Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Központi tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Központi tér - Szökőkút

Go down 
+41
Nicolas Demerest
Madison Naceri
Iris Leighton Fane
Aidan Hamilton
Toportyán Zakariás
Desmond Masters
Sasha Lupinien
Edenzia Syntyche
Aidric Selding
Orion Weatherby
Kyle Peters
Larissa Ravenwood
Kaen el Jericho
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Kasey Jake Ellswood
Blagoy Ivo Lazar
Pervinka Doroteja Senka
Jack Darkfield
James Ravenwood
Vaszilij Potrevszkij
Lincoln Lawrence
Orinthia Lalla
Blair St. Claire
Yekaterina N. Fyodorov
Claire Fairchild
Patrisha Blake
Jasper
Aurora Valanthe Mediaris
Berker Mikolaj
Loriel Eruthalion
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Shuang Zhen
Yvonne Chaconne
Noraneida de la Fuente
Theodor Anastas
Alvery Moreau
Tyler Wayne
Kalandmester
Éclair Lagarde
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 4:36 pm

First topic message reminder :

[Gurtang kastély]

*Úgytűnik a férfi vagy titkolózós kedvében van, vagy tényleg nem tud semmit. Miranda nem áll központi szerepben, ezért inkább csak nézelődik jobbra-balra, és a megfigyeléssel támogatja társát. Az egyik lány lassan a kulcsért nyúl, és ezt Miranda figyeli. Ezután a másik lányra vetődik a tekintete, akin viszont egy furcsa dolgot vél felfedezni. A nyakán volt az a jel, amiről Alveryn beszélt még délután a folyosón. Ez valamiért beindította a fantáziáját, hiszen ez egy kicsit már nagyobb esélyt ad annak, hogy a vámpírvadász jó nyomon járt. Persze miért ne járt volna jó nyomon? Hiszen profi. Amikor a fekete lány leszögezi, hogy az ajándéka saját maga, és nem Miranda, kicsit megkönnyebbül, de azért ezt is egy kicsit durvának tartja, hiszen egy év az azért sok idő. Mi lesz a nezabarral? Ott hagyja? Azért nem nézné ki belőle Miranda, hogy egy férfi miatt eldobná a varázslatok sokaságát, és egy alantas munkát hajtana végre helyette. Azt is kinézné a férfiból, hogy ágyasnak használná szegény csajt..*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 7:34 pm

*Nem is az, hogy elkönyveltem, hiszen akkor is bizonygatta, hogy ő mennyire sötét és darkos, de attól még ugyanúgy rosszul esik, ha úgy beszél velem, mint valami buta libával, akit most húzott ki a... szóval értjük igaz? De azért azt meg kell hagyni, hogy minden bántó stílus ellenére rendkívül sármos és helyes pasiról van szó. Kicsit megborzongok, amikor végigsimít a vállamon, főleg hogy hűvös is kezd lenni, rajtam pedig egy pántos felső van csak. Tényleg kény már az a pulcsi a táskámból, mert lassan tuti, libabőrös leszek.* -Én ezt értem Nicolas, de akkor se beszélj így velem, lehet azt finomabban is közölni, hogy nem a legjobb, amit csinálok. De nem tudhatom, hogy mik vannak körülötted. *Teszem azért hozzá, nem tudom csak úgy elintézni a dolgot, hogy ez van, mert akkor bármikor újra megteheti, bár sajnos ez sem jelenti azt, hogy ne tenné meg majd megint valamikor. Aztán tényleg megyek vele, egy leheletnyit én is elmosolyodom.* -Az biztos, hogy nem vagy unalmas. *Szörnyű, hogy még így is megtudja lágyítani a szívem, de nem vagyok egy haragtartó típus, nem tehetek róla.* -De akkor mostmár ne titkolózz rendben? Ha valami van, akkor mondd el és akkor majd tudni fogom. Ez él a lakhelyedre és arra is, hogy kik vesznek körül. *Mondom még, majd megfogom a kezét, és megyek vele a cél felé. Tényleg jó lenne tudnom, hogy mire számítsak, akkor tuti, hogy nem nyúlok mellé, vagy nem teszek olyat, ami veszélyes lehet rá, vagy rám. A házára pillantok, amikor végül elérjük és nekem is feltűnik, hogy ég a villany odabent. Úgy fest, hogy nem miatta, hiszen eléggé felmorran. A kérdésére beleszagolok kicsit a levegőbe.* -Rózsaillat, mint valami parfüm. Valami nő? *Pillantok oldalra, valaki tényleg lehet bent, nagyon úgy fest, bár ha nem rég távozott és erős a parfüm, akkor akár meg is maradhatott utána az illat.*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 7:21 pm

*Az alapjellemem ilyen, nagyon kár, hogy egy Szent-Nicolas pillanatomban vallottam szerelmet, mert elkönyvelt engem fehér pólós aranyos gyereknek, pedig azért az igazat megvallva nagyon nem olyan vagyok. Tetszik ő, szeretem is, de attól még nem tudom feladni a múltamat, a véremet. Jön velem, de nem az a cél, hogy csak muszájból, kényszerből, főleg ha kiderült, hogy sikerült őt lenyűgöznöm annyira, hogy felkeltsem az érdeklődését, kár lenne, ha úgy érezné, átvertem a viselkedésemmel. Ezért lelassítok, a szemébe nézve pedig picit végigsimítok a vállán. A tekintetem ettől még sötét, de igyekszem némi sármot belecsempészni.* Úgy van, ahogyan mondtam. Ha már kinyögtem, akkor áll; szeretlek. De attól még ez nekem nagyon új. Mindenesetre sajnálom, ha úgy véled, hogy most keményebb vagyok, ez van. *Intek, hogy menjünk tovább, de azért ravaszkás mosollyal pillantok rá vissza.* Remélem így is érdekesnek találsz majd, mert ez is én vagyok. *Jegyzem meg már menet közben.* Nem is gondoltam volna, hogy végül úgy gondolod, hogy tényleg érdemes megpróbálnunk, udvarisságnak vettem a dolgot. Megleptél, de kellemesen. Talán ezért nem mondtam meg konkrétan, hogy merre is lakom. *A kezemet nyújtom, hátha elfogadja. Nem ezen múlik az életünk, de ha most lepnének meg a nálam halálontúlibb vérszopók, legalább boldogan halnék meg véglegesen, ráadásul nem egyedül.* Van, nem messze innen, a külső negyedben. Atyám bőkezűen támagatja a várost, én pedig az auroroknak dolgozom, így a rendelkezésemre bocsájtottak egy düledező romot. *Nevetek fel szarkasztikusan, és belenyúlok a bőrzsekim zsebébe, hogy keresgéljem a kulcsaimat.* Nem szoktam összeszűrni a levet velük szivi... *Pillantok fel morcosan, és elhúzom szép metszésű ajkaimat. Bármennyire is cuki, engem aztán ne gyanusítgasson.* Nyomozok utánuk, ez azért más, nem gondolod? *Vonom fel a szemöldökeimet, ám enyhülök is gyorsabban, nem tudok rá sokáig csúnyán nézni. Beérünk a negyedbe, és furcsálkozva fedezem fel, hogy ég a villany.* Affrancba... Nem én hagytam így. Nem érzel esetleg... valami szagot? *Fülelek, de fojtott lélegzetvételen kívül nem sokat hallok, jöhet máshonnan is.*
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 5:34 pm

*Nem, egyáltalán nem értem meg, és ezt láthatja is, mivel eléggé durcásan meredek rá. Lehet a dolgokat normálisan is közölni, nem úgy beszélni velem, mint aki teljesen hülye. Honnan tudjam, hogy nem járhatok utána, melyik a szobája, ha egyszer ő mondta, hogy megkereshetem?* -Nem... nem értem meg! *Végül nem ellenkezem, amikor magával húz, legalábbis egy ideig, bár eléggé mérges kezdek lenni, mert olyan szinten lekezelő, mintha csak... nem is tudom, a kapcája lennék, és ez azért határozottan nem esik jól.* -Nem attól félek, hogy megeszel, de akkor is... teljesen más vagy mint legutóbb, ne lepjen meg, ha ezt nehezen kezelem. *Húzom el a szám kicsit. Tényleg nem tetszik, amit most csinál és meg van rá a jogom, hogy kételkedjek benne, hiszen annyi rossz történet van, ahol a pasi elcsábít egy lányt, aztán átvágja a torkát egy sikátorban, vagy ki tudja, mentáloknak is dolgozhat!* -Én csak az iskolai szobádat kerestem, itt Nellondban nem kérdezősködtem utánad, nem is tudtam, hogy itt is van lakásod... házad, valamid. *Rántom meg kicsit a vállam, hiszen így van, én itt nem kutakodtam utána, nem is értem ezt a vámpírvadász dolgot.* -De hiszen ezek csak buta pletykák... *Bizonytalanodom el kicsit. Nem akartam én bajba keverni, meg semmi ilyesmi.* -De akkor miért kell ilyen sötét alakokkal összeszűrnöd a levet egyáltalán? *Tényleg nem értem, elég veszélyesen él, ha már egy apróságot is ennyire fel tudnak fújni körülötte, hogy így bajba kerülhet. Kicsit azért meg is ijedek, amikor a véréről beszél, meg arról, hogy eltemetik. Azért azt tényleg nem szeretném.* -Jól van... menjünk. *Sóhajtok végül. Azért akkor sem győzött meg, hogy így kéne beszélnie velem, meg ilyen hozzáállással.*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 8:13 pm

*Sötét alak vagyok, tény. Viszont az is tény, hogy ha megszeretek valakit, ha fontossá válik számomra, akkor bármennyire is goromba vagyok, nem fogom hagyni, hogy bármi baja essen.* Hát elnézést drágám, ha éppen az életedet féltem, köpök a hangnemre, remélem ezt megérted. *Elindulunk hát a kastélyomba, ő pedig durcásan ugan, de követni kezd. Legalábbis első percben így tűnik, ám mégis megtorpan.* Haladhatnánk? Nem foglak megenni, ha ez a kérdés. Tudod akit szeretünk, azt élve hagyjuk, még mi vámpírok is. *Mosolyodom el meglehetősen darkosan, mégis, vonzó az, amilyen sugárzás árad belőlem, pedig nem játszok rá. Egyes élőholtak az illatuk alapján bódítják el a kiszemelt áldozatot, de én nem. Inkább vadászok, legyorsulom, ha szükséges, de ilyen aljas cseleket akkor sem alkalmaznék, ha véletlenséggel ártani akarnék a vöröskének. Ismét felnézek, de nagyon nem akar indulni. Hát jó, akkor maradunk itt, aztán kénytelen leszek elszámolni a családjának, ha valami ellenséges vámpírúr lekapja a gyönyörű macskafejét.* Úgy értettem, hogy az iskolai szobámat nem nehéz megtalálni, na mindegy. Csakhogy még idáig is eljut a híre, hogy meg akarsz találni, még valami olyasmit is hallottam, hogy vámpírvadász vagy. *Megfogom a kezét, és bizonytalanul nézem végig, ahogyan hátratűri a haját a füle mögé.* Ezt kétlem, de így az jön le, hogy már gyenge vagyok, sebezhető, ha a nyomomban vannak. És most már tényleg ez a felállás. A véremet akarják. És eltemetni. Végleg. Megyünk végre? *Döntöm oldalra a fejemet, és várakozóan pillantok rá.*
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 7:43 pm

*Látom, hogy úgy tekint körbe, mint valami űzött vad. Sötét alak oké, de akkor nem, hogy tőle kéne másoknak ennyire tartania és nem fordítva.* -Nem zavar, ha csillagodnak hívsz, de nem ilyen hangnemben. *Enyhülök meg egy egész leheletnyit, és igyekszem leküzdeni az automatikus késztetést, amikor a karomat ragadja meg és kezd el húzni a térről, hogy kirántsam onnan. Biztosan oka van rá, és nem valami sötét sikátorba akar behúzni, hogy átharapja a torkomat igaz? Végülis nem ismerem még annyira, csak az alapján, amit mondott, és ennyi, szóval... Nagy levegőt veszek és igyekszem elhessegetni a nem épp kellemes gondolatokat, főleg hogy megint kissé gorombán beszél, bár valamelyest talán visszafogja magát, ha ezt lehet annak nevezni.* -Jó én azt nem tudhatom, máskor ne csak azt mondd, hogy keresselek meg, hanem azt is, hogy hol. *Vágok vissza még mindig kicsit sértetten, aztán végül nehezen, de bólintok egyet.* -De tudod, hogy ha bajom esik, akkor... akkor a családom le fog vadászni? *Teszem még hozzá kissé bizonytalanul. Nem hazudok jól, az a baj, hiszen a családom semmit sem tud Nicolasról, igen nehéz lenne levadászniuk, ha azt sem tudják, hogy most épp vele vagyok.* -De jól van, és el is várom, hogy elmagyarázd, mert te hoztál nekem a virágot, ezek után nem fair, hogy goromba vagy. *Teszem még hozzá. Önkéntelenül a fülem mögé tűröm a hajam, amikor végigmustrál. Egyszerű kék farmerben vagyok, felül egy ujjatlan égkék topp, bár már kezd kissé hűvös lenni. A vállamon egy virágos táska, elő kéne kaparnom a pulcsimat, mert lassan enyhém libabőrös leszek.*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 7:36 pm

*Nagyot fújtatok, mintha tényleg szükségem lenne a lélegzetvételre, és gyorsan körbenézek, mintha attól tartanék, bármikor levadászhatnak.* Nem vagy, oké, akkor nem. Reménykedni még szabad. *Harapom be az ajkamat, és bár nem akarom rángatni őt, picit vontatott arckifejezéssel próbálom elhúzni a térről valahova a lakom felé. Ha már mozgásban vagyunk, az fél egészség.* Rendkívül... Örülök, hogy érdekellek, és szeretnéd megpróbálni, de a körülmények nem kedvezőek. Rengeteg ellenségem van, és ha téged is féltenem kell, az már régen rossz. *Foglalom össze, igyekezve kiszűrni belőle a cinikus felhangot.* Gyere velem, leülünk, és megbeszéljük, rendben? *A közelében még mindig remeg kissé a térdem, de az számomra sokkal fontosabb, hogy ne essen baja. Ha üvöltenem kell vele, hogy ezt elérjem, akkor meg fogom tenni. Végigpillantok a bőrén, a haján, a ruházatán, aztán elszakítom a tekintetem. A kezem nyújtom neki, és halkan szúrom oda neki.* Gyere, elmagyarázom. *Bólintok a külső negyed irányába, méghozzá sürgetően.*
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 7:22 pm

*Megnézem az utolsó kirakatot is, miközben már kattannak az utcai lámpák, mert kezd egyre erőteljesebben sötétedni. Igazából nekem nem gond, mert kevés fényben is látok, de a többi járókelőnek érthető módon szüksége van rá. Végül a szökőkúthoz indulok épp, amikor meglátom nem messze közeledni az ismerős fiút. Tény, hogy eléggé sötéten van most öltözve, a ruhája, a haja, az egész külseje, és mg is nyiratkozott. Már amikor közelebb ér, akkor felcsúszik kicsit a szemöldököm, hiszen eléggé komor az arckifejezése, úgy néz rám, mint aki minimum valami rosszat tett volna ellene. Összehúzom a szemöldököm, vizslatóan figyelem kicsit, aztán amikor megszólal, akkor majdnem leesik az állam. A legutóbbi találkozásunkhoz képest ez a mostani stílus... ég és volt. Durcásan szorítom össze a számat. Miért kerülnék bajba azért, mert róla érdeklődöm az iskolában? Ha csak ő nem akarna e miatt eltenni láb alól, akkor ez másnak miért szúrna szemet? Tényleg nem értem az egészet... Szorítom a szám, de aztán végül csak megszólalok. Össze fonom magam előtt a karomat.* -Nem vagyok a csillagod, és nem tudom, hogy miért lenne bajom abból, ha megpróbálok utána járni, hol van a szobád, hiszen te mondtad, hogy ott megtalállak, de nem mondtad a nevét, és te írtad, hogy megnézhetjük a barlangot, és... *Hadarok kissé, és végül csak megállok, hogy levegőt vegyek. Kérdőn pillantok rá, tényleg nem értem, hogy mi a fene a baja.*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror_mentalista
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek4e2855367b48a9209012

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 7:02 pm

*Jó lenne igen, ha együtt nézhetnénk meg a barlangot, és igen, valóban szerelmes vagyok. De mint ahogy a hosszú eltáv alatt sem tudtam függetleníteni magam a saját jellememtől, életemtől, a bénán sikerült vallomás után visszavedlettem azzá, aki vagyok. Sötét, rejtélyes alakká. Túlságosan sokat szenvedtem már, és nehéz ártatlan tiniként viselkednem, még akkor is, ha nagyon ez az érzés nekem, hogy valaki megdobogatja amúgy már nem élő szívemet. Azóta kissé higgadtan tudom kezelni a dolgot, objektívebben, és bolond voltam, hogy ilyen gyorsan letámadtam azzal, amit érzek. Sosem szoktam ilyen lenni, hogy kijátszom az ütőkártyáimat ilyen gyorsan, a láng miatt tettem. Most viszont ezt gyorsan rövidre kell zárni, mert nem lehetek ennyire elkötelezett, hogy nem számolok a következményekkel. Nellondban sokat vagyok, segítek többek között az vámpírvadászoknak is, szerencsére engem nem akarnak bántani, nyilván az nekik sem lenne jó. A napokban is a kastélyomban voltam többször, nem volt időm, hogy felmenjek az iskolába, órák sincsenek, az oktatásomat pedig még nem készítettem elő, volt bőven más bajom is. Többek között az, hogy amellett, hogy titokban valami vámpír szekta alakult a kúriában - előttem ez nem titok - viszont a városkában ezért vérszemet kapott több brigád is, hogy nálunk ez ilyen módon bátorítva van. Így hát a nellondi vámpírok egyre vérmesebben fosztogatnak, öldösnek, ezért résen kell lennem. Megérkezem én is a főtérre, a ruházatom immár sötét, és hosszú. A hajamat visszanyirattam szépen rövidebbre, hogy ne lógjon a szemembe. A pillantásom komor, ahogy közeledek a drága macskához. Rajongok érte, ez lerí rólam, mégis... számonkérő vagyok.* Meg vagy veszve csillagom? Kérdezősködsz utánam? Nem tudod, hogy milyen veszélyes? *Kicsit meglágyul a tekintetem, mégis árad belőlem a sötétség.*
Vissza az elejére Go down
Madison Naceri

Madison Naceri


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Auror
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek516c0c5d6da250987788
Az én színem a crimson.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 6:31 pm

*Nicolas azt mondta, hogy megnézhetnénk a barlangot. Nem igazán tudom, hol keressem meg, mert bár mondta, hogy van a kúriában is szobája, de fogalmam sincs, hogy pontosan hol, mert a nevét nem mondta, szóval teljesen bizonytalanul állok a helyzet előtt. A csodálatos rózsák még virulnak, bár egy kis mágia is van a dologban, mert amúgy már régen elhervadtak volna, de nagyon szépek és a gesztus miatt is megtartom, amíg csak lehet. Igazából olyan fura ez a fiú, kedves, közben pedig azóta, hogy kicsit utána kérdeztem ki is ő, elég sok furcsaságot hallottam. Persze mondta, hogy sötét alak, de nekem annyira nem tűnt annak. Az, hogy vámpír... nem minden vámpír kell, hogy gonosz legyen. Viszont, amiket meséltek róla, állítólag ölt már diákot, és ki tudja még kit... és... szóval azért ez kicsit talán riasztó, de nem fogok meghátrálni. Chester már rég lebeszélt volna róla, de ő igazából mindenkiről, szóval egyelőre nem szóltam egy szót sem, meg hát nem is történt közöttünk semmi sem, lévén csak beszélgettünk, és virágot hozott, meg szerelmet vallott. Kicsit furi így haladni, de majd csak lesz valamit. Most egyelőre maradtam egy sima sétánál, hiszen kellemes idő van, én pedig épp most jöttem el a családomtól, vacsiztunk, beszélgettünk és a kúriába való visszatérés előtt még kicsit nézegetem a kirakatokat.*
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 8:30 pm

*Végül egészen csapatszerűen működünk együtt, ami tőlem nem megszokott, de minden bizonnyal a sérülés lehet most az oka, hogy nem tiszta a fejem. A tündérsárkány bevágja a dögöt a járaton.* -Hát, de hogy nem... *Szorítom össze a szemem, mert azért ez a kis kötés nem sokat változtatott azon a helyzeten, hogy a karom rommá van törve és finoman szólva is brutálisan fáj. Nagy gyógyító pedig nem vagyok, itt pedig nem sok minden van, amiből életerőt szívhatnék. Felszisszenek, amikor meg kell mozdulni, de végül mégis csak a sárkány felé igyekszem. Most sok lenne, ha repülnöm kéne, így kénytelen vagyok félretenni a büszkeségemet, és így oldani meg a visszajutást. Felülve a sárkányra csak azért is a kissé dacos cicus mögé ülök be, és ép karommal átölelem a derekát hátulról, jó közel helyezkedve hozzá.* -Elkísérsz a gyengélkedőre? *Közel hajolok a füléhez, szinte hozzá is érek, talán csak pár milliméter híja van, de ezt most nem akarom, hogy a farkas véletlenül is hallja. Mindenesetre biccentek a srácnak, amikor leszállunk végül, ő se volt rossz.*

//Köszönöm a mesét, nekem tetszett. ^^//
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 8:25 pm


* A varázslatom célt ér, a sárkány szárnyát találom el pont, Zakariás és Aidan varázslata pedig tökéletes párosítás arra, hogy elűzzék a gonosztevőt, aki természetesen még mindig fenyeget minket. Mikor eltűnik, síri csend telepedik ránk, én pedig csak a kedves lényt szemlélem, amelynek a hátára pattanva száguldunk vissza kastélyba. Kalandos este volt, az már biztos.. * //Köszönöm a mesét //
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Iue0

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 8:25 pm

*Ahogy megjelenik a kapu, a fiú tekintete szinte izzik, ahogy fenntartja, és koncentrál, ne jöjjön át semmi, majd, amikor a Tündérsárkány végzett, csak akkor rogy össze, a földre, és engedi el a kaput, ami halk cuppanással zárul be mögöttük. Oldalra sandít, a kis párocskára, majd vissza a tündérsárkányra, aki felé biccent fejjel, Vándor, és ért ezekhez a lényekhez is, és tudja, illik a tisztelet feléjük, de persze elfogadja az utat. Németjuhászát maga elé veszi, és úgy ül fel a sárkányra, majd, ha visszaértek a suliba, akkor azért még odamorrant egy elköszönést Aidan-nek meg Irisnek, bár Aidan-en kicsit hosszabban időzik el a tekintete, mintha még egy vicsort is villantana felé egy "szép trükk volt" kíséretében, majd egyszerűen beleveti magát az erdőbe.*

//Kösz a mesét! (: //
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Nincskaszt

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 8:20 pm

*Zakariás megnyitja a kaput, amin a sárkány hitetlenkedve kapja oda a fejét. Iris szárnyon lövi, erre már felhorkant, és savval szándékozik leköpni őket, amikor a háta mögött megjelenik a tündérsárki, és magától értetődő módon a farkánál ragadja meg a káoszt, átdobva azt a démoni létsíkra. A káoszsárkány még hörögve üvölt feléjük* Még nem végeztünk! *A kapu bezárul, a tündérsárkány cukin pukedlit imitál, és int, hogy pattanjanak a hátára. Visszaviszi hőseinket a suliba, vagy ahova kívánják. De előtte még a törpe házikójában körbe tudnak nézni, és mivel a mester komoly gyűjtő volt, 1-1 random zöld tárgyacskára lelnek.*

//Jó éjt, köszi a részvételt!//
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 8:14 pm


* Sok újdonság nem történik, csak az amit vártam. A környék szépen megtisztul, itt-ott még lehet a csillagokat is látni. Igazán romantikus is lehetne mindez, ha nem arra lenne figyelmes mindenki, hogy egy hatalmas káoszsárkány esik be az ajtón, és támad neki Aidannak. Egy pillanatig csak pislogok, majd mikor a karjának esik, halkan felsikkantok. *
- Detonoplas *plazma lövell ki a pálcámból, melyet a sárkányra irányítok, majd mint egy eszement rohanok oda a fiúhoz, akit minden rossz tulajdonsága ellenére szeretek. Vérző kezét nézem, tekerek köré egy zsebkendőt, és a sárkánnyal és a külvilággal nem is törődve csak rá koncentrálok. *

//2. Plazmarobbanás:A varázslat egy koncentrált plazma, illetve energiarobbanást idéz elő. Ezzel nem végezhetünk egy pogány istennel, ám hathatósan megsebesíthetjük, elűzhetjük vele. Könnyedén van rá esély, hogy magasabb szinten a saját síkjára is visszküldhetjük, akár véglegesen, vagy hosszú időre. Akkor hasznos ez a fajta támadás, ha nem akarjuk feltétlenül az adott istent végleg kivégezni, netán valamilyen információt akarunk kiszedni belőle, vagy egyszerűen a véres karó túlzottan sötét mágiának minősül, ami miatt nem alkalmaznánk. A plazmarobbanás gonosz lények ellen, vagy szimpla csatában is hasznos támadás, hiszen erőteljes energiarobbanást idéz elő, ami bárkit erőteljesen sebez, de pogány isteneket duplán.
Pálcamozdulat: Elég csak rátenni a kezünket a pálca markolatára, az akár a zsebünkben is lehet, majd kimondani az igét. A célpontra koncentrálni kell, ám nem kell felé inteni a pálcával, így kevésbé leplezzük le magát a támadást.
Hatás: A varázslat azonnali és időleges. Azonnal létrejön és a robbanás után meg is szűnik. //
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 8:06 pm

*Nem foglalkozom most a leányzó ellenkezésével, ez most nem az a hely, majd utólag tisztázom vele, majd szépen kettesben, amikor már nem lesz ekkora káosz körülöttünk és egy fokkal én is higgadtabb leszek. Ne várja el tőlem, hogy hirtelen jó legyek és a világ megmentője, mert akkor folyamatosan csak csalódni fog. Megindulnak a varázslatok, az élőholtaknak annyi, majd az enyém nem valami jól sül el. Hát a franc tudhatja, hogy a kinti izé pont egy rémsárkány. Halk "Basszus!"-t mormolok el, ahogy döng a fal, majd az utolsó ütésnél bereped a fal és előkerül a csúnyaság, ami eddig kint volt. A szavai hidegen hagynak, már épp azon jár az agyam, hogy mi legyen a következő támadás, amikor egy gyors mozdulattal harap rá a karomra. Bármennyire is erős vagyok, vagy határozott ezen nem sokat tudok változtatni... önkéntelenül is felüvöltök. Könny szökik a szemembe, már nem azért, mert nekiállnék sírni, ez csak a testem önkéntelen reakciója. Összeszorítom a fogam, a karomat magamhoz húzom és a gyűrűs kezem már moccan is, abban a pillanatban, amikor Zakariás is varázsol. Démoni kapu? Akkor lökjük át szépen, ha esetleg nem akarna magától menni.* -Húzz a francba! Lino Calliditas! Nymphydrus Citatus!

//Piszkos csel
Leírás: A nevéből adódóan arról van szó, hogy a sötét mágusok megengedhetik maguknak azt a luxust, hogy a szabályok felett állva azt tegyék, amire másoknak nincsen lehetősége. Ezzel a varázslattal a halottkeltő olyan varázslatot is el tud lőni, amely számára tiltott. Erre azonban naponta csakis egyszer van lehetősége! (az adott hozzászólásban a piszkos csel után kell varázsolni közvetlenül a tiltott varázslatot). Ilyenkor a nekromanta a környezetében található mágikus eszenciákból megérti a számára ismeretlen varázslatok hatásait, és egyiket felhasználja.
Pálcamozdulat: Nincsen. A tiltott mágiaág pálcamozdulatát kell alkalmazni.
Hatás: Mindenben a piszkos csel után alkalmazott tiltott varázslat hatása érvényesül.

Tündérsárkány idézése:
Leírás: Ki ne akarna sárkányon lovagolni? A vérbeli druidák élhetnek azzal a keggyel, hogy egy tündérsárkányt idézhetnek a szomszédos létsíkról. Ám vigyázat, kinek sötét a szíve, halállal lakol, ha rá meri kényszeríteni akaratát egy ilyen szent tereménytményre. A tündérsárkányok inkább szövetségesek, barátok, nem pedig szolgák, kérni lehet csak őket, és mivel az egyensúlyra esküdtek fel, még az sem biztos, hogy segítenek, ha nem egyezik az érdekük az idézővel. Ebből adódóan tehát nem csak utazni lehet rajtuk, hanem komolyabb, hathatósabb segítséget is nyújthatnak.//
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Iue0

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 8:01 pm

*Ahogy látja, hogy kissé mellélőtt, egy cseppet elhúzza a száját, ám azt bizonyosan érzi, hogy bizony, az ereje egyre nagyobb, és nagyobb, és nagyobb.. Aztán hallja a döngéseket. És nem érti. Amikor azonban ráeszmél, hogy Aidan varázslata és a kinti rémkirály hogyan függ össze, akkor egy cseppet nevetségesnek találja a helyzetet.. amíg be nem töri a kis lény a helyet, és el nem roppantja Aidan akrját. Erre aztán elborul az agya.* -Takarodj haza! Hátrébb! *morrant fel ismételten, és esélyes, hogyha Aidan dobott volna neki csontot, most azzal csapkodná meg törött karját, de csak kicsit. E helyett azonban egyszerűen a démoni erejéhez nyúl, könnyed, és nemes egyszerűséggel, és egy laza mozdulattal, emg persze a felszívott energiáknak hála próbálja meg beletaszítani a démoni síkok egyikére, pnotosabban haza ezt a bizonyos kis sárkányt. Úgyis valahol ott van a helye.*

//Démonképesség: szorult helyzetekben képesek lehetnek "haza" nyitni egy kaput, ami oda nyílik, ahol démoni felmenõjük megtalálható. Ez afféle ösztön, jó lehet menekülésre, arra, ha valakit oda akarnak taszajtani.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Nincskaszt

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:54 pm

*Zakariás varázslata végigsöpör a vidéken, és tökéletes munkát végezve kipucolja az utcákat. A nekromanta most egész erősnek érzi magát, a varázslat némiképpen erősítette. Kint a rémkirály dühösen felüvölt, rá nem hatott a cucc. Aiden káoszsárkányt idéz, aminek kissé vicces hatása van. Káoszsárkány ugyan gyakorlatilag nem jelenik meg, de kintről egy brutálisan nagy test puffan a ház falának. Aztán megint. A varázslat be akarja vonzani a kinti sárkányt. Merthogy a rémkirály egy káoszsárkány. Kincseket gyűjt, lelkeket eszik, és persze uralkodik. Az angyalnak még sokat kell tanulnia a nekromanciáról, és az idézőmágiáról is. Az utolsó csapódás után a sárkány beesik a falon, pár törött csonttal, ám vészjóslóan emelkedik fel* Elpusztítottátok a csatlósaimat, és még velem is kekeckedtek... Mi az utolsó kivánságotok? *Aztán egy gyors csattintás, és egy mozdulattal ráharap Aiden egyik karjára, piszkafaként törve azt el. Szerencsére nem a mágiahasználóra. A fájdalom lazán pokoli.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:46 pm


* A történetet persze nem tudom végighallgatni, ugyanis az én angyalom van olyan kedves és hamarabb cselekszik, mint hogy gondolkodna. Magamba végigsorolok néhány kellemetlenül ocsmány szitokszót, leginkább azokat, amiket a bátyám mondott mindig, mikor a haverjai felidegesítették. Ha hallaná a gondolataimat, egyrészről nagyon büszke lenne, hiszen a húga igenis tud ugyanolyan jól káromkodni, mint egy kocsis, és mint ő, de utálna is érte, mert hát nálunk a nők egyáltalán nem káromkodnak. Arcomra pont ezért pír ül ki, majd mikor meglátom Aidan ökölbe szoruló kezét, keményen nézek a szemébe. Igen, megmentette az életemet, ahogyan én is az övét. És igenis számít, de mit gondol? Hogy majd csak csendben fogok mindig ülni? Hogy nem lehetek mérges? Hogy nem lehetek rá dühös? Hát csak nyugodtan. Hajrá! Üssön meg, hiszen annyira megérdemlem. Megérdemlem, mert hiszek benne, mert szeretem, és mert mellette állok, sőt még az életemet is adnám érte, ha kellene. Válasz helyett csak összeszorítom a számat, és inkább elfordulok. Mikor a férfi meghal, némán morzsolok el egy könnyet, mert én már csak ilyen kis érzelgős vagyok. Természetesen végignézem az összes varázslatot, és döbbenten figyelem, milyen erősek. Elönt a pánik, és a félelem, hogy én tényleg nem felelek meg senkinek sem. Hogy csak egy gyenge „királylány” vagyok a rajzaimmal aki semmire sem jó. Kicsit hátrébb állok hát, majd mikor Aidan megszemléli a kezemet, akkor veszem észre, hogy rajtam is van egy jel. A fekete pöttyöt nézem, a fiú kezét a kezemen, majd hihetetlen erejét… Annyira férfias… *
- Igen, nekem is van…
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:38 pm

*Őszintén nem érdekel, hogy Iris egyből a törpe mellé áll, hiszen fel akart használni minket a saját kis céljaira és kész, akkor meg miért kellene védelmezni?* -Naná, hogy kiborult, én is kiborulnék, ha nem jönne be a számításom, hogy másokat dobjak magam helyett valami mocskos élőholtaknak... *Morgok már szinte csak a bajszom alatt, a kisembert pedig egyszerűen félbeszakítva a szavait kivágom az ajtón. Nem sok minden moccan meg bennem, amikor a szemem láttára sikerül őt darabokra szedni a kinti ocsmányságoknak. A leányzó pedig finoman szólva is kiakad és átmegy örjöngőbe én pedig minden bizonnyal idegesítő nyugalommal hallgatom végig, bár a kezem alig láthatóan ökölbe szorul. Nem igazán tűröm jól, ha valaki így kioktat, akkor sem, ha mondhatjuk úgy, kedvelem valahol mélyen. Végül nem szólalok meg, csak egy brutálisan lesújtó pillantást vetek rá.* -Naná, jobb lett volna, ha vele mész, akkor már téged is kint zabálnának... *Szűröm végül a fogaim között, erősen vissza kell fognom magam, hogy ne mondjak valami erősebbet vagy ne adj isten, ne üssem meg, hogy így beszél velem. Pár hete az életemet kockáztattam érte, most pedig azt állítja nem számít, hogy él-e vagy hal-e? Aztán a furcsa bizsergés hatására lepillantok a kezemre, amin fekete folt éktelenkedik. Gyorsan lépek Irishez, és ha ellenkezik is, akkor is megragadom a kezét, és felfelé fordítsam a tenyerét.* -Azt a rohadt... *Morranok fel megint, a kinti pacák szavai hallatán pedig csak összeszorítom a szám, és jöhet az egyik kedvenc varázslatom. Nekromanta-idézőként káoszsárkányban király vagyok.* -Acidum Draconis! *Természetesen kintre idézem, élőholtak... lelkük van igaz?* -A miénket nem kapod meg egy könnyen, és előtte még a meglévőekből is lenyúlunk párat... *A nagyobb életszívás pedig... nem csatlakozom be a démon mellé, még annak örülhet, hogy nem dobok neki csontot, hogy ennyit vicsorog. Nem vagyok csapatjátékos na.*

//Káoszsárkány idézése:
Leírás: A sötét varázslóknak sem árt néha egy hathatós segítő, aki bölcsességével, mágiájával, vagy egyszerűen a fizikai erejével az oldalukra állhat, és megfordíthatja az események sorsát. A káoszsárkány nagyobb mint egy tündérsárkány. Nem kell neki tisztelet, ám ajándékot vár, ami legtöbb esetben valami apró mágikus csecsebecse vagy pedig azonnal felfal valakit. Jobb esetben azt, akire rámutatunk, rosszabb esetben akit elsőként meglát... A káoszsárkány különlegessége, hogy savat köp, szippantásával pedig a lelkeket tudja elrabolni.//
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Iue0

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:31 pm

*Amikor Iris kiakad, akkor csak rávicsorog, majd, ahogyan meghallja Aidan szavait, majd kidobja az ajtón, nem kell sok ahhoz, hogy teljesen elboruljon a fiú agya, és erősen vicsorogni kezd rá, majd már csak morog, kihúza magát, és már csak odamorrant, miután amúgy is hallják, hogy mi van odakint.* -Ez! Egy hatalmas sereg, mindenhonnan élőholtak jönnek, és nem sokáig maradnak kint. *morrantja oda, miközben azon töpreng, vajon mennyire hat az élőholtakra egy óriási, gigászi kataklizma, és mennyire takarodnának el onnan.* -Remélem van valami egyéb ötleted is. Bár, ha jól sejtem.. csak a Rémkirályt kell szétkapnunk. Mondjuk egy életszívással.. *mondja, miközben kihúzza magát, de a jobbja azért kardja markolatára csúszik, ha esetleg arra kerülne a sor, közben persze koncentrál, hogy még legalább egy kis dieig kint maradjanak a szörnyek, majd Aidan-re pislog, hogy mit is szeretne, majd úgy dönt, van egy jó ötlete, a fiú vagy besegít neki, vagy nem. Az ablakhoz lép, amjd erősen rákoncentrál a pasira, hogy be tudja irányozni a varázslatát, emrt egy cseppet para, majd rákoncentrál, kicsit megszorongatja Belzegár varázsbotját, és gyilkol..*

//Belzegár varázsbotjaa: tápolja a Nekro varikat.
Nekromágia 3, Nekromanta, elsődleges
Nagyobb életszívás
Varázsige: Astrophia Major
Leírás: A nagyobb életszívás a legfélelmetesebb támadóvarázslat, amit sötét varázsló csak ismerhet. Nem a növényekből, nem az állatokból, hanem mindenből kiszívja az életet. Hatására az ellenfél teste azonnal sorvadásnak indulnak, szövetségesei kegyetlen kínok között haldokolni kezdenek, míg tárgyai gyorsan az enyészetté válnak. A nekromanta pedig minél több ellenfelet tud ezzel megsebezni, annál erősebbé válik.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Nincskaszt

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:23 pm

*A mester hüppögve hajtja fejét Iris vállaira.* Szóval az úgy volt, hogy betörtem a rémkirály várába, mert azt hittem, hogy kin... Hümpff.... *Roggyan össze, amikor Aiden megfogja, és kibaszarintja az ajtón. A pici még csimpaszkodna, de esélye sincsen, a véla-angyal erősebb. Kint Aiden láthatja, hogy gollamszerű szörcsögő ghaulok tépik szét szemvillanás alatt, és csak Zakariás védőszpellje tartja őket még kint. A három szövetséges porrá válik, vélhetően valami durva szimpatikus mágia kötötte össze őket a mesterrel, ha ő meghalna, akkor azok is. Hőseinknek még szerencséjük van, hogy rájuk még nem rakott ilyet. Kintről kacagás hallatszik.* Beszámolom a torzembert egynek gyerekfajzatok. Már csak 36383 lélek... *Aiden ha a kezére pillant, sötét foltot talál a tenyerén, mint Jack Sparrow... Zakariásnak nincsen ilyen, ő nem ért a törpéhez... De Iris igen, neki is van.*
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:19 pm


* Még mielőtt elindulhatnék, a társaságunk megáll. Én haladnék tényleg, akár a halálba is vakon, csak hogy bizonyítani tudjak, azonban egyáltalán nem számítok arra, ami következik. A kisember a földre veti magát, majd keserves sírásba kezd. Zakariást persze ez nem érdekli, engem azonban annál inkább. Emberpárti vagyok, így hát védelmezem a kisebbeket. Ahogy ránézek a kisemberre… nos ő kicsi is, és jellemileg sem rendelkezik túl nagy mérettel, így természetesen a védelmembe veszem. *
- Normálisan is megkérdezheted, nem látod, hogy kiborult? * jegyzem meg majd a férfi mellé lépek, és próbálom egy kellemes mosollyal és egy érintéssel megnyugtatni. Nem vagyok hisztis típus, de túlérzékeny és empatikus annál jobban. Bátorítóan szorítom meg a kezét, majd leguggolok hozzá. Megkérdezni már nem tudom miről, ugyanis Aidan egyszerűen csak kidobja, én pedig totál kiakadok. *
- Először is ne beszélj úgy, mintha számítana élek-e vagy halok! Ha a vakvilágba megyek, hát odamegyek. Gondolom ez téged úgysem zavar! Amúgy meg tök jó, én gondolkodjak mi? Miért nem lehetett előtte megkérdezni, hogy mi is folyik itt? Egyszerűbb semmit nem tudni, mi? * mondom immár totál idegesen. Nesze neked nyugalom… de legalább láthatja, hogy nálam is van olyan pillanat mikor elgurul a gyógyszer. *
- És akkor most mire is kell számítanunk? * nézek immár nyugodtabban Zakariásra, majd elveszem a pálcám… szükségem lesz rá. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:13 pm

*Az az igazság, hogy nem akadt meg a szemem a szőkén, persze minden bizonnyal jó bőr, de most valahogy nem köt le, meg egyébként is határozottan zavar, ha egy nőnek több fegyvere van, mint nekem. Akkor simán esély van rá, hogy lazán lever, ha épp olyanja van, ahhoz meg aztán semmi kedvem nem lenne. Azért jót mosolygok, amikor látom, ahogy Iris dülleszti a mellkasát és igyekszik jelezni, hogy ő is itt van. Aztán visszakérdez, hiszen én nem moccanok, pedig mindketten elindultak.* -Tudod cicus valakinek gondolkodni is kell, nem csak menne bele a vakvilágba... *Igen a jómodor és a kedves szavak nem jellemeznek igazán, és ez most sincs másképp, viszont határozottan végigmérem a kis Lulut, ha már ennyire kihúzta magát. Hamar ki is bújik a szög a zsákból, amikor az kisfickó kiborul, a földre ül, és lelkekről hadovál.* -Remek, szóval minket passzolnál le valami tartozásért cserébe, mindenféle kincs ígéretével... *Mostmár ellököm magam a faltól és lassan közelítek felé, miközben beszélek. Zakariás fenyegető szavaira csak kicsit felmorranok.* -Ennyi még nem világos? A fickót szét akarja kapni valaki és minket passzolna le maga helyett... Úgyhogy én aztán... *Nem fejezem be a mondatot, inkább tettekkel lépek közbe, egyszerűen mozdulok, nem sok hely van itt, tehát szárnyakra nincs szükség, egyszerűen csak mivel az illető egyébként is elég alacsony, a hóna alá nyúlok és minden erőmet összeszedve kihajítom az ajtón. Ha ellenkezik, még mindig pillantok alatt meg tudom idézni a kézi kaszát, hogy kicsit rásegítsek a távozására. Látványos kézporolás, majd hátrébb lépek kicsit és a falnak dőlök, újra a démonra pillantok.* -Hányan? *Mert, hogy elvileg valakik jönnek.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Központi tér - Szökőkút - Page 2 Iue0

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:07 pm

*Aidan megtorpanására csak felszalad a szemöldöke. Neki ez edzés, nincsen szüksége igazából a kincsekre, egyszerűen csak unatkozik, és információkat gyűjt, edzi magát, és a haláltól sem retten vissza, nincsenek lezáratlan ügyei. Iris felé is vet egy pillantást, majd csak hümmög egy kicsit, hol Aidan-ra, hol Irisre pillantva, de nem foglalkozik vele, nem az ő ügye, és különben sem ezért van itt. Aztán, amikor a barbár nem válaszol, és látja az üveges szemeket, majd megérzi az élőholtak közeledését, akkor iszonyatosan morogni kezd, olyan vérfarkasosan, álaltiasan, és úgy morran rá a kisemberre.* -Van három másodperced, hogy összeszedd magad és kitálalj, mielőtt kivetlek a közeledő élőholtak közé, legalább négy darabban. *veti meg a lábait, miközben igyekszik felmérni, mégis miféle élőholtak közelednek, persze csak érzetre, nem tudja pontosan belőni a paramétereiket, emg nem varázsol egyelőre, de a tünde kard ott van az oldalán, az ereje és a gyorsasága megvan, és tud reflexből kardot rántani, hogyha úgy alakulna a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 2 Nincskaszt

Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:04 pm

*A másik csapat láthatóan él, a barbár még be is sorol Zakariás mellé, de nem válaszol, üveges tekintete valamilyen bájolásról árulkodik. Egyszerűbb parancsokat képes végrehajtani, már a gazdájának, de az nem Zack. Beszélni nem tud. A másik kettőt szemlélve ugyanez a helyzet, ezért nem köszöntek. A két fickó egyátalán reagál Iris melldüllesztésére. A kisember először felháborodik Aiden szavain, majd amikor látja, hogy Zack még a barbárnál is kutakodik, akkor kétségbeesik.* Neee!!! Ezt nem tehetitek! Nekem végem! Ezzel három napot nyertem volna. Egy lélek egy nap, három lélek két nap, hat lélek három nap! Az életben nem lesz vége. *Ül le hüppögve a földre. Zakariás érzékel élőholtakat, nem is keveset, brutálisan sokat. Tehát még nem léptek ki a házból, mert a kisember is megállt amikor Aiden lecövekelt. A holtak viszont érezhetően közelednek. Körbeveszik a házat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Központi tér - Szökőkút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Központi tér - Szökőkút
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: