Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Turul háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Turul háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Turul háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Turul háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Turul háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Turul háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Turul háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Turul háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Turul háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Turul háló I_vote_lcapTurul háló I_voting_barTurul háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Turul háló

Go down 
+18
Cat R. Morgan
Emily Kyra Beawer
Lina Wierro
Ekaterina Astahova
David Robert Beawer
Sarah Wood
Nessa Noir Andraste
Vilen S. Vyacheslav
Torina Foster
Arwen Epessëje
Ada Westlive
Yosif Zhivko
Mary N. Juliett
Lizbeth Westlive
Irina Yuliana
Belnis Undomiel
Sarah Crawford
Kalandmester
22 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 7:35 pm

-Hát persze, mit gondoltál? A pasik nagy többsége szereti a vad lányokat, izgató. *Válaszolok csendesen, ő pedig nevet, kacag, végre ezt is elértük. Laza és elszállt a feszültség, amivel a vacsora elején még elém állt, amikor megpróbált hirtelen desszertet készíteni, mert nem tudta, hogy mit is akarok tőle pontosan. Remélem mostmár minden világos neki, és ha máskor desszertet kérek, akkor tisztában lesz vele, hogy meg akarom dönteni, nem kell nekem puding. Erősebb lökéssel fojtom belé a szót, majd ha már kér, akkor én igyekszem a kérését teljesíteni, még akkor is, ha nehezen veszem rá, hogy elszakadjak tőle. De talán egy kis időt nyerek, mert el kellene érnie előbb a célt, mint nekem. Finoman siklom végig a testét, csókolom végig minden egyes porcikáját, ő pedig a hajamba markol, és érzem, hogy újra megfeszül a teste, hogy felforrósodik. Egy röpke pillanatig felnézek, miközben a combja belsejét csókolom végig és látom, hogy az arca már paprikavörös. Szélesen elvigyorodom, de nem állok meg, pedig egészen erősen húzza már a hajam. Ő akarta az újdonságot, ő akarta, hogy megmutassam mit tudok még, és ha már ettől zavarba jön... A két kezemmel gyengéden teszem szét a lábait, majd kezdem el odalent kényeztetni. Gyakorlott vagyok, úgyhogy nem félek attól, hogy ne élvezné és majd a zavara is elmúlik lassan. Ha velem akar lenni, akkor tőlem aztán egy porcikáját sem kell féltenie, vagy elrejteni előlem. Érzem, ahogy megfeszül és hangosan sikolt... igen, elértem a célt, és mostmár én akarom! Felnevetek, megnyalom az ajkaimat, amikor felemelkedem.*
-Ugye-ugye, miről maradtál le eddig... *Újra a szájára tapadok, mohón és követelőzőn, majd belé hatolok megint. Mostmár nem olyan óvatosan és finomkodva, de még nem is esem túlzásba. Egy fokozattal erősebben és keményebben, miközben az ajkaimat hangos nyögések hagyják el. Közel a cél és ha közben neki is újra sikerül, hát az csak hab a tortán!*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 7:11 pm


- Kedveled a vad lányokat? * teszem fel a cseppet sem visszafogott kérdést, majd újból erőteljesebben belemarkolok a hajába. Kezem a szárnyát simogatja, majd hangosan felkacagok és ez az ami hangos nyögésbe fullad, amint lök rajtam egyet. Egész testem megremeg, szememet lehunyom, eláraszt a kéj, és akarom, hogy még jobban magamban érezzem. Már nem fáj amit csinál, most már mérhetetlenül nagy örömet okoz. Nem gondoltam volna, hogy a kínok kínja után ekkora örömmel kárpótol az élet. Hiszen ez már egyáltalán nem szenvedés, ez már boldogság.
Hiába akarom, hogy bennem legyen még, finoman kicsúszik belőlem, majd lágyan csókolja a testem. Valójában az előző dolgot nem nagyon gondoltam végig, hiszen szinte semmit sem tudok arról, hogy hogyan is lehet a másiknak örömet szerezni, sőt azt sem tudom, hogy a lányokkal mit csinálnak, és őszintén, én csak kíváncsi voltam!
De ki gondolta volna, hogy ilyen helyzetbe hozom magam!
Htározottan indul lefelé a mellemről, egészen a köldökömig. Mikor ott végigcsókol kissé megremegek, hiszen csiklandós vagyok, és ha túl lágyan érnek hozzám, akkor kissé ficánkolni kezdek. Azonban most nem a hasammal akar foglalatoskodni... hanem egészen mással.
Ha eddig zavarban voltam ujjainak simogatásától, most még inkább vörössé válok. Egy percig nem jutok szóhoz, és már már görcsösen kapaszkodom bele a hajába. Hiszen ott nem csókolhat meg! Miért tenné... ott nem szoktak....
Hiába minden ellenkezésem, keze a csípőmre simul, majd határozott mozdulatal tart az ágyra nyomva. Elősör csak combomat hinti tele puszikkal, majd immár teljes egészében elveszik a lábam között. Nyelve puha, játékos, én pedig ah eddig azt hittem, hogy az az élvezet, amit eddig éreztem... nos nagyon nagy tévedésben éltem! Soha többé nem eszek sem csokit, sem semmit, hiszen semmi nem fogható ehhez az élményhez. Tökéletes nyelvcsapásokkal érint meg a legérzékenyebb pontomon, és mikor kicsit határozottabban hozzámér, csillagok milliárdja robban szét a testemben, a fejemben. Hangosan lihegek, felsikoltok, és kipirultan, még mindig a haját markolászva rohanok a csúcsra, melyről nem hittem volna, hogy valaha is elérem.. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 6:50 pm

*Oh hát lehetőség szerint nem is akarnám abbahagyni, az nekem is rém kellemetlen lenne jelen helyzetben és azt hiszem neki is, ha aztán kimennék teszem azt a fürdőszobába, hogy elrendezzem magam, mert ilyen állapotban csak nem maradtam volna akkor sem. Kellőképpen beindultam már, hogy szükségem legyen a végkifejletre. Igyekszem minden mozdulattal, csókkal és simogatással azon lenni, hogy beinduljon tőle és lassan elfelejtse a görcsösséget és a fájdalmat, csak a kéj és az extázis maradjon és a nyögéseiből úgy hallom, hogy ez jól sikerül. Amikor a szárnyam tövére fog rá egy pillanatra meglepődöm, hiszen nagyon is érzékeny pontról van szó, de nem állok le, és nem hagyom, hogy ez bármin is változtasson, aztán amikor hátrahúzza a fejem a hajamnál fogva szélesen elvigyorodom.*
-Bevadultál cicám? *No úgy látom, hogy kezd oldódni és a félénk kislányból a végén még vad szexgépet faragok? Azaz nem is én, hiszen úgy látom ezek nagyon is benne rejlettek. Felsóhajtok, amikor végignyalja az ajkaimat. A kérése pedig végképp meglep. Hát mostmár aztán nem mondhatja magáról, hogy visszafogott kislány, nagyon nem! A vigyor nem tűnik el az arcomról, helyette egy erős lökéssel válaszolok, amibe beleremeg és belefeszül majd a teste.*
-Lesz még mit tanulnod, kár lenne mindent ellőni az elején, de... *Nehéz döntés, de ha ezt kéri, hát legyen így, legalább időt nyerek, mert már túlságosan közel vagyok a végkifejlethez. Lágyan hátrébb húzódom és kicsusszanok belőle, majd az ajkaimmal lefelé indulok. Kíváncsi vagyok mit fog szólni, ha már azon is meglepődött, hogy az ujjaimmal kényeztettem. Végigcsókolom a testét, a mellkasát, elidőzök a mellein, szívom és finoman harapom a bimbókat, majd lefelé a hasára, a köldöke körül és nem állok meg. Mesterire fejlesztettem már a technikám, ő pedig már kellőképpen be van indulva, hogy legyen mit megízlelnem odalent...*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 6:34 pm


* Nem akarom hogy leálljon, hogy abbahagyja. Na nem azért, mert annyira kellemes, hanem azért, mert ha már elkezdtük akkor fejezzük is be. Szeretném, ha megkapná azt, amit szeretne, szeretném hogy neki jó legyen.
Aztán ahogy egyre jobban előre haladunk, a fájdalom egyre jobban elmúlik, én pedig átadom magam neki.
Kezem a szárnyának tövére kulcsolódik, erőteljesen markolom meg azt, és csak remélem, hogy ezt is ugyanannyira élvezi. Finoman kezd el mozogni bennem, majd a tempót felgyorsítja. Immár nem érzek semmi kellemetlent, sőt, azt hiszem élvezni is kezdem. Számból artikulátlan hangok törnek fel, melyeket csak a csókja fojt belém és nem kell már sok, hogy a testem felforrósodjon. Lábammal átkarolom, és úgy húzom magamhoz még közelebb, majd a szárnyáról elveszem kezemet, és ujjaimmal a hajába túrok. Egy erőteljes, már-már erőszakos rántással rántom hátrébb a fejét, de csak annyira, hogy szám szegletében megjelenhessen egy tőlem szokatlan mosoly. Majd ha kellően meglepődött, akkor nyakára hajolok, lágyan karcolgatom torkát, ádámcsutkáját, majd fejét magamra húzom. *
- Sokkal jobb! * mondom, majd nyelvemmel végigrajzolom szájának ívét, és hangosan felnyögök. Hogy fájt még néhány perccel ezelőtt? Mi volt az ehhez a fantasztikusan gyönyörteljes érzéshez képest! *
- Mutass valamit, mi az, amire a nők be szoktak indulni... ennél is... jobban... * mondom két nyögés között, majd körmömmel lágyan végigszántok a mellkasán. Lehet, hogy ez a szex dolog egészen jó lesz a végén?! *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 6:15 pm

*Hát persze, hogy igyekszem, nem akarom elijeszteni, vagy megrémíteni, annak semmi értelme sem lenne. Lehet, hogy kemény alak vagyok, de ez a lány valahogy egy egész kicsit meglágyít, vagy legalábbis annyira biztosan, hogy amennyire képes vagyok rá, visszafogjam magam. Az eleje persze rosszul indul, a kezdeti indulás nem vészes, de amikor elérünk lényegig már nehezen viseli. A könnye is kicsordul, amit rossz látni, így fel is ajánlom, ha akarja, akkor abbahagyom, ha akarja akkor megpróbálok még várni, amíg fel nem készül. Lágyan csókolom le az arcáról a könnycseppeket és csak remélni tudom, hogy el tud vonatkoztatni, hogy lassan eléri azt a szintet, amit élvezni is tud, ami már nem fáj. Végül nem mondd nemet, nem kér, hogy hagyjam abba, de megállok és hagyok neki időt, hogy szokja a helyzetet, és csak csókjaimmal borítom el a nyakát, a bőrét, az ajkait kényeztetem, hogy jobban érezze magát. A kis szünet után indítom csak újra a mozgást, lassan és óvatosan, ő pedig igyekszik visszacsókolni és a tollaimat simogatja. Pedig tudja jól, hogy így képtelen leszek leállni, minél tovább kényeztet, annál inkább. Úgy érzem, hogy lassan kezdi élvezni, hiszen a lábait körül kulcsolja, amit igazán nőies dolognak véltem mindig is, én pedig egy kicsit gyorsítok, csak amit úgy látom, hogy tényleg élvez. Eddig erősen koncentráltam, de már egyre inkább én is felhevülök, egyre szaporábban veszem a levegőt és nyögök fel időnként, mohón tapogatózva az ajkai felé.*
-Tudom... cicám, eddig is tudtam. *Mosolyodom el, és kicsit erősítek és gyorsítok a tempón, amennyire még megy, igyekszem visszafogni magam, mert nem akarok túl hamar elérni a csúcsra, amíg neki még nem sikerült.*
-Jobb már? *Lehelem a szavakat, bár úgy hallom a nyögdécseléseiből és a testének feszüléséből, hogy nagyon is így van.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 5:39 pm


* Kedves velem, figyelmes és igazán óvatos. Tudom, bennem van a hiba, hiszen nem igazán tudok erre az egész helyzetre felkészülni. Talán túlzottan izgulok és rettegek attól, hogy nem leszek számára tökéletes. Valahogy teljesen rágörcsöltem az egészre, és a történésekre. Agyam kattog, és a gondolatokon kívül nincs semmi, ami el tudná venni a figyelmemet.
Keze simogat, és próbál izgatni, én pedig jólesően borzongok alatta, azonban hiába minden kényeztetés, valamiért nem megy. Képtelen vagyok kikapcsolni az agyamat, képtelen vagyok csak rá figyelni. Izgulok, és a finom csókok most nem segítenek.
Szája a mellemre téved, kezével a lábam közét simogatja. Torkomból nyögés szakad fel, azonban mikor megérzem ágaskodó férfiasságát totálisan lefagyok. Kezemmel belekapaszkodom a hátába, majd mikor lágyan belémsiklik könnyek lepik el a szememet. Próbálok erős lenni, és tényleg hinni benne! Hiszen biztos szeretik ezt a nők is valamiért, nem lehet mindig ennyire rossz. A sós cseppek patakzanak a szememből, Aidan pedig abszolút figyelmesen csókolja le azokat. Szájával ajkamra hajol, én pedig immár könnyektől megízesítve csókolok vissza, és döntöm félre a fejemet, hogy érjen hozzám, hogy hozzon lázba, csináljon bármit, csak szüntesse meg ezt a fájdalmat. Nem ezt akartam, nem így akartam! Azt akartam hogy jó legyen, hogy szép legyen, és hogy ... hogy ne fájjon! Senki nem mondta hogy fájni fog! Errő miért nem szólt senki?! Miért nem mondták hogy a nőknek ez mekkora kín?
Ahogy a nyakam csókolja, én is a nyakára hajolok, majd kezemmel megtalálom a szárnyának tövét is. Vadul kulcsolom ujjaimat az erős tollak köré, majd simogatom azt fel és le, mintha csak a legérzékenyebb kelmét simogatnám. Szám ütőere felett csókolja a finom bőrt, és tudom, ha vámpír lennék, akkor az ő vére lenne a tökéletes manna, melyért ölnék, ha úgy kívánná!
Közben lassan kintebb csúszik belőlem, majd finoman vissza is. Lágy, ám mégis erőteljes mozdulatokkal formál, hogy ténylegesen az övé legyek. Hiszen elképzelni sem tudom, hogy esetleg nem neki teremtettek! Kell hogy olyan legyek, mint amilyet szeretne!
Mozgásának hatására fokozatosan lezsibbadok, a fájdalom lassan tovatűnik, én pedig lábammal átkulcsolom a fenekét, hogy jobban magamban érezzem. Most hogy már nem fáj, akár még jó is lehet, úgyhogy próbálok csak rá figyelni. Hiszen mennyivel könnyebb így, hogy foglalkozik velem, hogy próbál rámhangolódni, és hogy azt tartja szem előtt, amit én szeretnék. Őt szeretném, sőt, szeretem! Akarom, hogy az asszonyává tegyen, hogy teljesértékű nő legyek, olyan, akit imádhat, akivel el tudja képzelni az életét! *
- Tudom, hiszen.... hiszen ezért.... * nyögöm, majd harapok bele a szájába és hagyom, hogy immár gyorsabban is mozogni kezdjen. Ahogy formál egyre közelebb kerülök hozzá. MOst már élvezem az együttlétet, ismét bizsergek.
Lázasan harapok a nyelvébe, majd egy csók után szájába lehelem a legszentebb vallomást, amit csak adhatok. *
- Szeretlek...
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 7:40 pm

*Tényleg igyekszem óvatos lenni, lassú és finom, amennyire ez lehetséges és amikor arra kér, hogy vetkőztessem le, akkor nem is hezitálok. Látni akarom már. Szép ez a ruha, de sokkal jobban érdekel, ami alatta van. Soha sem voltam annak a híve, hogy legyen valami sejtető, de ne mutasson meg mindent. Igenis mutasson meg mindent, mert az úgy az igazi, nem a fantáziámban kell, hogy kialakuljon, hogyan néz ki egy nő, én a valóságban akarom látni. Lágyan csókolom végig a testét mindenhol, ahol csak érem, miközben kifejtem a ruhából, előtte siklik a kezem, simogató mozdulatokkal. A melleit egy kicsit tovább is kényeztetem, hogy ezzel is izgalomba hozzam, ha ez még nem történt meg eléggé, hogy aztán majd amikor nem sokára megtörténik a lényeg, minél kevésbé legyen számára fájdalmas. Tudom, hogy ez nehéz... azaz elméleti szinten, mert még soha sem volt dolgom szűz lánnyal. E téren a pasiknak azért sokkal könnyebb az első alkalom, nincs benne kellemetlen, maximum a teljesítéstől való félelem. És tényleg szépnek is találom, amikor már végre minden ruha lekerül róla. Újra közelebb lépek, és finoman fektetem végig az ágyon, hogy aztán újra elhelyezkedjek felette. Igyekszem csókkal, simogatással elvonni a figyelmét, de nincs más hátra, nem húzhatjuk tovább. Lassan nyomulok neki. Nekem sem könnyű, hiszen szűk és ezt én is megérzem, de tovább megyek, időnként megállva, egy kicsit próbálva tágítani, közben az arcára pillantok. Látom, ahogy összeszorítja a szemeit, ahogy a könny kicsordul, de végül áttöröm a végső akadályt és teljesen benne vagyok. Megállok, és nem moccanok.*
-Sss... semmi baj, jobb lesz... hidd el, jobb lesz és ha azt mondod hagyjam abba... megteszem. *A szememben ott bújik meg a vágy, de nem akarom, hogy végigszenvedje az egészet. Nem tudom, hogy mi lehetne a megoldás, egyelőre nem mozdulok, az arcára hajolok, lecsókolom a sós könnycseppeket a szeme sarkából, újra a szájára siklom és finoman szívom be az ajkait, majd tovább vándorolok a füléhez és a nyakához. Megpróbálom elvonni a figyelmét, megkönnyíteni és odalent csak várok, így talán a teste lassan alkalmazkodik, befogadja az enyémet. Aztán megpróbálok mozdulni kifelé, csak egészen keveset, majd lassan vissza, és ha nem szól, hogy hagyjam abba, akkor így próbálom folytatni, fokozatosan alakítva őt... magamhoz formálva. Vadul szeretem... de erre most tudom, hogy nincs lehetőség.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 7:22 pm


* Nem tudom mit érez irántam, hiszen nem az a romantikus fajta. Én csak egy naiv és botor lány vagyok, aki simán képes mindent félre értelmezni. És jelen helyzetben őt is félre értem. Mondjuk túlzottan nem gondolkodtam még ezen a dolgon, de csak azért, mert én szeretem úgy ahogy van, el is fogadom, és számomra már az is elegendő, hogy elfogadja azt amit iránta érzek, még akkor is, ha soha nem mondtam ki.
Mikor hozzám szól, kellemesen elmosolyodom. Ujját kihúzza belőlem, én pedig talán meg is könnyebbülök kicsit. Egyszerűen csak az ölébe kap, majd az ágyra állít. Lassú mozdulatokkal fejti le rólam az összes ruhát, melynél minden egyes mozdulatot egy csók követ. Lágyan harapja mellemet, hasamat, keze a csókok mellett simogat, ahogy maga előtt simogatja le rólam az anyagot. Melltartót nem viselek, hiszen ez alá a ruha alá nem igazán tudtam felvenni semmilyet, úgyhogy csak egy csipkés bugyi takarja a testemet a ruhán kívül, mely hamar le is kerül rólam. Mikor meztelenül állok előtte, újból zavarba jövök. Soha nem álltam még férfi előtt meztelenül, így tehát egyértelmű hogy önkéntelenül is magam elé teszem a kezemet, hogy ezzel is eltakarjam a testemet.
Csak akkor lepődök meg igazán, mikor rám néz csillogó szemeivel és azt mondja, szép vagyok és formás. Szemöldököm az egekbe szalad, hangosan sóhajtok egyet, hiszen még soha nem mondott nekem ilyen bókot, és én ezt jelenleg úgy élem meg, mint a világ legcsodálatosabb pillanatát.
Lassan ő is levetkőzik, én pedig megcsodálom tökéletes testét. Izmai formásak, tónusosak, én pedig áhítattal nézek rá, hiszen számomra ő olyan, mint egy tökéletes szobor, melyet gondos kezek faragtak. De nem csak azért, mert a vére tökéletes, hanem azért, mert olyan, amilyen.
Rám fekszik, forró teste átmelegít. Lábamat széttárom, úgy fogadom magamhoz, majd mikor megkérdezi kész vagyok – e nem igazán tudok mit mondani. Félénken bólintok, a hátába kapaszkodom, és mikor megérzem a férfiasságát magamban összeszorítom a szememet. Lassan egyre bentebb mozdul, egészen addig, míg át nem szakítja ártatlanságom gátját és vöröslő vérnyomot nem hagy a fehér lepedőn. Ahogy teljes egészében belém nyomul, nem nagyon bírom magam visszafogni. Könnyek csorognak végig az arcomon, nem tehetek róla, ez eléggé fájdalmas. Tudom, vagyis gondolom, hogy ennél csak jobb lehet, hiszen az emberek mi másért szeretnék ezt csinálni, ha nem azért, mert jó? *
- Sa.. sajnálom! * nyögöm elhalóan, majd próbálok magamra némi élvezetet erőltetni. Nem akarom elvenni a kedvét, de ez most nagyon fáj és képtelen vagyok élvezni. Persze azt szeretném hogy neki jó legyen… de nem tudom mit tehetnék… *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 6:44 pm

*És én még nem is tudom kimondani, majd talán idővel, hiszen már rég többet jelent nekem ez a naiv és botor lány, amit amit ő hisz. Nagyon kívánom és igenis úgy gondolom, hogy már az életem része, és még nagyon sokáig az is lesz, nem akarom a dolgokat tőle függetlenül élni, vagy átgondolni, a jövőt is vele képzelem el, bármit is hoz majd. Azt hiszem ezt akkor kinyilvánítottam, amikor szembe mentem az apámmal. Aztán beindulok, szépen lassan igyekszem simogatni, hogy amikor belé hatolok egyelőre csak finoman és egy ujjal, akkor már kevéssé érezze a fájdalmat, és a figyelmét még inkább igyekszem elvonni a csókommal, az ajkait kényeztetve, végigcsókolva a nyakát és mindent, amit csak elérek, ő pedig közben lassan gombolni kezdi az ingemet, és végre a hangja is meg jön, a finom szuszogás, gyengéd zihálásra vált.*
-Örömmel cicám... *Vigyorodom el, amikor arra kér, hogy vetkőztessem le. Persze, hogy már jó ideje erre vágyom és hogy rajtam se legyen tovább ruha, hogy tovább lépjünk. Már nagyon vágyom rá, de próbáltam magam visszafogni eddig, akkor is ha nagyon nehezen megy. Finoman kicsúsztatom az ujjam belőle, aztán feltérdelek és egy mozdulattal kibújok az ingből, amit ledobok a földre. Aztán lemászom róla, majd finoman megfogva a kezét állítom fel az ágyra. Igen oda, hogy miközben leveszem róla a ruhát, és a fehérneműt is, végig tudjam simítani és csókolni a testének minden porcikáját. Amikor végleg eltűnt róla minden felesleg egy leheletnyit hátrébb lépek.*
-Igazán szép vagy... apró, de nagyon formás! *Mosolyodom el szélesen, aztán én is gyorsan ledobom magamról a nadrágot, a zoknit, az alsót, mindent, ami felesleges. Ő már látott engem ruha nélkül, sőt teljes harckészültségben is, csak akkor még félt és én inkább elmenekültem, hogy ne legyen baj belőle, ne történjen olyasmi, amit nem akar. Most viszont... már biztos hogy képtelen lennék megállni, hiszen itt áll előttem meztelenül, és iszonyatosan kívánatos. Újra közelebb lépek, és finoman elfektetem az ágyon, hogy újra felette helyezkedjem el. Mostmár érezheti a testem forróságát és minden más jelet is, hogy mennyire vágyom rá. Megcsókolom és kicsit nekifeszülök odalent, de még várok pár pillanatot.*
-Kész... készen állsz? *Suttogom az ajkaiba, bár ez inkább már csak költői kérdés. A kezdet nehéz, nekem sem a legkényelmesebb, hiszen egyelőre még iszonyatosan szűk. A feje felett megfogom a kezeit, átkulcsolva az ujjaimmal az övét, és egyre beljebb hatolok. Lassan, és időnként visszavonulva, hogy mondjuk úgy tágítsam.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 5:57 pm


* Nem vártam én tőle azt a szót! Én csak arra gondoltam, hogy jelen álláspont szerint imádjon és szeresse a testemet. Hiszen még csak álmodozni sem merek arról, hogy Aidan belém szeressen! Tudom, hogy saját tervei vannak, élete, melybe nem igazán fér bele semmilyen nő sem. Hozzám valami különleges ok miatt kötődik ám nem mondanám azt erre az egészre, hogy szeret engem. Inkább kedvel, hiszen az életemet is megmentette, sőt szexuálisan vonzónak talál, de ezek még mind kevesek ahhoz az érzéshez, melyet én érzek. Mindennap csak Rá vágyom! Akarom, hogy mellettem legyen, és nem is tudom elképzelni, hogy mennyire felemelő érzés lenne minden reggel vele felébredni! Imádnám, ha mellettem aludna el, ha halk szuszogására aludhatnék el, és ha szárnyainak cirógatására ébredhetnék! *
- Be.. bemelegíteni… * ismétlem meg a szót majd hagyom, hogy azt tegyen a testemmel, amit csak akar. Már régen nincs itt szó arról, hogy én irányítok. Teljesen lemondtam mindenről, és a kezébe adtam a gyeplőt. Rábízom magam teljességében, és csak reménykedem abban, hogy nem fogom megbánni. Ujjaival mesterien megdolgozza a testemet, majd lágy simításokkal illeti a lábam közötti részt, melyről fogalmam sem volt, hogy ilyen érzékeny. Sóhajok gyűlnek bennem, majd egyet-kettőt hangosan ki is mondok a pirulás mellé, majd mikor ujjai eltolják az aprócska anyagot, és lágyan benyúl bensőmbe, halkan felnyögök. Nem feltétlen az élvezettől, hiszen éppen nem túl kellemes az érzés, de talán fájdalmasnak sem mondanám.
szemem kicsit összeszorítom, és próbálom követni az utasításait, hogy engedjem el magam, azonban képtelen vagyok a lazításra. Hogyan is tudnék nyugodt lenni, mikor a kezével olyan helyen simogat, ahol… ahol ilyet nem csinálnak, és hogy nyugodhatnék meg, ha épp azon pánikolom, hogy mindent elszúrok, hogy nem leszek a számára tökéletes, és épp ezért kezdem is beváltani ezt a rémálmot. Egyedül csókja az, ami elvonja a figyelmemet, és mikor megérzem a nyelvét a számban kicsit felhagyok az idegeskedéssel. Ahogy ez bekövetkezik érzem, hogy ujja is valahogy puhábbá változik, persze lehet hogy mindez csak azért van, mert már könnyedebben siklik a lábam között. De vajon miért? Mi változott?
Csók közben kezem a mellkasára téved, majd ingének gombjait tapogatom. Kitapintom mindet, majd finom mozdulatokkal kezdem kigombolni azt, és igyekszem megszabadítani tőle. Mikor végre szétnyílik rajta, levenni már nem tudom, viszont szárnyának simogatását abbahagyom, és rátérek inkább a mellkasára. Ujjaimmal simogatom, lágyan morzsolgatom a mellbimbóját, ahogy keze egyre gyorsabban ki és be jár a testemben kezdem a dolgot talán jobban élvezni. Elmúlik a fájdalom, és kellemes bizsergés kezdődik… Ajkam elnyílik, majd szájába sóhajtok. *
- Vetkőztess le, akarom hogy láss! * kérem izgatottan, és remélem, hogy ő is megteszi majd ezt, hogy láthassam végre teljes szépségében! *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 12:55 pm

*Halkan beszélek, hogy még a szavaimmal is a vágyait hevítsem, még akkor is, ha azon csendesek és visszafogottak, hiszen érzem is, nem kell mondania, hogy fél. Pedig nincs mitől, hiszen ez egy olyan ősi dolog, ami teljesen elfogadott, és szerencsére az utóbbi időben a világ is jóval nyíltabb lett e téren. Óvatosan helyezkedem el felette, hogy ne nehezedjek rá, bár nekem is nehéz tartanom a távolságot és még milyen nehéz ennyire lassúnak lennem! De tudom, hogy muszáj, hogy nem rohanhatom le, mert akkor biztosan meghátrálna. Így sem tudom, hogy megfelelő-e a tempó, de ennél lassabban nem megy, nem vagyok képes rá, hogy túl sokáig húzzuk azt a részt, amikor csak finom csókokat váltunk egymással.*
-Szeret...ni foglak... *Mondom ki lassan, miközben a kezem már lent kalandozik. Nem tudom még kimondani, hogy szeretem, ez nekem még azt hiszem túl bonyolult lenne, de megtettem egy lépést és már ez is nagy dolog, hiszen soha nem szerettem még senkit előtte. Ha úgy nézzük ettől én ugyanúgy félek, mint ő tőlem fizikailag. A szárnyaim érintéséhez már rég nem kell engedélyt kérnie, erre már megkapta a jogot és azt hiszem soha nem is fogom megvonni tőle, ha rajtam múlik, most legalábbis mindenképpen így érzem. Egy pillanatra lehunyom a szemem, amikor egyre ügyesebben simogatja a szárnyam, koncentrálok, hiszen már nagyon is készen állok rá, de ő még nem, ahhoz még idő kell, nekem pedig akaraterőre van szükségem. Elmosolyodom, amikor az arca vörösre vált, és felteszi a buta kis kérdését.*
-Mindent szabad cicám, vagyis sok mindent... Muszáj vagyok, hogy is fogalmazzak, egy kicsit bemelegíteni a rendszert, hogy könnyebb legyen majd. *Hát persze, nem tehetem meg, hogy csak úgy egyszerűen megszerzem, ami kell, most nem, előbb még kellően ki kell tágítanom, hogy kevésbé fájjon, hiszen egy kicsit így is fog, de ezt egyelőre nem kötöm az orrára. Nem állok le, a kezem tovább masszíroz, majd lassan félrehúzom az akadályt, a vékony kis anyagot. Nem látom, de sejtem, hogy szexi fehérneműt vett fel.*
-Csak lazítsd el magad... *Újra birtokba veszem a száját, hogy eltereljem a figyelmét és a gondolatait a tényről, amit pillanatokon belül egyébként is megérez. Finoman hatolok belé egyelőre csak egy ujjal és nagyon lassan, óvatosan. Máris milyen nedves! Az ágyékom már elviselhetetlenül lüktet a nadrágom feszítésében, de még bírnom kell... muszáj.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 12:37 pm



* Nem tudom mi jár a fejében, és azt sem tudom, hogy tulajdonképpen ő örül annak, hogy végre valaki könnyítést hoz az életébe a nevetés által. Pedig csodás baritonja van, melyet jó lenne mindig hallani. Imádom ahogyan a nevemet mondja, vagy csak azt hogy „cicám”. Ha rágondolok is libabőrös leszek. Hiszen a szavakat nyelve és szája formálja, én pedig tudom, hogy milyen érzés ezeket megcsókolni. Lassan dönt az ágyra, szinte már tollpihének érzem magam. Rám dől, ám ezt egyáltalán nem érzem. Kezével megtámasztja magát, ezzel is minimális teret hagyva számomra, ám valahogy úgy érzem nem akarok túl távol lenni tőle. Túl jóleső a közelsége, túl csábító a csókja és minden amit tesz. Mesterként játszik a testemmel, mintha csak egy hangszer lennék. Keze végigsimít a combomon, a könnyű anyagot finoman tolva maga előtt, eközben pedig szavakat suttog, melyeket oly buján ejt ki, hogy ha a kígyó is így beszélt Évának, nem csoda, hogy az emberiség bűnbe esett. Nagyot nyelek, majd hunyom le a szemem, és adom át magam az egésznek. Vagy legalább is megpróbálom. Nem tudom mit kellene tennem, hogy kellene reagálnom. Hiszen még sosem érintettek meg! Számomra ő lesz az első, és remélem, hogy egyben az utolsó is. *
- Legyél gyengéd… és … szeress engem! * mondom ajkai közé, majd immár kicsit vadabbul csókolom meg. Közben kissé felmorran, ahogy kezem a szárnyához ér. Én balga, nem kértem engedélyt arra, hogy megérinthessem, azonban a jóleső sóhajt igennek veszem. Most először vettem kezembe az irányítást, és próbálok neki tudatosan örömet okozni. Nem tudom, mit kell csinálni egy férfival, hogy jól érezze magát velem…
Vajon, ha simogatom a mellkasát, a szárnyát.. az elegendő? Akartam beszélni még erről a csajokkal, azonban valahogy mégsem sikerült. Túl gyáva voltam megkérdezni, hogy mit is kell csinálni, hiszen az ember lánya nem beszélget ilyen kényes témáról! Ez magánügy.. és … lehet, hogy valami könyvben kellett volna kutakodnom!
Mindenesetre a szárnya azon részét melyet elérek teljes egészében körbejárom. Ujjaimmal hol lágyan, hol erősebben simogatom a tollakat és pihéket, majd mikor megérzem a kezét azon a tájon, arcom vörössé válik, és kissé gyorsabban kezdem szedni a levegőt. *
- De… ezt… ott… ezt így … szabad? * kérdezem kissé zihálva. Oké, hogy az egy fontos része a nőknek, ahogy a férfiaknak is van ilyen testrésze, azonban nem gondoltam volna, hogy a kezével ilyen dolgokat is művel… mert hát miért művelne? Ez is része a szeretkezésnek? És miért ilyen jó egyáltalán ez az érzés..? És mi ez az eufória és borzongás, amit kivált belőlem a simogatása? *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 12:11 pm

*Pedig egyáltalán nem nevetem ki. Szórakoztat az esetlensége, de ez mindenképpen pozitívum a szememben, és ha tudná, hogy milyen hosszú ideje nem tudott senki sem megnevettetni. Még mosolyt is ritkán csalt bárki az arcomra, csak akkor ha azt megvetően tettem, vagy cinikusan, őszintén soha. Látom az arcának rezdülését, hogy nem értékeli a nevetést, így gyorsan hajolok előre, hogy az elbénázott csókot én indítsam el. Nem akarom, hogy meghátráljon, hiszen már a célnál vagyunk, és én olyannyira visszafogom magam így is, hogy ezek után nem venném jó néven, ha nemet mondani. Hisz még virágot is hoztam! Lágy táncba kezd a nyelvem az övével, finoman csókolom az ajkait, miközben alig láthatóan terelgetem az ágy felé. Úgy gondolom jobb így, ha szinte nem is érzékeli, hogy haladunk, de mégis így van. Hátraesik, amikor a lába már nem talál több teret az ágy miatt, és magával ránt. Megtámaszkodom, hogy ne zuhanjak rá, hiszen alacsonyabb nálam és törékenynek érzem, nem akarok túlzottan ránehezedni. A cipője elrepül, halk csörömpölést hallok a hátam mögül, de nem nézem meg, hogy összetört-e valami. Kit érdekel! Megvárom, amíg kicsit feljebb csúszik és elhelyezkedik az ágyon, majd én is fölé araszolok. Tartom magam, és újra csókolni kezdem a bőrét, mostmár kicsit lejjebb kalandozva a mellkasára, a dekoltázsára is, ahol nem takarja a ruha. Jólesően felsóhajtok, amikor a szárnyamhoz ér, tudja jól, hogy mennyire érzékeny, én pedig kicsit ránehezedem, hogy szabad kezemet végigcsúsztathassam a combján. Elég rövid a szoknya, de még mindig túl hosszú, így lassan tolom felfelé a derekáig.*
-Nincs mitől félned... olyan gyengéd leszek, mint még soha. *Suttogom, amikor újra feljebb siklok az ajkaihoz, de a kezem nem áll meg a combja belső részéhez érek, alig érintve simítom végig, amíg el nem érem a bugyiját. Egyelőre nem megyek tovább, csak a tenyerembe fogom, és finoman masszírozni kezdem.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 11:50 am



* Egyszerűen csak kinevet, én pedig édes hangját hallva önkéntelenül is végignézek magamon. Ennyire béna lennék, ennyire vicces? Nem akarom, hogy szórakozzon rajtam, hogy azt lássa, hogy én gyakorlatilag csak egy poén vagyok az életében. Persze biztos nem így van, én azonban ettől ismét zavarba jövök. A gondolatok cikáznak a fejemben és lassan előjönnek azok a gondolatok, amiken már napok óta gondolkodom. Kinevet engem, mi van, ha nem leszek megfelelő. Ha nem azt kapja, amit vár, amit szeretne? Akkor is ki fog nevetni? Akkor is ha majd meglát meztelenül és én zavartan képtelen leszek bármit is tenni?
A kétségbeesés elhatalmasodása előtt csókol meg. Pont elcsípi ezt a pillanatot, úgyhogy én egyszerűen csak hagyom, hogy az élet, és ez az este magával sodorjon. Szája a számra téved, nyelve kutatva esdekel bebocsátás után, én pedig hagyom, hogy feltérképezze a számat. És ha még ez nem lenne elég, én is viszonzom ezt a kedvességet. Lágyan simogatom ajkát, majd szinte fel sem tűnik, hogy egy-egy lépést mindinkább közelebb kerülünk az ágyhoz. Kezem a mellkasára téved, hajába túrok és úgy húzom közelebb magamhoz, mintha csak ő lenne a víz, én pedig a szomjazó a sivatag közepén. Közelsége lassan elfeledteti velem a buta gondolatokat, és mikor az ágyhoz érünk az egyensúlyomat vesztve esek rá a párnákra, majd rántom magammal őt is, hiszen belé kapaszkodom.
A helyzeten felnevetek, majd kicsit talán ki is józanodom. Túlzottan elbódít, egyszerűen nem látok mást megoldást az életemre, csak Őt. Csillogó szemekkel nézem a szemét, majd rúgom le a lábamról azt a bizonyos cipőt, melyet Merilien oly nagy gonddal óvott eddig mindentől.
Nézem arcát, majd lágyan végigcirógatom az arcát, mérhetetlenül kedves vagyok, ám ez csak azért van, mert minden egyes pillanatát szeretném megjegyezni ennek a mai estének és őt is az emlékezetembe akarom vésni. *
- Félek! * suttogom a szavakat, majd ismét felkínálom ajkaimat, miközben kezem a szárnyához ér és lágyan elkezdi simogatni a pihe-puha tollakat. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 11:14 am

-Akkor idővel találnál majd mást cicám. Nem vagyok én olyan nagy érték ezen a földön. *Rántom meg finoman a vállamat. Tudom, hogy mennyire oda van értem, milyen nagyon szeret, és a tekintete, ahogy csillog mindent elárul, de hát mit is lát rajtam? Azt, ami vagyok, vajon mit látna bennem, ha az anyám nem egy véla lenne és az apám nem egy angyal? Ez a kettő együtt tudom jól, hogy olyan kisugárzást ad, ami a leghűségesebb lányokat is képes lenne eltántorítani a szerelemtől, ha azt akarnám. Valahogy az ő szemeinek csillogása mégis más, mint azoké, akikkel előtte játszottam, vagy az én érzéseim mások, és ezért látom csak másnak az övéit is? Az érzéseim... már ezt így átgondolni is rendkívül furcsa. Pedig próbáltam én elküldeni, nem is egyszer, mert az egész túlságosan új és zavaros még nekem, de most nem érdekel, csak az van bennem, amit a testem diktál, hogy mostmár elviselhetetlenül vágyom rá és ha most mondana nemet... nem tudom, hogy mit tennék. Amikor bénázik kicsit, közelebb lépek és gyorsan a tudtára adom, hogy nem szó szerint édességre vágyom, hanem az ő édes bőrét akarom végigcsókolni mindenhol, ahol még előttem nem tette senki! Azt hiszem ez a tény már önmagában is feltüzel, hiszen érintetlen, és ez melyik pasit ne indítaná be?*
-Ez így tökéletes... *Suttogom a fülébe, aztán lejjebb araszolok a nyakát csókolva végig, hogy az egész teste belebizseregjen és már ne akarjon nemet mondani, ne akarjon elhátrálni. Egy pillanatra megtorpanok, amikor kisiklik a kezeim közül, de aztán szembe fordul velem és látom a szemeiben, hogy nem azért tette, mert meg akar hátrálni. Várok, amíg közelebb lép és hagyom, hogy ő irányítson, legalább is egy ideig. Az ajkamba harap, és látom, hogy elpirul, én pedig egyszerűen elnevetem magam. Furcsa, hiszen évekig nem nevettem felszabadultan, vele pedig már néhányszor igen... Lehajolok kicsit, még erősebben magamhoz vonom, a kezem a hátára csúszik, a másik pedig a csípőjén pihen, és lágy, majd egyre hevesebb csókkal illetem az ajkait. Igyekszem visszafogni magam, amennyire ez lehetséges, de lássuk be jó ideje várok már rá és azóta nem volt senki más... Lassan a nyelvem is utat tör, majd vezetni próbálom, finoman csak időnként egy-egy lépéssel a csók közben az ágy felé.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 10:50 am



- Tudom, hogy nem kell téged féltenem, hiszen erős vagy és bátor, de mégis… számomra kincs az életed, és a szíved mely dobog… nem tudom mi lenne, ha megszűnne dobogni… * mondom kedvesen, majd mikor megsimítja az arcomat, és számat, lágyan csókolom meg ujját. Akárki akármit mond, én tökéletesnek látom őt. Arca olyan, akár a legszebb görög férfiék, hosszú hajáért odavagyok, mely sokszor takarja csillogó lélektükreit. Imádom, hogy erős, hogy kedves velem, hogy sokszor úgy néz rám, ahogy más lányokra nem, és azzal, hogy megmentett örökre magához láncolt. Eddig is szerettem, azonban mára ez az érzés kivirágzott. Az életem vele tökéletes és nem akarom, hogy nélküle kelljen élnem, hiszen nem biztos, hogy azt kibírnám. Hiszen inkább a halál vele, mint az egyedüllét és a magány!
A desszert hallatán totálisan kétségbe esem. Sietősen pattanok fel a székről, majd megyek a fiú melletti szekrényhez. A legfölső polcon kotorászom, és közben milliószor is korholom magam balgaságom miatt. Hogy lehettem ilyen figyelmetlen? Hogy csinálhattam ezt a vacsorát úgy, hogy nem gondoltam minden eshetőségre?!
Észre sem veszem, ahogy mögém lép. Hozzám simuló testét érzem csak, és szó szerint belefagyok a mozdulatba. Szavai csiklandozzák a bőrömet, kezem lassan leengedem és háttal neki egyszerűen csak hagyom a dolgokat megtörténni. Lágy csókokat kapok, keze a derekamra simul, én pedig lehunyt szemmel átadom magam az érzésnek. *
- Azt hittem… csak… tökéletes randit akartam… * mondom elhalóan, majd ha hagyja, akkor kisiklok a kezei közül, és megfordulok, hogy immár szembe legyek vele. Nézem száját, vágytól csillogó szemeit, és komolyan elgyengülök tőle. Ha eddig volt is bennem félelem, vagy kérdőjel azzal kapcsolatban hogy akarom-e őt, nos, az most el is tűnt teljes egészében. Kezem a mellkasán pihen, én pedig egy lépéssel közelebb csúszok hozzá. A cipő sokat dob rajtam, így már egészen egy magasak lettünk. Ajkammal szája felé araszolok, majd mivel nem érem el teljesen a csókból az lesz, hogy sikerül beleharapnom alsó ajkába. Nem fájdalmasan, bár valószínűleg eléggé ingerlőn. Arcomra pír ül ki, kezem kicsit remegni kezd az izgalomtól, majd kérő, esdeklő szemekkel nézek fel arcába! Akarom, hogy hozzám érjen, hogy megcsókoljon. Hiszen ajkainak ízénél semmit sem akarok most jobban…. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 6:36 am

-Ne félts engem cicám, tudod, hogy meg tudom védeni magam, még egy ilyen hivalkodó kis angyalkával szemben is. *Csupa szín és kellem, az ilyenért nem vagyok oda, és az alapján, ami eddig a fülembe jutott az új rokonról, nagyjából ezeket szűrtem le róla. Az pedig persze tény, hogy nem vagyok az a típus, aki nagyon vigyáz magára, megjártam már párszor, de azt hiszem attól még nem fogok megváltozni. A gyengék változnak, én pedig jó vagyok úgy, ahogy vagyok. Végigsimítok inkább az arcán, az ajkain, ő pedig egy apró csókkal reagál. Elmosolyodom, remélem lassan feloldódik, mert olyan feszült, mint a fene, ezt csak a vak nem látná. Felhozom neki a desszertet, bár tökéletesen félreérti az egészet. Felszökik a szemöldököm és követem a tekintetemmel, amikor felpattan a helyéről és keresgélni kezd. Eltolom magam az asztaltól és lazán mögé lépkedek, hogy átkaroljam a derekát és hátulról hozzásimuljak.*
-Komolyan vetted cicám? Nem vagyok már éhes, vagy legalábbis nem olyan tekintetben, desszertnek inkább rád gondoltam... *Hogyan létezik, hogy nem értette? El van varázsolva, annyi szent, de ha így sem lesz neki világos, akkor már nem sokat tehetek, elég nyíltan megmondtam, mit is akarok. Előre hajolok kicsit, és finoman lehelek a fülébe, folytatva egy lágy csókkal, miközben az egyik kezemmel a nyakán simítok végig, és arra indulok tovább a ajkaimmal is. A francnak sem kell puding, ha csak nem azt akarja, hogy a testéről nyalogassam le!*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 8:25 pm



- Annak sem örülnék túlzottan, ha beléd akarnak beléd kötni… * mondom, és a szememben felcsillan a féltés fénye. Komolyan, nem bírom, mikor vele szemben pofátlanok. Tudom, hogy túlzottan vehemens, és hogy nem könnyű eset, azonban nem akarom, hogy baja essen, egyszerűen nem bírnám elviselni!
A borral kapcsolatos kérdésemre kacéran simít végig az arcomon, majd állapodik meg az ujja a számon, én pedig önkéntelenül is csókot lehelek ujjára. *
- Őszintén szólva nem csináltam desszertet! Nem tudtam, hogy mennyire vagy édesszájú, de máris összeütök valamit… * mondom kétségbeesve és tényleg meg sem fordul a fejemben, hogy esetleg egészen másmilyen desszertről beszél. Túl nagy a zavarom, a bor pedig bódító, nem kapcsolok, ez már csak ilyen. Helyette sietősen állok fel, teszem el a tányérokat, és gondolkodom azon, hogy mit is kellene tennem. Mintha az egyik polcon lenne csokoládé puding…
Végiggondolom a lehetőségeket, majd a fiú melletti szekrényhez sétálok és a legfelső polcon keresni kezdem azt a nyamvadt port. Nem lehetek ennyire béna, hogy ilyen alapvető dologra nem gondoltam… *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 8:12 pm

*Hát persze, és higgyem is el, hogy nem retteg. Csak azért nem remeg az szája, mert visszafogja magát, ebben teljesen biztos vagyok, de igazából egészen jól szórakozom a helyzeten. Nem őt akarom kinevetni, hanem magát a tényt, hogy ilyen nagyon komolyan veszi. Aztán majd ha már túl lesz rajta, amikor már kiterülve piheg mellettem, akkor majd csak nevetni fog azon, hogy mennyire tartott ettől és nem akar majd semmi mást, csak ismétlést, hiszen én tudom a dolgom. Attól nem kell félnie, hogy ne így lenne. Úgy látom hogy ő is elég gyorsan eszik, bár olyan sokat nem is szedett, de az nem is jó, tele hassal nem annyira remek a testmozgás.*
-Nem hiszem, hogy azért küldte ide, de esély az van rá, hogy beléd kössön. Majd meglátjuk... elvileg elég különleges, valamiféle kékes szárnyú angyal, nem lesz nehéz felismerni. Gőgös és nagyszájú... *Ez úgy fest, hogy nálunk családi vonás. Ennyit azért utána jártam, de jobban nem mentem bele a témába, bővebben nem érdekelt, az se, hogy ki az anyja, és annyira sem, hogy találkozzam vele. Attól hogy közös az apánk, még nem ismerem. A kérdésére bólintok, és amikor bámulni kezd előre nyúlok, finoman simítok végig az arcán, majd tovább siklik a kezem és a hüvelykujjammal az ajkait is finoman érintem.*
-Jöhet a bor, de már másra is nagyon vágyom, megkóstolnám a desszertet is, bizonyára az is finom, hiszen a főétel remek volt! *Megvárom, amíg tölt, kortyolok párat, de nem veszem le a szemem róla. Feldereng a szemem előtt az első alkalom, amikor hiányosabb ruhában láttam, amikor elmenekültem, amikor lemosta a szárnyaimról a vért. Iszonyatosan kívánom!*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:50 pm



- Jól vagyok, nem rettegek, komolyan! * mondom és próbálom a helyzetet kicsit javítani. Tényleg nem rettegek, egyszerűen csak zaar a helyzet, és nem tudom, hogy mikor lesz ez jobb. Vagyis de, szerintem akkor, mikor már tényleg nem lesz egyikünk előtt sem étel. Szedek én is egy keveset, majd falatozni kezdek halkan cseverészve. Az étel fogy eléggé gyorsan, majd mire a fiú eldarálja hogy miújság van, én gyakorlatilag be is lapátoltam az adagomat. Tésztás vagyok, imádom mindet, úgyhogy nem is mertem sokat szedni, mert képes lennék olyan degeszre enni magam, hogy utána nem maradna más, csak az alvás, és a vele járó kóma. *
- Örülök, hogy apád hallgat. Jobban is teszi…és féltestvér? Hát, tudok én magamra vigyázni, nem hiszem, hogy én lennék az elsőszámú célpontja. Vagy gondolod jóban van apáddal és azért jött, hogy… miattad, miattunk? * kérdezem, és tényleg érdekel a válasz. Nem nagyon örülnék ha ez lenne a helyzet, és mivel nem vagyok túl harcias, ezért inkább kitörlöm a fejemből annak gondolatát, hogy mi lenne ha kinyírnánk és elásnánk egy szimpatikus rózsabokor alá. *
- Még egy kis bort? * kérdezem, majd én töltök magamnak még egy pohárral .Nem nagyon iszok, úgyhogy ez most határozottan elsimítja az idegeimet. Közben Aidant bámulom mohó tekintettel és egyszerűen képtelen vagyok mást nézni tökéletes arca helyett. Olyan helyes… *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:41 pm

*Zavarba jön, el is vörösödik, és minden egyes mondatomtól és mozdulatomtól ez még erősebbé válik. Nehéz lesz ez így, ha egyszer ilyen nagyon nehezen viseli még a legapróbb dolgokat is. Mit fog tenni, ha elfogyott a vacsora? Mert egyszer el fog fogyni és én nem akarok csak úgy távozni egy jó éjt puszival. Eleget vártam már! Nincs szükségem egy szűzies kapcsolatra, ha még nem bizonyítottam neki eleget arról, hogy fontos nekem, akkor többet nem tudok adni, egyelőre biztosan nem. Leülök az asztalhoz, megvárom, amíg ő is így tesz, és vázába teszi a virágot.*
-Ne rettegj ennyire cicám, biztosan finom lesz, az illata legalábbis határozottan jó. *A kanálért nyúlok és szedek is magamnak, hogy lassan a falatozáshoz lássak. És tényleg, finom, amit készített. Nem vagyok olasz, és olyan nagy tésztás, de ez jó lett, és határozottan ízlik. Ez abból is látszik, hogy gyorsan pusztítom el, amit kiszedtem, csak a beszéd lassít le egy kicsit.*
-Hogy velem? Nem sok minden, apám azóta hallgat, de úgy tudom, hogy az iskolába érkezett egy rokon, valami féltestvér... és ha jól tudom nem egy kellemes jellem, erre számíts. *Bár a családomban mégis ki a kellemes jellem?*
-És veled mi a helyzet cicám? Látom, hogy halálosan ideges vagy, de hidd el nem fogom letépni rólad a ruhát, ha csak nem te kéred. *Vigyorodom el szórakozottan, mert azért szó se róla, legszívesebben feldobnám az asztalra a kaja helyet...*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:26 pm



* A fejét egyszerűen csak elfordítja, én pedig nem az arcára, hanem a szájára adom a puszimat. Ismét vörös leszek, bár nem is értem miért, mikor kaptam már tőle csókot is, nem csak szájra puszit. Totálisan ideges vagyok, és nem bírom magam visszafogni e téren. Kezemet morzsolgatom és mikor pimaszul megkérdezi miért vagyok ideges és még a száját is megnyalja, nem tudok mit tenni, bámulni kezdem. Nézem száját, teltebb alsó ajkát, rózsaszín nyelvét és elképzelem, hogy azokkal a puha ajkakkal megérinti számat, nyakamat, és immár tényleg vörös fejjel megyek a szekrényemhez, hogy egy vázába beletegyem a virágot. Mikor visszatérek, leülök és várom, hogy ő is ezt tegye. *
- Igen, félek, hogy nem lesz kellően megfelelő a számodra. Nem ismerem az ízlésedet, így nem tudom, hogy ízleni fog-e. * mondom majd a fiú szemébe nézek, és ismét zavarba jövök. Nem mehet ez egész este! Nem csinálhatom ezt végig! Magamat korholom, majd nyelek egy hatalmasat, és inkább társalogni próbálok. *
- És mi történt veled mostanában? Nem nagyon találkoztunk… * mondom, majd a fiú felé nyújtom a kanalat… *
- Szedjél csak bátran! * mosolygom és próbálom leküzdeni ezt az egész kellemetlen szituációt. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:10 pm

*Lezser mozdulattal dőlök az ajtófélfának, amíg várok, hogy ajtót nyisson. Ha vámpír lennék, azt hiszem, innen hallanám, hogy hevesen kalapál a szíve, biztosan izgul, pedig tényleg visszafogtam magam sokáig, és tényleg rendkívül finom leszek vele, pedig vissza kell majd tartani a vágyaimat, de tudom, hogy menni fog. Amikor ajtót nyit a tőlem megszokott sármos mosollyal köszöntöm és adom át a rózsát. Egész magas most ebben a cipőben és amikor az arcomra akar puszit adni, én gyorsan siklom arrébb, fordítom a fejem úgy, hogy a puszija a számra érkezzen. Ennyi azért jár! Amikor befelé indul, én még megállok az ajtóban, hogy végigmérjem hátulról is. Nem volt még sosem ilyen ruhában, de szó se róla igazán szexi.*
-Jól áll ez a ruha, gyakrabban öltözhetnél egy kicsit kihívóbban cicám. *Megnyalom kicsit a szám szélét és a tekintetem az asztalra siklik, így nem tudhatja, hogy az étel, vagy miatta tettem-e, amit tettem. Mondjuk úgy, hogy is-is. Behúzom magam mögött az ajtót, látom hogyan tördeli a kezét és akaratlanul is elmosolyodom. Igen, tudtam én, hogy izgulni fog.*
-Ennyire tartasz tőle, hogy nem lett jó a kaja? *Szórakozott mosolyt ejtek meg, miközben közelebb lépek, elhaladva mellette, a szárnyammal végigsimítva az oldalán, a vállán egy leheletnyit, és végül megállapodom az asztalnál, ahol le is ülök. Jó fiú leszek... már amennyire ez tőlem elvárható.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 6:57 pm



* Halálosan.Ideges.Vagyok!
Soha, de soha nem voltam még ennyire feszült. Oké, délután négykor kezdtem bele mindenbe. Már most elég késő van, és megbeszéltük, hogy ilyenkor fog érkezni. Tényleg odavagyok érte, ám nem bánnám ha most késne. Tudom, ezzel is csak az időt húznám, azonban nem igazán vagyok felkészülve erre az egész helyzetre. Hiszen randi… vele… ez felér egy álommal. És az hogy szeretkezni akar velem, nos az egy másikkal… csak nem biztos, hogy az idő megfelelő. Nem tudom, hogy felkészültem – e rá! Szerelmes vagyok belé, de nem tudom, hogy oda kellene-e adnom magam neki, bár úgy gondolom már nincs választási lehetőségem. Túlságosan rákészültem a dologra, úgyhogy igen, ez lesz!
Olasz vacsorát csináltam, egy kis tejszínes carbonarat, amolyan mindent bele módra. Tejszínesen csináltam a ragut, és abba a húson kívül több dolgot is tettem, gombát, kukoricát, olivabogyót, és a tészta sem spagetti lett – mert azt nehéz enni – hanem csak penne. Vettem jóféle fehérbort is, mert tudom, hogy a tésztával az jól összefér, úgyhogy az asztalon épp az utolsó simításokat végzem, mikor kopogtatnak. Nagyot nyelek, majd megigazítom a ruhámat és még egyszer végignézek magamon, hogy mennyire is öltöztem ki. Hajamat feltűztem, lágy sminket tettem fel hála Meriliennek, és most mégis úgy érzem, túl vagyok öltözve, és ez a valóm nem fog neki tetszeni. Nagyot nyelek, kicsit meglegyezem magam és ajtót nyitok. Ott áll ő, talpig feketében, egy fekete rózsával. Nem tudok nem felsóhajtani hangosan, és a pír is kiül az arcomra, mikor a kezembe fogom a csodás virágot. *
- Gyönyörű, köszönöm szépen! * köszönöm meg, majd ebben a cipőben már tökéletesen elérem arcát, így hát lágy puszit nyomok, majd kitárom az ajtót, hogy fáradjon beljebb. A szoba most szépen hangulatvilágításban ragyog, apró kétszemélyes kis asztal helyezkedik el középen, melyen a puritánnak is nevezhető, egyszerű fehér tányér kapott helyet az evőeszközökkel. Az asztal közepén még forrón gőzölög a frissen elkészült tészta, valamint a poharakban a hűtött fehérbor. Kicsit idegesen tördelem a kezemet, és nézek a fiúra. Egyszerűen tökéletes… szeretem… *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Turul háló Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Turul háló Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 6:38 pm

*Jó persze azért egy-két alkalommal összefutottunk, de az a helyzet, hogy már nem tudtam volna magam huzamosabb ideig összefogni, ha ez bővebben megtörténik. Akarta ezt a vacsorát, én pedig végülis belementem, hogy lássa - ha még az eddigiekből nem volt egyértelmű - hogy nem csak lefektetni akarom, vagy is hát nem csak egyszer. Azért a várakozási idő elég hosszú volt, nem is tudom mit csinált eddig. Kitalálta, hogy mit főzzön, vagy hogy mit vegyen fel, vagy kitrécselte a barátnőjével, hogy mit csináljon? Miért kell ezt ennyire nagyon túldramatizálni? Komolyan fel nem foghatom. No, de végre megbeszéltük, hogy ma, és én itt vagyok, már csak arra várok, hogy ajtót nyisson. Ha már ez valamiféle randi, vagy vacsora, akkor nem nyitok be csak úgy, hanem a ajtó előtt állok meg, és finoman kopogtatok. Fekete rövid ujjú ing van rajtam, a felső pár gomb szabadon hagyva, hátul különlegesen összefogva a hátamnál, hiszen a szárnyak miatt bonyodalmasabb a felvétel. Lágy esésű selyem hatású anyag. Alul egy fekete vászonnadrág, szellősebb darab, mert azért kellően meleg van, ezen kívül persze egy fekete zokni és egy zárt cipő. A kezemben egy szál fekete rózsa, semmi több, a többit úgy gondolom, majd ő biztosítja. Gondolkodtam még rajta, hogy hozzak esetleg valamit inni, bort, vagy ilyesmit, de aztán eletettem az ötletet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Turul háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Turul háló
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: