Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról

Go down 
+4
Aurora Valanthe Mediaris
Quarion Galanodel
Elendil Falassion
Kaen el Jericho
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:43 pm

First topic message reminder :

Ide lehet beírni a sztorikat, élményeket, benyomásokat a táborról.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 01, 2008 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 8:00 pm

Én is azért javasoltam Curtisnek, hogy ne söpörjük a problémákat a szőnyeg alá, mert az nem megoldás. Lehet, hogy magánélet, és vannak olyanok, akik nem is voltak táborban, de ez egy baráti klub, és azt hiszem meg lehet ezeket beszélni.
Fura módon azt is megbeszéltük, amikor az a szerencsétlen vetélkedős dolog volt, nem Agusta nénivel volt a gond, akikkel meg igen, nos őket nem nekünk kell elkezdenünk megnevelni.
De a lényeg, hogy ha valami van, akkor első az, hogy megkérdezzük a másikat, és hagyjuk a szóbeszédet. Ez az egyetlen út, minden más csak a sötét oldal.

ui: azt már csak így utólag tenném hozzá, hogy köszönöm mindenkinek, hogy lényegében akkor és ott erről minket senki nem tájékoztatott. Senki az ég világon.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Illuzionista
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Tek506f0370868af7782228

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 9:36 pm

Én csak pár sort, mert előttem már okosakat mondtak úgyis, én meg közben palacsintát sütöttem, szóval nem tudtam írni. ^^
Örülök neki Curtis, hogy meghallgattad, és ami a legfontosabb fontos is volt, amit mondtunk, köszi szépen. Smile Ritka az ilyen, a többség vagy meg se hallgat, vagy nem veszi figyelembe, amit az ember mond, no meg így az ember egészen máshogy kezeli, ha Curtisesen vállrántasz, mert azért van mögötte tartalom. ^^
Én amúgy nem feltételeztem volna, hogy tábor utolsó estéjén ilyesmi történik, sem Curtisből nem nézem ki, sem Aisa-ból, én eleve túl naiv vagyok az ilyesmihez. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 10:33 pm

Na végre valaki aki belölem sem nézzte ki hogy ilyet tennék. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 12:20 pm

Ezek nagyszerü dolgok.De én tudom hogy Körte nem tenne ilyet mert ne mképes ráSmile Cír sütöt palcsintát és én nem kaptam! Sad
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Illuzionista
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Tek506f0370868af7782228

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 12:24 pm

Még van asszem kb. 4 palacsintánk mára is, háhááá. Razz *gonosz, de fáj a keze a kanapé összeszereléstől, ezért megteheti*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 12:28 pm

Palacsinta? Hmm. az finom kár hogy híííízlal.
Bár én inkább a gofrira szavazok, majdnem az mint a palacsinta, csak vastagabb és picinykét más a tésztája, de az is finom Smile
És az is ugyan úgy híííízlal Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 12:34 pm

Palacsintát akarok, palacsintát akarok!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 1:12 pm

Én gofriiitt is és palacsintáááttt is!!
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Illuzionista
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Tek506f0370868af7782228

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 6:07 pm

Hát én meg nem akarok, nekünk még van. Razz De Kaen egész jól rászoktatott a sóspalacsintára. Én előtte még nem is ettem, de tegnap olyat dobtunk össze sajttal, sonkával és tejföllel, hogy hmm....úgyhogy ma jön a bacon-ös verzió. Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 6:41 pm

egyre jobb:) ez olyan mint mikor a haveron dob egy ilyet Balu(aki én vagyok) ettél már Lekváros prököltett? gondoltma meg osztom veltek ezt a kis élményt de cír te meg gájver vagy nem is tudtam:)
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Illuzionista
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Tek506f0370868af7782228

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 8:56 pm

Én apukámra ütöttem, de nem túl nagyot, szóval még él... ^^ ... kissé fiús vagyok e téren, mindig is jobban szerettem barkácsolni, mint varrni, a telefonos kispolcot is én raktam össze, csak még a kezemre kell edzenem, mert az mindig megfájdul a csavarok meghúzásától. ^^ Meg általánosban technika órán is mázli, mert nálunk sok lány volt balettos osztály révén, szóval névsor szerint osztottak be, tehát én fiú csoportba kerültem, tehát műszaki rajzok, kalapálás és egyebek. ^^ Csináltam már kazetta tartót is periszkóp helyett, mikor nem hoztak hozzá üveget, meg ilyesmi. Na szal szeretek megájvörködni. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 8:57 pm

Nem csak e téren vagy fiús^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 9:01 pm

NA de Kaen .. ezekszeriten Cír horjaa nadrágot? LOL* el képzeli az egyik napjukat.*
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Nekromanta
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Tek4e285117af53d6454199

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:28 am

Lényegében igen, bevallom bennem elég sok dolog van, ami nőies (bár ezalatt ne házimunkát értsetek) ő pedig sok mindenben inkább határozottan pasis, de pont ezért egészítjük ki egymást^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitimePént. Aug. 29, 2008 3:50 pm

S lám, Nymphának is képe, így teljes a táboros háttérkép Smile

[Only admins are allowed to see this link]

Javított verzió Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: