Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Rózsakert - Page 2 I_vote_lcapRózsakert - Page 2 I_voting_barRózsakert - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Rózsakert

Go down 
+46
Deyan Serenity
Hiroshi Haku
Felicity Artmenson
Michelle Sagredo
Lucas Harper
Kasey Jake Ellswood
Lumiére Etoiles
Pete Demerest
Liselotte Frey - archívum
Prince Tamer
Dárdosi Péter
Samuel J. Colwell
Blagoy Ivo Lazar
Rosetta Waylan
Lirian con Silvanas
Sasha Lupinien
Lillian Nariah
Clína Aoife Nessa
Mila Zelenkova
Patrick Baker
Oswin Baker
Játékmester
Noraneida de la Fuente
Munashi Kataku
Ivona Ivanovna
Cameron Whitness - Archív
Neram Arthas
Elyse Rollins
Gwilim Jan
Marco Mimieaux
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Artemis Taylor
Illa Do
Lincoln Lawrence
Christianna Faraday
Kádár Enikő
Samantha Radoslava
Natalia Tatiana Ridolf
Hikaru Tudor Patrik
Anelie Mei Xi
Hua Xiangfeng
Lyra Baker
Cat R. Morgan
David Branson
Lizbeth Westlive
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Rózsakert - Page 2 Tek4fa536663e22d3887459

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 08, 2012 12:55 pm

First topic message reminder :

-Igen, tényleg béna. * Mosolyodik el, miközben leülnek a kiszemelt padra. ~Kedvenc virág? .. Egy fokkal jobb, mint az időjárás.~ Mosolyodik el, hiszen elég bénák, pedig egy fél órával ezelőtt még milyen jól elvoltak...*
-Azt hiszem pillanatnyilag ez a rózsa. *Pillant a kezében lévő rózsaszálra, hiszen jobb nem jut most eszébe. Igazából szereti a virágokat, de nincs kedvence. Viszont valahogy meg kéne törni ezt a kínos csendet, így azon agyal most, vajon mégis mit mondhatna.*
-Amúgy tegnap gondolkoztam és rájöttem, hogy van még egy zongora a suliban, ami talán nem annyira hamis, mint a padláson lévő. Én is csak véletlenül találtam rá nemrég, de jó hely. *Mondja mosolyogva, remélve, hogy sikerül megtörnie a kínos csendet.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Rózsakert - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 4:30 pm

* A rózsakertben lévő csend mindig képes megnyugtatni. Gyakran járok ide, ha úgy van, akkor hetente idejövök, hogy egy kicsit kiszellőztessem az elmém. Ilyenkor Kirtel is lazán fetreng a földön, miközben én suliban történt dolgokon elmélkedek. Ez a nap is felettébb nyugodtnak indult, semmi sietség, semmi feszültség. Gondolom ez annak is köszönhető, hogy a diákok nagy része hazautazott. Köszönök a fiúnak, s már a bemutatkozáson is túl vagyunk, csak hát még én nem tudom, hogy mi a neve, ami miatt egy kicsit kérdőn pislogok rá. Daimonom nagy, barna szemeivel néz fel a fiúra, amikor köszönti őt. Kirtel csak feláll, tesz egy kört a lábam körül, majd ismét letelepedik mellém. Ha jobban megnézem, akkor nagyon is van tehetsége a művészethez és az sem kizárt, hogy már évek óta gyakorol. Jó, jó, egy művész sem pár hónap alatt jut el arra a szintre, amikor már mások szava is eláll a remekműtől. Én sose gondoltam komolyabban a művészetre, nekem anno a pálcikaember és a karikákból gyártott ló ment igazán, mondjuk mára azért sokat fejlődtem, de nem vagyok az a hű de ügyes kezű lány. Ahogy rám mosolyog valahogy megkönnyebbülök, bár azért mégis csak megzavartuk őt. Ahogy elkezd pakolászni én csak bólintok egyet.*
~ Te és a művészet... ~ * sóhajt Kirtel, miközben ezeket a szavakat motyogja fejembe.*
~ Nem vagyok hozzá béna, csak nem gyakoroltam annyit. ~ * üzenem vissza daimonomnak, majd megigazítom az arcomba lógó szőke tincseket.*
- Gyönyörűen festesz. * jegyzem meg a pakolászása közben.*

//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Boszorkany

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 4:17 pm


*Valóban nem túl sűrűn ücsörögnek itt a diákok, de én imádom az ilyen helyeket, amik ilyen színesek és nyugodtak. Magam is elég nyugodt ember vagyok,így hát nem csoda, hogyha egy ilyen kellemes hangulatú helyen vagyok megtalálható. Nem nagyon szeretem a zsúfolt helyeket. No, nem mintha ember iszonyom lenne, de egyszerűen nem szeretem, hogyha nagyon sokan vesznek körül. Szeretem megfigyelni a részleteket, a dolgokat, és hogyha nagyon sok minden van körülöttem, akkor az bizony nem túl jó, hiszen túl sok dolog van, amit fel akarok fedezni, amit meg akarok érteni, és abba belefájdul az ember feje. Általában elég gyorsan pörög az agyam, nem akarom még inkább fokozni az aktivitását. A lány köszönt és be is mutatkozik, amit persze én elfelejtek. Nem szándékosan, egyszerűen csak annyira leköt, hogy megnézzem őt, és a daimonját, hogy nem is jut eszembe, hogy nekem is be kellene mutatkoznom. Pedig nem vagyok illetlen, sőt! A franciák igencsak illedelmesek és adnak is az illemre. Ha apám látná, hogy lazán ücsörögve köszöntök egy hölgyet... *
- Daimon. *ismétlem meg a szót, miközben az állatra nézek.*
- Szia Kirtel! *köszöntöm őt is olyan hangon, mint ahogy néhány másodperccel ezelőtt Felicityvel is tettem. Néhány másodpercig még nézem az állatot, végül mikor a lány megszólal, ránézek,majd a festményre.*
- Igen. Egy kicsit. *döntöm oldalra a fejemet és most először mosolyodom el, ahogy a lányra nézek.*
- De már majdnem befejeztem. *nézek a képre. Lassan lerakom a tartót a pad mellé, leveszem a lábamat a padról és pakolászni kezdem a festékeket.*
- Mindjárt letörlöm... *pillantok a pad túlsó oldalára, jelezve a lánynak, hogy mindjárt leülhet.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Rózsakert - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 4:11 pm

* Őszintén szólva nem igazán gondoltam, hogy belebotlunk egy diákba itt a rózsakertben, bár az igaz, hogy rengetegen vannak, szóval nagyon kicsi az esélye annak, hogy senkivel sem futunk össze.*
~ Nem tűnik gyanúsnak. ~ * tekeredik a lábam között Kirtel. Szőre eléggé csiklandós, de ezzel most kevésbé foglalkozok, inkább visszafojtom a nevetést. Mondjuk normál esetben elnevetném magam, de jelen pillanatban egy kicsit idiótának néznék ki. A fiú köszön is, majd a festményére pillant. Egy kicsit elbizonytalanodok, mert aligha nem eléggé megzavartam a festegetésben. Daimonom türelmesen ül, s mikor róla van szó, akkor csak vetek egy pillantást rá.
- Ő a daimonom, Kirtel. * mutatom be őt is. Hogy lehetek ennyire feledékeny? Elfelejtem bemutatni a daimonomat, azért ez elég komoly gond. De ahogy elnézem Kirtel nem haragszik, legalábbis egyelőre.*
~ Majd fogok. ~ * jegyezte meg csipkelődve, mire csak sóhajtok egyet.*
- Ne haragudj, látom megzavartunk. * motyogom zavartan a bocsánatkérő szavakat, mert tényleg nem szép dolog, hogy csak úgy leszólítom.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Boszorkany

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 4:05 pm


*Elgondolkodva veszem ki a fülhallgatót a fülemből és nézek a lányra. Várakozóan, kíváncsian, hiszen láttam, hogy mond valamit, csak azt nem hallottam, hogy mit. Köszön, majd be is mutatkozik. Áh! Nyilván ezt mondhatta az előbb is, bár az mintha rövidebbnek hangzott volna. Talán akkor nem mondta a nevét. Komoly arccal fürkészen őt, majd lassan biccentek.*
- Szia Felicity! *köszöntöm. Kicsit megzavart a festésben, így a festményre nézek, majd bambán a lányra és kicsit ráncolom a homlokomat.*
- Ő kicsoda? *pillantok le a rókára kíváncsian. Az eszembe sem jut, hogy levegyem a lábamat a padról, hiszen akkor borulna az összes festék és amúgy is... Túlságosan el vagyok foglalva a rókával és a lány megjelenésével, hogy holmi illemen gondolkodjak. Pech. Nekem. Neki.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Rózsakert - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 3:59 pm

* Jól esik ez a kinti levegő, úgy érzem itt tökéletesen szabad vagyok és boldog. Távol a hangzavartól, a forgalomtól, valahogy megnyugtat itt lenni. Egészen addig tanakodok ezen, amíg Kirtel nem figyelmeztet, hogy valaki van a közelben. Észre is veszek egy diákot a kőpadon ücsörögni egymagában. Hát igen... Ha Kirtel nem szól nagy valószínűséggel figyelmen kívül hagyom, mert sajnos képes vagyok úgy elbambulni, hogy a körülöttem lévő dolgok egyáltalán nem keltik fel a figyelmem. Még ruhaválasztás közben is képes vagyok csak merengeni a dolgokon. Apropó, ha már ruha, egy bézs színű laza, rövid ujjú pólót vettem fel, nadrágként pedig egy fekete shortot. A cipő csak egy sima topánka, de egyszerűen imádom, mert fehér és csipkés. Ahogy odaérünk daimonom azonnal helyet foglal mellettem, majd csak néha-néha pillantgat fel rám. Úgy látszik a fiú nagyon bele van merülve a fülében szóló zenébe és a festegetésbe. Persze úgy látszik észrevesz, remélem nem zavarom túlzottan.*
- Üdv. * ismétlem meg, mert minden bizonnyal nem hallotta az iménti köszönésemet. * - Felicity vagyok. * mutatkozok be, közbe tekintetem a festményére vándorol, majd elképedve pislogok párat, mert lenyűgöző.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Boszorkany

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 3:55 pm


*Határozott, majd lágy ecsetvonásokkal festem a képet, mindenféle színt használva. Egy egész paletta van a lábam alatt, és habár kicsit nehézkes odaérnem, azért megoldom valahogy, hogy a képen tényleg visszaadjam a csodálatos színeket, amik a rózsakertben vannak. Élvezettel szívom be a rózsák illatát, és ez tökéletes harmóniát ad a testemnek és a lelkemnek, miközben a lágy zongoraszó is nyugtat a fülemben. Néha fel-felnézek,hogy megszemléljem a tájat, de a nagyja már készen van, így most már csak inkább a fantáziámra bízom, hogy hogyan is folytatom a kertet. Hirtelen árnyék esik a papíromra, én pedig felvonom a szemöldökömet, majd lassan felpillantok. Egy csinos, szőke lány áll meg előttem és a szája is mozog. Bizonyára köszönt. Lassú mozdulattal veszem ki a fülhallgatót a fülemből, és várakozóan nézek rá, hogy ismételje meg azt, amit mondott, hiszen nem hallottam. Bár bizonyára köszönt, de hát ki tudja. Mondhatta azt is, hogy festékes az arcom...*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Rózsakert - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 3:49 pm

* Az utóbbi pár napban nem igazán mozdultam ki a szabadba és egy kicsit nyugtalan voltam emiatt. Mindig is szerettem a természetet, a szabadban töltött időt és most egy kicsit furcsa volt, hogy napok óta a szobában kuksolok elbújva a világ elől. Szerencsére a konfliktusom az egyik barátnőmmel megszűnt, de azért ezt sose fogom tudni elfelejteni. Most Kirtellen cammogok a rózsakert felé, ahol anno Sophieval és Liannevel ismerkedtem meg. Kellemesen lágy szél fúj, amit azért díjazok, mert a fullasztó hőség egy kicsit enyhült és a hűs szellő most igazán frissítő. Ahogy a rózsákhoz érünk tüdőmet teleszívom azzal a bizonyos édeskés illattal, majd csak egy idő után fújom ki a levegőt.*
~ Van ott valaki. ~ * szólal meg Kirtel fejemben és rögvest megtorpan az idegen láttán. Én csak oldalra billentem fejem és hunyorogva vizslatom tekintetem a diákon. Valami van az ölében, mintha rajzolna, így azt feltételezem egész biztos egy művészlélek. Veszem a bátorságot és odalépek a fiúhoz, Kirtel természetesen követ engem, s érdeklődve pislog fel rá.*
- Üdv. * köszönök kedvesen, közben karjaimat hátam mögött összefonom.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Boszorkany

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 3:42 pm


*Az idő még mindig csodálatos és gyönyörű, de szerencsére most már nincs annyira meleg, mint néhány órával ezelőtt volt. A szél is kellemesen fúj, így igencsak frissítő lehet odakint lenni. És ezt én ki is használom. A Rózsakertben ücsörgök az egyik kőpadon, oldalt ülve, hogy a lábam is felférjen, a térdemen pedig egy rajztábla van, egy rajzlap és néhány akvarell festék a lábam alatt. A rózsakertet festem teljes színes pompájában és valójában. Egyszerűen gyönyörű látvány, és meg szeretném örökíteni, hogy majd elküldhessem a szüleimnek. Apám biztosan értékelni fogja, bár lehet, hogy szakmai szempontból lesz egy-két kivetni valója benne. Minden esetre élvezettel festem a színes vonásokat a papírra, és hamarosan ki is rajzolódik a rózsakert azon része, melyet éppen festek. Néhány szobor, és néhány rózsabokor és persze egy kőpad is a kép közepén. A fülemben közben az ipodom fülhallgatója, és valami kellemes zongorajátékok hallgatok. Kell az alkotáshoz. Csak így lesz nyugodt, kellemes a kép.*
Vissza az elejére Go down
Lianne Luoris

Lianne Luoris


Főkarakter : Regina Ruosin
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Elemista

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 3:32 pm

*Egy darabig még gyanúskodva nézegeti a többieket, de örömmel veszi észre, hogy vagy nem vették észre a rajzokat, vagy nem foglalkoznak vele. Aztán a lányok társalognak egy kicsit a diáksegéd fáradságáról, aztán pedig Sophie eldönti, hogy majd körbenéz a Nellodban varázspálca-keresés címszó alatt. Lianne is nagyon sajnálja, hogy ebben nem tud neki segíteni. Hirtelen az eramiros egy igen furcsa mozdulatsort visz végbe, először a tarkóját vakargatja majd a bal karjához nyúl, aztán a háta mögé teszi a kezét.* - Jól vagy? *Kérdez erre azonnal a fél-véla. Majd mikor remélhetőleg választ kap, búcsúzkodóra fogja.* - Nekem sajnos mennem kell, sziasztok! Remélem még találkozunk, és sok szerencsét a pálcához Sophie! *Majd gyorsan elfut, mert elfelejtette, hogy ma még van egy kis elintéznivalója.*

//Köszi a játékot! És Sophie ne feledd négy sor!//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 3:21 pm

-Nem akarok beleszólni. De jobb ha vigyázol az ilyesmivel.*mondja és rá hadja. Nem mindenki szereti ha a fülét ''rágják''.*
-Akkor lemegyek Nellondba és szétnézej. Mást nem tehetek.*vonla meg a vállát.*~Remélem azért sikerül szerezni egy pálcát.~*sóhajt egy nagyot majd megdörzsöli a tarkóját. Hirtelen a bal karjához kap majd mintha mi sem történt volna a háta mögé rejtette.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Rózsakert - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 3:09 pm

* Ha nagyon akarná se tudná megérteni a kínai szokásokat, valahogy sosem tudta kellőképpen megérteni, mondjuk az igaz, hogy a kínai ételeket nagyon is szereti, ám a kultúrájukról nem tud semmit. Végül megelégszik azzal, amit Sophie említ neki, melyre párat bólogat. Lianne felől meghallja a papír gyűrődésének szokásos hangját, s tekintetét azonnal a lány táskája felé vezeti. Bizonyára okkal tömködi azokat a papírokat a táskája mélyébe, ezért Fel nem ragaszkodik ahhoz, hogy bármit is megmutasson belőlük. A pálca kérdésre csak a vállát vonogatja. Nem volt még pálca problémája, itt a Nezában meg főképp. *
- Nellondban akadhat egy helyen, de diáksegéd létemre sajnos nem igazán tudom merre lehet pálcát szerezni. * húzza el száját szomorkásan, mert szívesen segített volna beszerezni egy jól működő pálcát. Az eramiros diákra néz, Fel szemmel láthatóan egy kicsit ledöbbent arcot vág, hisz nem akarta volna, hogy meglássák fáradtságát.*
- Ugyan. * legyint egyet, mintha semmi gond nem lenne.* - Csak egy kicsit vagyok az, ez még nem tragédia. * mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Lianne Luoris

Lianne Luoris


Főkarakter : Regina Ruosin
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Elemista

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 3:00 pm

*Sophie is bemutatkozik, majd a diáksegéd válaszol a kérdésére. Egyet ért vele teljes mértékben. Monjuk Lianne akkor is kint lenne, ha nem történt volna semmi különleges, ő már csak ilyen, a nap nagy részét kint tölti. Természetesen valami elhagyatott helyen, mert a sok ember számára elviselhetetlen, már most is kezd egy kicsit rosszabb hangulatban lenni. Szóval nem is reagál azonnal a parancsnoki gyűlésre, csak kíváncsiskodva néz az eramirosra. Közben belenyúl a táskájába, és mélyebbre tűri a rajzait, mert úgy vette észre, hogy túlzottan kikandikáltak a lapok, ő pedig nem igazán szereti, ha mutogatnia kell a műveit valamiféle jött-ment akárkinek. Nem mintha szégyelné, tisztában van vele, hogy nem csak pálcikaembereket tud rajzolni, csak egyszerűen nem szereti, ha róla vagy a dolgairól beszélnek. A dícséretet és a kritikát egyaránt nehezen viseli.* - Parancsnoki gyűlés... *Szólal meg végül.* - Én sem tudom, hogy mit takar ez valójában. *Igazából ezt nem is kellett volna elmondania, csak fél, hogy feltűnik diáktársainak az, hogy jó ideje nem szólt semmit. Aztán fölvilágosítja őket az eramiros, és Li pedig gondosan megjegyzi ezt az iformációt is, talán még jól jöhet valamikor máskor.* - Nem tudom, még sosem kellett varázspálcát vásárolnom ott. Felicity neked van ötleted? *Reagál a Lee kérdésére. Aki aztán ismét kérdez, most éppen nem tőle.*


//Most én jöttem volna. Erre máskor figyelj Sophie, meséknél például fontos a sorrend. Persze csak, ha kevesen játszotok.//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 2:55 pm

-Hagyomány őrzés. Felidézzük a kínai császári ünnepeket, de a hatóságnak és a katonaságnak is segítünk. Egy nyolc fős alakvlat parancsnoka vagyok. És minden nap parancsnoki gyűléssel kezdtünk.*magyarázza egy vállránditással.*
-Lianne a pálcára visszatérve, Nellondban van ahol beszerezhetem?*kérdezte és rápillantott. Nem akarta újra elmagyarázni a dolgot.*
-Felicity minden rendben? Nagyonfáradtnak látszol.*nézte meg jobban az arcát. Szemei fáradtan csillognak és az arca is sápadt.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Rózsakert - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 2:41 pm

* Fáradtság... Igen, ez az a szó amellyel a legjobban ki lehet fejezni jelenlegi állapotát. Megpróbálja összeszedni magát, hisz nem ilyenkor kellene hullafáradtan elbóbiskolnia a diákok előtt. Az allidonos diáktársa máris bemutatkozik neki, úgyhogy abszolút nem kellett sokat várnia rá. Egy pillanatra a kínai leányzóra vezeti tekintetét, aki korábban elnevette magát. Azért valamelyest kíváncsi, hogy min szórakozhattak ennyire jól, de pofátlanság lenne megkérdezni, úgyhogy maga mögött hagyja fejében forgó kérdését. Lianne kíváncsi szavaira szaktársa felé fordul, majd egy kicsit eltöprengve fonja össze karjait mellkasán.*
- Az utazgatások után jól esik a kinti levegő, ezért sétálni indultam erre. * mosolyogja a szintén szőke diáknak. Ez részben igaz is, igazán nem árt neki, ha egy kicsit kiszellőzteti a fejét. A sok akció dús pillanatok után ő is megérdemel némi lazítást. Sophiere néz, aki elegánsan meghajol előtte, miután bemutatkozott. Felicitynek ugyan egy kicsit még új, hogy csak így hajolgatnak előtte, de kedvesen biccent egyet felé.*
- Ugyan, semmi baj, itt nem harapják le a fejed. * kacsint egyet biztatásképp. * - Habár ez a parancsnoki gyűlés nekem még új. * pislog kicsit értetlenül.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 2:29 pm

*Elneveti magát mikor Lianne megmondja véleményét az apjáról. Senki nem mer így beszélni az apjáról aki ismeri. De itt megszabadulhat apja zavaró árnyékától.*
-Igen nagyon jó a Neza, bár még nem jártam hasonló helyen.* mondta mosolyogva, és felkapja fejét az újonnan érkező hangjára.*
- Üdv, Sophie Ellen Lee vagyok, eramiros.* Mondja és kissé meghajol.*
-Kicsit úgy érzem magam mint a parancsnoki gyűlésem lennék. Oh! Bocsánat ne is figyeljetek rám! *mosolyog két beszélgető társára. Bi ztos benne, hoy nem értik miről beszél.*
Vissza az elejére Go down
Lianne Luoris

Lianne Luoris


Főkarakter : Regina Ruosin
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Elemista

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 2:14 pm

- Értem. Bár elég furcsa az édesapád, ha ilyen a felfogása. *Mondja ki hirtelen Lianne, aztán rögtön rádöbben, hogy ez talán nem kellett volna. Kínjában a cipőjét kezdi nézegetni, mintha egy tizenötéves tini lenne, aki a hőn áhított szerelmének mondott volna valami hülyeséget. A szökésre ezért is nem reagál, bár igazából ő is megszökött, mondjuk azt mindenki sejtette otthon, és azóta is tartja a kapcsolatot az otthoniakkal, tehát ezt inkább megfutamodásnak lehetne mondani.* - És tetszik a Nezabar? *Kérdez, hogy elterelje a témát. Most már nem csak az eramiros, hanem ő sem szeretne erről beszélni. Ekkor jön hozzájuk szaktársa, és köszönti őket.* - Szia! Lianne Luoris, szintén allidonos. *Rá nem kell várnia sokat a diáksegédnek, bemutatkozni szinte mindig azonnal szokott. Persze a mostani időszakban, amikor annyi minden történik az iskolában, hogy néha azt sem tudja, hogy hol van, az ilyen jelentéktelen dolgok, mint a bemutatozás, könnyen elfeljtődhetnek. Mindenesetre most nem foglalkozik a nemrég történtekkel, helyette az Artmenson nevét raktárolja el.* - És te mi járatban vagy erre? *Fordul Felicityhez, hiszen az ilyesmit ilyenkor megszokták kérdezni.*

//Sophie jelen idő kérlek! Smile//
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Rózsakert - Page 2 P0fe
Színem: cornflowerblue

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 1:58 pm

* Az utóbbi pár hétben, vagy nevezhetnénk inkább, hónapban nagyon stresszes helyzetek elé volt állítva. A folytonos tér-idő kapuk megjelenése még mindig ott vibrál a fejében, na meg persze a furcsa világokba érkezés. Gondolatai az utolsó helyszín vérfagyasztó történésein cikáznak, ezért is ballag az édes, mámorító illatú rózsák tucatjaihoz, hogy végre elfelejtse azokat a szörnyű dolgokat, melyek már napok óta gyötrik. Szerencsére miután visszatértek a Kúriába nem fordult ki magából és kezdett imádkozni az éghez, amiért élve megúszták, ugyanakkor a halálesetek még mindig megmaradtak fejében. Ezeket az emlékeket elhessegeti, amikor végre a csodaszép rózsabokrokhoz ér. Nagyot szippant az édeskés illatból, melyet egy sóhajtással ereszt el. Dúdolás kelti fel figyelmét, ezért hegyező fülekkel pillant körbe a rózsakertben, de még nem igazán lát senkit. Tovább battyog a bokrok közt, míg nem beszélgető diákokat vesz észre. A szokásos mosolyát ölti arcára, egyáltalán nem szeretné, ha kissé borús hangulatát észrevennék. Odasiet hozzájuk kezét vállmagasságba emeli és párat integet, míg oda nem ér.*
- Sziasztok! * köszön még mindig mosolyogva, miután leeresztette kezét.* - Felicity Artmenson vagyok. * biccent egyet feléjük, majd türelmesen várja a nevüket.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 1:54 pm

*Sophie nagyot sóhajt, mikor rakérdez az új pálca okára.*
-Nem szeretek erről beszélni, de otthon el voltam tiltva a mágiától. Apámnak csak a mágiamentes harc és a hagyomány számít. Ezért nincs pálcám.*monda lehajtott fejjel. Nem szeret eről beszélni, mert szégyenli a dolgot. Nem tudja mi lesz a reakció, de most csak az számít neki, hogy tanulhat.*
-Ezért szöktem el otthoról a nagyi segítségével.*mondta és megvondta a vállát. Reméli Lianne tud neki segíteni.*
Vissza az elejére Go down
Lianne Luoris

Lianne Luoris


Főkarakter : Regina Ruosin
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Elemista

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 1:42 pm

*Újra megeneged magának egy mosolyt, mikor megdícsérik az énektudását.* - Nem hiszem, hogy annyira rossz hangod lenne, csak lehet, hogy mély. Vannak olyanok, akik egyszerűen nem tudják elfogadni, hogy a magas hangok kiéneklése számuka lehetetlen, és görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy olyan dalokat énekeljenek, amik számukra nem megfelelőek. *Elhallgat, mert látja, hogy Sophie-nek is van mondanivalója, pedig még tudna mesélni az ilyen idegesítő emberekről.* - Varázspálcát? Gondolom a Nellondban. De amúgy miért van szükséged pálcára, mi történt a régiddel? *Válaszol, s rögtön kérdez is persze, ha már ilyen beszélgetős kedvében van, nem akar lemaradni semmilyen sztoriról. Máskor, amikor több ember társaságában van, nem mindig kérdez rá dolgokra, mert egyszerűen feszeng, fél.*

//Nah a legalább négy soros hsz-re továbbra is figyelj. Smile No meg persze a jelen időre. És a kari beszédénél elég, ha a beszéd elé raksz gondolatjelet, utána nem kell.//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 1:26 pm

-Nem! Szerintem nagyon szép volt. Szeretem d zenét de nekem fa hangó és bot fülem van.-*mosolygott.*
-Nekem is kellemes itt, mondjuk először járok erre. Bár lenne valami. Varázspálcát hol lehet beszerezni?-*kérdezte és a lanyra nézett. Kapott már egy-két ötletett, de szeretett volna biztosra menni. Nem merte megemlíteni az okát miért kell neki pálca, de tudta nem úszhatja, meg magyarázat nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Lianne Luoris

Lianne Luoris


Főkarakter : Regina Ruosin
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Elemista

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 1:14 pm

*A leányzó is bemutatkozik, Li pedig rögtön rögzíti is az agyában a nevét, hogy el ne felejtse, mert nem lenne valami kellemes, ha a későbbiekben újra találkoznának, és ő nem tudná az ermiros megszólítását.* - Igen, én. Nagyon rossz volt? *Válaszol, de közben lesüti a szemét. Az emberek többsége nem szereti, ha hallják őket dúdolgatni, és ebben a fél-véla sem kivétel.* - Igen, elég régóta járok ide. Szóval, ha esetleg valahova elakarsz menni, akkor máskor szívesen megmutatom, csak most olyan kellemes itt, nem igazán szeretnék innen elmenni. *Most igazán megered a leányzó mondókája, pedig nem igazán szokott. Lehet hogy a hely teszi vagy esetleg Sophie személye. Ez igazán fogas kérdés, mindenesetre az eramiros egy teljesen más Liannével beszélget, mint akivel máskor mások szoktak.*

//Arra is figyelj kérlek, hogy ne ugrálj az idők között. Olyat, hogy "vett" nem szoktunk írni.//
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 12:59 pm

-Szia nem zavarsz. Én Sophie vagyok.-*Mutatkozik be, halványan mosolyogva.*
-Te dúdolgattál a közelben?- *Kérdezte és kíváncsian nézett Liann-re. Mikor meghallotta a dallamot, azonnal keresni kezdte a hang forrását.*
-Te régóta jársz ide? Mert én még elég új vagyok itt szóval, nem igazán ismerem a környéket.-*vakarta a tarkóját egy kínos mosoly kíséretében.*~Csak nyugi Sophie tudtoddal, itt senki nem eszik újdiákokat.~*nyugtatta magát, és vett egy mély levegőt, hogy megnyugodjon.*
Vissza az elejére Go down
Lianne Luoris

Lianne Luoris


Főkarakter : Regina Ruosin
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Elemista

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 12:42 pm

*Nem csak Sophie járkál a rózsakertben, hanem Lianne is. A francia fél-véla -szokásához híven- nem bent az épüetben poshad. Nézegeti a rózsákat, néha dúdolgat, ha valamilyen dallam az eszébe jut, vagy esetleg rajzolgat. Már egy jó ideje kint van, szóval mindhárom cselekvésformát kipróbálhatta. És bár nem az a társasági ember, most mégis, mikor megpillantja eramiros iskolatársát, odamegy hozzá.* - Szia! Lianne Luoris vagyok, zavarok? *Jön a gyors köszönés, bemutatkozás, és még egy halovány mosolyt is magára eröltet. A ruházata egyébként egyszerű, az időjáráshoz megfelelő.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 12:20 pm

*A rózsakertben sétálgat mélyen gondolataiba merülve. Egy ideje kevésbé érezte számkivetettnek magát. Nem félt hogy a következő pillanatban megtámadják, nem nézett állandóan a háta mögé. De azért bizonyos szinten éber maradt. Nagyon meleg tvan de kezdte ezt is megszokni.*~Lehet mégsem olyan nagy baj hogy eljöttem otthonról.~gondolkodott és szélesen elmosolyodott.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Rózsakert - Page 2 Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 6:41 pm

*Mike megjegyzésére elmosolyodom és kicsit oldalra döntöm a fejem. Eszembe jut, hogy vajon alapjáraton tűnök szimpatikusnak neki, avagy a vélaságom miatt. Hiszen végtére is a srác meleg. Hát igen, ismét itt vagyunk az örökös problémánál. Engem bír, vagy a véremet?*
- Köszi. Hát igen, jó lenne, ha el tudnák viselni a fejemet a férfiak is. *vonom meg vigyorogva a vállamat. Végül Mike elmeséli a problémáját, és hogy nagyon nem tudja, hogy mit tegyen.*
- Nem hiszem, hogy annyira megutálnának. Szerintem hogyha te már nem lennél beléjük szerelmes, akkor ők még mindig kedvelnének, és szerintem mindent megtennének, hogy a közelükbe maradj. És lehet, hogy nem lenne túl egyoldalú barátság, de... *harapom el a mondatot, mert kezdek rájönni, hogy azért ez így nem valami jó. Eszembe jut Mei, aki szintén úgy érzi, hogy szerelmes belém, de minimum vonzódik hozzám és hát így kicsit egyoldalú a barátságunk, ami nem túl kellemes.*
- Hát haver, fogalmam sincs, hogy mi lenne a jó. Ez tényleg nehéz dió. De szívesen, máskor is. ÉS ha visszaváltozol esetleg, akkor próbálj meg ne bunkózni velem. *vigyorgok majd intek neki, amikor elsétál. Azért kicsit sajnálom a srácot. Még egy darabig én is ücsörgök a rózsakertben, majd én is felmegyek a szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rózsakert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert   Rózsakert - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rózsakert
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Birtok-
Ugrás: