Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tölgyes - Page 14 I_vote_lcapTölgyes - Page 14 I_voting_barTölgyes - Page 14 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tölgyes

Go down 
+94
Jonas Preston
Felicity Artmenson
Johnny Bradburry
Libby McIntyre
Isolda Mahla Tyrphosie
Enrathol Dorhead
Dwayne Brox
Natasa O. Xavier
Demyan Yaromir
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Oswin Baker
Christianna Faraday
Raven Blackmoon
Alise Ellwood
Ariadne Helena Krausheim
Aylan Raven
Reuben Varas
Vígh Nikolett - archívum
Kockadobás
Aeryn Baker
Cassandra Waylan
Nimhue D'Ansoryl
Samantha Radoslava
Felaern Yhendorn
Loriel Eruthalion
Lirian con Silvanas
Calassein el Sirentys
Kara Langlois
Shana Hannah Savitri
Scott André
Játékmester
Hikaru Tudor Patrik
Natanail Yosif
Evangeline Elovics
Yeo Jung-hwa
Shuang Zhen
Natalia Tatiana Ridolf
Anelie Mei Xi
Lizbeth Westlive
Alexandra Voltano
Deyan Serenity
Cat R. Morgan
Artemis Taylor
Nessie di Alsiera
Eldunary Aysa
Villámléptű Athanar
Eira Eilertsen
Aadhaya Surapanani
Alfons Gerard
Yoan Asen
Lorraine Betranche
Shirly Poppy
Candela Martinez
Celine Saldana
Lessien Gloren Doriath
Maria Thekla
Xerxésia Clearwater
Alex Carmelo
Sly Monroe-Peck
Sheila Phelps-Blamely
Hua Xiangfeng
Alex Kerphina
Dmitriy Alvang
Elena Micussion
James Ravenwood
Vaszilij Potrevszkij
Wanda Dorcas Gloria
Nemir Growal
Justyn Wyrzykowski
Hamon Joulice-Melange
Shawn Griffin
Rosetta Waylan
Kaen el Jericho
Regina Ruosin
Cirelin de Sovalon
Anna Ivanov
Isobel O'Shennon
Laura Wylee
Kádár Enikő
Emily Kyra Beawer
Valeriel Ravenwood
Rory L. Milborrow-Quenell
Riel Eruthalion
Penelope Waylan
Gwilim Jan
Szurdok ősi szelleme
Larissa Silber
Lina Wierro
Eryn Souza
Effy Siggers
Eiron Arwel
Salomé de Rosettanni
Kalandmester
98 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Nincskaszt

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 10:01 pm

First topic message reminder :

*Alexander és Liloo találnak egy furcsa kis követ, Rosita és Salomé egy jobban csillogót, Chleo pedig egy különösen értékes tárgyat talált ott lent. A diákok ezek után visszamehetnek a kúriába.*

//Az álomrabló csillámköve: +1 minden halottakkal és túlvilággal kapcsolatos dobáshoz.
Az álomrabló holdköve: +2 minden halottakkal és túlvilággal dobáshoz, ezen felül minden ilyen dobást kétszer dobhatsz, és a jobb érték számít.
Az egyedi tárgy ki lesz dolgozva.//
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Elemista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 8:47 am

*Alf ezen szép reggelen korán ki jött már egy jó ideje itt van úgy 4 órája lehet kint és egy fa tövében ül egy kicsit hátrébb egy árnyékosabb részen ahol nehezebb meglátni mellette a táskája ledobva szokás szerint kis állata fekszik benne a táska szája a nap felé fordítva hogy a kisállat ne fázzon körülbelül két-három fok lehet de Alf-ot ez nem zavarja kabátja mellette a földön Alf pedig fekete ingeben ül és farmerben és éppen olvasgat valami cetlit amit a táskájából varázsol elő.*~Mi a francért kell nekünk ilyen hidegben itt kint dekkolni?Nemsokára úgyis bemegyünk reggelizni és inni egy teát addig még kibírod?Persze de én maximum 1 órát vagyok hajlandó még kint lenni.~
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Elemista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 1:26 pm

-Oké szia*köszön el Alf.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Mutatvanyos
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 1:19 pm

- Nem számít igazából. *Mondja, majd megrántja a vállát. Próbálja azt színlelni, hogy nem érdekli a dolog.* - Az egyik srác, akivel egy ideig együtt voltam, ő elment innen, nem tudom milyen okból. A másik fiú pedig, akibe nagyon sokáig szerelmes voltam, és végül meg is kaptam, ő meg szerintem úgy döntött, hogy neki más lány kell, mert minden érthető indok nélkül hagyott el. *Meséli a kis szerelmi ügyeit, aztán rátér a furcsaságokra.* - Tudod, az amikor egy bálon beszakad alattunk a föld, és megtámadnak minket, az közel sem szokványos dolog. Na meg az sem, amikor egy kiránduláson megtámad minket egy gonosz jin... és még sorolhatnám. *Befejezi a kalandok mesélését, ránéz az órájára, aztán föl az égre.* - Ne haragudj, most nekem mennem kell. Mindenesetre jó volt veled beszélgetni. *Mosolyogva elköszön, majd elindul a kúria felé.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Elemista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 1:12 pm

-Hát elég messziről jöttem és hát szerintem az újoncnak lenni nem biztos hogy jó nem nagyon ismerek embereket.*Az emberek Alf-ot annyira nem mert még bár soha nem mondta senkinek de szeret harcolni a vérében van és ezért néha agresszív de elgondolkozik a lány történetén./ ~Hogy furcsa dolgok történnek egy ilyen suliban de akkor ezzel mi a baj és vajon miért mondta a lány hogy a dolgok rosszul alakultak?~Ha nem nagy gond megkérdezném mit értesz az alatt hogy a dolgok rosszul alakultak és mit értesz azon hogy csak ne történne annyi furcsaság? De nem fontos felelned ha nem szeretnél.*Alf amúgy még soha sem érzett ilyen dolgokat mint például szeretet vagy szerelem mindig komor és borús az arckifejezése lehet pont emiatt .*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Mutatvanyos
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 12:33 pm

- Na, az jó. Szerettem újonc lenni. Honnan jöttél? *Érdeklődik tovább, hiszen érdekesnek találja a fiút, mint minden embert. Aztán pedig figyeli a légy akcióját, és egy picit elneveti magát.
Mikor pedig megkapja a kérdést, hogy mi minden történt, akkor egy nagyot sóhajt, majd belekezd a mesélésbe.* - Tudod, amikor én idejöttem, akkor így azt gondoltam, hogy oké, ez egy mágus suli, sok furcsasággal fogok találkozni, de inkább az órákon. És meglepődtem, amikor például programokon is, és csak úgy is történtek furcsa dolgok. Volt már olyan illúzió, amiben meghaltam, és hasonlók. Na meg szerelmes is voltam, pedig életemben nem gondoltam volna, hogy itt a suliban rám találhat a szerelem, de sajnos a dolgok rosszul alakultak. Úgyhogy jelenleg nincsen senkim. *Fejezi be a mesélni valót. Az utolsó mondatnál a hangjában szomorúság bújik meg, de érezhetően próbálja ezt leplezni.* - Igazából jó itt lenni. Csak ne történne annyi furcsaság...
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Elemista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 11:57 am

-Köszi kérek és nyugi sok dolgom volt már muglikkal és igen új vagyok .*Ha már a lány nem utálja a hüllőket akkor ismét kiengedi a fára és közben érzi hogy valami a fején van ezért beletúr zöld hajába és kivesz egy legyét és egy megsemmisítő pillantást küld állatkája felé tudja hogy viccnek szánta de akkor is nem most kellett volna amikor éppen beszélget valakivel.És közben elgondolkozik a lány szavain mintha már hallotta volna valakitől ezt a dolgot.*~De kitől na mindegy~ *És akkor beugrik neki Daniel* - És ha nem baj megkérdezhetem hogy mi történt?
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Mutatvanyos
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 11:31 am

- Nagyon aranyos. *Mondja mosolyogva a hüllőre, aztán figyeli, ahogy a fiú elrakja.* - Én csak kijöttem sétálni egyet. Gondoltam körülnézek, hiszen olyan rég mozdultam már ki. Most végre van időm, és tudok gyönyörködni az iskola tájaiban. A borult égben, a fákban, és az eső illatában. *Hogy szavait nyomatékosítsa körbenéz, majd egy nagyot szippant a levegőből.* - Egyébként nem láttalak még errefelé? Újonc vagy? *Érdeklődik tovább, aztán a kabátzsebéből elővesz egy csomag gumicukrot.* - Nem tudom mennyire ismered a mugli édességeket, de ha kérsz gumicukrot, szívesen adok. *Mosolyog, majd megmutatja a zacskót, a fiúnak, aztán kibontja, és kivesz belőle egy szemet, majd elkezdi nyomkodni.* - Tudod érdekes, hogy amióta idejöttem mennyi minden változott... *Jelenti ki elgondolkodva, aztán a szájába dobja a gumicukor darabot.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Elemista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 11:24 am

*Alf kinyitja a szemét egy lányt vesz észre közeledni kicsit feltűnő teljesen rózsaszínben amikor odaér hozzá és viszonnozza a lány köszönését.* - Szia Alfons Gerard Eramíros *Majd ő is a kezét nyújtja .* - És igen az .* majd leveszi az állatot a fáról és a táskájába hajtja ami ott van mellette mert úgy véli hogy még zavarná a lányt a hüllő nem mindenki szeret őket.* - Te mi járatban vagy ilyen hűvösben itt kint?*Alf szereti és bírja is a hideget ezért mint mindig sötétkék farmer és egy fekete ing van rajta .*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Mutatvanyos
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 11:12 am

*A Tölgyesben időző fiú nem sokkal érkezése után énekelgetést hallhat, egy viszonylag szép női hangot, amely néha meg-megcsuklik. Olyan, mintha a lány futna, de nem, csak apró szökkenésekkel közeledik a fiú felé. Téli kabát van rajta, ami kívül rózsaszín, ugyanilyen színű nadrág, és edzőcipő. Nagyon hidegnek érezte ma az időt. Két nyusziját most kivételesen a szobában hagyta.
Amint meglátja a fiút, meg az állatkáját, elmosolyodik.* - Szia. Én Wanda Dorcas Gloria vagyok, naxeldires diákképviselő. Na és te? *Kérdezi, arcán leplezetlen érdeklődéssel, miközben kezet nyújt a fiúnak.* - Na és a kaméleon? Daimón, vagy csak háziállat? *Érdeklődik tovább, látszik rajta, hogy nagyon szeret ismerkedni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Elemista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 11:03 am

*Alf jó szokása szerint egy a bejárathoz távolabbi fánál táborozott le érdekes módon a kaméleonja ami egyben a diamondja is a vállán ül de ezzel most nem foglalkozik másra koncentrál bővebben gondolkozik hogy ilyen jó kis borús időben miért nincs kint senki mondjuk kicsit beljebb van ebben a gyönyörű erdőben de hát ha lenne itt valaki a környékén már észre vette volna.A kaméleont felrakja egy lentebbi ágra hogy nézzen körül és vadásszon magának valami étket még tél előtt úgy is akkor már nem lesz sok friss kaja számára és ezután gondolataiba mélyed.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Yoan Asen

Yoan Asen


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 121
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Druida
Üzenőláda : Tölgyes - Page 14 Tek4f9afa4bbff565501446

Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 1:14 pm

*A világos, szép tölgyerdőben, a lehullott levelek csörgése jelzi, hogy valaki közeledik. Yoan volt az, a fiatal, sovány fiú, nagyon szerette a természetet, de a hosszú utakat nem, ezért mint aki most futotta le a maratont, fáradtan dőlt össze.*
Huh, hát itt lennék. - tekintett körbe a fiú. *Tetszett neki a tölgyes, egyedül volt.*
Így a legjobb. - mondta magában, és leheveredett egy fa alá. *Langyos, de szeles idő volt, a szél zörgette a fék leveleit, itt ott hallani lehetett, hogy lehullik egy makk.
Yoan halk ágzörgésre lett figyelmes, kettő vörös mókus szaladt át a fiú feletti ágon. Yoan elmosolyodott, szerette a mókusokat (Mintha nem szerette volna mindegyik állatot). Szeretett volna egyszer hozzájuk érni, vagy legalább megetetni őket. Pár perc múlva, kis lepkéket vesz észre amint keresztülszánkáznak az erdőn, addig figyelte őket, amíg valami más zaj nem ütötte meg a fülét. Odanézett. Egy hím szarvasbogár caplatott a levelek között, a fiú közelebb ment, szerette az ilyen nagy bogarakat is, csak egy kicsit undorodott attól az ötlettől, hogy hozzájuk érjen, ezért, hát csak tovább figyelte. A bogár nemsokára, meglátta Yoant, és gyorsan csapkodva a kitinpáncélja feletti szárnyait, felrepült, és az erdő belseje felé vette az irányt. Yoan egy ideig, míg látta, követte szemével, de az után feltápászkodott, lesöpörte magáról a leveleket, és elindult visszafelé, az iskolába.
~ Már voltam a vízesésnél, és a tölgyerdőben, ennyi mostanra elég, már nagyon kifáradtam.~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:35 pm

- Nem baj, már megvan. *Nyújtja át neki, majd áttérnek a nyelvekre.* - Nem volt nehéz. A kellő lelkesedéssel nem nehéz megtanulni. *Mosolyog csak úgy, nem pont a lányra, de kicsit úgy nézhet ki.* - Én? Hát, egyszer ugye oroszul, mivel az az anyanyelvem. Tudok még angolul, magyarul, mongolúl is tudok, kicsit törökül. Tudok még lengyelül és ugye bolgárul. *Magyarázza a lánynak és közben a kezén számolgatja, hogy pontosan hány nyelven is.* - Összesen 7 nyelven beszélek. Persze nem mindet tökéletesen, de el tudnék mondjuk egy törökkel beszélgetni kicsit. *Mosolyog ismét csak a semmibe. Aztán szépen eflindulnak Lorr szobájába, és útközben már a bájitalokról beszélgetnek. Lorrnak feltünhet, hogy mennyire vágja ezeket a dolgokat. Hát igen, egy igazi profi.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Tölgyes - Page 14 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:24 pm

*Lorr örömmel látja, hogy Nádja is visszamosolyog rá. Aztán csak figyelmesen hallgatja és figyeli, ahogy épp a kendőjét próbálja megmenteni saját daimónja markaiból.* De tényleg nem fontos. Persze ő is viccesnek találja a helyzetet, ahogy Nádja Ányával vitatkozik.*-Latinul? Azta. Az biztos nehéz lehetett. Én leragadtam a franciánál és az angolnál. Meg egy kicsit értek németül, de ennyi. És te milyen nyelveken tudsz még? Ha csak így megtanultál latinul biztos má nyelvek em jelentenek problémát.Aztán Nádja beleegyezik abba, hogy megnézzék a könyveket, így Lorr elis indul a szobája belé a Nekromata lány mellett. És közben különböző bájitalokat hoz fel témának az erás lány.*

//Köszi a játékot. Smile//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:12 pm

*Nos igen, Nádja mindenre gondol, ha bájitalokról van szó. Ilyenkor mindig nagyon precíz.* - Persze, szívesen megnézem azt is. Szeretem az ilyen helyeket. *Mosolyodik el. Úgy tűnik Lorr most jó barátra lelt Nádja személyében. Bár Nádja sosem ismerné el, hogy ő barátkozik bárkivel is, de mindegy.* - Biztos latinul volt, sokszor úgy írják az ilyen bájitalok hozzávalóit. *Állapítja meg és ugye rá is mutat a latin könyvre. Pont ezért tanulta meg a latint is egyrészt. Mert jól jön a bájitalokhoz, meg azért szereti is ezt a nyelvet.* - Nem éppen. Inkább csak mindenféle bájitalt készítek. *Mosolyog a lányra. A természetgyógyász elég messze áll tőle. Bár semmi baja a természzettel, de a sötét dolgok jobban lekötik őt. Nem hiába Nekromanta, na.* - Azoknak is sok hasznuk lehet. Főleg ha feltöltöd őket mágiával. *Nos igen, ő már mindenben a feltalálást látja. Legalábbis a legtöbb dologban.* - Nem, nem fogja. Ígérem visszakapod, csak elszedem tőle valahogy. *Mondja a lánynak, de most felfelé néz a madárra kicsit morcosan. persze látja benne a viccet, de most nem kéne ezzel szórakozni.* ~ Add vissza Ánya! Nincs is szükséged erre. -Nincs, de vicces volt ennek a lánynak az arca. Nos, ha kiszórakoztad magad, akkor add ide! *Szól a madárra és felnyújtja a bal kezét Ánya pedig beleejti a kendőt.* - Tessék. Remélem nem lett koszos. *Nyújtja át a lánynak a kendőt.* - Most tökéletes lesz. Nagyon kíváncsi vagyok már rájuk. *Mosolyog továbbra is csillogó szemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Tölgyes - Page 14 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 1:51 pm

*Benne fel sem merült, hogy szünetekben is elmehetnének Franciaországba. Úgyhogy ez a hír nagyon felpezsdíti.*-Nahát. Ez milyen jó ötlet. Amúgy is szeretnék megnézni egy elhagyatott családi kastélyt. Esetleg oda is eljönnél akkor velem? Ott meg talán akadhatnál valami érdekes dologra is. Ami szükséges lehet a bájitalok elkészítéséhez. De persze, ha oda nem akarsz jönni akkor majd megyek egyeüdül. Te pedig gyönyörködhetsz a bájitalos könyvekben. Én személy szerint van olyan dolog amire még nem is jöttem rá mit jelenthet. Nem hogy még bájitalt csináljak belőle.*-Értem. Akkor te ilyen természetgyógyász szerűség is vagy?*Aztán Lorr magvai merülnek fel.*-Hogy ezek itt? Jaa. Ezekből csak ékszereket illetve minden egyebet szoktam készíteni. Piszlicsáré dolog a te bájitalaidhoz képest.* Mosolyodik el az erás lány, mikor egyszercsak Ánya, Nádja daimonja szinte letépi Lorr fejéről a kendőt és felreppen vele. Lorr vörös fürtjei pedig kiszabadulnak. Ijedtében tátva marad a szája, de csak ennyit mondd.*-Á, hagydd csak. Már amúgy is melegem volt benne. Ha akarja megtarthatja.* És ismét elmosolyodik. Aztán felajánlja, hogyha Nádja szeretné akár megis nézhetné üknagyanyája köteteit.*-Most esetleg ráérsz? Hogy megnézd az iratokat? Vagy majd inkább máskor?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 1:36 pm

- Nem, csak pár órára kiüti az embert. De olyat is tudnék csinálni. Csak a bájital alapanyagainak az arányait kéne megváloztatni. Tudod, életcélommá vált az évek alatt, hogy tökéletesítsem a bájitalokat. Újakat találok fel, és nem csak olyat ami árt, hanem olyat is ami erősít és gyógyít. *Magyarázza a lánynak és egyre élénkebb lesz. Látszik rajta, hogy imádja a bájitalokat és persze, hogy mindig azt kotyvaszt, szinte már profinak számít.* - Szívesen megnézném mindet, ilyen értékes iratokra régen akadtam már rá. Szívesen elmennék, de szerintem valamelyik hétvégén, vagy valamelyik szünetben is elmehetnénk. *Ajánlja fel a lehetőséget. Őt még az sem zavarná, ha lógnia kéne az iratokért a suliból.* - Minél hamarabb, annél jobb lenne. Minél több időm van a tanulmányozására annál jobb. *Mosolyog a lányra és a szeme ismét csillog. Imádja a bájitalokat, ez egy olyan alkalom számára, ami kihagyhatatlan. Vétek lenne kihagyni.* - Amúgy te milyen magokat szedsz? *Kérdi a lánytól és bár a gondolatai már az iratokon járnak, azért figyel a lányra. Majd hirtelen Ánya károgni kezd, és lecsap Lorr kendőjére. Felrepül vele az egyik fára, kb. 4 méterre fölöttük. Még bent van a határon. Szerencsére.* - Ánya! gyere le onnan! *Kiált rá daimonjára, akit úgy tűnik nem nagyon hatnak meg a gazdája szavai. Persze gondolatban még inkább "áldja" a fán lévő madarat.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Tölgyes - Page 14 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 1:04 pm

*Lorr örül, hogy végre megtalálta a naggyából közös témát és mostmár Nádjának is megeredt a nyelve. *-Hogy altató bájital? De attól ugye nem alszik el valaki örökre?*Kérdi kicsit furcsálkodva. Aztán belegondol abba, hogy üknagyanyja egész életét a bájitalok kikísérletezésével és tökéletesítésével töltötte. És vannak olyen feljegyzések amelyek félig befejezetlenül maradtak. Tehát ez nem egy annyira egyszerű dolog. És ezeket a kincsnek nevezhető iratokat egy teljesen ismeretlennek adja ki? Mindenesetre ő úgysem veszi akkora hasznát, mint ez a lány. Úgyhogy Lorr végül úgy dönt, hogy megmutatja. *-Persze megnézheted. De nálam sajnos csak a töredéke van az összes feljegyzésnek. De ha nagyon érdekel nyáron eljöhetnél velem Franciaországba és az összeset magadévá tehetnéd. Dehát addig még egy csomó idő van és annyi minden történhet. *Majd Lorr belegondol abba, hogy milyen kiszámíthatatlan is a sors. Az is lehet, hogy addig még kiontja valami hevesen dobogó szívét. Dehát ez a jövő zenéje.*- És mikor szeretnéd megnézni őket?* Kérdezi a lánytól, majd mégegy magvat beletesz a fém dobozkájába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 12:49 pm

*Átveszi a talált növényeket és mára le is rendezte a dolgokat. Talán majd még később lenéz a Ködfenyvesbe, vagy valahova növényeket gyűjteni, de egyelőre elég ennyi, ezekből még összeállítja a mérgeket a szobában és el teszi a külön ezeknek szánt bőröndbe. Az altató bájitalát is ki kell majd próbálnia valamelyik szobatársán, mert ez még egy új kreálmánya, szóval nem biztos a működése.* - Igen, hobbi szinten űzöm. Egy csomót hoztam magammal, és itt is készítettem már párat. Mint például a sebgyógyítót, meg az altató bájitalomat. *Mosoly ismét, úgy tűnik a lány megtalálta azt a témát, amitől Nádja szája is kinyílik. A következő szavakra meg már szinte csillog a szeme.* - Tényleg? És esetleg nem nézhetném meg őket? Olyan kíváncsi lennék rá. *Néz Lorra kíváncsian és egyben kérlelően csillogó szemekkel. Nagyon érdekelné őt azok a könyvek. Hisz életcéljává vált, hogy tökélyre fejlessze a bájitalokat. Pont ezért csinál ő maga is, nem keveset szabadidejében.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Tölgyes - Page 14 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 12:31 pm

*Mivel Nádja azt mondja, hogy még kereshet egy pár növényt, Lorr újra nekiáll és talál is még párat, majd odaadja a lánynak. Aztán kiderül, hogy méregnek kellenek a növények. *-Nahát. Akkor gondolom szeretsz bájitalokat keverni. Énis tudok egy s mást a bájitalokról. Az egyik üknagyanyám egy csomó feljegyzést hagyott., amiben érdekesebbnél érdekesebb bájitalok alapanyagai vannak leírva. Én nem sok hasznát veszem. Bár amíg otthon éltem a napjaim ezeknek a könyveknek a tanulmányozásaival teltek. Amíg a többiek rá nem jöttek, hogy mit is csinálok. Néhányat magammal is hoztam ide a nezába.* Aztán Lorr észreveszi, hogy Nádja nem éppen az a beszédes fajta, így végül ő is elhallgat és várja hátha az imént elmondottakra talán reagál majd valamit.* Aztán elővesz a táskájából egy kicsike fém dobozkát. Kicsit hasonlít egy gyógyszeres dobozkához, de mégsem az. Apró magvak vannak benne. Lorraine lehajol és egy a dobozkában lévőkhöz hasnoló magvat tesz bele, majd visszapattintja rá a fedelét és visszateszi a táskájába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 12:18 pm

- Köszi, nem nagyon, csak kicsit gitáron, de az nem nagyon számít tudásnak. *Felel egyszerűen és tömören a lány kérdésére. Nem, nem mert bunkó, egyszerűen csak nem egy folyton letypetyelő ember. Komoly, érett és okos. Ez a három a rá leginkább jellemző szó, meg ugye tömör. Persze ha a lány rájön, hogy melyik is az a téma, amit nagyon szeret, akkor órákig is el tudnának beszélgetni. De kételyes, hogy rájön, mivel olyan egyszerű, hogy már szinte észrevehetetlen.* - Hm... hasonló, szerintem jó lesz. Kösz. *Mosolyog rá a lányra, és a bal kezével beletszi a növényt a táska egyik zsebébe.* - Még olyan 2 db-ot kereshetsz ha akarsz. Amúgy mérgeknek kellenek, de szerintem ez egyértelmű. *Kuncog a lány és 2 db-ot ő is felvesz, de abból az egyik kicsit zöldesebb. Az egy másik fajta növény, amit már könyv nélkül is eflismer. A zöldebbiket, egy másik zsebbe rakja, a feketét pedig a másik mellé. Közben néha átnéz Lorrhoz, hogy ő hogy halad, de amúgy nem szólal meg. Minek?*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Tölgyes - Page 14 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 12:05 pm

*Feltápászkodik a fölről, majd leporolja szürke ruháját. Sajnálattal látja, hogy Nádjának feltűnt, ahogy elesett. Lorr-nak pedig az tűnik fel, ahogy a lány talán egy orosz dalt énekelget. Nagyon szépen csengő hangja van. *-Nagyon szép hangod van. És emellett tudsz játszani valamilyen hangszeren is? *Aztán látja ahogy Nádja megmutatja neki a növényekkel teli könyvet, amelyben egy fekete növényre mutat. Utána pedig megkapja a zsebkendőt. Nem kell sokáig keresgélnie szó szerint maga alatt talál egy ilyen növényt. Felveszi és odaadja a lánynak. Nézd csak ez nem az? *Aztán megkérdezi, hogy keressen e még többet és hogy voltaképp mire is kell neki ez a sok növény.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 11:43 am

*Ánya nem jelez, szóval nyugodtan sétálgat, közben pedig egy orosz népdalt énekelget.*
- Raszvetal ijablonyi igrosu,
Paplolü to malena drekoj,
Vü hagyela, na bereg Katyusa,
Na vörszok i bereg na krutoj.

*Nagyon szép hangja van, főleg így a magas hangokat kiénekelve bizonyosodik be. Néha le-le hajol egy növényért, néhányat visszadob, néhányat eltesz a táskába. Közben meg lapozgatja a könyvet a jobb kezében, hogy biztos az e amier gondol. Ánya károgni kezd mire felkapja a fejét, és összeszűkült szemmel tekint Lorra, aki hamarosan már a lábai előtt hever, egy esés következtében. Egyszerre meglepetten és kíváncsian néz a lányra, de fel nem segítené...* - Szia. Én Nádja. *És részéről ennyi a bemutatzkozás. Nem nagyon érdekli a lány, inkább újra földet pásztázza és egy bizonyos mérge növényt keres. És mivel az már akkor mérgez, mikor hozzá érünk, egy könyékig érő fekete kesztyű van a kezén.* - Segíteni segíthetsz, ezt a növényt keresem, de vigyázz, mert már érintésre mérgez! Szóval adok egy zsepit és azzal fogd, meg, mert halálos a mérge. *Mondja a lánynak és a könyvet is megmutatja, hogy pontosan melyik növénye is gondolt. A táskájából előhalászik egy zsepit és a lány kezébe nyomja, amjd újra keresgélni kezd. Ha a Lorr felállt, akkor ott is megnézi, hátha ott lesz a növény.*
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Tölgyes - Page 14 Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Tölgyes - Page 14 Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 11:03 am

*Tölgyfáért jött ma Lorr a tölgyesbe. Igazából bútorokat akar belőle faragni. Még nagyapjától tanulta annak idején, hogy hogyan is kell. Az erás lány egyáltalán nem profi, de kisebb bútorokat, mint páldául egy szék már ő is el tud készíteni. Természetesen csak kidőlt fákat hord el. Nem lenne szíve, hogy ezeket a még több száz évig élő fákat, kivágja. Amúgy sem favágó. Sétálgat, hátha ráakad egy szép, ámbár a földön heverő példányra. Egy szürke ruhát visel, ami szinte láthatatlanná teszi az erdő sűrűjében ,haját pedig egy kendő leplezi ami hasonló színű mint a ruhája. Ha valaki hátulról látja azt hiheti róla, hogy egy idős hölgy. Azonban előről porcelán arca mindent elárul.. Közben egy halk dallamot dudorászik. A lába elé néz és így próbál nem elesni semmiben. Majd egyszercsak egy különleges kinézetű lányra lesz figyelmes. Valamiféle növényekért hajolgat a tölgyesben. Lorraine csak nézi, nézi nem figyelve a lába elé, így egy hirtelen mozdulatnak köszönhetően már felis esik egy fában, pontosan a másik lány előtt.*-Őőő. Szia. A nevem Lorr.* Habogja Lorr, hátha nem figyelt rá annyira a másik és nem látta meg, ahogy éppen elesik.*-Nem zavarok? Esetleg segíthetek? Ha megmondod mit keresel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 10:50 am

*Bájitalimádó leányzónk most épp a Tölgyesben sétálgat és erősen a talajt figyeli. Megint növényeket gyűjt, és ezt is bizonyítja, hogy egy elég régi és vaskos könyv van a kezében, amiben latinul van írva. A képekből rá lehet jönni, hogy ez egy növény szótár. Most épp mérges növényeket gyűjt, mert pótolnia kell a méreg gyüjtemény elveszett darabjait. De hogy hova lettek? Azt szerintem jobb nem tudni... Közben persze azért pár gyógynövényt is gyűjt, de most inkább a mérges növényeket szedegeti. Oldalán ismét ott van az a fekete táska, és rajta ismét csak a hosszú, fekete ruha van, fekete enyhén magassarkú cipővel. Kissé régies, de hát ez van. Ez az ő stílusa. Ez tetszik neki. Ánya ott repked felette és ha valaki estleg közeledne, akkor károgni kezd, így Nádját most nem lehet meglepni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 7:51 pm

*Észre sem veszi igazából, hogy a fiú nézi, most valahogy nem tűnik fel neki. Nem, nem azért mert megszokta, mert azért mégis csak feltűnik neki. De most nem. A tudatalatti visszahúzódás meg hát olyan várt esemény volt nála. Ritka az olyan ember, akiben megbízik, és még ritkább akit szeret. De a fiú jó úton halad Rosi szíve felé. De ha így halad, lehet, hogy hasmarosan akadályokba ütközhet, mivel azért akárkit nem enged bizalmába.* - Nem rosszak, de én jobban szeretem a Rúnamágiát és a Természetmágiát. *Mosolyog továbbra is. Nagyon jó kedve van, lehet, hogy többször kéne a fiúval lógnia...* - Ez jó ötlet. Szerintem én is megyek veled. Főleg, hogy nincs túl jó időérzékem, szóval lehet, hogy még 11-kor is itt császkálnék... *Mosolyog irónikusan, hisz ez egyszer már megtörtént... Ő a szobájába megy, így ha a fiú is, akkor a Másod emeleten elköszön a fiútól és szép álmokat kíván, majd megy aludni a saját szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tölgyes - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tölgyes
Vissza az elejére 
14 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: