Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Kalandmester
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Központi tér - Szökőkút I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút I_voting_barKözponti tér - Szökőkút I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Központi tér - Szökőkút

Go down 
+41
Nicolas Demerest
Madison Naceri
Iris Leighton Fane
Aidan Hamilton
Toportyán Zakariás
Desmond Masters
Sasha Lupinien
Edenzia Syntyche
Aidric Selding
Orion Weatherby
Kyle Peters
Larissa Ravenwood
Kaen el Jericho
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Kasey Jake Ellswood
Blagoy Ivo Lazar
Pervinka Doroteja Senka
Jack Darkfield
James Ravenwood
Vaszilij Potrevszkij
Lincoln Lawrence
Orinthia Lalla
Blair St. Claire
Yekaterina N. Fyodorov
Claire Fairchild
Patrisha Blake
Jasper
Aurora Valanthe Mediaris
Berker Mikolaj
Loriel Eruthalion
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Shuang Zhen
Yvonne Chaconne
Noraneida de la Fuente
Theodor Anastas
Alvery Moreau
Tyler Wayne
Kalandmester
Éclair Lagarde
45 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 11:07 am

-De próbálok leszokni, csak az nem olyan egyszerű.*mosolygom majd őszintén elmondom neki miért is viselkedtem olyan furcsán. Nem nézek rá mert, eléggé zavarban vagyok. Érzem hogy lángol az arcom. Nagyon zavartnak érzem magam. Majd meglepődöm mikor meghív vacsorázni. *-Re... Rendben. *válaszolom vörös arcal de azért rá mosolygok. *-És hova szeretnél majd menni? Mert ha akkarod főzhetek én is.*mondom majd gondolatban egy falba verem a fejem. *~Gyerünk szedd össze magad. ~*dorgálom magam gondolatban.*
*-Am akkor most megyek össze szedem magam. Majd, akkor később találkozunk. *mondom ahogy felveszem a táskám és Éjfélt felkapom. *-Akkor szia.*mosolygok rá közben elindulok, és próbálok nem orra bukni zavaromban. Gyorsan vissza rohanok a kastélyba és bezárkózom szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek502a0ec3166100392434

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 10:55 am

- Oh.. köszi * Elmosolyodik és elfogadja a felé nyújtott cigit.* - Azt hittem te le akarsz szokni. * Mondja, majd bólogat Agata hülyeségeire, ő sem szándékozott tovább magyarázni a dolgokat. A nő szörnyű és kész, valahogy majd kihúzza ott, hiszen a lakás kell. A következő témára Sophie jól láthatóan elvörösödik amit a fiú nem tud nem észrevenni. Ez már felérhetne egy válasszal, de a lány őszintén el is mondja, hogy minden igaz volt. Bólint, hogy emlékszik mit mondott Patrice, aki azóta jól eltűnt az iskolából.* - Én.. én azt hittem, hogy csak viccelnek. * Mondja és nagyon koncentrálnia kell, hogy ne látszódjon rajta a meglepettség. Így már mindent ért. A zavaros érzelmekkel teli elmékben nehéz jól olvasni még egy tapasztalt mentalistának is, de ha másból nem, legalább a külső jelzésekből rájöhetett volna ő maga is, a homlokához csap, hogy milyen hülye volt, hogy eddig nem vette észre, a szavak viszont nem jönnek pedig nagyon mondani akarna valamit. ~ Mit is kell ilyenkor tenni? Gondolkozz, gondolkozz máskor annyira jól megy, most meg tessék.~ * Magában szitkozódik, az amúgy gyors észjárású fiú, most jól láthatóan össze van zavarodva. A saját érzéseivel sincs tisztában, nem tudja milyen szálak kötik a lányhoz, de, hogy kiderítse a legjobb mód lenne ha; - Mi lenne, ha ma este együtt vacsoráznánk? * Kérdi először a lányra pillantva, majd a cipője orrát fixálva.* ~ Igen, ez jó lesz!~ * Dönti el és magában elmosolyodik. Plusz pozitívum, hogy nem kell haza mennie a két őrült nőszemélyhez, akik már lehet, hogy szétszedték a házat.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 10:36 am

*Tényleg nagyon sajnálom Linc-et mert elég borzalmas az a nő. Én egy percig se bírnám ki mellette. Észre veszem hogy nem találja a cigijét, ezért a táskámból előveszem a sajátomat. *-Tessék vegyél nyugodtan. *mondom mosolyogva, és arcomra fagy a mosoly mikor meghallom Agatha hepjeit. *-Te jó ég. Inkább ne is folytasd. *mondom ahogy arcomra szorítom a kezem. *-Ez borzalmas.*mondom majd megint elvörösödöm mikor a múltkori dologra kérdez.*-Nos hát. Szóval... Emlékszel mit mondott Patrice?*kérdezem és elfordítom a fejem. Nem akarom látni, ha rosszalóan néz rám. *-Hát minden... Igaz... Igaz volt. *hebegem és a földet nézem.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek502a0ec3166100392434

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 10:21 am

- Őő.. sehogy? * Mosolyodik el a kérdésre, aztán a pad melletti fának dönti a hátát.* - Ilyenkor kisétálok este és elszívok egy cigit. Lenyugtat. * Mondja és megérinti a zsebét, hogy elhozta-e most is magával, de csalódnia kellett, úgyhogy csak összefonja maga előtt a karját. Nem csodálkozik azon, hogy ilyesmit kértek a lánytól, hiszen közveszélyes. Kapásból tudna egy olyan dolgot mondani amiért a muglik világában már lecsukták volna. Közszemérem sértés, méghozzá többszörösen. Bár a saját házában mindenki azt csinál amit akar nem igaz? A gondolatra köhögőrohamot kap a fiú és megveregeti a mellkasát.* - És ez még semmi. * Közelebb sétál és újból leül a padra, hogy halkabban mondja a következőket.* - Ráadásul fűzős fehérneműkben járkál, még a hétköznapokon is. * A robot ruhát már meg sem ejti. Jól lehet így is nehéz lesz feldolgoznia a lánynak a hallottakat. Elég megbotránkoztató mindenesetre.* - De elég belőlem, inkább azt mond el, hogy miért szaladtál el múltkor a parton? Alig lehetett utolérni.* Szürke szemeivel lopva a copfos lányra hunyorít, de ha az felé fordul akkor elnéz másfelé. Érdekes.. nem szokott ilyeneket csinálni. Néha magán is meglepődik*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 10:07 am

*Vissza veszem a könyvet, és elteszem. Kicsit elpirulok, a dícsérettől de próbálom rejtegetni érzéseimet. *
-Haku meg azt mondt szakácsnak kéne mennem. Mondjuk a kettő nem zárja ki egymást. *mondom ahogy rámosolygok. Majd elmondja hogy néz ki a ház. Mivel erősen vizuális tipus vagyok ezért eltudtam képzelni, milyenek lehetnek a körülmények. *-Te jó ég. Hogy bírod?*kérdezem és fölnézek rá ahogy felkel. *-Amúgy az aurorok megkértek hogy néha figyeljek arra a nőre nehogy megint ostobaságot csináljon.*mondom hallkan ahogy elhúzom a szám.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek502a0ec3166100392434

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 9:52 am

- Ugyan, nem is foglalkozom velük, lefoglal a munka. Most éppen oda igyekeztem egyébként aztán rájöttem, hogy szombat van. * Mondja miközben a fejét csóválja saját figyelmetlenségén és elveszi a felé nyújtott könyvet. Nem tud kínaiul úgyhogy semmit nem ért belőle, bár nincs min meglepődnie, hiszen Sophie-nek az lehet az anyanyelve, a rajzok és firkák viszont szépek.* - Nem is rossz, lehet, hogy ezzel kéne foglalkoznod. * Mondja miközben lapozgatja, közben válaszol is a lánynak.* - Jah.. Csak már jó előre befizettem a lakbért, és gondolom nem szándékozik vissza adni a pénzt. Még az is lehet, hogy elitta. Tudod, az a rozsda barna hajú cilinderes nő. Isten óvjon tőle. * Az ég felé fordítja tekintetét mint aki fohászkodik és össze is szorítja a tenyerét aztán elvigyorodik. Vissza adja a lánynak a könyvet és feláll nyújtózkodni. Kiropogtatja fáradt végtagjait.* - A ház amúgy úgy néz ki mintha gránátot hajítottak volna minden szobába. Vigyázni kell nehogy szögbe lépjek. * Meséli el, hogy milyen is, pedig az elhangzottak még nem is a legrosszabbak.Ezen gondolatra megrázza a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 9:32 am

*Mikor a naplómra rákérdez megnézheti-e kicsit félve de átnyújtom neki. Mert nem csak rajzok vannak benne hanem sok vers is. Annak örülök hogy a legtöbb dolog amit róla írtam az kínaiul van így ha nem tud kinaiul nagy szerencsém van. *-Sajnálom hogy a két nőszemély miatt nem tudsz nyugodtam meglenni.*mondom halványan mosolyogva, majd mikor azt mondja kezdjük tiszta lappal csak aprót biccentek. *-Rendben.*mosolygok rá.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek502a0ec3166100392434

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 9:23 am

* Fáradtan túr bele a hajába és lassan kifújja a levegőt.* - Nem, semmi nincs rendben. Szóval.. csak a szokásos. * Mondja és elmosolyodik. Szokássá vált, hogy haza csak aludni jár, a nap java részét pedig könyvtárban, a nedaviában, vagy valami közösségi helyen tölti, mindegy neki, csak mindenütt jobb most mint otthon. Múltkor egy rugó beleállt az oldalába és szépen végigkarcolta miközben próbált aludni. Ha ehhez hasonlóak lesznek az éjszakái akkor tele lesz sebtapaszokkal mindenhol és ráncos lesz az arca.* - Sok őrült nőszemélyt látok mostanában és kezdenek az idegeimre menni. * Hátradől és a füzetre pillant megint.* - Megnézhetem? * Kérdi Sophiet, aki aztán bocsánatot kér, mire Lincnek eszébe jutnak az eddig történt dolgok. Tengerpart, könyvtár és ilyesmik, mire szája vékony vértelen vonallá változik.* - Nincs okod bocsánatot kérni. Nem történt semmi. * Mosolyog, bár agyába most fura gondolatok kúsztak a lánnyal kapcsolatban. Főleg amit Patrice mondott és Haku meg is erősített, ezt követően pedig Sophie a tengerpartra rohant. Talán mégis igaz? A lány arcát fürkészi, hátha választ kap kérdésére, lévén jó mentalista. Most valahogy blokkolva érzi a képességeit. Érdekes.. vajon miért? Sophieba nehéz belelátni.* - Kezdjünk tiszta lappal oké? * Kacsint a másikra és átveti mellényét a vállán. Manapság elég szétszórt pedig ez nem rá vall.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 9:09 am

*Továbbra is a padon ülök és rajzolok. Elöször észre sem veszem hogy Linc mögöttem letámaszkodik csak mikor mellém ül. Kikapom a fülhalgatót mert biztos vagyok benne hogy előzőleg is mondott valamit. *-Szia, hát szoktam rajzolni is bele. *mosolygok a fiúra. Látom rajta hogy eléggé fáradt, és biztos vagyok benne hogy a két őrültel nem lehet valami kellemes az élet.*-Minden rendben van? *kérdezem kicsit aggódva. Féltem a fiút mert nagyon megkedveltem. Sőt többet is érzek iránta csak nem merem bevallani neki, ezért inkább csendben figyelem őt mindíg ha valahol találkozunk. Elég ostobán tudok viselkedni, és ezt bizonyítja a múltkori tengerparti incidens is mikor elrohantam előlük. *-Am. Már annyiszor bocsánatott akartam kérni de eddig mindíg megzavartak minket. Szóval nagyon sajnálom a múltkori viselkedésemet.*mondom és lehajtom a fejem és inkább a rajzot figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek502a0ec3166100392434

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 8:55 am

* Fekete ruhás fiú rohan át a központi téren. ~ Te jó ég, elkések... megint~ * Gondolja magában, aztán rájött, hogy ma hétvége van, s nem kell dolgoznia menni. Remek.. Kellett akkor korán kelnie. Mondjuk nem egy hétalvó, de a fáradság most nagy szemalatti táskákként mutatkozik meg. Nehéz léptekkel fordul meg, hogy a hazaúton elinduljon, nincs kedve az őrültek házához, mert, hogy azok, az kétségtelen. Azonban meglátja Sophiet a padon. Egyből felismeri, még a macska is ott ténykedik, viszont ő háttal van neki ezért nem láthatja. Csendben közelíti meg a padot és megtámaszkodik annak háttámláján, hogy kissé áthajolva megnézze mit rajzol a lány.* - Szép! * Mondja, de a lány füle be van dugva, ezért feltehetően nem reagál, ezért mellé huppan a padra.* - Ez a rajz füzeted? * Kérdi, ha a lány kiszedte a füléből a fülhallgatókat, viszont jobban teszi, ha nem mondja meg, hogy a naplója, mert akkor a fiú céljául tűzné ki, hogy beleolvasson.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 8:41 am

*Elég hűvös van ma de mem bánom. Jobban bírom a hideget. Egy kék farmer van rajtam egy fekete pulóverrel. Táskám most is nálam van. Leülök egy padra és elővesxm naplómat és rajzolni kezdem a szökőkutat. Hajam egy lófarokban fogtam össze hogy ne zavarjon. Fülembe bedugtam a fülhalgatót és hallkan zenét hallgatok. Hétvégéhez képest nagy a nyugalom. Éjfél kicsit bátortalan a tegnap esti könyvtári incidens után, de még is kibújik a táskámból és mellém telepszik. Mosolyogva nézek rá majd elkezdek hallkan dúdolni, és csak a papíron megjelenő rajzra koncentrálok. Próbálom a tegnap történteket elfelejteni. Néha felnézek a szökőkútra, meg persze a macskámra, aki idő közben elindult hogy kinyújtóztassa tagjait.Ahogy felugrik a szökőkút pesemére őt is oda rajzolom. Valahogy a rajzolás megnyugtat, és képes vagyok ellazulni.*
Vissza az elejére Go down
Speranza di Bagliore

Speranza di Bagliore


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 376
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Jos_nekromanta
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek4e3d2e1d7918b3468465

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeSzer. Szept. 04, 2013 3:43 pm

*Az elmúlt hónapokban keveset mutatkoztam, főleg azért, mert a mágikus hatalmaimat próbáltam afelé fordítani, hogy megtudjam, hogy honnan is származom valójában. Pontosan tudtam eddig is, hogy vérszerint nem ehhez a családhoz tartozom, hiszen teljes vérű véla vagyok, a családomban pedig mindenki ember és még csak nem is hasonlítok egyik testvéremhez se, pedig mind örökbe fogadottak és hatan vagyunk, csak ők sokkal fiatalabbak. Most viszont Giuila - nevelőanyám - elküldte a gyermekkori takarómat, amivel rám találtak és azonnal néhány kép és benyomás villant be. Franciaország. Azt hiszem onnan származom. A köpenyemet a melegben se cseréltem le, csinos ruhám alatta csábosan surrog, főleg, mert jelenleg nem fedem el kisugárzásomat, véla és vámpír, jó néhány szem tapad rám menet közben. Úgy teszek, mintha kissé se figyelnék fel a tekintetekre, de futtában felmérem az arcokat, van e ismerős vagy éppen van e gyanús. A rossz életű embereket nagyon könnyű így kiszúrni, nem kell hozzá még kurvásan se öltözködnöm, elég a csinos ruha. Elég vagyok én. Mikor odaérek a két lányhoz, a szökőkútnál, kicsit biccentek nekik, majd egy vékony mosollyal szólalok meg.* - Elmaradni már nem fog, már is hárman vagyunk, megnyugtató. *Mondom halkan, mintha olvastam volna Janna gondolataiban, de nem erről van szó, csak én is elgondolkoztam, hogy vajon hányan fognak eljönni. Egy kevés ellenszenvvel viseltetek a lány iránt, de vagyok olyan gyakorlott, hogy inkább semlegesnek tűnjek, mintsem ellenségesnek. Ő lett a Jósok oktatója és nem én. Nagyon mély tüske, főleg azok után, hogy Cecile megkapta a Nekromanták tárgyait. Ő a Nekromanta, én a Jós, mindig is így volt.
Körbefordulok a téren, mély levegőt veszek, habár már jó ideje nincsen rá szükségem, csupán érezni akarom a szökőkútnál kissé párás, de friss levegő illatát. És persze az emberekét - és egyéb élőlényekét -, akik a közelben tartózkodnak.*
Vissza az elejére Go down
Sarah Lairs

Sarah Lairs


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 429
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Harcos_jos_mutatvanyos
Üzenőláda : Welcome to my life
A kutyánál nincs tökéletesebb teremtmény. Felvidít és szórakoztat, barát és harcos egyben. És nem kér mást, csak hogy szeressük. Lucifer's Angel
Központi tér - Szökőkút Tek4e3edc0412b0d4759633

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 8:21 pm

-Nem, kölök, nem lesz itt semmi gond. Vetünk pár kockát, aztán megleszünk vele. Talán sikerül jó áron ásványokat szereznünk, a többit pedig megoldjuk. Tudod, hogy az itteniek nem.. babonások.. *halk sóhajt hallat, miközben daimonja, a nagy farkas meleltt kicsattog Nellond főterére az egyik kis utcácskából. Nem tudni, honnan jön, tetszőleges ház mellől lép elő, bár tény, hogy a Kikötőben járt, ott szereti tengetni napjait, szereti a matrózokat. Neki kedves, furcsa emberek. Amikor megpillantja a lányt, ahogy ott toporog, sunyin elmosolyodik, bletúr szőke hajába, csak úgy csilingelnek a függők jós karkötőjén, majd határozottan nekidől a szökőkútnak, pont a leányzó mellé.* -Megzavarhatlak idegtépő várakozásodban, vagy hagyjalak tovább tépelődni? *pislog angyalian ártatlan mosollyal, csillogó szemekkel, majd rákacsint.* -Na, és mi a mai izgalmas program? *kérdezi, miközben kissé lábait lógázza, nagy busa fejű farkasa meg nemes egyszerűséggel nyúlik végig mellette a kövön.*
Vissza az elejére Go down
Janna Lemanski

Janna Lemanski


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 92
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Jos

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 7:56 pm


* Már egy ideje készülök a mai napra, mely oly fontos a számomra. Nem, ma kivételesen nem Jaden miatt, hanem azért, mert én is a kiválasztott oktatók között kaptam helyet, és lehetőséget arra, hogy valami újdonságot mutassak meg a nagyvilágnak.
A tárgy, ami az enyém nem más mint a jóslástan, és mint olyan, szerintem az egyik legnehezebb is. Hiszen mindenféle gyakorlati anyagot el lehet az iskolában sajátítani, viszont az ott tanuló diákok nem igazán látják a tárgy szépségét, kivéve persze azok, akiket egyébként is érdekel a jövő fürkészése.
Mivel valami különleges dolgot szerettem volna nyújtani a számukra, ezért úgy döntöttem egy jó kis sétára viszem őket.
Már hónapokkal ezelőtt kiszúrtam ugyanis a sötéthajú idős boszorkányt Nellondban. Mindig egymaga ücsörgött, én pedig egy kellemes délutánon megszólítottam. Mint megtudtam jóslással foglalkozik, azon belül is a számmisztikával, úgyhogy úgy döntöttem, természetesen a beleegyezését követően, hogy a kis csapatot elviszem a szökőkúthoz, ahol mesélhet nekik a számok hatalmáról, és arról, hogy vajon mit is mondanak azok egy-két tanulóról.
Természetesen én érkezem elsőnek, úgyhogy nem csoda hát, hogy kissé idegesen topogok. Vajon jön egyáltalán valaki, vagy csak én leszek egyedül... ? *
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 7:11 pm

*Felvett szokások, vagy sem, Nicolas Demerest párja méltó kell, hogy legyen hozzá. Valóban van bennem egy cseppnyi túlzott magabiztosság, de úgy vélem ez teljesen egészséges manapság a túléléshez. Vámpírvadászként, aurorként fura is lenne ha nyámnyila alak lennék.* Mert tényleg én vagyok, de attól még rád értem, hogy... *Most kicsit elpirulok, és bólintok, úgyis tudja. A családjával kapcsolatban igazat adok neki, valóban nehéz lenne most megmagyarázni nekik, hogy óvatoskodjanak. Sóhajtok, és bólintok.* Rendben. Akkor egyenlőre... ne szólj nekik. Bizzunk benne, hogy elijedtek a korcsok a további próbálkozástól, főleg ha látják, hogy együtt erősek vagyunk, és a kastély helyett is felépül majd valami. Tudod mit? Felfogadok néhány hegyi óriást, úgy tudom, ők egy éjszaka alatt képesek némi mágikus támogatással egy palotát is felépíteni. Akkor hamarosan beköltözhetek, akkor pedig nem lesz mitől tartanunk. *Morfondírozok egy sort, miközben megfogom a kezét.* És persze megerősítem valahogyan, mert ezt nagyon elhanyagoltam. *A kérdésen eltűnődök, és én magam sem tudom, hogy mit érzek a sok felemésztett holmival kapcsolatban.* Azt hiszem már nem olyan fontosak. Ezzel talán lezárhatom életem ezen szakaszát, majd mesélek róla egyszer, ha kiváncsi vagy rá. *A csók úgy látom neki is kedvére való volt, és bár szétválnak ajkaink, hagyom, továbbra is hozzám bújjon, simogatom a hátát.* Na igen, az angyalt még rólad is megkérdeztem, tanácsolta, hogy próbáljak meg lépni, ha már ennyire odavagyok. Meglepődött, mert nem így ismer. *Vidáman elmosolyodom.* Magamat is megleptem, nem hittem volna, hogy nálam ilyesmi létezhet. De mégis. Bemutatlak neki, de nem ma. *Nézek ki a sötét csillagtalan éjszakára, és megértem, hogy mennie kell lassan.* Jól van, elkisérlek odáig, legalább ma nem árt, ha még biztonságban tudlak. *Eldőlök Kyle ágyán, nem foglalkozva vele, hogy a csizmám kissé koszos. Magamhoz húzom a leányzót is, és csak élvezem, hogy fekszünk csendben.*
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 6:36 pm

*A kakaó tényleg igazán finom, ezt nem lehet vitetni és most határozottan jól hat ránk, hiszen megnyugtat és azért kint már elég hűvös is volt ahhoz, hogy most legalább egy kicsit átmelegítsen. A cinkos kis szavakra elmosolyodom, dicséret ez csak egy kicsit nagyképű formában.* -Jó ízlésed van... még ebből is azt hozod ki, hogy te vagy a hű, meg a ha! *Nevetem el magam kicsit a végén. Igazából továbbra is úgy gondolom, hogy aranyos srácról van szó, minden negatív jellemzője ellenére. Inkább úgy érzem, hogy ezek afféle felvett szokások, amiket már úgysem tud levetkőzni. Amikor a családom kerül szóba kicsit elhúzom a számat. Az nagyon nehéz menet lesz... nagyon-nagyon nehéz!* -Ha veszélybe kerülhetnek e miatt akkor muszáj, de tudod a szüleim nagyon paranoiásak és félek, hogy ha nyíltan kiderül, hogy veszélyben vagyunk, akkor lehetőség szerint inkább elmennének innen, mintsem ilyen kockázatnak tegyék ki a családot. *Nem tudom, hogyan lenne jó ezt közölni velük és hogyan reagálnának. Nem akarok elmenni, kicsit alakulnak a dolgok és már megszoktam az iskolát is.* -Szerintem érdemes lenne újjá építeni, hiszen ott laktál, biztosan nem véletlenül tartottad fenn. *Bólogatok, bár nem tudom, hogy mennyi mindent veszített el ott, bizonyára elég sokat, de remélem nem nagyon fontos emlékeket.* -Sok minden veszett oda, ami fontos volt neked? *Kérdezem meg aztán óvatosan, hiszen igazából még alig tudok róla valamit. Amikor megtörténik a csókunk jólesően merülök el benne. A nyelve is utat tör, én pedig egy pillanatra meglepetten nyitom ki a szemem, aztán lassan alkalmazkodom és igyekszem tartani a tempót. A szíven hevesebben kezd verni, ahogy a csók is erőteljesebbre vált.* -Tényleg nem tudom elképzelni, de jó, hogy már nem kell várnod tovább. *Mosolyodom el, amikor elszakadunk végül egymástól. Egyre jobban kedvelem ezt a fiút, ez már nem kérdés.* -Kyle... szívesen megismerném, ha ennyire jóban vagy vele. Biztosan tud rólad mindenfélét, amit te nem mondanál el. *Nevetek kicsit, aztán a kérdésére kicsit hezitálok, de végül bólintok.* -Maradhatunk még beszélgetni, de azt hiszem jó lenne a szobámban aludni. Tudod a bátyám állatira félt és nem lepne meg, ha időnként utána járna annak, hogy merre járok... *Hát igen, ez tényleg nem lepne meg, és nem akarom, hogy így tudják meg a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 6:23 pm

*Iszogatjuk a kakaót, amely forrón és édesen szétárad a testünkben, és le lehet kissé higgadni. Nem is a harc zaklatott fel, hanem az, hogy megint célkeresztben vagyok, ráadásul nem is egyedül.* Nekik aztán már ajánlhatod, kissé szétestek. *Nevegélek szavaira, és kedvesen végigpillantok rajta, megnyugtat, hogy most együtt vagyunk.* Ügyesen harcolsz, nekem meg jó izlésem van, ennyi. *Vonom meg a vállamat cinkos mordulással, végülis én aztán ritkán vagyok szerelmes, de akkor olyanba, aki tényleg lenyügőz. Szép is, ügyes is, és nem lehet csak úgy lecsapni.* Mégis.. legyél óvatos, meg a többi macska is, mert még rajtuk állnak bosszút. Nem ártana legalább szólni nekik, hogy együtt lógunk, nem gondolod? *Kérdezem óvatos pillantással, hiszen így máris fel kell vállalnia, hogy van valakije.* Nem volt szép, de az összes holmim most porrá égett. Az a sok fekete póló... *Csóválom a fejemet, mégis többet jelentett a kastély, hiszen évekig ott éltünk Maurice-szal, emlékeim túlnyomó része oda köt. Most tiszta lappal kezdhetek, mégis fájdalmas elveszíteni, amit oly sokáig az otthonomnak tekintettem.* Újjá lehet, talán valami ház lehetne a helyén, úgysem használtam a felesleges szobákat. *Mondom ki végül, tényleg olyan voltam ott, mint egy Kékszakál, csupa lezárt, nem felnyitott ajtó, rejtélyes folyosók, amelyek titkait javarészt én magam sem ismertem. Madison itt ül mellettem, és cseppet sem érzi magát veszélyezve még az élethalál harc után sem. Bizonyos benne, hogy jól érzi magát velem, ezt látom rajta. Valóban megtörténhetett volna valami pusszantás még az utcán, de itt jobb, a mi dolgunk marad. Egyátalán nem érzem esetlenségét, talán én is az vagyok, de amikor a szerelmével csinálja az ember, akkor minden olyan természetes. Ajkai forróak, és jólesően tapadnak az enyémre. Most nem is finomkodom, amikor átkarolja a vállamat ezt felhívásnak veszem keringőre, én is szorosabbra vonom az ölelésemet, és az egyszerű ismerkedős csók helyett szenvedélyesbe megyek át. Fogaimmal szeliden szétnyítom a finom husis száját, nyelvemmel pedig lágy erőszakot alkalmazva beljebb is csusszanok, hogy rátaláljak az övére, ne hagyjam lélegzethez jutni. Néhány pillanat múlva elválunk aztán, elégedett nézek rá.* Elképzelni sem tudod, hogy mióta vártam már ezt. *Körbenézek az angyal szobájának berendezésén.* Azt mondhatom, hogy talán az egyetlen igazi barátom. Vannak közeli ismerőeim, de akivel mindent megosztok, az ő. Kyle. Szerencsétlen, hősies alak, de a testvérem. Maradjunk még? Éjjel dolgozik.
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 8:05 pm

*Igen, valahogy én is így érzem, minden sötét darkossága ellenére, amivel időnként azért meg akar riasztani és kicsit elmarni magától. Végülis eredetileg sem futamodtam meg, visszaszólok neki és kész, nem lesz egy buta liba, akit bármikor egrecéroztathat, ha arról van szó, akkor megvédem magam és kész. A kis harc is hamar lemegy, habár félek és az egész dolog nagyon is megrettent, de a kakaó és a jelenléte végül csak megnyugtat. Szeretem a meleg italokat, azt hiszem ezzel a legtöbben így vannak, nyugalmat adnak és persze még finoman is, ez azért így együtt elég ütős kombo.* -Megnyugodtam, csak hát... szörnyű, hogy ilyen dolgok vannak. És nagyon ajánlom nekik, hogy ne támadjanak meg máskor, de most mi lesz a házaddal? Bár nem mondom, hogy kár érte... nem volt túl szép. *Mosolyodom el, egy kicsit csipkelődve, hiszen az a ház amúgy is olyan volt, mint valami rom. Újjá lehetne biztosan építeni, de akkor már valami pofásabb formában, ami kevésbé fest úgy, mint valami régóta kihalt nyomortanya. Belesimulok az érintésébe, amikor végigsimít a hajamon, és azt hiszem már nagyon is vártam ezt, már lent az utcán is azt hittem, hogy meg fog történni. Az utolsó pillanatban lehunyom a szemem és bár talán kissé esetlen vagyok, de viszonozom a csókját. Majd ő irányít, ő ért hozzá na, én meg nem. A kezem önkéntelenül is átfonódik a vállán közben, úgy ölelem át. Halkan, jólesően sóhajtok egyet, amikor elválunk egymástól.* -Azt hiszem ez már végképp azt jelenti, hogy a tiéd vagyok, és akkor te is az enyém... és itt ki lakik? *Kérdezem hirtelen, valamit csak kell mondani igaz?*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 7:50 pm

*A kölcsönös simogatásnál is már érezhető, hogy összetartozunk, de valahogy nem akarom letámadni, ha ennyire kiismerhetetlennek vél engem. Akkor ismerjük meg egymást, gyengeségekkel együtt, és aztán eldöntheti, akar-e velem lenni. Ezt aztán nagyon aláása ami a kastélyomban történik. Felgyorsulunk tehát, és alig tíz perc alatt már Kyle lakószobájában ücsörgünk. Muszáj őt megnyugtatnom, de előbb én is iszom egyet. Nincsen rá szükségem, de halandó koromból megmaradt a szokás, hogy a meleg italok nyugtatóak, hiszen britként a mai napig teát szoktam szürcsölni, de az angyal ennyire kakaómániás, akkor használok a készleteiből, míg vele Gordon üvöltözik, mert felhallatszik az is, hogy "hát csak ennyire vagy képes?". Amikor mindketten ittunk már, kiveszem tőle a bögrét és a kezét fogom meg.* Nem egyszerű velem, ez stimt. De most már nyugodj meg. Gyengének véltek, talán miattad, de elbántunk velük. Ezek korcsvámpírok, nem fognak többen támadni. Az otthonomat felégették, ennyivel be fogják érni, mert látják, hogy te is erős vagy. *Picit végigsimítok a haján, és nyelek egyet.* Nagyon is, én Madisonom. *Közelebb hajolok, és most, végre megcsókolom. Remélem nem húzódik el mentegetőzve, hogy ez most sok neki, mert éppen most éltünk túl egy élőholt támadást. Alig beszéltünk még, viszont a gyengédség, vagy éppen a vadság minden szónál beszélőbb. Nem is megyek most tovább, és több szót sem ejtek, csak az ajkára tapasztom a sajátomat.*
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 7:41 pm

*Egy pillanatra még a szemem is lehunyom, amikor a hajamba túr és az a tarkómat simítja meg. Szinte már érzem az ajkait az enyémen, de végül nem kerül sor csókra, megmarad a helyzet így egyszerűen romantikusnak. Olyan furcsa, hogy nem régen még arrogánsan és szemét módon beszélt velem, most pedig kedves és gyengéd. Nehéz azért e felett igazán napirendre térni. A házában érve hamarosan harc vár ránk, támadnak mi pedig vissza. Nicolas kettőt is leszed, és végül én is legyűröm a sajátomat. Igen, határozottan pozitívum, hogy nem vagyok egyszerű ember, bizonyos mértékben meg tudom védeni magam, bár nem mindentől. Visszaalakulok, majd magával húz kifelé, aminek cseppet sem vagyok ellenére, hiszen a tűz egyre jobban terjed, én pedig érzem, ahogy árad szét bennem a rettegés a vörös lángokat látva. Szótlanul sietek végig vele a kihalt utcákon, míg végül egy számomra ismeretlen szobába jutunk, de úgy látom ő ismerősen mozog itt. Lehuppanok az ágyra, átveszem a kakaót, hogy melengesse kicsit a kezem és hát az ijedtségre határozottan jót fog tenni a csoki.* -De kik voltak ezek? Hogy... hogyan állítjuk le őket? *Nem akarok menekülni folyton, szóval ez így nagyon nincs rendjén.*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 7:33 pm

*És milyen jó, hogy enged a késztetésnek, megsimogatja amúgy nagyon is álombaillő arcomat, egyszeriben érzem, hogy neki lettem teremtve, ő pedig nekem. Belesimulok az érintésébe, és lágyan átkarolom. Tudom, hogy arrogáns, bunkó tudok lenni, még vele is, viszont túlságosan kötődöm hozzá valami megmagyarázhatatlan kapocsnak köszönhetően, így gyakran előbújik a kisfiús énem, aki bátortalan. Miközben átölelem őt, finoman beletúrok a vörös tincseibe hátulról, megsimogatom a tarkóját. A dolog csak pár pillanatig tart, de mégis olyan meghitt, intim. Végül elengedem, pár pillanatig rajta felejtem a tekintetemet, amely csak úgy sugárzik, és megyünk is hozzám, ahol a szörnyűségek várnak ránk. Hamarosan harci helyzetben találjuk magunkat, egy szemvillanásnyi időre hátrasandítok, és látom, hogy ő már át is változik. Mennyivel jobb így, hogy nem egyszerű lány ő, meg tudja magát védeni. Elragadtatni magam nincsen most idő, így további gondolkozás nélkül fordulok vissza a karóhoz, amit a macskába döftek. Kirántom, és a maradék, "életben maradt" vérszívó felé hajítom, a telekinézissel megbolondítva. A halált hozó fegyver tökéletesen átüti a testét, az porrá is válik, a karó pedig a földre esik. Közben Madison is legyűrte a sajátját, ezt boldogan veszem észre. Ellenben a tűz már átterjedt a függönyre is, a kastély lángokban áll. Gyorsan körbenézek, menthetetlennek tűnik. Ami fontos nekem, az velem van, vagy az étterem konyháján kuktáskodik, így megrántom a vállamat. Kézen ragadom Madisont, ha visszaváltozott végre.* Húzzunk el, gyere! *rohanvást indulok vele az étterem felé. Még jó, hogy az angyal adott egy pótkulcsot az emeleti szobájához, most meghúzhatjuk ott magunkat, amíg kiderül, hogyan tovább. Az aurorok majd eloltják a tüzet, a romok pedig most nem fognak kelleni nekem. Amikor ott vagyunk, akkor bekulcsolom az ajtót, Kyle így is be tud jönni. Kiszolgálom magam némi kakakóval, miután a macskának is adok.* Jól mondtad cicus. Cseppet sem unalmas. *Ülök le mellé, kortyolgatva a sötéten kavargó italt.*
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 7:19 pm

*Erős késztetést érzek, hogy egy mosoly kíséretében nyúljak előre és simítsam meg az arcát, aminek végül engedek is és finoman megérintem. Kedvelem, fura, annak ellenére, hogy mennyire nagyon morózus tud lenni és határozottan arrogáns és kissé bunkó is időnként. De amikor nem az, akkor igenis kedves és aranyos is. Tény, hogy elég macskás vagyok, de nem démon. Mi egész kis korunkban még nem igazán tudjuk szabályozni ezt az egészet. Nem olyan, mint az animágia, ez a lényünk része, a csak néhány éves alakváltók előfordul, hogy akár napokat is eltöltenek macska alakjukban és nem is változnak vissza, csak amikor már úgy tartja kedvük, egy kicsinek pedig nagyon szeszélyes tud lenni a kedve.* -Jól van értem én, csak akkor majd időnként annyit, ami muszáj az én érdekemben, hogy ne fussunk bele ilyesmibe. *Teszem még hozzá, aztán beérünk a házba és finoman szólva is lefagyok, amikor meglátom az átszúrt macska tetemet. Az egész annyira szörnyű és rémisztő és egyértelműen fenyegetés.* -De hogy lehet ilyesmit tenni? *Bukik ki belőlem a butuska kérdés, aztán hirtelen rezzenek össze, amikor becsapódik a fáklya. A bennem lévő ösztönös lény határozottan retteg a tűztől, így azonnal felugrok a kanapéról és hátrálni kezdek, főleg amikor ezek után még az ajtó is kicsapódik. Akkor térek csak magamhoz, amikor látom, hogy Nicolas elém áll, határozottan azzal a céllal, hogy megvédjen. Gyors lelkierő gyűjtés, majd koncentrálok és hamar végbe is megy az átalakulás. A tűz még mindig halálosan rettent, így a lángoló vámpírtól legtávolabb esőre ugrom rá. Erősen kezdem karommal tépni a szárnyát, harapni a testét, ha kell akkor leszakítani, amit csak érek. A vadállat ilyenkor felülkerekedik, az ösztön... a vér íze megrészegít, a sarokba szorítottság pedig plusz erővel lát el.*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 6:57 pm

Akkor nem ismersz még engem Maddy. Nem szokásom túl lenni senkin, főleg nem aki iránt így érzek. *Mormolom teljesen őszintén. Már annyit szenvedtem, hogy tényleg rám férne, hogy engem is viszontszeressenek, úgy igazán az életben először. Rápillantok, és valahogy érzem, hogy ebből tényleg lehet valami, ha ő is úgy szeretné, de még csak most vagyunk együtt másodszor, nem is szeretném elkapkodni, hiszen annyi veszély les rám, kár lenne fellángolni, aztán elégni. Takarékláng, és fokozzuk a tempót, úgy a biztos. Visszamosolygok, amikor rám morran, tényleg minden viselkedésformája nagyon macskás, még ha a démonozást nem komálja, akkor abból visszaveszek.* Aki iránt elkötelezem magam, azzal megosztom az életemet, de túl sok lenne most mindent így... Túl mély a víz, nem doblak vele egyből. *Beérünk a házamba, és szembesülök a szörnyűségekkel. Miközben ülök Madison mellett, és nézem a groteszk asztalidíszt.* Ezek nem emberek. Már rég nem. Talán sosem voltak azok. *És ekkor valami bereppen az ablakon, egy lángoló fáklya, amiből valami lé fröccsen ki, meggyújtva vele a szőnyeget. Az ajtót pedig valami betöri, és amikor felpattanok, látom, hogy három szárnyas vámpír reppen be, és sivítva, rikoltozó hangon száguldanak felénk. Első mozdulatra égetem porrá a bal kezemből kiáramló lángcsóvával, teljes testtel az alakváltó lány elé besorolva.*
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:56 pm

-De hát nem is ismersz még igazán, biztosan túl lennél rajtam idővel. *Mosolyodom el, persze esze ágában sincs elpatkolni, csak mert a pasim egy kissé veszélyes alak. A pasim? Hm... ezt így még nem is gondoltam át, mármint persze az oké, hogy szerelmet vallott, és hogy eljöttem ide, de igazából még semmi konkrét nem volt köztünk, nem mondtuk ki, hogy egy pár vagyunk, vagy ilyesmi. Végül a kezéért nyúlok, az ujjaink össze kulcsolódnak és irány a ház.* -Nem kapom le, csak rendesen közöld őket na! *Morranok oda, de már csak inkább játékosan, sem mint komolyan rászólva. Igazából túlságosan kezdem megkedvelni, még a darkos jellem ellenére is.* -Ez a macskadémon duma... valami jobbat találj ki. *Mosolyodom el, hiszen ez azért talán egy kicsit bántónak is tűnik és azért az annyira nem tesz boldoggá. Elérjük végül a házat, ég a villany, bár nincs végül bent senki, de amit a szoba közepén látok az finoman szólva is megfagyasztja az ereimben a vért. Nagyot nyelek és megkövülten meredek a macskára. Bután állok ott még pár pillanatig, majd végül ernyedten hanyatlok le Nicolas mellé a kanapéra. Jó ég, ez nagyon durva! Hát ez az, amit nem mesélhetek el otthon, mert akkor minimum bezárnának a szobámba és az életben nem engednének ki többet, bár nem is... nagyobb eséllyel költöznék azonnal tovább, és azt most nem akarok, nagyon nem!* -Ez... ez valami szörnyű! Hogyan... miért... milyen emberek ezek? *Kicsit megremeg a hangom. Már a tény is, hogy egy állattal ilyet tettek, de az, hogy ez egyértelműen arra való célzás, hogy velem is megtehetik...*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:35 pm

*Valóban jeleztem én már neki elsőre is, hogy korántsem biztos, hogy jól jár azzal, hogy pont az én szerelmi vallomásomat kell fogadnia. Tisztességes voltam, tehát most csak bizonyítom, hogy tényleg nem vagyok egy anyu kedvence, akkor sem, ha szerinte senki nem lenne az. Nevetnem kell, mert én aztán pláne nem. A borzongásán nyelek egy keveset, és egyre inkább kezdem azt érezni, hogy van köztünk valami szikra. Nem tudom biztosan, hogy mire lesz elég, de talán több, mint Biával, vagy Oswinnal. Megtetszett ő nekem, pedig nem is beszéltünk, aztán nem utasított el, sőt, láthatóan rezonál a jelzéseimre.* Nem fogok. *Elvigyorodok* Már ha biztonságban tudlak, mert ha pont téged veszítenélek el, akkor egyel több őrült vámpír róná az utcákat vérre szomjasan. *Mosolyba fúl a vigyorom, aztán elkapom a tekintetemet, már így is teljesen nyeregben érezheti magát Madison, kár még táplálnom is az önbizalmát.* Megpróbálom, ennyit igérhetek. Nem ismerjük még egymást, de ami rajtam múlik... *Tárom szét a karomat, aztán gyorsan odaadom a tenyerem, mert hajlandónak mutatkozik, hogy belesimítsa a saját kezét. Összeér a bőrünk, én rákulcsolom ujjaimat az övére, felszakad belőlem némi visszafogott sóhaj. Aztán visszavedlek rettenthetetlen aurorrá.* Oh, ha tudnád, mennyi van még, de ha állandóan lekapod értük a fejem, akkor jobb, ha én magam teszem a nyaktiló alá. Igen, rengeteg titkom van, de ne várj tőlem mindent elsőre. Semmi sem olyan... amivel ne lehetne együtt... élni. *Teszem hozzá ördögi mosollyal, hiszen technikailag nem is élek én sem.* Majd fokozatosan macskadémon, jó? *Vetem fel némi becézést is belecsempészve, majd már ott is vagyunk a kastély előtt. A parfümre meglepetten bólintok. Netán valami másik vámpír? Óvatoskodva indulok meg, de már nem hallok mozgást. Aztán belépve nem kicsit döbbenek meg. Teljesen felforgatták a szállásomat, de nem azért, hogy megraboljanak. A nappalim közepén egy megnyúzott, döglött macska fekszik, a szívében egy véres karóval.* Azt a rohadt... életbe... *Suttogom falfehéren. Most már Madison is veszélyben van, mert rájöttek, hogy én is emberből vagyok, van gyenge pontom. Lehuppanok a kanapéra, és iszonyodva nézem a "csendéletet".*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Központi tér - Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Központi tér - Szökőkút
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: