Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tölgyes Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tölgyes Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tölgyes Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tölgyes Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tölgyes Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tölgyes Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tölgyes Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tölgyes Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tölgyes Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Kalandmester
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tölgyes I_vote_lcapTölgyes I_voting_barTölgyes I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tölgyes

Go down 
+94
Jonas Preston
Felicity Artmenson
Johnny Bradburry
Libby McIntyre
Isolda Mahla Tyrphosie
Enrathol Dorhead
Dwayne Brox
Natasa O. Xavier
Demyan Yaromir
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Oswin Baker
Christianna Faraday
Raven Blackmoon
Alise Ellwood
Ariadne Helena Krausheim
Aylan Raven
Reuben Varas
Vígh Nikolett - archívum
Kockadobás
Aeryn Baker
Cassandra Waylan
Nimhue D'Ansoryl
Samantha Radoslava
Felaern Yhendorn
Loriel Eruthalion
Lirian con Silvanas
Calassein el Sirentys
Kara Langlois
Shana Hannah Savitri
Scott André
Játékmester
Hikaru Tudor Patrik
Natanail Yosif
Evangeline Elovics
Yeo Jung-hwa
Shuang Zhen
Natalia Tatiana Ridolf
Anelie Mei Xi
Lizbeth Westlive
Alexandra Voltano
Deyan Serenity
Cat R. Morgan
Artemis Taylor
Nessie di Alsiera
Eldunary Aysa
Villámléptű Athanar
Eira Eilertsen
Aadhaya Surapanani
Alfons Gerard
Yoan Asen
Lorraine Betranche
Shirly Poppy
Candela Martinez
Celine Saldana
Lessien Gloren Doriath
Maria Thekla
Xerxésia Clearwater
Alex Carmelo
Sly Monroe-Peck
Sheila Phelps-Blamely
Hua Xiangfeng
Alex Kerphina
Dmitriy Alvang
Elena Micussion
James Ravenwood
Vaszilij Potrevszkij
Wanda Dorcas Gloria
Nemir Growal
Justyn Wyrzykowski
Hamon Joulice-Melange
Shawn Griffin
Rosetta Waylan
Kaen el Jericho
Regina Ruosin
Cirelin de Sovalon
Anna Ivanov
Isobel O'Shennon
Laura Wylee
Kádár Enikő
Emily Kyra Beawer
Valeriel Ravenwood
Rory L. Milborrow-Quenell
Riel Eruthalion
Penelope Waylan
Gwilim Jan
Szurdok ősi szelleme
Larissa Silber
Lina Wierro
Eryn Souza
Effy Siggers
Eiron Arwel
Salomé de Rosettanni
Kalandmester
98 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tölgyes Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tölgyes 82h3


Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 6:37 pm

*A név hallatán hátrébb megugrom picit, a szívemhez kapva. Minden emléket felidéz bennem.*
- Felicity Artmenson? *kérdezem halkan, meglepődve, miközben érzem, hogy a kellemes, s kellemetlen gondolatképek egyaránt átjárják agyam minden zugát. Az első találkozásunk, az első óra, amin együtt veszünk részt, később a lovardai eset, most me.. Most meeg ez!*
- De, az volt, amíg nem látogattam el egy szépségszalonba. Borsós árért ugyan, de olyan módszerrel alakítottak át, aminek ez lett az eredménye *magyarázom, a módszer amúgy nem több egy profi átváltoztató italnál, amit ha megiszik az ember, olyanná válhat külsőleg, amilyenné szeretne, azonban a hatása végleges, ha csak nem iszol meg még egy ilyet belőle, amit hát.. Én tuti nem teszek meg, jó úgy a külsőm, ahogy.*
- És te... Nem néztél ki másképp? No és mi ez a félénkség?
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 6:27 pm

* Meg is történik az a bizonyos bemutatkozás, csak előtte még meghajol előttem. Ezt egy kicsit furcsának tartom, mert nem sokan szoktak csak így random hajolgatni egy idegen előtt, de tekintve, hogy ő valami japán családból származik, kevésbé zavar. Én is meghajolnék, csak tartok attól, hogy idiótának nézne, aki totál el van veszve a világban és azt csinálja, amit másoktól lát. Szóval meghajol és bemutatkozik... Rögtön döbbent arckifejezésre váltok a név hallatán. Hiroshi...Haku... Ekkor döbbenek rá, hogy egy nagyon kedves barátnőm neve ez, de az előttem álló személy nem igazán hasonlít rá. Csak bátorkodok én is bemutatkozni és feltenni azt a bizonyos kérdést.*
- Felicity Artmenson... ő pedig a daimonom...Kirtel. Régebben a hajad nem kékes színű volt? * akadozok, mert még nem igazán tudtam felfogni, hogy mégis ki az, akivel társalgok jelen pillanatban. Kirtel eközben leül mellém és csillogó szemekkel néz fel ránk. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tölgyes Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tölgyes 82h3


Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 6:21 pm

*Régi szokás, hogy meghajlok az emberek előtt üdvözlés gyanánt, csak leszoktam róla, amióta itt vagyok. Látom nap, mint nap, hogy a többiek sem teszik, nekem viszont nem gy kéne cselekednem, mert hát... Mégis csak japán vagyok, az pedig egy hagyományunkhoz tartozik. Szóval mélyen, elől összekulcsolt kezekkel hajolok meg, miközben hangosan bemutatkozom.*
- Hiroshi Haku vagyok, na és te? *kérdezek vissza mosolyogva, a fülem mögé tűrve egy kósza tincset. Nem akarok egoistának vagy dicsekvőnek tűnni, de szerintem még normálisabban is nézek ki így. No mindegy, ami a lánykát illeti, szimpatikus, csupán még nem ismerem eléggé. Vagy mégis? A tekintete valamelyest ismerős, talán a csillogása, azonban más aligha. Még csak futópillantásban sem láttam még itt.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 6:15 pm

* Ahogy a szőke diáktársam közelebb jön hozzám és leszólít, máris elfog egyfajta ijedtség. Mit mondjak? Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve, egyszerűen nem tudok megszólalni. Csak állok ott, mint egy fa, még Kirtel erős cibálására sem reagálok igazán. Na szép, mit ne mondjak. A diáksegéd, aki fél a többiektől... Rettenetes mennyire más lettem. Ez katasztrófa, és szegény Kirtelt sajnálom igazán, mert neki kell eltűrnie ezt a folytonos emberfóbiámat.*
- I-igen... Fogjuk rá... Diáksegéd vagyok, úgyhogy egy ideje már ide járok. * nyitom ki a számat végre, mert ennek a lánynak sem lenne jó, ha csak bámulnék rá szótlanul.* - Hogy hívnak...? * intézem felé a kérdést kicsit bátrabban, persze azt a pár lépés távolságot tartom. Félek, hogy elszúrok valamit és megutál... Szimpatikus egy lánynak tűnik, ráadásul az ő haja is szőke, ami kicsit több bátorságot pumpál belém. Türelmesen várom, hogy az előttem álló szőkeség válaszoljon. Ide-oda billegek idegességemben, csoda, hogy nem piszkálom a kezemet, mert mostanság ez is előjött rajtam.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tölgyes Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tölgyes 82h3


Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 6:07 pm

- Régóta jársz ide? *kérdezem kíváncsian. Nem akarok nagyon befurakodni a dolgaiba, esetleg olyat kérdezni ami neki kellemetlen, egyszerűen hajt az érzés. Mostanság nem mindig akad társaságom, csak néha, így egy kicsit magányosnak érzem magam, de amikor van kivel beszélgetnem, hát szívesen fogadom. Már nem vagyok olyan félénk, de túlzottan bátornak, vagy merésznek sem írnám le magam. Tudom, hogy közben a sas figyel, még azt is elcsípem szemem sarkából, ahogy tekintetét arra a hófehér rókára tapasztja.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 6:01 pm

* Megállok Kirtel szavai hallatán. Így hátulról nem ismerem fel a leányzót, úgyhogy nem is igazán merek odamenni hozzá. A kis róka csak kíváncsian pislog, majd egy sas kiáltásra összerezzen, velem együtt.*
~ Mi a frász volt ez? ~ * akad ki daimonom, s lábam mögé kuporodik. Én csak megingatom a fejem és nyelek egyet. Nem ismerem a madarak hangját, így ezt sem tudom beazonosítani. Még pár percig ott állok Kirtellel együtt, tökre lesokkolt állapotban. ~ Kellett nekem ide jönnöm...~ szajkózom magamban, aztán meghallok egy kissé ismerős hangot. Rögtön fel is pillantok -mert ugye eddig a talajon találtam valami érdekesnek mondhatót - és lám, a szőke diáklány áll előttem.*
- Ü-üdv... * szólalok meg bátortalan hangon, közben Kirtel megy közelebb a lányhoz.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tölgyes Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tölgyes 82h3


Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 5:55 pm

*Annyira elbambulok, hogy csak Riel hangja kelti fel a figyelmem. Ráemelem tekintetem a sasra, aki az egyik közeli fa lombjai közt húzza meg magát.*
~Hé, őt ismered?~ *kérdezi, egy irányba fordítva fejét. Arra fordítom tekintetem, ekkor pillantok meg egy hozzám hasonlóan szőke lányt. Nem ismerem még, lehet hogy új diák. Rövid ideig fürkészem, majd RÁ pillantok.*
~Nem, deee most megfogom. Jössz, vagy maradsz?~ *kérdeztem vissza, mire a reakció egy egy hangú "sashang" volt. Vállat vonva indulok oda, s csak pár lépéssel előtte állok meg.*
- Szia! *köszönök rá, megeresztve egy széles, magabiztos mosolyt.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 5:46 pm

* Még a hét elején sikerült visszaérnem a suliba. Kissé csalódott vagyok, mert nem találtam semmi használható infót a szüleimről, csak annyit tudtam meg, hogy már rég elköltöztek. Szörnyű... De mindegy is, örülök, hogy itt vagyok és végre elmúltak a joghurtos tócsák. Nem tudom, hogy hogyan fognak fogadni a többiek, mert be kell, hogy valljam megváltoztam. Ez a pár hét elég volt ahhoz, hogy átformáljam a személyiségemet. Viszont sokak tuti ki fognak akadni. Bátortalan lettem, aki csak a nagyon szorult helyzetekben engedi el magát igazán. Nem is vagyok már annyira társasági ember, jobb szeretek egyedül lenni a daimonommal. Apropó, most, hogy ilyenné vált a személyiségem, ő is jobban odafigyel rám. Mint egy kis őrző, de tudom, hogy ő csak a lélekmásom. Kirtel slattyog mellettem, ahogy megközelítjük a már jól ismert tölgyest. Szép kis emlékek fűznek ehhez a helyhez, de ezeket most nem akarnám feleleveníteni. Farmerdzseki, sál, fekete szoknya és térdig érő csizma. Hideg van, azért vettem fel ezeket a göncöket, bár az tény, hogy a szoknya most nem igazán illik ebbe az évszakba, de csak nem fogok halálra fagyni.*
~ Van ott valaki! ~ * hívja fel figyelmemet Kirtel, mire én is abba az irányba nézek. Egy szöszke diáklányt veszek észre, arcát nem látom, mert háttal áll.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tölgyes Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tölgyes 82h3


Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 5:31 pm

*Zsebre vágott kezekkel sétálok a Tölgyes fái közt. Barna rövid kabátommal csakúgy beleolvadom a kora őszi környezetbe. Színe olyan, mint a fatörzséké, testhez álló macskanadrágomé ugyanennek a világosabb árnyalata, egyedül tornacsukám lóg ki a sorból, ami halványlila. Már lehullott néhány falevél, azokon lépkedek, lehorgasztott fejjel. Cipőm orrát bámulom, miközben elgondolkodom. Untam a régi külsőt, így kicsit változtattam rajta az elmúlt napokban, ahogy a jellememen is. Bátrabb vagyok, ha nem is oly' nagyon, belehúzok a tanulásba, ugyanakkor Velük is foglalkozom, ha mód adódik rá.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Tölgyes Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes Tek502a0ec3166100392434

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 12:24 pm

* Kissé lebiggyeszti ajkait ahogy Pat visszautasítja a magázódást. Pedig már teljesen beleélte magát a fiú.* - Hát jó, de akkor én meg kislányozni foglak. * Vonja fel egyik sötét szemöldökét és kíváncsian fürkészi Pat arcát, hogy vajon mit szól a hallottakhoz. A tengerben fürdetés úgy tűnt nem csak neki furcsa és Pat is rákérdez, hogy hogyan is kell ezt most értelmezni. Kíváncsian hallgatja Sophiet, csak közben belerondított a göndör hajú lány hangosan korgó gyomra. Linc sem reggelizett, magára nem nagyon szokott időt fordítani, de azért mégis kéne táplálkozni, úgyhogy részéről rendben van az ötlet.* - Jó ötlet. Tudok erre egy büfét.. És lám csak, térkép nélkül is oda találok. * Mondta és, ha a többieknek is tetszik az ötlet akkor együtt elindulnak a tölgyesből. Közben Sophie még mindig azon aggódik, hogy barátosnéje, nehogy rájöjjön, hogy cigizik. Pontosabban azt már tudja,hogy nem szégyell a dobozért nyúlni, csak, hogy íly gyakran űzi a káros szenvedélyét nem. Lassacskán az erdő széléhez érnek és Sophie elköszön.* - Máris menned kell? * Kérdi meglepetten, de a fáradtságot nem lehet egykönnyen legyűrni és a lány máris a kúria felé veszi az irányt. Linc csak nézi a lány hátát és lobogó hosszú fekete haját.* - Majd akkor találkozunk. * Int neki aztán Pattel együtt elindulnak a büfé felé.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tölgyes Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 12:00 pm

-Ha Haku megtudja hogy megint cigizek akkor kirepül velem a temger fölé és nem szeretnék se repülni sem úszni. *magyarázom. Linc -nek csak bólintok az ötletére mert én is kíváncsi vagyok rá hogy rajzol. *-Am köszönöm én inkább megyek lepihenek mert nem aludtam valami sokat, de ti érezétek jól magatokat... *mondom ahogy felkelek és leporolom a ruhám. *-Sziasztok, majd még találkozunk. *indulok el. *-Szia Linc.*köszönök el tőle külön ahogy mellé érek. Rámosolygok majd folytatom utam hogy szobámba menjek.*
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Tölgyes Nincskaszt

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 11:46 am

Hogy én magázzalak? Még mit nem. *Nevet rá Lincre, majd amikor majdnem pontos leírást kap Hakuról, elmosolyodik. Szóval akkor egy félig gonosz angyal, aki tengerbe fürdeti a lányokat? Ez sehogy sem fér össze, na de mindegy is. gyomra egy nagy kordulással jelenti, hogy Parice elfelejtett reggelizni, majd ő mosolyogva válaszol is neki, amitől egy kicsit bolondnak is nézhetik, de nem nagyon érdekli.* -Szóval én egy picikét kezdek éhes lenni, úgyhogy esetleg arra gondolta, hogy mi lenne, ha persze csak ha.. *habozik és kerülgeti a kását, aztán végül kicsit sem nőiesen kiböki.* -Menjünk kajálni. Fizetem én, csak legyen aki velem tart, mert utálok egyedül táplálkozni, na meg persze ég nem jöttem rá, hogy hol lehet jókat kajálni, a jégvilágot leszámítva, szóval esetleg navigálhatnátok, ha kikerültünk innen. *mondja el tőle megszokott rövid monológját, egyszerűen imád beszélni.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Tölgyes Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes Tek502a0ec3166100392434

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 11:37 am

* Ő is hallotta már a "nem tesz jót az alakomnak" kifejezést lány szájából, de volt aki pont amiatt űzte a káros szenvedélyt mert meggyőződése volt róla, hogy vékonyít és elveszi az étvágyát. Mindegy is, szerencsére neki nincsenek gondjai az alakot tekintve, bár, ha lenne sem biztos, hogy foglalkozna a fitten tartásával. Linc inkább amolyan önpusztító természetű és soha nem érdekelte a saját testi épsége. Kiderül közben, hogy Patrice 20 éves, úgyhogy Linc-re bizony ráillik a vén jelző.* - Oké.. Akkor asszem bele kell törődnöm, de akkor tessék magázni engem. * Viccelődik. A Haku-s kérdésre nem felel, azt Sophie úgy is jobban tudja. Linc még csak párszor látta, annyira nem ismeri. Linc aztán Sophieval együtt rágyújt , és emlékszik, hogy már említette a tengerben lubickolást egyszer, de azóta sem fejtette meg, hogyan is érti a lány a dolgot.* - Tengerben lubickolni? Hogy érted? Megfürdet a sós vízben, vagy mi? * Kérdi halkan felnevetve és elképzeli a szituációt.* - De ne aggódj, tőlem nem tudja meg. * Kacsint rá cinkosan.* - Oké akkor majd sort kerítünk a rajzmutogatásra, nekem is van egy két rajzom. Jobban mondva ilyen mérnöki munkáknak tűnő tervezetekkel bajlódok, ha éppen nincs jobb dolgom. Most egy zeppelint csináltam a minap. * Felcsillan a szeme, ahogy visszagondol művére, bár utólag már nem is tetszett neki annyira.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tölgyes Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 11:26 am

*Mosolyogva hallgatom a beszélgetésüket de fél szemmel Linc-et figyelem. Patrice nem kért a kínált bűzrudacskából, de link szivesen fogadja, és hozzá teszi hogy elmondja Hakunak. *-Csak azt ne! Ha megtudja a tengerben lubickolhatok. *ijedek meg. És nagyon remélem hogy csak viccel. *-Jó majd egyszer megmutatom a rajzaimat. Mondjuk egyik se nagy szám.*teszem hozzá, vállrándítva. *-Két vénség. *vigyorgok rájuk. *-Én csak 19 vagyok.*vigyorogtam tovább majd Pat rákérdez ki az a Haku. *- Egy aranyos és kedves fél-angyal, de ha megtudja hogy megint rágyujtottam mehetek úszni a tengerben. *magyarázom a helyzetet. *
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Tölgyes Nincskaszt

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 11:15 am

-Nem kérek, köszi, nem dohányzom. Nem tesz jót az alakomnak. *Nevet fel, mostanában minden nőtől, legalább is majdnem minden nőtől ezt hallja. Egyszerűen nem érti, minek ennyire vigyázni, ő sem tesz semmit szépsége érdekébe, csak egyszerűen szép, na meg mérhetetlenül szerény. Szóval a cigi visszautasítása után Exan felé fordul, majd eszébe jut, hogy a vén róka alliteráció, vagy mi a szösz nem tőle hangzott, el, de most már megpróbál jól kijönni a helyzetből.* -Na tessék, én 20 éves vagyok, és kevesebb, mint egy hete járok az iskolába. Akkor hozzám képes igen is vén róka vagy! *Neveti el magát, majd egy picit morcos lesz, amikor Lincoln nem akar leülni, pedig tiszta ruhát vett fel, és tisztán emlékszik, hogy zuhanyzott reggel. Akkor viszont nem érti mi lehet a probléma, de úgy dönt, nem kérdesz rá, inkább felteszi azt a kérdés, ami már régóta ücsörög a nyelve hegyén.* -Ki az a Haku? Sokadjára hallom ezt a nevet, és még mindig nem volt szerencsém, vagy balszerencsém találkozni vele, és már nagyon meg szeretném ismerni. Egyszerűen tetszik ez a név. *Neveti el magát ismételten. Azt hitte, nehezen fog beilleszkedni, ehhez képest állandóan jó kedve van, ami jó pont az iskola javára, érzi, hogy itt van jövője.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Tölgyes Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes Tek502a0ec3166100392434

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:59 am

* Miután végre eléri az erdő szélét meghallja a két lány diskurálását és csatlakozik hozzájuk. Kissé fájlalja a bokáját ezért illeg egyensúlyt keresve, de nem tesz említést a tölgyesben tett kalandjáról. Patrice int neki, hogy üljön le közéjük, de Linc inkább tovább ácsorog. Egy azért mert nincs nő aki ruhát mosson rá, és így nem szívesen piszkítaná be, másrészt pedig egyik kedvenc fekete farmere van rajta, inkább keres valami sziklát amire lehuppan. Patrice kérdésére csak mélyen sóhajt és felnéz az égre.* - Ne is kérdezd. Nem csak az iskola de a tölgyes is kész labirintus. * Avagy valljuk be, hogy csak ő nem tudja mi merre. A vén rókára odakapja a fejét a göndör hajú lányra. Mondott volna ilyet? Nem emlékszik, mindenesetre mókásnak találja az elhangzottakat, úgyhogy elmosolyodik.* - Csak nem éppen erdőjáró. Amúgy meg. * Itt megigazítja a mellényét és lesöpri róla a nemlétező piszkokat.* - 23 éves vagyok, kikérem magamnak a vééén jelzőt. * Mondja csibészes mosollyal az arcán, aztán felfigyel valami képbe nem illő illatra.* - Cigi füstöt érzek? Megint bűnöztél Sophie? Ejj, ha ezt elmondom Haku-nak. * Csóválja a fejét tettetett komolysággal aztán elvigyorodik. A lány kezében bizony ott virít egy szál cigi és meg is kínálja őket. Linc is elvesz egy szálat és miután megköszöni rá is gyújt, miközben válaszol Sophinak.* - Hát nem vagyok egy természetjáró, sőt inkább rontom a természetet az önpusztító életmódommal. * Megigazítja fekete tincseit, a térkép készítésre pedig hevesen bólogat.* - Térkép nem kell, de kíváncsi vagyok, hogy rajzolsz, úgyhogy azt hiszem élek a lehetőséggel. * Kacsintott egyet aztán mélyen letüdőzte a füstöt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tölgyes Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:46 am

*Rá mosolygok a lányra. *- Mondjuk én se járok ide túl régen. Amúgy eddig hogy tetszik a hely? *kérdezem kíváncsian majd újabb szál cigire gyújtok. *-Remélem nem zavar. *nézek Patrice-ra. Majd megpillantom Linc-et. *-Szia. Nem tévedtem el csak egy olyan helyet kerestem ahol Haku nem talál meg olyan könnyen. *mosolygok rá kedvesen. Örültem a fiú érkeztének mert mellette mindíg jó a kedvem. *-Kér valamelyikőtök? *nyújtom a cigis dobozt, majd ha kiszolgálják magukat elteszem. *-Nem vagy egy természet járó típus ugy e Linc? *mosolygok rá. Vicces bele gondolni hogy képes volt eltévedni. *-Ha akarod csinálhatok egy térképet.*viccelődök ahogy Ő szokott velem.*
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Tölgyes Nincskaszt

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:36 am

Igen, ami azt illeti, csak pár napja járok ide. *-Válaszol a lány kérdésére, aki furcsán sóhajtozik. Amikor szinte a semmiből előtűnik egy ismerős hang, és ráköszön, viszonozza a köszöntést és int a srácnak, hogy csatlakozzon.* -Hello, Linc. Nem ülsz le ide közénk? És hogy sikerült eltévednek? Pedig te vén róka vagy, ahogy mondtad *Nevet egyet a srácra*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Tölgyes Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes Tek502a0ec3166100392434

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 10:22 am

* Adjanak egy térképet. Rugdosott maga előtt egy kavicsot a morózus hangulatú fiú. Már nem is tudja hány kört járt a ködfenyves fái közt, de bizony eltévedt. Nem elég, hogy az iskola is egy valóságos labirintus, már az erdőben sem sétálhat beljebb anélkül, hogy eltévedne. Csupán az erdő széléig akarna eljutni, de a már harmadszorra látott magyalbokor és félig kidőlt fa arról árulkodik, hogy csak a köröket járja a fiú. Tarkó vakargatva fordul körbe és másodszorra is belebotlik abba a mély gödörbe amivel ma már nem akart találkozni. Szerencsére meghallja diáktársai ismerős hangját. Mindkét lány hangját egyből felismeri, jó a név és arc memóriája is. Eltolja a képbelógó tölgyfa ágát és már meg is pillantja társalgó diáktársait. Ennek igazán örül, ezért kilépve a tölgy kellemes árnyékából közelebb sétál hozzájuk.* - Sziasztok, Patrice és Sophie. * Köszönti őket, aztán körbenéz az erdőségben hetykén zsebre tett kézzel.* - Majd egy órája próbálok kijutni innen. Nem a legjobb a tájékozó képességem. * Nem egy erdőjáró tünde a fiú, neki más jó tulajdonságai vannak.* - Csak nem ti is ugyan abba a gödörbe estetek amibe én? * Kérdi a szó legszorosabb értelmében, bár a lányok nem tudhatják mire gondolt a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tölgyes Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 8:53 am

*Ahogy magamban ücsörgök és dúdolgatok mellém lép egy zöldruhás lány. Felpilladmtok rá majd biccentek.*-Szia nyugodtan. Én Sophie vagyok. *válaszolom mosolyogva majd eloltom a cigit. *-Új vagy itt? Még nem láttalak.* mondom neki ahogy ismét hátra dőlök. Haku-n és Felicity-n kívül nem igazán szoktam beszélgetni. De ideje lenne változtatni ezen. Kicsit elmerengek a dolgokon majd nagyot sóhajtok. *~Mit tegyek? Miért kell mindennek ilyen nehéznek lennie?~*gondolkodok magamban, és ismét nagyot sóhajtok.*
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Tölgyes Nincskaszt

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 8:43 am

*Nellond után épp ideje lenne a birtokot is megismernie. A hűvös időre való tekintettel egy zöld alma színű rövid ruhát vesz fel, hozzá pedig egy strandpapucsot. A múltkor ajánlották neki a tölgyest, hogy mindenképp látogassa meg, épp ezért arra veszi az irányt. Vagy a hétvége, vagy a korai idő miatt, de nem találkozik senkivel, egy ázsiai lány kivételével, ő is egy fa tövében ücsörög. Odalép hozzá és egy nagy mosoly kíséretében ráköszön.* -Szia. Patrice vagyok. Zavarhatok egy kicsit?
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tölgyes Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 8:03 am

*A kusza álmaim miatt megint nem aludtam semmit. Komolyan kezdek aggódni. Kivándorlok a tölgyesbe hogy nyugalomra leljek. Megígértem Hakunak hogy nem gyújtok rá de nagyon kezd elvonási tüneteim lenni. Miután a konyhában jól bekávéztam alig várom hogy rágyujtsak. Egy tisztáson leülök egy fa tövébe és hátamat a törzsének támasztom. Miután rágyujtok az eget bámulom. Nyugalom van és még annyira meleg sincs. Nagyot sóhajtok majd egy régi kínai dalocskát kezdek dúdolni. Minden elalvás előtt ezt dudoltam Aangnak. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tölgyes Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tölgyes 82h3


Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 12:29 pm

[Sophie]

*Kis ideje lépteket hallok magam mögül, mintha valami követne. Nem tudom mi, vagy ki az, mert nem nézek hátra, inkább csak előre. Sikeresen nekimegyek a fának, majd az ismerős alaknak is, akivel együtt sikeresen leesem. Feltápászkodom, ekkor veszem csak észre, hogy Sophie az, akinek épp a hátán ülök.*
-Jajj ne haragudj! Jól vagy ugye? *kérdezem aggodalmasan, majd meg sem várva a válaszát, felhúzom őt és leporolom. Igazán nem akartam így letarolni, remélem nem haragszik rám miatta.*
-Há-hát.. semmi különös, csak gondoltam, repülök egyet! *mondom zavartan. Nem akarom ráhozni a frászt, zargatni egy olyan alakkal, akiről én sem tudom, hogy ki-, vagy miféle, csak azt, hogy a nyomomban volt, de már nem hallom a lépteket. Minden bizonnyal odébbállhatott. *
-De ha már így összefutottunk, mehetnénk a tengerpartra. Ha gondolod persze. Várni foglak odalent! *mosolygok rá, majd egy kedves öleléssel búcsúzok tőle, és már rohanok is a kúriába, hogy összeszedjek pár holmit. Nem tudom, hogy csak hallucináltam -e, de reméltem, hogy csak ez a helyzet. Meleg van, le kell hűtenem magam. Egy kis fürdőzés biztosan segítene ebben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 11:59 am

[Jonas]

*A komoly nézésre csak a szemeimet forgatom. Tudom, hogy nem veszi komolyan amit mondok, és meg van róla győződve, hogy ez ilyen családi dolog, meg minden... áh, mindegy is. Más kérdés, hogy tényleg ügyes vagyok, de előbb harapnám le a nyelvem, minthogy ezt bevalljam neki. Valahogy így alakult ki a dolog, apa, meg minden miatt. Nem akarom, hogy tudják, mire vagyok képes, hogyha eddig nem volt rá kíváncsi.* - Persze, szem előtt voltak... de it bárki belekeveredhet bármibe. Meg kell húzni magad amennyire tudok. *Fintorgok. Igazából annyira nem szívderítő ez az iskola, a halálozási statisztikákkal meg egyebekkel, és valamiért mégis itt vagyunk. Mintha direkt kínoznánk magunkat. Öngyilkosság. Na nem mintha Andie meg a testvéreim nélkül mehetnék bárhova is... Akkor már inkább legyek itt megvédeni őket.* - Áh, Polly? *Tornáztatom az agyam, de nem nagyon ad ki semmit. Jonas úgyis annyi csajjal van, hogy jegyezném meg mindnek a nevét? Csoda, hogy ő tudja.* - Ő melyik is? *Kérdezem végül, hátha azért már láttam vele. Aztán utána indulok, és újra szemforgatok.* - Attól még meg tudom védeni magam. Nem kell nekem semmilyen őrszem. Hogyha gond van, és nem tudom egyedül megoldani, szólok. *Ígérem, hiszen azért mégis egy család vagyunk, ha valami nagyon félremegy, úgyis hozzájuk futok majd. Máshoz nem is nagyon tudok.* - Pár állam? Nem Amerikában vagyunk, Jonas. Hol lesz pontosan a koncert? *Más kérdés, hogy nem is nagyon hallgatok U2-t, de a koncert az koncert. Hangulat. Persze koncert itt is van elég, ahhoz nem kell utazni, de ha már felajánlja... akkor gondolom úgyis ő fizeti, vagy apa.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tölgyes Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 11:49 am

*Álmóban egy ismeretlen helyen találtam magam. Nem tudom hol lehetek de megnyugtató a hely. Tigrisem és én egy fa alatt ücsörgünk és mikor kicsit távolabbra tekintek kisfiamat látom egy férfival játszani. Nem az apja. Nem hasonlít rá. Ismerős az alak de nem ismerem fel mert mire megfordulna az álom szerte foszlik.Egy nagy csattanás és léptek ütik meg fülemet. Mikor kinyitom a szemem Hakut látom meg felém repülni. *-Haku lassíííts! *kiáltok rá de késő mert nekem jön és lezúgunk a földre. Én hasqa érkezem még Haku a hátamon landol méretes szárnyaival betakarva engem. *-Neked is szia.*nyöszörgő és érzem hogy mindenem egyben van szerencsére.*-Történt valami? *kérdezem még mindíg a földön fekve. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tölgyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tölgyes
Vissza az elejére 
1 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: