Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Kalandmester
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sövénylabirintus - Page 8 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 8 I_voting_barSövénylabirintus - Page 8 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sövénylabirintus

Go down 
+33
Tyara Waylan
Jasmine Demerest
Noah Karl Pavel
Sasha Lupinien
Jeremy Hiddle
Cirelin de Sovalon
Kaen el Jericho
Katherine Goldenlane
Tessa Leone
Jack Darkfield
Andrew Worthington
Molly Grozda
Kockadobás
Sarah Lairs
Vígh Nikolett - archívum
Isabella Newton
Valeriel Ravenwood
Raven Blackmoon
Kalandmester
Aurora Valanthe Mediaris
Programmester
Tabitha Morgen
Natalia Tatiana Ridolf
Deyan Serenity
Celia D'cruze
Cat R. Morgan
Mikhael Knyaz
Kádár Enikő
Sly Monroe-Peck
Speranza di Bagliore
Isobel O'Shennon
Berill Dalida Cornish
Oyasumi Setsuna
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Oyasumi Setsuna

Oyasumi Setsuna


Főkarakter : LinaLuna12@freemail.hu
Hozzászólások száma : 97
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Harcos

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 5:02 pm

First topic message reminder :

A Kúria körül barangolva, az Udvarról juthatsz el az iskola labirintusára. Az egész sövényből van, eltévedni nem könnyű benne, ha a növények, amik szegélyezik, nyugodtak. Ha nem nyugodtak, hanem éberek, akkor elgáncsolnak gyorsan növesztett ágaikkal, vagy éppen összefonják előtted vagy utánad az utat. Ezesetben se tegyél kárt bennük, hiszen ezek a varázsnövények ilyen célra lettek kifejlesztve, meg amúgy is azzal rongálnád az iskola tulajdonát. Ha belépsz a bejáratán, amit felül boltív keretez, egy olyan két, két és fél méter magas sövénnyel találkozol szembe, vagyis az van mindenfelé - hiszen ha belépsz, a kapu bezáródik mögötted, vissza már nem mehetsz. Az úton csak egy ember fér el széltében, de egymás mögött lehet haladni. Néha a sövény, ha szépen viselkedsz vele, nem bántod, akkor megnyit előtted egy-egy kaput, ami nagyobb részekbe vezet, ahol vannak padok, szobrok, és talán más diákok is. Ha bejutottál, akkor csináld végig, és bánj szépen a növénnyel, vagy rosszul jársz. Ha szépen megcsinálod, a sövény megajándékoz egy-egy szál virággal, vagy akár csokorral is.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 10:15 am

* Már kezdi szép lassan megszokni a helyzetet, egy labirintusban ragadt egy látszólag kedves lánnyal, végülis csacsogni és beszélgetni nem olyan rossz, csak annyira nincs fény, hogy Cat ezt nem igazán bírja. Neki a fény létfontosságú. Persze mindenki másnak is, de valahogy neki különösen. * - Ralu? * Neveti el magát, furcsa nevetésével, ami néha, hogyha nagyon nevet, olyan mint egy fulladozó fóka. De most nem, ez annyira csak nem volt vicces. * - Inkább maradjunk a Catnél. * Mosolyog, majd elkezdi fürkészni a labirintus járatait. Kiutat ugyan nem talál, de valamelyik ösvényen el kéne indulni. Az is megfordul a fejében hogy animágusként hörcsöggé változik és kirágja magát innen, de először a sövény íze borzasztó, másodszor pedig nem akarja itt hagyni a lányt. * - Hmmm, tetszik az ötlet, de ne a suliban együnk, én ott sosem eszem, rossz emlékek kötnek a sulis kajákhoz, majd valamikor elmesélem, de most gyere! * Hívogatja, és már indul is dél felé, hogy hátha talál kiutat, de egyelőre semmi, csak egy zsákutca. * - Francba... * Motyogja magában, és visszafelé indul. Már lassacskán kezdi érezni a kinti növények kellemes illatát, valószínűleg a lány is, ha egyáltalán utána jött. Ha pedig nem, akkor kénytelen lesz visszafordulni és megkeresni. Aztán csak az hajtja, hogy végre ehessen valamit. Vigyáznia kell az alakjára - ami bizonyos nellondi polgárok szerint meglehetősen...telt - de attól még néhány édesség sem árt. *
Vissza az elejére Go down
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 10:03 am

*Celiát egyáltalán nem zavarja, hogy a labirintusban ragadt. Igazából nem is akar kijutni. Elmosolyodik Cat mentegetőzésén. Fülbevalók, persze... De ugyanakkor tetszik neki a lány öntudata, még ha elesettül is csinálja. Amikor megtudja, hogy őt is hasonló hosszú névvel verték meg szülei még szélesebbre húzódik gonoszkás mosolya.* - És a Raluval mi a helyzet? Az szerintem jól hangzik. *mélyed bele az ismeretlen nevének fejtegetésébe.* - Múlt héten érkeztem. Még nem ismerek szinte senkit. Kivéve persze a várószobásokat, köztük Yekaterinát. Az a lány egy istencsapása.* forgatja szemeit. Szeret pletykálkodni, és szerepe szerint még inkább. ~Légy kedves és csacsogj! Ez a lány hasznodra válik.~ biztatja magát.* - Mi lenne ha segítenél kijutni és utána elmennénk valahova? Mondjuk ebédelni.* Már megint éhes, mint állandóan. A baj csak az, hogy hiúsága nem engedi, hogy egyen. Szörnyű bűntudat kergeti minden falat finomság után, pedig magas és vékony. Tökéletes, nyúlánk alakkal. De hiába, ha show business tönkretette, már tizenéves korában. Most korgó gyomorral rákényszeríti magát, hogy lazacos, majonézes szendvicsek helyett répáról álmodozzon, de ez valahogy nem esik olyan jól.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 9:50 am

* Némán, csalódottan ácsorog egy helyben. Valahogy annyira rossz érzéssel tölti el, hogy nem tud kijutni egy labirintusból, pedig annak idején hány ilyen versenyen indult..De ami volt elmúlt, nincs többé. Szinte észre sem veszi a felé közeledő lányt, így hát ijedten hátraugrik amikor megszólítja. Majd zavartan mosolyog, és kihúzza magát hogy "ő ugyan nem ijedt meg". * - Szia, neeem...csak elvesztettem a fülbevalóm. * Hát igen, nehéz beismerni amikor az ember elrontott valamit, pedig tévedni emberi dolog, beismerni annál nehezebb. * - Na jó, bevallom, eltévedtem. * Hajtja le a fejét, így tisztán látszik a hajában lévő hatalmas színváltós rózsa. Csizmáját megigazítja, ami most csak egy kis részt hagy szabadon a bokájától egészen a hónaljáig felkúszó tetoválásnak, ami nem több mint egyszínű fekete motívumokból összerakott jelkép szerűség. A lány először nem kelt benne túlságosan pozitív benyomást, de hátha, HÁTHA mégsem olyan mint amilyennek elsőre gondolja. Sőt, most már biztos, hogy nem olyan, ugyanis meglehetősen közvetlenül viselkedik, sok emberre emlékezteti ez a viselkedés, sok olyan emberre, akiket jó ideje nem látott...* - Hűha, szép név. Én Cat Raluka Cassandra Morgan vagyok Belsirionos Diáksegéd, röviden Cat, Catie, vagy ami jól esik, de Ralkit és a Cicamicát utálom. * Az utolsó szavakat áltatott komolysággal mondja, valóban idegesítő ha ilyen neveket aggatnak rá, ez legtöbbször szülei szokása. Kissé érdekes helyzet hogy pont egy labirintus közepén kezd el ilyenekről csevegni a lány, de sebaj, kedvesen válaszolgat minden egyes kérdésére. * - Norvégiából jöttem, kb. fél éve jöttem a suliba, és te? Még nem találkoztunk, vagy igen? * Kérdi csevegős hangnemben, majd néha néha felpillant a szikrázóan kék égre, és utána valahogy tekintete mindig a hosszas sövényfalakra vándorol. *
Vissza az elejére Go down
Celia D'cruze

Celia D'cruze


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Vannak emberek, kiket mindenki szeret, akik számára mindenki tartogat egy megbocsátó és dédelgető mosolyt, s az ilyen emberekben csakugyan van valami magukat kellető, valami ringyószerű.

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 9:37 am

*Ez a gyönyörű nap pont alkalmas arra, hogy felfedezze a kúria környékét. Kíváncsisága hajtja előre és gyanútlanul betéved a sövénylabirintusba. Cipője első ránézésre nem fele meg a célnak. A magassarkú szandál veszélyesnek tűnik, de a lány akrobatikus ügyességgel lavíroz benne a kiálló gyökerek és egyenletlen talaj ellenére. Aki kötélen táncol, annak meg sem kottyan egy kis sarok. Egész öltözete a jókislány image megőrzésére alapul egy kis Celiás bolondossággal. Fogalma sincs merre jár, de magabiztosan törtet a sövényfalak között. Minden sarkon benéz, és ha lehet jobbra fordul. Hátha az ő sorsa is hasonlóképp tesz. Az egyik kereszteződésnél azonban balról egy villogó, színes foltot pillant meg. Amikor jobban szemügyre veszi meg kell állapítania, hogy az egy lány. De még milyen. Egy kicsit elfintorodik a nem épp vonzó jelenség láttán. ~nekem azt mondták, hogy errefelé mindenki kelet-európai gyönyörűség.~ fut át az agyán a nem túl kedves, de annál őszintébb gondolat. Azért közelebb lép a lányhoz és megszólítja.* - Szia. Te is eltévedtél? *teszi fel a banális kérdést. Ha kap rá választ, ha nem tovább próbálkozik. Baráokat kell szereznie akik megvédik és igazolják épelméjűségét.* - A nevem Celia Chica Filipa Estella D'cruze. Szólíts csak Celiának. Hogy hívnak? Honnan jöttél? Mióta jársz ide? *bombázza meg kérdéseivel, miközben barátságosan próbál nézni hideg, kék szemeivel.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 9:17 am

* Egymagában sétálgat az udvaron egy kihívó rövid göncben, aminek az az érdekessége hogy percenként változtatja a színét. Ugyan az Cat hajában lévő színes tincsek, megbűvölte őket egy ügyes kis bűbájjal, így még feltűnőbb lehet az emberek számára ha épp elhalad mellettük. De terve romba dőlt, mert egy árva lélek sincs az udvaron. Pedig azt gondolná az ember, hogy egy ilyen szép nyári reggelen nagyjából az iskola egész népessége az udvaron kuksol. De nem, sehol senki. Így hát körmét műkörmét piszkálgatva halad tovább az össze kis ösvényen amit talál. Figyelme nem lankad, csak egy pillanatra, amikor a haját igazgatja. De rossz döntés volt...egy percig nem figyelt, és máris eltévedt. Méghozzá nem is akárhova., Egyik pillanatban még világos volt, másikban hirtelen sötét, mintha egy jókora felhő takarta volna el a szikrázó napot. Ugyanis a labirintus magas sövényfalai teljesen elzárták a napfényt, és még bonyolultabb volt eligazodni. * - Ó bakker! * Kiáltja, és a hangja úgy visszhangzik, hogy talán a labirintus túloldalán is lehet hallani. Talán. Kissé kétségbe van esve, hogy mitévő legyen, de nem esik pánikba, megpróbál kijutni. *
Vissza az elejére Go down
Mikhael Knyaz
Nellondi polgár
Mikhael Knyaz


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 89
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Auror

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 6:45 pm

*Mikh csodálkozva figyeli a minden bizonnyal kissé lökött lánykát, aki folyamatos pörgésben van és locsog.* -Szerintem nincs mitől félnünk. Ha jól értem egy iskola területén vagyunk. Nem lehet olyan veszélyes ez a labirintus. *neveti el magát Ryli ugrándozásán. majd pont abban a pillanatban, amikor a lány elindul előre ő visszafordulna, hogy a már ismert úton hagyják el a helyszínt.* -Lehet, hogy jobb lenne ha erre mennénk. Én biztosan innen jöttem. *mosolyog rá a lányra, akinek nyilvánvalóan fogalma sincs az egészről.* -Jó lenne már kijutni, engem is nyomaszt a hely. *mosolyog rá a lányra. * -A fagyi jó ötletnek tűnik. Jól sejtem, hogy te sem ismered ki magad még a városban? *kérdez vissza, majd ha a lány hajlandó követni elindul kifelé a labirintusból.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 6:31 pm

* Mikh is bemutatkozik, amitől Ryli még boldogabb lesz. Neki is megfordult a fejébe, hogy hogyan juthatnak ki, egyedül már minden bizonnyal megőrült volna. De, mivel Mikh rátalált így egészen normális maradt.* - Nellond?? * Kérdi csillogó szemekkel, pedig azt sem tudja miről beszél a srác.* - Majd megmutatod? Szép hely? * Kérdi kíváncsiskodva, amikor a bozót újbóli támadásba lendül, legalább is Ryli azt hitte és belekapaszkodik a fiú vállába, rémülten meredt szürke szemekkel néz a mozgó növényzetre.* - Hoppá, elnézést. Menjünk innen amilyen gyorsan csak lehet. * Vörös fürtjeit a füle mögé tűri és elindul amerre tud, reméli követi a kék szemű. Ha nem akkor kénytelen lesz visszafordulni. Ó nem gond az Rylinak, ha a fiú szótlanka, hiszen akkor ő a legjobb hallgatóság. Ryli imád beszélni, ha nem a labirintusban lennének, talán elkezdte volna magyarázni a saját életéről, de most akadt sokkal fontosabb is.* - A kúriához? * Fordul hátra.* - Igen, Igen, ahhoz. * Mondja és furcsáll, ide oda cikázva halad előre bizonytalanul.* - Én is idejárok ám. * Fordul hátra ismét és büszkén kihúzza magát. Zavarodott gondolataiból csak a fiú zökkenti ki. Más ilyenkor már régen elküldte volna a pitlibe. Nem sokáig bírják a cserfes lány társaságát. Sőt a fiú már több mint tíz perce "vele" van. Egy pillanatra megtorpan a fiú előtt.* - Te vagy az első akivel beszéltem az ittlétem alatt. * Köti a fiú orrára ezt az információt.* - Hé, ha kijutunk innen valaha, nincs kedved fagyizni egyet? Én éppen oda indultam. Olyan kibírhatatlan ez a meleg és még csak nem is .... * Beszél , beszél továbbra is. Egy hosszú sötétkék szoknyás ruci van rajta, aminek csipkedi az anyagát, hogy aláfújjon a hidegebb szellő.*
Vissza az elejére Go down
Mikhael Knyaz
Nellondi polgár
Mikhael Knyaz


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 89
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Auror

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 6:17 pm

*A sarkon befordulva egy zuhanó lányt lát, aki azzal mentegetőzik, hogy alákúszott a gyökér amiben elbotlott. A helyzet nem mindennapi, ahogy a lányka sem. Mikhael lassan körülnéz. Egyértelmű, hogy ez egy elvarázsolt labirintus. De akkor hogy is jutnak majd ki? fordult meg a fiú fejében. A felé nyújtott kezet határozottan, de nem túl erősen megszorítja és bemutatkozik. * - Hello, Mikh vagyok. Én is új a környéken.* A lány lassan kezd megnyugodni. A szőke fiú szeméből is eltűnik az aggódó csillogás. Ryli pedig csak mondja és mondja. Mikhnek a labirintus is tetszik, de a kúriában még nem járt.* -Öööö.. nem, én pillanatnyilag Nellondban lakom. Csak véletlenül keveredtem erre. Tegnap érkeztem. *mondja kissé bizonytalanul. Nem szeret sokat beszélni. Vagyis mostanában nem. Nincs is nagyon miről. Összeszorított szájjal töpreng, hogyan tudná valamerre terelni a beszélgetést, hogy ne tűnjön teljesen szerencsétlen elveszett alaknak.* - A kúria a iskolához tartozik, ugye? *teszi fel a kissé bugyuta kérdést. De hát tényleg semmit nem tud még a környékről. A nyomozás holnap kezdődik. Talán pont a kúriában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 6:03 pm

* Hát igen, az éles sikolytól nem csak a madarak röppentek fel a labirintus növényzetéről, ez sokak fülében tovább"csengett". Ide oda szaladgált a bozótosban, míg nem egy vastagabb gyökérben megbotlott.* - Te jó isten! Ez direkt alám kúszott! * Mutat a gyökérre, mikor megjelenik előtte egy fiú. Hirtelen lett egy észrevétele, és hát ezt muszáj megosztania. A fiú lesz a "szerencsés" akire az energia pióca Ryli ráakaszkodik.* - Ááá szia! Figyelj csak, mi ez a hely, a bozót összenőtt és .... * Magyaráz, magyaráz tovább csilingelő hangján talán addig amíg le nem állítják. Utána megembereli magát és komolyabbra veszi a figurát. Fehér kis kezét a fiúnak nyújtja, bemutatkozás gyanánt.* - Ja Szia! Ryli vagyok. * Mosolyog. Ha a kézfogást viszonozza akkor nem lesz valami erősben része, sőt. A fiú tehát egyáltalán nem ijesztette őt meg. Inkább a saját környezete ami körülötte változott meg a szeme láttára. Először azt gondolja, hogy a fiú hülyének fogja nézni azért mert azt mondja, hogy a bokor mozog, nem tudta, hogy ez a hely egyik sajátossága, de nem is érdekli már. Hiszen van társaság. A kék tekintet aztán nyugtatólag hat rá, úgyhogy kissé megnyugszik és próbál lassabban beszélni, de azért látszik, hogy hadarna.* - Izé, én.... Új vagyok és ez a hely ijesztő! * Mondja a fiúnak, bár lehet, hogy diák és akkor a szívére venné, úgyhogy magyarázkodni is kezd.* - Úgy értem ezek a mozgó mizék. A kúria gyönyörű * Villant egy csinos mosolyt.* - Te tanuló vagy?
Vissza az elejére Go down
Mikhael Knyaz
Nellondi polgár
Mikhael Knyaz


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 89
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Auror

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 5:53 pm

*Mikhael az éjszakát egy fogadóban töltötte. A napot pedig a város megismerésével. Estére egy kicsit elfáradt a járkálásban, de nem állt le. Tudta, hogyha a lába megáll az agya dupla tempóval kezd el pörögni. Ma nem akar a titokzatos lány után nyomozni, csak megismerni a környezetet. Arra is gondolt hogy tényleg itt marad, legalább pár hónapra biztosan. A lábai csak vitték egy meghatározatlan irányba. Valahogy a Nezabar birtokaira is betévedt. A gondolatai elhomályosították látását és a kábulatból az éles fejfájás és egy női sikoly ébresztette fel. Majd meglátta amint a labirintus következő kereszteződésében egy lány szalad el. Utána eredt. Futva hamar beérte a vörös loboncot, a lány válla után nyúlt és remélte nem ijeszti meg nagyon.* - Mi ez a nagy ijedség? Kell segítség? *kérdezi higgadt, megnyugtató hangján. Kék szemével a lány szemét keresi. próbálja megnyugtatni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 5:42 pm

* Ryli elképesztő boldog, nagyon tetszik neki az iskola, sok új arc, sok sok inger. Egyszóval a mai napon még annál is pörgősebb mint szokott lenni. Derűsen sétálgat. Mindenkit megbámul, vidáman kacarászik a semmin , mint egy ötéves. De most akkor is jókedve van, már bejárta nagyjából a kúriát, úgyhogy a kinti területek következtek. A főtéri szökőkúttól találomra választott egy szerencsés utat, és azon boldogította végig a sétáló embereket. Mindenre rácsodálkozott, mindenre volt egy megjegyzése, egy fára, szökőkútra, egy nőnek a ruhadarabjára, és ezeket rendszerint meg is osztotta a mellette állóval, tök mindegy, hogy ki volt az. Ma mindenki a barátja, hiszen életben maradt, úgyhogy ezt valamiféle ünnepi sétaként éli meg. A sövénylabirintus előtt állt meg egy picivel. Látta , hogy két diák pont előtte léptek be a boltív alatt, hát követte őket. Nagy meglepetésére viszont ha a diákokat nem is látta, a bejárat, összefonódott mögötte, és az egyenes út, a szeme előtt változott jobbra vezető sövénybozótosra.* - Te jó ég. * Sikkant fel és elkezdett szaladgálni a labirintusban. Reméljük nem megy neki senkinek.*
Vissza az elejére Go down
Kádár Enikő

Kádár Enikő


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 217
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija.

"All the world is a stage..."

Sövénylabirintus - Page 8 Tek4e2922df118b21164374

"Egyetlen színész nem csinál színházat."



Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 2:58 pm

-Ó, értem. Elég rossz, hogy itt csak úgy változnak a dolgok. Jobb kedvelem az állandóságot. Na persze egy kis változatosság sosem árt, de ez már azért túlzás.*Jelenti ki, kicsit hosszabban is kifejtve a dolgot. A haja beleakad az egyik ágba, ami eléggé bosszantja, mivel most csinálta meg. Az út tovább öt percében újra a hajával foglalkozik, hogy megint normálisan álljon.*-Igen, azt hiszem, már hallottam róla.*Mondja. Igaz, hogy emberek közül jött, de otthon elég nagy jártasságra tett szert a varázslények illetve a különböző mágiával kapcsolatos dogok terén. Mikor a fiú nekimegy, bosszankodva elhúzza a száját, de nem szól semmit. Azért néha óvatosan hátrapillant a ruhájára, hogy nem gyűrődött-e. A kérdésre gúnyosan elmosolyodik, de ezt Exan nem láthatja.*-Neeeem, én már több mint egy éve itt vagyok.*Jegyzi meg, bár az eléggé bosszantja, hogy a fiú nem jegyezte meg, mivel órákon láthatta. És hát Enikő lételeme a feltűnés keltése. Megérkeznek a szoborparkba, ahol még sosem járt.*-Nem, nem ezt kerestem. Még nem is hallottam erről a helyről.*Válaszol, majd elindul körbenézni. Egy kicsit elvan itt, de aztán mehetnékje támad.*-Nem, azt hiszem, én mennék, mert már elég sokat voltam kint. Visszamegyek a kúriába.*Néz Exanra, majd elindul tovább. A fiú valószínűleg követi. Viszonylag hamar ki is érnek a labirintusból.*-Nem tudom, hogy te maradsz-e kint, de én bemegyek. Megéheztem.*Jelenti ki, majd elindul az iskola felé. Igazából nem csak emiatt akar elmenni, sokat volt kint, és ő tipikusan az az ember, aki nem a természetben érzi magát a legjobban. Ha a fiú nem tart vele, búcsút int neki.*

//Köszi a játékot!^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 2:45 pm

- Mint mondottam, rám nőtt a bejárat. * Kezdenek összeállni a mozaikdarabkák, hogy ez egy olyan labirintus ami kénye kedve szerint változik, és nem ők irányítják.*
- Az árny erdő mellett van egy tünde falu, nem olyan híres, de lehet, hogy hallottál már róla. * Sikeresen átjutott az egyenes részen anélkül, hogy megbotlott volna egy faágban, ha viszont ő esik, akkor az fájdalmas lett volna a lánynak, ugyanis elég nehézsúlyú.* - De igen, már nagyon szeretnék én is hazamenni. Csak még vannak itt elintéznivaló dolgaim.. * Válaszolta idegenvezetőjének aki hirtelen megtorpan, de Exan figyelt, úgyhogy éppen csak hozzáért az előtte sétáló lányhoz.* - Bocs. * Mondja halkan.* - Amúgy nem nagyon láttalak még a suliban. Új vagy itt? * Kérdi és bár ő is csak pár hónapja jött, jóp ár arc ismerős már neki.A sövénylabirintus hirtelen megnyílik az egyik oldalon. Exan kissé lehajol, hogy átférjen a megnyílt járaton.* - Egy szoborpark? Mindjárt barátságosabb. * Mondja szórakozottan, elsőre nem értette, hogy a lány miért sétálgat egymaga csak úgy egy sövénylabirintusban, de így már érthető, biztosan ezt a helyet kereste.* - Szoktál ide járni? * Kérdi, mert látja,hogy nem egyedül vannak, a parkban vannak padok, olvasó diákok és mindenféle szobor. Lényegében egy szép hely, és Ex a legkevésbé sem erre számított.* - Ez.. kellemes meglepetés. * Pillant Enikőre.* - A kijárat még várhat egy picit. Legalább is számomra, nem ülünk le egy padra? * Kérdi és a választól függően cselekszik, ha a szőke menni akar, akkor ő is, mert egyedül nem jutna ki az is biztos.*
Vissza az elejére Go down
Kádár Enikő

Kádár Enikő


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 217
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija.

"All the world is a stage..."

Sövénylabirintus - Page 8 Tek4e2922df118b21164374

"Egyetlen színész nem csinál színházat."



Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 2:31 pm

*Nem feltétlenül akarja kikészíteni, már csak azért sem, mert nem szeret veszíteni. Lehetetlen dolgokba inkább akkor bele se kezd, de majd kiderül.*-Hát, elég érdekes, ha az előbb még tudtad, most meg nem.*Jegyzi meg félvárról, ezzel le is tudva a dolgot. Igazából szeret beszélni, de a fölösleges locsogást ő is elítéli. Más kérdés, hogy annak örül, ha övé az utolsó szó, ezért kell reagálnia mindenre.*-Exan...*Ismétli a fiú nevét elgondolkozva.*-Honnan jöttél? Még sosem hallottam ilyen nevet.*Kérdezi kíváncsian, miközben magabiztosan halad előre. Még szerencse, hogy csak kis ideje van bent a labirintusban, így szinte 99%, hogy kitalálnak. Na igen, Enikő nem kicsit hiú, és mindig is büszke volt a külsejére, meg az egész megjelenésére, és lenézi azokat, akik nem törődnek azzal, hogy hogy néznek ki. Azért vannak egy páran ebben az iskolában olyanok. Exan kijelentésére elmosolyodik. Na igen, elég furcsa ezt elképzelni, de nem firtatja a dolgot, inkább kérdez mást.*-Te nem akarsz hazamenni? Én már alig várom, hogy mehessek.*Meséli kissé duzzogó hangon. Semmi kedve még ilyenkor is itt lenni, ebben az iskolában, ahová jönni sem akart. A kérdésre megtorpan egy pillanatra, így ha a fiú nem figyel, könnyen nekimehet.*-Már nincs. Közel vagyunk.*Mondja kis gondokozás után, és továbbhalad.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 2:20 pm

*Bizony nagy kihívással áll szemben a leányzó, ha célul tűzte ki, hogy kizökkenti a fiút lelki nyugalmából. Elég kiegyensúlyozott személyiség, de talán ha nagyon ügyes akkor sikerült kiborítania a fiút. De csak azért mert nő. A lány arcán mintha a meglepettséget vélte volna felfedezni, így a sötét szemöldökök kérdőn a magasba emelkednek. De hallja az elmotyogott köszönést.* ~ Az emberek oly furcsák néha~ * Gondolkozik magában a fiú, közben Enikő megjegyzi, hogy tudja merre van a kijárat.* - Ez ám a jó hír, bár az előbb még én is tudtam merre van a kijárat. * Válaszolja és halkan nevet is rajta a fiú és ő is bemutatkozik.* - Üdv, Enikő. Én Exan vagyok. * A séta közben a lány kezébe kerül egy tükör és megnézi, hogy minden rendben van e külsejével, és az elesés tán kárt tett tökéletes sminkjében. Exan csak mosolyog a lány hiúságán, és az emberek számlájára írja a mutatványt. Bár az előbbi hajgumizós manőverével talán ő is így nézhetett ki, se sebaj. Váll vonva követi a szőkét, amerre indul.* - Nem azzal van a gond, csak, hogy szó szerint, rám nőtt a kijárat. * Talán mókásan hangozhat a lánynak ezen kijelentés, pedig valós.* - De amúgy még soha nem voltam erre és kíváncsi természetű vagyok. * Kicsit összehúzza magát, egyre szűkebb neki a sövény. Talán nem kellett volna ilyen nagyra nőnie, egyre jobban vágyakozik a kijárat felé.* - Messze van még Enikő? * Kérdi és nem marad le szorosan mögötte sétál, már ha ki nem gáncsolja egy faág.*
Vissza az elejére Go down
Kádár Enikő

Kádár Enikő


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 217
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija.

"All the world is a stage..."

Sövénylabirintus - Page 8 Tek4e2922df118b21164374

"Egyetlen színész nem csinál színházat."



Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 2:08 pm

*Meglepetésére nem azt a reakciót kapta, amit várt. Na úgy tűnik, itt máshogy kell alkalmazkodni. Mikor a fiú felsegíti, motyog valami köszönöm félét, majd elkezdi a haját igazgatni. Mindeközben olyan arcot vág, mint aki nem tehet semmiről. A fiú kérdésén elgondolkozik.*-De, azt hiszem tudom. Legjobb, ha elindulunk arra, amerre jöttem.*Válaszol, majd már indul is abba az irányba, amerre a kijáratot sejti. Olyan sokat még nem jött befelé a labirintusba, így hacsak nem változik a növények szerkezete, hamar kijuthatnak.*-Amúgy, Enikő vagyok.*Mutatkozik be végül, mert a jómodor nem ismeretlen előtte. Kis táskájából, amit eddig a kezében tartott, elővesz egy tükröt, hogy ellenőrizze, nem kenődött-e el a sminkje, ami egyébként nem olyan feltűnő, hogy kiszúrja az ember szemét, illetve hogy normálisan áll-e a haja. Miután tökéletesen elégedett a külsejével, elteszi a tükröt, és inkább arra figyel, hogy tényleg a jó irányba mennek-e.*-Nem igazán szoktad megjegyezni, hogy merrefelé mész?*Kérdezi kissé szemtelenül és kíváncsian. Néha oldalra pillant a fiúra, és kiszúrja a hegyes füleket.*~Szóval tünde, tehát ezért segített.*Fut át az agyán a gondolat, és az jut eszébe, hogy ezt a fiút nehéz lehet kizökkenteni a nyugalmából, és nem tűnik még hirtelen haragúnak sem. Bár az megint egy más kérdés.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 2:00 pm

* A hegyes fülek rendkívül érzékenyek a legapróbb neszekre is, így hallja, hogy közeledik valaki, csak az nem tudja a fiú, hogy merről fog a látóterébe bukkanni a leányzó. Igen, azt is sejtette, hogy lány, mert a léptei puhák voltak és könnyedek, bár tévedni emberi dolog, és félig van az is belőle bőven. Nem is kellett sokáig várnia, előbukkant a már várt idegen. Ex még mindig a hajával bíbelődött, minden kis ágba beleakadt, meglehetősen hátráltatta és idegesítette őt a dolog, de mivel a kijárat bezárult visszafelé nem tud menni. A piros pöttyös szőke lány aztán, úgy tesz mintha nem venné észre a közeledő fiút, és véletlenül ütköznek. Exan elég nehézsúlyú, így a lány gyenge lendületétől meg sem inog, még meg is sajnálja egy pillanatra. Hiszen ő a gyengék védelmezői klánba tartozik és hát az elesetteknek segíteni kell. Már ha elesett, ez esetben kezet nyújt neki és felsegíti a földről. Kissé furcsállja a szituációt, nem tartja magát hibásnak, de udvarias, így egy szelíd mosoly kíséretében csak diplomatikusan válaszol.* - Ne haragudj, azt hiszem eltévedtem. Tudod nem számítottam arra, hogy az orrom előtt záródik be majd a kijárat, esetleg megmutatnád merre van?
Vissza az elejére Go down
Kádár Enikő

Kádár Enikő


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 217
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija.

"All the world is a stage..."

Sövénylabirintus - Page 8 Tek4e2922df118b21164374

"Egyetlen színész nem csinál színházat."



Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 1:49 pm

*Na igen, az idő gyönyörű, vége valahára. Enikő már egy jó ideje a nyarat várta, mert ez számára nem csak a jó időt jelenti, hanem a várva várt szabadságot, azaz amikor hazautazhat a szünetre. Bár ez még kicsit odébb van, azért mindenképpen jót tesz a hangulatának a közelgő utazás. Ritkán teszi, de most kisétált a kúriából egy kis friss levegőt szívni. A sövénylabirintusban mászkál éppen, ahol jól el lehet tévedni ugyebár, de ez most nem nagyon izgatja. Fehér színű, nagy, piros pöttyökkel díszített ruha van rajta, lábán fehér harisnya, és piros balerinacipő. Fülében cseresznyeformájú fülbevalók, haja pedig ki van bontva, és egy piros hajpánttal szorította hátra. Még ebben az összeállításban is feltűnő jelenség, bár az is igaz, hogy mostani megjelenése nem olyan extrém, mint az tőle megszokott. Amint sétálgat, szitkozódást hall valahonnan, úgyhogy rögtön arrafelé veszi az irányt. Lételeme a társaság, bár ő inkább kikészíti az embereket, nem pedig kapcsolatokat alakít ki. Észreveszi a közelgő fiút, de úgy tesz, mintha az nem látná, így "véletlenül" nekimegy.*-Héééé, nem tudsz vigyázni?*Kérdezi megjátszott felháborodással, és mogorván hátrál két lépést.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 1:41 pm

* A majdnem könnyűléptű fiú az udvaron sétálgat. A kellemes idő pont megfelelő egy kis délutáni levegőzésre. A változatosság kedvéért, most nem a járt utakat választja. Egy számára teljesen ismeretlen úton halad tovább, mígnem elér a sövénylabirintusig. A fiú nincs tisztában azzal, hogy ez egy labirintus és, hogy ez nem egy ártalmatlan növényzet mint aminek tűnik, így vígan sétál át a boltív alatt. Belépve nem az a látvány tárul elé mint amit várt. A növényzet folyosószerűen nyúlt meg előtte, sehol egy diák sem, sehol a szoborpark, pedig már valamelyik diák mesélt neki erről. * - De jó, eltévedtem. * Nagy lendülettel fordulna vissza a kijárat felé, csakhogy az már bezáródott, pontosabban szólva benőtte a növényzet, és a féltünde fiúcskánk beleszalad a növényzetbe.* - Te jó ég. * Halkan szitkozódik, hosszú fekete hajából kiszedegeti a gallyakat. Farmerjából elővesz egy hajgumit és felköti ében haját.* - Hahó, van erre valaki? * Kérdi és elindul amerre lehet, vagyis egyenesen.*
Vissza az elejére Go down
Sly Monroe-Peck

Sly Monroe-Peck


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 35
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 8 Tek4e5e5308d829d6292372
A színem a sandybrown.

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 4:28 pm

*Nem emlékezhet minden szép lányra, akivel már találkozott, hiszen van pár, és mindegyiket nehéz megjegyezni. Mindenesetre azért egy sármos mosolyt villant a lányra.* -Talán épp túlzott szépséged vakított el, ezért nem ismertelek meg újra! *A háttérből elfojtott nevetés hallatszik. -Remélem tudod, hogy véla...tuti véla! *Hátrapillant kissé megütközve a gekkóra.* -Jól van, de arról nem tehet a szép hölgy, hogy mienk született, attól még igazán mutatós. *Magyarázza, majd Isobel tekintetét követve a szobor felé pillant.* -Egyáltalán nem értek a szobrokhoz. *Berill távzására viszont a vöröske után fordul. Mégis csak kellene neki az a kalap alkalom adtán.* -Nem sürgős, végülis majd nyáron divatosabb lesz, télre amúgy se elég egy kalap, lefagy az ember füle. Szia! *Int utána, majd a másik két lányra pillant.* -Habár rendkívül nehéz lesz elszakadnom földöntúli szépségetektől...de kénytelen leszek. Tudjátok hív a természet! *Vigyorodik el szélesen, hiszen a kezdő fellengzős mondathoz a wc-zés tényeg nem igazán illik.* -Szép napot! *Köszön el, mostmár mellékelve a kézcsókot, majd Berill utána siet, bár ő nem pont a lányt követi, inkább csak gyors úton igyekszik elérni a kúriába.*
Vissza az elejére Go down
Speranza di Bagliore

Speranza di Bagliore


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 376
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Jos_nekromanta
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 8 Tek4e3d2e1d7918b3468465

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 4:17 pm

*Mikor megjelenik Sly és kézcsókot lehel a kezére, akkor szépen elmosolyodik, picit megdöntött fejjel, a szemei halványan villannak, de hirtelen kiszámíthatatlan, hogy milyen érzelmet váltott, talán ő maga se tudja felmérni.* - Hát ennyire voltam maradandó élmény... *Suttogja félhangosan a fiúnak, de hallható mindenki számára, csak neki szól, hiszen vele is találkozott már egyszer, még ha csak futólag is. Valóban, most néhány fokkal sápadtabb a lány, vagy talán egy hajszálnyival jobban, de azért egyébben mit sem változott. Most legalább valóban illik a kék szem, és a szőke haj, hiszen valaha elég sok időt töltött szabad ég alatt, és emiatt a bőre nem volt olyan fakó, mint ami ezekhez a tónusokhoz teljes mértékben illik. Mikor Berill valami szabásról, meg anyagról kezd el beszélni, kicsit elpislog, képletesen végig néz a leányzón, hogy hol van nála egy kész szabászat, mintha azt keresné, hogy hol van a lányra írva, hogy kalapokat tervez és varr, de persze ez az egész képletes, érdekes is lenne, ha rá lenne írva. Aztán a páros eléggé gyorsan távozik is. Mikor Isobel kéznyújtással köszön akkor Sper természetesen kezet fog vele egy vékony mosollyal, bár nincsen hozzászokva ehhez a köszönési módhoz, ez könnyedén látszik a kézfogáson. És valóban, Speranza nem a gonoszok közé tartozik, az igazán gonosznak mondható klán az az ármány hatalmasai... ő csak valóban a túlvilág iránt érdeklődik, ami nélkülözhetetlen az élethez, így hát nem csak gonosz részei vannak.* - Ó... Bocsáss meg Isobel, azt hiszem, hogy az én voltam. Az a kacarászás egy elrontott varázslat volt, egy kedves házimanó felajánlotta, hogy az alanyom lesz, és ezt váltotta ki belőle egy kikísérletezett mágia. Lehet, hogy még sem leszek mágia-tudós...? *Kérdezi, hangja csöppnyit érdes, még is dallamos, ahogy beszél. Amikor látja, hogy Isobel a íjászt kezdi nézegetni, picit megdönti a fejét, és a másik irányba pillant, hátha látni még más szobrot... És néhány méterre egy beugróban egy mérleget tartó görög tógás leányzó áll, a két tányérban egy-egy pehely, az egyik fekete, a másik fehér. Kicsit összeráncolja finom szemöldökét, majd néhány lépéssel arrafelé lép, csak öt-hat méter van köztük, nem nagy táv.* - Ezek a szobrok mindig is itt voltak? Esetleg a szoborparkból telepíthették át őket... *Szólal meg halkan, egyik kezével az egyik mérleget megérintve, lentebb nyomva, de mivel szobor, az biztosan nem fog egy kis nyomástól lejjebb ereszkedni.* - Vajon mind a 12 csillagjegy itt van? *Kérdez, bár lehet, hogy az íjász nem is maga a nyilas, csak véletlen került egymás közelébe ez a kettő és ő asszociált minderre. Sly felé pillant, ejtve egy mosolyt, a srác jóképű, kedves, vicces, így hát nehezen tudna hozzá máshogy viszonyulni, pedig ismeri a "szépség csapdáit". Kicsit feltűnő elgondolkodott pillantásokat vet a fiúra, majd visszapillant a mérleget tartó leányzóra.*
Vissza az elejére Go down
Isobel O'Shennon

Isobel O'Shennon


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 288
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Harcos_auror
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 8 Tekb916204

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 4:07 pm

*Zavartan mosolyog, hiszen sejtette ő, hogy a cicus daimon, de ezt megkockáztatni nem tudta volna, hiszen neki személyesen sosem volt daimonja, csak másoknál látott.* Jól van na, nem akartam a lelkedbe gázolni, bár te magad vagy a lélek, nem? *Kérdezi rávilágítóan, aztán bólint Berillnek.* Rendben Dalida, az is jó lesz. *Befut közben Speranza is, aki afféle ellenpár számára, a sötétség és a fény, de mindazon tény ellenére, hogy Sper a fekete klán üdvöskéje, Isobel mégsem lát benne gonoszságot. Inkább semleges, mint ahogyan egy nekromantának illik lenni, na de az ő óvatos lelkülete sosem veszít gyanakvásából, hiszen ha valaki sötét mágiákkal operál, annak nem szívesen fordít hátat. Kezet nyújt neki is, hiszen konrétan még nem látta Spert embert kibelezni, és addig megvan a lehetősége, hogy ne is szerezzen nála priuszt.* Szia neked is, Isobel O'Shennon. Hogy mit is keresek itt? *Kérdez vissza elgondolkozva, aztán karbafont kézzel billenti meg a fejét, aztán fejcsóválva válaszol.* Errefelé sétálgattam, és valami koboldszerű kacarászást hallottam, és mintha tüzijáték villant volna fel a labirints felett. Aztán lehet persze, hogy az egyik látványmágus szórakozik. *Megérkezik közben Sly is, legalább neki nem kell bemutazkoznia, viszont hátrébblép, hogy a srác a nagy igyekezetben, hogy kezet csókoljon Spernek, le ne tapossa őt. A szája elé teszi a kezét, hogy ne vigyorodjon el csúfondárosan a véla-vér miatt. Sőt el is fordítja a fejét, amikor észrevesz a labirintus egyik kiszélesedő részén egy szobrot. A szobor egy íjászt ábrázol, és Isobelünk azon tűnődik hogy miért nem látta még sosem az ablakából, amely pont erre néz... A távozó Berill után még kiáltana egyet, hogy nem futkározunk, de legyőzi feltörő prefektusi énjét, és csak megvonja a vállát. Inkább elnéz a szobor felé, csak pipiskedik lábujjhegyre állva nekitámaszkodik a sövény szélének.*
Vissza az elejére Go down
Berill Dalida Cornish

Berill Dalida Cornish


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 8 Tek518fe3dbcdf0e0453096

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 3:54 pm

*Eléggé el van foglalva a saját gondolataival, na meg az énekelgetéssel, de még így is észreveszi a szeme sarkából Isobelt - késő... A lányka majdnem átesik Fleerielen, szerencsére csak észre vette a cica-daimont, és sikerül elkerülnie a szerencsétlen balesetet. Fleer kicsit megszeppenve áll meg, és néz fel Isobelre. Amikor magához tér, pici düh hangzik a hangjából, vagy nem is, inkább sértődöttség...* - Nem vagyok cicus! Fleeriel vagyok. *Jelenti ki, és kihúzza magát, már amennyire ezt fizikai adottságai engedik.* - Ugyan, semmi gond... *Néz Berill Isobelre, és már persze ő is megáll. Gondolatban egy kicsit megszidja a daimont, és már éppen nyitná a száját, hogy bemutatkozzon, amikor belép a képbe Speranza, és megteszi ezt helyette...* - Emlékszem Rád, szia. Ééés igen, hello, Berill vagyok! *Tiszteleg hanyag mód Isobelnek, és elfogadja a felé nyújtott kezet.* - De hívhatsz akár Dalidának is. *Rántja meg a vállát, és elmosolyodik. Ekkor érkezik meg egy srác is, akit már ismer... És rögtön fel is teszi a rettegett kérdést. Berill színpadiasan fütyörészik, mintha nem is tudna semmiről, majd el is vigyorodik, és válaszol.* - Már meg van hozzá az anyag, meg le is rajzoltam a kész tervet, de még nem álltam neki... Viszont teljesen ki is ment a fejemből, jó, hogy szólsz! Ja, és szia... *Köszön egy kicsit késve. Tényleg ott vannak a mappájában a tervek, meg az anyag is, amit otthonról küldtek neki (Magyar honból), de egyszerűen elfelejtette... Na mindegy. Fleeriel ekkor jelez neki gondolatban, hogy úgy érzi, tudja merre kell menni, Ber pedig amúgy sincs most túlságosan társalgós hangulatban - pláne a tegnap történtek után, szóval haptákba vágja magát.* - Viszont mi most távozunk. Sziasztok! Ja, és... volt szerencsém! *Int még hátra a válla fölött Isobelnek, majd lassan elgaloppoznak Fleeriellel a távolba.*

//Mennem kell, de köszönöm, még akkor is, ha csak eddig maradhattam. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Sly Monroe-Peck

Sly Monroe-Peck


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 35
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Mutatvanyos
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 8 Tek4e5e5308d829d6292372
A színem a sandybrown.

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 3:42 pm

*Halk fütyörészés hallatszik nem messziről, aztán hirtelen félbeszakad és egy puffanás, majd...* -Áucs! Mondtam, hogy ha csukott szemmel próbálod, akkor nem megy, túl sok itt a gyökér...mármint a növényekre gondolok. *Hallatszik egy vékonyka női hang is, de nehezen lehetne emberhez passzintani. Aztán az egyik kanyar mögött fel is tűnik egy magas rendkívül jóképű fiatalember, hosszú, kiengedett hajjal. Egy vastag garbó van rajta, felette egy tavaszias bőrkabát, amiben maximum azért nem fagy meg, mert egyébként a pulcsi ugye vastag. Egy csíkos sál is a nyakába van tekerve, kék-zöld színben, alul pedig egy kék farmer és persze edzőcipő. Amikor kiszúrja a két leányzót, látszik rajta, hogy enyhén szólva zöld a térdén a nadrág, tehát jó eséllyel most esett el, de ezt a hangok alapján is le lehetett szűrni.* -Áh, tehát nem csak én keveredtem el a dzsumbujban? *Berillt már ismeri, viszont a csinos külsejű másik lányt még nem, főleg hogy egyébként ő nem egy eszméletlenül nagy kötelességtudattal rendelkező órákra járó diák.* -Oh, hello csajszi, már hónapos óta várom a kalapom, van rá esély? *Nem számonkérő, most is mosolygós az arca, ha mondhatunk ilyet akkor még a beszédhangja is nevetős. Majd a másik lányhoz lép, úgy fest most vörösek előnyben.* -Hello, Sly vagyok, Sly Monroe-Peck, ő pedig Lys. *Kerül elő a fűben a gekkó is, aki amúgy itt volt végig, csupán nehéz kiszúrni a zöldben a zöld kisállatot. Közben egy másik lány is érkezik, ez ilyen lányos nap. Nem tehet róla, véláról van szó. Egy fél-angyal, egy véla, egy férfi embernek ez már lassacskán minimum egy újraélesztést kíván, hiszen túl sok a jó nő pár négyzetméteren belül.* -Tiszteletem a hölgynek, Sly! *Nyúl a véla lány keze után és ha az nem ellenkezik vészesen, akkor kezet is csókol neki. Azért a vélabáj mégis csak erősebb, mint a vél-angyali szépség ugye.*
Vissza az elejére Go down
Speranza di Bagliore

Speranza di Bagliore


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 376
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 8 Jos_nekromanta
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 8 Tek4e3d2e1d7918b3468465

Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 3:37 pm

*Sövénylabirintus... Különleges hely, főleg, hogy a labitintusnak rengetegszer van olyan kedve, hogy egy-egy diákot, vagy akár többet is kissé csapdába csaljon, önmagát átépítve. Cseles-cseles labirintus... Egy Magas, szőke leányzó sétálgat benne, különleges kisugárzása most már nem csak a véla létének köszönhető, annál sokkalta többnek... Különleges, földöntúli, bár értelemszerűen mindenféle elkészített vett és elkészített amulettekkel fedi el mindezt. Utolsó kalandján megismerkedett a halállal, és úgy tűnt, hogy túlélte, még is valami hiba csúszott a dologba, és még mindig nem jött rá, hogy ez az egész hogyan és mikor is történhetett... Kéken csillámló köpenyben van, sötétebb kék ruhában, derekán a pillangós öv, ahogy a hajában is pillangó pihen. A cipője itt, a labirintusban nem kopog, hiszen a talaj nem kemány, de viszonylag magas, csinos darab. Mikor befordul a sarkon észreveszi a diákokat, akik közül az egyik leányzót futtában ismeri is, Berillt, mert Nellondban már egyszer összefutottak. Véla jós-nekromanta leányzók szeme kissé felcsillan, futtában az ajkába harap, majd közelebb sétál hozzájuk.* - Szép napot... Mi járatban, délutáni kirándulás ezen a gyönyörű tavaszi napon? *Kérdezi, habár a nap már elbújt a felhők mögé, még is neki éppen így jó, így sokkal jobban érzi magát kint a szabadban, mintsem tűző napsütésben...* - Speranza di Bagliore, azt hiszem nem találkoztunk még, és Berill veled is csak összefutottunk, ha még emlékszel. *Mosolyog finoman előbb Isobelre, majd az említett Berillre, hátha nem emlékszik a másik a nevére.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sövénylabirintus - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sövénylabirintus
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: