 940
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ha valaki játszani szeretne nyugodtan szóljatok

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 6:17 am

Én az újságolvasástól messze állok... De egy-egy könyv az tényleg jöhet. Mi nem fizetünk semmit, csak az ingyenes újságokat olvassuk ha olvassuk. Azután levisszük a papáméknak a lejárt újságokat Szerbiába.
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Eramir okirat - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 7:23 am

Felkerült végre a főoldalra az újság 11. száma is, jó olvasás mindenkinek. Smile

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 8:08 am

Elolvasva, megemésztve Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 11:03 am

Én és az újságok. Tini magazinokat szoktam meg venni akkor ha valahova utazunk. De szegények álltalában csonkán végzik. Mert kitépkedem belőlük a lapokat.
Jóvanna. Vannak benne olyan cíkkek amik nem tetsenek...
Vissza az elejére Go down
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 1:19 pm

Én újságok terén úgy állok, hogy napi szinten olvasom a Kisalföldet, reggelente. Szoktam venni tinilapokat is, bár egyre ritkábban. Rejtvényújságok terén is jól állok, bár leginkább nagymamám veszi, én meg elkunyizom tőle. Nálam most a Sodoku újságok a favoritok Smile És minden nap a suliban olvasok Metrót.

Hát kb ennyit az újságokról, jobban szeretem a könyveket, de azt tényleg minden mennyiségben...
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 8:29 pm

Amalia... nem szívesen lennék az újságod helyében.
HA már ennyien ideírtátok a könyvet is, akkor én is beszélek róla. Napi 100 oldal a minimum amit el szoktam olvasni, ezen felül bármi jöhet. Még jó, hogy van itthon jó pár könyv ^^
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 8:43 pm

Szóval ha feltenném azt a kérdést ki milyen újság lenne akkor senki sme lenne az az újság mait én olvasok?

Tényleg ki milyen újsg lenne??
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 8:53 pm

Én valami olyan amivel nem lehet begyújtani, mert nem ég, szóval nem napilap. Meg vastagok legyenek a lapjai, hogy ne lehessen kitépni. Ja, és ne legyen női újság Smile
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 9:00 pm

Ott az olló. Very Happy Az a tv. Nem? Vagy a számítógép internettel...
Vissza az elejére Go down
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Eramir okirat - Page 2 Elemista

Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 9:05 pm

lehet... de a kartont az olló se vágja olyan jól XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eramir okirat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eramir okirat   Eramir okirat - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eramir okirat
Vissza az elejére 
2 / 41 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Eramir okirat
» Eramir okirat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: