Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Moderátorok összes teljesítménye

Go down 
+9
Bianca Phelps-Blamely
Aeryn Baker
Cirelin de Sovalon
Aurora Valanthe Mediaris
Estera Linnet
Andréa Bontavier
Nikorina Grozda
Katherine Mary Black
Kaen el Jericho
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 7:51 pm

First topic message reminder :

Heti összesítés
(Október 4. - Október 10.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

(P. S.: A zárójeles dolognál ha valaki multival játszott, előfordulhat, hogy nem találtam meg, így ha ott hiányzik valami emiatt, akkor tessék jelezni. Ha bármi mást elírtam, szintén jelezni. Köszi!)

Allidon szak

Andréa: 1 (egy volt Miley Hortingberggel, de egy hsz után fagyott, gondolom ezért nem is írta be)
Katherine: 1 (Horváth Réka - egyszer, Rosemary Hathway - egyszer)
Réka: 1 (Ariana Ravenwood - egyszer, Katherine Mary Black - egyszer, Miley Hortingberg - egyszer, de nem ő hívta, asszem ezért nincs összesítésben)
Gaiaea: 1 (Ariana Ravenwood - kétszer, Chleopatra Penthesilea - egyszer, Christopher Strife - egyszer)
Rosemary: 2


Eramir szak

Nikorina: 0
Ashley: 7 (Chleopatra Penthesilea - egyszer)


Naxeldir szak

Chleo: allin: 0, erán: 2, naxin: 3 (Christopher Strife - egyszer, Farkas Zsuzsanna Gaiaea - egyszer, Laura Wylee - egyszer, Aurora Valanthe Mediaris - egyszer)
Susan: 3 (Báthory Marijana - egyszer)
Gaea: 3 (Báthory Marijana - egyszer)


Belsirion szak

Konkrétan nem találtam összesítést, de játékot se különösebben... Összesítés azóta van.

Estera: 0
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 4:50 pm

Hejho, belelestem már tegnap, de durván tömény napom volt, most viszont látva kicsit megint elborzadtam. Mi volt a baj a múlt héttel. Az, hogy Kaenéknek elment az áram, (mert engem pl. eléggé lebklokkolt játék terén az is O.O) vagy valami egyéb?

Rosemary, Jack, Jana, Ari, Chleo, Estera, ennyi név, akiknek nem volt meg a minimum három, na meg én, de magamról nem fogok kisregényt írni.

Sorban mindenki elmondaná miért, ahogy azt szokás? Nincs ember, nincs idő, nincs a fene se tudja mi. Chleo-ról tudom, hogy ideiglenesen nem van, aztán valamit olvastam Janáról is, de fogalmam sincs, hogy mit. Jack meg csütörtöktől el van tiltva... És nem tudni meddig.
De azért mindenkitől kérnék választ, aki itt van, aki nincs, az is majd lesz és olvassa ezt. Jobb esetben. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 5:56 pm

Jana kivette a hetet, elfelejtettem beírni az összesítésbe, bocsi :S
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 6:19 pm

Na szép, közben jönnek az infók. Chleo is fel van mentve, már nem kell összesítésbe tenni.

Rosemary, Jack, Ari, Estera, akkor ennyi név maradt.
Vissza az elejére Go down
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 6:40 pm

Jack eltiltását meg én hagytam ki, elnézést. ^^"

Velem... nem tudom, mi van. Nem tudom jól beosztani az időmet, legszívesebben átaludnám az egész délutánt az utóbbi időben, tanulnom kellene többet, és amikor végre idejutok, egyszerűen semmi kedvem a naxis sima diákokkal játszani... legtöbbször játszani sincs, ha meg mégis, akkor mindig valamelyik olyan ember mellett lyukadok ki, akivel gyakran szoktam - és legtöbbször vezetőségi. Ez a hétközbeni dologra. Gondoltam majd hétvégén bepótlom, de igen, akkor meg az aggódás/izgulás vette el tőle a maradék kedvem is. ><
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 6:42 pm

Múlt hét:
Zűr, zűr hátán, meg kialvatlanság pótlás, anyának gépelés éjt szinte nappallá téve, egészen szombat estig. Meg jómagam dolgai, amik elintézetlenek voltak, és fontos volt, hogy megoldjam, mert határidősök. És emellett még készülni kell a félévi vizsgámra. Ezért nem voltam sem órán, se nem pótoltam, se nem jött nagyon össze a játék.

Ééés a héten is csak szombaton leszek elérhető, meg vasárnap, mert pénteken megyek haza este.
Ma hajnalban keltem, négytől koncert volt, most értem vissza suliba, holnap koncert, detto, vagyis még később fogok, csütörtök, este hatkor dupla koncert, és pénteken szabadulok haza.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 10:10 am

A hat admint vegyük ki az összesítésekből, viszont akkor a kurában állandó jelenlétet, és folyamatos munkát kérnék.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 2:43 pm

Várom majd a heti összesítéseket, adminokat nem, de adminoktól kérek visszajelzést a kurába, hogy mi sikerült a héten a vállalt dolgokból.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 2:56 pm

Akkor írok oda, aztán csinálom. Csak allidonon szinte sosincs összesítés ilyenkor, és akkor azt is én csinálom. T_T De csinálgatom.
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Illuzionista
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek506f0370868af7782228

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 3:01 pm

Most van. ^^Csak ugye a hétfői összesítés nem feltétlenül hétfőn 3-kor van kész, mert ugye Kath nem ér haza korán, inkább estefelé, célszerű az össznépi összesítést is estére tenni. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 3:05 pm

Igen, csak Kaen meg mindig kéri az össznépi összesítést XD De ha most van, az tökéletes, köszönöm ^.^
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Illuzionista
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek506f0370868af7782228

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 3:14 pm

Majd sulykolom Kaennek, hogy mindig este kérje. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 3:16 pm

Vagy kedden. *fütyörészik* Jó, nem feszítem a húrt. XD
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 3:20 pm

Bocsánat bocsánat, igazgató bácsi nem számol a részletekkel, csak eredményeket vár Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 3:45 pm

Chh. Razz

Heti összesítés
(November 21. - November 28.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

Allidon szak

Katherine: 2
Réka: 4


Eramir szak
Ashley: 4 (Mollyson)


Naxeldir szak

Jana: 0 (el van tiltva)
Chleo: 0 (Chleo-t ide se kell beírni...? ^^") (Liliya, Karen)
Susan: 2 (kivette a hetet) (Karen)
Liliya: 4 (Chleo)
Karen: 2 (Susan, Chleo)


Belsirion szak

Estera: 2
Electra: 0 (csütörtökön lett kinevezve, szóval igazából dísznek írom ide)
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek4e27fab884a0f7141642

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 3:56 pm

(Electra nem moderátor ám, szóval mivel ez a Moderátorok heti teljesítménye és ráadásul DK-k is beleszámítanak, így úgy tudom őket nem kell ide beírni, pláne dísznek. XD)
Vissza az elejére Go down
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 3:58 pm

Jaa, hogy így az új rendszerrel a dk-kat nem is kell írni? XD Akkor még dísznek sincs ott. XD

Bár Elendil, igazából a téma címével nem jó érvelni, mert azt én adtam, szóval nem feltétlenül zárja ki a dk-kat azért, mert nem moderátorok. ^^"
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 4:27 pm

Hát ezt igazából még én sem döntöttem el. Mert végülis nincs feléjük elvárás, csak ha megbeszélik a szakvezzel, hogy megpróbálja valaki a prefektusságot, de azt is csak akkor, ha valaki fixen jól teljesít már előtte. Szóval nem kell ide beírni, de az szv figyelje a dki teljesítményét.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 3:54 pm

Tegnap már nem volt erőm megírni az összesítést, amiért elnézést, viszont a változtatások fényében megkérdezném, hogy megírjam egyáltalán? Szóval a) írjam meg ugyanilyen formában mint eddig, b) írjam meg úgy, hogy egybeveszem az összes játékot, és vagy számot írok, vagy neveket, c) egyáltalán nem kell, d, bármi egyéb?
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 4:38 pm

Köszi Ari, sehogy. Archiváld le ezt a fórumot, mostantól mindenki figyel a saját szakjára, aztán kész, aki tenni akar, az úgyis tesz, ha van kedve, aki meg nem, az úgyis le szokott mondani^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 4:43 pm

Rendii Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Moderátorok összes teljesítménye
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: