Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Moderátorok összes teljesítménye

Go down 
+9
Bianca Phelps-Blamely
Aeryn Baker
Cirelin de Sovalon
Aurora Valanthe Mediaris
Estera Linnet
Andréa Bontavier
Nikorina Grozda
Katherine Mary Black
Kaen el Jericho
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 7:51 pm

First topic message reminder :

Heti összesítés
(Október 4. - Október 10.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

(P. S.: A zárójeles dolognál ha valaki multival játszott, előfordulhat, hogy nem találtam meg, így ha ott hiányzik valami emiatt, akkor tessék jelezni. Ha bármi mást elírtam, szintén jelezni. Köszi!)

Allidon szak

Andréa: 1 (egy volt Miley Hortingberggel, de egy hsz után fagyott, gondolom ezért nem is írta be)
Katherine: 1 (Horváth Réka - egyszer, Rosemary Hathway - egyszer)
Réka: 1 (Ariana Ravenwood - egyszer, Katherine Mary Black - egyszer, Miley Hortingberg - egyszer, de nem ő hívta, asszem ezért nincs összesítésben)
Gaiaea: 1 (Ariana Ravenwood - kétszer, Chleopatra Penthesilea - egyszer, Christopher Strife - egyszer)
Rosemary: 2


Eramir szak

Nikorina: 0
Ashley: 7 (Chleopatra Penthesilea - egyszer)


Naxeldir szak

Chleo: allin: 0, erán: 2, naxin: 3 (Christopher Strife - egyszer, Farkas Zsuzsanna Gaiaea - egyszer, Laura Wylee - egyszer, Aurora Valanthe Mediaris - egyszer)
Susan: 3 (Báthory Marijana - egyszer)
Gaea: 3 (Báthory Marijana - egyszer)


Belsirion szak

Konkrétan nem találtam összesítést, de játékot se különösebben... Összesítés azóta van.

Estera: 0
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:39 pm

Holnap reagálunk rátok, addig is remélem a többiek is reagálnak ide, aki még a listán volt.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:41 pm

Én általában inkább Allidonosokra kérdezek rá. Persze ők is, mint sokszor mások annyit mondanak, hogy menniük kell, aztán még mindig órákig játszanak. Ha meg megkérdek valakit más szakról akkor azt mondja, hogy majd máskor. Két kezemen meg még plusz a két lában (XD) nem tudnám meg számolni, hányszor mondták ezt nekem.
Vissza az elejére Go down
Safira Desierto
Tanár
Tanár
Safira Desierto


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Jos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e3ee53d85cd40078862
Nagy utazás

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:18 pm

Isten igazából az égegyadta semmit nem csináltam. Órákat írtam ki fentre, házikat javítottam, feltöltöttem az elmaradt képeimet, meg kerestem képeket az óráimhoz, előszavakat, bevezetőket írogattam, áttettem néhány embert negyedik évfolyamba, volt ez a sövénylabis dolog, amit igyekeztem rendezni, mert kavar volt belőle, meg órákra jártam, és ezzel ki is fújt kb a hetem.
Bár esélyes, hogy az a gond, hogy alig vagyok idehaza. Ma is most értem haza, és reggel 7kor mentem el itthonról. És cirka az összes napom ilyen. Felvi is azért maradt ki, mert előző nap kértem listát, és pont annyi időm volt, hogy hazaugrottam, hogy majd felvizek, de nem jött lista, aztán nem kértem újat, mert rohanhattam is tovább, ti meg később értetek haza.. Szal pont elkerültük egymást.. :S
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 10:05 am

Aurora: Elfogadhatóra mondjuk a dolgot, elnézhető, mert nem volt net, de ezen a héten akkor kéretik pótolni a dolgokat, és ráfeküdni jobban a szakra, globális teendőkre (erről írok lentebb).

Estera és Elendil, azaz a Belsirion szak helyzete:
No itt picit hosszabb lesz. Kaptok új diákokat, alapvetően mostanában mindenki keveset kap, így ti is, de mégis kaptok, mégsincs előre lépés, sőt csak még több morzsolódás van. Értem én Esteránál, hogy sok az elutasítás, de mondom a jó ellenpéldát. Allidonon sokat panaszkodik pl. Réka, hogy jajj sok az elutasítás, nem talál embert. No, de akkor Gaea miért talál embert, és miért tud egy héten lazán 5 emberrel játszani, amíg Réka egyel?
Én a Belsirionnál is azt látom, hogy továbbra sincs összeegyeztetés, hanem vagytok, amikor vagytok, sok esetben ritkán, sokszor este, így rengeteg diákot elkerültök.
Másik nagy hiba, ezt főként én Elendilnél látom, hogy túl sok játék megy a főhadin. Már rengetegszer elmondtuk, hogy a Belsirion nagy hibája, hogy egy különálló szak, és nincs kapcsolat a többiekkel, lényegében szinte nulla. A főhadis játék is ezt erősíti. Nem játszotok más szakosokkal ti sem, nem ismertetitek meg a többi Belsist sem más szakosokkal. Ott az Electra gyerek, láttam Elendil megint főhadin játszott vele. Ha a leányzó feljön és épp nincs Elendil, akkor le is lép, ha nem ismer más játékosokat, nem mondjátok nekik a játékkeresőt, a közösségi progikat, akkor ugyanúgy elkopnak, mint mindenki más. Egyedül a TI saratok, hogy elfogy a szak, mert nem fogadjátok meg a tanácsokat, ti magatok sem vagytok a közösség részei. Nem látok Estera sem Elendil hsz-eket a híreknél, nem látlak titeket az újságban reagálni. Órán szinte sosincs Belsis, programokon szintúgy. Ez a szak azért nem működik, mert ti sem vagytok a neza része, hanem feljöttök, hívtok 1-1 embert, nem jön ez van.
Ha nem jön ember Estera, akkor játsz más szakossal, de játsz!!! Legyél jelen az oldalon, legyél része az oldalnak. Hogyan tudnátok másokat bevezetni a Neza életébe, ha ti magatok sem vagytok benne? Ki más szakosokkal szoktatok dumálni, kivel szoktatok játszani? Senkivel szinte. Pedig ez lenne a megoldás. Nincs Belsis, játsz mással, közben fél óra múlva megint nézz körül msn-en, hogy hátha már van valaki fenn. És igenis időnként KELL lenni emberi időben is, nem csak késő este, ezt vagy megoldjátok valahogy, vagy előre lépés soha a büdös életben nem lesz. Hírek, újság, közösségi progik, órák, ezekre is rá kéne feküdni, mert ahogy sokszor mondtuk egy Belsisnek sem lelkesítő, hogy nincs szaktárs a főoldalon a pontfalon, nem is szerez pontot szinte senki, csak rém ritkán. Ezen nektek kell változtatni.

Szakvezetők, azaz Rose, Jack és Elendil:
Ti nem csak a szakotokat vezetitek, hanem az oldalt globálisan kell átlátni. Abba kéne belegondolnotok, hogy mit csinálnátok, ha mi nem lennénk mondjuk két hétig. Amikor megszületik majd a baba, az első hetekben aludni se sokat fogunk, a ti kezetekben lesz az oldal, de így nem lehet. Napi teendők vannak, és az nem csak a szak. Nektek kell tudni összehangolni az időtöket, ha van idő játszani egymással, ha van idő erre-arra, akkor be kell osztani az időt, hogy másra is legyen. Rátok is él, hogy sokszor elhanyagoljátok a közösségi dolgokat, mint hírek, újság, progik, órák. Még e téren Rose a legaktívabb, de ő is hullámzó.
Elsorolom, hogy én mire figyelek pl. napi szinten, ami globális, mi jár a fejemben: Felvételiztetés, újság, hírek, eredménypontok, képek, képességek, fejlesztések, it-olvasás stb. stb. Ez nem kevés dolog, és nem kell nektek erre mind figyelni, de legalább egy részére, hogy ne maradjon el a felvételiztetés, mert az ember későn ért haza (lehet dobni sms-t Arinak pl. hogy írjon a tanulmányira, ha Jack későn érsz haza, hogy kérsz listát ma is stb.). Híreket napi szinten nézni nektek is, ez főleg Elendilre él, mert nagyon ritkán reagálsz bárhova is. Újság detto, ez Jack és Elendil felé szól, mert nincs időtök, el is hanyagoltok minden félét. Elhiszem én, hogy sok a teendő, de akkor máshogy kell összehangolni, nem tudunk mindenre mi figyelni helyettetek, hogy írátok be az órátokat, vagy ilyesmi. Ezeket nektek kell észben tartani, mert a mi kapacitásunk is egy idő után végessé válik.

Laura:
Valami okod mindig van. Beteg vagy, suli van. Volt itt a Zsófi és mondta, hogy le vagy terhelve, nem alszol stb. Akkor túl sokat vállalsz. Neked kell döntened, hogy a Neza mennyire fontos, mert az úgy nem megy, hogy hazaérsz hatkor, tanulsz, aztán esetleg este ránézel a nezára, de sokszor még esetleg sem. Az Era vezetőibe aktív ember kell, és nem az, hogy alig vagy. A tanár poszttal azt vállaltad el, hogy úgy osztod be az idődet, hogy prefiskedsz is, mert ez vele jár. Nem havi egy óra leadásából áll a dolog. Te döntsd el, hogy mit akarsz, és ha tanár szeretnél lenni, és vezetőségi tag, akkor oszd be máshogy az idődet.
Kaennek is nagyon sokszor mondom, hogy szétforgácsolja magát, sok dolog rá is él, popmundo, shakes, facebook. Te is Lóra, ha volt időd regelni facebook-ra, és kitöltöttél 25 különböző ilyen izét, hogy milyen csoki lennél, meg társai, akkor miért nem nezán tevékenykedtél? Az úgy nem megy, hogy alig teszel valamit, és amikor ráérsz, akkor is mással foglalkozol, mert fáradt vagy stb. Te választod, hogy miket csinálsz, de te vállaltad a tanárságot is, akkor pedig azt csináld és ne pihengess, amikor fáradt vagy. Én is sok órát adtam már le fejfájással, vagy hulla fáradtan javítottam ki valaki helyett, mert elírta az órarendet, nem panaszkodom, én vállaltam.

Elendil:
Rád külön is kitérek. Azt mondod, nem tudod beosztani az életedet, suli, hobbi, neza. Nem megbántani akarlak, de mit fogsz csinálni, ha munka, hobbi, neza lesz? Vagy akkor leadsz valamit? Mert valahogy a legtöbb ember mindig a nezát szorítja háttérbe, és mindig, nem pedig ritkán. Én nem tudok neked tanácsot adni, csinálj magadnak ütemtervet, oszd be a napi idődet, kalkuláld be, mikor mire jut, és ha valamire nem, akkor azt vedd ki az időrendből, tedd át máskorra. De nem mindig a nezát tedd át, mert az úgy nem megy.

Réka:
Rizsa, már bocsánat. Fentebb is írtam a Belsinél, hogy rizsa. Egyedül a te hibád, ha nem találsz embert játszani. Rossz időben vagy fent, rosszul hívsz, rossz a technikád. Nem az a megoldás, hogy nem találsz embert, játszol Janával. Amikor elkezdesz játszani Janával, akkor utána fél óra múlva megint körbe kérdezel, hogy van-e már valaki? Kétlem. És ha ennyire nincs kit játszani hívani, akkor miért tudja Gaea összeszedni a minimumot, sőt bőven a minimumot. Vagy miért tudja még Ari is összeszedni, aki naxis és mellette tanár, it-tag. Neked kell változtatni a technikádon, kérj tanácsot olyantól, aki tud játékra hívni embereket és nem heti egyet. Oszd be máshogy az idődet, ne este legyél fenn, és ne 8-kor próbálj embereket hívni. Ezen neked kell változtatni, mert ha másnak sikerül a kellő létszám, akkor neked is sikerülnie kell. Hozzáteszem múlt héten én is hoztam a két allist, pedig én mellette baromi sok egyéb tevékenységet is csinálok.

Jack:
Te benne vagy a fenti részben és nagyrészt azok a dolgok is élnek rád, amik Elendilre.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 12:55 pm

Köszönöm, hogy elfogadjátok, valóban nem volt sok, de túl sok időm se volt rá. Ezen a héten többet igyekszem ténykedni, és fejemben tartani a fórumokat, ha fent vagyok gépen mindig olvasom a nezát, összes fórumot, minden újat, szóval igyekszem. És ha megjön a kis királylány, akkor remélem nem fogjátok túlságosan remegő kézzel rám bízni a dolgokat. (Bár én inkább lennék veletek és a királylánykával, mint a nezát irányítanám Razz)
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 12:58 pm

Hát arra is lehetőség lesz, mert jó nagy szemétdomb lesz, az tuti, szóval takaítani, és bébiszitterkedni majd bőven kell, és azért is hálásak leszünk^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Safira Desierto
Tanár
Tanár
Safira Desierto


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Jos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e3ee53d85cd40078862
Nagy utazás

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 2:19 pm

Rendben, rendben, értem én, és köszönöm szépen azt a végtelen, hatalmas türelmet, amivel vagytok irántam. Smile A fejlesztésekben sosem voltam valami nagy ágyú, a felvire igyekszem figyelni, és előző nap kérni listát, és hazaérni, amikor felviztetni kell, hazaugrani egy kis időre, ha többre nem is. Ami az aktívságot illeti, jogos. Keveset játszom, én hibám. Igyekszem majd, hogyha játszani nem is jut időm, akkor is useresen aktívabb legyek. Órákra igyekszem mindig hazaesni, meg jönni, ha nem jövök, akkor pótolni. Hírek-újság kombó az, amiben hátrányom van, de nekiállok majd dolgozni ezen is, újságot lesegetni Facebook helyett, ha eszembe jut valami, akkor firkantani egy cikket, meg ilyesmik. És főleg igyekszem nem a végzős év takaróval burkolózni, fedezni magamat többet. Smile
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e27fab884a0f7141642

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 4:54 pm

Olvastam, értettem, felfogtam és igyekszem alkalmazni is azt, amit mondasz Cir. Valóban elég kevesen ismernek engem a Nezán, de most rögtön körbe is nézek és ahol csak lehet reagálok, újságnál, híreknél, sőt, bele is kezdek egy cikkbe.
Tudom, hogy problémás vagyok, meg sok minden fölött hajlamos vagyok elsiklani és nem is veszem észre a lényeget, vagy egyáltalán semmit. Ezen viszont csak úgy lehet változtatni, ha körültekintőbb vagyok és többet gondolkodom.
Bízom benne, hogy időgondjaim megoldódnak hamarosan és tényleg tudok koncentráltabban itt lenni és működni.
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 3:27 pm

Nikorina úgy tűnik nem volt végül hajlandó ide is beírni, így idézem a hozzászólását:

"Szépestét...

Tudom, hogy nagyon régen írtam ide. Tudom, nem kell ezt a szememre hányni. Megvannak az okai, nagyon is sok. Nem, nem eltiltottak, most az egyszer nem a szüleim az oka ennek. Nem ők, hanem én.
Rájöttem, hogy én totálisan alkalmatlan vagyok erre. Nyári szünetben talán igen, amikor van időm, és nem kell a tanulással foglalkoznom. Akkor talán igen. De egyszerűen... Igen, tudom, a szokásos szöveg tőlem: tizenegyedikes vagyok, tanulnom kell, mert hajtanak a tanárok, satöbbi, satöbbi... Ki vagyok égve. Már most, október végén. És tudom, hogy ez így nem jó. Nagyon nem. Egyszerűen nincsen energiám. Félre ne értsétek, nem csak a nezára, de a tanulásra sem. nem tudom, miért van ez... lehet, hogy rosszul osztom be az időmet, nem tudom. De ki vagyok facsarva, fizikailag és lelkileg egyaránt. Az a durva, hogy erről megintcsak nem a szüleim tehetnek. Nem is tudnék magamon kívül ezért más felelőst megnevezni. Egyszerűen lelkileg nem tudok azon az egészséges szinten megmaradni, mindig lecsúszom. Persze, sokszor láthatjátok élőben, hogy tökre vidám vagyok, viszont ha pár nap múlva rámnéz az ember, akkor bizony azt lehet látni, hogy a hangulatom bizony mérföldes mélységekben van. Erről nem ti tehettek, nem, egyáltalán nem.

Szóval... Arra a döntésre jutottam, hogy bár tudom, hogy kicseszés ez veled, Rose, meg az egész szakkal, mindenkivel úgy ámblokk... De lemondok. Tudom, hogy ezt a döntést sokkal korábban meg kellett volna hoznom. Meg is hoztam.... Csak nem volt energiám arra, hogy begépeljem. Szóval lemondok. Mert... tudom, hogy sokkal nehezebb összeszednem magam, ha folyton azon stresszelek, hogy jajj, már megint nem sikerült semmi értelmeset sem összehoznom.

Sajnálom ezt az egészet. "


Nem tudom mennyire olvastok át, ezért másoltam be ide, mert ide se reagált.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 10:51 am

Heti összesítés
(Október 25. - Október 31.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

(P. S.: A zárójeles dolognál ha valaki multival játszott, előfordulhat, hogy nem találtam meg, így ha ott hiányzik valami emiatt, akkor tessék jelezni. Ha bármi mást elírtam, szintén jelezni. Köszi!)

Allidon szak

Katherine: 3
Réka: 1 (szabin volt)
Rosemary: 4
Gaea: 7


Eramir szak

Rosetta: 2 (Jack Darkfield - egyszer)
Ashley: 4
Laura: 1


Naxeldir szak

Jack: 1 (Rosetta Waylan - egyszer)
Jana: 2 (Farkas Zsuzsanna Gaiaea - egyszer, Gaea Nephele - egyszer)
Ariana: 0
Chleo: allin: 0, erán: 0 , naxin: 0
Susan: 1 (kivette a hetet)
Liliya: 5


Belsirion szak

Elendil: 2 (Lina Wierro - egyszer)
Estera: 1 (kivette a hetet)

Elendil, téged meg imádlak. XD
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:43 pm


Akik hozták a hármat, azoknak köszönöm, akik még többet, azok meg ügyesek, és meg vannak dicsérve. Akik nem, azokkal beszéljük meg.

Rosetta: a múlt héten el volt nézve, ezért örültem volna, ha ezen a héten már megvan legalább a minimum, ez most 2. Mellette csináltál valami oldalvezetős dolgot?

Laura: ez a hét sem sikerült. Neked volt ezen a héten valami oldalvezetős, vagy fejlesztéses munkád, meséd, amiről nem tudunk? Mert ha nem, akkor nem értjük a sorozatos nem sikerülős heteket, hiszen amikor tanárnak lettél kinevezve, nem ebben maradtunk.

Jack: az előző hét után azt igérted, hogy átszervezed az életed, és az időd, ennek még nem látjuk a megvalósulását. Vagy a játékon kívül más dolgokon munkálkodtál?

Ari: nálad semmi gond, mert a neteddel voltak ugye gondok, de drukkolunk, hogy megoldódjanak, szóval ne stresszeld magad.

Chleo: kivetted a hetet? Vagy mi történt?

Elendil: összességében megvan a három, aminek örülök, de alig látok fent Belsis diákokat az oldalon. Van ez az új diákod Electra, aki senki mással nem játszik, csak veled, senki nem ismeri, hogy lesz így a közösség része?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:45 pm

Köszönöm szépen. Smile De azért ezen a héten már igyekszem csinálni valamit. XD
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:50 pm

Nekem megvolt a három... Csak még nem összesítettünk, vagy nem tudom hova tűnt, de megvolt. Szal három játék, minden óra és iskolai program.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:52 pm

Hát én Laura összesítéséből néztem, abban kettő van. OO"
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:53 pm

Mert én összesítettem volna, de vagy négyszer elmondtam, hogy kimaradt Sonja már Ashley-ében is, és mivel azt hittem én fogok összesíteni, beírtam volna ^^ De ez nem a ti hibátok, csak előbb terveztem géphez jönni és beszerkeszteni, de nem jött össze.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:55 pm

Rendben Rose, akkor nem szóltam, csak azt a gondolkodásmódot kéne elsajáítatonok hármotoknak, hogy oldalvezetés, nem prefiskedés^^ Amit Cir írt múltkor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 12:59 pm

Persze, csak azért a minimum jó ha megvan, nem? Ezen a héten amúgy is szünet van, szóval most igyekszem valamit összehozni, a minimumon felül. Habár órára valszeg ma nem tudok bemenni, mert temető-járás... De mindegy. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 3:59 pm

Kaen: Kikapcsolták otthon a netet, így konkrétan a telefonomról sem tudtam feljönni, meg sms-t írni sem, mivel van rajta kemény 8 forint. A laptopot tegnap kaptam vissza, a kérdés az volt, hogy meddig. Nos nálam volt nagyjából két percig, mivel nem lehet bekapcsolni, kihívjuk a szerelőket aztán ha szerencsénk van, helyben megcsinálják. Mindenesetre a héten leszek rendesen.
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e27fab884a0f7141642

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 5:00 pm

Őőő... én úgy tudom, hogy Electra pl játszott már Huával is, vagy multijával, nem is tudom. Volt mesén is, asszem Rosettával is ismerkedett msnen. Én igyekszek neki mutatni sok emberkét és mondom majd, hogy titeket is vegyen föl msnre, de tényleg elkezdett már másokkal is beszélni. Sőt, külön szóltam is neki, hogy nyugodtan mással is játszhat, nem csak belsisekkel, csak nézze meg ki van belépve. Smile
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 7:13 pm

Jajam, én is dumcsiztam a leányzóval, aranyos, csak kicsit paranoiás, mert amikor ráírtam szerencsétlen azonnal attól félt, hogy elrontott valamit. De aranyos, csak be kell rántani a közéletbe : )
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 7:46 pm

Laura és Jack, még mindig várom a választ, addig nem reagálok a többieknek sem, legyetek kedvesek minél előbb válaszolni, köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 4:04 pm

Úgy igazából az a baj, hogy nem vagyok itthon. Szóval most van ez a bioszverseny, és több időt öltök a múzeumban, csontok között, mint itthon ébren. Hazaérek 7-8 között, és akkor már nem nagyon van erőm játszani. És ugye ezt mondjuk 4 napon keresztül egyhuzamban. Eléggé fárasztó, de hétvégén meg igyekszem lenni, meg ténykedni valamit, csak van, hogy ne jön össze, mert kapom folyton a nincs kedvem, nem Nezázok szövegeket. Szóval a verseny december elején lesz, addig nem tudom mennyit tudok lenni, igyekszem nagyon, amikor órára tudok menni, akkor megyek oda is, ha úgy adódik játszok, házit javítok ha van, leadom az órát, feltöltöm, meg amit kell, van, hogy segítek képet keresni, reklámozok, de tudom, hogy nem elég. El vagyok havazva, egteszem amit tudok, és sajnálom a kései választ.
Vissza az elejére Go down
Safira Desierto
Tanár
Tanár
Safira Desierto


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Jos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e3ee53d85cd40078862
Nagy utazás

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 11:08 pm

Röviden annyi (főleg mert későre jár és msot estem haza), hogy a káoszos hetet azt a múlt hétre mondtam, vagyis azon a héten a hét közepén, ha jól emlélkszem, tehát arra a bizonyos hétre mondtam, hogy káoszos lett.

Az más kérdés, hogy most őszi szünet van, amiből annyit érzékelek, hogy nem iskolába kell rohangálnom, meg különórákra, hanem táncpróbákra, és a nagyimhoz, temetőbe, meg ugye utazok el péntek-szombat-vasárnap. Volt egy szabad napom,a hétfő volt, azt igyekeztem végignezázni, meg majd vasárnap, ha hazaestem táncpróbáról, akkor igyekszem még akítvkodni. De ezt majd hétfőn úgyis el fogom mondani.. ^^"
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 7:30 am

Értelkmetlennek tartottam csütörtökön válaszolni az elmúlt héttel kapcsolatban, tehát ma kérek összesítést, ma rá fogok kérdezni, hogy kivel mi a helyzet, és legkésőbb holnap kérek választ, nem csütörtökön.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 7:38 pm

Help Arinak:
Miranda Wilson (Xavier és Ivanka, Nellondiak)
Sonja Willinger (Noellel)
Atum Malah (Valeriellel)
Heloise Dirth (Rosettával)
Nikorina Grozda (James-szel)
Electra Porfkonjal (Rosettával)
Ezek amik beleszámítanak és ami neeem:
Ariana Ravenwood - Rosetta Waylan

Szerintem nem volt több... Vagy lehet igen, de nem tudom ^^U
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Moderátorok összes teljesítménye
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: