Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Turul háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Turul háló - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Turul háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Turul háló - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Turul háló - Page 2 I_vote_lcapTurul háló - Page 2 I_voting_barTurul háló - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Turul háló

Go down 
+18
Cat R. Morgan
Emily Kyra Beawer
Lina Wierro
Ekaterina Astahova
David Robert Beawer
Sarah Wood
Nessa Noir Andraste
Vilen S. Vyacheslav
Torina Foster
Arwen Epessëje
Ada Westlive
Yosif Zhivko
Mary N. Juliett
Lizbeth Westlive
Irina Yuliana
Belnis Undomiel
Sarah Crawford
Kalandmester
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Turul háló - Page 2 Nincskaszt

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12, 2009 6:13 pm

First topic message reminder :

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.


A szoba lakói - jobb oldal:
1. Siobhan Calliope Morgan
2. Angyal Ágnes Beatrix
3. Karen Cizz Dimitrova
4. Mary N. Juliett

A szoba lakói - bal oldal:
1. Merilien Marsilea
2. Katherine Hanna Joyce
3. Tori Swallow
4. Iris Leighton Fane
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 11:23 am



- Az nem lehet, hogy Aidan csinált valamit, amiről esetleg nem tudsz és... *harapom el a mondatot, miközben lesütöm a szememet. Nem, nem akarom Aidant rossznak beállítani, de hát ok nélkül nem támad a gyermekére egy apa. Biztos, hogy van valami vaj a füle mögött annak a gyereknek. De hát ezt majd Lulu eldönti, én nem akarom befolyásolni, vagy ilyesmi.*
- Nem értem, de biztos jó volt. *nevetem el magam és megcsóválom a fejemet.*
- Nem is értem, hogy miért nem szeretsz varázsolni. Inkább örülnék annak, hogy nem egy egyszerű mugli vagy, vagy éppen a kvibli, hanem a mágia megszépíti az életedet. Én imádok varázsolni! *jelentem ki és mosolyogva egy kisebb tűzgolyót varázsolok a kezembe, amit dobálni kezdek.*
- A szexet mindenki szereti. Kivéve persze, ha durván megerőszakolnak, meg ilyesmi, de tuti, hogy Aidan nem fog ilyesmit csinálni. Ha meg igen, akkor leégetem a golyóit. *dobom fel a levegőbe a golyót, ami ki is alszik odafent és csak néhány füstcsík marad utána.*
- Főznöd? Jézusom Lulu! Azért ne gondolkodj ilyen nagy távlatokban. Egyelőre még itt vagyunk a suliban, ahol tud rendes kaját enni. *vigyorodom el és megcsóválom a fejemet, majd felállok és lassan a lányhoz sétálok. Megölelem, magamhoz húzom, a mellkasomra a fejét és lassan ringatni kezdem.*
- Csak add magadat, Drágám! Hogyha már megmentette az életedet, akkor biztos, hogy érez irántad valamit. ÉS tuti, hogy jó pont nála, hogy nem adtad neki oda magad rögtön, és hogy azt szeretnéd, hogy az első tökéletes legyen. *mosolyodom el és nézek le a lányra, majd egy puszit nyomok az arcára.*

Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 11:16 am



- Egyáltalán nem. Igazából nem tudom megérteni, hogy egy apa hogy vetemedhet ilyen dologra. Amúgy nem, nem sérültem meg… én legalább is. De csak azért, mert Aidan elém vetette magát. Mondjuk ha azt vesszük én is megmentettem az életét. Én voltam a bosszú angyala, mikor még rá akarta vetni magát az az őrült. Tudod, hogy vannak fenntartásaim ezzel a varázslás dologgal… és hogy nem varázsolok túl sokat… na mindegy… és akkor, ott ez így kijött belőlem. Olyan voltam mint egy gép… és ha ezt egy filmben látom… nos, imádtam volna a jelenetet. * mondom a lánynak, majd ismét megvonom a vállam. Igen, mostanság nem találkozunk túl sűrűn, ami egyértelműen a fiúk miatt van. De hát nem lehetünk mindig együtt. Ha egyszer családom lesz, akkor velük fogok lenni, és a barátok háttérbe szorulnak majd. Szerintem pont itt, ilyenkor kezdődik el a leválás. Szép lassan, fokozatosan… *
- Lehet! Én azonban nem tudom, hogy szeretni fogom e ezt a dolgot, mert ugye még sosem csináltam. És iszonyatosan félek, hogy valamit elrontok. És még főznöm is kell, és mi lesz, ha nem fog neki ízleni? * ismerem be a jelenlegi érzéseimet. Fogalmam sincs mit kell csinálni, hiszen a csókon kívül tényleg semmi nem történt még közöttünk… *
- Na látod! Te is voltál már valakivel, Ő is tapasztalt, volt egy csomó nője! Hogy legyek az az egy, akit nem felejt el? Mit csináljak? * nézek a lányra esdeklőn.*
- Amúgy benne vagyok a csajos estében, úgyis olyan ritkán találkozunk…
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 10:57 am




- Egy angyalt? Jézusom! Az durva. Hát akkor tényleg nem jönnek ki jól. *döbbenten meredek a lányra és megcsóválom a fejemet.*
- De nem esett bajotok, ugye? Mármint... Nyilván nem, de... Uramisten, ez nagyon félelmetes! *kapom a párnát a szám elé és ijedten meredek a lányra. Jézusom, ezt hogy-hogy nem mesélte még? LEhet, hogy tényleg kicsit kevesebbet lógunk egymással, mióta bepasiztunk. De ezen változtatni kell!*
- Azt hiszem, tök keveset lógunk együtt, mióta bepasiztunk. Tartsunk már egy héten kétszer egy csajos napot. Amikor leszarjuk a pasijainkat, és együtt vagyunk. Mit szólsz hozzá? *még jó, hogy ilyen gyorsan váltakoznak az érzelmeim, ugyanis az előbb még totál ideges voltam és ijedt, most meg már lelkes és boldog vagyok. Vidáman nevetek a lányra, majd visszatérünk a pasikhoz.*
- Persze, hogy nem, mert neked még ez az első. Én azért már voltam pasival, és igazából szeretem is a szexet, szóval... Úgy voltam vele, hogy ha nem is jövünk össze, akkor max. volt egy tök jó estém. De végül Liam sem az a szoknyapecér, úgyhogy összejöttünk. *mesélek én is egy kicsit, hiszen megértem Lulu félelmét.*
- Az első párommal én is fél évig voltam együtt, és csak utána feküdtünk le. Ez abszolút nem gáz, vagy ciki és szerintem ezt Aidan-nek is meg kellene értenie. Bár hát pasiból van... *legyintek lenézően, majd elnevetem magam. Mikor Lulu kijelenti, hogy igazából Aidan meg is sebesült miatta, elmosolyodom.*
- Akkor tényleg érez irántad valamit. Viszont szerintem egy vacsora tök nem durva. Mondjuk mi is húztuk egymás agyát Liammel a vacsi alatt. *gondolok vissza a randira és elnevetem magam. De jó volt. Élveztem.*

Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 10:48 am



- Úgy tudom, hogy az apja él, de nem jönnek ki jól, a múltkor ránk küldött egy angyalt, hogy megölje. Szóval nem csoda és boldogság az élete. * mondom lemondóan, és a szemben lévő párnát szuggerálom. Igazából úgy érzem, most többet mondtam el Meriliennek, mint amit kellett volna. Hiszen az Aidan és az apja közötti kapcsolat olyan dolog, mely szent és sérthetetlen, vagyis senkinek semmi köze hozzá. De… valakivel nekem is meg kell beszélnem azokat a dolgokat, melyeket vele nem tudok. Ezzel nem hozakodhatok csak úgy föl…
Nagyot sóhajtok, majd leteszem a szenet az ágyra magam mellé, vékony karommal pedig magamhoz ölelem a rajzot, mely egy masszív fa táblán nyugszik. *
- Hát akkor ne problémázz! Ha nincs családja, akkor végül is sok minden nem köti ide. Szóval lehet hogy simán veled menne, de ez meg egy olyan képlékeny dolog… * mondom, majd kedvesen elmosolyodom. Mer tényleg mindenen problémázik….én pedig elpirulok. Mikor feljön a szex, akkor lesütöm a szemem és úgy pislogok a barátnőmre. *
- Hát én nem tudom magam odaadni egyből, bár azt hiszem közöttünk is szikrák vannak. Ezek nem is szikrák, ezek már kisülések! Egyszerűen nem tudom magam visszafogni ha hozzámér. És tudod, az a bajom, hogy még nem randiztunk. Mármint elvileg együtt vagyunk, az életemet mentette meg én azonban szeretem a hagyományos dolgokat. Nem akar várni, és inkább nem találkozunk, mert hogy nem tudja magát visszafogni. Én azonban szeretnék egy rendes randit, mert hízelgő, hogy megsebesül miattam, én azonban … hajjj … nem tudom….. * sóhajtok majd a mellettem lévő maciba temetem az arcomat. Totál nyomorék vagyok, aki rinyál egy unalmas valamiért, miközben egy fiú az életét adná érte. Ez sem teljesen normális… *
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 10:35 am



- Hát igen, lehet, hogy igazad van. Kicsit még félek, hogy mi lesz velünk és hogy fogunk kijönni egymással. De hát igen, még csak néhány napja vagyunk együtt, úgyhogy... *nevetek fel hisztérikusan.*
- Nem is értem, hogy min is problémázok most tulajdonképpen. *vonom meg a vállamat mosolyogva, megcsóválom a fejemet és végül úgy döntök, hogy nem mondom el Lulunak Liam titkát. Majd maximum megkérdezem a sráctól, hogy elmondhatom-e a legjobb barátnőmnek. Lehet, hogy meg fogja engedni. Bár nem sok reményt fűzök hozzá. Mikor Lulu megkérdezi, hogy muszáj-e nekem elmennem, egy furcsa választás elé állítom és kíváncsi vagyok, hogy mit is válaszol. Hiszen ez egy örök kérdés: szerelem, vagy család? ÉS azt hiszem, hogy az életben a legnehezebb választás ez. *
- Neki vannak szülei? Vagy ő hogy van a családjával? Liamnek nincsenek szülei. Szóval amúgy lehet, hogy tök örülne, hogyha velem jöhetne és lenne rendes családja - az enyém személyében. *mesélek egy kicsit és elmosolyodom, ahogy belegondolok, hogy ugyanúgy élnénk otthon, mint máskor, csak még Liam is ott lenne velünk. Az lenne az én Kánaánom, az biztos. Aztán végül Lulura terelődik a szó és rákérdezek a Nagy Dologra. A leányzó kicsit elpirul - szokásához híven, de végül válaszol.*
- Nem. Dehogy butaság. Szerintem ez egy tök jó dolog, egy tök jó ötlet. Igazából mi... Hát Liammel előbb szexeltünk. Már nagyon vágytunk egymásra, tudod úgy tipikusan szikrázott közöttünk a levegő. Fura volt. *kuncogok bele a párnámba.*
- Aztán én mondtam, hogy oké, de akkor menjünk el vacsizni is, meg ilyesmi. Egészen jól sikerült. Bár voltak szomorú részek, de végeredményben jól éreztük magunkat. *mosolyodom el és igyekszem nem belepirulni az emlékbe...*

Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 10:27 am



- Probléma van mindenkivel szerintem. Mármint nem vagyunk tökéletesek, de az idő mindig lehetőséget teremt arra, hogy összecsiszoljon két embert. Szóval én ezen nem aggódnék, pláne az elején nem. * mondom és próbálok nem arra gondolni, hogy bennem mi is zajlott le, mikor Aidan először megcsókolt. Nem tudtam mi van velünk, hogy most ez valaminek a kezdete-e. Bár abban mindig is biztos voltam, hogy számomra Ő az igazi. Én nem látom őt olyan feketének, mint ahogy saját magát, de mondjuk ez valószínűleg azért is van, mert én általában színesben gondolkodom, nem csak fekete-fehérben. *
- Nem hiszem hogy tudnék dönteni, bár reménykednék abban, hogy Aidan velem jönne. Szerintem örülne a tiszta lapnak… vagy hát nem tudom… * vonom meg a vállam, majd még egy kis satírozással befejezem a lány szemét mellyel tökéletesen meg vagyok elégedve. Kérdésére szám kissé megremeg, majd sűrűn pislogni kezdek. A téma kényes, és én nem hogy még nem csináltam semmi ilyet… nos beszélni sem sűrű beszéltem. Pedig tudom hogy pont ő lenne az, akihez fordulhatnék. *
- Hát nem… mármint én még soha…. és azt mondta vár rám, de férfi lévén türelmetlen. Szeretnék egy vacsorát, egy randit vele, és majd ott…. butaság? Tudod még sosem randiztunk…
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 9:55 am


- Hjajj, tudom! *nyüsszögök, majd elnevetem magam és a hátamra fordulok egy kicsit, a lábamat lóbászva, majd újra visszafordulok és felülök török ülésbe, a párnámat szorongatva az ölemben.*
- Pedig amúgy halál nem akarok szerelmes lenni. Mármint persze Liam annyira cuki, de nem is tudom... Vannak azért vele... Problémák. *harapom be az ajkamat tanácstalanul és azon gondolkozom, hogy vajon el merjem-e mondani Lulunak, hogy Liam vérfarkas. Lehet, hogy a srác totálisan kiakadna, de valakivel meg kell ezt beszélnem. Hjajj, nehéz kérdés, az biztos.*
- Hogy én maradjak itt? *döbbenek meg és kikerekedett szemmel nézek a lányra. Kicsit elhúzom a számat és megcsóválom a fejemet.*
- Hát nem is tudom... Végül is, hogyha a kapu nyitva lenne és bármikor haza tudnék menni, akkor nem is lenne rossz itt maradnom. De... Te kit választanál: a családodat, vagy a szerelmedet? *teszem fel a durva kérdést, ami általában az életben - jó esetben - soha nem jön elő. De nekem most mégis választanom kellene. Majd... Ha belezúgtam Liam-be. Nem is figyelem, hogy mit rajzol a lány, most valahogy magammal sokkal jobban el vagyok foglalva. Hát persze... Mikor nem? *
- Hogy ő? Hát nem tudom. Az biztos, hogy nagyon vágyik rám. Mármint úgy testileg... Tényleg, ti hogy álltok? Lefeküdtetek már? *kúszok kicsit közelebb az ágy széléhez és kíváncsian csillogó szemmel pislogok a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 9:49 am



- Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem, ha így haladsz, ez a dolog elég hamar be fog következni… * mondom úgy, mint egy nagy tapasztalt és beszélek én, aki totálisan bele van esve Aidan-be. Na igen, a mi kettőnk kapcsolata sem olyan egyszerű. Lévén, hogy még sosem volt más férfi rajta kívül az életemben, így nem könnyű a helyzetem. Sosem tudom, hogy mi helyes, vagy éppen nem. Nem tudom mit kellene tennem vele kapcsolatban. És hát a szex kérdés… nos eléggé kényes ügy.
- Ugyan, nem tudhatod mit akar! Lehet hogy annyira elveszed az eszét, hogy simán követ téged… vagy igazából ha szerelmes leszel, akkor akár maradhatnál te is! Miért lenne kötelező hazamenned? * kérdezem a lányt, majd a kezemben lévő szenet egy kicsit eltartom a papírtól. Még pár vonás kell csak, és a képemen teljes valójában fog megjelenni Merilien. Nem is tudja, hogy épp őt rajzolom, így majd biztos meglepődik, ha elkészülök. *
- És ő is kezd komolyabban érdeklődni irántad?
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 9:36 am

*Igazán jól megvagyok a szobatársaimmal. Főleg, hogy az egyik nem is maradt itt a nyárra, Luluval meg alig találkozunk. Örülök, hogy ilyen csajszit sikerült kifognom, hiszen hasonló az érdeklődési körünk, így aztán mindig van miről beszélgetnünk. Mindig figyelem, ahogy ruhákat tervez és néha tanácsokat is adok, ahogy ő is nekem az öltözködésemmel kapcsolatban. De persze mostanában a legújabb beszéd témánk a pasik. Illetve talán csak én csacsogok folyamatosan Liam-ről.*
- Annnyira cuki pasi és édes és aranyos, és... *fecsegek ismét az ágyamon hason fetrengve, a fejem alatt a párnámmal, majd kuncogni kezdek.*
- Remélem, hogy nem fogok belezúgni. Az nem lenne túl jó. De most tök jól elvagyunk. *mosolyodom el, a szemem boldogságtól csillog. Azt az aprócska tényt, hogy vérfarkas még nem mondtam el senkinek, Lulunak sem, habár elgondolkozom rajta, hiszen a legjobb barátnőm, vagy mi a szösz.*
-Tudod elég kínos lenne, hogyha belezúgnék, aztán mégis sikerülne hazajutnom. Hiszen bármikor megnyithatják a teret. És akkor Liam tuti, hogy nem jönne velem. De hát ki is akarna velünk jönni? *csóválom meg a fejemet. Természetesen abba már beavattam Lulut, hogy mi is vagyok, és egészen jól fogadta. De hát miért is ne fogadta volna jól? Nem vagyok rá rossz hatással, úgy nézek ki, mint egy ember, úgyhogy... És még imádni való is vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 3:17 pm

*Hamarosan elkészülök a fürdő szobában, kifestettem magam, és elkészítettem a frizurámat, amit egy csinos masnival díszítek. Hogy minek? Azt nem tudom, de mindig is szerettem csinosnak látszani, imádok készülődni és szeretem, hogyha a pasiknak rajam marad a tekintetük, és elkezdenek nyáladzani. Baromi jó érzés! A fürdőszobában fészkelődve hallom, hogy Iris a daimónjával beszélget. Elnevetem magam, amiről beszélgetnek, hiszen tényleg röhejes, hogy tavasszal esik a hó, méghozzá ennyi.*
- Én is örülnék már a melegnek. Imádom a napsütést, a szép virágokat, meg minden. Ez a hó annyira unalmas és hideg. *biggyesztem le szomorúan az ajkamat, ahogy kijövök a fürdőből. Gyorsan magamr húzom a harisnyámat, a szoknyámat és a felsőt, ami alá azért még húok egy fehér topot. A váráslásra nemleges választ kapok, amire ismét elszomorodom.*
- Kár. Pedig vásárolni állati nagy élmény. Akkor inkább tervezzünk ruhákat együtt. Van kedved hozzá? *csillan fel ismét a szemem. A daimón megjegyzésére határozottan bólitok.*
- Igen, tényleg csinos alakod van! Habár kicsit alacsony vagy, és a csípőd sem olyan széles, de szerintem csinos vagy. *kacsintok a lányra és megcsillan a szemem, ami lehet, hogy kis aggodalomra adhat okot a leányzónál. Lassan odasétál és leülök mellé az ágyra, átölelve a vállát.*
- Ne aggódj ilyesmin! Volt már barátod?

//Asszem fagyunk!//
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 3:01 pm

* Reggel olyan hamar kipattant a szemem, hogy csak na. Nem igazán szoktam korán kelni, általában a mindennapos rituáléhoz hozzátartozik a reggeli 2 órás ébredezés és kókadozás. Most azonban valami mégsem hagyott aludni. Valójában az időjárás változás van rám ilyen hatással, ilyenkor képtelen vagyok arra, hogy normálisan aludjak.
Szakad a hó odakinn, én pedig elhúzom a számat. Ellépek az ablak elől és egy lemondó sóhajjal foglalok helyet az ablak előtti ágyacskámban. Bajusz úr természetesen azonnal az ölembe mászik, én pedig mosolyogva simogatom meg apró fejecskéjét, bajuszos orrát. *
~ Ne lógasd az orrod, nemsokára nyár lesz és nem kell elviselned ezt a hideget! ~ * nyugtatgat, én pedig egy nagy sóhajjal jutalmazom *
- Igen, tudom, de akkor is! Tavasz van, vagyis annak kellene lennie! * mondom kínkeservesen, majd miután kommunikációnkat lezártnak tekintem a szoba lakói felé fordítom a figyelmemet. A fürdőből kiabálásra leszek figyelmes, majd mikor rájövök hogy nekem szól, még válaszolni is elfelejtek. Mondjuk a lány rögtön meg is jelenik , és megválaszolja a saját kérdését. Kellemesen elmosolyodom, majd pirulva szemlélem meg a lányt, aki egy szál semmiben készülődik. Zavartan elfordulok, hiszen nincs kedvem mást bámulni, meg egyébként is, legyen csak privát zónánk, én sem flangálok egy szál semmiben senki előtt! *
- Vásárolni? Hát szerintem elég rossz idő van most ehhez, meg én nem igazán vagyok az a vásárlós fajta… * próbálom kihúzni magam ez alól a program alól. Nincs bajom a ruhákkal, de inkább készítem őket másnak, és nem vásárolok magamnak. Azért van önkritikám, tudom, hogy nem az a típus vagyok, akinek tökéletes az alakja.. *
~ Pedig szerintem igenis csinos vagy! Mondd csak meg neki Merilien, hogy verje ki a fejéből azt a sok butaságot! ~
* Mondja Bajusz úr, én pedig rosszallóan csóválom a fejem és hangosan morogni kezdek... *
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 2:19 pm

*Ma valahogy elég soká ébredtem fel. Talán azért, mert az éjszaka leesett egy kis hó, és elég felhős az ég, sötétebb is van, mint szokott. Ezért nem érzékeltem, hogy mennyi az idő. De nem is baj, ma úgysincs órám, úgyhogy nem is aggódom emiatt. Egy kicsit éhes vagyok, de a szobában találok néhány péksüteményyt, így az ágyban gyorsan elfalatozgatom őket, majd zuhanyozni megyek.*
- Iris! Megcsináltad azt a pöttyös szoknyát, amit kértem? *kiáltok ki a fürdőből és ki is kukkantok, egy szál törölközőben a szobatársam felé. Remélem,hogy bevette kicsit az oldalát a ruhának, mert ma azt szeretném felvenni. Meg is látom a szekrényem melletti asztalon aszoknyátszépen összehajtva.*
- Ja, látom, köszönöm, imádlak! *dobok puszit a lány felé, majd lassan bemászok a zuhanyzóba. Néhány percig áztatom magam, folyatom magamra a meleg vizet, majd végül kilépek a zuhanyzóból.*
- Terveztél valamit mára? Elmehetnénk vásárolgatni. Mit gondolsz? *szólok ki ismét a fürdőből a lánynak,és ki is nyitom az ajtót. Így Iris figyelemmel kísérheti, ahogy lassan, aprólékosan begöndörítem a hajamat, majd ki is sminkelen magam. Majd csak ez után öltözök fel, ami elég nagy botorság, de hát nem jutott eszembe a dolog.*


// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 5:23 pm

- Nem foglak ledöfni, ne aggódj! * nyugtatom meg, majd mikor nem mozog, arcom vigyorra vált. Anyát mindig ilyenkor szoktam megbökni a tűvel, rém vicces milyen nagyokat tud ugrani ilyenkor, ráadásul sikongatva. *
- Imádom a laza kontyokat, az szerintem jobban áll nekünk fiataloknak. A túl egyszerű öregít, az maradjon meg a vénkisasszonyoknak! * kacagom fel hangosan, majd mikor a lány a tükör elé sétál büszkén nézegetem. Szép lesz ez a ruha is, és belegondolva lassan pénzt kellene szednem értük. Tele van velük a szekrényem, és én egyiket sem hordom. Vagyis soha nem gondoltam még arra, hogy esetleg egy saját tervezésűben menjek el bárhová is. Mondjuk lehet ebbe az is belejátszik, hogy nem értékelem magam túl sokra, a kihívóbb darabokhoz pedig egyszerűen nem lenne bátorságom. *
- Én is kedvelem az öltönyös férfiakat * suttogom enyhe pírral az arcomon, majd mikor a lány immár teljes díszben áll előttem eltátom a számat. *
- Hát ez király! Nem is gondoltam volna hogy a ruhám ilyen jól mutathat valakin... mondjuk lehet azért, mert eddig az összeset csak a babára aggattam rá... Van ám amúgy sok ruhám... * jegyzem meg, majd ha a lány is úgy akarja, akkor előszedem az összeset és egyenként ráaggatom *
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 5:12 pm

*A ruha hamarosan a Tervező kezével is meg lesz igazítva, Iris pedig gombostűket vesz elő.*
- Jaj, az minek? *kérdezem kissé meglepetten, majd mikor látom, hogy mire is készül Iris, megnyugszom, és szinte alig veszek levegőt, annyira nem mozdulok. Lágyan felemelem a kezeimet is, hogy a lány oda tudjon férfi a derekamhoz, a csípőmhöz és amihez szükséges.*
- Szerintem veheted még egy kicsit szűkösebbre a derekamnál. Legalábbis olyan furán érzem... *motyogom, és nézek le, és lágyan megfogom az anyagot, és kicsit ki is húzom, hogy lássa a lány, mire gondolok.*
- Igen, ehhez valami lágy konty illik, vagy tudod még mit tudnék elképzelni? Ilyen begöndörített, oldalra tűzött hajat. Szerintem az is állati lenne! *csillan fel a szemem, ahogy eszembe jut egy csinos, elegáns hajköltemény. Iris mellei tényleg nem a legnagyobbak, de igazából a lány sem túl húsos, úgyhogy ezen nincs is csodálkozni való. *
- Igen, a bálak csodálatosak. Akkor mindenki annyira gyönyörű. A pasik meg dögösek öltönyben. *vigyorodom el és játékosan kiöltöm a nyelvem. *
- Úgy hallottam, hogy Valentin napkor, illetve Karácsonykor szokott bál lenni a suliban. Akkor majd felveheted ezeket a gyönyörű ruhakölteményeket. *mosolyodom el kedvesen és lépek a szekrényemhez, majd kinyitom, hogy az ajtajában lévő egész alakos tükörben megcsodálhassam magam. Forgok egyet, megnézem a hátamat is, majd felemelem a hajamat.*
- Aha, szóval konty, vagy feltűzött haj... *mondom elgondolkodva és nem engedve le a tincseimet a szekrényem egyik polcához nyúlok és kihúzok néhány csatot és hullámcsatot, és kicsit sután ugyan, de feltűzöm a hajamat úgy, hogy néhány tincs oldalt lelógjon.*
- Egész jó. Na, hogy tetszem? *fordulok szembe Iris-szel és elmosolyodva pózba vágom magam.*
- Előre mondom, ezentúl a bálakon csak a Te ruháidba vagyok hajlandó megjelenni! *kacsintok a lányra, majd mosolyogva magamhoz ölelem.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 5:02 pm

* Lassan a helyére igazgatom a ruhát, majd mivel szerintem sem tökéletes, előveszem a gombostűimet hogy be tudjak venni még ott ahol kell. *
- Most ne nagyon mozogj! * Kérem a lányt és remélem csak hogy nem fogom megszúrni. Kintebb húzom a szatént, majd tűvel pont úgy igazítom, ahogy szerintem szüksétes. Miután végeztem ezzel, a kapcsokat a helyükre teszem, és elégedetten szemlélem a művemet. *
- Kiengedett hajjal szerintem jobban mutatna, vagy egy félig feltűzött frizurával... * szemlélem, majd mikor a lány válaszol, elmosolyodom. *
- Hát nekem nem nagyon kell a melleim méretével foglalkoznom, lévén, hogy olyan apróak... * húzom el a számat amolyan elégedetlenül *
- Ó én mindig is arra vágytam, hogy egyszer elvigyen valaki bálozni... egy szép ruhában... tudod, amolyan igazi randit... zene.. tánc... nem is mesélem, mert gondolom neked már volt ilyen igazi randid.. * mosolyodom el, és szemlesütve szemlélem a ruha hátulját. *
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:42 pm

- De jó, örök hálám! *ölelem meg ismét lelkesen a lányt, habár most a puszi elmarad. De nem azért, mert nem akarok, vagy nem szeretek puszizkodni, hanem egyszerűen annyira lelkes vagyok, hogy elfelejtem. Gyorsan el is engedem a lányt, és ismét a ruha felé fordulok. Szegény Iris tényleg kicsit levegő-szerű, és habár csinos és kedves lány, valahogy eddig nem barátkoztunk össze. Az igazat megvallva eléggé pörgök, és igyekszem a többi francoskára korlátozni magamat, hiszen ha hazatérünk - merthogy haza fogunk térni - akkor az itteni emberek/egyéb lények itt maradnak és hiányoznának. Habár szeretek ismerkedni, nem szeretek nagyon szoros barátságot kötni. "Szerencsére" ez eddig nem is sikerült még, de sejtem, hogy ezentúl Iris alig fog tudni magáról lekaparni, annyira jóban leszünk. És sajnos egyelőre nem a jelleme és a személyisége miatt, hanem a tehetsége és érdeklődési köre miatt. De persze ez idővel még változhat.*
- igen, köszi! *veszem le a kék felsőmet, és kibújok a fehér nadrágomból is, így immár csak egy csipkés fehér melltartó és egy fehér bugyi marad rajtam. Természetesen ezek is passzolnak egymáshoz, így még fehérneműben is jól nézek ki. Feltartom a kezemet, hogy Iris át tudja húzni a fejemen a ruhát, ami lágyan omlik rám. Majdnem jó a méret, egy leheletnyit talán nagyobb a kelleténél, nem simul rá annyira a csípőmre és a fenekemre, mint amennyire szeretném.*
- A cici megemelését? *nevetem el magam, és megcsóválom a fejemet, majd hamiskásan elmosolyodom.*
- Azzal soha nem volt gondom. *kacsintok pajkosan a lányra és lopva végigmérem őt és kebleit. Eligazgatom magamon a ruhát, miközben a lányra nézek.*
- Igen, otthon voltam már néhány bálban. Imádom az estélyi ruhákat! annyira gyönyörűek! De itt a suliban még csak egy Halloween-i estén voltam, ahol be kellett öltözni. *vonom meg szabadon hagyott vállaimat.*
- Na, hogy áll? *mosolygok Irise és büszkén húzom ki magam a ruhájában.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:32 pm

-Persze, megcsinálhatom, ha szeretnéd.. * suttogom, majd a rengeteg dicsérő szó hallatán kicsit el is pirulok. Mindig is az volt a vágyam, hogy észrevegyenek, hogy én is kapjak annyi figyelmet, amennyit a többi ember. Eddig nem nagyon volt időm bizonyítani, sőt, gyakorlatilag semmire sem volt lehetőségem. Néha azt érzem olyan vagyok, mint a levegő, mely tiszta, és simán átnéznek rajtam. Ez sok esetben nem baj, azonban idővel magányossá válok. Hiába beszél a bátyám... hát.. én nem vagyok olyan mint ő. Én soha nem fogok kitűnni azzal, hogy milyen szép is vagyok... lévén, hogy nem hiszem hogy kifejezetten gyönyörű lennék. Barátot is hamarabb fokog találni azért, mert aranyos vagyok... *
- Hát akkor, segítek belebújni, ha szeretnéd! * mondom, miközben látom hogy a kedves szobatársnőm mennyire lelkesedik az ötletért. Kellemes mosoly húzódik meg az arcomon, majd két ujjal megfogom a ruhát. ötletére csak hümmögök egyet, igazából nem gondoltam volna, hogy kellene még bele zöld... de nem is rossz ötlet. *
- Nem rossz ötlet, elgondolkodom rajta, ígérem! * vigyorgom. *
- Na most, az a lényege, hogy először kioldom a hátán a pántokat, mert nézd, teljesen szabadon hagyja a hátat... * mondom, majd az apró kis aranyló láncokat kezdem szétkapcsolni, melyek a ruha elejét tartják egybe. *
- Melltartót ezalá tuti nem lehet felvenni... szóval a cici megemelését máshogy kell kivitelezni... * vigyorgom, majd ha a lány végre elengedi a lenge anyagot le is akasztom a babáról. *
- Ezt egy tavaszi bálra csináltam... jó lenne az idén eljutni egyre.. Te szoktál menni ilyen protokoláris rendezvényekre? * kérdezem a lányt barátságosan, ideje lenne már valami kapcsolatot kialakítani kettőnk között *
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 3:28 pm

*Hamarosan kis is ürül a szatyor, amiben tényleg négy, vagy öt darab ruha fekszik, de igazából egyi ksem tetszik igazán. Na jó, a kis farmer mini talán... De mikor Iris közli, hogy mi is a baj a szoknyával, felcsillan a szemem.*
- Csak ennyi? Ó! Nagyon hálás lennék, hogyha megcsinálnád nekem. *fogom meg a kezét és simítom meg és nézek mélyen a szemébe egy angyali, kedves mosollyal. Látszik a lányon, hogy eléggé le van döbbenve a kifakadásomtól, a meglepődöttségemtől és az örömködésemtől, de hát... Mit várt? Mindenem a ruhák! El sem tudnék képzelni jobb szobatársat, mint egy ruhatervezőt. Ó, istenem!*
- Igen, tényleg csodálatosak. Ezek a tervek is... Alig várom, hogy meglássom őket készen! *ragyog fel ismét egy kedves, lelkes mosoly az arcomon.*
- Hogy felpróbálni? *sikkantok egyet és kezemet a szám elé teszem. Teljesen kipirul az arcom, a szemem pedig csak úgy csillog az örömtől.*
- Jaj, hát az írtó jó lenne, hogyha felpóbálhatnám ezt a csodát! *visítom magamon kívül az örömtől és ismét odalépek, hogy ismét lágyan megfogjam az anyagot.*
- Annnnyira szép! Habár lehet, hogy tehettél volna bele egy kicsit több zöldet. Mit gondolsz? Talán ez a része lehetne sötétzöldbe hajló... *fogom meg a ruha egyik részét és elgondolkodó arcot vágok, de a szemem még mindig csillog. Nem tudom elvenni róla a szememet, és egyszerűen csak fogdosom a puha, finom anyagot.*
~El sem hiszem, hogy ez velem történik. Uramisten!~*örömködök immár csendesen, csak gondolatban.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 3:22 pm

-Csodálatos? * teszem fel a költői kérdést és érdeklődve felhúzom a szemöldökömet. Amióta ide költöztem még soha semmi nem volt csodálatos! A barátnői, na azok csodálatosak, meg Merilien is az, de hogy velem kapcsolatban használja ezt a szót? Vagy hogy ha nem is ő, hanem én? Nem, nem jellemző, hogy ilyet bármikor is mernék mondani. Azért van önkritikám nekem is.... bár tény, a ruháim nos... közel állnak a csodálatoshoz. Már persze csak ha nem a saját szememmel nézem őket. Én túl kritikus vagyok, én túl sok mindent látok benne, amit nem kellene... na igen.
Döbbenetem azonban egyáltalán nem csillapodhat, ugyanis végig kell néznem, ahogy felém mutogatja a ruháit. Türelmesen végighallgatom hogy mi is a baja velük, hogy hogyan kellene őket "megjavítani" én pedig szinte már természetes hangon válaszolok, még úgy is, hogy nem sokkal előtte a lány egyszerűen csak a nyakamba borul, és puszival halmoz el. Szerintem ezt soha nem fogom megszokni.
Testem megfeszül, mosolyogva köszönöm meg hogy ennyire kimutatja irántam a ... szeretetét (? WTF? ) majd kimérten, de még mindig angyali mosollyal veszem a kezembe a szoknyát és nézegetem. *
- Hát nem csodálom, hizsen nincs kellően beszűkítve. Meg tudom neked csinálni, csak egy apró varrás kell, ide.. * mutatok mindkét oldalára. *
- Ó köszönöm, igen... nem olyan régen csak úgy kipattant a fejemből ennek az arany színű ruhának az ötlete... öhm... akarod felpróbálni? Úgyis valakin jobb lenne látni, ez a bábu nem az igazi.
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:45 pm

*Lassan lerakom a szatyrokat az ágyamra, majd a lányra nézek, aki elég ijedt tekintettel pislog rám. Na igen, vélhetőleg "él" tőlem, de minimum tart, hiszen mégiscsak én voltam itt előbb. Pedig nem kell tőlem tartani, imádom a ruhákat és ahogy körbenézek, elmosolyodom.*
- Iris... Hát ez valami csodálatos! *szólalok meg bolgárul, ahogy a lány szólt hozzám és lépek közelebb, átlépve néhány tervrajzot. Odamegyek a babához, és lágya, óvatosan megfogom az anyagot, és végighúzom a bőrömön. Majd kicsit hátrálok, és egészben megnézem a majdnem kész ruhát.*
-Hát ez gyönyörű. Te ruhákat tervezel? *nézek körbe a szobán és megakad a szemem néhány tervrajzon, amin vélhetőleg ennek a ruhának több változata van.*
- Ezt miért nem mondtad eddig? úristen, hát Téged az Isten küldött hozzám! *lépek a lányhoz és ölelem meg, majd egy puszit is adok az arcára. Szerető francoskaként mindenem a testi kontaktus, és habár ehhez azért nem lehet olyan hamar hozzászokni, nyilván Irisnek már feltűnt, amikor alapból mikor beköltözött puszival és öleléssel köszöntöttem. Felveszem a rajzokat és átlapozom őket, közben pedig egyre nagyobb, csillogó szemeket növesztek.*
- Hát ezek tényleg nagyon gyönyörűek! *csak ámulni tudok a lány ügyességén.*
- Fantasztikus érzéked van ezekhez. A nellondi boltokban annyira béna ruhákat lehet kapni. *lépek az ágyamhoz és öntöm ki a három szatyor ruhát, amit vettem.*
- Nézd meg ezt a szoknyát. Tök hülye a szabása, és tuti, hogy nem emeli ki annyira a csípő formáját, mint ahogy az eladó nő bizonygatta. És ez a felső? Szerinted? *mutatok fel egy furcsa, fodros felsőt, ami jól is nézne ki, ha nem ezek a színek lennének az elsődlegesei.*
- Mit gondolsz, tudsz ezekkel valamit kezdeni? Tudod, nekem nagyon fontos a ruha, és a külső, bizonyára erre már rájöttél. Nem léphetek ki a szobából valami ütött-kopott, divatjamúlt rongyokban. *morgom, és habár kissé fellengzős és beképzelt a hangom, érződik ,hogy ezt tényleg nagyon komolyan gondolom és szívügyemnek tekintem az öltözködést. De hát igen, mindig is úgy nézek ki, mint egy frissen szabadult modell.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:38 pm

* Magányom nem tart sokáig, ugyanis az ajtó hamar kinyílik, és megjelenik a gondolatban már oly sokat emlegetett szobatársam. Arca nem túl vidám, szinte már gépiesen helyezi le a földre a szatyrait, melyben szebbnél szebb színben pompálló ruhák vannak. Önkéntelenül is nyelek egy nagyot, majd tekintetem végigjáratom a mindenfelé széthullott anyagokon, cérnákon, terveken, rajzokon. Megértem hogy nem túl boldog, hiszen a csatatér az pedáns rend a jelenlegi felforduláshoz képest... még akkor is, ha a babán már majdnem készen áll a ruha , melyet hónapok óta tervezek és dédelgetek. Most végre kivitelezhettem az elképzeléseimet, és a zöldes, arany árnyalatú szatén lágyan, szinte már vízesésként hullik alá és szinte mágnesképnt vonzza a tekintetet. *
- Szia Merilien! Mindent meg tudok magyarázni, tényleg... * kezdem a mentegetőzést melyet Bajusz Úr szakít félbe *
~ Ugyan már, mit kell ezen titkolni? Majd elpakolunk, nem csak az Ő szobája .. ~
Vissza az elejére Go down
Merilien Marsillea

Merilien Marsillea


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 153
Kaszt : Turul háló - Page 2 Elemista

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:23 pm

*Vasárnap lévén a legtöbb bolt zárva van, de nem Nellonban. Mivel a diákok többnyire ilyenkor érnek rá lemenni a faluba, a legtöbb bolt hosszított nyitva tartást vezetett be a hónapok, évek alatt. És ennek baromira örülök, hiszen ma volt időm lemenni vásárolgatni. Márpedig a vásárlás egy igen fontos dolog, hogy mindig tökéletesen nézzek ki. Most is Nellondban jártam és megrakodva néhány szatyorral térek vissza és lépek be a szobába, hogy aztán az ajtóban meg is torpanjak. Felvont szemöldökkel pislogok körbe és kérdőn nézek a szobatársamra Iris-re, ahogy lassan átlépkedek a ruhakupacokat és anyagdarabokat, hogy eljussak az ágyamig. Leteszem a sok szatyrot, amiből szinte kiborulnak a színes holmik, majd leveszem a fekete szövetkabátomat és felakasztom a szekrényemen lógó fogasra. Majd megfordulok, kezemet a csípőmre teszem és úgy pislogok a lányra. Nem szólalok meg, lévén a francoska nyelvet úgysem értené, így rá hagyom a kezdeményezést.*
Ruha
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Turul háló - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:13 pm

* Ujjaimmal finoman megfogom az anyagot, majd a gombostűvel lágyan összébbhúzom azt, és miután ezzel a hihetetlenül fontos feladattal végeztem, kritikus pillantással szemlélem a művemet, valamint a szétdobált cuccokat a szobában. Valami oknál fogva a kedves lakótársam Merilien most nem legyeskedik errefelé. Na nem mintha zavarna, csak egyszerűen nem érzem azt, hogy a kettőnk közötti lakótársi kapcsolat barátivá alakult volna. Mondjuk egyébként sem szeretek kérkedni az erősségeimmel, azzal, hogy esetleg érdekes dolgokkal foglalkozom. Tudom, biztos megértő lenne, hiszen ezt a kupit el fogom tüntetni idővel.. és esküszöm tűket sem fogok az ágyába szurkálni... de valahogy mégis jobbnak láttam, ha úgy kezdek neki a ruha tervezésnek, hogy senki nincs itt rajtam kívül. Jó igaz, úgyis látni fogja, mert a babát nem fogom innentől kezdve eltűntetni, szóval megszemlélheti ha akarja... csak jobb akkor, mikor már nem dolgozom semmin. *
- Szerinted milyen eddig Bajusz úr? * nézek a tengerimalac daimonomra, aki mint mindig most is elbújva a ruhakupac alól szemléli művemet... *
~ Egészen jó, én már mondtam hogy milyen tehetséges vagy...~
Vissza az elejére Go down
Siobhan Calliope Morgan

Siobhan Calliope Morgan


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Turul háló - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Turul háló - Page 2 Tek51546c8eba5955597445

Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 01, 2013 9:52 pm

*Ha Cat bármiféle titkos szándékot sejdít, azzal nem is lő nagyon mellé. Titkos szándékok voltak, vannak és lesznek, amíg világ a világ, és most éppen nekem is jutott egy belőlük. Ez nem jelenti azt, hogy ne szeretném a nővéremet, inkább csak... jót tenne neki, ha nem folyton a csúcson ülne. Egyáltalán nem akarok veszekedni vele, ez nekem is szörnyen esik, de vannak helyzetek, amikor nem lehet máshogy értelmet verni a fejébe, csak hangos szavakkal. Szerencsére ez még nem következett be, békésen baktatunka harmadikra, a bőröndöm lebegve követ. Amikor a hoppanálást emlegeti, leesik az állam. De most komolyan, csak bámulok rá, mint borjú az új kapura.*
- Miért, te nem tudsz? *Kérdezem totál ledöbbenve.* Azt hittem, egy ilyen menő mágus-suliban ez alap. *Oké, ezt nem hiszem el. Egyrészt: tudok valamit, amit a drágalátos nővérem nem. Másrészt: miért is jöttem én erre a helyre, ha ennyit nem tanítanak meg? Az út nagy része csendben telik, vagyis nem egészen.*
- "I hate everything about you, why do I love you?" *Dúdolom nagyon halkan, csak magamnak, A kínai lány az első emeleten hirtelen elköszön, így a szobámhoz már csak ketten megyünk fel. Az égnek emelem a szememet, amikor Cat a csizmájában kezd el kotorászni, és megkönnyebbülten sóhajtok, mikor megpillantom az egyetlen üres ágyat. Ledobom rá a gitártokot, a bőröndöt meg a dzsekimet, ami alatt egy zöld póló található, "Save the whales!" felirattal.*
- Hogy mi történt otthon? Semmi érdekes, mindenki őrült, mindenki hangosan összevissza beszél, és a sarki jégsapka még mindig olvad. *Vonok vállat. Anyu úgyis minden fontosabb hírről beszámol levélben, minek cifrázni? Hanyatt dobom magam az új ágyamon, - sikerül nem a bőröndre vagy a gitárra érkeznem - sóhajtok egy hatalmasat, és Catre pillantok.*
- Teljesen kidöglöttem. Nem lehetne, hogy máskor folytassuk a beszélgetést. *Kérdezem, és miután bólint és távozik, határozottan becsukom mögötte a szobaajtót, és két perc múlva már alszom is. Kipakolni? Ugyan már, ráér az holnap is.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Turul háló - Page 2 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 01, 2013 9:21 pm

* Nos, igen, tehát nem. Nagyjából ennyivel tudja nyugtázni az eseményeket, bár ennek semmi értelme. Végül is örül annak, hogy testvérének látszólag benőtt a feje lágya - végre - és hogy már nem kötekszik annyit mint otthon, viszont a mögött a mosoly mögött tuti hogy rejtőzik valami, valami titkos szándék. Bár lehet hogy ezt az érzést, csak az éveken át tartó veszekedés váltotta ki belőle. Mindenesetre rajta tartja a szemét, az biztos. Ennyire üldözési mániája volna? Szomorú, hogy nem bízik a saját húgában, de hát na.... Azért voltak ügyeik. No mindegy, egyelőre marad a közömbös viselkedés. * - Kösz. * Veszi át halvány mosollyal a füzetet, s közben felnéz nővére arcára, aki jóval magasabb nála. Mondjuk így, hat centis tűsarkúban talán annyira nem is tűnik aprócskának. Igaz, tőle a családi körében már teljesen megszokottnak számít a káromkodás, idegbeteg kirohanás és az, hogy spontán hajigál tárgyakat más emberek felé. Elég zűrös nővérke, kicsit elszállt vele a ló. * - Hát, ami azt illeti.... * Inkább elharapja a mondatot, most még csak véletlenül sem akar veszekedni, de látszólag nem is fognak, szóval huh, ezt is megúszta. Bár hosszú még az este, ki tudja... A bőröndöket természetesen nem segít felvinni testvérének, noha nem azért mert pikkel rá, soha semmilyen diáknak nem hurcolja a cuccait. Azért arra a szintre nem süllyed. Gyakornok, és nem londiiner. * - Te tudsz hoppanálni? * Kérdezi kidülledő, hatalmas szemekkel, ez még neki is új.
Tehát elindultak felfelé a lépcsőn, lassan ugyan, de haladnak. Közben kínos csend uralkodik, úgyhogy kénytelen megszólalni, mert ez így elég zavaró. * - Bevezetlek a hálódba. Szerencsédre voltam olyan rendes, és leszerveztem a szobádat, ha már ott voltam. * Mosolyog őszintén, ezen az estén először, de nem utoljára. Hamarosan megérkeznek egy barna faajtóhoz, s Cat motoszkálni kezd a zsebében, amiben szinte minden van. Csörög a pénz, a sok haj csatt, és mindegy egyéb, mire végre megtalálja a kulcsot. Fogalma sincs miért van zárva, mikor elvileg vannak bent, de oké. Nyikorogva kinyitja az ajtót, s felkapcsolja a lámpát. * - Itt volnánk, érezd jól magad! * Mondja bátorítóan, s megáll az ajtóban. Tervezi, hogy még marad egy kis ideig, tudni akarja mi zajlik otthon mostanában. * - Na és, mi történt otthon amíg távol voltam?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Turul háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Turul háló   Turul háló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Turul háló
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: