Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Kalandmester
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról

Go down 
+4
Aurora Valanthe Mediaris
Quarion Galanodel
Elendil Falassion
Kaen el Jericho
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Nekromanta
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Tek4e285117af53d6454199

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:43 pm

Ide lehet beírni a sztorikat, élményeket, benyomásokat a táborról.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 01, 2008 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 2:00 pm

Háááááááéááááááát najó Razz

Nagy volt, mert egy csomószor bedurcáztam és elmentem bőgni a ház mögé, és olyankor mindig elvettem egy barackot amit jól megkínoztam és már a durcázáson kívül is kínoztam őket XD Aztán Jack azóta Jacqualine és Jessica(XD) is csatlakozott, meg Estella Razz és fejszével meg ásóval és fahusángokkal vertük szét a paradicsomokat amik a reggeliről megmaradtak meg a barackokat ebédről Razz Ezenkívül Kestrencya áttündül meg kuruzsol meg jönnekamadarak meg tartomalámpát beszólásai és a nem létező tájcsí edzései... Renivel, Fecivel meg Marcsival is elvoltunk, meg mikor Feci Brigeee-vel beszélt folyton azt mondta hogy Évrilnekmilyenizéhangjavan ésakkor ott mondta hogy beszéljek a telefonba XD
a mese is jó volt, Kaen bácsi mesélte, persze utolsó előttielőttinek haltam meg Razz a NezaTársas is jó volt, második lett az Allidon Cass, Aisa, Jack és az én szerényes játékával Razz indok: Jack átállt a jóoldalra a társas erejéig^^ majdmégeszembejut amit akarttam, egyelőre ezt marcangoljátok cucusaim *odadobja a húst jelképező infókat az itt köröző ALlidon-piranháknak XD* Óh és hazafelé Rózsival nagyon ottvoltunk mikor Disney-t énekeltünk... lesd meg este mert a teste istenien fest... Rosi tudja majd Razz najó... nemleszekszenya Razz Herkulesbevolt dal Very Happy

Ez az Allidon hangjáról van^^ énvagyokazelsőmuhahah Razz

Update 1#: Bunkófejemmel elfelejtettem megköszönni a tábort, de itt és most is köszi, imádtam lávláv, imádddoooom, megszállotvagyok habzikaszám, köszi szipi-szupi volt Very Happy


A hozzászólást Ashley Audry Bernette összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 01, 2008 2:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 2:04 pm

Nah, akkor előszöris nagyon nagyon nagyon köszönöm ezt a hiperhűdejó tábort Very Happy

És akkor most amiken nevettem....de én mindig nevettem...nagyon nevettem....hosszú lesz, ejj Very Happy

Szerepjáték közepe Cir néni csoportjában...Iszpnyat gány karim volt, de téyleg...szal legnagyonn értéke a 48 volt földművelésre, aztán a többi 12-19...szal csupa olyan, amit lehetetlenség megdobni. Épp hipnotizálunk egy hapekot, hogy kiszeggyünk belőle egy fontos infót...Mit kérdezek a 48as földművelésemmel? "Mi a titka a kukoricéjénak? Olyan zsenge..." Cir: "Hát, tudod a kukorica titka az, hogy keverek egy kis sót a trágyába" Very Happy xD

Aztán meg volt ám olyan is, hogy HB. Amit annyit tesz, hogy Hüjje Bolond....A hüjje személyében Arnu, a bolondéban pedig én. És hogy miért? Mert ha csak egymásra néztünk elkezdtünk idióta módon röhögni, és marhára nem tudtuk abbahagyni. Legtöbbször a jönnek a madarakon- ami egy gáz kézlengetés- a lámpásfaszin - aki a szilvesztei mesében volt, de ez is egyfajta kézlengetés- és az áttündül, megzombul dolgokon vigyorogtunk. Jah, meg az ujjalpisztolytmutatós nevetésern is nevettünk.

És voltak rövid lábujjkák is...méghozzá Elendil rövid lábujjkái. Nem tudom már miéprt, de egyszercsak közölte velem, hogy neki olyan rövidek a lábujjkái, aztán azóta ezen ment a móka, kacagás.

Nah és az ebéd. Kedves Vikink Egy rántotthússal hadonászott az orrunk előtt és azt üvöltözte, hogy kérünk e cupákot. Meg ám olyan is volt, hogy milánói volt a kaja. Ekkor Viki fejbevágott a késsel, ami tiszta trutyi volt. Nekem sem kellett több, bemártogattam a kést és végigkentem az arcán. Erre ő belemarkolt a tésztába és a pofámbavágta... xD

Aztán meg alapítottunk mi kucsmabirodalmat is, ami amúgy teljes inkognítóban van. Szentpéterváron lesz a székhelyünk, mert ott a legnagyobb a kucsmakereslet. És az Anyagból lesznek a kucsmák....minden nezás akciósan kapja majd őket.

Dinnyés és tetkós rágóóó <3 Mindkettő azért vbolt jó, mert marha nagy lufit lehetett fújni belőle....ami tényleg tök jó volt addig, míg nem jött Kaen bácsi, aki kipukkasztotta, már a félelmetes nézésével is.

Ebbe a sorba meg csak annyi: Lepramanó, Tetvek....az a pelenkás valaki akinek gügyögni kellett...Kaen egy sokoldalú teheccség: Gügyögni is tuuud Very Happy

És bár ez nem a nevetős kategória, de volt őranygal játék és nekem volt a legszupííííííbb őrangyalom Very Happy Akinek a személyében bemutathatom Nessát Very Happy

Gyerekek, nem fog az agyam...én annyi mindenen meghaltam a nevetéstől, hogycsakna és semmi nem jut eszembe....nahde, majd biztos eszembe fog, szóval lehet, hogy öt percenként fogok ide irogatni, de bizti mindenki örül majd neki, mert olyan rég láttátok a kis fejem... Very Happy

És igen, kuruszoltam...mert most ám modifyzek vagy mifene...szal kuruzsoltam, főleg szegény Arnut, aki meg menekült....meg gyűjtöttem a csíít, csak ti nem láttátok Very Happy és Layla megette a lábujjam...bővebb infókért forduljatok hozzá Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Druida

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 7:33 pm

Na azért, a lábujjaimat majd megpróbálom külön beregelni, mert azok már kuriózumok!!! Razz

Én nagyon élveztem a tábort, rohadt jó volt. Sztem egész jól összejött a banda.

Szerepjáték... ugye én Annával megyek... egy kocsmában szegény kis féltündecsajszit lazán négyen megerőszakolják, aztán jön az a hülye sárkányos rész, amikor élőholtak másznak rá. Remek. -.-

JA, és arról a papírgyáras üzletemberes meséről ne is beszéljünk. Azért bohóc (akivel Jack majdnem összejött), meg a kiscsaj, aki "csak" játszik. Kemény volt. Rohadt jó modul.

Ja és bocs... neza társas... Deridion nyert, de tekintve, hogy én független vagyok, csak a pontszerző karim nem, örültem volna más sikerének is, na jó, talán Atanasnak annyira nem, meg annak a kis Kacsagyereknek, de Atanasnak csak azért nem, mert abban a a rovásírásos cuccban fél ponttal ment el előttem, de ugyebár kaptam különdíjat, mert segítettem lepontozni, meghát mi az a fél pont...Very Happy

Quraion, te unatkozni fogsz ezentúl, mert nem kell hallgatnod, hogy miléyen idióta vagy. (igazából nem sértő, szal ő tudja mit takar ez a kis szösszenet!) Razz

Mi is volt még? őőő... ja igen. Gyilkosos játék. Kaen mesterurat elítélik. Ítélet: Összezárják Shiwoval (aki ismeri a gyereket, tudja miért biztos halál ez XD)

Más most nem jut eszembe, de majd biztos.

Ja Nessa! Nagyon hiáynzol, persze én neked jobban, de a hálóinged visz mindent.

Legantiszocabb díj? Na, kié legyen? Tiéd biztos nem Nimpha, mert a nap huszonnégyórájából legalább 32-őt végigbeszéltél!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 8:29 pm

Nos akkor én is firkantolok ide


Köszönöm szépen ezt a frenetikusan jó tábort....nagyon de nagyon jól éreztem magam
És nagyon hiányzik mindenki...a többit pedig holnap leírom Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 11:56 pm

Nos én mint táborszervezők egyike nem sok mindent csináltam, azon kívül, hogy Alexejt beosztottam a nagyfiu szobába ébreszteni, de erre a tettemre büszke vagyok XD
Szóval én mint résztvevő, szeretném megköszönni ezt a tökéletes tábort, és nagyon szar volt hazajönni, és nem csak az utolsó nap miatt, nehogy azt higyjétek, az egész nagyon klassz volt.

Közben megalakult Nessa által az Utáljuk curtist Klub, tessék szépen belépegetni, hogy nessa ne legyen negyedmagábanXD Vagy nem is tudom mekkora a banda most.

És igen, a kis Deridionosok (Danailra azért már felfele kell nézni) megnyerték a társast, tán pont mert nem voltam ott, de mindenki nagyon ügyes volt.

Legkedvencebb sport, a foci, még most is fáj a helye minden egyes gerinctörő esésemnek és Aisa bokarugásainak. Szintetléptem, művészi szinten tudok esni, a TV-ben ilyeneket mutatnak be elrettentésnek Razz

Aztán nagy táboros shopping, mindenki leadta a listát, aztán a tábor negyede ment el a boltba csak? Hehe, lusták, pedig milyen jó séta volt, csak kicsit sütött a nap.

Layla ütőinek fizikája. Ferde ütő visszaferdítve feszültségben, hát nem az én kezemben szakad darabokra XD No problem, kapott újat:) Az enyémnek elveszett a nyele, csak szálkacafatkák mutatták, hogy valaha volt ott valami.

Vízesés gyönyörűszép, bár életveszélyes. Harmadik vízesésig felfedezés, térdig elsüllyedés, fa gyökerei közt kimosott vizecskemeder, egyszerűen frenetikus.

Asztali szerepjáték, tehetségtelenség, érdektelenség, hát akkor lement fórumos szerepjátékban. Rose legalább 10szer meghalt, utána Nympha kapta a rút halálokat

Syler pedig ki más, mint Kaen, a mesélők hőse. Elvitette Jacket sétálni egy kislánnyal a pincébe, véres lábnyom meg maci. Szegény Jack még harmadnap is azt nyögte

Aztán a táncot ki ne felejtsük, a szakvezetők úgy ropták, hogy jó volt nézni, kivétel hát én, mert olyan falábaim vannak, mint két kalóznak együtt véve, de attól még jó volt, megtáncoltattam, néhány leányzót Razz Atanas és Jack katonásan lendületes túllépései, egy egész szoba kevés volt nekik, valamibe mindig belerugtak.

Quarion féle szerepjáték, azt egyszer be kellene fejezni, még sehol sem vagyunk. Bővölt a szókincsem "együnk"-ről plusz egy szó "támadok"...goblinfaggatás "na jól van kis szemét, nem beszélsz? Dobok sebzést a menyétemnek" XD

úúúúúúúúú basszus basszus, nagyon sok minden volt, még őrangyalkodni is kellett de milyen nehéz, ha folyton ott kell lenni az őrzöttel XD Űzi és ajándékhagyó kommandó. És hányszor rám mondta, hogy biztos én vagyok, de bizonytalanságba taszajtottam Razz

Áhháááááá, iszonyat jo volt a tábor, és nagyon nagyon köszönjük a szervezést:)

El ne felejtsem még, a rovásírást, én nagyon szeretem az ilyen dolgokat, és megtanultam majdnem az egészet, és mekkora klassz így írogatni, bár az M-et mindig fordítva írom, de azért jóRazz

Hja és azért hogy a táborlakók engem ellenőriznek, hogy mit rosszalkodom? Háhh...de legalább tudják, hogy jókisfiú voltam XD De akkor is, nehogy már Razz Engem, kis ártatlant 5 percenként ellenőrizni...

[Körtüssz]
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 6:50 am

Kacsagyerek, mi, Elendil? XD QUÁKK!!! Very Happy
Hát igen, ez a tábor fantasztikus volt, sajnálhatja, aki nem jött, köszönjük szépen, mindenki jól érezte magát!

A szerepjátékot télleg be kell majd fejezni, mert jók vagytok, szépen haladtok előre. És ahogy láttam, mindenkinek tetszett. Kaen bácsi hogy lapította a patkányokat, mi?XD Mire elértek a goblinirtásokhoz, addigra nem is kellett semmit sem csinálni, mert Kaen harcos-papja beszerzett egy csontvázkatonát, Curtis mágusa egy Láthatatlan szolgálót hozott létre, Cirnek ott volt a farkasa, ja, meg Curtis kinzómenyétje, és volt egy NJK tolvajnő, aki ráesett két csontvázra.xD Tehát szinte nem kellett csinálniuk semmit.xD

A mi szobánk volt a legjobb.xD Curtis, jövőre téged fog Alakszej kelteni tűzriadóval! xD ÉÉG A HÁÁÁÁZ

Az asztali szerepjátékversenyben pedig nagyon jól mulattunk, a mese nagyon jó volt, és sok aranyköpést is végigvittünk.

Egyébként egy nagy röhögésünk egyik este volt.xD Tudniillik az szobánk úgy volt, hogy volt a bejárati ajtó, és az ágyakhoz egy másik ajtó vezetett. A köztes térből nyílt a fürdőszoba és a WC. Na, én éppen jövök be az ágyakhoz, megállok az ajtóban.

Elendil: Csukd be.
*Állok tátott szájjal, Elendil a bejárati ajtóra gondolt.*
Elendil: Csukd be az ajtót!
Elendil: Mondom csukd be az ajtót!
*Még mindig zombi vagyok, nézek értetlenül, tátott szájjal.*
Elendil: Most melyiket nem érted? A csukd vagy a be???
Quarion: De be van csukva.xD

Ezen még jónéhány napig, a tábor végéig lovagoltunk.xD És a héten nagyon magyaros voltam: ott kedődött, hogy nem is van. Aztán jött még néhány, mondjuk a ti vetetttethettétek fel az ötletet, a vége a mennyi óra kérdés volt.xD

Atanas a cicafiú egyfolytában Eleonóréra hajtott telefonon keresztül, miközben Elendil beszélt vele.xD Danaillal összenéztünk, és röhögtünk. A vonaton például súgni akart valamit, én meg odatartottam a füleses fülemet.xD Senki sem értette, min röhögünk már.XD

Tehát nagyon jó volt a tábor, fantasztikus, mégegyszer szeretném megköszönni.

Jeéshát közösségi játékok: állatneves tapsikolós, szerintünk. Razz Elendil: *Taps, taps.* - Szúnyog, béka... Nem, béka nincs.xD

Egyébként sok mindent nem írtam még le, de most nem jut eszembe semmi sem.
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Druida

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 6:59 am

Hát ő... télleg elég kis idióta voltál *ismételten tudja Kacsagyerek, hogy igaza van Elendil bácsinak*

Eleonóre és Atanas... no comment -.- Very Happy

De ne tessék kiröhögni a szúnyogos megmozzdulásomat, mert én így kapásból mindenhonnan elöször kiestem. Ebből is, a HŐS-ös játékból is. Very Happy

És azért meglovagoltattam Janigyereket is *perverz gondolatok XD*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 7:57 am

Sorry, hogy bepofátlankodok ide. Én ne voltam ott, hanem itthon , az itthon maradtakat irányítottam. Smile Na jó nem lette diktátor Razz Inkább csak igyekeztem, hogy ne legyen semmi gebasz.

És ha már Theo említette: hogy sikerült az őrangyalos játék?? (kicsit bővebben mint Theo)*az ötletgazda kíváncsi Razz*


Ja és valamit akartam még. Megvan. Atanas és Quarion halottak vagytok.*nem viccelek. Kis agresszív tudok lenni.*
Ja és Elendil felfüggesztetett halálbüntetést kap a hajnali egyes ébresztőért.

No még egyszer bocsi, hogy ide írtam Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 8:34 am

Juhúú, én jövök. Very Happy Hiába van vége csak egy napja a tábornak, már hiányoztok, kivéve persze Korte bácsit, ő nem hiányzik.

Na mivel is kezdjem, annyi minden volt, hogy alig bírtam mindegyiket megjegyezni. Pl asztali szerepjáték. Very Happy Elég táp volt a karim a 12-es átkaival, és az 50-es fegyverhasználatával, még a vámpirizáció is sikerült, amihez jó nagy szerencse is kellett. Természetesen csak Kestrencya maradt élve a 48-as földművelésével, szal ezen halálra röhögtem magam. XD

Aztán ott volt Elendil...Ajjajj, ez hoszzú lesz. Először tök jófejnek tartottam, aztán pedig elkezdte ezt a "máshogybézek" stílust, amitől totál kiborultam, így kapott egy két bökést a bordái közé, de így legalább a hálóingemnek nem esett baja. Ugyanis feltett szándéka volt ellopni, és felpróbálni...Na, szép is lett volna. XD

Na persze a Neza társasban a derisek nyertek, köztük én is, és ezt mind Körte bácsi nélkül. Very Happy Nem volt egyszerű még Kaen rágóbuborék pukkasztú lézerszemeire, és a játékra is figyelni, miközben Kesudió, és Viki a fűcsomóhával volt elfoglalva, de mégis sikeredett.

Kis családom nagy családom...Hát a nagy családommal még máig sem vagyok tisztában, Körte bácsi a nagypapa, Morgana a nagymama, és még vannak gyerekek, unokatesók, férjezett asszonyok, meg minden anyámkínja. Nekem viszont egy nagyon király kis családom volt. Arnu szerencsére csak a fogadott lánya Morganának, így Körte bácsi nem a vérszerinti nagyapám, akit szándékozok kitagadni a családból.
Na szóval Arnu az anyukám, és Alexej az apukám, akinek a hajába nagyon sexi szerencsefonatokat raktam. XDXDXD

Nyugodtan be lehbet lépni az Utáljuk Curtist klubba mindenféle feltétel nélkül, a lényeg, hogy utáld valamiért. Igazából a gyilkososban majdnem mindig ő halt meg legelőször, úgyhogy van egy olyan érzésem kezd csökkeni a szurkolótábora.

Tánc...Na no komment a fiúk falábai miatt. XDXDXD Na meg nézgelődik...Ja és az EKB se semmi, épp most estem le a székről úgy röhögök. Kaen egyszer adok neked egy képet, amin az én sakálos vigyorom van, hogy ne felejtsd el. Very Happy:D

Na szal összességében nem akartam ám hazajönni tegnap...Sad

Eleonóre: Az őrangyal játék félig sikerült, félig nem. Volt, akik tényleg rendesen végigcsinálták, de voltak olyanok is, akik egyszerűen megmondták a saját védencüknek...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 9:44 am

Húúú, ^^. Na igen, kicsi a család nagyobbat kívánt játszottunk, vagy én legalább így jellemezném, lassn azt sem tudpom hány fiam , lányom menyem vejem és anyósom van^^. mert ugye erásoknak alabból anyja vagyok, na de hogy naxisoknak is Olgaként.... kicsit megosztódtam, de minden gyerekemet ugyan úgy szeretem Very Happy
Sok jó progi volt, bár a vízeséshez egy istenek nem jutottam el^^. Viszont az elő esti szalonnasütés szerintem király volt,csak szegény Jack-et sajnálom hogy tönkrement a tüdeje a fújástól, de majd felvesszük fúvónak^^.

Aztán ott voltak a tárdsasok. viszont amit a legjobban szerettem a tánc mellett a táborban, az a nezatársas volt, meg a mese. Nagyon rettegtem tőle, és nem gondoltam volna hogy ilyen jól fogjuk magunkat érezni... na igen: már tudom hogyan kell rémtörténetből palródiát csinálni Very Happy

A tánc meg fergeteges volt, csak hosszú, mert Arnu épp akkor jött, de így s csúcs volt, meg a kézműves is. én legalább is élveztem. Shiwo harcművészeti bemutatóját sajnálom hogy elmaradt, de így sem tudtam volna menni, mert ugye egy anyának az a dolga, hogy a konyhában legyen.... jah igen: különszám: Kaen palacsintát eszeik Very Happy kár hogy nem tudtam lefényképezni Razz

Ha majd még valami eszembe jut írok, egyenlőre csak ezt akartam elmesélni:D Na meg azt hogy nem hagynak minet aludni soha... brühűűűűű Razz

UI: HA VALAKINEK VALAMILYE NÁLAM MARADT, AMIRE IGÉNYT TART, EZEN A FÓRUMON VAGY MSN-EN JELEZZE, VISSZAJUTTATOM NEKI
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 11:46 am

hát jó volt főleg a táncos dologmondjuk nem indulnék egy versenyen. Kár hogy Totti csak 2 mecset bírt mert Kaen el vitt vérfrisitésre Laughing

UI:Quarion nem Alakszej hanem Alexej, JAh és kaen bácsi mmiokor lesz a neza férfi tánc csoport fel lépése?
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 1:32 pm

Eleonore, ezt csak viccnek szántam, úgyhogy ne ölj emg, csak büntess.xD De komolyan, nyugodtan megbüntethetsz! Csak ne gyilkolj. És Atanasszal azt csinálsz, amit akarsz, megengedem! Very Happy

Alexej, akkor legközelebb x-szel írom az Alekszejt, oké? XD

Ümmm... Valami eszembe jutott, de elfelejtettem...

Ja, Agusta, nagyon finom volt a palacsinta!!! Köszönjük!
Agusta, és úgy emlékszem, lefényképeztél, amikor be voltam öltözve, ugye? Ha mégsem, akkor mindegy, de ha igen, akkor kellene a kép. Very Happy

Jajám, beöltöztem. Razz Részletek majd egyszer. Leírja aki akarja. XD
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Mutatvanyos
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Tek8a2b851

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 2:28 pm

De sok minden le lett írva.. Én nem is tudom mit mondjak már.. Annyittudok, hogy az Olga-Naxi családban én lettem a család kutyája, Molli kutya xDD No nézzük csak mi volt még...
Alexej te bolond vagy! (Ezt muszáj) Nem csoda, hogy ő nyerte el a legjobb fej User díjat, vagy mi volt a neve annak az ízének.. Very Happy
Nessa te ne tudd meg mennyire hiányzol már.. Meg mindenki.. Csak még mindig nem értem miért szerettél annyira ölelgetni, nem vagyok én plüssmaci XD
Agusta, nagyon nagyon nagyon fincsi volt a palacsinta, szegény Lex kakaója bánta, de kit izgat XD Azért vicces volt, hogy körülbelül húsz ember kért kakaósat és 2-3 lekvárosat... :DD
Jahh iggen és itt említeném meg, hogy NEM ÉN VAGYOK AZ ÉV SZEREPJÁTÉKOSA ÉS KÉSZ XD Nem is tudok írni... Bár még mindig jobban tudok írni mint beszélni...Az a sok félremondás... Layla Avra Kavra! xDD
Az Őrangyal játékról csak annyit, hogy Béna vagyooook.. Nem tudtam mit csináljak, és túl bunkó vagyok kedvesnek lenni, amiért legszívesebben lelőném magam, de lehet még az se segítene..
ÉS kikérem magamnak Kaen, van mikor már én is el tudok hallgatni.. De amikor sétáltunk Szlovákiában akkor odafelé annyi minden eszembe jutott XD ÉS mindig zavar a csend, ezért beszélek össze vissza inkább, mint hogy hallgassak.. Csend fóbia.. Very Happy Amúgy az utolsó napi horror mese féleség nekem nagyon nagyon nagyon tetszett, mégegyszer köszönjük Kaen, bár este Jack-kel együtt aludtunk inkább XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 3:02 pm

Nos akkor a tegnap megígért mese....

Nessa...Nagyon de nagyon hiányzol drága unokahugim Very Happy:D
Rozi as. Molli....Unom már hogy minden áldott reggel ugyan aza nyomorult seggfej szól hogy kelj fel....CURTIS Very Happy:D
Jani as Jane.....itt ül mellettem és emlékezünk visszafele Very Happy:D
Rozi....Avada Kavadra...Avra Kavra...Abraka Dabra....Abrak a Zabra SmileSmile
Agusta as. Drága Jó Anyucikám Very Happy:D fini volt a palacsintád....
Quarion.....szerepjátékos beszóllásaid....Hol van a csuka...abból van a hajó SmileSmile
Elendi....hát mit is mondjak SmileSmile......azért te is hiányzol ám
Öcsi as. Atanas....akit Kaen ÁááTááánááás ként hívott mindig magához Razz:P
Arnu....várom már hogy talizzunk....meg veled is Quarion SmileSmile
Miranda,Arnu és én....áttündül,megtusol....jönnekavarjak.....elemlámpásfaszi,megzombul stb
És az utcsó este volt a legjobb gyerekek....meg a faház...de ezt nem mesélem el....csak majd egyszer

És végül,de nem utolsó sorban Nagyi és Apa.....annyira de annyira hiányoztok SmileSmile

És van sok sok képem a hazaútról szal ha kell akkor szóljatok és küldöm
És köszike még egyszer a tábort tényleg nagyon de nagyon király volt
És Curtis...köszi még 1x a tollast...vigyázok is rá

És én is tagja vagyok az UKK-nak,meg AACs-nek Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Jane Scott
Diák
Jane Scott


Főkarakter : renikee2@citromail.hu
Hozzászólások száma : 4037
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Jos
Üzenőláda :
..egy hazug világban egy meg nem értett zseni vagyok, akinek a nevét majd vastag betűvel emelik ki a történelem könyvekben...



Titulus: Dilibogyóó Lyrával^^



Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 3:25 pm

Akkor én is írok ide egy kis élménybeszámolót...

A legjobb tábor,ahol valaha is voltam...nem is gondoltam volna, hogy egy-egy rideg karakter mögött ilyen jófej user van.
Először is Atanas, akit Kaen csak Átáánáásnak hívott...terjengett rólunk pár pletyka, de nem igazak...tök jók voltak a beszélgetések, a hajnali kimászás, veszekedés a hajráfodért, a többit inkább nem írom le... Razz
Miranda, a paradicsom evő spiné: készültek érdekes képek, EKB, és persze tőled kaptam a Janííí becenevet,amit az életben nem mosok le magamról Razz .
Vikym: pozitív csalódás voltál nekem, aminek nagyon örülök...hülye képek...wááááá...még jó hogy nem mutattad meg senkinek Smile
Layla: hát te voltál a második, aki "lejanizott", bár az elején nem tetszett, már hozzászoktamXD
Elendil és Danail: nagyon szupik voltak a körök Razz , főleg amikor Quarionék taknyoltak mellettünkXDXD
Quarion, és a beszólásai..nagyon készek voltak, még most is azokon röhögünk...
Agusta néniiii,finomak voltak a palacsinták,és köszönjük a tábort, nagyon jóóóó volt...


Egyik legkedvesebb emlékem a tánc...fúúú Ashley, kiváló táncpartner vagy...csak kár hogy egyikünk se nagyon vágta, hogy mi miután jön, de segáááz...
TWISTER4EVER...a faház...és az utolsó este...khmmm, Atanas, kényelmes volt a hasad, mondtam már:P ?

Juppíí, a ping pong és a tolllasverseny...na meg a fociiiii^^

Éljen Szlovákia,és Atanas énekléseXD Razz Csak kicsit volt meleg, de segáááz...
Asztali szerepjáték Agusta vezetésével...Quarion és Estella beszólásai: elágazás...hasonlat,és középen az oszlopXD majd a golyó,,,fel és lecsúszó ...XD
Hol van a csuka?? Abból van a hajó..XD
Csukapikkelyek hullanak az égből...XD
Layla: Most mit is kéne csinálnom?? Várj gondolkozok...Jane: Talán fel kéne ébreszteni a többieketXD Layla: Ja, tényleg...ÉBRESZTŐŐŐxd

Shiwo, Anaze,és Atanas: még kaptok a szoknya miattXDXD

Most perpill nem jut más az eszembe, de minden szervezőnek köszönjükl a tábort..ja és van kb 150 képem, akinek kell, csak szóljon...és én is várom majd a képeket Very Happy Very Happy

ÉLEJN A NEZATÁBOR I love you
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 4:29 pm

Jééé, legalább van pár beszólás amire nem emlékeztem. de azt hiszem én akkor fogok a legnagyobbakat nevetni, mikor azt nézem, ahogy Alekszej Very Happy ügyetlenkedik Cir néni oldalán a cha3x-ban ( kívüklűllóknak: cha-cha-cha) vagy a rumbában:D Mert ugye ha ő nincs, a fiúk érdekesen tanulták volna meg a lépéseket..... mondjuk kaenbácsiót párosan Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 4:51 pm

Ne már, a végén kiderül, hogy hatalmasnagy az engem utálók klubbja...még a végén tényleg elhiszem hogy nem kedveltek, és telesírom Agustanéni szivecskepárnájátXD

Utolso este mindenki rosszalkodott, csak én nem? XD Ejnye, ha ezt elolvassák a szülők...asszem jövőre nem lenne tábor XD

Amúgy a rövidítéseket kifejtitek, vagy az olyan titok, amit csak az érthet, aki ott volt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 4:56 pm

A mi rövidítéseink nemtudom, hogy mennyire publikusak....van egy olyanunk, hogy EKB--->nah, ez nagyon nem az Very Happy
Van egy HB-nk, ez az, de ezt ki is fejtettem. A SPT-t meg nem tudom, majd a többi tag elmondja. Részemről publicizálható Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Druida

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 5:28 pm

Azért ne feledkezzünk meg Honiról sem, Viki kiskutyájáról. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 6:15 pm

Körte bácsiii...Mi az, hogy mindenki rosszalkodott utsó este? * rosszalló pillantás * Nem mindenki, csak te és...* gonosz vigyor *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 6:19 pm

Igaza van Nessának....kivételesen Razz:P
Tudod unokahugi h szeretlek rem RazzSmile
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 7:15 pm

Hát igen...
Agusta: Na, gyerekek, elérkeztünk a kaland feléhez, itt most az út két irányba válik. Egy tábla van középen két nyíllal a tetején. Merre mentek?
Én: Nalássuk... Útelágazozáshoz érkeztünk... (HAHA) Azt hiszem, hogy most akkor előveszem a térképet.XD

Curtis, én nem utállak. A kis Róka-Voldemort. Very Happy

Én már most unom magam itthon... ÁÁÁ, menjünk visszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Sad Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2008 7:47 am

Theo bácsi én nem utállak. Legalábbis ne tudom mit kéne benned utálnom Smile
//Lehet, hogy csak azért mert nem voltam táborban.*tűnődik.*//

Quarion: na jó mehetsz a két éves felfüggesztettek listájára Elendil mögé. (ennyi idő alatt úgy is hibáztok, és akkor végetek Smile *a kis kedves.*)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2008 4:46 pm

Nah, csak ideértem nagy szó, a tegnapi estém görbére sikeredett Érden Smile aki odavalósi, akkor annak annyit, Blues Tanya Smile de hogy mért blues... no mindegy Smile

Tábor.

Te jóóóóóó éééééég Very Happy Ennyi.... HB-t egyrakson mint mi Very Happy Nem is tudom hol kezdjem Smile

Nah, a vadőrlak, azaz a faháááz Smile Imádtalak mind a 4eteket, igen négy, mert volt egy csövesünk is , kétkopogásos Láylá Very Happy Jó volt mindent megbeszélgetni, Jack esti meséje, sőt, még a SZÚ is hiányzik reggel 7ről és a fejem se vágom be a gerendába ha felülök Very Happy de mugay az6t a négy nőszemélyt nem részletezem, szereteni őket és kész Smile

Asztali szj Cirrel Smile KÖSZIIIII MEGINT CIR NÉNI!!! Nekem nagyon tetszett még ha cksa úgy kinyirtál az utolsó előtti körben, akkor is Very Happy És hülyére röhötem magam Miranda földművelésén hogy egy szenzonban kb 30x termel kukoricát meg ijenek Very Happy Vagy hogy Danail mindig eldobálja azt a pallost Very Happy És igen, gyáva félelf, hogy kétszer is elrohantam Very Happy De nézzétek a jó oldalát, engem aláztak a halálkörben a törzsfőnök fiával Very Happy Amugy meg köszi h egy csapatba voltam Danaillal, végre beszéltünk SZJ közben és utána már mindig nagyvigyorgós köszönés meg beszélés is volt, szal remek remek Smile Nessa lányom is nagyon ügyi volt, látod, én si meghaltam magam Very Happy

Sport, na hát a versenyen nem nagyon láttatok, tollasban inkább beírtma Atanast miután már 10 perce minden 4dik ütésnél az ütőben maradt a labda Very Happy ping pong meg csak versenyen kívül, sajna Elendil és Danail elmaradt de Alexej férjem és Quarion, amint lhet, új kihívás, lehet visszavágni Very Happy Focisok is nagyon ügyesek voltak, grat mindnekiNET, majd elküldöm azt a néhány képem ami nekem vna, meg vna pár tollasos, pingpongos is, abszolút favorit Cir lebegő képe, de hát tőle nem meglepő, mégiscsak BBT tanár Razz ez helyzeti előny Very Happy

Vízesés, nagyon szép, nagyon csúszós, nagyon vizes, nagyon Estella lába belelógós a videóba Very Happy meg nagyon jó lábaáztató ha valakinek fáj, nekem bevált, pedig orvos, nem vajákos leszek, de kitudja Very Happy szal megvan a kékfátyol vízesés is Smile

Őrangyal, na ez is érdekes volt Very Happy Eleinte én megijetem h Atanast húztam, d emint kiderült, sikerült egész jól megoldnai a problémát me gjó védencem is volt Very Happy Meg jó őrangyalom nekem is, Viki személyében Very Happy Akinek a beszólásai örök emlék érvényűek :DDD

Utolsó este kinn az Udvaron éjfélig, miután Anyu beparancoslt:) No comment, képek majd beszélnek, akik ott voltak , azoknak köszi szépen mert méltó záróest volt Smile Jack, sajna, hogy nem jött össze a sütés, de azé én büszke voltma arra a tűzre is Smile

Hirtelen ennyi jut eszembe, ha valami még ugrik, akkor írom, mos tmég kicsit zavarosak a dolgok, nézzétek el a tegnapi estém után Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: