Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Kalandmester
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Moderátorok összes teljesítménye I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye I_voting_barModerátorok összes teljesítménye I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Moderátorok összes teljesítménye

Go down 
+9
Bianca Phelps-Blamely
Aeryn Baker
Cirelin de Sovalon
Aurora Valanthe Mediaris
Estera Linnet
Andréa Bontavier
Nikorina Grozda
Katherine Mary Black
Kaen el Jericho
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 7:51 pm

Heti összesítés
(Október 4. - Október 10.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

(P. S.: A zárójeles dolognál ha valaki multival játszott, előfordulhat, hogy nem találtam meg, így ha ott hiányzik valami emiatt, akkor tessék jelezni. Ha bármi mást elírtam, szintén jelezni. Köszi!)

Allidon szak

Andréa: 1 (egy volt Miley Hortingberggel, de egy hsz után fagyott, gondolom ezért nem is írta be)
Katherine: 1 (Horváth Réka - egyszer, Rosemary Hathway - egyszer)
Réka: 1 (Ariana Ravenwood - egyszer, Katherine Mary Black - egyszer, Miley Hortingberg - egyszer, de nem ő hívta, asszem ezért nincs összesítésben)
Gaiaea: 1 (Ariana Ravenwood - kétszer, Chleopatra Penthesilea - egyszer, Christopher Strife - egyszer)
Rosemary: 2


Eramir szak

Nikorina: 0
Ashley: 7 (Chleopatra Penthesilea - egyszer)


Naxeldir szak

Chleo: allin: 0, erán: 2, naxin: 3 (Christopher Strife - egyszer, Farkas Zsuzsanna Gaiaea - egyszer, Laura Wylee - egyszer, Aurora Valanthe Mediaris - egyszer)
Susan: 3 (Báthory Marijana - egyszer)
Gaea: 3 (Báthory Marijana - egyszer)


Belsirion szak

Konkrétan nem találtam összesítést, de játékot se különösebben... Összesítés azóta van.

Estera: 0
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 2:28 pm

Ehhez lehet kommentet írni?O.o
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 2:59 pm

Szerintem felesleges, majd Kaen fog. Te inkább azt mondd, elszúrtam-e valamit a részednél. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 3:22 pm

Nálam igen XD Volt egyszer Chris, ő hívott szal asszem nem számít, meg Gaiaea (őt én hívtam^^), Laura (bár az mesélésnek be lett írva, nem tom :$) és Rosetta. Jó sok x3
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 3:48 pm

Köszönöm, hogy megcsináltad Ariana, kérném majd a szakvezetőket, hogy nagyon erőteljesen rugdossák a népeket, hogy ezt mindig olvasni kell. Azért volt szükség erre a fórumra, mert szeretném látni, hogy ki milyen moderátori tevékenységet végez.
Akiknek sikerült a három, azoknak köszönöm, akiknek több, azoknak gratulálok.

Lássuk akkor a következő embereket.

Andrée
Katherine
Réka
Gaiea
Rosemary
Nikorina
Estera

Miért nem sikerült? Mi volt a gond? Hogyan próbáltátok megoldani? Ezen a héten várható javulás?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Jos

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 6:34 pm

Hát nem nagyon van rá mentségem, max annyi, hogy rossz időben, de ezen a héten próbálok javítani, elv. 3-an már ígértek nekem játékot, amit jó lenne behajtani, szóval próbálkozom ezt a siralmas eredményt feljebb vinni :$
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 6:47 pm

Minek szabadkozzak, elszúrtam. Próbálok javulni. ^^" Amint tudok és amin csak lehet javítok.
Vissza az elejére Go down
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Moderátorok összes teljesítménye QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 6:00 pm

Huhh. Hát... Az a helyzet, hogy apámék megváltoztatták a gépemen a jelszót valami szuprtitkosra, és csak akkor jöhetek fel, amikor ők is megengedik, magyarul beírják. Vagyis este hat előtt esélytelen géphez jutnom... És igaz, hogy még csak a második hónap, de máris annyi leckét, tanulnivalót kapok a suliban, hogy alig látok ki belőle, és mire a géphez jutok, ki vagyok facsarva. És az a másfél óra, amit itt tölthetek... baromi kevés. Ez ellen tenni nem tudok, a szüleim ilyenek, megváltoztatni nem tudom őket.
Mostanság pedig a lelkiállapotom is éppen mínuszban volt, és olyankor pedig tényleg semmire sincs energiám, bocsánat.
Igyekszem, igyekszem, ahogy tudok, de... ez van, kevés az idő, a tanulás sok, és nem az időbeosztásommal van a baj.
Vissza az elejére Go down
Andréa Bontavier
Diák
Andréa Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 213
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Vandor

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 6:09 pm

Hát hogy mért nem sikerült? Gőzöm sincs háromszor mondtak igent és ebből egyszer első hsz után lettem elküldve melegebb éghajlatra egyszer egy hsz váltás után és a harmadik sikerült. Gőzöm sincs mért nem válaszolnak, ha írok múlt héten ha jól emlékszem volt 2 nap amikor nagyon későn estem fel akkor érthető hogy nem játszottak velem szombaton beájultam az ágyba amikor haza értem. Többi nap meg hát úgy telt ahogyan az előbb mondtam. :S Igazából nem is hajszoltam agyon magam szóval az én hibám is. :S Ezen a héten a három játék most megvan. Hétvégén leszek szal igyekszem is amennyire csak lehet. Szombatra meg tervezek kis spontán mesét majd allis vezbe írok róla pár sort hátha tudok rá elcsalni pár áldozatot.
Vissza az elejére Go down
Estera Linnet
Diák
Estera Linnet


Főkarakter : lizzyke1@citromail.hu
Hozzászólások száma : 3370
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Harcos
Üzenőláda : ˝Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'˝


Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 7:44 pm

Nekem miért nem jön össze?
1. Nem válaszolnak ha írok nekik, pedig nem is egyből azzal indítok h na van e kedved játszani.
2. Lassan már drága jó anyukámba küldenek el, ha rájukmerek írni, pedig nem vagyok bunkó, sőt tök kedvesen írok rájuk.

Na és a válaszok amiket kapok:
Én: Szia Smile
Válasz:- Szia
-nem játszok xD

Én: szia
VÁlasz: Hagyjál már-.-

˝áááá, 1. koleszban vagyok, 2. tanulnom kéne, 3. a net kiszámíthatatlan, ˝
˝bocsi kolis vagyok, nem érek rá, talán hétvégén.˝


Ja meg volt olyan, aki azzal indított miután ráírtam, meg h van e kedve játszani:
Szia van kamod? Kapcsold be.
(én) -van, de bocsi, barátom van nem kamozok.
jaa jo, akkor szia.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 12:08 pm

Ááááá, mindent kitörölt, és nem küldte el.
Na akkor a lényegét még egyszer.

Nekem vissza se írtak, nem értek rá, ez volt a kifogás, pedig beteg voltam, szal egész héten itt voltam, és órán is voltam emiatt.
Egy játékot kapásból kétszer fagyasztottunk. Emily egyszer mondta, hogy oké, játszunk, majd egy óra múlva visszamondta, amíg vártam rá.
Hétfő, péntek óra volt, szombat vasárnap meg mesére készültem, ami felesleges volt, mert végülis ott lett kitalálva minden Smile

Változás várható, ha nem így fognak reagálni mindenre, ahogy a múlt héten.
A 200 emberből msnen látok max 20-at, volt aki három hónapja nem volt fent, vagy nem tudom. Szóval szerintem ők pedig törölve lesznek, de hamarosan.
Szóval a változás nem csak rajtam múlik, sajnos. Sad
Pedig mennyire is jó lenne.
Egyedül Miley-val lehet mindig játszani. Ő az, akinek van is kedve, meg nem lép le, és nagyon szépen fejlődik. (köszönjük a mentorának)
Szóval röviden ezek miatt...
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 6:57 am

Ma ismét kérnék egy teljes összefoglalást, beleértve az összes tanárét is, nem csak a prefik+dkkét. Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 12:55 pm

Összes tanár, tehát igazgató, szakvezetők és tanárok is? Na akkor...Elég sok a multim, szóval segítség Arinak:
Rosetta Waylan - Gavril Atanas
Molly Grozda - Jack Darkfield
Rosetta Waylan - Ariana Ravenwood, Sina Hoppe
Valeriel Ravenwood - Rick McDwyer
Inkább így írtam, hogy egyértelmű legyen, te meg majd átkonvertálod xD Meg egy óra James-szel és egy programkezdet Rose-zal, de azok nem ilyen játékok : )
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Illuzionista
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek506f0370868af7782228

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 1:11 pm

Kétlem, hogy Kaen saját magáról is kér összesítést, hiszen alapvetően neki nem dolga a játék és heti összesítésekben sincsen benne. Smile No meg, nem lehet reális képet csinálni pl. rólam, vagy Kaenről, mivel mi nem csak a szakok életében veszünk részt, asszem ha minden napi tevékenységet beírnánk, akkor nem biztos, hogy 20 sornál rövidebbre jönne ki a tevékenység. Smile
Szerintem egyelőre elég a tanárokat betenni, tehát akik nem szakvezetők, aztán max. ha Kaen hazajött, akkor reagál és hozzá lehet venni a szakvezetőket is pluszban.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 1:15 pm

Jaaa, oké, csak ez a tanárok elnevezés megtévesztett, mert hát sima tanár olyan sok nincs Razz Ari, Jana, Laura, ezért hittem, hogy akkor mindenki : )
És igen, hát magáról lehet tudja, hogy mit csinált XD Bár én nem tudom, most is szerintem volt még egy játékom, de elhagytam valahol xD
Vissza az elejére Go down
Aeryn Baker

Aeryn Baker


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 519
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Druida_illuzionista
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek4e2851d4a4ca71673469

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 4:50 pm

Szakvezetőket is kérek bele Ciren kívül, mert ahol nincs mondjuk játék, kiváncsi leszek az egyébkre, de még annyira ne szaladjunk előre, szóval nekik is kell játékszám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 5:57 pm

Igyekszem, csak jöttek villanyt szerelni, és nem szóltak volna, mielőtt kinyomják az áramot. -.- Szóval most jött vissza, és még tanulnom kell, mert sötétben azt se tudtam, hogy legalább valami értelmeset csináljak. Lehet, hogy csak holnap lesz meg. :S
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 7:02 pm

Heti összesítés
(Október 18. - Október 24.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

(P. S.: A zárójeles dolognál ha valaki multival játszott, előfordulhat, hogy nem találtam meg, így ha ott hiányzik valami emiatt, akkor tessék jelezni. Ha bármi mást elírtam, szintén jelezni. Köszi!)

Allidon szak

[Andréa: 1]
Katherine: 4
Réka: 1 (Báthory Marijana - egyszer)
[Gaiaea: 0]
Rosemary: 0 (asszem kivette a hetet)
Gaea: 3 (Karen Cizz Dimitrova - kétszer, Ariana Ravenwood - egyszer)


Eramir szak

Rosetta: 1 (Jack Darkfield - egyszer, Ariana Ravenwood - egyszer, Chleopatra Penthesilea - egyszer, Rick McDwyer - egyszer)
Nikorina: 0
Ashley: 6
Laura: 0 (Jack Darkfield - egyszer, Kaen el Jericho - egyszer)


Naxeldir szak

Jack: 0 (Laura Wylee - egyszer, Rosetta Waylan - egyszer)
Jana: 3 (Ariana Ravenwood - egyszer, Susan Watson - egyszer, Horváth Réka - egyszer, Liliya Galina - egyszer)
Ariana: 2 (allin: 3) (Susan Watson - egyszer, Báthory Marijana - egyszer, Rosetta Waylan - egyszer, Gaea Nephele - egyszer)
Chleo: allin: 2, erán: 0 , naxin: 2 (kivette a hetet)
Susan: 4 (Ariana Ravenwood - egyszer, Chleopatra Penthesilea - egyszer, Báthory Marijana - egyszer)
Liliya: 3 (Miley Hortingberg - egyszer, Báthory Marijana - egyszer)


Belsirion szak

Összesítés megint nem volt, de azért nagyjából összevadásztam.

Elendil: 1
Estera: 2
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 10:47 am

Nos azokhoz szólnék most, akinek nem jött össze a hetük. Akiknek összejött, azoknak köszönöm, akik többet is tettek, azoknak meg gratulálok.

Réka
Estera

Tőletek kérdezem lányok, hogy miért? Két hete szintén ez volt a probléma. Akkor Réka tőled olyan választ kaptam, hogy nem mentegetőzöl. Mentegetőzni nem is kell, de megoldást várnék tőled, és tőled is Estera, mert nem értem az okot, miután mi folyamatosan próbálunk tanácsokat adni, hogy mit hogyan kéne. Légyszives írjátok le, hogy hogyan próbálkoztok, és milyen válaszokat kaptok, és hogy vajon hogy lehet, hogy másoknak simán sikerül a 4-5 játék.


Aztán a következő bagázs a tanárok:

Rosetta
Laura
Jack
Elendil

Mivel ebben az összesítésben nem szerepel, hogy mennyi háttérmunkát végeztetek, gondolom azért nem jutott idő rá, hogy játszatok, ezért kérnék róla összefoglalást, hogy milyen programot szerveztetek a héten, mit meséltetek, üzenőfalon volt e pörgésetek, szakkal kapcsolatban milyen munkát végeztetek, volt e oldalvezetésben részvételetek (amit nem mi adtunk ki) szóval bármi, ami azt jelzi, hogy ti az igazgatótanács tagjai vagytok, és több felelősségetek, valamint jogosultságotok van, mint a prefektusoknak.

Ezekre minél előbb választ várok.

Marijana úgy tűnik kimaradt Ari összesítéséből, ezért kérlek te magad foglald össze, hogy mi volt múlthéten. Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Bianca Phelps-Blamely

Bianca Phelps-Blamely


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 726
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Harcos_mentalista
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek5161beee569124786176

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 10:53 am

Kaen vak volt, gondolom a becenév miatt, de szóltam neki, hogy Janánál is meg volt a heti minimum. ^^
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 1:32 pm

Egyáltalán nem emlékszem, hogy mit csináltam múlthéten, szóval sűrű visszaolvasgatás lesz ebből.
Nem tudom mi számít minek, röviden írom, és ami nem okés, azért bocsi,

Jahj igen! Szóval, egyrészt nem volt netem, az első, amit az oldalon csináltam, az a TEM óra pótlása, ami csütörtök. Szóval, jut eszembe, igazából nekem ki volt véve ez a hét, mert a felén még netem se volt. Na mindegy. Szombaton beugrottam JOKER-nek, mert Jack nem tudott felvizni, szal megcsináltam. Órát módosítottam, habár ez hiba kijavítása, de majd ti elbíráljátok, hogy okés, vagy nem. Megírtam a táblázatot a tancsiknak, hogy meglegyen a jövő havi beosztás, és be is firkáltam magam. Aztán ugye megint hibajavítás, a félreértések miatt Jackkel meglett a pontozása a Sövénylabinak, megírtam az első hat helyezett mennyi plászt kapjon.

Szóval sok mindent nem csináltam abban a három és egynegyed napban, egy órapótlás (TEM), egy óra(SHE), JOKER felvi, táblázat, sövénylabi pontok és pluszpontok, mert kavarc volt míg nem voltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 4:57 pm

Noha ugyan már Cir felhívta az elnézésre a figyelmed, mégis csak beírom, elvégre megkértél rá. Smile

A héten megvolt a három játékom, se több se kevesebb, valamint négy olyan játék, ami nem számított. Nem sok, de ennyit sikerült a múlt héten.

Cir: Neked köszönöm, hogy szóltál Kaennek. Smile
Vissza az elejére Go down
Estera Linnet
Diák
Estera Linnet


Főkarakter : lizzyke1@citromail.hu
Hozzászólások száma : 3370
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Harcos
Üzenőláda : ˝Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'˝


Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:19 pm

Tényleg igyekszem de lassan ott tartok, hogy könyörögnöm kell hogy játszanak velem. Este 6, bár mostanság inkább 7kor tudok csak idejönni, ugyanis osztoznom kell a gép. Bunkóznak (elnézést a szóért de ez az igazság) lassan már ha vkire ráírok édesanyukámba küld vissza... Na ezért nem jött össze.

Így próbálkozk:
Rájuk írok, megkérdezem hogy vannak, hogy megy a suli esetleg, ilyesmi általános kérdések, majd utána ha már volt egy kis beszélgetés megkrédem van e kedvük játszani..
Átlagos válaszok:

˝Saját/haverom oldalán játszok
Nincs kedvem
Nem játszom már
haggyjál már-.-
nem tetszik az oldal˝

Ja, és csináltam egy új msn-t felvettem rá mindenkit, aki a belsirion vez. első hszében van, össz visz 3-an jelöltek vissza. Az egyik rámírt, hogy ki vagyok. Mondtam neki:
˝Szia.
Nezabarról vettelek fel, remélem nembaj
-Honnan tudod a címem?
Az oldalon adtad meg.
Erre fogott és letiltott. Na mit csináljak ezekkel? Nyitott vagyok minden tanácsra. Szeretném én is előrébb lendíteni a szakunkat, jobbá, aktívabbá tenni. De egyszerűen nem megy
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:34 pm

Fogalmam nincsen, hogy melyik volt az előző hét. A napjaim nagyon durván összefolytak. Azt hiszem az előző hét volt az, amikor három napot beteg voltam, szóval akkor inkább csak aludtam. Szóval leadtam az EHM-et pénteken, meg órát javítgattam, képet kerestem órához segítségnek, asszem még előző héten javítottam azt a házit is, amit javítottam, de lehet, hogy nem akkor volt. Hétvégén meg aludtam és váratlan vendég esett be. Szóval ez sikerült.
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Moderátorok összes teljesítménye Tek4e27fab884a0f7141642

Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:38 pm

Én szar voltam és kb semmit se csináltam. Egyszerűbb, ha nyílt vagyok, mintha hoznám a kifogásokat. Nem osztom be rendesen az időmet, mikor lenne időm idejönni, akkor fáradt vagyok, amikor meg kedvem és erőm is lenne alkotni, akkor meg akad valamilyen személyes dolog. :S
Én szívesen elfogadok valamilyen életvezetési tanácsot bárkitől, aki hasonlóan jár iskolába és van hobbija, meg minden és hogyan csinálja, mert én egyszerűen nem tudom összeegyeztetni. Nagyonnagyon szeretném, de nem megy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moderátorok összes teljesítménye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Moderátorok összes teljesítménye
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: