Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Rózsakert Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Rózsakert Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Rózsakert Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Rózsakert Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Rózsakert Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Rózsakert Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Rózsakert Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Rózsakert Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Rózsakert Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Kalandmester
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Rózsakert I_vote_lcapRózsakert I_voting_barRózsakert I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Rózsakert

Go down 
+46
Deyan Serenity
Hiroshi Haku
Felicity Artmenson
Michelle Sagredo
Lucas Harper
Kasey Jake Ellswood
Lumiére Etoiles
Pete Demerest
Liselotte Frey - archívum
Prince Tamer
Dárdosi Péter
Samuel J. Colwell
Blagoy Ivo Lazar
Rosetta Waylan
Lirian con Silvanas
Sasha Lupinien
Lillian Nariah
Clína Aoife Nessa
Mila Zelenkova
Patrick Baker
Oswin Baker
Játékmester
Noraneida de la Fuente
Munashi Kataku
Ivona Ivanovna
Cameron Whitness - Archív
Neram Arthas
Elyse Rollins
Gwilim Jan
Marco Mimieaux
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Artemis Taylor
Illa Do
Lincoln Lawrence
Christianna Faraday
Kádár Enikő
Samantha Radoslava
Natalia Tatiana Ridolf
Hikaru Tudor Patrik
Anelie Mei Xi
Hua Xiangfeng
Lyra Baker
Cat R. Morgan
David Branson
Lizbeth Westlive
50 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Rózsakert Nekromanta

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:14 pm

* Visítozva rohanok el a vérfarkas elől, még pont időben, mert hallom az állkapcsának hangos csattanását, ahogy éppen engem próbál felfalni.... Ilyenkor hatalmas gáz, hogy sík hülye vagyok a mágiához... De legalább valamennyi sütnivalóm akad, és nem vetem oda magam a szörnyeteg elé. Inkább beugrok Jake mögé, akinek fogalmam sincs mi baja, de úgy látszik valamin nagyon elmélázott. Megfordul a fejemben, mi lenne ha most odasóznék egyet a hátsójára, hátha feleszmél, de látva egyre növekvő karmait, jobb, ha ez most kimarad. *
- Na bazd, itt mindenki vérfarkas?? * Fakadok ki kín keservesen, na most végképp nem tudom mi tévő legyek. De amúgy a vérfarkas most vajon követett vagy nem? Fogalmam sincs, de inkább most már játszom a jó kislányt, és segítek feltápászkodni annak a két nemtomhogykinek, csak hogy ne tűnjek fosos libának. Egy gyógyító varázslatot azért pont sikerült megjegyeznem, de mi is volt a neve...? Ja, nincs is neve. Akkor hát ideje gyógyítani.. Még mázli, hogy van nálam egy olyan kis körömlakkos üvegcse, amiben szoktam vizet tárolni... Illetve pálinkát, de most pont víz van benne, hátha a tanárok kiszúrják, és akkor én leszek aki ellen nem tehetnek semmit, muhaha. De most nemesebb célra használom fel. Odaülök Sophie mellé, ráöntöm a sebére, és elkezdem gyógyítani.
- Csak ne sikíts, mert lecsaplak. * Mondom röhögve, naná, hogy nem komolyan. Mondjuk nem akarom hogy előkerüljön a vérfarkas... *


// Fagygyógyítás:
Elemi besorolása: Víz
Mozdulat: A kezünkre és a sebre kell önteni 1-2 dl vizet és a sebre fektetni a vizes kezünket koncentráció közben.
Leírás: Szükség van hozzá vízre, tehát mindenképpen hasznos megtanulnia a vízharcosnak, hogy tartson nála egy tömlővel. A víz eleműeket tartják az elementalisták közül a gyógyítás mestereinek, ez meg is mutatkozik a mágiáikban: Nem csak magadat, mást is gyógyíthatsz vele, a sebet lejegeled és az alatt a sérülés folyamatosan gyógyul, nem romlik tovább. Egy kevéssel erősebb, mint az Elemi kapcsolat, hiszen mást is gyógyíthatunk vele, de hátránya ugye, hogy csak a vízharcosok alkalmazzák általában. //
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:50 pm

-Haku jobban vagy? *kérdezem és egy fának döntöm a hátam. A bokám eszeveszettül fáj. Mivel levenni nem tudom levágom a lábamról csizmámat. Bokám gyönyörű lila színben ponpázik. *-B***us kulcs.*morgok majd megjelenik egy fura nő. Jacke derekára tekeredik az inda. Nem tudok a bokám miatt mozogni. Nem tudok segíteni a többieknek. *-A r***dt életbe. Miért vagyok ennyire szerencsétlen? *csapok ököllel a földle, tehetetlenségemben. Akár hogy próbálkozok nem bírok mozogni, és csak a fájdalom nő bokámban. Gyűlölöm a tehetetlenséget.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Rózsakert Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Rózsakert 82h3


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:49 pm

*Sikerül felfrissülnie. Lassan felül és végigtapogatja bordáit. Elérte a kívánt hatást, mindegyik egyben van, mintha mi sem történt volna. Sophiera mosolyog.*
-Igyekeztem követni a tanácsod. * mondja, majd lepillant a bokájára. Látja, hogy fájlalja. * -Mindjárt segítek, rendben? Addig kérlek bírd ki és ne mozgasd! *mondja komolyan, aggodalmaskodva, majd a megjelenő nő felé néz. Nem tetszik neki a tekintete, meg úgy a karaktere sem. A gonoszságáról árulkodik.*
-Santus Ignem! *markol a levegőbe, mintha csak a fura nőci lelkét akarná megragadni. Segíteni szeretne, hogy aztán együtt tegyenek valamit, csak mert nem valami vidám a helyzetük.*

Spoiler:


A hozzászólást Haku Hiroshi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 01, 2013 7:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Rózsakert Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Rózsakert Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:44 pm

*Figyelem a lányokat, kicsit azért aggódok értük, hiszen nem így akartam ezt a jeges szitut. Úgy tűnik, hogy Sophie-nak a lába tört el, legalábbis az a csúnya reccsenés még mindig visszhangzik a fülemben, Hakunak pedig a bordája törhetett el, hiszen hallom, hogy csúnyán sípolva veszi a levegőt. Elhúzom a számat, majd mikor meghallom - és látom - Haku varázslatát felszisszenek.*
- Nem ilyen TEM-re gondoltam... *jegyzem meg. Ekkor hallom meg a nő hangját a fejemben, és totálisan megszűnik a külvilág. Lassan testet ölt előttem a druida elf, és az indák is a derekmara fonódnak.*
~Ezek még mindig vannak?~*dohogok magamban, majd mikor a nő teljes egészében megjelenik előtte, halkan füttyentek egyet, ahogy végig nézek rajta.*
- Rammus is ilyen csinos, mint te? *villantok egy döglesztő mosolyt a nőre, bár sejem, hogy ez itt nem fog most működni. Érzem, hogy az indák egyre szorosabban ölelnek körbe, ami nem túl jó. De hát éljen a farkas erő, remélhetőleg elég ahhoz, hogy kiszabadítsam magam az indák szorításából, főleg, hogy koncentrálok, hogy egy picit még át is változzam: a szemeim sárgák lesznek, az állkapcsom kicsit megnyúlik, éles fogaim lesznek és a karmom is kinő, így szabdalózni is kezdek, ha tudok. Közben halk, ám egyre erőteljesebb morgás hagyja el a számat, ahogy próbálok kiszabadulni.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Rózsakert Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:39 pm



Haku varázslata sikerül, úgyhogy a Jake által megfagyasztott növények hamar elkezdenek rothadásnak indulni. Először csak egy apró kör, majd egy nagyobbacska terület is szárazzá válik, egészen addig míg a lány rendbe nem jön.

Sophie eközben a lábával szenved, szegénynek nagyon csúnya a sérülése. Hiába, a törés már csak ilyen, és nem tesz ennek jót az sem, hogy mozgolódik. Bokája szép lila színt ölt, inkább nem kellene mozdulnia, nehogy elveszítse egy fontos testrészét! Természetesen más segíthet neki, már ha észreveszik.

Illa eközben futásnak ered, és jól is teszi. Éppen időben indul útnak, és ezzel is kikerüli a farkas csattanó állkapcsát. Jelen helyzetben túlzottan nem megfelelő a "kvibliség" és most menekülési útvonalat jake sem tud számára túlzottan biztosítani.

Jake fejében a hangok kissé felerősödnek. Nem veszi észre, ahogy Illa mögé lopózik, mint ahogy a farkast és úgy a külvilágot sem. A női dallamos csilingelés leköti a figyelmét, mely immár lassan testet is ölt egy elf druida képében.
- Én vagyok Rammus társa, és ti most itt nagyon rossz helyen vagytok! - mondja a nő, majd kezéből egy inda csap a fiú felé, és tekeredik annak a derekára. A növények szorosan lefogják, sok mindent nem tud csinálni, hacsak nem talál valami pálca nélkül végezhető varázslatot... mert azért most nem tud odanyúlni...
Kellemetlen...

Rózsakert 111uzv6
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Rózsakert Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Rózsakert 82h3


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:29 pm

*Érdeklődve hallgatja végig a "mesét". El is gondolkodik utána, csak akkor tér vissza a valóságba, amikor a növény hirtelen elengedi társaival együtt, majd több méter magasról a földre zuhan. A földön fekszik, csak nehezen és sípolva kap levegőt. Biztos, hogy eltört egy bordája.* ~Jajj ez nagyon fáj! Istenem! Mindjárt megpusztulok!~ *összeszorítja szemeit, fel-felszisszen, ahogy megpróbál megmozdulni.*
-Vita Suctio *mormolja halkan, gyűrűjével egy domború tükröt a levegőbe rajzolva. Direkt nem használ természetmágiát. Egyrészt nem jó benne, másrészt talpra kéne állnia hozzá hogy bármit is tudjon csinálni, mert momentán csak feküdni tud és így nem nagy segítség. Reméli, beválik a módszere, ha igen, akkor felkel, hogy körülnézzen most.*

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Rózsakert Nekromanta

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm

* Jó, hát ezt rendesen benéztem, de akkor sem akarok vérfarkas nasi lenni... Mert igen, egy ekkora dögnek én csak nasi lennék, mintsem svédasztalos vacsora. De inkább a fura fény akármit egye meg mint engem, addig is van egy kis időm menekülni. Fejvesztve rohanok, amerre csak látok, közben minden szart hajigálok hátrafelé, ami csak a kezem ügyébe kerül, és torkom szakadtából sikítok mint aki meg van háborodva. Később pont ott lyukadok ki, ahol a többiek is vannak, nyomomban a vérfarkassal. Hát ha valamit, akkor ezt a neszt Jake tuti meghallja. *
- SEGÍTSETEK ÜLDÖZ EZ AZ IZÉÉ! * Kiáltom és fejvesztve vágtázom át a többieken, még azon se csodálkoznék, ha felszuronyoznám magam a fagyott növényekre. Azért ilyenkor elég gáz, hogy nem értek a mágiához... Beugrok Jake mögé, remélem, hogy ö megvéd... Azért ez kicsit ciki, de hát most na, nem akarok vacsora lenni. Csak ezt éljem túl, és eskü kiolvasom az összes varázslós könyvet amit kaptam... Mert egyébként még egyiket se bontottam ki. *
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:18 pm

*Hihetetlen hogy bele sétáltam egy ilyen csapdába. És lassan érzem hogy a fejembe szál a vér. Jake jégkardjának hála kezdenek elfagyni az indák. Nem is lenne baj de mikor letörik a súlyunk alatt nagyot zakózunk. Haku az oldalára zuhant, a kislány elájult, én meg... én meg hiába fordultam meg és érkeztem talpra sikeresen eltöröm a bokámat. *-Az istenit. *nyögök fel majd nagy nehezen elvergődök a lányokig. *-Meg vagytok? *kérdezem de hallom hogy Haku sípolva veszi a levegőt. *- Ne mozogj.*mondom neki és szétnézek. Nem értem mi a fene folyik körülöttünk.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Rózsakert Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Rózsakert Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:14 pm


*A hugica mesélni kezd, és említ egy nevet, valamint megagyarázza az átkot is.*
- Jézusom, és ennek mi értelme? Lehet, hogy a vérfarkas egyszer megöli a lányt is. *nézek az ájultan fekvő Angelusra és megcsóválom a fejemet. Pontosan tudom, hogy milyen egy őrjöngő vérfarkas. Túl pontosan... Sóhajtok egyet és suhintok még egyet a kardommal, mire lefagynak az indák, azonban a lányok elég durván esnek.*
- Áú, bakker! Bocs, erre nem gondoltam. Használjatok TEM-et! *szólalok meg, használva a Természetmágiára használt rövidítést. Gabrielle mellé sétálok és őt is lágyan paskolgatni kezdem, egészen addig, amíg a fejemben meg nem hallom a furcsa, ismeretlen hangot. Beleszimatolok a levegőbe, körbejártatom a tekintetemet, de nem látok senkit.*
~ Ki vagy és mit akarsz a fejemben?~*gondolom és kíváncsi vagyok, hogy vajon tudunk-e így kommunikálni, vagy csak egy oldalú ez a dolog. Közben felállok és feszülten figyelek minden apró neszre és hangra.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Rózsakert Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 7:05 pm


- A férfit Rammusnak hívják, és egy nagyhatalmú varázsló, aki szemet vetett a nővéremre, akinek már volt udvarlója, szerelme. Mivel nem viszonozta az érzéseit megátkozta őket, a fiút vérfarkassá változtatta, a nővéremnek pedig vele kellett mennie, míg az átok meg nem törik. És csak az angyal könnyével lehet megtörni, ami nem tudom micsoda! És ezért indultam a keresésére.... - dünnyögi a kislány, majd indák fonódnak vékonyka lábára, és a másik két lánnyal együtt a magasba emelik őket. Egyetlen szerencséjük Jake pengéje, aminek hatása lassan eléri a kívánt hatást, így a növények megfagynak, majd el is törnek a nagy súly alatt. A három lány a több méteres magasságból a földre zuhan és nem járnak valami jól.

Hakunak eltörik egy bordája, ami miatt immár sípolva veszi a levegőt, Sophie pedig a lábára érkezik, ahol is bokája könnyű szerrel csuklik oldalra és reccsenve tudatja mindenkivel, hogy kellemes törés keletkezett rajta.
Gabrielle-nek sincs túl sok szerencséje, bár ő inkább lehorzsolja mindenét, és ájultan terül el a földön.  
Jake fülét egy női hang üti meg ekkor, melyet még soha nem hallott. Test egyelőre nem társul az orgánumhoz, és illatot sem érez, a vizes földön és virágok illatán kívül.
- Úgy látom, nem volt jó ötlet elbánni a virágokkal, kisfiú...

Illa eközben szembe találja magát a vérfarkassal, aki igazából képen röhögi az aprócska rókát. Egy nézésével szétcincálja szegénykét, úgyhogy a lánynak sok esélye nincsen. Hacsak az nem, hogy a többiek felé szalad. De vajon fog valaki segíteni neki?

Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Rózsakert Nekromanta

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:54 pm

* Hála az én hihetetlen nagy szerencsétlenkedésemnek, egy árokban kötök ki, jobban mondva egy bokorban - komolyan, egyre jobban kezdem azt hinni hogy be vagyok szívva - aztán gondolom magamban, inkább elmegyek felfedezni az erdőt, vagy legalábbis keresek valami kiutat. Csipkés rucimnak hála egy jó pár tövis beleállt a hátsó fartájamba, de semmigond, kibírom. Olyan érzés, mint egy fenék piercing. Elejtve a témát, hirtelen mintha egy pihe-puha, mohával fedett kőtömbbe szaladtam volna... Olyan különös, olyan mint a friss szőrme, mint egy hatalmas bunda... Jól bele is dörgölőzök, csak akkor ugrok hátra riadtan, amikor megmordul. S ekkor meglátom a vörös szempárokat, és ijedten felkiáltok. *
- AZ ANYJA! * Ugrok hátra, de azért kezemmel nyugtatgatom az állatkát, hátha nem akar bántani, bár ebben erősen kételkedem. Naná, hogy akar... *
- Nem vagyok ám olyan fincsi falat mint gondolnád, túl sok rajtam a fém meg a festék! * Próbálom meggyőzni, hátha hallgat rám, de ez nem jár sikerrel. Ekkor ijedtemben megrázom a karperecem, és ijedtem látom, hogy abból egy viszonylag nagy termetű róka ugrik ki. Mintha el akarná terelni az állat figyelmét, vagy legalábbis arra számítok, ezért segítek is neki. Egyébként fogalmam sincs róla, hogy valójában én idéztem meg a kis állatot. *
- Nézd, mi a franc az? Kapd el!


// Tiritarka karperec
Képes kezdetleges illúziólényeket létrehozni, maximum kutya méretig, de csak olyat, amit már valaha látott. Minimáls hanggal rendelkeznek, de nem sokrétűvel. A lények képesek támadni, de minimális sebzéssel bírnak. //
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:53 pm

*Mindkét lányt sikerült megmentenünk. Angelus elájult a kicsi pedig suttog valamit. Átadom Hakunak hogy vigyázzon rá de hirtelen mozogni kezdenek körülöttünk, majd Haku, Garielle és én fejjel lefelé lógunk. *-Ez meg mi? A francba már! Nem vagyok denevér. *morgok és próbálom elérni a bokánkra tekeredett növényt de nincs elég helyem, és érdekes valamint fájdalmas szögben kéne kitekernem a gerincemd. *-Ennyire még én sem vagyok hajlékony. Bocsi nem segítene valaki?*kérdezem egyenlőre nyugodtan.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Rózsakert Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Rózsakert 82h3


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:51 pm

*Visszacsúsztatja Jianjét a tokjába, majd kedvesen megsimogatja a kislány hátát.*
-Ne sírj, nincs semmi baj! Már itt vagyunk! Minden rendbe fog jönni! *szelídséggel szól hozzá, hogy ezzel is megnyugtassa őt. Mosolyogva tekint le rá, aztán felkapja a fejét egy furcsa zajra. Ez a zaj az, ahogy néhány növény erőteljesen tőr utat magának a földben, fel a felszínig. Mire észbe kaphatna, egy el is kapja, Gabriellel és Sophieval együtt. Fejjel lefelé lógnak, ami bizony nem jó.*
-Ugye jól vagytok? *kérdezi rájuk nézve, majd agyalni kezd, hogyan szabadulhatna ki a fogásból, hogy aztán társain is segíteni tudjon. Nem sokkal ezután meghallja a férfi kérdését. Na igen, erre ő is kíváncsi lenne. Kiről is van szó voltaképp? Lehet annak az illetőnek köszönhetik ezt a remek.. helyzetet is? Már amennyire remek lehet, hogy fejjel lefelé lógsz valami óriás gaz jóvoltából, miközben a vér lassan a fejedbe száll.*

Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Rózsakert Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Rózsakert Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:45 pm

*A jégkard egész jól vágja az indákat, és szinte el is fagynak, letöredeznek és nyilván valóan meg is döglenek a növények, így nincs is mitől félni. Angelus az ölembe köt ki, néhány szót suttog, majd elájul. Lágyan letörlöm a könnycseppet az arcáról, és úgy tartom a karomban, miközben a lányokra pillantok. Ők sikeresen kiszabadítják a hugicát is, aki néhány szót suttog - valakiről.*
- Kinek a csatlósa van itt? És ki miatt? Beszélj egy kicsit világosabban, kérlek! Most már igazán bízhatnál bennünk! *jelentem ki és persze kérdezősködök. Vélhetőleg nem csak én vagyok kíváncsi ezekre a kérdésekre, így tuti, hogy a többiek is kíváncsian pislognak majd a hugira. Közben lágyan lefektetem Angelust a fűbe, és lágyan pofozgatni kezdem az arcát, hogy felébredjen.*

//Az idő kereke: Az idő kereke: Olyannyira gyors és ügyes mozgással tud lavírozni, hogy ezzel akár megváltoztathat eseményeket is, néhány percet visszamehet az időben. (Játéktechnikailag az előző hozzászólását képes megváltoztatni, hogy jobb kimenetelt generáljon, de ezt maximum hetente egyszer.) - Az indákat elfagyasztja a kard, így nem tud minket megtámadni.//
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Rózsakert Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:39 pm


A kiszabadító hadművelet egészen jól alakul. Kasey, Haku és Sophie egészen gyors tempóban szabadítja ki a lányokat, akik már egy ideje az inda fogságában lehettek. Ajkuk fehér a kiszáradás miatt, és valószínű már egy ideje kiabálhattak, mire végre valaki észrevette őket. Angelus ahogy lehanyatlik, egyből Jake ölében köt ki, majd kérlelőn néz a fiúra.
- Legalább a húgomat mentsétek meg... és a szerelmem... - ennél több dolgot nem tud mondani, ugyanis csillogó könnycseppek kezdenek utat törni maguknak a szeméből, majd ahogy az első csepp kibuggyan, a lány azonnal át is adja magát az öntudatlanságnak.
Gabrielle halkan sírdogál, Haku nyakába kapaszkodik, majd Sophiehoz is hozzábújik, úgy próbál vígaszt találni.
- Itt van a csatlósa.... miatta...! - suttogja, majd mielőtt befejezné a mondandóját hatalmas inda száguld végig a földön. Növények kelnek életre, mintha csak minden lélegezne, élne, és azért dolgozna, hogy a két törékeny teremtést bántsa.
Hatalmas kar szerű növények emelkednek elő a földből, majd rántják a magasba a három lányt - Hakut, Sophie-t és Gabrielle-t. Fejjel lefelé lógnak, és úgy nézik a kialakult helyzetet. Hogy honnan jöttek ezek a virágok? A küldője egyelőre ismeretlen....

Illa eközben egy bokorban ücsörög, és hiába szeretné felfedezni a gyönyörű erdőt, amit legelőször észrevesz belőle, az egy gyönyörű, sötét bunda. És nem egy divatszalon csábító kabátjáról van szó, hanem egy nem túl barátságos vérfarkasról, mely már egy ideje innen, a bokrok mélyéről figyelte az eseményeket. Ha a lány megfordul, és szembekerül vele, akkor nem láthat semmi mást, csak vörössé váló szemét, vicsorgását, üvöltését, és azt, ahogy ragadozóként közeledik hozzá.
A farkas amúgy még mindig jó, csak hát szegény, Illa-t nem ismeri, így a két lányt védelmezi tőle is. Meg hát egy kevés idő is eltelt azóta az este óta... ki tudja már ki is van ellene...

Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Rózsakert Nekromanta

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:26 pm

* Hát úgy látszik a fekete hajú lány mégsem akarja annyira a társaságomat. Fene. De végül is érthető, elvégre a távolban, mi a franc az... Valami kötözött sonka. Ja nem, azok gyerekek! Futnék én oda, csak hogy félúton akkorát esek, hogy puff be a bozótba, és azt se tudom merre áll a fejem mikor felkelek. Már biztosan rég elhagytak a többiek, és mentőakcióst játszanak... Vagy nem. Mindenesetre jobbnak látom, hogyha nem megyek vissza, nem akarok indaáldozat lenni, nem vagyok egy hősies típus, és inkább szépen, elzártan felfedezem ezt a gyönyörűűű erdőt, és ártatlanul fütyörészek mintha mi sem történt volna. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Rózsakert Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Rózsakert 82h3


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:15 pm

*A hang egyre csak erősebbé válik. Valamilyen mozgást ves észre, mintha két mozgó alak lenne az a távolban, azonban nem látja jól. Nem madárember ő, hogy sasszeme legyen. Ahogy közelebb érnek, végül felismeri a szőke kislányt. Ő volt az, aki a komor-Erdőben pityergett. Most a nővérével fut. Aztán indák csavarodnak testükre, melyek elkapják a levegőbe emelik őket. A srác rögtön daszalad, ahogy ő is hogy segítsen a Jianjével. Erősen koncentrál, hogy kiszabadítsa Gabrielle-t.* ~Nekem is cselekednem kell végre. Nem jó, ha csak állok és az sem ha elfigyelmetlenkedem a dolgokat.~

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:13 pm

*Ahogy futunk elénk kerülnek a nem túl régi és nem túl kedves ismerősök. A lányok igen csak nagy bajban vannak. Elő veszem az egyik tőrömet és mivel látom hogy Kasey az idősebb lányt menti én a kissebbel törődök. Megpróbálom kiszabadítani anélkül hogy megsérülne. *-Jól vagy?*hülye kérdés tudom de mit mondjak?*


A hozzászólást Sophie Ellen Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 01, 2013 6:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Rózsakert Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Rózsakert Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:06 pm


*A rózsakertben sétálva észreveszek pár ismerőst, és biccentek is nekik. Volt már szerencsém néhányukhoz, de mikor meghallom a sikolyt, valahogy pont nem érdekel, hogy ki van ott és ki nincs, illetve, hogy ki mit tud rólam és úgy általában. Kiélezem az érzékszerveimet, és ha be tudom lőni, hogy merről is jött a hang, akkor futásnak eredek. Hallom, hogy a többiek is futnak mögöttem, hamarosan elérjük a hang forrását: a két már ismerős csajszi, és a hatalmas farkas jelenik meg, és a lányokat indák fogják közre.*
- Már megint ti? *vigyorgok egyet a farkasra, majd előveszem Azurin jégkardját, és igyekszem határozott, pontos vágásokkal lekszabolni az indákat, majd hogy lovagias legyek, igyekszem úgy vagdosni az indákat, hogy a megmentett hölgy a karomba essen...*

//Azurin jégkardja: Jégsebzést okoz, tehát, akit megsebez, annak fokozatosan el fog fagyni az adott részen a terület, ha nem kezeli, akár le is eshet pl. a karja. Tűzzel kapcsolatos lényeket komolyabban sebez.//
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Rózsakert Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 6:01 pm


Ahogy a kis csapat beljebb szalad a rózsakertben, a hang egyre csak felerősödik. Egyelőre semmilyen negatív hatás nem érzékelhető, bár mintha két mozgó alak látszódna a távolban. Ha közelebb merészkednek, akkor kivehetik a két már ismerős alakot - a szőke kislányt Gabrielle-t és a nővérét Angelus-t, akiket immár egy hatalmasra nőtt vérfarkas társaságára kárhoztattak. (A farkas igaz nem túl kezes, azonban ő Angelus szerelme, akit egy gonosz varázsló elátkozott, és aki miatt a szerelmesek nem lehetnek egymáséi. Az átkot csak az angyal könnye tudná megtörni, amit még nem sikerült senkinek sem kiviteleznie, sőt megoldania sem.)

Ha a csapat közelebb merészkedik, akkor már ki is vehetik a két lányt, akiket indák fognak körbe, és emelnek a levegőbe, és tartanak ott szorosan, hogy mozdulni sem tudnak....


Rózsakert 2dqolnd


//A kis csapat most együtt mozog, amúgy minden használható, és minden működik is! Jó szórakozást! ^^ //



A hozzászólást Játékmester összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 01, 2013 6:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Rózsakert Nekromanta

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 5:56 pm

* Egy pohár sörrel a kezemben járkálok a folyosókon, csak úgy megszokásból nézek körül mindig, sosem tudhatom kibe botlok bele. Lassú, girbe-gurba léptekkel haladok előre, pedig nem, egyáltalán nem vagyok részeg. Sőt, száz százalékban józan vagyok. Ez csak egy kis sör, a hűtőben találtam, és olyan csábítóan meredt rám, hogy nem tudtam neki ellenállni. Ruházatom tulajdonképpen nem más, mint egy bikini, csipkés, átlátszó felsővel és nadrággal. Tök kényelmes, szellőd, az égvilágon semmi bajon nincs vele. Ráadásul a bikini neon sárga, a csipke pedig neon rózsaszín színben tündököl. Tökéletesen elsétálgatok magamban itt a kúria falai között, de valami azt súgja, hogy nekem kell a friss levegő. De nem vagyok asztmás, vagy ilyesmi, csak kell préda... Olyan unalmas egyedül tölteni a napot. Társaság kell, kaland, nem is egy, akár több. Sietősen rohanok le a Rózsakertbe - de csak mert szeretem a piros színt - és körbenézek. Nagy meglepetésemre nem is egy, de több olyan illető is van, akikkel szívesen eltöltenék egy kis időt... Először egy fekete hajú lányt nézek meg magamnak, kifejezetten csini... Utána pedig egy szakállas pasasra esik a választásom, ő sem lenne rossz. Hjaj de nehéz a döntés. Segáz, mindkettő megteszi. Először az egyik, utána a másik... Elkuncogom itt magamban, majd közelebb lépek. Ekkor azonban, mintha valami riasztó kapcsolt volna be, egy hirtelen női sikoly zavarja meg a csendet. *
- EZ MEG MI A P*CSA VOLT?! * Ugrok fel rémületemben és a szívemhez kapok, tök váratlanul ért. Mint amikor a párduc a prédájára les és hirtelen lepuffantják. Bár, akkor már nem igen tud a szívéhez kapni... Látom, ahogy minden diák fut a hang irányába. Nekem nincs ínyemre, de egye-fene, legalább lehet szép fenekeket lesni ahogy futkároznak, wihi. *
- Várjatok meeeg! * Utolérem a kiszemelt lányt, nagy nehezen, de megvan. Végigmérem, majd huncut mosollyal köszönök neki. *
- Sziaaa kislány, nem gond ha melléd szegődök? * Vonom fel huncutul a szemöldököm, naná, hogy nem lesz baj. Vagy ha igen, még mindig ott van Kasey. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Rózsakert Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Rózsakert 82h3


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 4:16 pm

*A növények közt sétál. Folyamatosan mosolyog, jó kedve van de nem is tudná megmondani mi miatt. Talán attól, hogy Felictyvel rendeztél dolgaikat. Őt eléggé megviselte néhány dolog és kicsit elkomorodott, Hakut pedig ellökte magától. De már bocsánatot kért tőle még a társalgóban. Az idő kellemes, mintha most nem lenne olyan füllesztő meleg. A Nap már lemenőben van. Megáll, hogy az eget pásztázza. Vörös, narancs, lila és egyéb gyönyörű színekben pompázik. Sóhajtva gyönyörködik benne, majd leül egy árnyékos fa alá, pihenni. Sajnos nem sokáig tudja élvezni, mert az édes nyugalmat egy sikoltás töri meg. Ijedten hallgatózik, majd fut el egy irányba. Hamarosan feltűnik előtte egy-két ember, szóval reménykedik abban, hogy jó irányba halad a hang forrása felé.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 4:06 pm

* Rózsakertben sétálok, szokásos fekete szerelésemben. Nincs túl jó napom, és több diákot is sikerült megbántanom ma. Ahogy sétálok már túlzottan erősnek hat számomra a rózsa illat,ezért elindulok hogy vissza menjek a szobámba. Mikor meghallok egy női sikolyt. *~Na nem! Még egyszer ezt nem játszuk el. ~*morgok magamba de még sem mozdulok. Elmélkedek egy darabig majd nagyot sóhajtok. *-Az istenit. *morgok és elkezdek futni a hang irányába. *-Még szerencse hogy van fegyverem.*mondom futás közben. Meglátok valakit előttem futni de bitang gyors. Még a fák ágai között sem érném utól igy csak kitartóan futok tovább egyszer csak meg fog állni és csak kiderül ki sikoltozik.*
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Rózsakert Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Rózsakert Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 3:35 pm

Szeretem a rózsakertet, mert annyira kellemes illat terjeng itt mindig, és ilyenkor, mikor a rózsák virágoznak, még gyönyörűbb az egész kert. Lazán sétálgatok, egyszerű szürke farmer rövid sortban, szürke pólóban. Zsebemben a pálcám meg minden más, amúgy meg élvezem a kellemes levegőt. Végignézegetem a szobrokat, mert valahogy ezeket még soha nem tudom normálisan végignézni. Ahogy éppen lépek az egyikhez, hogy elolvassam, mi is van ráíva, egy női sikolyt hallok. Felkapom a fejemet és hegyezem a fülemet, valamint észrevétlenül beleszimatolok a levegőbe, hogy vajon merről iis jött a hang. Hogyha az érzékeim elég élesek, akkor megmarkolva a zsebemben a pálcámat, megindulok az irány felé.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Rózsakert Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 12:23 pm


Kellemes illat terjeng a rózsakertben. A hatalmas hőség hatására szinte minden virágba borult, a növények pedig kifejezetten ontják magukból a tömény illatot.
Aki erre téved, azt könnyedén átjárja a szerelem kellemes érzése, a bódulat ami körüllebeg a kertben mindennél fantasztikusabb.
A nap éppen lemenőben van, most már semmi sem szab gátat annak, hogy esetleg a diákok az üres padokon ücsörögjenek. Hatalmas fák adnak jóleső árnyékot, és most minden olyan kellemes... vagy legalább is addig, amíg a kétségbeesett női sikoly meg nem töri a csend békéjét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rózsakert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rózsakert
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: