Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Tölgyes - Page 2 I_vote_lcapTölgyes - Page 2 I_voting_barTölgyes - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Tölgyes

Go down 
+94
Jonas Preston
Felicity Artmenson
Johnny Bradburry
Libby McIntyre
Isolda Mahla Tyrphosie
Enrathol Dorhead
Dwayne Brox
Natasa O. Xavier
Demyan Yaromir
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Oswin Baker
Christianna Faraday
Raven Blackmoon
Alise Ellwood
Ariadne Helena Krausheim
Aylan Raven
Reuben Varas
Vígh Nikolett - archívum
Kockadobás
Aeryn Baker
Cassandra Waylan
Nimhue D'Ansoryl
Samantha Radoslava
Felaern Yhendorn
Loriel Eruthalion
Lirian con Silvanas
Calassein el Sirentys
Kara Langlois
Shana Hannah Savitri
Scott André
Játékmester
Hikaru Tudor Patrik
Natanail Yosif
Evangeline Elovics
Yeo Jung-hwa
Shuang Zhen
Natalia Tatiana Ridolf
Anelie Mei Xi
Lizbeth Westlive
Alexandra Voltano
Deyan Serenity
Cat R. Morgan
Artemis Taylor
Nessie di Alsiera
Eldunary Aysa
Villámléptű Athanar
Eira Eilertsen
Aadhaya Surapanani
Alfons Gerard
Yoan Asen
Lorraine Betranche
Shirly Poppy
Candela Martinez
Celine Saldana
Lessien Gloren Doriath
Maria Thekla
Xerxésia Clearwater
Alex Carmelo
Sly Monroe-Peck
Sheila Phelps-Blamely
Hua Xiangfeng
Alex Kerphina
Dmitriy Alvang
Elena Micussion
James Ravenwood
Vaszilij Potrevszkij
Wanda Dorcas Gloria
Nemir Growal
Justyn Wyrzykowski
Hamon Joulice-Melange
Shawn Griffin
Rosetta Waylan
Kaen el Jericho
Regina Ruosin
Cirelin de Sovalon
Anna Ivanov
Isobel O'Shennon
Laura Wylee
Kádár Enikő
Emily Kyra Beawer
Valeriel Ravenwood
Rory L. Milborrow-Quenell
Riel Eruthalion
Penelope Waylan
Gwilim Jan
Szurdok ősi szelleme
Larissa Silber
Lina Wierro
Eryn Souza
Effy Siggers
Eiron Arwel
Salomé de Rosettanni
Kalandmester
98 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Nincskaszt

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 10:01 pm

First topic message reminder :

*Alexander és Liloo találnak egy furcsa kis követ, Rosita és Salomé egy jobban csillogót, Chleo pedig egy különösen értékes tárgyat talált ott lent. A diákok ezek után visszamehetnek a kúriába.*

//Az álomrabló csillámköve: +1 minden halottakkal és túlvilággal kapcsolatos dobáshoz.
Az álomrabló holdköve: +2 minden halottakkal és túlvilággal dobáshoz, ezen felül minden ilyen dobást kétszer dobhatsz, és a jobb érték számít.
Az egyedi tárgy ki lesz dolgozva.//
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Tölgyes - Page 2 82h3


Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 11:37 am

*Idegesen szlalomozom a fák között. Mögöttem szapora lépteket hallok, mintha valaki futna, egyre gyorsabb iramban. Egy pillanatra hátrapillantok vállam felett, hogy felmérjem a helyzetet, aminek köszönhetően ügyesen nekicsapódom egynek. Pár percre csak egy helyben lebegek, mert lebénulok a hirtelen ért ütés miatt, ami a homlokomat és az arcomat is éri. Kezeimbe temetem, ezzel olyan látványt nyújtva, mintha csak sírnék, pedig nem ezt teszem. Egyszerűen csak sajog és elönti a pirosság. Figyelnem kéne egy olyan helyen, ahol sok a fa, mivel a tölgyesben vagyok. Kis idő után felkapom fejem. Ismerős alakot pillantok meg az egyik ágán. Mivel közelebbről és közelebbről hallom azt az idegent, minden erőmet összeszedve repülök oda hozzá. Kék rövid farmert és barna toppot viselek ma. A lábaimon nincs semmi, hogy ezáltal halkabban tudjak itt közlekedni, másrészt azért, mert bármit is vennék fel, csak megsülne benne, mivel elég meleg van -megint.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 11:24 am

*A nagy meleg elől a tölgyesbe menekülök. Egy idő után leültem egy tisztáron és egy fa tövében lefeküdtem. Fekete rövidnadrág és egy fekete top van rajtam. Zsebemből előhúzom a szivarkát és rágyujtok mivel nem lát senki. Így zavarni se fog senkit a cigizek. Ahogy az eget figyelem erősen elgondolkozom hogy mit kéne kezdenem az életemmel. Hisz egész eddigi életemben tanultam és a szabájoknak éltem. Amiből már nagyon elegem van. *~Egy kis bulizás és züllés rámférne, és Hakunak igaza van. Attól hogy van egy fiam élhetem a magam életét hisz ő jó helyen van vigyáznak rá és mindent megkap. Mellettem nem lenne jó élete. ~*Gondolkodom majd nagyot sóhajtok mert másra dolgokra vagy is inkább valakire terelődik a gondolatom. Gondolkodás közben nem is tudom mikor de elalszom.*
Vissza az elejére Go down
Jonas Preston
Diák
Jonas Preston


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 54
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Jos

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 7:31 pm

*Egy pillanatig komolykodva bámulok a hugomra, mint akit ténylegesen érdekel a biológia magyarázat, aztán sután elmosolyodom.* - Csak példának szántam, hogy szerintem ügyes vagy. Ha nagyon ellenzed, hát legyen. *Nem erőltetem tovább a dolgot, már az is csoda, ha az öcsémet rá lehet nagy ritkán venni, hogy foglalkozzon a dolgainkkal. Lory esetében nem akarom olyasmire kényszeríteni, ami nem az ő világa. A kérdésére ellenben bólintok, és a sötét fákat figyelem, sosem árt az óvatosság. Végül csak ösztönösen rápillantok a mobilomra, mintha túl sok barátom lenne. Pollyval egyébként most webkamerán keresztül diskurálunk, így amit most teszek pótcselekvés.*
- A legerősebbek közül? Talán pont ez lett a vesztük. Szem előtt voltak asszem. Nem ismertem őket, de Polly hallott rólunk. *Ravaszul somolygok egyet, hiszen elszóltam magam.* - Majd bemutatom, aranyos lány.
*Besorolok mellé, és megindulok az egyik ösvényen. Mindig ilyen kis makacs volt, nem nagyon fogadta el, ha szerettem a látóteremben tudni* - Mindig te voltál a társaság közepe, de azért mégiscsak az én hugom is egyben. Ennyi. Ha már kimondatod velem.
*Hallgatok el, mert nyilván nem akarom, hogy megtudja a telefonos megoldásomat, talán jobb lenne kitérő válaszokat adnom* - Csak annyit mondtak, hogy valahol itt lehetsz a közelben. Én már kereslek egy ideje. *Nem mondom meg, hogy mióta, az egy ideje sok mindent lefed.*
- Jut eszembe, lesz egy U2 koncert pár állammal arébb. Ha van kedved, igazán elvihetünk... *Megelőlegezem, hogy Mike-ot sikerül meggyőznöm róla. És valójában Horvátországban lesz, de Amerika után nekem Európa országai igen kis államoknak hatnak.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 1:29 pm

* Nem bántott meg, kicsit sem, szóval remélem azért nincs emiatt bűntudata. Kicsit talán rá is ébresztett, hogy milyennek is kellene lennem alapból mentalistaként De nem tudom, nekem az elmében turkálás nem annyira tetszik, bár bevallom akadnak olyan napok, amikor szívesen megtenném, de már csak azért se teszem. Érdeklődve nézem kissé piros arcát, csak nem zavarban van? Talán én is... egy kicsit, de nem is értem miért. Mindegy, nem foglalkozok ezzel túlzottan, inkább a mákvirágra koncentrálok, amiről kiderül, hogy hasonló a hatása, mint a fűnek. Egy kicsit elgondolkozok, hogy valóban helyes e, ha eltitkolom ezt, mert vezetőségi tag lévén kötelességem ezeket a dolgokat figyelni. Kirtel bökdösésére Demyan tesz fel egy kérdést, de én csak némán nézek rá. Látom arcán, hogy elsápad, ami miatt egy kicsit rosszul is érzem magam. Bár nem tudhatta, hogy diáksegéd vagyok, most végül is rájött. A hirtelen kijelentésére összerezzenek és már mondanám is, hogy ne aggódjon, de csak egy pukkanást hallok, s Demyan már sehol. Sóhajtva indulunk el daimonommal a Kúria felé, közben azon gondolkozok, hogy mégis mit csináljak ezzel az üggyel.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 1:19 pm

*A mentalistákra tett kijelentésemet sajnos nem nagyon tudom visszaszívni és nem is gondolkoztam, mielőtt kimondtam a mondatot. Nem is értem, hogy mi van velem, tényleg zavarban vagyok emellett a lány mellett. Lehet, hogy jobb lenne, hogyha csak itt hagynám és kész, de sejtem, hogy ezzel is megbántanám, hiszen azt sem tudná, hogy miért hagynám itt. A bocsánatkérésre megrázza a fejét jelezve, hogy nem bántottam meg, én mégis kicsit rosszul érzem magamat. Apró pír jelenik meg az arcomon és igyekszem a mákvirágra terelni a beszélgetést és a bájitalra, aminek hasonlatos a hatása, mint a fűé, csak nem érződik annyira. Az ígéretre elvigyorodom, majd a daimont kezdem el figyelni.*
- Mi baja van? *pislogok és Felicity ekkor jelenti ki, hogy nem biztos, hogy jó ötlet volt pont neki elmondani.*
- Miért? *kérdezek vissza lazán, majd hirtelen leesik a dolog, és elsápadok.*
- Basszus! Te is vezetőségi tag vagy. A francba! *csattanok fel, majd egy halk pukkanás kíséretében teleportálok.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 1:12 pm

* Majd ha gondolja elmondja, én nem fogom ráerőszakolni. De azért szerintem csak elmondja, bármit is mond Kirtel. Én és az a kíváncsi természetem... Néha tényleg másokra tudok mászni a kíváncsiskodásommal, persze csak akkor, ha érdekel az a bizonyos dolog. Félreértés ne essék, nem arra gondoltam, hogy Demyannel is ezt csinálnám, azért azt eléggé megbánnám, hisz szimpatikus srác. A bólintásomra látom, hogy arcára egy mosoly kerül, ami miatt úgy érzem nekem is kedvesen rá kellene mosolyognom. Meg is teszem, majd követem a bokor felé, ahol a mákvirágocska lapul. A nevetésére csak vidáman figyelem, ám egy kicsit összerezzen a mondata hallatán. Igaz, hogy a mentalisták erősek ilyen téren. Kicsit szégyellem is, hogy én nem vagyok az a hű de profi mentalista gyermek. Ha ezt édesapám látná... Tuti kiakadna. A bocsánatkérésre csak megrázom a fejem, hisz ezzel egyáltalán nem bántott meg. Nyugodtan mondja ki őszintén, ha szeretné, én nem fogok sírva elrohanni. Valamiért egész kellemes ezen a helyen, mondjuk a mákvirágos sztori egy kicsit aggaszt, de megnyugtat, hogy semmi komoly.*
- Talán majd egyszer kipróbálom. * gondolkodok el. Kirtel pont ebben a pillanatban bökdösi meg kezemet. Kissé ijedten nézek le rá, mert lövésem se volt hogyan képes ilyen magasra felérni, aztán leesett, hogy két lábon áll. Valóban, diáksegéd vagyok, de csak nem fogom elárulni, bár lehet hogy jobban tenném? Nem tudom, viszont ha ez kiderül, hogy én tudtam erről, akkor szép kis büntetést kaphatok.*
- Öhm... Rossz ötlet volt ezt elmondanod, pont nekem. * sóhajtok fel gondterhelten, majd elhúzva szám nézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:53 pm

*Valóban nem akarom most ezzel a témával tölteni az időt. Valószínű, hogy megbántanám és nem is értené meg, hogy miért is nem bírom a szőke lányokat. De hát megesik az ilyesmi. Szeretnék vele jóba lenni, de előbb le kellene győznöm ezt a szőke lányos fóbiámat. Ami nem hiszem, hogy hamar menni fog. Kár, mert Felicity tényleg jó fejnek látszik. Az apró bólintásra elmosolyodom, hiszen ezek szerint megértette a jelet, és azt is megérti, hogy nem fogom most megmagyarázni a furcsa viselkedésemet. Az ígéretére elnevetem magam és megcsóválom a fejemet.*
- Helyes. Valahogy soha nem kedveltem a mentalistákat. Túl nagy erő van a kezükben azzal, hogy mások elméjébe bebocsájtást nyerhetnek. *csúsznak ki a számon a mondatok, majd döbbenten kostatálom, hogy tényleg kimondtam őket.*
- Mármint ne haragudj, nem akarlak megbántani, csak... *pirulok el és vonom meg a vállam. Ez az Dem, csodálatos vagy! Beharapom az ajkamat és a bokor felé fordulok, majd elmesélem, hogy mire is kellene nekem a mákvirág.*
- Nem? Pedig hidd el, semmi káros hatása nincs, és néhány órára felszabadulsz tőle egy kicsit. Jobban érzed magad, eltűnnek a gondjaid és az élet is sokkal szabadabb és könnyebb lesz. Szerintem egy próbát mindenképpen megér. Ha gondolod, majd oda adom a receptet. Csak ne add oda senki vezetőségi tagnak. *kacsintok rá vigyorogva nem is sejtve, hogy Felicity is Diáksegéd. Basszus!*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:47 pm

* Nem feszegetem tovább ezt a témát Demyannél, inkább beletörődök abba, hogy nem mond semmit. Hisz ha elakarta volna mondani, akkor már megtette volna, bár nem hiszem, hogy egy olyan emberrel akarná megosztani ezt, akivel most vált először pár szót. Azért kissé sajnálom, mert nem tűnik rossz embernek és helyes is, mondjuk az utóbbit nem pont úgy értem, vagy igen? De mindegy, a pillantásából leszűröm, hogy ezzel nem akart volna megbántani és majd valamikor máskor megosztja velem. Én csak elmosolyodok és egy óvatosat bólintok.*
~ Majd máskor elmondja... Azért ebbe ne legyél biztos. ~ * böki meg bokámat Kirtel.*
~ Nem baj, nem fontos. ~ * mondom Kirtelnek, aztán a mákvirág felé sandítok. Még nem igazán használtam ezt a gyógynövényt, de talán majd eljön az a pillanat is.*
- Jó, jó, nem turkálok. * helyezem kezemet a szívemre, afféle ígéretként. Alapból nem másznék bele a fejébe, de azért egy ígérettel megerősítem, hogy biztos legyen benne. A pirulása egy kicsit zavarba hoz, de aztán elkezdi mondani, mihez akarja felhasználni.*
- Oké, tartom a szám. * bólogatok párat.* - És persze, megértem, mondjuk én nem próbálnám ki. * mosolyodok el.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:35 pm

*Valóban elég kényes ügy nekem ez a szőkékkel, de nem akarom megbántani a leányzót, és nem is fogom, hiszen habár elmesélhetném neki, hogy az egyik barátnőm miatt lett öngyilkos és szőke volt, mégsem fogom. Végtére is Anna nem halt meg, hála a mágiámnak, de akkor is... Valahogy kevésbé szeretek szőkék közelében lenni, de ez persze nem az ő hibájuk, egyszerűen csak nekem van egy ilyen kis gixerem a fejemben. Nem akarom megsérteni Felicity-t, hiszen elég jó fej lánynak látszik. Egyszerűen csak kicsit idegesebb leszek a közelében, és zavarba is hoz. Pech. Már csak azon csodálkozom, hogy én nem hozom őt zavarba. Talán rá nem fog a véla-báj? Jaj, de jó lenne! Átfestené a haját és tök frankón meglennénk együtt. Oké, lehet, hogy kicsit előre szaladtam a gondolkodásban. Látom, ahogy lebiggyeszti a száját, de afféle "Majd máskor." pillantást vetek rá és elfordulok a bokor felé. Szerencsére az egyik növény a segítségemre siet és elárulok, hogy gyógynövényeket gyűjtögetek. Ja, meg macska alakban napozgatok a köveken, de hát az kit érdekel? *
- Ennek nagyon örülök. Lehet, hogy olyan dolgokat találnál ott, aminek nem örülnék. *vigyorodom el és megvonom a vállamat. *
- Hát... *pirulok el és zavartan beletúrok a hajamba.*
- Nem túl legális, de... Szóval van egy olyan bájital, aminek kicsit bódító hatása van. Olyan, mint a fű, de nem lehet érezni a szagát. Ahhoz kell mákvirág, meg még néhány dolog. De psszt! *halkítom le a hangomat, majd a végén elnevetem magam és megcsóválom a fejem.*
- Tudod, néha kell egy kis lazítás.
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:27 pm

* Ez a hajas téma azért érdekelne, mert tényleg nem értem mi lehet vele. Viszont, ha továbbra is szeretnék tapintatos maradni, akkor most nem kérdezek rá. Igen, így lenne a legjobb, mert nem lehet tudni, hogy hogyan reagálna egy ilyen kérdésre, ráadásul egész biztos magánügy. Szóval cipzár a számon. Látom, hogy a pillantásaimtól egy kicsit furcsábban viselkedik és már-már azt  hinném, hogy elkezd beszélni, de tévedtem. Csak a hajába túr, félrenéz és nem mond semmit. Egy kicsit szomorkásan elhúzom szám, de ha nem akarja, akkor én nem fogom erőltetni. A mákvirágot nézegetjük, majd el is kezd mesélni az édesanyja gyógynövényboltjáról.*
- Akkor tapasztalt vagy gyógynövények terén. * biccentek egyet mosolyogva. Kirtel mindeközben csak a mákvirágot figyelgeti, csak néha-néha néz ránk.*
- Igen, szeretem, de ne aggódj nem fogok turkálni a fejedben. * kacagok fel halkan. Tényleg nem turkálnék más fejében, csak ha nagyon muszáj, különben meg nem.*
- Aha, valahogy sejtettem. * bólintok mosolyogva.* - A bájitaltant én is szeretem, de inkább a mentál mágiák felé hajlok.* mondom.* - És most milyen bájitalt szerettél volna csinálni? * kérdezem kíváncsian, mert érdekelne, hogy mihez akarta felhasználni a mákvirágot.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:18 pm

*A bemutatkozás, és a nevek eltalálása egészen jól ment, úgyhogy szerencsére egyikünknek sem kell szabadkozni, vagy bocsánatot kérni, amiért máshogy nevezte az illetőt, mint ahogy hívják. Immár a bokrok ágai sem tartanak foglyukként, így most már normálisan, a két lábamon állva tudok beszélgetni a lánnyal. Észreveszem a kérdő pillantását és kicsit zavarban vagyok, beletúrok a hajamba, de nem mondok semmit, habár Felicity érezheti, hogy mondanék, csak... Csak aztán mégsem. Zsebembe nyomom a kezemet, és lassan megfordulok a bokor felé, hogy aztán megmutassam a mák virágot.*
- Igen, anyámnak gyógynövényboltja van, úgyhogy egészen jól ismerem a dolgokat. *vonom meg lazán a vállam, hogy kicsit tompítsam a hangomból kihallatszó büszkeséget.*
- Szereted a mentál mágiákat? Ajajj, akkor vigyázok a gondolataimra. *vigyorodom el és megcsóválom a fejemet.*
- Hát, én az alkímiai cuccokat szeretem. Bájitaltan, meg ilyesmi. De gondolom, ez már leesett. *vigyorodom el.
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 12:10 pm

* Kisebb karcolások árán, de a fiú sikeresen kilép a bokorból és megerősíti, hogy igenis Demyannak hívják. Egy megkönnyebbült sóhajt eresztek el, amiért nem kevertem össze valakivel. Csak kedvesen visszamosolygok Demyanra, s egyet biccentek. Észreveszem, hogy tekintete néha a hajamra vándorol, ezért csak kérdő pillantásokkal nézek rá, de aztán köszön daimonomomnak. Kirtel csak felpattan ülőhelyzetéből és kíváncsian pislog fel rá. Az előbbi morgása úgy tűnik csak spontán jött, vagy nem is tudom, mindenesetre most nem úgy tűnik, mintha bármelyik pillanatban neki tudna ugrani. A visszakérdezésére csak felvonom szemöldököm és várom a válaszát. Mondjuk én nem tudom, hogy mi olyan jó egy bokorban időzni, de amint megadja a választ, már meg is értem.*
- Szóval gyógynövények. * csillan fel szemem, hisz én is szeretek kotyvasztani különböző bájitalokat. Amikor megmutatja a mákvirágot, csak lelkesen, mosolyogva bólogatok párat, közben egy kicsit lehajolok, hogy láthassam.*
~ Majd neked is szedned kéne ilyet. ~ * jegyzi meg Kirtel fejemben.*
~ Talán, majd egyszer.~ * üzenem vissza, majd felegyenesedek. Demyan már kérdez is, amire hirtelen nem is tudom mit válaszolhatnék. Sok mágiaágat szeretek és nehéz lenne eldönteni, hogy melyik a kedvencem, bár az egyik nagyon is közel áll hozzám.*
- Hát... Leginkább az asztrál-mentál mágiákat szeretem. *mosolygok rá, s hátam mögött összefonom karomat.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:59 am

*A bokorból előkecmergek és persze nem is kell sokat várnom, hogy Felicity is megjelenjen. Hiszen nem volt messze... Na ja. A daimon megmorog egy kicsit, amire ideges leszek, de nem adom jelét.*
- Yaromir, személyesen. *mosolyodom el, bár kicsit távolságtartóbb vagyok a lánnyal. A fenébe is, hogy szőke... Akárhányszor hosszú, gyönyörűen fényes hajára pillantok, beugrik Anna arca... És nem akarom újra látni őt. Igyekszem kiverni a szőke lányt a fejemből és Felicityre koncentrálni, hiszen nem lehetek vele bunkó csak azért, mert szőke!*
- Szervusz Kirtel! *mosolygok a rókára, akivel néhány perce még egész jól elszagolgattuk egymást. Mennyire kínos!*
- A bokorba? *nézek magam mögé és kérdezek vissza, hogy kapjak néhány másodperc gondolkozási időt. És ez elég is, hiszen a bokor alján megpillantok egy növényt.*
- Gyógynövényeket gyűjtök. Nézd, csak! *guggolok le és mutatok le a növényre, ami majdnem bent van a bokor alatt.*
- Mákvirág! Az egyik fontos bájital hozzávaló. Ilyesmiket gyűjtök. *mosolyodom el, és sóhajtok egyet, hiszen örülök, hogy ki tudtam magam magyarázni.*
- Szeretem a bájitalokat és a gyógynövényekhez is értek, úgyhogy... *vonom meg mosolyogva a vállamat.*
- Neked melyik a kedvenc mágiaágad?
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 11:53 am

//Olvad!//

* Demyan valahonnan a bokorból kerül elő, amit azért kicsit furcsállok, mert egyáltalán mit keresett ott? De nem sokat gondolkozok rajta, legfeljebb majd rákérdezek. Daimonom morgását hirtelen nem tudom hova tenni, de csak vetek rá egy pillantást és máris szelídebb tekintettel néz fel a fiúra. Hűségesen letelepedik mellém, majd csak bambul ki a fejéből.*
- Igen, Felicity vagyok. Te pedig... Demyan, igaz? * kérdezek rá, biztos ami biztos. Látásból sok diákot ismerek, mert ugye ott vannak az órák, de azért a neveket eléggé macerás megjegyeznem. Csak remélem, hogy nem valami új névvel áldom meg őt. Helyes srácnak tűnik és szerintem kedves is, bár még nem ismerem annyira, hogy ebben biztos legyek.*
- Jajj, igen, ő a daimonom, Kirtel. Néha vannak ilyen pillanatai.* vonom meg vállam, miközben lepillantok Kirtelre.*
- Hogy kerültél a bokorba? * kérdezem kissé aggódva, mert hirtelen fogalmam sincs, hogy mit kereshetett ott. Ráadásul a semmiből került elő, ami egy kicsit aggaszt, de nem gondolkozok ezen túl sokat, csak várom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:15 pm

*Az igazság az, hogy ahogyan Andie-nek, nekem sem fordult meg a fejemben, hogy bármi ilyesmi történhetne... attól függetlenül, hogy elsősorban néhány pohár után, azért nem mindig jutott eszembe a felelősségteljesség. Azért az ő példája után kicsit észbekaptam, és innentől sokkal jobban fogok majd figyelni, legalábbis ez a terv. Örülök neki, hogy Andie pozitívan néz a dolog elé, és bár tudom, hogy fél, mégiscsak örül azért a gyereknek. Én nem tudom, mit kezdenék egy babával most, egyedül, pláne hogy még egy évig iskolába járok... brr. Igyekszem nem annyira gondolkozni a dolgon, hogy velem is megtörténhetett volna. Az viszont tuti, hogy kiakadnék, ha megtudnám, Jonas hogy lekövet, és soha többé nem engedném a telefonom közelébe. A szavaira viszont a szemeimet forgatom, és a kezemmel úgy teszek, mintha a szájmozgását utánoznám.* - Hülyeség! Ilyen tudás senkinek nincs a vérében. Az anyaméhben maximum az ásványi anyagokat meg az ilyeneket szívod magadba. Pláne, hogy ha anya annyira jól értett volna hozzá... *Elharapom a mondatot, nem mondom ki, hogy akkor talán még most is élne. Én vagyok a legfiatalabb, így én ismertem a legkevésbé, még annyira sem, mint Mike.* - Körbenéztél már ebben az iskolában? Épp nemrég haltak meg ketten a legerősebb diákok közül. A szörnyek tesznek magasról a véredre, mindenkire rászállnak. *Máshol talán a Preston név nagyobb bajba keverne mint az átlagembert, de itt eleve akkora veszélyben van mindenki, hogy nem tesz hozzá a dologhoz, igazán. Az átkarolásra persze direkt a szemeimet forgatom, de persze hagyom a puszit, és gyorsan viszonzom is.* - De mégis mi? *Kérdezek rá félredöntött fejjel, aztán figyelem, mit csinál a démonnal. Azért nem örülnék, ha elengedné, nem kellene itt mászkálnia a birtokon. Elfordítom a fejem, nem akarom látni, ahogy megsemmisül a lény.* - Aha, persze. És valaki megmondta, pontosan merre jöttem az erdőben, pedig még én sem tudtam hova megyek mikor kijöttem a suliból.
Vissza az elejére Go down
Jonas Preston
Diák
Jonas Preston


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 54
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Jos

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 11:01 am

*A terhesség számomra mindig is olyan fogalom volt, amelybe igyekeztem bele sem gondolni. Eddig főleg azért, mert rém ciki lett volna egy futó kalandom után azzal szembesülni, hogy fizetnem kéne a gyerekktartást, és ha sosem nézek rá a bébire, akkor még egy érzéketlen vadállat is vagyok. Polly esetében pedig még nem voltunk együtt úgy, tehát ilyesmi eddig fel sem merülhetett. Az utóbbi időben lett az kedvenc hugom új hobbija, hogy kinyomja a telefont, így aztán nem tudhatom, hogy nem ér rá, vagy ténylegesen bajban van, és nincsen ideje beszélni. Ha még azt is tudná, hogy mit tettem a készülékre, akkor biztosan összetörné, és velem is mosolyszünet lenne jó pár hétig. Nem tehetek róla, a testvérem. Nem ellenőrizni, védeni akarom őt. Közeledem hozzá, pimasz vigyorral az ajkaimon.*
- Nem értesz hozzá? Ne szórakozz velem. Már az anyaméhben is magadbaszívtad ezt a tudást. Csak nem vagy hajlandó elfogadni. Nekem mindegy, de a démonkák akkor is rád találnak. *Lépek közelebb, és medveszerűen karolom át őt, egy puszit nyomva az arcára.*
- Elég keveset voltam itthon a szünet kezdete óta, gondoltam rádnézek, hogy mi újság. Nem féltelek, mindenhol te vagy a társaság közepe, na de mégis... *A démont tekintve legszívesebben elengedném, mert ez így nem kihívás. Végül azonban úgy vagyok vele, hogy győz a lustaság. Magam elé tolom a puskát, amely a szokványos démonírtó töltényekkel van betárazva, és célzok. Mozdulatlan célpont lévén ez csak egy laza mozdulat, dörrenés, és a bestia homlokát egyre nagyobbodó lyuk jelenik meg, aztán az visitva füstöl el, míg a Lory varázslatát őrző aura szétpukkan, jelenlétét már csak a rózsaszín, lehulló permet, no meg az átható, édeskés illat jelzi.*
- Képzeld, kérdezősködtem utánad. *Hazudom, mert végülis megtettem de utána követtem a jelet. Amilyen paranoiás, a végén még megkérdezi a szobatársait.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 7:18 pm

*Én bizony itt vagyok mióta visszatértem, már csak azért is, mert Andie terhes! Ezt még mindig nehéz elhinni, bár akkor meglepődtem volna, ha valami életreszóló nagy szerelem is járt volna mellé. De akkor is, egy gyerek hatalmas dolog, és afféle nagynéni leszek majd neki, ha megszületik, ez mennyire oltári jó már? Szóval a legtöbb időmet a kastélyban töltöm, segítem érzelmileg meg máshogy is, amennyire tudom. Az tuti, hogy a telefont kinyomtam, nem kellett, hogy itt csörögjön nekem, mert baromira idegesít. Amikor zárt térben vagyok, és a szoba másik felében van, annyira nem gáz, de a zsebemben azért... Arra nem gondoltam, hogy emiatt Jonas majd keresni kezd, így eléggé meglepődök, mikor ő kerül elő a fák közül. Az övembe csúsztatom a pálcámat, és megvonom a vállam.* - Mittudomén, nem értek hozzá. *Ha tudnám, akkor sem válaszolnék, nem kell tudnia.* - Meg tudok csinálni egy ötödikes varázslatot, nagy cucc. De jó, hogy itt vagy, csinálj már vele valamit, tüntesd el. *Gesztikulálok a démon felé, ha már így előkerült, akkor csak vigye nyugodtan, ő a profi.* - Hogy kerülsz ide?
Vissza az elejére Go down
Jonas Preston
Diák
Jonas Preston


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 54
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Jos

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 7:10 pm

*Így nyáron jóval kevesebbet vagyok az iskolában. Egyrészt azért, mert nem kell időre visszaérnem az órákra, van időm, hogy éljek a családi adottságokkal. A hagyomány folytatódik, hogy járom az országot, a környező vidéket, és ha valami sötét teremtménnyel találkozom, akkor utánajárok a dolognak. Loryt nem igazán zaklattam ezzel, Mike-ot párszor, mégiscsak az a biztos, hogy ha a Prestonok párban mászkálnak. A legtöbbször hárított, ha látta, hogy nem vagyok életveszélyben. És miért is lennék? Egyre gyakorlottabb vagyok, Nellondban még egy lakókocsim is van, felszerelve csupa antidémonikus talizmánnal, számszeríjakkal, ismétlő puskákkal. A másik ok természetesen Polly. Nagyon kis visszafogott csaj, de a rózsaszínre festett haj mégis megmozgatta a fantáziámat, ezért félretéve az egyéjszakás kalandokat, úgy döntöttem - már amennyire döntésnek lehet nevezni, ha nem tudok tőle elszakadni - hogy több időt leszek vele. Egészen jól megértjük egymást, már amikor nem kacsingatok rá. Többre még nem igazán jutottunk, fura módon nem is sürgetem, végülis csak másfél hónapja csókoltuk meg egymást, ráér még bármi, az is jó, ha együtt vagyunk. Hogy mi hoz ide az erdőbe? A kishugit keresem, mert Polly éppen rokonlátogatóban van. Azaz őt látogatják, talán a nagynénje? Nem figyeltem oda. Loryt nem találtam a szobájában, rácsörögtem, kinyomta. Na de mire jó egy gps nyomkövető? Erre! Még akkor is, ha mágiával kell felturbózni, hogy itt is működjön. Nem szokott kinyomni, inkább fel sem veszi, ha nem ér rá. Biztos-ami-biztos, viszem a jó öreg puskát. A vállamon átvetve laza stílusban közeledem. Itt Bulgáriában is nyár van, de szerencsére azért nem 40 fok, ma éppen csak 31. Arra már a bőrdzseki sok lenne, egy egy finom vászoning, vékony farmer, edzőcipő megteszi. A hajam szépen belőve, stílusosan. Látom, ahogyan közeledem, hogy már nem lesz sok dolgom.* Ez igen, Lors. *Sorolok be mellé, de nem vizsgálgatom a csapdát.* Miféle dögöt fogtál? Ugye, hogy nem szállnak le rólad. Akár elfogadod, akár nem... *Vetek rá egy lehengerlő, és egyben provokáló farkasmosolyt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 6:48 pm

*Nem vagyok annyira belebolondulva ebbe a vadász dologba mint Jonas, az egyszer biztos... de valahogy az iskolában garázdálkodó lényeket ez nem szokta zavarni. Komolyan, nem azért vannak az őrdémonok, hogy ilyen kis mocskok ne jussanak be az iskola területére? Vagy a tölgyes már nem is számít konkrétan az iskola területének? Fene tudja.* - Hova a francba lettél? *Sóhajtom, habár nem hiszem, hogy a démonfatty konkrétan válaszolni is fog a kérdésemre. Egyik kezemben a pálcám, támadásra emelve, a másikban pedig egy tőr démonpengével felvértezve, ha véletlen túl közel jönne. Fülelek, és az ajkamat kicsit beharapva figyelgetek a fák között, nehogy rám rontson valahonnan váratlanul... Mintha valaki járna a közelben, így arra fordulok, majd épp a hátam mögül hallom meg a zajt. Villámgyorsan visszaperdülök, és körberajzolom a démonkát.* - Circus Diabolus! *A csapda megteszi egy időre, de mielőtt kitalálom, mit csinálok vele, rá kellene jönnöm, ki van a közelben.* - Hahó? *Próbálkozom hangosan.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 3:21 pm

*A bokorból kimászva nem kell csalódnom, hiszen Felicity ott áll előttem, és rákérdez, hogy jól vagyok-e. Végigmérem a lányt és mikor konstatálom, hogy bizony szőke, egy halkat nyögök.*
- Jól, igen... Felicity, ugye? *kérdezek rá a lány nevére, hiszen habár még annyira nem beszélgettünk, ismerem őt. Nem régóta van itt a suliban, és máris diáksegéd lett, ami igen dicséretes. Mikor a daimón morogni kezd, értetlenül pislogok rá.*
- Mi baja van a rókádnak? Vagy daimón? *nézek kérdőn a lányra, és sejtem, hogy ezért fogok kapni egy kis dorgálást vagy a lánytól, vagy a daimónjától, de hát ki tudja első ránézésre, hogy most lélekpárról van szó, vagy csak sima háziállatról? Minden esetre a morgást nem tudom hova tenni, csak nem ismert fel? Elvileg macskaként más a szagom, mint emberként, bár ki tudja, hogy mennyire éles ennek az állatnak a szaglása. Lehet, hogy lebukom? *
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 3:17 pm

* Most komolyan... Nem értem mi ütött daimonomba, szóval jó lenne, ha kinyögné végre mi a probléma, mert a "gyanús" szóból én nem sokat értek. Nem hinném, hogy egy ilyen cica képes lenne bármi rosszra. Legalábbis amennyire a macskákat ismerem, nem azok a hű de veszélyes állatok. Mindenesetre és nyugisan simogatom tovább, ám nem sokáig. Kissé furán nézek a macska hűlt helyére.*
- E-eltűnt. * vágom értetlen fejet, majd nagy levegőt véve indulni készülök. Még előtte babrálok egy kicsit a hajammal, mert valahogy mindig szétcsúszik az a fránya copf. Már tényleg kezd irritáló lenni, hogy azon aggódok, elhagyom-e a hajgumimat. A kiáltásra hirtelen megfordulok és a kis róka is hegyező fülekkel indul meg a segélykiáltás irányába. A bokorban egy ide járó diákot veszek észre. Így elsőre ismerős, de valahogy a neve nem rémlik. Azért eléggé a frászt hozza rám, ahogy a bokorból kimászik. Feltűnő karcolásokat hagynak rajta a bokor ágai, ami azért fájhat.*
- Jól vagy? * nézek rá aggódóan és odasietek mellé. Kirtel is gyors iramban terem mellette, hogy megszaglássza, de valamiért morogva hátrál el tőle.*
- Kirtel! * szólok rá. Nem kellene csak úgy lemorognia bárkit, akivel összefutunk.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 3:07 pm

*Ahogy hanyatt vágom magam, Felicity lelkesen kezdi el simogatni a hasamat, de Kirtel még mindig morcosan néz rám a lány lába mögül. Mi a fene baja lehet? Valószínű, hogy érzi, hogy valami gáz van velem, úgyhogy jobb lesz, hogyha elsuhanok. Lassan felülök, majd Felicityre nézek. És egyszerűen eltűnök. Fél-dzsinnként tudok teleportálni, és habár még nem vagyok valami gyakorlott, azért már egészen jól megy a teleportálás. Azzal a bökkenővel, hogy mindig visszaváltozom. Most is visszaváltozva érkezek bele egy bokorba, és fel is kiáltok, ugyanis a bokor eléggé szúrós.*
- Áú, a fenébe! *visítok, valahonnan Felicityék háta mögül.*
- Segítség! *mormogom. A segélykiáltáson hallatszódik, hogy annyira azért nem vagyok veszélyben és bizonyára ki tudnék szabadulni egyedül is, de mivel tudom, hogy van itt valaki, azért csak felhívom magamra a figyelmet. Hogyha Felék odasétálnak, akkor láthatják, hogyan kupászkodom ki a bokorból, ami néhány helyen felsérti a nyakamat, az arcomat és a kezemet is. De vélaságomnak hála még így is dögös vagyok, sőt, talán még sajnálni való is. A kockás ingemet kicsit megtépázta a bokor, de a sötét farmeremnek és a fekete sportcipőmnek nem lett baja, ahogy az ing alatt lévő fehér trikónak sem.*
- Ezt még gyakorolnom kell... *mormogom magamba, ahogy igyekszem leporolni magamat és kiszedni magamból a tüskéket.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 2:59 pm

* Azért lerí a macskáról, hogy Kirtel, a hirtelen sziklára ugrási manőverével a frászt hozza rá, de daimonom az első fújására máris a lábam mögé rohan.A cica szőre kellemesen selymes, szóval még eggyel több ok arra, hogy simogassam.*
~ Az én bundám selymesebb. ~ * emeli fel orrát a róka, majd morcosan hátat fordít nekem. Jó, igen, a sarki rókák bundája különösen selymes és puha, de azért fura lenne, ha a saját daimonomat simogatnám. Még a gondolata is vicces, amire egyszerűen muszáj felnevetnem. Lehet, hogy most a macska furának néz, ahogy csak így magamban nevetgélek, úgyhogy lassacskán abba is hagyom. Még egy kicsit tovább simizem a fejét, aztán máris hanyatt vágja magát. Aligha nem azt akarja, hogy a hasát is megsimogassam, de hát Kirtel nem hagyja valamiért.*
~ Említettem már, hogy gyanús ez a macska? ~ * pislog fel rám daimonom.*
~ Ö... Igen. ~ * nézek rá fura fejjel, mire csak megcsóválja a fejét. Talán lassan esik le nekem a tantusz, lehet, de ahogy elnézem Kirtelnek nagyon nem szimpatikus ez a cica. Nem is értem miért.*
~ Akkor most megint mondom. Gyanús ez a macska. ~ * a szememet forgatom, végül visszafordulok a hanyatt fekvő macsekhoz.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 2:51 pm

*A sziklára felugró daimóntól kicsit megijedek és sejtem is, hogy le is buktathatna, hogyha akarna, de úgy tűnik, hogy ő annyira nem érzi meg az animágiát. Hál'isten! Kicsit ráfújok, hogy elijesszem, no meg egy macska is ezt tenné egy rókával. Azt hiszem... Minden esetre halkan nyávogva közelebb sétálok a sziklán Felicityhez, aki hamarosan a kezét nyújtja felém. A tenyerébe nyújtózkodom a fejemmel, majd mikor végigsimít rajtam, kicsit megremegek. Ahogy simogat, és vakargatja a fülem tövét, halkan dorombolni kezdek, majd vetek egy pillantást a daimónra. Nem szeretek ezeket az állatokat- vagy lényeket, nem is tudom hogy lehetne őket hívni. Nem tudnám elképzelni, hogy legyen rajtam kívül valaki, aki állandóan velem legyen és folyamatosan halljam a fejemben a duruzsolását, ahogy tippeket ad, mint valami második én. Nem köszönöm, én tökéletesen elvagyok daimón nélkül is, és hogyha lenne rálehetőségem, hogy szerezzek, akkor sem tenném. Egyszer már jártam odaát, a "Másik" világban, ott megjelent a daimónom, de nem tartottam meg, habár néhányan ezt tették. Még mindig dorombolok, miközben lassan hanyatt fekszem, hogy a hasamat is vakargassa meg. Ó igen, imádom, hogyha a hasamat simogatják! Persze a macskák általában ezt nem szeretik, de hát ez ki tudja?*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Tölgyes - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Tölgyes - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 18, 2013 2:46 pm

* Kirtel feltűnően kíváncsi szegény jószágra, akárcsak én, szóval, ha rajtunk múlik, ez a macska nem fog könnyen szabadulni. Persze nem fogom szétszadizni vagy valami ilyesmi. Ahogy a cica egyre közelebb lépdel hozzám, a viselkedéséből ítélve nyugodtan megsimogathatom. De amúgy is, ki ne akarna megsimogatni egy macskát, ráadásul nagyon aranyos. Ezért hát óvatosan nyúlok felé és teszem kezemet a fejére, majd lassan végigsimítok bundáján. Így belegondolva, szegény bundás állatoknak eléggé melegük lehet ilyen hőségben. Daimonom rögvest leugrik a szikláról, amint a cica ráfúj. Na igen, sajnos képes mások képébe mászni, ha arról van szó. Jó, persze a daimonom és hazudnék, ha azt mondanám, hogy én nem vagyok ilyen néha. De tényleg csak néha.*
~ Gyanús ez a macska. ~ * morogja Kirtel és lábam mögé kúszik, majd onnan vet pár pillantást a sziklán ücsörgő cicára. Én mindenesetre tovább simizem őt, bár Kirtel előbbi reakciója egy kicsit fura volt. Mosolyogva megvakargatom a füle tövét, miközben Kirtel csak halk morgásféléket ejt meg.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tölgyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tölgyes   Tölgyes - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tölgyes
Vissza az elejére 
2 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: