Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról

Go down 
+4
Aurora Valanthe Mediaris
Quarion Galanodel
Elendil Falassion
Kaen el Jericho
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:43 pm

First topic message reminder :

Ide lehet beírni a sztorikat, élményeket, benyomásokat a táborról.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 01, 2008 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Jane Scott
Diák
Jane Scott


Főkarakter : renikee2@citromail.hu
Hozzászólások száma : 4037
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Jos
Üzenőláda :
..egy hazug világban egy meg nem értett zseni vagyok, akinek a nevét majd vastag betűvel emelik ki a történelem könyvekben...



Titulus: Dilibogyóó Lyrával^^



Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2008 5:39 pm

Igazad van Elendil...Honi volt az egyik főszereplő...szeretünk Vikiii Smile

Az Őrangyalos játék...Cir néni^^ és a védencem Alexej Razz Razz hajjajj vannak érdekes videóim isXDXD
pl Alexej és Atanas tánca Razz mármint nem együtt, hanem Cir nénivel^^

A vízeséshez nem jutottam fel *zokog* de majd egyszer talán... Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 03, 2008 7:48 pm

Vízesés, harmadik szint, girbegurba fácska gyökerei között folyt a víz, kimosott már minden földet, de a fa még kapaszkodott, mintha rámarkolt volna a talajra. Csak telefonos kép van róla, de marhajól nézett ki, de gondolom csak mi láttukXD
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 7:23 am

A vízesés nekem is kimaradt, Shiwonak csak az utolsó két napban jutott eszébe óránként elhívni minket, de akkor meg már túl sok volt a tenni való, majd jövőre hamarabb próbálkozik. ^^

Hosszút én most nem írok, inkább nekiesek magának a beszámolónak a táborról nem sokára.

Őrangyal játék izgi volt, le mertem volna fogadni, hogy Miranda (az új neve nekem bonyi Razz) az őrangyalom, mert mindig úgy nézett a nagy szemeivel, mikor odasomfordált hozzám. ^^ Nimfának még le kell lesni a nagyszemes technikát. Razz

Az szj tényleg jó volt, pedig úgy féltem tőle, mint még semmitől, de jó emberkékkel jól lehet játszani. Smile És hát éljel a különleges kukorica és a pirocus, mert hát a tűzes X lett a csapat kedvenc varija. Razz

Családom az nekem nem van, maradok Kaen felesége egyszerűen.

Hősök játék, első nap mindenki meghalt, izgi volt. Very Happy Azért remélem tetszett a népnek. Szegény Atanas, "Peter, különleges vagy." és Kaen megette az agyát, de nagyon. Razz

A Quarion féle szj is jó volt, remélem egyszer tudjuk folytatni, szegény csaj csodálom, hogy túlélte, ha már mindig őt küldtük előre, meg az én pici farkasom. ^^ Jah és az okosok megrugdalják a csövet, és kinek kell elbánni a vízelementálnak, hát a tündének, mert mindenki belesett majdnem a saját karjába. Béénáááák. Razz No meg éljenek az Irtóztató patkány izék, és Atanas a lovag, aki hősiesen ki akart mindenkit nyírni. Jah és ugyebár a fél-ork Kaen, akinek az első kérdése mindig mi is volt? Na mi? "Mennyi is ezért a fizetség?" Razz

Na nekiesek a beszámolónak, Elendil meg majd villáminterjúztat, ha minden igaz. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 7:42 am

Ááá, tudom már mit hagytam ki...Ugye az én védencem Danail volt(És nem Cir, pedig rá néztem ám úgy a nagy szemeimmel!! Razz) És gondoltam, hogy majd ha nem lesz vizük ebédnél én viszek neki. Ehhez persze el kellett érni, hogy ne legyen vizük. Én hülye, naiv kit kértem meg? Alexejt. Az idiótája félreértette, vagy nem tudom, de nem a kancsóból itta volna a vizet, nem. Amint Danail töltött magának, egy "Bocs haver" kijelentéssel elvette előle és megitta.ˇˇ Értelem ismét a tetőfokáőra hágott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 8:01 am

Nah, legalább nem vagyok vele egyedül. Nekem is egy hétig tartott megtanulni, hogy Kestrencya...És piszkál, hogy bezzeg ő tudja a nevem, de hát az mennyivel könnyebb márXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 8:19 am

Alexej sosem volt az értelem tetőfoka Very Happy (medveboccs öcsi) de nem is azért fizetjük Very Happy Mondom én neki hogy szakmáttévesztett és menjen el komikusnak, d enem hallgataz idősebbre egy istennek se Razz
Cir, erre a családos dologra: lesz még ennyi gyereketk, addig élvezd ki hogy nem nyaggatnak, mert én már a tábor végére nem voltam tisztávban a saját nememmel, annyit nyaggatak a kölkök Very Happy bár tény hogy élveztem a figyelmet
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 5:21 pm

És ki kérem magamnam igen is okos vagyok csak nem szeretek az lenni mert meg fájdul tőlle a fejem:S és te montad Katrencia ogy ne legyen vízze. Amugy a tollasok még jók voltak meg Kaen mester zseniális fel szabaditásai a fociban:)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 6:32 pm

Kesudió, Keresztrejtvény, Katrencia....egyre jobb Very Happy Igen, igaz. Egy szavam se lehet, mert tényleg nem volt vize. De akkor olyan marha vicces volt. xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 9:38 pm

Akkor kettöször kérek elnézést töled. És én el mondthatomhogy ki zártam Swivot Akor legalább nem beszélt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 10:38 pm

Alexej, jöttek ám visszajelzések. Atanas hiányolja, hogy ébreszted minden reggel, és nagyon akar téged XD. Danail nagyon nem hiányolja, hogy ébreszd, és rám akar uszítani, de mondtam, hogy ha rosszkissrác lesz, akkor én keltem, és én korábban kelek, mint te. Valahogy azonnal meggondolta magát:P
Vissza az elejére Go down
Jane Scott
Diák
Jane Scott


Főkarakter : renikee2@citromail.hu
Hozzászólások száma : 4037
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Jos
Üzenőláda :
..egy hazug világban egy meg nem értett zseni vagyok, akinek a nevét majd vastag betűvel emelik ki a történelem könyvekben...



Titulus: Dilibogyóó Lyrával^^



Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 05, 2008 5:00 pm

Tényleg Laylával kitaláltuk, hogy írunk egy családfát Razz Már én se tudom, hogy ki kicsoda, de majd kiokoskodjuk Razz Razz
Trancy a becenevekhez visszatérve én sem panaszkodhatom...Jane-ből Janííí lettem
Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2008 11:13 am

Na én is írok ide pár sort.

Hát hol is kezdjem mondjuk az elején. Na tök jó mert már a vonaton össze barátkoztam pár emberrel pedig féltem hogy kifogok logni a sorból de nem így lett Very Happy

Nekem nagyon tetszett az egész tábor.

Tánc az nagyon jó volt én legalábbis nagyon élveztem. Very Happy Hát a foci is nagyon tetszett bár Curtis bokája kicsit bánta de nem direkt volt csak véletlen*ártatlan arc kifejezés*

Igen a vizesés az nagyon fantasztikus volt Razz Kár hogy a többiek nem látták a többi részét mert az is nagyon jó volt. Razz

Aztán Őrangyalos játék is jó volt én elsöre kitaláltam ki az őrangyalom. De én ügyi voltam és láthatatlan Very Happy

Aguta mesélése nagyon tetszett bár egy kicsit fáradt voltam de azért jó katt nevetem a többiek beszólásain Very Happy

Nekem a Póker is be jött az elején nekem kedvezet a szerncse de végül Kaen elvert Smile


Utolsó este is jó volt és nem kell semmi roszat feltételezni én ártatlan vagyok Embarassed

Olyan nehéz mesélni mert így nem érzik át az emberek ehhez ott kell lenni. Szóval mindenki jöjön el jövöre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2008 11:27 am

Úgy érzem muszáj megosztanom veletek a tábor Hit-Listjét Razz

Marc Anthony - I need to know... ez volt a cha cha cha-zenénk, amit Kaen bácsi és Cir néni tanított nékünk, AGusta néni pedig olyan jól ropta hogy csak néztem Razz Theobá' is naon ügyi volt,meg Aisa meg úgy mindneki aki táncolt Razz


Második szám... valami Sting volt... a címére nem emlékszem de nembaj Razz

Hazafelé első Disney-szám: Herkules - Herkules, a hős


Hazafelé a második Disney-szám: Mulán - Kiképzés


Ennyi jutott eszembe, majd még másolok ám ide számokat, ha több hangzatos izébizé az eszembe jut Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2008 11:39 am

Ja és még valami:

Menjünk visszaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Do'Urden
Diák
Nymphadora Do'Urden


Főkarakter : ondi.boglarka@axiannet.hu
Hozzászólások száma : 95
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Druida
Üzenőláda : It's man devouring man, my dear
Then who are we to deny it in here?


Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 12:59 pm

Nos, nekem a Neza tábor nagyon tetszett. Remélem jövőre is el tudok majd menni. Na, először is, lenne itt néhány dolog, ami ott történt, és érdemes közölni.

Először is. Bebukfenceztem az ablakon. Ez már önmagában is elég kellemetlen tény, viszont Shiwo még rásegített az önérzetem porrá zúzásához egy fűcsomóval, ami a vállamon landolt.
És én voltam az egyik legbeszédesebb alak, úgyhogy Elendil a gyilkosos meséjében kicsinált egy silencio-val.
Ennyit rólam. Akkor következzen mondjuk Kaen. Akinek rettenetesen gonosz és sunyi a Na, ugye megmondtam! Tekintete, hát akkor, ha még az ember saját maga tapasztalja ezt a nézést.

Aztán. Kiderült, hogy Cir a képeken abszolút légies, különösen tollasozás közben, ahol fergeteges játékával Cassidy-t a bokorba száműzi.

Ja, említésre méltó tény, hogy Elendil-nek rövidek a lábujjkái, továbbá abban a megtiszteltetésben részesült, hogy ő lehetett Ivana legjobb barátnője.

Cassidy felfalta Ivana összes mentolos cukrát, és velem együtt megalapította a Pimpi-Pukli szövetséget.

Kestrencia, vagy csak maradjon Addams, nos, ő Elikével együtt törzsvendég volt a szobában, és az említett egyénnel együtt imádott ráülni Nessa ágyára. Ezen kívül ő a másik alapítója az EKB-nek, ami egy nemzetközi kucsmabirodalom, és Szentpéterváron lesz a székhelye, mert ott nagy a kucsmakereslet. Ha viszont Miranda (Addams) és én megöregszünk, és megesznek minket a macskák, ott lesz Cassidy, aki tovább viszi az üzletet.

Akkor most beszéljünk Alexej-ről, aki ollálá-san hullámzott, és neonszínű fürtöket viselt.

Ja, és megtörtént a Legantiszocabb ember szavazás, ami nem volt igazán legális, csak mi találtuk ki. A lényeg az, hogy megvan az első három helyezett. 1. Ivana, 2. Nymphadora (a gyenge elméjűek kedvéért én) 3. Cassidy

Továbbá én vagyok a leginaktívabb táboros felhasználó. Tessék gratulálni!

Aki nem hiszi, annak utána járunk!
Vissza az elejére Go down
http://www.konyecowa.deviantart.com
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 1:14 pm

Úgy tűnik a tábor megtette a hatását Nympha, ugyanis a leginaktívabb diák máris felnézett a nezára. Nah, azt hiszem a talira is elcipelem majd, ha lesz, hátha még a végén képe is lesz, és még több hsze. Very Happy

Körte bácsiii...Ugye nem felejted el a labdát? Belőled kinézem, hogy már azt sem tudod mi az, aki még olvasni sem tud...Razz:P:P
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 1:35 pm

Milyen labda? Kinek?

Hát igen, alapvetően akkor kimaradt egy nap alvás, másrészt eléggé izgulós vagyok...harmadrészt tényleg nem tudok olvasni, de hiába hajtogatom, nem hiszi el nekem senkiXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 1:43 pm

Hé, Nifiikém, nem annak járunk utána, hogy miből készül a kucsma? Hisz nem biztos, hogy elhinnék, ha elmondjuk, hogy miből is van a fejfedő xD Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 1:55 pm

Tudtam, hogy elfelejted!!!! * Kiáltja diadalmasan *
Azt a labdát, ami neked van. Olyan kell nekem is, azt mondtad veszel nekem, és majd elintézzük az anyagiakat a kövi talin.

Szerintem ahogy megpróbáltad felolvasni a házirendet mindenki rájött, hogy sajnos a derisek szv-je nincs tisztában a magyar abc-vel. Már csak arra kell kitalálnom egy magyarázatot, hogy hogyan tudod elolvasni a hszeket, hogy megmaradjon Körte bácsi, aki nem tud olvasni. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 2:12 pm

Nessza, nem jegyezted meg? Footbag a neve, és dehogy felejtettem el, még rémálmaimban is felvillan a sakálvigyor, és követeli a labdát XD.

Amúgy teljesen egyszerű, tartok egy titkárnőt, szépen felolvas mindent, és leírja minden szavamat. Köszönöm Ica. De Ica, ezt nem kellene kiírnia. Na jó hagyja Ica. Küldje el. Mondom küldje el. MONDOM ....
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 2:20 pm

Csak ne Ica legyen, a főnököm Ica és szörnyűűű. Razz

Amúgy a táboros élénybeszámoló kész, megírtuk, lett vagy 10 oldal, remélhetőleg a héten felkerül a főoldalra, mint afféle újság különszám. A képeket a táborról msn-en esténként át lehet nyomni Kaennek, és akkor azokat is felteszegeti.
Elendil mondott még valami interjúkat, azzal mi a helyzeeeeet? Mert akkor azt is kitenném a táboros emlékkollekcióhoz. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 2:37 pm

Hogy hogy nem jegyeztem meg? Egy szóval sem mondtad, hogy footbag a neve *szúrós pillantás *

Tudtam!!! Tudtam, hogy titkárnőd van, te pedig ott tévézel mellette, és hagyod, hogy ő csináljon mindent helyetted. Ica, ezt is olvassa fel neki! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 3:05 pm

Ezuton kérem Theot hogy a táboros képeket jutassa el az én MSNemre és Kaenhez is nyugodtan, leglaábbis azt a felt ami az ő gépén van, a többi meg nálam, de majd az utolsó estét szelektálom a résztvevők kérésére persze Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Druida

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 5:10 pm

Én azt azt hittem a szeptemberi számba kell. De akkor igyekszem mihamarabb megcsinálni.
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Druida

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 1:49 pm

Neza tábor 2008.

[Only admins are allowed to see this link]


Neza tábor 2008. ("negatív")

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: