Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_lcapBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_voting_barBelsirion - Homály alagútjai - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Belsirion - Homály alagútjai

Go down 
+17
Vaszilij Potrevszkij
Emily Kyra Beawer
Kockadobás
Raven Blackmoon
Cirelin de Sovalon
Aleksandar Grozda
Nessie di Alsiera
Mila Zelenkova
Speranza di Bagliore
Mephisto Pheles
Hunyadvári Szevér
Kalandmester
Rosetta Waylan
Liloo W. McNamara
Emil Jahzeel
Ruacha Dinamis
Evan Darian
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4e27fab884a0f7141642

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 7:35 pm

First topic message reminder :

Homály alagútjai

A Belsirion főhadiszállásnak sok érdekes pontja van, de mind közül a legsötétebb és legádázabb hely a Homály alagútjai nevet viseli. A hegy belsejébe, sőt, a föld alá is lekúszik az alagútrendszer. A Társalgón keresztül juthatsz ide egy hatalmas, feketén ásító boltíven át. "Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel!" hirdethetné a bejárat.
Az alagútrendszer egy gyakorlóterep, ahol a legkülönféle feladatok várnak a diákokra.
A boltíven belépve egy tágasabb fülkében találja magát az ifjú harcos. Ez a Fegyverek szentélye, ugyanis körbe a falakra aggatva, illetve asztalokon a különféle halálos fegyver kapott helyet (kardok, pajzsok, lándzsák, pallosok...). A szentély közepén egy pentagramma van felvésve, mely ezüstösen csillan meg néha, ha rávetül a fáklyák fénye.

Szemben a bejárattal egy kapu állja utad. Nehéz vasrácsai megcsikordulnak, amint feltárja azokat valaki.
Fáklyák szegélyezte alagútakon visz utad egyre beljebb. Utad során láthatod, hogy a katakombák valójában egy börtönrendszer folyosói, ugyanis sötét cellák sora bukkan fel itt-ott az út során.
A labiritnusszerű járatok néhány helyen keresztezik egymást. Ezeken a pontokon van egy-egy tágasabb kamra.
Északnak haladva eljuthatsz egy kis szentélyhez, melyben egy hatalmas arany sasszobor trónol. Ezt megérintve visszajuthatsz a Fegyverek szentélyébe (a pentagramma közepébe) és onnan kilépve magad mögött hagyhatod a Homály alagútjait.
A börtönrendszerben különleges varázslatok, lények, pástok, netán igazi ellenfelek várnak rád. A hely tele van titkokkal, nem tudhatod mi vár rád.
Vigyázz hova lépsz, mert néhol sűrű köd kereng és a sötétség furcsa titkokat rejt magában.

//Mesékhez használatos hely, egyedül csak a Fegyverek szentélyéig juthatsz, különben a vaskapu zárva van!//


A hozzászólást Evan Darian összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 11, 2011 1:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 10:01 am


* Érzem az illatát, szívének lassú dobbanásait. Ujjai örjítő lassúsággal cirógatják tincseimet, én pedig közel járok ahhoz, hogy önkéntelenül is felnyögjek. Végül is, lehet hogy mindez nagyon jól esik, azonban biztos vagyok abban ,hogy ha közelebb jönne hozzám, ha esetleg hozzám akarna érni, bekapcsolna a riasztó a fejemben és elmenekülnék. Őrjítő ütemben ütném a mellkasát, a vállát, apró kezeimmel és nem hagynám, hogy olyat tegyen, amit nem érdemel meg. Soha egyetlen férfi sem jutott még közel hozzám, az első csókomat nem adom csak úgy oda akárkinek. Azt akarom, hogy küzdjenek meg értem, hogy érdekes legyek valaki számára, hogy kedveljenek, ne csak úgy... ne csak úgy szórakozzanak velem és az érzéseimmel. Elhiszem, hogy ő nem éppen egyszerű eset, hogy a szülei, vagy épp bárki, tett arról, hogy ilyen érzelemmentes pokolfajzatot csináltak belőle. Jó lenne megváltoztatni, megmenteni, és elérni hogy tényleg foglalkozzon velem! Jó lenne, ha fontos lehetnénk számára, ha elérhetném, hogy többet gondoljon rám! Bárcsak sikerülne. Akkor talán lágyabb, kifinomultabbá válna, és akkor... talán akkor megérdemelné, hogy megcsókolhasson. *
- Amúgy sem elég teltek... és én... macska nem... * mondom szaggatottan, és próbálok elszakadni a pillantásától. Nagy nehezen kitépem magam a pillanat fogságából, és ő is ezt teszi pont akkor. Szárnyait meglebbenti, tollai kellemes szellőt kavarnak, majd indulásra készül. Szívem dobbanásai kezdenek kissé csillapodni, és most tényleg boldog vagyok, hogy menni készül. Még finoman hozzám ér, még a fülembe suttog, én pedig dermedten hallgatom csengő baritonját. *
- Majd odafigyelek, bár nem olyan ijesztő, mint hiszed... * mondom mintegy visszavágásképpen, majd mikor elszálldos hangosan kifújom a levegőt és remegve leülök a padlóra.
Meg kell változtatnom, meg akarom változtatni! *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 9:44 am

*Dehogy is nem értem, amit mondd, egyszerűen csak direkt csavarom ki a szavait a saját szájízem szerint. Csak, hogy lássam a reakciót, hogy érezzem mit reagál rá, a zavart, a félelmet, a kétségeket. Mindig is úgy gondoltam, hogy a negatív érzelmek sokkal több erővel bírnak, mint a pozitívak. Szeretet, féltés...áh persze ezeket is sokra tartják, de mégis csak sokkal durvább erővel bír a rettegés, a pánik, nem csoda, ha ezeket sokkal jobban kedvelem. Hogy szükségem lenne-e szeretetre? Talán, mélyen, de jó eséllyel ez már olyan mélyen van, hogy szinte képtelenség lenne a felszínre hozni, a szüleim tettek róla, hogy kifacsarják az életem, és ne is legyen esélye arra másnak, hogy ezt a húsz évet egyszerűen semmissé tegye, vagy egyáltalán csak részben felül írja. Figyelem a felszaladó szemöldök finom ívét.* -Hm...ez a morcosság nem áll jól, az ajkaid akkor az igaziak, ha csodálkozva nyílnak szét, ebben az összepréselt formában elvesztik teltségüket. *Teljes mértékben ignorálom a választ, egyszerűen kitérek belőle és mondhatni megadom neki a kegyelem döfést a szavaimmal. Látványosan az ajkait pásztázom a szememmel, de ennél többet nem teszek. A végén még tényleg itt halni szörnyet a sötétben, arra pedig nincs szükségem, tisztában vagyok vele, hol vannak a határok, amiket nem lenne érdemes átlépni. Nem akarom, hogy kicsapjanak, csak azért mert jól szórakoztam.* -Játékosság...igen ez is illik a macskákra, akkor azt hiszem tényleg illik hozzád ez a név. *Súgom finoman. Látom, hogy lassan teljesen kikészül, remeg a teste, szinte csak úgy áhítja, hogy még többet adjak neki, de éppen ezért nem fogok. A játék addig élvezetes, amíg megpróbál ellenállni, ha már teljesen képtelen rá, akkor mi értelme lenne tovább? Még egy utolsó csapás azért csak belefér. A "nem" elhangzásakor kicsit hátrébb lépek, leengedem a kezem, majd kicsit megrezegtetem a szárnyaim. Repülni vágyom, szükségem lenne már egy kis mozgásra. Kicsit oldalra döntöm a fejem, majd végül elsuhanok mellette. Egy pillanatra hajolok csak közelebb megtorpanva, egészen közel van a szám a füléhez.* -Hát akkor máskor óvakodj a sötéttől cicus... *A szárnyam finom tollaival még szándékosan simítok végig az oldalán, mintha csak egyszerű véletlen lenne, aztán újra átadom magam a sötétnek, eltűnök a folyosón. Jól indul a délután.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 9:31 am


*Szerintem egyáltalán nem ért meg engem. Sőt, kifejezetten meg sem hallja amit mondok. Vagyis meghallja, csak nem úgy, ahogy én akarom. Ez persze lehet azért is, mert az élete során soha senki nem foglalkozott vele kellőképpen. Belenevelték ezt a hozzáállást, azt, hogy jobb ha inkább saját maga dönt el dolgokat anélkül, hogy esetleg bízna, vagy éppen hinne valakinek. Mert nem feltétlenül kell valami mást keresni a háttérben, lehet hogy valaki úgy egyszerű és normális ahogy mondja. Én sem vagyok épp egy szadista alkat, de jelen pillanatban elgondolkodom azon, hogy vajon milyen varázslattal lehetne elkapnom és megráznom annyira, hogy a gondolatai visszazökkenjenek a normális kerékvágásba. Most tényleg! Lásson engem olyannak, amilyen vagyok, és ne kitaláljon valami hülyeséget. Hiszen én is tudom, hogy legbelül neki is szüksége van arra, hogy valaki szeresse, hogy elfogadja... *
[b]- Úgy látod, hogy szadista lennék?
* szalad az egekbe a szemöldököm, és megmakacsolva magam inkább összepréselem ajkaimat, ezzel is magamba folytva az összes mondandómat. Nem hiszem, hogy sok mindent elérnék, ha leüvölteném a fejét, bár tény, valószínűleg nem is lennék rá képes. *
- Igen, végül is megérdemlem az Iris nevet, de a Lulut is. A Lulu számomra játékosságot fejez ki és tényleg nehéz a bizalmamba férkőzni, már ha a macskákhoz hasonlítasz. Bár szerintem nem vagyok egy olyan alkat aki... * mondom, majd befejezetlenül hagyom a mondatot, mikor ismét hozzámér. Pupillám óriásira tágul, arcát nézem, próbálom magamba szívni szépségét, finom érintését. Mennyire szükségem van a finomságra, a kedvességre! Soha nem gondoltam volna, hogy hiába tiltakozik az elmém teljességében, a testem fog dönteni mindenről. Talán pont ezért nem lépek hátrébb, egyszerűen nem tudok. Ujjait érzem a hajamon, keze tincseimmel játszik, én pedig megbűvölten nézem mosolyra szaladó cakkos száját. Testem megremeg és próbálok egy értelmes szót kinyögni, amit még tudok... *
- Nem ...
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 9:11 am

//Olvadoz (mármint nem Iris Aidan-től...na jó, de Razz)//

*Kicsit oldalra döntöm a fejem, ahogy a válaszát hallgatom. Olyan dologban éli ki magát? Kissé kétértelmű, és soha sem volt gondom azzal, hogy a fantáziám egy-egy apró elszólás mögé mindenféle mást lásson be.* -Kiéled magad? Mint valami szadista dáma? Jól hangzik! *Nem kérdezek rá csak úgy, hogy miben éli ki magát, úgyis el fogja mondani, mert az már eddig is kiderült, hogy az apró kis szurkálásokat igen nehezen viseli. Ott lesz a kényszer, hogy ebből kimagyarázza magát, biztos vagyok benne. Amikor elhúzza a száját látványosan ajkai ívére irányítom a tekintetem, már csak azért is, hátha ettől is zavarba jön. Igen, azt hiszem tényleg olyan, mint egy háziállat, akkor hát passzol hozzá a név kétség sem fér hozzá. Mint egy bizonytalan cica, akivel igen jól lehet játszadozni, és a játékban mindig is kedvemet leltem. No persze csak egy bizonyos pontig, amíg én irányítok, és amíg kedvem is van hozzá, ha már nem izgat eléggé...akkor egyszerűen tovább állok. Végül aztán megtudom az igazi nevét is, hagyok neki néhány pillanatot, hiszen látszik rajta, hogy az utóbbi szavaim már valamelyest mélyre hatoltak. Megsértődött? Oh, milyen édes! Belül nevetek, de kimondottan nyíltan nem gúnyolom ki, akkor hamarabb elrebbenne, és még szórakozni vágyom. Hátrébb is lép, amire már nem tudom megállni, hogy el ne mosolyodjak. Kecses ívben emelkedik meg a szájam széle. Egyelőre a helyemen maradok, és nem lépek bele újra a privát szférájába.* -Az Iris szerintem egyáltalán nem kellemetlen név, mint a virág. Ha ennyire kedveled a napfényt, a rajzokat, akkor érthető, ha a szüleid ezt adták neked. Lulunak maximum a macskámat nevezném el, bár tény és való, hogy kedvelem a macskákat. Nehéz elnyerni a bizalmukat, de mégis csak élvezetet a ad a simogatásuk, a kényeztetésük...a dörgölőzésük. *Az utolsó szavakat szinte súgom felé, és csak pár pillanat múlva lépek megint előre. Oly' sokáig nem adok neki menekülési útvonalat. A kezem újra előre nyúl és most a haján simítok végig, cirógatva, mint egy macskának. Egyszerűen csak figyelem a reakcióit.* -Tehát Lulu...még mindig jó ötletnek tartod, hogy lejöttél ide...a sötétbe?
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 8:59 pm

– Alkotás? Nos, igen! Alkotni szeretek, de én egy olyan dologban élem ki magam, amiben túl sokan nem… vagy legalább is azt hiszem. * mondom kissé zavarodottan, majd elgondolkodom szavain. Végül is én is azt akarom, hogy amit alkottam, az enyém legyen, a sajátom, és úgy tudjak vele dolgozni, ahogyan én azt elképzeltem. Igaz, a ruhák tervezésénél valószínűleg nincs szó semmi komplikált dologról, és az is valószínű, hogy én egyáltalán nem abban lelem örömömet, amiben ő. Kár hogy olyanok vagyunk, mint a tűz és a víz.. bár lehet pont ez a szépsége ennek az egésznek.
Arcomra mosoly ül ki, majd immár kedvesen nézek az arcára. Végre kicsit megnyugszom, hagyok magamnak időt arra, hogy most én is kiélvezhessem a pillanatot. Ha már itt áll előttem, meg fogom nézni magamnak, hogy vonásai teljesen belém ivódjanak. Éjjel-nappal fel akarom tudni idézni arcának szépségét, vonásait, így tehát sötét tincseinek formáját, szemének csillogását, ajkainak teltségét mélyen elraktározom magamba. Mintha csak egy apró ládikába tenném ezeket a képeket és azt valahová mélyre ásnám… pont úgy helyezem szívem egyik legjobban elrejtett zugába.
A szellőzés kérdésére ismét zavarba jövök, majd mikor megemlíti a nevemet, és hogy mennyire kibabráltak velem, csak egy szájhúzással és összegörnyedt vállakkal meredek magam elé.
Tényleg olyan lennék, mint egy háziállat? Én nem érzem magam annak.
Én azt érzem, rendes lány vagyok, olyan, akit meg kellene becsülni. Olyan, aki répatortát süt egy hideg, havas délelőttön, aki a saját két kezével varrja meg az édesanyja menyasszonyi ruháját. Akinek nincs túl sok barátja, de aki a családjáért vagy épp azokért, akiket szeret, bármit megtenne.
Arcomon a sértettség száguld keresztül, és akármennyire is nem vagyok egy sértődős típus, nos most épp annyira határozottan nézek rá. A Lulu nevet én választottam, mert pont olyan, mint én vagyok. Vajon ő elgondolkodott már azon, az Aidan mit is sugall mások számára? Vagy épp az őt körüllengő kellemetlen „kénköves” bűz? A pokol katonája megjelent Isten lánya előtt… Pazar! *
- A nevem Iris Leighton Fane. Mivel nem szeretem kifejezetten az Iris-t, a Leighton meg nehezen kiejthető, és becézhető én Lulu lettem. Ez a becenevem. Nem kötelező tetszenie, de ettől még el kell fogadni. Bár ha számodra jobban tetszik más, ám legyen… hívj ahogy akarsz… Aidan. * jelentem ki határozottan, majd egy lépést hátrébb lépek. Elég volt az illúzióból, tökéletes teste és vonásai látványából. Mennyire egyszerűbb lenne, ha nem lennék úgy oda érte…
Basszus. *

// Úristen milyen baromi hosszú lett... :'D Na mindegy, Fagy... csak ezt akartam^^ //
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 6:16 pm

*Elgondolkodva hallgatom a válaszát, de nem veszem le a tekintetem róla. Egyszerűen szórakoztat, hogy ennyire zavarba hozom, és hogy ennyire nehezen tud megszólalni. Érezni, ahogy minden szóval, mondattal megküzd, hogy ki tudja őket mondani, én pedig ebből csak még jobban töltődöm és erősödöm. Szinte érezem, ahogy a benne lappangó zavar és félelem táplál. Ez vajon normális? Talán egy arkangyal fiaként igen.* -Tehát alkotni, pedig sokszor rombolni mennyivel izgalmasabb... Én jobban kedvelem egyszerűen azt, hogy uralkodni valami felett, a teremtés ereje abban rejlik, hogy amit létrehozol, az a tiéd, teljes mértékben te irányítod, te döntöd el mit csinál, úgy alakítod, úgy facsarod ki, ahogy csak kedved van hozzá. *Felettébb negatív a hozzáállásom ezzel tisztában vagyok, de mégis élvezettel beszélek, és talán csodálat is van a hangomban, hiszen bár ilyen kifacsart módon kedvelem az idézést, de mégis csak kedvelem a magam módján. Akkor is a feje búbját nézem, amikor a padlót fixírozza. Tisztában vagyok vele, hogy miért nem néz fel, de azzal is, hogy az idők végezetéig nem teheti ezt, nem menekülhet a tekintetem elől...bár próbál, mint annyian mások. Lejjebb siklik a tekintetem, amikor szétnyílnak az ajkai, érzem benne, az egész testében, ahogy megfeszül, hogy szeretne innen elillanni, de nem hagyom, úgyse hagynám, még játszani akarok! Ennyire nem egyszerű engem csak úgy lekoptatni, vagy itt hagyni, amíg valami foglalkoztat, amíg valami élvezek, addig ki is akarom használni. Látványosan beleszagolok a levegőbe.* -Nem érzem, valami módon meg van oldva a szellőzés, bár én sem tudom, hogyan, egyetlen ablakot sem láttam idelent. *Mondom ki, tisztában vagyok vele, ha hazudik, cseppet sincs melege igazából. A kérdésére rövid nevetés szakad fel belőlem.* -Lulu? Mint valami háziállatnak...bizonyára van igazi neved is. Vagy a szüleid tényleg erre kárhoztattak? *Tényleg szokatlan egy név, valahogy mókás.* -Aidan...bár nem hiszem, hogy egy név olyan sokat jelentene.
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 6:03 pm

– Szeretek valami új dolgot létrehozni, és nem is vagyok benne rossz… imádom az anyagokat, azokat keverni, létrehozni egy olyan dolgot, ami ritka, vagy épp valamiért kívülálló… a többi anyag közül… na meg a gólemek és… ilyesmik..* suttogom, és érzem, hogy valójában képtelen vagyok arra, hogy összetett mondatokat megfogalmazzak. Legalább is jelen pillanatban egyáltalán nem. Soha nem volt fiúm, nem fogtam senki kezét, még csak meg sem csókoltak, hát hogyan kellene reagálnom arra, mikor valaki ennyire közel jön hozzám? Érzem erejét, illatát, és lehelete lágyan cirógatja az arcomba hulló tincseimet. Önkéntelenül is nagyot nyelek és próbálok nem a szemének rabjává válni. Tekintetemmel a földet pásztázom, ám tudom, nem nézhetek oda örökké. Tudja ezt íriszem is, hiszen minduntalan visszatalál csodálatom tárgyára. Annyira szép, és én annyira tökéletesnek látom. Nem azért, mert az ami, hanem mert számomra minden sötét és negatív kisugárzásával együtt tökéletes! Szeretném megismerni, meghallgatni mit gondol a dolgokról, miért van itt, és hogy ki is ő! Hiszen még csak a nevét sem tudom!
Ismételten elvörösödöm, majd mikor a fényről beszél és megérinti arcomat egyszerűen bepánikolok. Ajkam elnyílik, már futnék, szaladnék innen! Hiszen hozzám nem szoktak hozzám érni, én nem az a lány vagyok, akit csak úgy levesznek egy ilyennel a lábáról. Jó, talán mégis, hiszen Ő ért hozzám, de ezt akkor sem lenne szabad. Nem ismer, nem vagyunk barátok, nem vagyok a barátnője…
Ó bárcsak az lehetnék!
- Öhm…öhm… kicsit igen… nem nagyon jár itt a levegő…. * suttogom, majd a kettőnk közötti intim pillanatot egy kérdéssel szakítom meg inkább, hátha ez ad némi menekülési útvonalat. *
- Egyébként Lulu vagyok, és neked mi a neved?
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 5:49 pm

*Már el is felejtettem, hogy tegnap összefutottam vele a folyosón, igazából azt hiszem egyszerűen nem hagyott bennem mély nyomot a jelenléte, de hát ez szinte senkire sem jellemző. Talán egyszer akad majd egy kivétel, aki majd felkelti az érdeklődésemet, de egyelőre még nem jött el a nap. Egyébként is általában úgy közlekedem, hogy alig tűnök fel valakinek, így aztán nem csoda, ha nekem is kevéssé tűnnek fel mások, már megszoktam ezt, bár lehetséges, hogy ebben az iskolában valamivel nehezebb lesz láthatatlannak maradni, mint otthon, a jól megszokott környezetben. Majd meglátjuk... Kicsit felszökik szépen ívelt szemöldököm, ami meghallom a válaszát. Nocsak, hát egyezik az érdeklődési körünk? Mélyen meglep!* -Idézés és átváltoztatástan? *Ismétlem meg a szavait egész lassan, ízlelgetve a szavakat.* -Előbbi hozzám is közel áll, meglep, hogy olyannak találkozom, aki szintén így vélekedik. Eddigi tapasztalataim azt mutatták, hogy a teremtől varázslatokat kevesen sajátítják el magas szinten. *Persze az, hogy a lányt érdekli, nem biztos, hogy jól is tudja alkalmazni, sőt, viszonylag kevesen képesek olyan szintet megütni, amire azt mondanám, hogy "ez már valami!".* Szinte hallom, ahogy a szíve hevesen zakatol, amikor egészen közel lépek hozzá. Oh, hát mennyire könnyű és a nőket egyszerű fellépéssel elkápráztatni. A szüleim adománya mégis csak ér valamit, bár ezzel mindig is tisztában voltam. Nem mozdulok, tartom azt a pár centis távolságot, ahogy beszélek, szinte megrezzennek a hajszálai a leheletemtől.* -És miért érdekel az idézés? A teremtés hatalma miatt? Vagy egyszerűen csak...izgi? *Furcsán idegenül hangzik az utolsó szó a szájamból, érezni lehet, hogy nem túl gyakran használom. A felvetésre csak megrázom a fejem, amitől éjfekete tincseim a szemembe hullanak, de ez egyáltalán nem zavar.* -Nem a legkedvesebb társam a napfény, túlontúl zavaró is hivalkodó a fényeső számomra. *Előre nyúlok és finoman végigsimítok kipirult arcán. Játszom...egyszerűen csak játszom.* -Meleged van tán?
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 5:38 pm

* Lélektükreim óriásira nyílnak, úgy figyelem a sötétséget, melyből előlép isteni alakja. Tegnap láttam először, és azonnal tudtam, ő más, mint a többi. Alakja sejtelmesen kúszott el mellettem az egyik folyosón, tekintete szinte perzselt, én pedig tudtam, elvesztem. Megtorpantam, majd mit sem törődve a következményekkel követtem őt. Muszáj volt ezt tennem, nem veszíthettem el a szemem elől. Sosem láttam még hozzá fogható férfit. Most pedig itt áll előttem, közel hozzám, egészen közel. Szívem hevesen ver, fülemben őrjítően hangosan érzem dobbanását. Fekete szárnyai a legcsodálatosabbak, és nem érdekel, ha a fekete szín lelkének mivoltát hirdeti, én akkor is őt imádom. persze ki vagyok én, hogy egyáltalán ilyet érezhessek, hiszen az iskola összes lánya szerelmet fog vallani neki! Ki vagyok én, hogy pont én legyek az az egyetlen, akit megajándékoz a társaságával, akit keresni fog pont azért, mert az és olyan vagyok aki. *
- Inkább az idézés… és átváltoztatástan.. * felelem remegve, majd ahogy közelebb lép megcsapja orromat mámorító illata. Nyeldekelve szívom magamba bőrének illatát, a kellemes pézsma illatú parfümöt, és szinte már remegve nézek az arcába. Olyan közel van, hogy csak egyet kellene lépnem és kezem máris mellkasára tévedhetne. persze sosem lenne merszem hozzá, azonban mégis. Soha nem gondoltam volna, hgoy egyszer ennyire közel kerülhetek hozzá! *
- Igazából egy rajzomhoz kell egy fegyver … és hát ezeket itt tartják… én szívesebben látnám őket a ragyogó napsütésben… bár gondolom te nem osztod a véleményem! *nézek végig sötét alakján, ruháin, majd szavaim miatt pír ül arcomra. Igazán remek kezdés.. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 5:18 pm

*Őszintén elcsodálkozom, amikor úgy látom, hogy a lány azt hiszi a fegyver szólt hozzá. Bár persze léteznek legendás fegyverek, melyek lélekkel rendelkeznek, de azokat minden bizonnyal nem egy ilyen helyre száműzték, hogy nézegessék őket balga látogatók. Jó eséllyel erősen lázadnának ellene, és naphosszat az idegeire mennének bárkinek, aki csak beteszi ide a lábát. Amikor látom, hogy észreveszem, hogy remegni kezd a keze, elmosolyodom. Egyszerűen élvezem a helyzet, fél tőlem, pedig még csak nem is látott és nem tettem vele az ég világon semmit.* ~Ez tetszeni fog.~ *Szélesen elmosolyodik, majd feltornászom magam. A sötét körbeölel, mindig is így volt, talán az apám miatt, ez van, ha az apád egy arkangyal, akit kitaszítottak az övéi közül. Feltornászom magam hát a fel mellől, majd lassú léptekkel eltávolodom a sötét zugtól. Finoman haladok előre, hogy még véletlenül se látszódjon a sántítás. Nem szeretem, ha bárki is észreveszi ezt a gyengeséget, bár akadt már olyan, aki szóvá tette és...egyáltalán nem járt jól a végén.* -Szóval finomabb dolgokban? Mint például? *Kérdezem, miközben lassan teljesen láthatóvá válok, ahogy végleg elszakadok a faltól. Terebélyes, éjfekete szárnyak, amik mintha csak hoznák magukkal a sötétséget, ami mögöttem maradt, fekete öltözet, vesébe látó tekintet, helyes arc, kissé az utóbbi talán zavaróan eltérő az összképtől, de nem zavar, valahogy mindig is előnyt tudtam kovácsolni belőle. Végül akadnak olyan uralkodók is, akik a félelmetes szépség képviselői.* -És miért zavart a sötét? Ha ide jöttél, akkor nem kellene, vagy akkor máskor maradj a fényben...az mindig békésebb, és sokkal-sokkal veszélytelenebb. *Súgom a végét egészen halkan, miközben folyamatosan felé lépdelek, egészen lassan. Csak akkor állok meg, amikor már szinte az orra előtt állok, pár centi választ csak el a lánytól. Kicsit még ki is húzom magam, bár egyébként sem vagyok túl alacsony, de így teljesen fölé tudok magasodni.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 5:09 pm

* Őszintén megmondva, a frász tör rám! Mindig is rühelltem a sötét helyeket, meg azt, hogy itt állandóan felbukkanhatnak olyan alakok, akikre az ember lánya nem számít. Sőt talán még a fia sem. Mikor meghallom hangját, először fel sem fogom, mi történik. *
- Igazad van, én a finomabb dolgokban vagyok jó.. * automatikusan válaszolok, és elgondolkodom azon, mennyire érdekes is ez a fegyver, hogy még beszélni is tud, ráadásul velem kommunikál! Szemöldökömet összeborzolom, majd egy fürkész tekintettel a tőrre nézek, majd mivel semmi nem történik egyszerűen csak kiesik a kezemből a ceruza, és totálisan bepánikolva majdnem hanyatt esem felbukva a saját lábamban. Merlinre mondom, el sem hiszem hogy lehet valaki ennyire kaméleonszerű, hogy csak úgy beleolvad a környezetébe. Fekete körvonalat látok, halovány bőrt, majd mikor szemét is kinyitja, akkor annak fehérjét. Szívem hevesen dobog és egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy elhiggyem azt látom, amit látok. Remegő kézzel nyúlok a ceruzámért, majd egy apró krákogással megkeresem a hangomat is, csak hogy mégis jó legyen. Szeretem, hogy tudok beszélni, sokat, mindenről… és általában kedvesen. Az más kérdés, hogy ezt egyesek nem értékelik kellőképpen. *
- Öhm, helló! Esetleg nem jössz elő? Kicsit zavaró, hogy annyira a sötétbe vagy burkolózva.. * suttogom megszeppenve, majd a füzettel babrálok, csak hogy próbáljam leplezni zavaromat, és azt az érzést, amit kivált belőlem.. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 4:50 pm

*Tegnap érkeztem, természetesen hanyagolva minden hűhót és feltűnést. Nem szeretem a figyelő tekinteteket, és végképp nem lett volna ínyemre, hogy valami lelkes fruska rohanjon elém, hogy szobát adhasson. Sokkal egyszerűbb volt az, hogy szépen előre elrendezek mindent, lebeszélem, hogy hol lesz a szobám, és már eleve úgy érkezem meg, késő este, sötétben, ami igazán az én világom, hogy az új lakhelyem felé vehetem az irányt, lehetőleg elkerülve az alantasabb népeket. Nappal annyira nem rajongok azért, hogy a levegőbe emelkedjek, ezért is döntöttem úgy, hogy a méltán híres labirintust térképezem fel magamnak. Hallottam már eleget az iskoláról, okkal jöttem ide. Talán a szívem mélyén azért is, hogy kicsit elszakadjak szadista anyámtól, de azért is, hogy tanulhassak, hiszen itt aztán tényleg a mágia legmagasabb szintjeit oktatják. Már idelent vagyok legalább két órája, amikor hallom, hogy valaki közeledik, aztán be is lép a terembe. A szemem csukva volt, így nem csoda, ha a lány észre sem vesz. A szárnyaim teljesen beleolvadnak a környező sötétségbe, hiszen olyan sarkot választottam magamnak az ücsörgésre, ahova alig jut el a fény. Fekete farmert viselek, ugyanilyen színű csizmát, felül pedig ében garbót, így aztán csak a bőröm tűnhetne fel, és persze amikor kinyitom a szemeimet, akkor már a szemem fehérje is. Bár lehetséges, hogy ezt még mindig nem szúrná ki a lány, ha meg nem szólalnék. Néhány pillanatig csak figyelem, hogy mit csinál, talán azt remélem, hogy hamar odébb áll, aztán mégis csak hallatom a hangom.* -Nem félsz itt lent egyedül a sötétben fegyverek között? Ha ezekről rajzolsz, kétlem, hogy értesz hozzájuk... *Szólalok meg csendesen, de az ücsörgésből nem mozdulok egyelőre, így jó eséllyel szinte csak az arcom körvonala és a szemeim látszanak, a többi sötétségbe burkolózik.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 4:38 pm

* Óvatos léptekkel közlekedem a nyugati szárny, eme hátborzongató részében. Nem igazán szeretek erre kószálni, valahogy túlzottan sivár, hideg és rémisztő ez a hely. Most azonban mégis kivételt tettem, ugyanis a fegyvereket szeretném szemügyre venni minél jobban. Kezemben az apró jegyzetfüzetet és ceruzát szorongatva igyekszem előre a fáklyákkal szegélyezett úton. Valami oknál fogva az elmúlt napokban olyan alakok jutnak az eszembe fantáziám legmélyéről, hogy kénytelen vagyok fegyvereket nézegetni a pontos rajzi megvalósítás miatt. Igaz, az ilyen dolgokkal nem kifejezetten szoktam foglalkozni, jobban szeretem a ruhák körvonalait, a nőies dolgokat, azonban most… valamiért egy kép a lelki szemeim előtt nem hagy nyugodni. Egy női alak, ki lovával együtt beleveszik a sivatag viharába. Homok lepi el, már-már körbe veszi, ő azonban világoszöld íriszeivel hátrapillant a válla fölött. Néhány tincse kiszabadulva úszik a szélben, hátán pedig különleges fegyverek csillognak, olyanok, amelyekről halvány fogalmam sincs hogy micsodák. Nem vagyok túl jó a harcos dolgokban, úgyhogy talán ezért is nem nagyon értek hozzá egyáltalán. Szükségem van arra, hogy láthassam őket!!
Lassan megérkezem a terembe. Annak végén hatalmas vaskapu fogadja a látogatókat. Elolvasva köszöntését, inkább nem kérek belőle, úgyhogy próbálom a tekintetemet elvenni róla és azzal foglalkozni, ami miatt idejöttem. Az egyik díszes tőrhöz sétálok, majd kinyitom az apró füzetkémet és bőszen rajzolni kezdek…
Igazán szép ez a fegyver.. vajon tényleg csak magamnak okoznék egy ilyennel sérülést? *
Vissza az elejére Go down
Nessie di Alsiera

Nessie di Alsiera


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1353
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Druida
Üzenőláda : "Higgy magadban, és készülj fel arra, ami jön!"

"A sötétség nem egyenlő a gonosszal, mint ahogy a világosság sem jelent mindig jót."


Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4ee5fd2b42d832965449





Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 6:44 pm

// KÖszi a mesét, így megkésve is!!//
Vissza az elejére Go down
Aleksandar Grozda

Aleksandar Grozda


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 107
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Auror
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4ffd3056bf9fa7005015

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 6:09 pm

*Óóó dehogyis nem, Aleks nagyon jól veszi a lapot, csak hát, nem szereti, ha egy lány csípi fel őt, szóval inkább ő szeretné Ravent. Majd varit nyomat ugye, Érzéknövelést Aurorból, hiszen az a legnagyobb erőssége, és Milával indulnak meg az élen. A lány kérdésére elvigyorodik, és biccent.* - Szép és okos... Tökéletes párosítás! *Kacsint is egyet, majd végre valahára - némi lubickolás után - el is érnek a céljukig, az ajtóig, ami most mondjuk eléggé láthatatlan. Ő és Mila hangokat hallanak a túloldalról, de arra is rájönnek, hogy belülről nem fogják tudni kinyitni... Viszont hamarosan nyílik az ajtó, és egy ismerős srác bukkan fel benne.* - Nenenenene akarj átjönni ide. *Mondja Vaszilijnak, hiszen rögtön átsuhan a fején az eshetőség, hogyha a srác eljön, és az ajtó becsukódik, akkor bizony itt ragadnak mindannyian, mint a rajzfilmekben, és ki tudja, mikor jön a következő "megmentő". A srác kérdésére elhúzza a száját, majd amikor odébb áll az útból, a lányokat előreengedve ő is átlép a küszöbön, és nagyot nyújtózkodik. Gigi is hasonlóan tesz, és egy régi dallamot dúdolgatnak közösen a fejükben - Home, Sweet Home... Ravenre pillant, de úgy tűnik, a leányzó már tovább is állt. No nem baj. Elköszön mindenkitől, az már nem az ő feladata, hogy a megmentetteket hazajuttassa, szóval a szurikáta-daimonnal a nyomában megindulnak a labirintusban, és egyenesen a szobájukba tartanak...*

//Én is köszönöm, nekem is tetszett. ^^ Viszont NEM Aleks lesz az, akivel gyakran fogok mesére járni... xD//
Vissza az elejére Go down
Speranza di Bagliore

Speranza di Bagliore


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 376
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Jos_nekromanta
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4e3d2e1d7918b3468465

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:56 pm

*Raven szavaira haragosan megvillannak kék szemei, és a lányra függeszti őket, nem éppen barátságos vagy bajtársias ez a tekintet. Ő maga árvaként, nincstelenként került először nevelőszülőkhöz, ahol szintén nélkülözés volt, majd ide, hát éppen elég ez ahhoz, hogy a parasztozást ne vegye jó néven.* - Mert te bizonyára fényévekkel értékesebb vagy bármelyiküknél, úgy, hogy nem is ismered őket. *Feleli, a hangja teljesen nyugodt, de ha lehet így mondani már annyira jeges, hogy szinte éget. Több szót nem is fordít a belsirionos lányra, követi Milát, majd amikor Vaszilij ajtót nyit, meglepetten néz végig rajta, majd pillant a háta mögé, amit a srác figyel, a sok alulöltözött egyénnel.* - Elfogadsz szolid magyarázatot, még mielőtt a antázia előzi meg szavaimat? *Kérdezi a srácot, egy megenyhülő mosollyal, aztán távozik, az embereket elkalauzolja Nellondba, hogy onnan sikerüljön hazautazniuk, bárhonnan is származzanak, csak előbb ruhát kell nekik keríteni persze, mert hideg van az év ebben a szakában. Mindenkitől visszafogottan elköszön, de ha valaki vele akar tartani - kivéve Raven, akinek az előadására csak elfintorodik -, nem utasítja el. Még búcsúzásnál puszta szurkálódásként csábmesteri tekinteteket vet Vaszilijre, hogy csak azért is rá figyeljen és ne Ravenre, majd egy mosollyal távozik.*

// köszönöm szépen a meséééét! : ) //
Vissza az elejére Go down
Raven Blackmoon

Raven Blackmoon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 247
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4edfa32ca25bd3539882

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:54 pm

*Mivel Aleks nem igazán veszi a lapot, csak tempózik békésen. Ki tudnak érni a túlparton, mögöttük pedig csuromvizesen jön a paraszt-brigád. Már éppen azon morfondírozna, hogyan is fognak kijutni, amikor az ajtó kívülről nyilik, és az értetlenkedő fél-dzsinnel találják magukat szemben.* ~Mi a fene, itt csak úgy minden bokorban teremnek a jópasik?~ *Nyeldes nagyokat, hiszen csuromvíz, a haja pedig lucskosan tapad az arcára, ettől függetlenül igyekszik szexisnek mutatkozni, hiszen egy tündérvéla minden körülmények között az marad. Tapogatni kezdi nemlétező zsebeit, és tanácstalanul mered a fiúra.* Huha... azt hiszem elvesztettem a szobakulcsomat, megszárítkozhatok nálad? *Kérdezi enyhén nyomulós búgással a hangjában, aztán a háta mögé mutat.* Áh, ne is foglalkozz velük, valami manófaluban szabadítottuk ki őket, de hát ha éppen nincsen jobb dolga az embernek... *Vonja meg a vállát, és most Vaszilijbe karol bele, és nagyokat vigyorog, amikor látja, hogy csuromvíz ruhája alapján úgy nézhet ki, mint aki éppen most nyert meg egy vizespoló versenyt, ez pedig egy pasinál bőven elég a nyálcsorgatásra.*

//Köszönöm a mesét, nagyon bejött, Vaszi új képe pedig fenomenális!//
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 93is

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:52 pm

*Aleksander és Mila együtt indulnak meg a hang irányába. Mivel a srác elnyomott egy varit, így Mila is tudja arra fogni. Naná, persze, hogy attól hallott ilyen jól, így a fiú felé fordul:*
- Csak nem érzéknövelés? Frankó kis bűbáj, nemde? *mosolyog Mila, majd Miroslavra pislog, aki szintén széles vigyorral sétál gazdája mellett. Hamarosan megérkeznek a hang forrásához és Mila tapogatni kezd, míg meg nem találja az ajtót. Az ajtó előtt egy számára -még - ismeretlen fiú ácsorog és egy mondatot mond. A lány felhúzza a szemöldökét, majd sóhajt egyet, megcsóválja a fejét és félre tolja a srácot.*
-Inkább hagyjuk... *motyogja Mila, majd gyorsan eltűnik a folyosó végén, nyomában ügetve Miroslavval, hogy újból a szobájukban legyenek és megvitassák ezt a kis kalandot.*
Vissza az elejére Go down
Vaszilij Potrevszkij

Vaszilij Potrevszkij


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 444
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Mutatvanyos_druida
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek505b02a3446f77359183
Az én színem a darkkhaki.

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:46 pm

*Speranza az útmutatással ténylegesen érzékel törpéket, de elég távol vannak, tehát nem valószínű, hogy egy könnyen rájuk bukkannának, főleg egy halomnyi emberrel a nyomukban, hiszen őket is tenni kell addig valahova.
Ravenre értetlenül néznek a népek, hiszen nagyrészt nem is tudják mi történit itt velük, mivel manó formában voltak, enyhén elbájolva, agymosva és társai. Leginkább csak lelépni szeretnének innen, és vélhetően mivel a diákok is, úgyis menni fognak velük. Mila a sámánnal nem jut sokra, hiszen ő is ugyanúgy elbájolt szolga volt, maximum valamivel magasabb rangú.
Nessie amúgy sem tudna egyedül egy egész hidat összerakni, aminek már jó részét elsodorta a víz. Szóval marad az úszás.
A csapat végülis eljut a célig, azaz a láthatatlan ajtóig, ami valahol ugye ott kell hogy legyen. Nessinek sikerül nagyjából belőni hol lehet, de ettől még se nem látja, se nem érzékeli máshogyan. Azonban arra fény derül lassan, hogy belülről bizony nem lehet kinyítni és ezért látni sem. Hangot hallanak odaátról, van aki alig, Aleksander és Mila annál jobban, majd mintha a törp szó hallatszana. Végül feltárul az ajtó és újra a labirintus folyosója tárul a szemük elé, ahol egy fiatal, ám annál remekbe szabott vonásokkal megáldott fiú áll előttük. Talán van, aki ismeri, látta már órán a druida tanoncot, Vaszilijt.* -Megzavartam valami titkos szeánszot srácok? *Pillant a csapat háta mögé, ahol ugye nem egy hiányos öltözetű emberke ácsorog. Végeredményében azonban félreáll, és kiengedi őket, így mindenkit visszajuttathatnak majd oda, ahonnan érkezett. Azonban az ajtó...a boszorkány mágiája összeomlott, az ajtót pedig ha nem csuklyák be, nyitva maradhat a varázslatos virág a Nezabarból, és bármikor visszatérhetnek még ide. Ki tudja milyen felfedezni való akad még itt, maguk a törpék, a különleges faház, a friss forrás és ki tudja még mi minden.*

//Köszönöm a részvételt, remélem tetszett, igyekeztem sokszor megcsavarni. Razz
A varázslatos erdőnek kitalálok majd valami frappáns nevet és létre fogom hozni helyszínként. Smile//
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 93is

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:43 pm

[Az üvegburában]

*Miroslav még mindig morogva figyeli a boszorkány minden lépését, azonban mikor Raven odadob egy kincsesládát a tábor közepére, értetlenül mered lányra. Nem tudja, hogy ezt minek is csinálta, avagy hogy mire volt jó, így csak néhány másodpercre lankad a párduc figyelme. Mila eközben varázsolni kezd és habár a nőnem az ő varázsától hal meg,végül mégis holtan esik össze a földön, megtörve ezzel saját varázslatát. Az üvegburok eltűnik és hamarosan minden diák normálisan a talajon és nem vízben ácsorog. Mila körbenéz és a többiek felé fordul:*
- Oké, és most? Talán a sámánnal kellene kezdeni valamit *fordul a sámán felé, aki talán még mindig némán tátog, hiszen a Silentio elég gyenge bűbáj és még nem lett megszüntetve. Azonban ahogy a lány lassan a sámán felé fordul, aki - ugyanúgy, mint a többi manó - immár emberi formában figyel körbe, Mila furcsa, halk kopogást hall. *
- Halljátok ezt? *szólal meg Mila a hang felé fordulva, majd a többiekre néz.*
- Kopogás. Halk, de kopogás... Gyertek! *int a többi diáknak és ha követik, ha nem, Mila megindul a hang irányába és Miro is követi társát.*
Vissza az elejére Go down
Nessie di Alsiera

Nessie di Alsiera


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1353
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Druida
Üzenőláda : "Higgy magadban, és készülj fel arra, ami jön!"

"A sötétség nem egyenlő a gonosszal, mint ahogy a világosság sem jelent mindig jót."


Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4ee5fd2b42d832965449





Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:41 pm

*Nos, hát a sors varázslat nem sokat segít, csak azt mondja, hogy "Veszély, veszély!"(nagyjából), s a víz egyre magasabb. A lány látja, hogy egyik társuknak sikerül kijutnia, majd hirtelen, Nessie nem is érti hogy miért, lerepül a burok róluk, s most már lánykánk is magához tér. Nem emlékszik sokra, de most láthatja Dragon is, hogy visszanyerte a régi külsejét, már nem manó, hanem olyan, mint egy átlagos fél-vála, s ez a kis kaland egy cseppet sem ártott meg neki, legalábbis a kinézetét illetően. Belül, a lelkében most is ott szunnyad a kíváncsiság, hogy vajon mi történhetett azután, hogy ivott a tóból, mert em nagyon emlékszik rá. Talán nagyon halvány képek vannak az emlékei közt, hiszen nem alakult még át teljesen manóvá, de nem is volt ember. Na és most hogyan tovább? Hogy fognak hazajutni? Talán még nyitva van az ajtó! Jut eszébe lánykánknak, s elindul visszafelé, ahonnan jöttek. Megpillantja a folyót, melyről cseppet sincsenek jó emlékei. Mivel ez össze van törve, így elmotyog egy gyors"Reparo!"-t, s az immár ép hídon sétált át, vissza az ajtó felé, bár az sem biztos, hogy ott van, vagy hogy nyitva van. Odaérve semmi ilyesmit nem talál, csak kopogást hall. Ekkor ő is lemondja az előző varázslatot, de immár az ajtót keresve.//Megj.: Ha a két varit, a Reparot meg az útmutatást nem lehet egyszerre használni, akkor a folyón egyszerűen átsétál, s nem rakja össze a hidat//*

//LSZ másodlagos, útmutatás:

Spoiler:
//
Vissza az elejére Go down
Aleksandar Grozda

Aleksandar Grozda


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 107
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Auror
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4ffd3056bf9fa7005015

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:41 pm

*Odakint, az üvegburákon túl sikerül megzavarniuk a boszorkányt, olyannyira, hogy az őket fogvatartó akváriumszerű valamik eltűnnek, ámde így Aleks meg nehezen tartja meg az egyensúlyát, szóval majdnem, hogy pofára esik, végül csak letérdel szépen, mintha imádkozni készülne... Raven segíti fel, vagyis segítené, de a fiú nem fogadja el, hiszen mi az már, hogy egy lánynak kell felállítania? Mármint hogy két lábra. Őt magát. A srácot. Dob felé egy tizennégykarátos mosolyt, de amit mond, azzal nem ért egyet... Hiszen azz erdőből emberek támolyogtak ki, eléggé hiányos öltözetben, van, ahol ez már közszemérem sértésnek számít... Aleks kizárásos alapon kikövetkezteti, hogy valószínűleg ők voltak a manók, de most, hogy a néni varázslata megszűnt, visszaváltoztak eredeti alakjukká. Raven csábos mosolyára csibészes arcot vág, a felkerülő szájfényre ajkába harap, de hamar visszatér lélekben is a tisztásra, hiszen nem csajozni van itt. Mivel arra tippje sincs, hogy az emberré visszaváltozott manókat hogyan juttassák haza, annyiban marad magával, hogy majd a Nezabarból hazaküldik őket. A fiú felkapja a pálcáját a földről, majd, ha Mila közli velük, hogy kopogást hall abból az irányból, amiből érkeztek - és remélhetőleg, valószínűleg közli velük - , akkor pálcáját először az egyik szeméhez, majd a másik füléhez érinti, és elmormol egy varázsigét.* - Auctsensis... *Gigi immáron a földön követi, ő pedig reméli, hogy felerősített fülével pontosan be tudja lőni a kopogás irányát, és, hogy ott az ajtó is...*

//AUM elsődleges - Érzéknövelés:
A varázslat elsődleges érzékszerveinket erősíti meg, a látást és a hallást. Mindkét érzékszervünk javulni fog, ha a mágiát magunkra alkalmazzuk, így távolabbi zajokat is kiválóan hallhatjuk, vagy láthatjuk. Alkalmas arra is, hogy sötétebb körülményeb között is javítsa látásunkat, bár a teljes vak sötét esetén nem használ, maximum erősíti a látást, mint a macskáknál, de minimális fényre szükség van hozzá. A mágia hatására magas szintű varázsló még akár a teljes vakságot is képes lehet megszüntetni, ha más valakire alkalmazza a varázst.//
Vissza az elejére Go down
Raven Blackmoon

Raven Blackmoon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 247
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Boszorkany_jos
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4edfa32ca25bd3539882

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:35 pm

*Látja, hogy társai megpróbálkoznak a kitöréssel, ám végül nem beképzelt módon látja, hogy a lélekszívóval tudja leteríteni a hölgyet. Odasuhan, és kihúzza a banyából a tőrkardot és biztos ami biztos alapon nem is teszi el, bár nem egy harcias alkat. Vállat vonva hümmög Speranza kérdése, és cinikus pofival méri végig az embereket, hiszen ő aztán nem egy segítő angyalka.* Nos... Az előző úrnőtök halott, de aki akarja, az beállhat hozzám. Nem leszek olyan kíméletlen, mint ez a banya, és aki hatalmat szeretne, az nálam megtalálhatja a számítását. De aki csak haza akarna menni... nos oldja meg maga. *Csapja a vállára a kardot, és csalódottan fordul Speranzához.* Na ne már... ezek csak parasztok... miért is segítünk nekik? Elnevezik rólunk a helyi Mekit? Na ne szórakozz már velem. *Cicceg ellentmondása jelenként. Ő már akkor is boldog lesz, ha ők maguk hazajutnak. Nem is kell, hogy épségben, hiszen a zöldülésen kívül neki aztán kutya baja. Felsegíti Aleksandart, hátha a fiúnak még tervei lesznek vele, akkor pedig nem árt megalapozni a kapcsolatot.* Azt hiszem kvittek vagyunk. Most te tartozol nekem. *Villant a fiúra egy csábos mosolyt, és újabb ajakfény mennyiséget tol fel a szájára.* Nincs más hátra mint előre. *Mutat a folyóra, és már fogja is össze a haját, meg sem várva Speranza varázslatát, beleugrik a vízbe, hogy visszakeveredjen a kiindulási pontra.*
Vissza az elejére Go down
Speranza di Bagliore

Speranza di Bagliore


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 376
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Jos_nekromanta
Üzenőláda : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Tek4e3d2e1d7918b3468465

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:28 pm

*Néhány helyen megsérti magát, amire igyekszik száj-összeszorítva nem nyafogni, és a kezét azonnal rátapasztja, letörli, nem tűnnek nagynak a sebek, épp csak jelzik, hogy ne olyannal próbálkozzon, ami nem elsődleges neki, de hát nem tudhatta, hogy a többiek már is sikerrel járnak e, vagy ott fulladnak meg szépen alatta, és... Természetesen a kilépést választotta. Annyi biztos, hogy a visszaváltozott emberek/egyéb fajúak megjelennek, és Speranza szemöldök ráncolva néz végig rajtuk.* - Jól emlékszem, hogy a törpék ajtaján vezetett ide az utunk...? Az is csak egy része volt ennek a színjátéknak, vagy valóban vannak itt törpék, s a mélységi mágikus nép segítségét kérhetjük? *Kérdezi társait, miközben a táskájából egy köpenyt vesz elő, és egy olyan személyre adja, akit esetleg fázni lát, vagy a legalulöltözöttebb. Tértágított táskában sok minden elfér. Aztán varázslásba kezd, igazából azért, hogy törpéket keressen, igaz volt e az, amit a legelején láttak, a legelején megtudtak a helyről...* - Monstratis. *Hogyha Mila szól, persze követi a többieket, nagyon nem marad el.*

// Lélekszimpi, elsődleges, Útmutatás:
Varázsige: Monstratis
Spoiler:
//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Nincskaszt

Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 5:19 pm

*Speranzának sikerül átjutni, ám nem könnyen, hiszen ez a mágia nem az erőssége. Néhány helyen az üveg, mintha megkarcolná, nem sikerül a varázslat teljesen, arcán, karján, szabad bőrfelületeken felületileg ugyan, de kiserken a vér. A köpeny alá el tud azért bújni. Raven remek színjátékot ad el, a nő már épp kihúzná magát diadalittasan, miután sikerül a daimont is legyőzni, ekkor indul meg felé a támadás...
Eközben Nessie a sors varázslattal nem sokra jut. A közelgő veszélyeket jelzi, nem pedig azt mondja meg, mit kell tenni, az úgy kicsit univerzális megoldás lenne minden helyzetre.
Mila támadása elég jól megzavarja a boszorkányt, és a párduc is fenyegetően indul meg felé, közben pedig ugye a fegyver is repül. A hármas csapás végül leteríti a boszorkányt, aminek hála mágiái összessége egycsapásra megszűnik. A búrák eltűnnek, a diákok kiszabadulnak, a fák közül pedig egyre több értetlen, zavart ember lépked elő. Eléggé hiányos öltözetben vannak, hiszen manóként nem voltak túl nagyon a ruháik, de azért ott, ahol kell többnyire takarva vannak.* -Mi ez, hol vagyunk? *Ilyen és ehhez hasonló kérdések hangzanak el. A sámán is visszaalakult, ájult fekete hajú magas férfit látnak a földön fekve. Már csak egy kérdés van, hogyan jutnak ki, és hogyan juttatják haza az embereket? A távolból a jó fülű Mila mintha kopogtatást hallana, elég halk ez még számára is, azonban az irány nagyjából az lehet, amerről érkeztek. Ha elindulnak arrafelé, akkor értelemszerűen közelebb érve mindenki meghallja, azonban még mindig semmiféle ajtó nem látszik, csak tovább folytatódik a táj.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belsirion - Homály alagútjai   Belsirion - Homály alagútjai - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belsirion - Homály alagútjai
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» SOS Belsirion
» Belsirion Hangulatszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Nyugati-szárny-
Ugrás: