Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Turul háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Turul háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Turul háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Turul háló - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Turul háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Turul háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Turul háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Turul háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Turul háló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Kalandmester
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Turul háló - Page 6 I_vote_lcapTurul háló - Page 6 I_voting_barTurul háló - Page 6 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Turul háló

Go down 
+18
Cat R. Morgan
Emily Kyra Beawer
Lina Wierro
Ekaterina Astahova
David Robert Beawer
Sarah Wood
Nessa Noir Andraste
Vilen S. Vyacheslav
Torina Foster
Arwen Epessëje
Ada Westlive
Yosif Zhivko
Mary N. Juliett
Lizbeth Westlive
Irina Yuliana
Belnis Undomiel
Sarah Crawford
Kalandmester
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Turul háló - Page 6 Nincskaszt

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:13 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Siobhan Calliope Morgan
2. Angyal Ágnes Beatrix
3. Karen Cizz Dimitrova
4. Mary N. Juliett

A szoba lakói - bal oldal:
1. Merilien Marsilea
2. Katherine Hanna Joyce
3. Tori Swallow
4. Iris Leighton Fane
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimePént. Május 07, 2010 8:22 pm

*Karen halkan felnevetett a lány viselkedésén. Elég rég találkozott már ennyire vidám személlyel. Jól eset neki, egy kis gyermeki örömöt látni. És hát Klau viselkedése, mi tagadás, per pillanat leginkább egy gyerekéhez hasonlítható.*
-Egy kicsit igen...* válaszol a fáradságát illetően, majd csak elmosolyodik a lányon.*- Az étkező már nincs kinyitva és egyébként is, már egy ideje takarodó, szóval oda nem lehet menni. Ha enni szeretnél akkor menj a központi termekbe a teleporton keresztül. Viszont oda nyugodtan mehetsz pizsiben is.* Kacsint rá a lányra , majd ledobja magáról bő, zöld pólóját és így már csak egy fehér , vékony topp fedte felső testét. *
-Persze, szivesen veled tartok. Nos, akkor mehetünk?* kérdi miközben feláll és mielőtt az ajtóhoz lépne ránéz a lányra kiváncsian, hogy vajon az átöltözik-e vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Sarah Crawford
Diák
Sarah Crawford


Főkarakter : klaucska9@freemail.hu
Hozzászólások száma : 133
Kaszt : Turul háló - Page 6 Mutatvanyos
Üzenőláda :



Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimePént. Május 07, 2010 8:13 pm

*Klau elmosolyodott.*-Én?Fáradt?Dehogy!*Ekkor elkezdet ugrálni az üres ágyakon.S amikor az ágyról ágyra ért akkor mondta ,hogy hopp.Klau még ki is bontotta a szép hosszú haját.S csak úgy szált a haja a levegőben.*-Na és te fáradt vagy?*Kérdezte Klau.Majd kifésülte a haját.*-Jaj de éhes vagyok lehet hogy vissza öltözök a ruhámba és lemegyek egy kis ennivalóért mert ki lyukad a gyomrom.*Mondta és megint ugrálni kezdet a halvány kék pizsomájában.*-Te is velem tartasz ?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimePént. Május 07, 2010 8:03 pm

*Karen fáradtan nyitott be a hálóba. Az óra eléggé kifárasztotta. Haja csapzottan tapadt fehér arcbőréhez és ruhája is tiszta kosz volt. E mellet még a vádlijába is gyakran bele hasított a fájdalom a Hangtőr ártás miatt. Amint belép megleppetten tapasztalja, hogy nem egyedül van a szobában. Egy hálótársa is itt van. Szinte kész csoda, hogy össze találkoztak, eddig még mindig elkerülte a lányokat. *
-Ohh... Szia! Őőő..Klaudia ugye? Nem tudom, hogy bemutatkoztam-e már, de én Karen vagyok. Karen Dimitrova!* mondja és egy barátságos mosolyt próbál kipréselni magából. Közben oda megy az ágyához, farzsebéből kiveszi a pálcát és a szekrényre rakja. Lerogyik az ágyra és onann néz ismét szobatársára. *
-Álmos vagy?* kérdi a pizsomájára célozva, ami már rajta volt a lányon.*- Ha, igen, akkor hagylak, aludj nyugodtan.*
Vissza az elejére Go down
Sarah Crawford
Diák
Sarah Crawford


Főkarakter : klaucska9@freemail.hu
Hozzászólások száma : 133
Kaszt : Turul háló - Page 6 Mutatvanyos
Üzenőláda :



Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimePént. Május 07, 2010 7:52 pm

*Klau szépen felsétál a harmadik emeletre.Fekete táskája elég nehéznek tűnik.Fekete haja be volt fonva.Farmer szoknyája egy kicsit szűk volt rá.A fehér felsője koszos.S a színes torna cipője pedig büdös volt.Így ért fel.Kinyitotta a szobát.Majd oda ment az ágyához és hanyatt vágódott.Majd megsimogadta Júliát a macskáját.S egy akkorát ásított aközben ,hogy majd nem be kapta az egész szobát.*-Jaj már nem kívánok mást csak egy jókora fürdést és a szép puha ágyikót.*S szépen lassan be ment a fürdőszobába..Majd a pizsijében tért vissza.De ekkor egy cseppet sem volt álmos tele volt energiával.*
Vissza az elejére Go down
Arwen Epessëje
Diák
Arwen Epessëje


Főkarakter : Lo.OLa_a@hotmail.com
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Turul háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Csak kétféleképpen élheted az életed: Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat, vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 4:57 pm

//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Arwen Epessëje
Diák
Arwen Epessëje


Főkarakter : Lo.OLa_a@hotmail.com
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Turul háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Csak kétféleképpen élheted az életed: Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat, vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 4:54 pm

*Arwennek szimpatikus a lány születési helye. Mikor meglátja, hogy a lány szemei színváltósak meglepődik* -Ezt meg, hogy csinálja a szemed? *Majd mikor Belnis Arwen szemeiről kérdez, a lány csak ingatja fejét.* -Nem tudom, hogy mitől lett ilyen a szemem. Régen mindkét szemem világos kék volt. De aztán egy nap felkeltem és az egyik szemem színe zöld lett, a másik pedig ég kék. Bizarr ugye? *kérdezi Arwen.* Mikor Belnis közli vele, hogy házit kell csinálni csak bólint és ennyit mond.* -Rendben akkor nem is zavarlak! Jó éjt! *Azzal elment.*
Vissza az elejére Go down
Belnis Undomiel
Diák
Belnis Undomiel


Főkarakter : belnis.undomiel@hotmail.com
Hozzászólások száma : 294
Kaszt : Turul háló - Page 6 Vandor
Üzenőláda : Játszunk?Razz

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 4:42 pm

*Khm...Egy nem számított kérdés... De hát Belnis mindig válaszol. Szóval, most is ezt teszi.*
- Hát nem hiszem, hogy ismered, de a Nyílóvirágok erdejéből jöttem. Van egy nővérem. Ő híres harcos. Legalábbis a környékünkön... *elmosolyodik, mert nyilvánvaló, hogy Arwen nem ismeri a nővérét.* Ez a hely, egy hegylánccal körülvett terület, melynek a közepén egy tisztás van, aminek szintén a közepén egy tó, mely a vízesésből, táplálkozik. *Majd kezdi mesélni lépésről lépésre a fontosabb dolgokat magáról és családjáról. Kivácsi, hogy vajon Arwen honnét jött és mi is a valódi származása, mert a szemei furcsák. Mintha Belnisé nem lenne az... De Arwené nem színváltós, hanem az egyik zöld, a másik kék.* ~Vajon mitől?~ *Éppen megkérdezné, mikor az órája csörög, hogy ideje lenne tanulni.* ~A francba. Végre itt van a lehető legjobb alkalom és a házi...áhh biztos megérti majd...~ *Reménykedik, majd megszólal.*
- Arwen, ne haragudj, de tanulnom kéne most már. De addig nyugodtan mesélhetsz a családodról és a bájos szemedről. *Mosolyodik el és mutat a sajátjára, amely most barnából szép fokozatosan áttér a zöldre, majd a kékre. Reménykedve, hogy a lány nem fog ettől, majd visszahökkőlni.*
Vissza az elejére Go down
Arwen Epessëje
Diák
Arwen Epessëje


Főkarakter : Lo.OLa_a@hotmail.com
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Turul háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Csak kétféleképpen élheted az életed: Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat, vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 4:30 pm

-Eramiros vagyok, és nem olyan régóta vagyok itt. *Mondja Arwen. Kényelmesen ül az ágyon, és zakatolnak az agykerekei, hogy mit tudna még kérdezni. Majd bedob egy témát* -Honnan származol? Vannak testvéreid? *Kérdezi Arwen nagy hévvel. Mindig is érdekelte őt mások élete. Ha már az övé nem volt egy habos torta.*
Vissza az elejére Go down
Belnis Undomiel
Diák
Belnis Undomiel


Főkarakter : belnis.undomiel@hotmail.com
Hozzászólások száma : 294
Kaszt : Turul háló - Page 6 Vandor
Üzenőláda : Játszunk?Razz

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 4:22 pm

-Áh. Szijja Arwen. Én Belnis vagyok. Nem, nem zavarsz. Nyugodtan leülhetsz. Hogy mit is szeretek? Hátm hogy van szabadtér és nem olyan, mint egy börtön. * Vigyorog el Belnis. Kissé érthetetlen válaszán, amit mondott.*
-Mond csak mióta vagy a suli tagja? ÉS melyik szakra jársz? Én a Belsirionra. *Kezdi mondandóját a lány.*
Vissza az elejére Go down
Arwen Epessëje
Diák
Arwen Epessëje


Főkarakter : Lo.OLa_a@hotmail.com
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Turul háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Csak kétféleképpen élheted az életed: Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat, vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 4:16 pm

*Arwen besurran a szobába. Egy lány ül az ágyon egymagában.* ~Na végre. Egy szobatárs. Most megismerkedhetek végre egy karnyújtásnyira lévő emberrel.~ *Gondolja Arwen és oda megy a lányhoz.* -Szia! Én Arwen vagyok. Leülhetek melléd? *Arwen kedélyesen mosolyog a lányra.* -Mit szeretsz a legjobban a suliban? *Teszi fel a kérdést a lánynak. Arwen zavartságában sárga szoknyája korcát hajtogatja. Szoknyájához fehér póló társul, ami kiemeli kecses testtartását.* -Sok házid van? Mert, ha igen, akkor nem zavarlak, hagylak leckét írni. *Hadarja el Arwen a szobatársának.* ~Remélem nem zavarom.~ *Gondolja Arwen és Kíváncsian fürkészi a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Belnis Undomiel
Diák
Belnis Undomiel


Főkarakter : belnis.undomiel@hotmail.com
Hozzászólások száma : 294
Kaszt : Turul háló - Page 6 Vandor
Üzenőláda : Játszunk?Razz

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 4:03 pm

*Kényelmesen lépett be a szobába, nem is törődve azzal, hogy van-e valaki a szobában. Lehuppan az ágyára és magában gondolkozik a látottakon. Nem minden napi látványban és élményben volt része. Igaz, hogy a leckéjével kéne törődnie, de most nem foglalkozik ezzel. Később is megtudja csinálni.* ~Különben is, nincs sok házim~ *Most felül, hogy le vegye cipőjét, mikor nyikordul valami. Valószínűleg az egyik szobatársa az. ~Te jó ég! Már mióta itt lakok és még mindig nem ismerem egyik szobatársamat se. Nagyszerű...Hát akkor azt hiszem ez egy éppen alkalmas lehetőség.~ *Mosolyogva várja a lányt, hogy vajon mit szól, majd hozzá...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeHétf. Május 03, 2010 1:40 pm

*Karen a falnak dőlve néz ki a nyitott ablakon.Élvezettel szívja be tüdejébe a friss, tavaszi levegőt. Már nem annyira sápadt, arcába került egy kis szin. Lágyan elmosolyodik, amint egy lepke száll az ablakpárkányra. Elnézi annak gyönyörű szárnyait és arra gondol, hogy milyen jó lehet neki..szabad és azt csinál amit csak akar. A lány ezen a napon, mintha jobb kedvű lenne. Igen, úgytűnik, hogy történhetett valami ami kiváltotta belőlle ezt a hangulatot. Ma reggel kipihenten ébredtt. Egész éjjel úgy aludt mint a bunda, álmok nélkül. Nem tudja, hogy minek köszönheti ezt a hirtelen változást, de örül neki. Már rég nem ébredt ilyen kipihenten. Szeme alól is eltüntek a hatalmas karikák. Tegnap, miután Rob elment, mégsem a Központi termek felé vette az irányt, hanem ide jött és a négy adak kávé ellenére, melyet az nap elfogyasztott, amint befeküdt az ágyba, rögtön el is aludt. Még mindig a pillangót nézi, mely ebben a pillanatban felröppen és tovább szál. Figyeli egy ideig útját és közben halkan egy zene számot kezd el énekelni*- ..*- I hate feeling like this I'm so tired of trying to fight this I'm asleep and all I dream of ..*ujjával dobolni kezdi a ritmust a lábán*...Is waking to you Tell me that you will listen Your touch is what I'm missing And the more I hide I realize I'm slowly losing you ....Comatose....*Nem zavar senkit, hisz egyedül tartózkodik a szobában..*
Vissza az elejére Go down
Ada Westlive
Diák
Ada Westlive


Főkarakter : fruzsina.macsai@windowslive.com
Hozzászólások száma : 30
Kaszt : Turul háló - Page 6 Jos

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 9:38 pm

*Ada halkan belép a hálóba majd a szobája felé veszi az irányt. Halkan bemegy mert tudja, hogy a szobatársai már alszanak. Gyorsan elmegy lefürdik és megy aludni.*
Vissza az elejére Go down
Nessa Noir Andraste
Diák
Nessa Noir Andraste


Főkarakter : nekonoir13@citromail.hu
Hozzászólások száma : 71
Kaszt : Turul háló - Page 6 Nincskaszt
Üzenőláda : Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.
Nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 7:48 pm

*Nessa már majdnem elalszik, mikor hirtelen újra meghallja az ismerős hangot. Felül az ágyában, és pár percig feszülten figyel, de a kinti szél zúgását leszámítva nem hall semmit. Végül a hallottat betudja képzelete kegyetlen játékának, és visszafekszik. Pár perces hánykolódás után azonban feladja a reményt, hogy korán elalszik. Felkel, felölti magára csipkedíszes fekete ruháját, lábára húzza csizmáját és magához veszi hegedűjét. Ezután elindul az amfiteátrumba, remélve, hogy ott senkit nem zavar majd.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 7:39 pm

Karen idegesen turkált a fiókjában. Egy kiss dobozkát keresett. Zaklatott volt. Úgy érezte, mindjárt megőrűl ha nem vesz be valamit. Valamit... a nyugtatót.*- Hát ez nem igaz! Hova a nyavajába tehettem?!* Még kutakodik egy ideig a fiókjában, majd lehajol és benéz az ágy alá. Nem lát túl sokat, igy a kezével el kezd tapogatózni. Amint a gyógyszer után kutatott kitapintott valamit. Valami papir féleség lehetett.*~ Hát ez meg mi?~* Kihúzta az ágy alól, és érdeklődve nézegette a ...boritékot. Ugyan is egy levél volt.*~ Ez vajon mikor került ide?~* gondolkodott el, de nem tudta hova tenni a levelet. Miközben kiegyenesedett felbontotta a boritékot, széthajtotta a papirt és olvasni kezdte. Már a második sornál rájött, hogy kitől kapta. Elgondolkozva huppant le az ágyra.*~ Hm... nem hiszem , hogy most küldte, hiszen este fél tizkor lovagolni? Nem, valószinúleg rögtön az után az este után érkezett, mikor ide adta az altatót. Vissza kéne neki irjak. Vagy már nincs értelme? Biztos elment mással, viszont tiszteletlenség lenne nem válaszolni rá.~* Kivett a fiókból egy papirt és egy pennát, majd szép, letisztult betűkkel elkezdte irni a választ.

Vilen!

Köszönöm kérdésed elég jól vagyok. És te, hogy érzed magad? Igen, az altató hatott, már nagyon rég volt ilyen nyugodt, pihentető éjszakám. Nos...a nyugtatókkal kapcsolatban. Nem, még nem használtam őket, de már nagyon nagy szükségem lenne rájuk. Miután bevettem az altatót a következő napokban egyre idegesebb lettem. Ma már ott tartok, hogy lassan a hajamat tépem. Fogalmam sincs mi váltja ki ezeket a reakciókat belőllem, talán a gyógyszer mellékhatása lehet. Őszintén szólva nem tudom, viszon a nyugtatókat nem tudom bevenni, mert nem emlékszem, hogy hova tettem el. Van egy olyan érzésem, hogy nem véletlenül adtad az altató mellé a nyugtatókat is...
A lovakkal kapcsolatban... nagyon szeretem a lovakat. És remélem még lesz alkalmunk együtt lovagolni, bár annak ellenére, hogy szeretem a lovakat, lovagolni sajnos nem tudok. De majd nézlek. // Razz//
Kellemes estét!

Üdvözlettel: Karen Dimitrova

U.I. Sajnálom, hogy csak most válaszolok a leveledre, de valahogy elkeveredett és most vettem észre.


~Na ezzel meg volnék.~* Össze hajtotta a levelett, az irószert vissza rakta a helyére. Még utoljára megnézte a gyógyszert, a fiókban.*~ Na jó ,erről ennyit.~* Már épp beakarta zárni, mikor megakadt a szeme, egy kis fémdobozon.*~ Ezt nem hiszem el... Megvan!~* Gyorsan előkapta, kivett belőlle egy szemet és viz nélkül lenyelte. Vissza tette a dobozt a helyére,- most úgy, hogy lehetőleg legközelebb meg is találja- majd felált, kisétált a szobából, és levélell a kezében a madér posta torony felé vette az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Irina Yuliana
Diák
Irina Yuliana


Főkarakter : roxy82@windowslive.com
Hozzászólások száma : 148
Kaszt : Turul háló - Page 6 Elemista
Üzenőláda : Bárkivel nagyon szívesen játszok . És nyugodtan felvehet msn-re aki szeretne.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 3:18 pm

*Gyorsan kipakolnak mikor egy hang szólal meg a távolból.Belnis szobatársa ajánlja fel segítségét a pakolásban.Belnis azonban megköszöni szobatársának hogy segíteni akar de már végeztek.*- Rendben menjünk.*Válaszol majd vigyorogni kezd ő is ami később nevetésbe torkollik.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Belnis Undomiel
Diák
Belnis Undomiel


Főkarakter : belnis.undomiel@hotmail.com
Hozzászólások száma : 294
Kaszt : Turul háló - Page 6 Vandor
Üzenőláda : Játszunk?Razz

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 2:57 pm

*Neki látnak a kipakolásnak, ami nem tart hosszú ideig. Közben megszólal egy kedves hang. Belnis szobatársa az.*
-Szia. Én Belnis vagyok. Köszönöm, hogy felajánlod a segítséged, de pont most fejeztem be. *Mosolygott rá bátran.* A macskád egyáltalán nem zavar. Szeretek minden állatot és nem vagyok rájuk allergiás és köszönöm, hogy megkérdezted. Kedves tőled. De ha most nem haragszol mi most elmennénk. De majd este még jövök és akkor beszélgethetünk, ha gondolod. *Próbált udvarias lenni, nehogy megbántsa szobatársát már most.*
- Irina akkor menjünk sétálni és folytassuk a beszélgetést. *Ajánlotta vigyorogva barátnőjének.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 5:24 pm

*Késő délután volt, mikor Rose felébredt, s elég éhes volt, ezért fogta magát, hogy szerezzen valami harapnivalót.*
Vissza az elejére Go down
Nessa Noir Andraste
Diák
Nessa Noir Andraste


Főkarakter : nekonoir13@citromail.hu
Hozzászólások száma : 71
Kaszt : Turul háló - Page 6 Nincskaszt
Üzenőláda : Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.
Nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 4:03 pm

*A lány idegesen csapja le a könyvet. Ha már ez sem tudja lekötni, akkor semmi. Felpattan az ágyról, magához veszi hegedűjét, és elindul... inni.*
Vissza az elejére Go down
Nessa Noir Andraste
Diák
Nessa Noir Andraste


Főkarakter : nekonoir13@citromail.hu
Hozzászólások száma : 71
Kaszt : Turul háló - Page 6 Nincskaszt
Üzenőláda : Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.
Nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 2:07 pm

*Nessa alaposan körülnéz új lakhelyén. Ha minden igaz, hosszú időt fog itt eltölteni. Elköszönt a prefektustól, és arra gondolt, talán mégse kéne csak azért utálnia, mert stréber. Miután ezt eldöntötte, az ágyához lépett, és ráborította táskája tartalmát. Kisebb-nagyobb dobozok, ennyit hozott magával. A dobozokban apróra varázsolt tárgyak, könyvek és levelek, amik eredeti méretükben sem foglaltak sok helyet. Az ágy melletti szekrénybe rakodta kevéske holmiját, majd cipőstől-mindenestől elnyúlt a takarón, kezében egyik kedvenc könyvével, a Vis Majorral.*


A hozzászólást Nessa Noir Andraste összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 29, 2010 7:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 1:11 pm

*Rose nem volt sokat szoba nélkül. A tegnapi nap folyamán bekerült egy csapathoz, akiket eddig még nem ismert. Mindennek ellenére az üzenet csak ma jutott el hozzá. Nem tudta miért, de persze örült neki Fogta magát, összeszedte a dolgait, és elindult újdonsült szobája felé. Mikor belépett a nekik kijelölt helyre, egyetlen szabad helyet láttott a szobában, így gondolta, hogy az lesz az ő helye. Bevitte a cuccait, ledobta magát az ágyra, és hamarosan elszundikált.*
Vissza az elejére Go down
Vilen S. Vyacheslav
Diák
Vilen S. Vyacheslav


Hozzászólások száma : 277
Kaszt : Turul háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda : Vilen Savva Vyacheslav

Turul háló - Page 6 3ef8409

Végtelen világunkban mindennek vége van egyszer.... a kérdés csak az,hogy elfogadjuk,vagy szenvedünk miatta örökké...




Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 12:34 am

*Egy teljesen szénfekete macskabagoly röppen be hirtelen a harmadik emeleti Turul hálóba,s egy levelet pottyant Karen ágyára.Egy ideig csak toporog az ágyon,majd egyet huhogva - mivel a címzett a jelek szerint épp alszik,így nem tud rá figyelni - kiröppen az ablakon.Remélhetőleg a lány nem fekszik majd rá,és reggel észreveszi a küldeményt amire szép cikornyás betűkkel írták rá a lány nevét,s ha kibontja a levelet,ez áll benne:*

Kedves Karen!
Csak érdeklődni szerettem volna,hogyléted felől.Na meg az is érdekel,hogy hatott e amit tőlem kaptál.Remélem a nyugtatókra nem volt szükséged.
Igazság szerint pedig...nos....gondoltam megkérdezem,hogy hogy állsz a lovakhoz.Pontosabban,szeretsz e lovagolni,vagy szereted e a lovakat...vagy ilyesmi.
Ha esetleg szereted és lenne kedved,holnap ( vagyis már ma ) kijöhetnél velem a lovardába...
Kedvem támadt hozzá.És nincs kedvem egyedül menni.
Persze ha nemet mondasz,azt is megértem.Csak gondoltam...megérdeklődöm.
Szép álmokat:

Vilen S. Vyacheslav
Vissza az elejére Go down
Arwen Epessëje
Diák
Arwen Epessëje


Főkarakter : Lo.OLa_a@hotmail.com
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Turul háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Csak kétféleképpen élheted az életed: Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat, vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 3:02 pm

*Arwen érdeklődve olvassa a könyvet az ágyán, amit tegnap hozott ki a könyvtárból. Már alig három oldal van hátra belőle. Nagyon szép rajzok vonnak benne. Vörös rózsa, szomorúfűz, akácfa. Alattuk pedig a leírásuk. Majd mikor befejezi a könyv olvasását, leteszi az asztalra.*
Vissza az elejére Go down
Arwen Epessëje
Diák
Arwen Epessëje


Főkarakter : Lo.OLa_a@hotmail.com
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Turul háló - Page 6 Jos
Üzenőláda : Csak kétféleképpen élheted az életed: Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat, vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat.

Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 1:26 pm

*Arwen megnézi a házirendet, amit Torina adott neki, majd elköszön a lánytól. A szobája nagyon tetszik neki, főleg a színe. Sárgás színű. A szekrényébe pakolja a holmiját, és lefekszik az ágyra. Egy kicsit fáradt, és rossz kedvű, na meg szégyenli is magát iménti viselkedése miatt. Már bánta, hogy nem hozta magával azt a Természetről szóló könyvet. Ezért föláll, kisétál a szobából és gondosan bezárja az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
Torina Foster

Torina Foster


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 487
Kaszt : Turul háló - Page 6 Mentalista
Üzenőláda :
<3 Nezabar <3
Torinát jelképező sárkány
Turul háló - Page 6 UlvZ
Kék é
s Narancssárga <3


Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 1:17 pm

*Mikor végre kinyitja a száját, torina kissé elmosolyodik, de nem valami biztatóan, inkább csak egy jeges félmosolyt ejt.* - Semmi baj. *Mondja, megvonva a vállát, a lány csomagjait egy-két pálcaintéssel belebegteti a szobába, a kiválasztott ágy mellé, hogy ő szépen körbe tudjon nézni. * - Hogyha minden megfelel, és nincsen kérdésed, akkor én távozok is. Itt van egy példány a házirendből, az órák hétfő-szerda-pénteken vannak, 18:00-tól, és szakos programok is megrendezésre kerülnek, erről, ha nyitott szemmel jársz, mindig tudni fogsz. *Mondja, még utolsó tanács képen, aztán, mivel rá már itt nincs is szükség, kihátrál a szobából és magára hagyja a lányt. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Turul háló - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Turul háló
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: