Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_lcapÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_voting_barÉlménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról

Go down 
+4
Aurora Valanthe Mediaris
Quarion Galanodel
Elendil Falassion
Kaen el Jericho
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:43 pm

First topic message reminder :

Ide lehet beírni a sztorikat, élményeket, benyomásokat a táborról.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 01, 2008 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 6:48 pm

Nos kész a táboros élménybeszámoló. Elcsakliztam hozzá Elendil rajzát is, ha már betette ide. ^^

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2008 10:25 pm

Szerintem nagyon ügyes rajz, és olvasom a beszámolót, amint mindjárt eljutok oda:) Kiváncsi vagyok, mi volt a táborban XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 10:37 am

Itt vagyok, összedobtam egy hátteret a táborosokról Very Happy

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 10:39 am

Ash ez.... marhajó lett, nekem nagyon tetszik, mint valami táboros tabló Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 10:41 am

Köszi^^ először szakokra bontva akartam, de úgy nem volt elég a hely a 1280×1024-es méretben... a többi felbontáson i remélhetőleg majd működik, ha nem akkor megpróbálom majd összéb préselni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 9:39 pm

Áhh, szóval ez az ami elveszett...Szegény Ash, de azért ügyes munka nagyon ^^ Nymphadorának nincs képe sem...ejnye
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 9:48 pm

Nekem is nagyon tetszik a hátér Very Happy Grat hozzá!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 7:52 am

Tyühűű, a kép profi munka Ash! Nympháról meg nincs kép...Hát ha többet járna fel, és keresne eg normális képet magának, akkor lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 7:56 am

Küüüszi, ha lesz képe módosítom ám a hátteret, csak így nem akartam egy izébizét berakni Razz
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Druida

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 9:49 am

Héééééééééééééééé...engem tessék Elendilre cserélni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 5:13 pm

De ELihez nem volt Deris-keretem, és akinek volt fent amúgy előtörije, nem akartam babrálni már vele, hogy megcsinálom Razz De akiknek nincs előtörije, azoknak csináltam, és az Elendilről ne tudná mindneki hogy deris, de a deris kerettel tudja hogy Anna deris Razz
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Druida

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 5:41 pm

DE ÉN NEM VAGYOK DERIS!
Független tanár vagyok, csak a fő diákkarim deris.

Nekem van semleges képkeretem a főoldalon. Nekem jó, ha a rajzom mellé kerülök le a sarokba külön kisebb méretben, de ne skatulyázzatok be. Razz
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 8:04 pm

Jelentem kikerültek az interjúk is a táboros részleghez és odatettem ki az Ashely fél hátteret is.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 8:06 pm

Köszi Cir^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 11:24 am

Én olvasgatom a beszámolót és nagyon tetszik, de csak én vagyok ilyen béna, vagy ás se tudja behozni az Auguszta által készített képeket?
A többiekét behozza, de Agusztáét nem Sad
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Nincskaszt

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 11:27 am

Nem tom, nekem behozza őket, de furi, hogy nálad cska azt nem. Viszont reggel úgy tudom volt valami gond a tar.hu-val, Kaen nagyon nehezen tudta feltölteni a képeket, meg nekem egy fél órája maga az oldal egyáltalán nem is jött be.

Cir
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 11:38 am

Én most nézztem és nekem mindent behozzot!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 11:39 am

Nekem is...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 11:41 am

Afene, akkor majd később még én is rápróbálok.
Remélem egyszer behozza őket, de abban a pillanatban ki is fogom menteni az összeset.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 11:57 am

Nekem meg vannak a képek ha gondolod át küldöm neked.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2008 6:23 pm

Asszem ez lesz a megfelelő hely. Bár nem akartam mindenféle magánéleti dolgaimmal feljönni az oldalra, meg az idegességemmel, de egy jó baráti tanács meggyőzött.
Nos mindenki tudja, hogy én vagyok a jókedvű gyerekes Curtis, aki szeret piszkálódni, és jól tűri is a piszkálódást, meg benne van sok balhéban, de egy kicsit elszaladt a ló. Bár engem nem érdekelt volna, meg nem írtam volna, a fontos emberek tudnak mindent, de Kaen bácsi rávilágított, hogy szükség van erre, és teljes mértékben igaza volt.
Szóval kezdjük azt, hogy én egy lánnyal beszélgettem egy szobában kettesben, és szépen bejárogattak 5 percenként ellenőrizni minket, egy táborvezetőt, más néven börtönőrt, vagy őrültek közt ápolót XD, hogy mit csinálok odabent. Majd visszajutott hozzám, hogy ja mi lefeküdtünk, és szégyelljem magam. Nos igen, ez egy kellemetlen dolog, főleg az, hogy van az a hülye, aki ezt tényleg elhiszi, mert hát ugye nem ismernek, mert megismerni "nehéz", van akinek 6 év alatt egyáltalán nem sikerült, de a legszomorúbb, hogy ezt valaki így híreszteli. Nos felnőttkorban ilyenekért dobálóznak becsületsértési perekkel, szal jó lenne odafigyelni kiről mit beszéltek, mert ha nem is perelnék, arra oda kéne figyelni, hogy ez elég szarul érint engem, hisz most mindenki erkölcstelennek tart. Annyi eszem meg senkinek nincs, hogy rájöjjön, hogy nem nyitott ajtónál tenném, és egyébként sem a kicsik szobájában, és 5 percenként ellenőrizve...na mindegy, aki elhitte, arról ennyit.

A másik dolog pedig Jack, aki nagyon fontos nekem, és valóban több mint egyszerű barát, de nincs köztünk szerelem, és nem is volt, nem játszottam az érzéseivel, mert soha nem akarnám megbántani. Marhára elegem van mindenféle rosszindulatú pletykából. Valaki kérdezett valakitől is valamit? Nem, csak kitaláltatok mindenfélét, én meg nyeljem le. Marhajó vicceskedni, én is nagyon imádok, csak azért van, ami már nem vicces, és ezek már nem azok.

Aztán még utólag derülnek ki, hogy voltak szabályszegések, és elég kellemetlen. Direkt nem volt sok szabály, nem akartuk leterhelni a táborozókat, nem akartunk feszült légkört meg semmit, csak annyit kértünk, hogy 00:00 után mindenki a saját szobájában. Arra senki sincs tekintettel, hogy a szülőknek mi felelünk, és bár elengedtünk mindenkit ha boltba ment, megkértünk mindenkit, ha már dohányzik, mert hát megakadályozni úgy sem tudjuk, akkor legalább szóljon, hogy ne keressük, szóval nem volt vas szigor, csak szinte ez az egy szabály volt, tényleg, hogy azért valamennyire nekünk kellett a szülőket helyettesíteni, hogy ne legyen teljes fejetlenség, de még ez az egy szabály is át lett hágva, legalább van aki megbánta, de az már tényleg pofátlanság, hogy ezek után még nekik áll feljebb, és van aki visszabeszél.
Lehet most hülye példát hozok, de ha éjfél után még ott rohangál mindenki, és a sok róka közt van egy veszett, (egy rókát véletlen majdnem felrúgtam, annyira nem féltek), és mittomén neked esik, akkor reggel megtalálunk, szeva... szóval akkor már nincs aki vigyázzon rátok, de ha baj van, akkor mi vagyunk felelősségre vonva. Csak ennyi. Nem akarom senki kedvét elvenni a táborozástól, tényleg nagyon jó volt, csak egy kicsit kellene odafigyelni a másikra, egy kicsit belegondolni a mi helyzetünkbe is.

Amúgy a társaság tényleg fantasztikus volt, na meg a programok XD
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 7:31 pm

Hát igen... Ez tényleg szánalmas, hogy ennyi "hülye" és pletykás ember van. Persze, pletykálni csak tessék, de ennyire átformázni mégsem kell... Szánalmas megintcsak... Nem hallottam én erről, hogy ezt az "ötletet is felhozták, de ez tényleg felháborító. Ezt még én sem nyelném le Curt helyében. Szerintem szégyellje magát az, aki ilyenekkel vádol egy embert, aki nem tett ilyet. És még persze törődjön is bele, vegye félvállról. Na, persze.
Aki kiterveli, az arra nem gondol, eszébe se jut, hogy minden pletyka eljut a sértetthez is, aki ilyenkor kissé sokkot kap. Szánalmas...

Ui.: Ez nem megrettentés, csupán egy tárgyilagos kritika. Egyébként a tábor tényleg nagyon jó volt, mindenestül.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 7:47 pm

Igen, teljes mértékben egyetértek Curtissel. A táborban volt egy traccsparti, ahol elég sok dolog kiderült arról, hogy ki hogy vélekedik, amivel nincs is semmi gond, de ezek a dolgok, hogy lefekvés, meg ilyesmik, már nekem is sok. Én is marha pletykás vagyok, de nem szoktam ferdíteni. Ezért kérve kérek mindenkit, hogy ha ilyen jellegű dolog történik, hogy valakinek a jóhírével élnek vissza, ne történen. Inkább kérdezzétek meg mondjuk Curtist, mert ha csak az egyik fél verzióját ismeritek, az nem ad teljes képet. Én a messzemenőkig kiállok Curtis mellett, és nem olyan embernek ismerem, aki bármivel is visszaél, vagy efféle vádaknak ad hitelt. Bevallom én sem értettem sok indokát, de barátok vagyunk, megbeszéltük, és az ő dolga.
De kérek mindenkit, hogy a saját véleménye alapján alkosson képet, ne pedig a városi legendák alapján.

A másik téma a táboros szabályok. Ahogy Curtis is mondja, és ahogy már én is mondtam. Nem voltak szabályok!!! Ez nem fura? Megmondtuk már az elején is, hogy ez egy játéktábor, olyan progikkal, hogy ne érezzétek, hogy valódi felnőttek vannak ott.
Nem szóltunk rá senkire, nem volt parancsolgatás, szinte minden progi fakultativ volt. Cigizni is lehetett engedéllyel. Ezért aztán nem igazán értem, hogy miért most utólag derülnek ki a szabályszegések. 1 szabály volt, hogy éjfél után takarodó a saját szobában. Éjjel egy erdő és egy országút mellett nem kérünk abból, hogy gyerekek mászkáljanak, mert mi megyünk börtönbe ha gáz van. Most nem volt ellenőrzés sem szigor, hiszen Aisáékat sem küldtük haza, de mi elvben a barátaitok vagyunk, és szarban sem néztek, ha ezt az egyet sem tartjátok be, hogy legalább ebben nézzetek fel ránk, ha már erre áldozzuk a nyarunkat, hogy nektek jó legyen.
És végül megkaptuk ezek után, hogy mit rágódunk a dolgokon utólag, meg hogy semmi gond nem volt, ne hisztizzünk. Ha hiszti az, hogy mi óvni próbálunk titeket, akkor nagyon sajnálom, de akkor ilyen emberek ne jöjjenek táborba, ha úgy érzik, hogy máshol kevésbé kell ezt betartani.

Egyetlen szabály, és erre is azt mondjátok, hogy ugyan már, táborokban ez megesik. Ne essen meg, mi úgy vállalunk felelősséget az oldalért, a klubért, a táborért, hogy ne 14 éves kölkök és esetenként 18 éves éretlen felnőttek szabályszegése miatt nem szándékozunk börtönbe menni. Jövőre vagy ilyen feltételekkel jöjjön mindenki, vagy ne jöjjön.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 7:53 pm

Na a Curtises dologot én is véleményezném mivel én vagyok a másik fél. Én is vissza halottam egy két fura dolgot és hát én is meglepöttem hogy ilyett találnak ki rólam. Lehet hogy nem vagyok szent mivel én is benne voltam abban a bandában akik azt az egy szabályt megszegték. És igen sajnálom nem akkartam ekkora bajt csinálni.
Curtisel lehet hogy egy kicsit jobban össze barátkoztunk de szó sem volt lefekvésröl meg ilyenekröl mi csak beszélgetünk. Ezt azok is tanusithatják akik öt percenként be jöttek.XD
Jackes szituról meg annyit hogy én megkérdeztem töle mielött bármi el mélyült volna hogy mi van köztük. És ö azt mondta hogy nagyon jó barátok. Sajnálom ha ebböl az jött le hogy én el vettem töle Curtist nem állt szándékomban semmi ilyet tenni. És én úgy tudom hogy senkitöl sem vettem el.


A hozzászólást Aisa Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 18, 2008 7:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 7:54 pm

Nos, akkor azt hiszem ideje ledobni magamról a szuper kedves anyuci álcáját, és ha már nem volt képem erről bezsélni Curtissel és Aisával, akkor legalább itt kérjek bocsánatot, hiszen egy pillanatig én is lehittem nem tagadom, és aztán el is kezdtem gondolkodni, de rájöttem hogy ez így mégsem Curtishez méltó, meg ahogy ő fogalmazott, még értelmes ember ilyet nem csinálna. AZt már mondtam Curtisnek, hogy mikor aznap este talákoztunk, és kissé talán durván szóltam hozzájuk, az nem ellenük szólt, amiért kettesben voltak a szobában, de ezt úgy emlékszem már megbeszéltük.
Sajnos én is szeretek néha pletykálkodni, bár ez nálam információk 3. személy felé való kiadására nem vonatkozik, azt soha nem is tenném, és ha valaki ezúton bizalmát vesztette felém, akkor sjnálom, de csakis én tehetek róla.
A pletykálkodásban ezenfelül igaza van, másnak is rosszul esett volna, d enem fogok szentbezsédet tartani, hiszen bevallom, én is gondoltam csúnya dolgokat, és nem csak Curtisről, de olykor még másról is. Hogy miket mondtam és kinek kiről, az egyrészt pillanatnyi hév ( hiszen én hangulatember vagyok, és ez nem mentegetőzés) másrészt remélem hogy az kettőnk között marad.
Ezúton elnézést mindenkitől, akivel szemben így pofátlan voltam,d e azt hiszem ezzel tartozok a sértetteknek, és magamnak is egyaránt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról   Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Élménybeszámoló a honti Nezabar nyári táborról
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: