Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Lovarda - Page 11 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Lovarda - Page 11 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Lovarda - Page 11 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Lovarda - Page 11 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Lovarda - Page 11 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Lovarda - Page 11 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Lovarda - Page 11 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Kalandmester
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Lovarda - Page 11 I_vote_lcapLovarda - Page 11 I_voting_barLovarda - Page 11 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Lovarda

Go down 
+35
Sophie Lee
Heath Gillard
Kasey Jake Ellswood
Emily Kyra Beawer
Jonas Preston
Speranza di Bagliore
Kara Langlois
Felix Fallen
Andrew Worthington
Christianna Faraday
Sidonia Gisa
Celia D'cruze
Jess Morgenstern
Noraneida de la Fuente
Alexandra Voltano
Lismine Lockwood
Lina Wierro
David Branson
Lizbeth Westlive
Yoan Asen
Cat R. Morgan
Hua Xiangfeng
Mizore Akayashita
Kaen el Jericho
Laura Wylee
Alfons Gerard
Eldunary Aysa
Jozef Bomontov
Isabella Newton
Rosetta Waylan
Kalandmester
Teodora Yana
Juan Miguel Santiares
Sophia Zenovia
Sarah Lairs
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Sarah Lairs

Sarah Lairs


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 429
Kaszt : Lovarda - Page 11 Harcos_jos_mutatvanyos
Üzenőláda : Welcome to my life
A kutyánál nincs tökéletesebb teremtmény. Felvidít és szórakoztat, barát és harcos egyben. És nem kér mást, csak hogy szeressük. Lucifer's Angel
Lovarda - Page 11 Tek4e3edc0412b0d4759633

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 3:03 pm

First topic message reminder :

*Az ismerős hang hallatán kinyitja egyik szemét, majd elmosolyodva csukja vissza, és békésen, nagyot nyújtózva ül fel, belekapaszkodva az egyik arra tébláboló póni sörényébe, majd nemes egyszerűséggel viszi tovább a mozdulatot, felkúszik az állat hátára, majd a paripát a fiú felé fordítja, é indítja meg, miközben kidörzsöli a szeméből az álmot, és nagyot ásítva nyújtózkodik tovább. Aztán finoman megállítja a pacit a fiú előtt, és kissé álmatagon, de annál nagyobb lelkesedéssel integet neki, cirka fél méter távolságból. Aztán csak biccentget, hevesen, majd a farkasa felé pillant, éleset füttyentve, mire a farkas hegyezni kezdi a fülét, gazdája felé pillant, és néhány nagyobb ugratással máris mellette terem, megáll a paci mellett, majd békésen leül, Cain felé vakkantva néhányat, köszönés képpen. A csikó pedig visszaugrál az anyja mellé. Sarah megpaskolja ordasa buksiját, megvakarva annak fületövét is.* -Nincs ebben semmi meglepő, egész sokat vagyunk itt, mondhatni megszoktak minket, és Quequatzu egyáltalán nem támad. Lovakra sosem, nem lenne értelme. Ez olyan, mint a nyáj meg a pulikutya. Nem rájuk támad, őket védi. És te, hogyhogy erre vetődtél? *érdeklődik, félredöntött fejjel csücsülve a póni hátán.*

Lovarda

Nem kis terület, összesen három épületből áll és a köztük elhelyezkedő kör alakú futtatóból.

Van egy külső karám, afféle etető, elsősorban a jobb időkre, és az éppen kint tartózkodó állatok számára van fenntartva. Széna, szalma és friss víz van itt elhelyezve ételképpen a lovak számára, és ha néha arra jár egy télen éhes szarvas, vagy egyéb patás állat, szintén talál itt ellátmányt. Leginkább a Vadőr dolgozik itt, ő helyezi el az ételt, és gondoskodik az állatokról.

A legnagyobb épület a belső, fedett karám, ahol hidegben, és éjszaka az állatok elsősorban tartózkodnak. Kellemes, lovaknak megfelelő hőmérsékletűre van fűtve télen, nyáron pedig hűtés van, hogy az állatoknak ne legyen bajuk. Minden lóra jut egy kis egyéni terület, szalmával, vízzel, pihenőhellyel. A karám falain néhány ott hagyott lófelszerelés van, vasvilla, de ezek általában a kinti szertárban szoktak lenni. A karám másik felében, elzárt területen, a többi lótól külön van a thesztrálok szállása. Nem nagy állomány 6 egyedből áll csupán. Ők nappal általában a Tölgyesben csatangolnak, éjszakára térnek vissza a fedett, védett területre, ahol megkapják a napi hús adagot, ha nem kaptak el maguknak valamit az erdőben. Természetesen, aki nem találkozott még a halállal, a karám ezen részét üresnek látja mindig.

A harmadik, legkisebb házikó, egy kis szertár. Itt tárolják a lófelszerelést, kötőféket, nyerget, tisztításhoz való kellékeket, vasvillát, tehát mindent, ami a Lovarda körüli teendőkhöz szükséges.


írta Cirelin de Sovalon
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 1:40 pm

~Ez mi ez na mindegy hála istennek a ló nem ijedős állat ha meg mégis az talán ez kisebb nála ezért nem fél tőle.~ - Na akkor ahogy az előbb mondtam úgy próbáld meg és ha nem megy inkább szólj nincs kedvem fogócskázni loval meg végképp.*Mondta és remélte hogy nem bántja meg a lányt ezzel.* - Ez még veszélyes vágta lenne neked.
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 1:34 pm

* Juhi, lett egy barátja, ennek nagyon örül de kívülről csak annyit lehet észrevenni hogy izgatott a lovak miatt. Miriem mászik ismét elő a lány ruhája alól és Aysáról most Alfons lovára ugrik. A ló nem ijed meg szerencsére.* - Ne izgulj Miriem miatt, és ne haragudj rá kérlek, ő a daimonom és ha jól sejtem hogy épp szemügyre vesz téged* Mosolyodik el Aysa.* - Meghalni egy ló miatt... érdekes lenne.* Most már határozottabbnak tűnik a lány és mintha fel is oldódott volna. *
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 1:27 pm

-Persze miért is ne .*Látta fel pattanni a lányt egy lóra és ő is követte a példáját Alf örült de nem mutatta sosem szokta az érzelmeket ő se tudja miért ennyit mondott .*-Akkor menjünk de csak egy kört egyenlőre és ne izgulj melletted leszek és amúgy is meghalni csak nem fogsz ez csak egy ló.
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 1:16 pm

* -Nincsenek barátaid?* Fordul nagy szemekkel Alfons felé, a lány szemében nem a sajnálkozás sem pedig társai nem vegyülnek, egyszerűen csak megdöbbent, egy ilyen mondhatni fenegyereknek ne legyenek barátai... De hát van ez így. És nagyon is átérzi, neki sincsenek itt barátai.* - Hát nekem se. Leszünk barátok? Ha gondolod, persze nem muszáj.* Aysa végig követte a fiú mozdulatát amint kigombolta fölső gombját és a mellkasán valami megcsillant...egy nyaklánc. Volt valami rajta de nem akart udvariatlan lenni, és bámulni az előtte álló fiú csupasz mellkasát így hát a lovak felé lépett.* -Nyugodt vagyok, mehetünk!* Mos szépen felugrott a lóra és az nagy megkönnyebbülésére nem kezdett el azonnal vágtázni a semmibe.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 1:02 pm

-Nyugi kinek árulnám el nincsenek barátaim amúgy meg kicsit azért erős volt a kijelentés hogy ha addig élsz is amit halottam a suliról ez akár még be is jöhet nyugi a zöld haj se mindennapos az emberek között.De talán lehet le kéne kicsit nyugodnod mert lehet a lovat megcsípted és ezért kezdett el egyből vágtázni.Na de ha megnyugodtál akkor szólj és nekiesünk újra .*Elnyomta a cigit kicsit lejjebb gombolta az ingét ami alól kilátszott az egyetlen ékszer amit viselt valaha is egy aranynyaklánc rajta egy kis tőrszerű medál és a penge két felén egy-egy állat de csak közelről lehet kivenni milyen állatok is.*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 12:51 pm

*- 25-30 ló? Jesszusom az rengeteg, én még egyetlen ló közelében is szorongok.* Kibontotta a haját és hátra dobta s a szél hamar el is kezdte cirógatni a selymes tincseket.* - Nem, sajnos a családban senki sem tudott rávenni hogy fel üljek valamelyikre, pedig szeretem a lovakat...nézni. De akkor is megtanulom, ha addig élek is!* Hirtelen felpattant amikor a fiú az égés nyomokat említette, nem is vette észre hogy már megint...* -Égés nyomok? Na ne már, már megint? Az isten szerelmére, ne haragudj...és ha egy mód van rá ne mond el senkinek! Mindig ez van ha izgatott leszek vagy ha valami hasonló dolog történik, igazából nem tudom hogy csinálom, és igyekszem is kordában tartani.* A lány most újra el kezd járkálni, erőltetett nyugodtsággal l a sarkában.* - Az igazság az hogy pont az ehhez hasonló dolgokért küldtek ide a szüleim, hogy megtanuljam kordában tartani.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 12:37 pm

*Csak nézte a járkáló lányt és amikor leült a lány ennyit mondott.*-Kösz a tied is szép ~Pedig nem is tudom hogy milyen~-Nagyapámnak volt egy farmja ott tanultam meg 5-6 éves koromban segítettem neki behajtani egyszerre csordákat így kénytelen voltam megtanulni volt neki talán 25-35 lova is egyszerre .Téged tanított valaki komolyabban?És amúgy mi ez az égés nyom utánad már akartam kérdezni csak nem akarlak megbántani de ha akarod mond el meghallgatlak.
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 12:26 pm

* A lány vére pezseg, meg sem tudja állni hogy ne kezdjen el dúdolni valamit.* - Nem dohányzom, kösz.* Feláll és fel s alá kezd járkálni.* - Nos kiskoromban az apám akart tanítgatni de ledobott a hátáról, azóta nem próbálkoztam, talán ezért is félek a lovaktól annyira. Mostanában gondoltam rá hogy talán meg kellene tanulnom lovagolni de csak most szántam el magam.* Aztán ugyan azzal a lendülettel vissza is huppan a fiú mellé.* -Szép a szemed!* Hát igen, Aysa sosem volt egy meggondolt jellem, ami a szívén az a száján és igen ez is cikin hangzott tőle hogy bókolt a fiúnak, de hát ilyen Aysa, ha valamit gondol azt ki is mondja.* - Mesélj magadról, ki tanított lovagolni? ~Biztos jobb tanár volt az apámnál~*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 12:15 pm

*Alf ráeszmél de bunkó is így megkínálja a lányt cigivel.* -Kérsz Epres csak ilyen volt ahol vettem nem büdös hála égnek.*Majd ő is leül a fűbe és észre veszi hogy valami nincs rendben vele*~ Égésnyomok árnyékban hm fura~-És te mióta próbálkozol lovaglással?*Majd ránéz sötét szürkés-zöldes szemeivel a lányra*
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 12:08 pm

* Hála a drága isteneknek Alfons beéri és hamar meg is állítja a lovat. Hát az már bizonyossá vált, Aysa nagyon nem tud lovagolni. Vissza érkeznek oda ahol a jó imént voltak majd mindketten leszállnak.* -Persze, csak nyugodtan!* A lány nagy léptekkel eloldalazik a jószágoktól.* - Köszönöm hogy megállítottad! ezer szerencsém hogy itt voltál, ha egyedül lettem volna most és te nem segítesz, akkor nekem biztosan végem! Így volt ez annak idején is, azóta nem ültem lóháton. Nem is értem miért akarok én lovagolni.* Nos ha az előbb csak néhány kisülés pattogott Aysa bőrén, hát most egyenesen szikrázik, még a fű is megperzselődött ahol a lány leült.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 11:58 am

*Alf utána vágtázik és amikor beéri lenyugtatja a lovat szerencsére nem vadult meg csak elkezdett hirtelen gyorsulni és még a kerítés előtt megálltak de ahogy Alf látja ezt a lánynak még gyakorolnia kell de csak ennyit reagál rá .* - Hát igen.*És vissza vezeti a lovat a kezdő pozícióba a lánnyal a hátán leszállnak mindketten majd ezt mondja.* - Elszívok egy cigit aztán meg próbáljuk újra ha úgy jó?
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 11:50 am

* A szemei szinte kiguvadnak, finomat bök egyet a ló oldalán, de az nem nagyon akar elindulni, erre még egyszer megböködi mire a ló megindul, aysa pedig nagyon sikkant, a ló vágtázni kezd a lánnyal a hátán...persze jobb annál ha ledobná.Már javában kivágtatott vele a ló amikor elkiabálja magát:* - Fééééééélek a lovaktóóól!*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 11:43 am

*Most hogy belegondol a fiú tényleg nem beszél sokat nem is szokott beszélgetni de már mondja is a választ az előbbi kérdésre .* - Picit pöcköld meg a sarkaddal az oldalát és akkor elindul de csak egy picit ha túlzásba viszed akkor elkezd vágtázni és még neki rohansz valaminek ja és kapaszkodj.És igen keveset beszélek ellenben veled.*~Lehet hogy zavarja hogy kevésbé vagyok közlékeny ?~ -De te miért vagy ennyire feszült?* Kérdezi kicsit komoran amikor látja hogy a lány kicsit fel van töltve elektromossággal.*





//Olvad//


A hozzászólást Alfons Gerard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 06, 2011 1:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 11:29 am

*-Hopp, de még milyen fájdalmas hopp!* Kacarászik magán Aysa. Megköszöni a segítséget a fiúnak, és most már kisebb lendülettel felül a lóra.* -Húha... és akkor most hogyan tovább? Mondjam neki hogy gyí vagy böködjem meg a farát?* Aysa arcára a mosoly mintha rá lett volna varrva, egyfolytában mosolygott és csak mondta és mondta.* -Egyébként nem vagy túl közlékeny, bár van ilyen, nem mindenki szeret sokat beszélni. Ellenben velem! Én órákon át tudnék beszélni, főleg ha izgatott vagyok, mint most is.* Mosolygott a fiúra de az úgy látszik nem nagyon dobódott fel Aysa szóáradata miatt.* Na akkor MEHETÜNK!* A lány karján áramkisülések jelentek meg és körbe járta egészen a feje búbjáig.*
Vissza az elejére Go down
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 3:39 pm

// Fagyiiiiii sztacsatellááás *-*//
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 3:36 pm

*Leugrik a lóról majd felsegíti a lányt és ennyit mond.*-Hopp *De egyáltalán nem gúnyosan csak úgy ahogy jön vissza pattan a lóra és rákérdez még egyszer.* - Mehetünk







//Fagy//
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 3:29 pm

* - Jaj ne harizz' csak még nem nagyon láttam zöld fiút, akarom mondani akinek zöld a haja és eredeti, de ne hogy azt hidd tök jó, meg minden jól áll, és egyébként meg én sem festem magam!* Szaladt ki a lányból majd csípőjére tett kézzel a fiúra néz.*- Nem, nem kell segíteni, magam is fel tudok szállni, köszönöm.* Majd a ló mellé lép beakasztja a lábát abba a kicsi kis micsodába és alig hogy elrugaszkodik a földtől fenékre is pottyan.*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 3:25 pm

- Eredeti miért te fested .*A fiú beszaladt még 1 nyeregért a tárolóba felnyergelt még egy lovat majd felpattant rá és ezt kérdezte.* - Feltudsz ülni mehetünk vagy segítsek?
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 3:14 pm

*Szem csillan, mosoly villan, és tessék vissza kaptuk az igazi Aysát.* -Az nagyszerű lenne, Alfons. Az én nevem Eldunary Aysa.* A lány valamin nagyon elgondolkodik, szemét le sem vette a fiúról, nyomon követte minden mozdulatát, ekkor Aysa daimonja mászott elő valahonnan a ruhája alól, észre sem lehetett venni hogy hol rejtőzködött de most lám, mint valami varázsütésre előbukkant és nagy szemeivel az ismeretlen fiút kezdte vizslatni.*~ Na lám mit találtunk...~* Kuncogott a kis szőrpamacs, persze ezt a fiú nem hallhatta, mégis megrovó pillantást küldött Miriem felé, majd Alfonshoz fordult.*- Ő, remélem nem sértődsz meg a kérdésemen de, a hajad festett vagy eredetileg ilyen zöld?* Hiába igyekezett nem tudta elnyomni mosolyát Miriem további szurkálódásain, még szerencse hogy a másik fél nem hallhatja kettőjük párbeszédét.*


A hozzászólást Eldunary Aysa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 06, 2011 5:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 2:45 pm

*A fiú úgy gondolta miért ne ha már úgy is itt van rákérdez.* -Nekem már valamennyire megy felnyergelek egyet magamnak és megtanítalak ha szeretnéd.Amúgy Alfons Gerard a nevem. És tiéd?
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 2:38 pm

* Bamba vigyor. Csupán ennyit tudott reagálni a fiú válaszára, majd miután a segítség nyújtás szikrái felpattantak, talán önző de a hála sóhaja bukott ki belőle.* Felkötötte gyorsan a haját, bár néhány rakoncátlan tincs így is a szemébe lógott. Némán figyelte a fiút amint felnyergelte az egyik lovat, majd önmagát is meglepve megkérdezte:* -Mi a neved?* Aztán a kérésre válaszolt némi visszakozással.*- Nem tudok, ezért vagyok itt hogy megtanuljak!*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 2:33 pm

~Egy lány aki nem tud nyergelni ilyet se lát sűrűn az ember~*Elnyomta a cigit a kezében be pöckölte a legközelebbi kukába majd ennyit mondott.* -Ahhoz először is kéne egy nyereg.Mindegy majd hozok mindjárt.*És elkezdte felnyergelni a lovat szerencséjére vagy inkább balszerencséjére már volt ilyennel dolga párszor élete során felrakta a nyerget a lóra majd meghúzta szíjakat rajta és végül ennyit mondott .* -Kész de ha ennyire félsz egyáltalán tudsz lovagolni?
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 2:20 pm

* szeme vadul villog önmaga iránti dühében, hogy lehet ennyire gyerekes, csak annyit kell tennie hogy felnyergeli a lovat, és ráül. De hát ha még a ló közelébe sem mer menni?. Hirtelen egy fiú lép elő a semmiből, cigivel a kezébe, klasz már csak az hiányzik hogy valaki meglássa amint összetojja magát egy ló miatt.*- Semmi probléma!* Vágja rá villámgyorsan, majd hamar meg is bánja.*- Vagyis...de. Van probléma, de megoldom, csak szépen felnyergelem ezt a lovat és kész a többi meg megy magától* Hangjában határozottság cseng de az arca egészen mást sejtet. *- Egyébként ha nem vagyok tolakodó elárulod, persze csak ha tudod, elárulod hogyan kell nyergelni...vagy mi..*
Vissza az elejére Go down
Alfons Gerard

Alfons Gerard


Főkarakter : dinnyesas@citromail.hu
Hozzászólások száma : 604
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : Lovarda - Page 11 Tek4e8476740d9fe3249936

NPGP

Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 2:13 pm

*És egyszer csak hirtelen megjelenik illetve inkább kilép az árnyékból Alfons egy félig elszívott cigivel a kezében és ráköszön a lányra akit az előbb látott elugrani valamitől így gondolta nincs jobb dolga megnézi mi lehetett ennyire ijesztő de mivel látta hogy nincs ott semmi így csak köszönt és ennyit kérdezett.* - Szia Van valami probléma?
Vissza az elejére Go down
http://pcstb.blog.hu
Eldunary Aysa

Eldunary Aysa


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 211
Kaszt : Lovarda - Page 11 Elemista
Üzenőláda : A magány, amivel
hivalkodtam, csak egy
pár szárny volt, amikkel
elmenekültem az
értéktelen álmaimba.


Nem haragszom az
esőre, hiszen a felhők is
lehetnek szomorúak,
vagy talán csak
meghatódtak, és azért
"sírnak"?...ki tudja?...




Lovarda - Page 11 Tek4f463c3df0e078241853



Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 2:03 pm

* Most hogy van egy kis szabad ideje Aysa úgy döntött hogy megtanul lovagolni, bár gyermekkori emlékeiben a lovak mint szelíd jószágok nem szerepelnek mégis nyakába köti bátorságát és megpróbál...vagyis azt hitte hogy megpróbálja, de most hogy itt van, már nem olyan biztos a dolgába.*-Na jó, akkor most szépen felülök az egyikre* Mondja magának és elindul az egyik ló irányába mire az vadul fúj egyet, erre aysa nagyot ugrik. Talán mégsem olyan jó ötlet ez.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda
Vissza az elejére 
11 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Lovarda
» Lovarda
» Lovarda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: