Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Turul háló - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Turul háló - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Turul háló - Page 7 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Turul háló - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Turul háló - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Turul háló - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Kalandmester
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Turul háló - Page 7 I_vote_lcapTurul háló - Page 7 I_voting_barTurul háló - Page 7 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Turul háló

Go down 
+18
Cat R. Morgan
Emily Kyra Beawer
Lina Wierro
Ekaterina Astahova
David Robert Beawer
Sarah Wood
Nessa Noir Andraste
Vilen S. Vyacheslav
Torina Foster
Arwen Epessëje
Ada Westlive
Yosif Zhivko
Mary N. Juliett
Lizbeth Westlive
Irina Yuliana
Belnis Undomiel
Sarah Crawford
Kalandmester
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Turul háló - Page 7 Nincskaszt

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:13 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Siobhan Calliope Morgan
2. Angyal Ágnes Beatrix
3. Karen Cizz Dimitrova
4. Mary N. Juliett

A szoba lakói - bal oldal:
1. Merilien Marsilea
2. Katherine Hanna Joyce
3. Tori Swallow
4. Iris Leighton Fane
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Arwen Epessëje
Diák
Arwen Epessëje


Főkarakter : Lo.OLa_a@hotmail.com
Hozzászólások száma : 58
Kaszt : Turul háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : Csak kétféleképpen élheted az életed: Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat, vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat.

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 1:12 pm

*Arwen fülig pirulva néz a lányra.* -Elnézést kérek. Csak túlságosan is izgatott vagyok. Köszönöm a segítséget! *Arwen elveszi a kulcsot, majd kinyitja az ajtót. Belép a szobába. Takaros kis hálóhely. Az ablak melletti ágy üres, így hát rárakja csomagjait. Tetszik neki a hely. Az ágy mellett rögtön van egy íróasztalka. Itt majd megírhatja a házi feladatokat*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimePént. Ápr. 23, 2010 9:47 pm

*Hót kómásan nyit be a szobába, és veti le magát az ágyra. Borzasztóan fáradt. De ez nem csoda, hisz szinte semmit nem alszik.*~ Hmm..elég érdekes volt a mai nap ~*.Gondol vissza a történtekre majd lehunyja szemeit. És úgy ahogy van, cipőstől, ruhástól együtt elnyomja a mély álom....*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 22, 2010 8:21 pm

*Karen felbattyog a harmadik emeletre. A szobába benyitva nem talál senkit. Egy alig hallható sóhajtás hagyja el az ajkát. Leül az ágyra és a mellette lévő éjjeli szekrény fiókjából előhúzza az mp4esét. Hanyat fekszik az ágyon, füleibe bedugja a fülhallgatót és maxra teszi a zenét. A ritmust követve dobol ujjaival maga mellet az ágyon, és lassan elkezdi énekelni a szöveget, az együttessel együtt.*- I will , let you down I'll... let you down I'll...when you finally trust me, finally believe in me...* Egy ideig még hallgatja a számot, majd leveszi a hangerőt, és fel ül az ágyon. A zene még mindig szól a fülében, igaz már elég csendesen. Feláll és kilép a két szobát elválasztó helyiségbe. Leül az egyik fotelbe, és csak bámul maga elé. Nem tudni miért, de hirtelen olyan rossz hangulata lett. Ismét feláll, oda megy a hűtőszekrényhez, kinyitja és... és ugyan azzal a mozdulattal be is csukja. Nem kell neki semmi. Csak egyszerűen már nem tudja mit kezdjen magával. Aludni nem akar, és hát valószinüleg nem is tudna, mivel még egyáltalán nem álmos. Vissza ül a fotelba és tovább hallgatja a zenét.*
Vissza az elejére Go down
Ada Westlive
Diák
Ada Westlive


Főkarakter : fruzsina.macsai@windowslive.com
Hozzászólások száma : 30
Kaszt : Turul háló - Page 7 Jos

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Ápr. 21, 2010 3:57 pm

*Ada pont olvasott amikor Liz megijesztette.*
-Szia Liz! Nagyon megijesztettél!!! Oké!!! Nem felejtem!!!
*Elindulnak az órára!!!*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Turul háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Turul háló - Page 7 Tek4fa536663e22d3887459

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Ápr. 21, 2010 3:50 pm

*Liz és Emily pontosan a megbeszélt időben lép be az ajtón. Ada nem figyel. ~Ez egy jó alkalom, hogy megijesszem.~ Gondolkodik magában. Mögé oson.*
-Huh! Szia Ada. Jöttem érted. Remélem nem ijedtél meg. Gyere indulunk.
*Megvárja, míg unokatesója összecsomagol, majd elindul, mint egy idegenvezető. Kicsit ismerős neki már a helyzet. Mióta diákképviselő lett, folyton idegenvezetősködik.*
-Az ajtót ne felejtsd becsukni.
*Mondja nevetve, majd továbbmegy.*
Vissza az elejére Go down
Ada Westlive
Diák
Ada Westlive


Főkarakter : fruzsina.macsai@windowslive.com
Hozzászólások száma : 30
Kaszt : Turul háló - Page 7 Jos

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Ápr. 21, 2010 3:37 pm

*Ada még mindig egyedül van a szobájában már kezd megbarátkozni azzal a gondolattal, hogy egyedül van.*~El ne felejtsem, hogy Liz jön értem, hogy elvigyen az órára. Így legalább nem fogok eltévedni!!~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 8:08 pm

[ Yosif Zhivko, Mann Klaudia, Mary N. Juliett ]

*Karen a fiú utolsó mondatára hangosan felnevetett.*- Hát te semmit nem változtál. *Csóválja meg a fejét vigyorogva, mikor belép a szobába egy számára még ismeretlen lány. Klaudiának hivják. A szobatársuk.*- Ööö....Szia!* köszön zavartan, mivel a lány már rögtön el is kezdett mondani valamit , valami macskáról de nem igazán értette, és ahogy jött úgy el is ment. Egyik szemöldökét felvonva nézett utána.*~ Hát biztos... ha te mondod.. ~* értetlenül meghúzta a vállát, majd ismét Sif felé fordult *- Amúgy meg ja, elfelejtettem. De csodálkozol ?? Örültem, hogy nem kaptunk büntetést a kései kint maradás miatt.* Majd csak legyint egyet a kezével.*- Na mindegy, lényeg az , hogy ügyes fiúcska voltál* szivatja kicsit vigyorogva mire egy szúrós, amolyan" Ezt még vissza kapod" nézést tehetett zsebre a fiútól *-és megtaláltál.* És hogy még jobb legyen az "alakitás" még a szempilláit is rebegtette mellé. Ismét elnevette magát.*- Na jó, mostmár tényleg induljunk, mert már megint ránk esteledett és még nem voltunk sehol. *A nyakába kap egy, vékony anyagú, lila sálat és a kijárat felé veszi az irányt , gondolva, hogy barátja követi. Majd az ajtóból még vissza szól Marynek. *-Hé , csajszi ! Nincs kedved velünk jönni?* Kérdezte, és ha a szobatársnője úgy dönt, hogy velük tart, akkor hárman, ha nem csak ketten indulnak el.*

// igen, Sif elég lett volna csak egyszer is kiirni, jól látok Razz Fagyunk //
Vissza az elejére Go down
Yosif Zhivko
Diák
Yosif Zhivko


Hozzászólások száma : 268
Kaszt : Turul háló - Page 7 Nincskaszt

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 7:56 pm

[ Karen Cizz Dimitrova, Mary N. Juliett ] //// fagy////
*- Jó estét a hölgyeknek!* köszön a lányoknak és egy széles mosolyt küld feléjük. Az ismeretlen lány felé fordul.*- Helló! Örvendek a szerencsének! Szintén Allidonos vagyok.*egy aprot biccent és rámosolyog a lányra. * - Amúgy Cizzy Drága , *fordul vissza a barátnőjéhez* éppen veled akartam beszélni, de mivel elfelejtetted *hangsúlyozta ki a szót* közölni velem, hogy melyik hálóban vagy, igy hát elkezdtem keresgélni , mig végül ide kötöttem ki.
*Fejezi be beszámolóját és lehuppan a barna hajú lány ágyára. Körbe néz a szobában.*- Takaros.*jegyzi meg csak úgy mellékesen.*- Na, megyünk valahova vagy még vagy két óráig itt kuksolunk?*
[ Karen Cizz Dimitrova, Mary N. Juliett ]//// fagy///


A hozzászólást Yosif Zhivko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 19, 2010 8:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sarah Crawford
Diák
Sarah Crawford


Főkarakter : klaucska9@freemail.hu
Hozzászólások száma : 133
Kaszt : Turul háló - Page 7 Mutatvanyos
Üzenőláda :



Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 5:00 pm

-Sziasztok!Én Mann Klaudia vagyok.De csak szólítsatok Klaunak.*S a lány mosolyogva nézte az új szoba társait.*Szóljon most valaki ha alergiás a macskákra mert nekem van. Júlia az.*Klau közben oda mutatott az ágyon heverésző ezüst szürke macskára.*-Ja és szóljatok ha valami bajotok van hátha tudok segíteni.De most megyek.Sziasztok!*Azzal Klaudia kilibegett a szobából le a lépcsőm.*
Vissza az elejére Go down
Ada Westlive
Diák
Ada Westlive


Főkarakter : fruzsina.macsai@windowslive.com
Hozzászólások száma : 30
Kaszt : Turul háló - Page 7 Jos

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 4:58 pm

~De szép!!! Milyen rendezett!! Már most imádom!~
-Rendben! Szia!
*Ada elfoglalja az egyik ágyat ami a legszimpatikusabb volt számára és elkezd kipakolni!*~Furcsa, hogy egyedül vagyok ebben a nagy szobában!~
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Turul háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Turul háló - Page 7 Tek4fa536663e22d3887459

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 4:47 pm

*Amint belépnek, Liz leteszi a csomagokat. Hagyja, hogy a lány egy kicsit nézelődjön, majd belefog a mondandójába.*
-Ez tii a szoba közepe, mondhatni a nappali. A két ajtó egy-egy négyágyas szobát rejt. Van fürdőszoba is, de használhatod a folyosón lévő közös fürdőt. Azt hiszem ennyi elég. A te ágyad a bal oldali szobában lesz. Még egyedül leszel, de hamar benépesül. Válassz egy ágyat és cuccolj le. Az ágyhoz tartozik még egy asztal és egy szekrény is. Rendezd be, bár ahogy ismerlek, nem lesz gondod vele.
*Mondja, majd az órájára néz.*
-Lassan megyek, hagylak csomagolni. Ha kellek a Bika-cápa hálóban megtalálsz. Szia!
*Búcsúzik el, majd távozik a szobából.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 2:59 pm

*Nyilt az ajtó és Karen kiváncsian nézett irányába, várva , hogy vajon ki lép be. Mmeglepődve látta amint Sif feje bukkan fel az ajtó nyilásban.*- Ahh!.. Sif! Te meg mit keresel itt? Honnan tudtad, hogy itt vagyok elszállásolva?* kérdezte a fiútól mosolyogva, miközben beljebb tessékelte, majd Mary felé fordult. *-Mary, ő itt Yosif Zhivko. Az egyik legjobb barátom.* Itt ismét a fiúra nézett. *- Sif! Ő itt Mary N. Juliett, a szobatársam.* Mutatja be őket egymásnak majd várja a reakciójukat*


A hozzászólást Karen Cizz Dimitrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 19, 2010 8:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yosif Zhivko
Diák
Yosif Zhivko


Hozzászólások száma : 268
Kaszt : Turul háló - Page 7 Nincskaszt

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 2:47 pm

*A fiú szaporán szelte a lépcsőket,tegnap sok mindent megtudtak beszélni Karennel,de arról nem eset szó, hogy melyik hálóba van elszálásólva. Így hát gyorsan felment a harmadikra, és onnan kezdte a keresést. Egyszer csak megakadt a szeme,egy hálón. És arra gondolt ~* próba szerencse* nagy levegőt véve bekopogott, de nem nyitott senki ajtót, így hát benyitott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 1:55 pm

-Nem, még elég kevés helyen voltam.. Hát, lehet, hogy egyesek cikinek tartják, de szerintem elég nagy az iskola és egy hónap alatt nem lehet teljesen megismerni. Sőt! *Kedvesen rámosolyog a lányra.*- Van testvéred, vagy egyéb hozzátartozód aki szintén ide jár?*
Vissza az elejére Go down
Mary N. Juliett
Diák
Mary N. Juliett


Főkarakter : tamus.fruzsina@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Turul háló - Page 7 Illuzionista
Üzenőláda : Ne add magad másnak mint, ami vagy mert az soha nem vezethet jóra! Smile

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 1:38 pm

*Mary végig hallgatja Karent, s majd ő is elkezd válaszolgatni a kérdésekre.* -Én Marseilléből jöttem. Ez a város Franciaországban található. Én már kb egy hónapja vagyok ebben az iskolában és Allidonos diák vagyok. *Mary rámosolygott a lányra, s még egy dolgot kérdezett tőle.* -És végig jártad már a sulit, úgy értem sok helyen voltál már? Most ez cikinek tűnhet, de én még nem sok helyen voltam. *Majd Mary kicsit elpirult, hiszen cikinek tartotta, hogy már az iskolában tartózkodik egy ideje, de még nem járta körbe a sulit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 8:05 pm

*Karen hirtelen felkapja a fejét a megszólitásra. Egy szép, szőke lány ül a nem messze tőle elhelyezkedő ágyon. Kissé összevonja a szemöldökét*~ Észre sem vettem, hogy bejött...~* Majd megrázza a fejét és a lányra figyel, aki máris elkezdi kérdezgetni. Majd az utolsó mondatán halkan elneveti magát és kedvesen rámosolyog a leányzóra.
*-Jaj, dehogy haragszom! Örvendek! Engem Karen Cizz Dimitrovának hivnak.* Mutatkozik be ő is.*- Szófiából érkeztem, Naxeldiros vagyok. Nem rég érkeztem az iskolába...Kb. fél hónapja. Talán kicsivel több. Na és te? Honann érkeztél és milyen szakon vagy?* kérdi majd csak várja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Mary N. Juliett
Diák
Mary N. Juliett


Főkarakter : tamus.fruzsina@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Turul háló - Page 7 Illuzionista
Üzenőláda : Ne add magad másnak mint, ami vagy mert az soha nem vezethet jóra! Smile

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 7:39 pm

*Mary halkan kinyitja a szobaajtót. Attól tart, hogy már valaki pihen ő pedig megzavarja. Mikor belép az ajtón észre vesz egy fiatal lányt az ágyon heverve. Mary is ráül a saját ágyára majd a lány felé néz és elkezdi kérdezgetni:* -Szia. Az én nevem Mary N. Juliett. Téged hogy hívnak? Honnan érkeztél? Milyen szakon vagy? Mióta jársz ebbe a suliba? *majd így folytatja:* -Ohh bocsánat a sok kérdés miatt. Biztos nagyon fáradt vagy és nem akarsz beszélgetni. Ne haragudj. *Mary várja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 7:31 pm

*Karen lihegve, de egy boldog mosollyal az arcán lép be a szobába. A kulcsot szerencsére megtalálta a nagy életmentés közepette . Váratlanul érte ez a találkozás, hisz Sif érkezésére csak pár nap múlva számitott, de nagyon örült neki, hogy már itt volt. Már csak azért is, mert ha nem lett volna, valószinűleg, már a gyengélkedőn feküdne, súlyos állapotban, a felelőtlensége miatt. Kicsit sajnálta, hogy most nem tölthettek több időtt együtt, hisz már takarodó, és valószinüleg a fiút kifárasztotta az út, emiatt nem akarta zavarni. Majd holnap beszélnek. Még mindig mosolyogva leült az ágyra és csak bámulta a plafont, melyen egy légy mászott. *~Vajon az a légy miért nem esik le ?~*


A hozzászólást Karen Cizz Dimitrova összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 18, 2010 8:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mary N. Juliett
Diák
Mary N. Juliett


Főkarakter : tamus.fruzsina@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Turul háló - Page 7 Illuzionista
Üzenőláda : Ne add magad másnak mint, ami vagy mert az soha nem vezethet jóra! Smile

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 5:39 pm

*Mary visszatért a szobájába, majd odamegy az ágyához és kipakol. Erre vágyott már régóta. Pakolás közben gondolkodik:* ~Remélem jól kifogok jönni a többiekkel, és remélem, hogy Izolda is ebbe a szobába fog kerülni.~ *Észre sem vette, de máris kipakolt. Majd mivel nagyon régen hallott már a családjáról, ezért eldöntötte, hogy ír az otthoniaknak levelet. Ez állt benne:*
Kedves Apa és Anya!
Tudom, már régen írtam nektek, ezért is írok most. Nagyon jó itt! A suli is jó. Vannak barátaim. És képzeljétek, hogy itt
van Izolda is és majd nemsokára megérkezik Camilla is. Már alig várom. Válaszotokat várom. Sziasztok
Üdv: Mary N.
*Mikor megírta a levelet, borítékba tette és hirtelen felpattant az ágyról majd kiment a szobából.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 4:58 pm

*Megtalálta a Turul hálót, majd fogta a hozzá kapott kulcsot és kinyitotta az ajtót. Amint belépet az ajtón leesett az álla.*- Wow! Szép.* Néz körül jobban, majd bezárja maga mögött az ajtót és benyit a jobb oldali szobába. Elfoglalja az egyetlen szabad ágyat. Bőröndjeit egyenlőre csak le teszi a fekvő alkalmatosság mellé.*~ Hm.. kiváncsi vagyok , hogy kik a szobatársaim. De majd este biztos találkozunk.~* Az egyik bőröndből elő kotorászott egy egyszerű farmert, és egy világos szürke, fenékig érő, kissé kivágott rövid ujjú felsőt. A csipőjére pedig egy vastag, sötétbarna övet tett. Lábára pedig egy szürke converset húzott. Azért öltözik át, mert firizbizés közben sikerült elvágódnia, és persze össze piszkolnia a ruháját, na meg már kezd hűvös lenni a tavaszi ruhához, ilyen időtájt. A haját kiengedve hagyja és távozik a hálóból.*~ Na, most merre ?~* Néz körbe a folyosón tanácstalanul.*


A hozzászólást Karen Cizz Dimitrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 20, 2010 3:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mary N. Juliett
Diák
Mary N. Juliett


Főkarakter : tamus.fruzsina@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Turul háló - Page 7 Illuzionista
Üzenőláda : Ne add magad másnak mint, ami vagy mert az soha nem vezethet jóra! Smile

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 4:28 pm

*Mary eldönti, hogy elmegy Kathez beszélgetni. Reméli, hogy megtalálja Katet. Majd kimegy a szobából.*
Vissza az elejére Go down
Mary N. Juliett
Diák
Mary N. Juliett


Főkarakter : tamus.fruzsina@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Turul háló - Page 7 Illuzionista
Üzenőláda : Ne add magad másnak mint, ami vagy mert az soha nem vezethet jóra! Smile

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 4:25 pm

*Mikor visszaérnek Mary szobájához, a lány megköszöni a körbevezetést és elköszön.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Turul háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Turul háló - Page 7 Tek4fa536663e22d3887459

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 4:22 pm

*Körútuk végén visszatérnek a lány szobajához.*
-Remélem jól érezted magad. Jó pihenést. Szia!
*Búcsúzik el és végül elmegy a saját szobájához.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Turul háló - Page 7 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Turul háló - Page 7 Tek4fa536663e22d3887459

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 3:38 pm

*Örül, hogy a lány érdeklődik a suli iránt, ezért megmutatja a sulit.*
-Akkor menjünk is. Ma csak a kúriát mutatom meg, a többit majd legközelebb. Gyere utánam.
*Mondja, majd elindul, mint egy idegenvezető.*
Vissza az elejére Go down
Mary N. Juliett
Diák
Mary N. Juliett


Főkarakter : tamus.fruzsina@hotmail.com
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Turul háló - Page 7 Illuzionista
Üzenőláda : Ne add magad másnak mint, ami vagy mert az soha nem vezethet jóra! Smile

Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 3:35 pm

*Mary nagyon-nagyon örül a szobának. Az sem zavarja, hogy nincs közte allidonos diák! Mikor belép a lány elcsodálkozik.* ~Milyen szép szoba. Végre megérkeztem a szobába!~ *Gondolkodik magában. A lány elveszi a kulcsot és megköszöni.* -Ígérem nagyon vigyázok a kulcsra. *Gyorsan ledobta a cuccait az ágyára és megkérdezte Liztől:* -Ha tényleg nem gond, akkor szívesen körülnéznék a suliban mert nem ismerek sok helyet. *Majd várt a válaszra Mary.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Turul háló - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Turul háló
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: