Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_lcapModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_voting_barModerátorok összes teljesítménye - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Moderátorok összes teljesítménye

Go down 
+9
Bianca Phelps-Blamely
Aeryn Baker
Cirelin de Sovalon
Aurora Valanthe Mediaris
Estera Linnet
Andréa Bontavier
Nikorina Grozda
Katherine Mary Black
Kaen el Jericho
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 7:51 pm

First topic message reminder :

Heti összesítés
(Október 4. - Október 10.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

(P. S.: A zárójeles dolognál ha valaki multival játszott, előfordulhat, hogy nem találtam meg, így ha ott hiányzik valami emiatt, akkor tessék jelezni. Ha bármi mást elírtam, szintén jelezni. Köszi!)

Allidon szak

Andréa: 1 (egy volt Miley Hortingberggel, de egy hsz után fagyott, gondolom ezért nem is írta be)
Katherine: 1 (Horváth Réka - egyszer, Rosemary Hathway - egyszer)
Réka: 1 (Ariana Ravenwood - egyszer, Katherine Mary Black - egyszer, Miley Hortingberg - egyszer, de nem ő hívta, asszem ezért nincs összesítésben)
Gaiaea: 1 (Ariana Ravenwood - kétszer, Chleopatra Penthesilea - egyszer, Christopher Strife - egyszer)
Rosemary: 2


Eramir szak

Nikorina: 0
Ashley: 7 (Chleopatra Penthesilea - egyszer)


Naxeldir szak

Chleo: allin: 0, erán: 2, naxin: 3 (Christopher Strife - egyszer, Farkas Zsuzsanna Gaiaea - egyszer, Laura Wylee - egyszer, Aurora Valanthe Mediaris - egyszer)
Susan: 3 (Báthory Marijana - egyszer)
Gaea: 3 (Báthory Marijana - egyszer)


Belsirion szak

Konkrétan nem találtam összesítést, de játékot se különösebben... Összesítés azóta van.

Estera: 0
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 7:46 pm

Elnézést, teljesen elfelejtettem, és nem láttam ezt a hsz-t... >< Meg allin nem volt összesítés, és végeztem azzal a szakkal mire Kat berakta, szóval azt is összevadásztam. Elendilt ellenben újfent imádom. <3 Rosettát szintén. Very Happy

Heti összesítés
(November 1. - November 7.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

(P. S.: A zárójeles dolognál ha valaki multival játszott, előfordulhat, hogy nem találtam meg, így ha ott hiányzik valami emiatt, akkor tessék jelezni. Ha bármi mást elírtam, szintén jelezni. Köszi!)

Allidon szak

Katherine: 2
Réka: 3 (Elendil - egyszer, Estera - egyszer)
Rosemary: 3
Gaea: 7 (Liliya - egyszer, Nathaly - egyszer)


Eramir szak

Rosetta: 5 (belsis játék: Electra - egyszer, Ariana - egyszer, Chris - egyszer)
Ashley: 0 (kivette a hetet)
Laura: 2 (Ariana Ravenwood - egyszer, Báthory Marijana - egyszer, Christopher Strife - egyszer)


Naxeldir szak

Jack: 1 (Chleo - egyszer, Laura - egyszer)
Jana: 3 (Liliya - egyszer, Susan - kétszer)
Ariana: (allin: 1) (Rosetta Waylan - egyszer, Laura Wylee - egyszer, Farkas Zs. G. - egyszer, Rosemary - egyszer)
Chleo: naxin: 1, allin: 0, erán: 0 (Laura - egyszer, Jack - egyszer)
Susan: 7 (Báthory Marijana - kétszer, Liliya Galina - egyszer, Katherine - egyszer)
Liliya: 4 (Gaea Nephele - egyszer, Báthory Marijana - egyszer, Susan Watson - egyszer)


Belsirion szak

Elendil: 2 (Katherine Mary Black - egyszer, Horváth Réka - egyszer)
Estera: 4 (Horváth Réka - egyszer)


A hozzászólást Ariana Ravenwood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 08, 2010 7:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 7:49 pm

Valamint még Susan játszott kétszer Janával, egyet Liliy-vel ja és még Kat-tel is elkezdtem pár hsz-t:)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 7:50 pm

Okés, köszi, csak úgy voltam vele, hogy 7 játék mellett nálad már nem számít... ^^"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 7:51 pm

Igenigen, és ahogy Sus is mondta, én is játszottam vele ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 7:52 pm

Jaaa>< Jóhát kicsit hiperaktív voltam a múlt héten><
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 7:59 pm

Jaj, Chrissel is játszottam! KJcsit belenyúlok, nehari ^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 8:16 pm

Köszi Ari,

Akkor most szokás szerint megdicsérek mindenkit, aki teljesített, vagy túlteljesített, és kérdésem volna a kövi emberekhez, hogy mi volt a gond? Mivel nem vették ki a hetet, és nem jelizték, hogy nem érnének rá.

Tehát:

Kath
Laura
Jack
Ari
Chleo
Elendil

Ismét megjegyezném, hogy 3 igazgatótanács tag is van köztetek, és az oldalfejlesztéssel nem foglalkoztok, tehát akkor mi a helyzet?

És nem kifogást kérnék, hogy nem voltam meg ez meg az, hanem választ, hogy fog-e ez változni, Laurától pedig mint állandó nem teljesítőtől, hogy sikerült-e már kitalálni valamit, mert sem prefikskedés nincs, sem oldalvezetőis tevékenység, azzal baromi rossz példát mutat azok előtt, akik tényleg megteszik amit vállaltak.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 08, 2010 8:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 8:20 pm

Ajj, jaj ezer bocsánat nem néztem jelenlétit, ahova be van írva Jack, hogy nem lesz és Ari sem látta az összesítésemből és ide sem tudta beírni...:$
Szóóóóval bocsánat...
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 8:23 pm

Oksi, kihúztam, köszi Suzi.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 8:24 pm

Annyi az okom körülbelül, hogy semmi kedvem nem volt. A laptopon továbbra sincs netem, a nagygépen osztozom öcsémmel, ami még nem lenne gond, de ezen a billentyűzeten utálok írni, és rövid idő után úgy el kezd tőle fájni az ujjam, hogy megpusztulok. >< Plusz nem tudok addig maradni este, ameddig szoktam, mivel ez a gép kint van a nappaliban. Ettől függetlenül igyekszem teljesíteni, mert ez alighanem még jó sokáig így lesz... remélem, hogy fog változni még azelőtt, hogy visszakapom a laptopom...
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek4e27fab884a0f7141642

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 8:41 pm

Nekem szünet idején valahogy sose megy. Valahogy eltelt az idő és későn vettem észre, hogy nincs meg a 3. :/
Amikor pedig nem volt belsis, sikerült játszanom Katherinával és Rékával is.
Mivel a héten semmi extra dolgom nincs a szokásoson kívül, úgy hiszem, hogy menni fog. Smile
Estera most rástartolt az újakra, szóval foglalkozott velük, most már én is fogok velük is játszani, meg persze régebbieket is hívok ezerrel.^^
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Jos

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 9:09 pm

Megint jöhetnének sorban a mentegetőzéseim, hogy családi gondok, meg váratlan látogatók stb. de nem ezt fogom mondani...2 ok miatt nem lett meg a minimum...
1. rossz időbeosztás(vagy is rosszkor jöttem, rossz időben)
2. életkedvem = 0 nagyjából egész héten...
Mind a kettő az én hibám, szóval nagyon sajnálom, hogy a minimumom sem lett meg...és igen, szünet volt, szóval jöhettem volna (elvileg) akkor, amikor a legtöbben vannak fenn, de nem jöttem...nem akarok öcsémre hivatkozni, aki sokszor tette tönkre a géphez jutási esélyeimet...úgy hogy ezért nem lett meg a minimum...főként a kedvhiány és a nem jó időben itt létem miatt
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 3:46 pm

Laurától és Chleotól ma kérek választ.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 11:39 am

Na akkor némiképpen körbejárom a dolgot.

Ari: rendben, vettem. Az a kérésem, hogy amíg nem javul jelentősen a helyzet, addig a naxi vonalon próbálj meg játszani, mivel Chleo sem aktív mostanság, kell a naxis játék.

Elendil: okés, valóban szoktad hozni a kötelezőt, tőled továbbra is az a kérés, hogy oldalvezetőként gondolkozz, ezt kell elsajátítanod.

Kath: te is rendesen szoktál dolgozni, tehát nincs harag, próbálj pihenni, és visszaszerezni az energiád, na meg persze javítani az időbeosztáson^^

Chleo msnen beszélt velem, összefoglalom, hogy miben maradtunk. Nagyon el van fáradva, ráadásul családi gondjai is vannak. Mivel már sokat letett az asztalra, más szakoknak is segített, ezért nem kerül leváltásra. Én adtam neki türelmi időt, mondjuk december 10-ig, hogy regenerálódjon. Abban maradtunk, hogy nem kerül be az összesítésbe, de ha játszik, akkor a naxinak segítsen.

Laurával múlt héten csütörtökön beszéltem, láthatóan semmi kedve és ideje nincs egy decemberi tanulmányi verseny miatt. Illetve azt is közölte, hogy mindenben szeret részt venni, ezért túlvállalta magát. Ezt én sajnálom, de mindenkinek megvannak a tennivalói az életben és a nezán is, de nem lehet hetekre eltűnni. Egyrészt Rosettát sem akarom megszivatni, hogy újabb vez tagja hullik ki, másrészt magunkat sem, hogy új tanárt kelljen kinevezni, betanítani, ezért minimális türelemmel még vagyok Laura felé, de csakis abban az esetben, hogy ha folyamatos visszajelzést kapok, nem pedig eltűnés van. A novemberi óráját leadja, aztán meglátjuk, hogy mi lesz.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aeryn Baker

Aeryn Baker


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 519
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Druida_illuzionista
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek4e2851d4a4ca71673469

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 5:27 pm

Kérném még ma az összesítést.
Vissza az elejére Go down
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 5:29 pm

Igyekszem, de jelenleg is tanulok, és óra közben próbálok valami értelmeset összehozni irodalomra, meg nem egyest kapni holnap a dupla kémiaórán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:02 pm

Heti összesítés
(November 8. - November 14.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

(P. S.: A zárójeles dolognál ha valaki multival játszott, előfordulhat, hogy nem találtam meg, így ha ott hiányzik valami emiatt, akkor tessék jelezni. Ha bármi mást elírtam, szintén jelezni. Köszi!)

Allidon szak

Katherine: 3 (Gaea Nephele - egyszer)
Réka: 3
Rosemary: 3
Gaea: 3


Eramir szak

Rosetta: 1 (kivette a hetet)
Ashley: 3 (Hua Xiangfeng - egyszer, Evan - egyszer)


Naxeldir szak

Jack: 2 (Kaen-Cir-Laura-Rose-Ari-Evan - egyszer)
Jana: 0
Ariana: 2 (Kaen-Cir-Laura-Rose-Jack-Evan - egyszer, Kath-Lina-Mollyson - egyszer)
Chleo: 0
Susan: 4
Liliya: 5


Belsirion szak

Elendil: 3 (Ashley - egyszer, Kaen-Cir-Laura-Rose-Jack-Ari)
Estera: 1 (nem volt nete, szóval gondolom kivette)

És már előre mondom, hogy az indok ugyanaz mint múlthéten, de mostmár van netem, tehát ezen a héten már leszek rendesen... asszem...


A hozzászólást Ariana Ravenwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 16, 2010 11:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:07 pm

No... igen. A hetem nagyon durván nullás lett. Elnézéseteket kérem, az elmúlt hetek tükrében ez rohadtul gyatra. A mentségem annyi, hogy iszonyatosan sűrű volt a hetem, és nagyon fáradt voltam/vagyok. Próbálom ezt a vonalat nem ismét előhozni. Elnézést még egyszer.
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek4e27fab884a0f7141642

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 8:38 pm

Ja, és nekem még volt ugye a közös játékunk Cirrel, Kaennel, Jackkel és Rosettával, amikor Ari mesélt, csak azt nem írtam be.^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 11:30 am

Bocsi Elendil, annyi ember volt ott... >< Jacket is kihagytam alapból, csak szólt tegnap. ^^" Befirkállak.
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Jos

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 2:05 pm

Nekem is volt egy Rosemary-Lina játékom, de azt nem írtam be, mert ugye hívva lettem ^^"
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 8:03 pm

Most nem szúrok le senkit, mert nagyrészt mindenki hozta amit kellett, úgyhogy gratu, aki nem hozta, az szabadság vagy netproblémák miatt, vagy pedig általában hozni szokta. Szóval csak így tovább, még a téli szünet előtt húzzatok bele^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Tek8a2b851

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 4:43 pm

Ari, kérés:
Nincsenek Kaenék, de én majd nézem ezt az összesítést. Engem most ne tegyél bele lécci, magamat vicces lenne bírálnom. Szóval nélkülem szedd majd össze : )
Vissza az elejére Go down
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 6:24 pm

Okkés.
Vissza az elejére Go down
Rowan Stanford - archiv
Tanár
Tanár
Rowan Stanford - archiv


Hozzászólások száma : 975
Kaszt : Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Mennyire tudunk együtt örülni egy ember megszületésének! Az elmúlás fájdalmában is őszintén osztozunk. A kettő között nem lehetne egy kicsit emberibbnek lenni?

Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Ddfa401


Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 3:27 pm

Heti összesítés
(November 15. - November 21.)

Név: összesítésben számító játékok száma (összesítésben nem számító játékok, kivel és hányszor)

Allidon szak

Katherine: 0 (Xiangfeng) (elvileg kivette a hetet)
Réka: 3
Rosemary: 1


Eramir szak

(Rosetta: 0)
Ashley: 5


Naxeldir szak

Jack: 0 (Jana)
Jana: 0 (Jack, Liliya)
Ariana: 0 (Chris)
Chleo: 0
Susan: 4 (Karen)
Liliya: 3 (Karen, Jana)
Karen: 3 (Liliya, Susan)


Belsirion szak

Elendil: 1 (kivette a hetet)
Estera: 1
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátorok összes teljesítménye   Moderátorok összes teljesítménye - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Moderátorok összes teljesítménye
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: