Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Központi tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_lcapKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_voting_barKözponti tér - Szökőkút - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Központi tér - Szökőkút

Go down 
+41
Nicolas Demerest
Madison Naceri
Iris Leighton Fane
Aidan Hamilton
Toportyán Zakariás
Desmond Masters
Sasha Lupinien
Edenzia Syntyche
Aidric Selding
Orion Weatherby
Kyle Peters
Larissa Ravenwood
Kaen el Jericho
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Kasey Jake Ellswood
Blagoy Ivo Lazar
Pervinka Doroteja Senka
Jack Darkfield
James Ravenwood
Vaszilij Potrevszkij
Lincoln Lawrence
Orinthia Lalla
Blair St. Claire
Yekaterina N. Fyodorov
Claire Fairchild
Patrisha Blake
Jasper
Aurora Valanthe Mediaris
Berker Mikolaj
Loriel Eruthalion
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Shuang Zhen
Yvonne Chaconne
Noraneida de la Fuente
Theodor Anastas
Alvery Moreau
Tyler Wayne
Kalandmester
Éclair Lagarde
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Éclair Lagarde

Éclair Lagarde


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 432
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Az én színem a Rosybrown! ^^

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 4:36 pm

First topic message reminder :

[Gurtang kastély]

*Úgytűnik a férfi vagy titkolózós kedvében van, vagy tényleg nem tud semmit. Miranda nem áll központi szerepben, ezért inkább csak nézelődik jobbra-balra, és a megfigyeléssel támogatja társát. Az egyik lány lassan a kulcsért nyúl, és ezt Miranda figyeli. Ezután a másik lányra vetődik a tekintete, akin viszont egy furcsa dolgot vél felfedezni. A nyakán volt az a jel, amiről Alveryn beszélt még délután a folyosón. Ez valamiért beindította a fantáziáját, hiszen ez egy kicsit már nagyobb esélyt ad annak, hogy a vámpírvadász jó nyomon járt. Persze miért ne járt volna jó nyomon? Hiszen profi. Amikor a fekete lány leszögezi, hogy az ajándéka saját maga, és nem Miranda, kicsit megkönnyebbül, de azért ezt is egy kicsit durvának tartja, hiszen egy év az azért sok idő. Mi lesz a nezabarral? Ott hagyja? Azért nem nézné ki belőle Miranda, hogy egy férfi miatt eldobná a varázslatok sokaságát, és egy alantas munkát hajtana végre helyette. Azt is kinézné a férfiból, hogy ágyasnak használná szegény csajt..*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:57 pm


- Én is kaptam… * Jegyzem meg csodálkozva azon, hogy ő csodálkozik. Nem értem a gondot, miért ne lehetnék én is itt… lehet valaki talán többet lát bennem, mint … mint Ő…
A megbeszélés nem tart sokáig, lévén, hogy senkit sem kell túlzottan győzködni. Na jó, nem vágyom túlzottan a kincsekre, arra azonban igen, hogy megmutassam a fekete angyalnak, miről is marad le. Önkéntelen mozdulattal húzom ki magam, düllesztem ki kissé a mellemet, majd veszek egy mély levegőt, ami természetesen benn is reked, mikor meglátom a szőke lányt. A teste tökéletes, haja olyan mint a nyári búzatábla, bennem pedig azonnal kellemetlen érzéseket ébreszt. A féltékenység szele meglibbent, én pedig erővel próbálok másfelé koncentrálni, hiszen nem minden nő jobb nálam, és lehet hogy szebb, izmosabb… és biztos tehetségesebb is….
Csalódottan lebiggyesztem a számat az összegzés után, hiszen senkivel sem tudom felvenni a versenyt, Aidan pedig tuti őt választaná kettőnk közül. Hiszen a harcias lányok már biztos nem szüzek… ezáltal pedig jobban meg is felelnek az igényeinek.
Mindenesetre elindulok én is Zakariással, majd mikor Aidan nem jön várakozva fordulok vissza felé. *
- Nem jössz?
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:54 pm

*A kis feketére pillantok, láthatóan csodálkozik,hogy én is itt vagyok, bár az ő a jelenléte a meglepőbb.* -Hát te nem vagy egy kalandor típus, én pedig meghívót kaptam. *Rántom meg a vállam kissé. Nem tudom, hogyan kéne viszonyulnom hozzá, sejtem, mit vár, de azt is tudja, hogy én mit várok és nem tudom, ez egyelőre mennyire egyeztethető össze. Mindenesetre a mesterhez megyünk, és Iris megszólalásán akaratlanul is elmosolyodom, de hamar választ is kap, ami frappáns reakció.* -Ne vegyél mindent olyan véresen komolyan... *Fordulok felé, viszont a helyemről egyelőre nem mozdulok. A húsz százalék nem tetszik és az sem hogy idegenek is társulnak hozzánk. Oké, ez a Zakariás se valami nagy szám az eddigiek alapján, de legalább már tudom kiféle, és jó eséllyel nem szúrna hátba, a másik három meg... róluk aztán semmit sem tudok. A falnak vetem a vállam és továbbra sem moccanok meg.* -40%, vagy menjetek szépen négyesben. Ha annyira nagylegény vagy, akkor nem értem, miért volt szükséged ránk? Oldjátok meg és kész, igazából nekem aztán nem létszükséglet valami ismeretlen kincs, ami talán nem is létezik. *Egyszerűen gyanús az egész alak, és helyzet, és nem vagyok az a típus, akit olyan könnyű átverni, mert csak úgy megy az árral. Nem fogom valami névtelen dologért kockáztatni az életem, és a tetejében valami kis alig fizetségért. Láthatóan Zakariás mindezzel ellentétben megindul, ettől függetlenül, én még mindig nem moccanok.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Iue0

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:51 pm

*Idegesen szaglászik bele a levegőbe, ahogy látja azokat a gyanús mozdulatokat, és valahogy nagyon, de nagyon nem tetszik neki ez a bizonyos dolog. Éppen ezért, miután persze belemegy az alkuba, megpiszkálja a karkötőjét a kezén, és odainti magához az egyik kalandort, mondjuk a barbárt.* -Szervusz. Gyere ide a bal oldalamra! *várja, hogy a barbár hogyan is teljesíti ezt a parancsot, ő maga érez-e közben valamit, majd beszédbe próbál elegyedni vele, miközben megindulnak.* -Mondd csak, régóta vagytok itt? Mesélt nektek esetleg valami mást? *és ezzel csak annyit tesztel, hogy ezek a kalandorok élnek-e még, aztán majd igyekszik nyitvatartani a szemét, meg az érzékeit, mint a démoniakat, mind a vérfarkasiakat, mielőtt még csapdába, vagy nagy kelepcébe kerülne, daimonja, a németjuhász pedig hűségesen ügetget mellette, foylamatosan szaglászva az erdőt, hátha kiszúr ő is valamit.*

//Csontkarkötő: Viselője megérti a holtak nyelvét, és hatással van rájuk. A holtak nem támadnak rá (félelemaura) és kisebb parancsokat teljesítenek, mind az élőholtak, mind a holt lelkek.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Nincskaszt

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:46 pm

*A kisember türelmetlenül int.* Eh, felőlem... Legyen 20%, de ez minden. A másik csapat is kierőszakolt már 15%ot, így most ti kaptok többet. De ne felejtsétek, semmit nem kapnátok, ha én nem szólok, szóval... *Rázza meg a fejét.* Tolvaj-haramiák, akik csak a pénzért szolgálták, most meg ott mutatoznak a várban. Részeges alakok. Csak a biztonság kedvéért szóltam nektek, egyébként bemennék én magam, és felmarkolnám a kincseket. *Csenget, és az emeletről lejönnek még hárman, az egy szőke tolvajlány, egy magas barbár kétkezes pallossal, és egy harci sisakos izmos pasi.* Ők Layla, Branner, és Gwillen. Indulhatunk? *Mutat kifelé, és pattan le a fotelből. Nagyon gyanus minden mozdulata, még az is elképzelhető, hogy titokban tervez valamit. A másik három csak bólint hőseinknek, és szó nélkül követik a törpét az erdőség felé. A mester dohog Iris szavain.* Rablás? Vagyonátrendezés!
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:44 pm


* Beszélgetésre nem nagyon van idő, ugyanis egy számomra hihetetlenül túlsminkelt - és tapló –hölgyemény érkezik, aki csak úgy letaperolja az én szívszerelmem szárnyát. Nem, nem akadok ki, bár sejtem, hogy ez az érintés elő fogja hozni Aidanból az állatot. Utálja ha hozzáérnek a szárnyához, és ha már megteszik, akkor azt egészen más célzattal tegyék, arra érdemes egyének. Ahogy ezen gondolkodom, arcomra pír ül ki, hiszen nem olyan régen még én is hozzáérhettem a pihe-puha tollakhoz és sosem felejtem el, hogy simításommal milyen csodát is elértem nála. *
- Igen, én itt… de te miért? * nézek rá kérdőn, majd valami elvonja a figyelmemet. *
- Milyen mesterhez? * teszem fel a költői kérdést, ugyanis halovány fogalmam sincs, hogy miről is van szó. ÉN nem jöttem semmilyen mesterhez.. pláne nem egy ilyen berendezésekkel telerakott házba. Amint körülnézek nagyot nyelek, már – már önkéntelenül nyílik csodálkozásra az ajkam, és nézem az apró termetű egyént, aki kiskirályként foglal helyet. Nem ülök le, hiszen isten ments, hogy összepiszkoljam bármelyik drága székét… miből fizetném ki, ha tönkremenne? Inkább állok és hallgatom azt, amit mond. *
- Betörni? Hiszen az rablás! * szólalok meg remegő hanggal, majd inkább elharapom a további mondanivalómat. A többiek már látszólag mindenbe belementek, úgyhogy inkább megvonom a vállam és hagyom hogy engem is magával ragadjon ez az egész. Lássa csak Aidan, meg az a másik srác is, hogy én igenis „kemény” lány vagyok! *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:40 pm

*Várakozok, időnként a srácra pillantok. Igazság szerint nem érzek nagy késztetést, hogy szóbe elegyedjek vele, és amikor meglátom, hogy ki közeledik kissé felcsúszik a szemöldököm.* -Hm... te itt? *Furcsa, utánam jött? Bár kétlem, hogy tudja, hogy itt vagyok. A levél nem olyan jellegű volt, amit ő is megkaphatott volna, vagy mégis? Tudom, hogy írt az üzenőfalon, válaszoltam is neki, nem tudom, hogy pontosan mit vár. Romantikus vacsorát? Nem igazán az én stílusom... Nem érek rá sokáig tanakodni ezen, mert előkerül egy feslett leányzó, aki arcátlan módon érinti meg a szárnyamat, amihez természetesen az ég világon semmi joga sincs. Megrándul az arcom, és elég gyorsan lépek hátra.* -Mit merészelsz... *A legutóbbi alkalommal, amikor Lirian engedély nélkül ért a szárnyamhoz, felszakadt a szája, akkora pofonnal jutalmaztam érte. Most csak azért fogom magam vissza, mert Iris is itt van, de láthatóan igen nehezen kontrollálom az indulataimat. Összeszorítom a fogam és végül utána indulok, nem vágom, hogy miről van szó. Az apróság szavai hallatán újra felszökik a szemöldököm, karbafonom magam előtt a kezeimet és futólag végigmérem.* -Azért ugye te is érzed, hogy nevetséges az egész alku. Te nem tudod bevenni a várat, mi csináljuk a piszkos munkát, és mi vagyunk hárman... erre a tiéd a 90%? 50-ben esetleg kiegyezhetünk. *Nem igazán tűnik úgy, hogy moccanni akarnék a helyemről.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Iue0

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:37 pm

*Aiden felé kissé érdekes pillantásokat vet, emlékszik rá, ő volt az, aki flörtölt a démonnővel. Azért biccent neki, majd a lány köszönésére is biccent, aztán felnéz az órára, ahogy elüti a 11-et. A kisétáló utcalány egy cseppet sem hatja meg, nem az esete az efféle könnyű nőcske, túlságosan mű az egész. Kipöcköli oldalra a cigarettáját, és ellöki magát a szökőkúttól.* -Csak utánad. *mondja könnyed, bár kissé hideg hangon, majd amikor beérnek a Mesterhez, akkor szépen emgáll, nemet int a helyfoglalásra, majd lehúzza a kapucnit a fejéről, és úgy támasztja a falat, miközben vet egy-két pillantást a tárgyakra.* -Mit jelent ez a csőcselék? Miféle-fajták? *nem fog beleugrani egy megbízatásba csak úgy, minden előzetes információ nélkül. Semmit nem mond neki hirtelen ez a név, így legalább azt akarja tudni, kiket kellene hirtelen kiírtania, vagy meglopnia.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Nincskaszt

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:33 pm

Amikor 11-et üt az óra, az egyik fogadóból egy halálra kimázolt utcalány riszálja elő magát, és nem titkolt csábossággal szólítja meg a két fiút, és mellékesen a lánykát.* Csácsá! Ti gyüttök a mesterhez, mi? *Vihog, és sután megveregeti Aiden szárnyait, mintha nem tudná, hogy mit jelent ez egy angyalnál. Aztán elvezeti őket az egyik sötétebb utca felé, és betessékeli őket az egyik szép, takaros házikóba, ő nem jön be. Csapdának, vagy őrzőknek nyoma sincsen. Bent fényűző pompa, mindenhol szikrázó varázstárgyak, a mester nagy gyűjtő lehet. Lejön a lépcsőn egy kb. 110 centis kisember, ő a mester. Felhuppan egy számára készített fotelbe, és a földre mutat, hogy foglaljanak csak helyet.* Halihó! Köszönöm, hogy elfogadtátok az invitálást. A lényeg, hogy bátor kalandozókat keresek, hogy bevegyék a rettegett Amordain erődítményét. Elvileg a vén varázsló már nem is él, de a csőcseléke még a várban van, viszont a varázstárgyaihoz nem értenek. Törjetek be, és 10% a tiétek, azt eloszthatjátok. Áll az alku? *Dörzsöli össze a kezeit.* Ha igen, akkor készülődjetek, az erdő mélyén van a kastélya.
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Diák
Iris Leighton Fane


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 117
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Idezo
Üzenőláda : "Egyszer csak robbanásszerű hirtelenséggel felcseperedtem. Nagylánnyá, akinek minden sejtjében csodavárás lüktet, aki már oly éhes az ismeretlen szerelemre, mint amennyire retteg attól. Aki még nem szeretett-ölelt férfit, sejti csupán, hogy csakis ezen a módon találkozhat a megfoghatatlan Szépséggel."

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:32 pm


* Napokkal ezelőtt találtam azt a sötét színű, cirádás betűkkel írt meghívót. Valamiért túl furcsának tűnt, pont a színe miatt, és pláne az én ajtóm alatt. Mivel már senki nincs itt a lakótársaim közül, nos, egyértelműnek tűnt, hogy nekem címezték. Nem sokat töprengtem rajta, mivel veszíteni valóm nincs, és hát Aidan sem viszi túlzásba a velem való kommunikációt, úgy gondoltam egyszer merész leszek. Ha már nem kellek neki így, akkor talán ha eltűnök valami őrült pszichopata miatt, úgysem fog neki feltűnni a hiányom. A sötétben szinte láthatatlanul vonom meg a vállamat, majd érkezem a szökőkúthoz, ahol már egy számomra ismeretlen alak és persze Ő álldogál. Nagyot nyelek, miközben lefékezem a fiúk előtt. Fekete pulcsimat összébb húzom magamon, amit most egy világosbarna nadrággal és fekete cipővel együtt viselek. Pálcám a zsebemben, szemöldököm kissé megemelve… vajon mi lesz itt? *
- Sziasztok! * suttogom halkan, majd vetek egy pillantást Aidanra, majd a földre. Jobb az ottani kavicsokat bámulni. *
Vissza az elejére Go down
Aidan Hamilton

Aidan Hamilton


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 124
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Idezo_nekromanta
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek51337e2c68c181957974
Az én színem a silver.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:28 pm

*Különös levelet kaptam reggel. Hát őszintén szólva nem vagyok az a típus, aki kedveli, ha csak úgy ide-oda rángatják, és jelzik, hogy mikor hova menjen, mindenféle fontos ügyek miatt, főleg azok után ami pár hete történt. Az apám el akar tenni láb alól, vagy legalábbis a fejembe verni a saját igazát, szóval akár ez is lehet ilyesmivel kapcsolatos és akkor meg végképp nem biztos, hogy van itt keresnivalóm, viszont... ha erről van szó, érdemes lenne tisztázni, ha meg nem, akkor talán még hasznos is származhat a kis furcsaságból. Szóval végül csak úgy döntöttem, hogy megjelenek, habár kissé kelletlenül. Néhány utolsó szárnycsapás még, majd könnyedén landolok a kövön, körbepillantva, hogy vajon csak én kaptam meghívást, vagy netán más is? Utóbbi esetben ugyanis elég nagy az esélye, hogy nem az apám kavar valamit már megint. Hát meglátjuk... Kiszúrva a kapucnis srácot finoman biccentek. A neve nem ragadt meg bennem, de amennyit látok az arcából az alapján mintha ismerős lenne, azt hiszem ő volt az, akit az a démon nő leckéztetett meg jócskán legutóbb? Talán igen.*
Vissza az elejére Go down
Toportyán Zakariás

Toportyán Zakariás


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 465
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Nekromanta_vandor
Üzenőláda : Animal I have Become
Néha pont azon az úton találkozunk szembe a sorssal, melyen megpróbáljuk elkerülni azt.
Központi tér - Szökőkút - Page 3 Iue0

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:26 pm

*Kicsit morcosan húzza össze magán sötét, fekete színű kapucnis pulóverét, miközben szemei egy cseppet felizzanak, ahogy lassan kiengedi a füstöt a szájából. Oldalrahamuz, majd csak mered bele a semmibe. Kászon ott pihen mellette, a póráz végén. A kutyasétáltatást kénytelen volt áthelyezi, mert valaki valamivel megbízta. Persze a pnotos paraméterek még váratnak magukra, de úgy véli, nem lesz egyedül, éppen ezért egyelőre várakozó álláspontra helyezkedett. Fekete-barna kockás sál, hosszú, fekete andrág, fekete tornacipő, szemei is kútmély feketék, ahogyan a szökőkútnak támaszkodva lassan dohányzik.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 6:57 am

*Azért az nagyon nagy dolog neki, hogy részben az ő érdeme is, hogy Jill tudata megmaradt, hiszen nem kifejezetten szoktak jól elsülni a dolgok, amiket csinál és a pogácsát is majdnem képes volt Meld megenni, amit ugye a leányzónak szánt, de aztán csak sikerült rendesen összehozniuk a dolgokat.* -Én nagyon drukkolok, biztos megtalálják majd a megoldást. *A sötét alak vadászatra azért nem tud rezzenéstelen arccal ülni, látszik, hogy aggodalmas kis gödröcskék jelennek meg az arcán.* -Hátha mielőbb meg lesz az ellenszer és akkor már nem akar majd ott mászkálni azzal a valakivel. Akkor neked sem kell aggódnod. *Még talán ez a legjobb lehetőség, bár ki tudja, ha Jill nagyon belejön, akkor lehet, hogy folytatná, de az tuti, hogy nem lehet valami kellemes Desmondnak folyamatosan félteni a húgát, hogy baja esik, mert esetleg valami túl kemény alakba kötnek bele, vagy ilyesmi. Aztán végül feláll a káváról és egy halvány mosolyt ereszt meg.* -Hát örülök a jó híreknek, elmesélem majd a többieknek is, és üdvözlöm Jillt. Nem tartalak fel tovább, meg nekem is... ~Mintha lenne bármi dolgom.~ *Megrántja picit a vállát. Igazából tényleg csak nem akar zavarni, és a jó hírt is tovább kéne ugye adni. Kicsit még tétovázik, aztán végül csak int.* -Szia!
Vissza az elejére Go down
Desmond Masters

Desmond Masters


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Mentalista

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 11:40 am

*Hát igen, maga Desmond se tudja, tippelni se mer, hogy mi lesz, ha egyszer majd összetalálkozik Scottal. Persze, most itt van az észérvek, és az érzelmek között - észérvek, hogy nem Scott tehet róla, hogy nem tudott bízni Jillben. Logikus dolog volt, érthető dolog volt. Na de magyarázzuk meg egy féltő bátynak, hogy "hát igen, miattam robban fel a húgod, és halt meg majdnem, de hát nem bíztam benne igazán megérthetnéd"... aha, nem, ez nem így működik. Nem olyan egyszerű, ha olyasvalaki került veszélybe, akit szeret az ember, és Jill az, aki Desmond számára a legfontosabb. Lassan bólint mindenesetre Sasha szavaira.* - Az ispotályban dolgozók tudnak róla, és keresik a megoldást. Egyelőre az is jó, hogy sikerült megállítaniuk a mérget... bár ez minden bizonnyal köszönhető Jill erős tudatának, és a sütinek is, amit ti adtatok neki. *Mondja halvány, hálás mosollyal.* - Szóval... ezért mindenképpen köszönettel tartozom. *Mondja, majd megint bólint, és kicsit ráncolja a homlokát, azért láthatóan ő sincs teljesen nyugodtan.* - Nyugodtabb lennék, ha tudnám, hogy kivel, de Jill nagyon titokzatos volt vele kapcsolatban. Annyit mondott, hogy mindketten megpróbálják kicsit... javítani a közbiztonságot Nellondban. Persze sok mindent nem tudnak tenni a Sötét negyedben, meg a Kikötőnegyedben, de ki tudja... talán kétszer is meggondolják az ottani alakok, hogy kimenjenek, ha eléggé elterjed a hírük. *Von picit vállat, ő ugyan nem hiszi, hogy teljesen ki tudná Jill, meg az a titokzatos másik takarítani a szennyet onnan... hiszen ahol fény van, mindig lesz árnyék is, sötét alakok. Aztán megmutatja Jill képét, majd bólint, miközben elteszi megint a tárcájába.* - Igen, most már itt maradok a közelében. Nem fogom még egyszer magára hagyni.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:35 am

*Megtudja érteni, hogy érez Desmond Scott kapcsán. Biztosan nagyon nehéz lehet, hogy ne őt hibáztassa, akkor is, ha végül nem történt meg a baj, de mégis csak meg volt rá az esély, hogy Jill meghal a robbanásban, ami azért mégis csak az unokatestvérüknek volt köszönhető. Együtt érzőn mosolyodik el, voltak időszakok, amikor hajlamos volt naivan úgy tenni, mintha nem az apja hibája lenne az, hogy nem egyszer kezet emelt rá. Biztosan a szülei miatt, rossz gyerekkora volt, meg hasonlók, mégis az apja, önkéntelenül is próbált magyarázatot találni, de attól még tény maradt a dolog.* -Persze, értem én, hangról nehéz, ha ritkán találkoztatok. *Kis megerősítés, talán most ez a legjobb, mintha azt mondaná, hogy de azért csak figyelhetett volna jobban. Van elég baja most a srácnak, nem kell még ezt a részt is erősíteni benne. Nem nagyon veszi észre, vagy nem zavarja, hogy a srác meglepődik, ő már csak ilyen, általában elég hamar nyílik meg, Adam szerint ez baromi nagy hibája, hát ez van. Elengedi végül.* -De megtalálják majd, én bízom benne. Túlélte és annak is meg volt az oka, lehet hogy pont az, hogy majd segíteni lehessen rajta. Nagyon nagy tudású mágusok vannak, lehet, hogy akad valaki, aki tud megoldást, csak meg kell találni. *Lelkes, naiv, reménykedő, mindig is az volt. A vadászós dolog hallatán azért elkerekedik a szeme.* -Valami sötét alakkal vadásznak? Huh, az azért veszélyes lehet, nem aggódsz érte? Nem akartad lebeszélni? *Jó persze, minden bizonnyal nehéz is lenne, meg hát mit is tehetne ilyen külsővel szegény? Minden bizonnyal nem ülhet be mondjuk tanulni a Nezába. A kérdésre csak bólint gyorsan, hát naná. Ösztönösen a kép után nyúl, de aztán végül visszahúzza a kezét, nem biztos, hogy Desmond kiadná a kezéből.* -Nagyon csinos, szép lány, egyszer majd megint ilyen lesz. De akkor te most miatta vagy itt? Mármint azért jöttél, mert kerested és akkor már itt is maradsz a közelében?
Vissza az elejére Go down
Desmond Masters

Desmond Masters


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Mentalista

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:49 am

*Bólogat, amikor Sasha is sorolja a neveket, hogy kik voltak még ott, hova mentek, mi történt, majd Scott nevére kicsit összeszorítja a száját.* - Szerintem nem tudta, hogy ő az. Nem éppen olyasfajta rokonok vagyunk, akik együtt nőttek volna fel. Talán ha szemtől-szembe találkozott volna vele emberként... akkor talán felismerte volna. De a hangjáról magáról, meg a Jill névről... nem csoda, hogy nem ismerte fel. *Azért érződik a hangján, hogy részben önmagát is győzködi. Próbálja megmagyarázni magának, hogy ne hibáztassa Scottot. Hogy nem lehet hibáztatni Scottot, hogy nem bízott a testetlen hangban, aki adta nekik a tanácsokat abban a házban. És logikusan talán érti is, hogy miért... de hát ő nem mentál, hogy ki tudja szűrni az érzelmi reakcióit. Mégis csak a húga maradt ott egy robbanásban, amiben meg is halhatott volna, és ez nem egy olyan dolog, amit csak úgy félre tud seperni. Sasha a nyakába ugrik, mire azért meglepődik, és pislog nagy szemekkel, és kicsit szerencsétlenül megveregeti Sasha vállát, azért nem egy ölelgetős típus. Aztán csak visszahúzódik a lány, mire ő csak bólint.* - Igen, él. Itt van Nellondban... elment ispotályba, ahol tudták stabilizálni. Nem fogja elveszteni a tudatát, de egyelőre még nem találták meg azt, hogy miként tudnák visszafordítani a folyamatot, és visszaváltoztatni emberré, már annyira előrehaladt ez az egész. Úgyhogy... járja Nellond utcáit. Találkozott valakivel... fogalmam sincs ki volt az, de azt mondta, hogy annak az illetőnek is van oka bujkálni, és együtt vadásznak a rosszfiúkra a sötét negyedben. Tipikus Jill. *Rázza meg a fejét halvány mosollyal.* - Látni akarod milyen volt emberként? *Kérdezi hirtelen, majd a zsebéből kiszedi a pénztárcáját, amiből elővesz egy képet, ami egy fiatal, csinos nőt ábrázol, és csak megmutatja Sashának.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:27 am

*Végülis, ha az unokatestvére is ide jár, akkor érthető a válasz, legalábbis neki ez ugrik be elsőre. Az pedig elég kellemetlen dolog, hogy épp az unokatestvérük az, aki lezárta a térkaput, bár erről még nem is nagyon tud, mivel más úton indultak el, és konkrétan nem is rémlik neki, hogy a ninja bemutatkozott volna, csak ment előre megállíthatatlanul. Nem veszi magát, hogy ki van emelve egy okos, logikus lány is, mert hát lássuk be, ő tényleg nem az.* -Igen, a szarvas lány Jazz, és a másik lány nem is tudom, hogy hívják, olyan fura volt, meg se rezdült az egésztől. És Meld, ők a szőke fiú, és Scott...úgy érted, hogy az a Scott, ő a rokonod? Miatta...? Ő zárta le a térkaput. *Azért ez elég kellemetlen, még ha nem is hibáztatja konkrétan a srácot, de hát azért mégis csak figyelhetett volna jobban, vagy legalább hallgathatott volna kicsit másokra. Felpillant, amikor Desmond megszorítja a vállát, már-már reménykedve nézi a srác szemeit, hogy tényleg az csusszanjon ki a száján, amiben azóta is reménykedtek Melddel, hogy Jill életben van. Aztán, amikor ténylegesen kimondásra is kerül az info, akkor reflexből azonnal a srác nyakába veti magát. Nem egy visszafogott típus, igen, pont az ilyenek miatt kerül folyton hülye érzelmi viharokba, mert képtelen normálisan visszafogni magát, Carl, Adam, Meld, Percy, pedig aztán nem egy pasizó típus, de hát vérfarkas, hirtelen jellem. Még fel is sikkant örömében.* -Oh, él? Hát él? Én annyira reméltem, vagyis mi reméltük. El kell mondanom Meldnek is... *Na itt már legörbül a szája széle egy pillanatra, azért az nem annyira egyszerű, de most igenis inkább örülni akar.* -És hol van? Hogy van? Lehet rajta segíteni? *Záporoznak a kérdései, naná.*
Vissza az elejére Go down
Desmond Masters

Desmond Masters


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Mentalista

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:14 am

*Megrázza a fejét arra, hogy itt lakna a családja. Nem, nem laknak itt, bár ki tudja, a mostani körülmények között.* - Bár... mondhatjuk, hogy igen, lassan már itt lakunk. *Jill nem mehet csak úgy könnyedén el innen ezután, és Desmond nem fogja még egyszer magára hagyni a húgát. És ki tudja, talán egyszer majd... találnak ellenszert a problémájára. De Jill addig is járhatja az árnyékokat rosszfiúkra vadászva. Tipikus Jill.* - Hárman voltatok ott lányok, és két fiú. Voltál te, a szarvas lány, és az okos, logikus lány. Ott volt a szőke fiú, és... Scott. *Mondja a végén az utolsó nevet kicsit késve, elvégre...* - Ő az unokatestvérünk. *Nem hibáztathatja Scottot, tisztában van vele. Nem ismerhette fel úgy Jillt úgy, abban a formában, és egyébként is, életükben jó ha háromszor találkoztak, annyira külön világokban élnek. Scott a filmsztár, Desmond és Jill pedig mindig is küzdöttek a megélhetésért, kemény munkával. De mégis... Scott zárta le a térkaput.* - Sasha... *Mondja, és előrenyúl, finoman megszorítva a lány vállát, és mélyen a szemeibe néz.* - Kerestem, igen. És megtaláltam. *Vár pár pillanatot, hogy Sashában leülepedhessen az információ.* - Túlélte a robbanást. Nagyon úgy fest, hogy az új... pikkelyes bőre jóval ellenállóbb, mint eddig. Életben van.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 8:55 am

*Persze, az nem látszik rajta kívülről, hogy nem olyan vészes, ha megsérül, bár attól még persze fáj, hogy begyógyul, no meg mielőtt vérfarkas lett, akkor is sikerült jó pár sérülést szereznie, és azok nem gyógyultak még könnyen. Ettől persze nem lett óvatosabb, de hát nem is azon múlik ez, hogy óvatosabb akar-e lenni, ha egyszerűen csak ügyetlen.* -Akkor jól sejtettem, de hát milyen családi ok? Itt él a családod? *Mint neki a Falka? Végülis e amiatt ő is elég sokat jár Nellondban, bár persze az utóbbi időben nem annyira. Egyrészt igenis attól is tart, hogy Peter esetleg mérges rá, hogy káoszt szít a falkán belül, csak nem mondja meg nyíltan. A visszakérdezésre csak megrázza fejét, nem erre gondolt.* -Nem, nem ismerem az unokatestvéredet. *Aztán a válaszok hallatán már izgatottabbá válik. Desmond nem volt akkor ott, sőt Jill üzent is neki, akkor meg honnan tudhatja, hogy kik voltak ott és mi történt, és hogy ő kicsoda? Meglepetten pislogva bámul Desmondra.* -Hogy érted, hogy az egyik lány? Sasha vagyok, és azt hiszem találkoztam a húgoddal, de te honnan tudod? *Nem, őt nem az eszéért szeretjük, hogy ennyiből egyből leessen neki a tantusz, hogy Jill életben lehet.* -Üzent neked, mert keresed, és hogy szeret, meg minden, aztán volt az a nagy robbanás, mert az a srác tönkretette az átjárót. És mi nem akartuk ott hagyni, de... de... *Elcsuklik a hangja. A fél éjszakát átsírta, azért nehezen viseli, hogy ott kellett hagyni a lányt, akkor is, ha nem éppen nézett ki már emberinek.*
Vissza az elejére Go down
Desmond Masters

Desmond Masters


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Mentalista

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 8:46 am

*Hát akkor segít helyet foglalni Sashának szépen mellette a káván.Tényleg reflex volt, meg aztán azt nem tudhatta, hogy Sasha gyorsan gyógyul - ő csak annyit látott, hogy egy fiatal lány éppen hasra esni készül, és azért a szökőkút kávája, de még az út kövei is csúnya sebeket tudnak okozni, ha az ember rosszul esik. És ugyebár Desmondnak nincsenek információi arról, hogy Sasha nem éppen teljesen ember. A kérdésre, hogy az iskolába jár-e, csak bólint.* - Hát, nem olyan régen. Még nem is igazán ismerkedtem odabent diákokkal. Sok időt töltöttem kint Nellondban... családi okból. *Mondja kicsit kitérően, majd értetlenül pislog Sasha kérdésére.* - Hát... nem tudok róla, hogy olyan híres lennék, de van egy filmsztár unokatestvérem, tudtommal ő is a környéken jár, nem lehet, hogy őt ismered...? *Kérdezi, elvégre ő aztán kicsit se ismert, és az iskolában se, szóval... de aztán elhangzik Jill neve, mire a kicsit értetlen, de barátságos arckifejezése megváltozik. Milliónyi érzelem fut át az arcán - értetlenség, még inkább, gyanakvás, szomorúság, mindegyik egyszerre.* - Te voltál az egyik lány. *Mondja hirtelen, végigmérve még egyszer a lányt, mintha csak most látná először igazán.* - A lány, aki segített neki. *Nem válaszol kifejezetten a kérdésre, de hát... ebben benne is van a válasz. Persze, kérdés, hogy akkor honnan tudja, hogy Sasha is ott volt Jillel a történtek idején, elvégre Desmond már csak később jött ide. De nagyon úgy fest, hogy határozottan tudja, mi történt a húgával.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 8:17 am

*Akkor mindketten elég rendesen elbambultak, szó se róla. Megrázza a fejét a srác szavaira, nem gondolná, hogy ő volt a hibás, nem kell ennyire a szökőkút mellett haladni és ennyi.* -Ja, nem, dehogy tetted ki nagyon, én voltam béna, ami mondjuk nálam egyáltalán nem meglepő. *Ha már Desmond segít, akkor a karjába kapaszkodik az elesés helyett és aztán lehuppan a kávára. Így egyszerűbb, legalább nem szenved balesetet, már az is valami, hogy nem úgy zuhant, hogy minimum lefejelje a kút szélét, mert tőle még az sem lett volna meglepő. Csinált már rendkívül érdekes dolgokat, mázli, hogy gyorsan gyógyul. A kérdésre bólint egyet, de még mindig nem tud elszakadni az ismerős szempártól.* -Ühüm, az iskolába, ezek szerint te is? Még nem láttalak, új vagy? *Persze, attól még nem tuti, hogy új, bár még órán se nagyon vette észre, de simán benne van, hogy nem figyelt, meg amúgy se ismerhet minden diákot ugye? A név hallatán, no meg a már felfedezett ismerős szempár láttán konkrétan szó szerint tátva marad a szája, és el is kerekedik a szeme.* -Desmond Masters? Az a Desmond Masters? *Jó, hát szokása nem érthetően fogalmazni, mert hát honnan tudhatná a másik, hogy mi a szöszről is beszél, hogy ismerte Jill-t, bár persze nem jól, és látta, hogy felrobbant a ház is, szóval csak feleszmél, hogy nem sikerült érdemi infot közölnie.* -Úgy értem, hogy nincs véletlenül egy Jill nevű testvéred?
Vissza az elejére Go down
Desmond Masters

Desmond Masters


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Mentalista

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 7:51 am

*Fel sem tűnik neki a lány, amíg orra nem bukik a lábában. Mondom, hogy ő se figyelt igazán a környezetére, csak nézett kifelé a fejéből, elgondolkozva. Aztán egyszer csak egy fiatal lány megbotlik a lábában, mire reflexből utána kap, megpróbálva a helyén tartani a lányt, segíteni neki.* - Minden rendben? Bocsánat, nem kellett volna annyira kitennem a lábamat. *Mondja, majd felsegíti vissza állásba a lányt, ahogy tudja, vagy leülteti a kávára, amelyiket Sasha akarja.* - Semmi gond, én sem figyeltem. *Jelenik meg egy mosoly árnyéka az ajkain, majd csak szépen visszahelyezkedik ülésbe a kávára.* - Te is oda jársz? *Int fejével az iskola irányába. Mert hát ő oda jár, csak most éppen nem visel jelvényt, ha kint van az iskolából, így rajta nem nagyon látszik. És azért határozottan érettnek néz ki, talán egy fiatal, nem-diák nellondi felnőttnek is kinézhet.* - Amúgy a nevem Desmond. Desmond Masters. *Mutatkozik be, és igen, az ismerős szempár, a Masters vezetéknév... nem nehéz összekapcsolni ezt a két, látszólag véletlenszerű dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 7:31 am

*Azért lássuk be még mindig nincs teljesen a helyzet magaslatán, főleg most, hogy hallotta hírét, Meld visszajött. Legszívesebben azonnal megkeresné, hogy beszéljenek, vagy csak lássa, mert hát na, akkor is hiányzik neki. Szereti, barátként, ha nem is úgy, ahogyan azt a srác elvárná, vagy amire vágyna. Csak hát tisztában van vele, hogy rendkívül önző lépés lenne, ha most rohanna, hogy megtalálja, és ráakaszkodjon, amikor tisztában van vele, hogy pont azért lépett le, hogy ne kelljen őt látnia. Fájó pont persze, mégis csak nagyon jó barátról van szó, akit úgy érzi jelenleg, hogy teljesen elveszített. Most megint Peterékhez sem mer benézni, nehogy összefussanak és kínos legyen a helyzet. Percy-vel jól meg van, de hát még kezdeti kapcsolat és a tetejében nem is teljesen nyilvános, annak ellenére, hogy együtt mentek a bálba, de még az ottani közelséget is hanyagolták, maximum tánc. Persze, aki kicsit is jó megfigyelő simán leszűrhette, hogy van köztük valami, de aki nem, vehette úgy is, hogy csak barátként mentek el együtt. Elég korán kelt, egyszerű farmerdzseki van rajta, alatta egy élénk piros póló, alul farmer, és edzőcipő. A haja lófarokban van összefogva, az oldalán kis táska. Igazából maga sem tudja, hogy mit is akar itt, csak lófrál, próbálja elfoglalni magát, kicsit talán unatkozik is. Egészen elbambulva halad előre, az egyik bolt kirakatán akad meg a tekintete, szép ruhák vannak kipakolva, ékszerek, olyasmik amik neki nem nagyon adatnak meg. Így aztán véletlenül, mert nem nézi merre megy, épp a szökőkút mellett elhaladva, majdnem sikerül orra buknia Desmond cipőjében. Sikerül végül megkapaszkodnia a srác mellett a kút kávájában, és nagy nehezen az egyensúlyát is visszanyeri.* -Bocsánat, azt hiszem kicsit elbambultam. Remélem nem léptem rád, vagy ilyesmi... *Megtorpan, egy pillanatra elveszik a srác szemében, mintha...mintha ismerős lenne.*
Vissza az elejére Go down
Desmond Masters

Desmond Masters


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Mentalista

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 7:12 am

*A hosszú tél után érezhetően javul az idő, így hát egyre népesebbek lesznek az utcák, még ilyenkor délelőtt is. Bár persze többen dolgoznak már, satöbbi, de azért mászkálnak az emberek fel-alá lelkesen. Örülnek a szabadidőnek, a javuló időnek, rövidujjúban mászkálnak, még az által se zavartatva, hogy azért még nincs nyár, de annyira elege van már a népeknek a télből, hogy mindenki eldobná szívesebben a kabátot, a hosszú ujjút. És Nellondban, a szökőkút káváján egy fiú... vagy már inkább fiatal férfi ül. Halványszürke póló, derékig érő, fekete bőrkabát, farmernadrág,tornacipő, és csak ül a szökőkút szélén, figyelve a sétáló embereket. Arcáról nem sok mindent lehet leolvasni, láthatóan a gondolataiba van merülve. Nem olyan régen... nem is olyan régen találkozott valakivel. Valakivel, aki... nem felejti be a gondolatot, csak felsóhajt, és két oldalt a kávára támaszkodik, és továbbra is nézi az embereket. Nézi, de talán nem is látja őket, csak gondolkozik, teljesen el van merülve a gondolataiban.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Központi tér - Szökőkút - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 4:21 pm

*Akkor hát behúzza a csokit, azért nagyon hosszan nem kell győzködni, hogy az övé lehet, csak mégis illik elsőre egy kicsit visszafogni magát az embernek. Kicsit azért elbizonytalanodik, amikor Nemo a farkasok szenvedélyességét említi.* -Remélem...csak nem fog ezért megutálni, vagy ilyesmi, vagy kerülni, az rémes lenne! Az egész falkának is, Peter is kiakadna, és nekem is szörnyű lenne. *Hát igen erőteljesen reménykedik, hogy minden oké lesz, de mégis rettenetesen fél attól, hogy esetleg még sem, és Meld majd nem akarja látni egy ideig. És azért persze arra is veszettül kíváncsi, ha mondjuk újra találkozik Percy-vel, pl. eljön vele mégis csak úszni, akkor ha megmondja neki, hogy nem foglalt...vajon akkor hogyan fog reagálni. Azért persze az sem lenne túl illendő, hogy szakít Melddel és pár nap múlva már mással van, mert az majdnem olyan lenne, mintha a harmadik fél miatt történt volna, az pedig tényleg nagyon csúnya dolog.* -Igen, kísérő lehet, kétlem, hogy becsajozna, úgy látom én is, hogy minden rendben van, és ez a fő! *Mosolyodik el, majd mikor már az utolsó szem csokit is elpusztította, megint belekarol Nemoba.* -Együnk egy fagyit? Még ugyan nincs nagy meleg, de már jön a tavasz, aminek iszonyatosan örülök. *Tereli el egy kicsit a témát, úgysincs értelme, hogy őrlődjön itt, vagy ilyesmi. Szóval irány mondjuk a fagyizó.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 2:30 pm

- Áh, már mindegy, eleget ettem belőle. *Legyint, és hagyja hogy Sasha csokizzon, neki van még elég. Édességgel tömi magát, de a lányhoz hasonlóan ő is lemozogja mielőtt nagyon meglátszhatna. Elvégre olyan örökmozgó, futkos, fára mászik, tornászik... fiatal macska még, tele energiával, ráér majd később a napsütésben süttetni a hasát. Mikor Sasha visszakérdez, kicsit megvonja a vállát.* - Minden lehet. De hogy mennyi az esélye, azt nem tudom megmondani. Mindenesetre reménykedjünk benne... úgy tudom, hogy ti, vé... szóval hogy elég könnyen kapjátok fel a vizet, meg minden, nem? De akkor hátha hamar elmúlik majd, és minden visszaáll a régibe. Nem tudom. *Megvakarja a fejét, hiszen még mindig nem farkasszakértő... na meg azon se akar gondolkozni, hogy ha tényleg ennyire szenvedélyeken élnek a farkasok, akkor meddig fog tartani Jeremyé az irányába. Nem, velük minden rendben van a jelenben, felesleges a jövőn agyalni. Kicsit felnevet az oldalbabökésre.* - Hát, annak én se örülnék ha Jeremy becsajozna, de attól még lehet afféle kísérő Meldnek, vagy nem tudom. *Aztán a lány visszadobja a kérdést, mire elgondolkozik rajta és megvonja a vállát.* - Panaszkodni, na azt nem tudok. Igazából furcsa az egész, abból a szempontból, hogy szinte abszolút semmi esély nem volt rá, hogy működjön... de mégis működik, szóval rendben vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Központi tér - Szökőkút - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi tér - Szökőkút   Központi tér - Szökőkút - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Központi tér - Szökőkút
Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: