Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sövénylabirintus - Page 3 I_vote_lcapSövénylabirintus - Page 3 I_voting_barSövénylabirintus - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sövénylabirintus

Go down 
+33
Tyara Waylan
Jasmine Demerest
Noah Karl Pavel
Sasha Lupinien
Jeremy Hiddle
Cirelin de Sovalon
Kaen el Jericho
Katherine Goldenlane
Tessa Leone
Jack Darkfield
Andrew Worthington
Molly Grozda
Kockadobás
Sarah Lairs
Vígh Nikolett - archívum
Isabella Newton
Valeriel Ravenwood
Raven Blackmoon
Kalandmester
Aurora Valanthe Mediaris
Programmester
Tabitha Morgen
Natalia Tatiana Ridolf
Deyan Serenity
Celia D'cruze
Cat R. Morgan
Mikhael Knyaz
Kádár Enikő
Sly Monroe-Peck
Speranza di Bagliore
Isobel O'Shennon
Berill Dalida Cornish
Oyasumi Setsuna
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Oyasumi Setsuna

Oyasumi Setsuna


Főkarakter : LinaLuna12@freemail.hu
Hozzászólások száma : 97
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Harcos

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 5:02 pm

First topic message reminder :

A Kúria körül barangolva, az Udvarról juthatsz el az iskola labirintusára. Az egész sövényből van, eltévedni nem könnyű benne, ha a növények, amik szegélyezik, nyugodtak. Ha nem nyugodtak, hanem éberek, akkor elgáncsolnak gyorsan növesztett ágaikkal, vagy éppen összefonják előtted vagy utánad az utat. Ezesetben se tegyél kárt bennük, hiszen ezek a varázsnövények ilyen célra lettek kifejlesztve, meg amúgy is azzal rongálnád az iskola tulajdonát. Ha belépsz a bejáratán, amit felül boltív keretez, egy olyan két, két és fél méter magas sövénnyel találkozol szembe, vagyis az van mindenfelé - hiszen ha belépsz, a kapu bezáródik mögötted, vissza már nem mehetsz. Az úton csak egy ember fér el széltében, de egymás mögött lehet haladni. Néha a sövény, ha szépen viselkedsz vele, nem bántod, akkor megnyit előtted egy-egy kaput, ami nagyobb részekbe vezet, ahol vannak padok, szobrok, és talán más diákok is. Ha bejutottál, akkor csináld végig, és bánj szépen a növénnyel, vagy rosszul jársz. Ha szépen megcsinálod, a sövény megajándékoz egy-egy szál virággal, vagy akár csokorral is.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 1:08 pm

*Csendesen figyelve hallgatja végig Jeremy szavait. Lám másnak is vannak problémái, ő meg megint csak saját magára gondol és panaszkodik. Adamnek van igaza és ennyire figyelmetlen lenne? Hát mondhatni lehet, bár nem direkt ilyen, egyszerűen csak naiv és butus, nem kifejezetten veszi észre fától az erdőt. Esetlenül veregeti meg Jeremy hátát.* -Szerintem, ha jó barátok vagytok, akkor biztosan nem lenne neki ez gond. Tudom, hogy macska féle, és mi meg inkább a kutyákhoz állunk közel, de...de én nem hiszem, hogy félne. *Nem veszi észre a barátság szó előtti habozást, túlságosan vaksi ezekhez a dolgokhoz, ha nem veri ki valami szemét, akkor neki aztán nem esek le. Mindenesetre a szavai mellé még bólogat is, hogy megerősítse még jobban, amit mondd.* -Idővel úgyis jobb, ha megtudja, majd ha úgy érzed, hogy már jól fogadná, de szerintem nem lenne gond, bár te jobban ismered, de én elég nyitottnak láttam. *Apró mosolyt tesz még hozzá, aztán az ő dolgaira adott válaszra hümmög picit, és most meg a sál rojtjaival kezd el babrálni. Úgy tűnik valami mindig kell, hogy legyen a keze ügyében.* -Ez lehet..., lehet hogy jó ötlet, bár már sokat voltunk együtt, csak ugye sosem úgy. De annyira rossz az egész! Emma után ő a legjobb barátom, csak más azért egy csajos tracsparty, és más vele, de akkor is. Mindig olyan könnyedén elvoltunk, most meg ő is zavarban van, meg én is, mintha már most elveszett volna az egész. És, ha mégsem érzem, amit ő, mindig lelkiismeret furdalásom lesz. *A kezeibe temeti az arcát. Nagyon rossz ez a helyzet. Egyszerűen lássuk be hiányzik neki Meld, mindegy, hogy mint barát, vagy mint több, de hiányzik.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Hiddle

Jeremy Hiddle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Elemista

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 12:59 pm

*Jeremy még csak most kezd belelépni, felmérni a dolgokat. Tud Sasháról, tud Meldről, és eléggé bele van zavarodva, és fél a saját érzelmeitől Nemo iránt... farkas-macska, ki tudja, mi lesz annak is a vége. Kicsit elmosolyodik, amikor Sahsa azt mondja, hogy első találkozáskor is Jeremy pólója volt a macskán.* - Ügyes vagy te, ki tudod te magyarázni magad. Bár lassan kezdem kényelmetlenül érzeni magam emiatt... mert hát eddig még nem tűnt fel neki, hogy mindig teliholdkor tűnök el, de... nem akarom kockáztatni... a barátságunk azért, mert félni fog tőlem, csak mert farkas vagyok. Szóval... bonyolult. *Kicsit érezhetően habozik a barátság szó előtt, de egyelőre ennél marad. Egyelőre még csak barátok, bár sokat lógnak egymáson, de... azok. És egyébként sem akarja megszúrni még ezzel is Sashát. Aztán csak hallgatja Sasha szavait, figyelve a lány arcát, komolyan.* - Szerintem... az senkinek nem lenne jót, ha úgy ugranál esetleg kapcsolatba, hogy nem tudod, mit érzel. Se neked, se Meldnek. Esetleg menjetek el kettesben valahova párszor... van egy jó cukrászda Nellondban, vagy a Vidámparkba... érted mire gondolok. Talán pár ilyen... majdnem-randi segítene, hogy tisztábban láss, hogy el tudod-e képzelni Melddel... vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 12:47 pm

*Jeremynek e téren a legegyszerűbb, bár igazából lássuk be Sasha se tud sok mindenről, eredetileg csak a saját érzéseiről tudott, most meg már Meld-éről, de az Emmásról még nincs tudomása, Adamről meg aztán végképp, akkor falnak is menne. Nemo csak azért jutott eszébe, mert valamiféle közös pont, meg hát mint tudjuk nagyon cuki a füle! Elmosolyodik a sálas dologra, hiszen először is Jeremy pólójában látta meg a macska-fiút.* -Hát ez nem lep meg, amikor megérkeztem, akkor is a pólód volt rajta, én meg megéreztem a szagod és...hát elég ciki volt, de kidumáltam magam. *Picit azért a más témának hála oldódik, ez is valami, idővel majd csak rendeződnek ezek a bonyolult viszonyok, ha minden rendeződött, de azért lássuk be érhető, ha nem azonnal. A fiú szavaira csak halkan sóhajt egyet. Igazából fene tudja, hogy érez-e, vagy érzette iránta igazán bármit a kislányos rajongáson kívül, ő sincs ezzel tisztában.* -Köszönöm, aranyos vagy. Most annyira kusza minden. *Elhúzza picit a száját és megint a kezeit kezdi tördelni.* -Tudod Meld...gondolom elmondta, ha már ő kérdezte meg, mármint azt a részér is, hogy ő meg...szóval érted. De ő annyira jó barát, és most fogalmam sincs mi legyen. Mi van, ha elveszítem, mert igazából nem is...? Ha az van, amit Adam mondd, hogy csak kell valaki, és nem biztos, hogy ő, vagy...te? *Bizonytalan. Lássuk be azért Adam bántó szavai mindig mélyen tudnak sebet ütni, és már abban sem biztos, amiben eredetileg az volt. De Jeremyt mégis csak jó rég óta ismeri, legalább valakivel meg kell beszélnie ezt, aki kicsit talán külső szemlélő.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Hiddle

Jeremy Hiddle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Elemista

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 12:40 pm

*Hát igen, most még egy darabig minden bizonnyal nagyon furcsa lesz az egész helyzet, ha találkoznak, pláne, ha még Meldet is belevesszük az egészbe. És még a többi kavarodásról fogalma sincsen, hogy Adam és Emma hogy kapcsolódnak a dologba, mennyire szövevényes továbbra is ez a szerelmi hálózat. Aztán Sasha rákérdez, hogy hogy van Nemo, mire pislog kettőt. Mintha csak nem értené, hogy merült fel a kérdés, vagy valami.* - Jól van, őőő, azt hiszem ő vitte el véletlenül a másik sálamat. Mondjuk rajtam meg a zoknija van most. *Magyaráz, hát igen, amennyit viselik egymás ruháit, már nehéz lenne megállapítani, hogy melyik volt eredetileg a Nemóé, és melyik a Jeremyé. Amikor Sasha lehuppan, Jeremy szintén mellé ül, és rá pislog.* - Értem. Hidd el Sasha, és sajnálom, és... ha bármivel tudok segíteni, csak szólj, és... *Szerencsétlenül int egyet a kezével, tényleg bármiben szívesen segítene a lánynak, hogy jobban legyen.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 12:30 pm

*Megrezzen kicsit, amikor Jeremy a kezét nyújtja, hogy felsegítse. Már majdnem rávágja, hogy el kell rohannia megnézetni az orvossal a sebet, nehogy elfertőződjön, de hihetetlen akaraterővel sikerült végül legyőznie ezt a késztetést és csak megrázza a fejét.* -Nem semmi, kutya bajom, tényleg. *Halványan elmosolyodik, és picit zavartan ide-oda pillog.* ~Hát ezért nem szabadott volna ezt az egészet elmondani!~ *Korholja magát. Ha visszapörgethetné az idő kerekét, akkor nem kéri meg Meld-et, de ha nem kéri meg, akkor nem tudja meg sose, hogy Meld szereti őt. De még ezt sem tudja, hogy most jól járt-e az infoval, hiszen...áh, nagyon bonyolult. Láthatóan Jeremy is eléggé habog, úgyhogy csak a kezeit tördelve próbál valami választ kicsikarni a visszapasszolt kérdésre.* -Én, hát én is jól mondjuk...fogjuk rá. *Teszi azért hozzá, hiszen lássuk be teljesen nincs jól, maximum elfogadhatóan.* -És...és hogy van Nemo? *Bök ki egy újabb totál nem ide passzoló kérdést, bár nem is tudja, hogy nagyon is passzol a dolog a képbe. Aztán körülnéz és talál egy kiálló fatönköt, na ez is biztos azért van itt, hogy át lehessen esni rajta. Végül lehuppan rá.* -Te Jer, én nem akartam ám, hogy ez így...szóval, hogy...érted? *Már hogy értené, ha egyszer nem mondott semmi kézzelfoghatót?*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Hiddle

Jeremy Hiddle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Elemista

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 12:23 pm

*Megcsapja az orrát az ismerős illat, és Jeremy szíve kihagy egy dobbanást. Nem látta a lányt, mióta Melddel beszéltek, mióta a barátja megkérdezte... és igazából kicsit ő is fél ettől a találkozástól. Ő tényleg nem akarja bántani a lányt, és olyan egyszerű lenne, ha tudná viszonozni az érzelmeit... erre ő is olyasvalaki iránt érdeklődik, akivel elég bonyolult lehet a kapcsolata. Hoppá. Aztán Sasha is elesik, mire Jeremy gyorsan ott terem, és tapra segíti.* - Minden oké? Nem ütötted meg nagyon magad? *Felesleges aggodalom talán, hiszen még ha esetleg meg is sérült volna, akkor is jobban gyógyul, hiszen vérfarkasok, de akkor is.* - Én? Én jól vagyok, és őőőő te? *Hülye kérdés námbör tú, de igazából nem igazán tudja, hogy kezdhetne beszélgetést.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 3 Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 12:13 pm

*Ő is rendesen fel van öltözve, meleg téli kabát élénk piros színben, szivárványszín sál, hozzá passzoló sapi a fején. Azért egész jól bírja a hideget mindezek ellenére, vagy épp pont azért mert melegen van felöltözve. Az is lehet mondjuk, hogy még azért nem fagyott szét, mert nem rég lépett csak ki a kúriából, ahol meg jó meleg van. Felkeltette az érdeklődését a labirintus már néhány napja és most úgy döntött ott egy kicsit el tud veszni mindenki elől, mert ez az Adames beszélgetés is fura volt és már Meld-et is napok óta csak halogatja, ami nem jó megoldás, ezzel tisztában van, csak hát...még nem szánta el magát. Nem messziről aztán puffanás, majd nyekkenés hangja csapja meg a fülét, és beleszimatolva a levegőbe ismerőst érez. Na jó, ezt a találkozást se lehet a végtelenségig húzni, bár szíve szerint visszavonulót fújna, de Jeremy is ugyanúgy megérezheti őt, mint legutóbb Adam.* ~Most légy ügyes ugrifüles!~ *Tuningolja picit saját magát, közben közelebb lépdel, de hát naná, hogy Jeremy környezetében mindig is még bénább volt, mint máskor, így egy laza mozdulattal akad el a lába az egyik kósza sövényből kiálló ágon, aminek hála enyhe nyekkenéssel esik féltérdre. Zavartan tűri hátra az arcába zuhant tincseket, és hasonlóképp kezdi el leporolni magát, mint a fiú.* -Ööö...szia Jeremy! Hogy...hogy vagy? ~Jó hülye kérdés, gratulálok!~
Vissza az elejére Go down
Jeremy Hiddle

Jeremy Hiddle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Elemista

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 12:05 pm

*Itt az ideje beismerni, kifinomult szaglás ide vagy oda, teljesen eltévedt. Vagy talán épp a szaglásával szórakozik a sövény, az egész környezet, ugyanis biztos benne, hogy amellett a kiálló gyökér mellett már harmadjára sétált el. Felsóhajtott, és hatalmas sóhajjal lehuppant közvetlenül a gyökérre, csak hogy az eltűnjön alóla, és Jeremy egy nyekkenéssel hanyatt essen a hideg földön.* - Au. *Nyög fel, majd nagy nehezen feltápászkodik. Fel van öltözve, jó melegen, nyaka körül sál, fején sapka, kezein kesztyű, nagykabát, hiszen már elég hideg van. Feltápászkodik, lesepri a koszt a nadrágjáról, és körbenéz. Remek, fogalma sincs hol van.*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 7:19 pm

//A kezdő is megérdemel jutalmat a teljesítménye mértékében, és idővel ha fejlődik, akkor érhet el magasabb jutalmat. Ennyi erővel az olimpián adjunk mindenkinek aranyat, nehogy letörjön a lelkesedése. Smile//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 3 Tek4e285117af53d6454199

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:52 pm

//Nem vitattam, csak gondolatébresztő volt. Nekem mindegy, én nem így szoktam.//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 3 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 5:22 pm

//Az az értelme, hogy mivel verseny volt, fel kellett állítanom egy sorrendet, mivel nem végezhettek mindannyian holtversenyben. Ez a papírforma játéktudás alapján, és ezt hozták is. Azonban a jutalmazás egyforma, mert mindegyikük hozta a tőlük telhető maximumot. Szerintem a kezdők is megérdemlik ugyanúgy a jutalmazást és a lelkesítést, ahogy a náluk sokkal tapasztaltabbak, de szólj, ha nincs igazam. Smile//
Vissza az elejére Go down
Katherine Goldenlane

Katherine Goldenlane


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 62
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Sövénylabirintus - Page 3 Tek4eb6b49a290514032644

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 4:39 pm

//Felülvizsgáltam a programmester által adható fp mennyiséget, és soknak érzem. A programmester nem vez tag, nem biztos, hogy képes megitélni az adható jutalom mértékét, ráadásul csak a 10próba idéjén létezik. Ezért ezt maximalizálom 6 kiosztható fpben. Az már viszont erősen érdekes, hogy mi értelme volt a helyezéseknek ha azonos volt a jutalom? Mindegy, ezen nem akadok fenn. - Kaen//
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Harcos

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 9:21 pm

// Köszönöm szépen a mesét és persze a meghívást Deyannek, valamint, hogy ilyen türelmesek voltatok velem és kivártátok amíg megpróbálok valami értelmes hsz-t írni. És ezer bocsánat az első hsz-em miatt, hogy igazából kihagytam belőle az összes lényeges dolgot.Valamint a mesélőnek még sok-sok köszönet, amiért a formabontó hülyeségeim ellenére sem akart rám küldeni egy teljes zombi, vámpír és szellem hadsereget. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Programmester

Programmester


Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Nincskaszt

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 9:18 pm

*A szfinx után Deyan várja őket, és látja, hogy sikeresen végzett mindenki és túlélték a kalandot.* -Gratulálok. Köszi szépen, hogy eljöttél, remélem, élvezted. *Mondja mindenkinek, aki kijön és kezet ráz velük. Ariana érzelmeit nem tudja kifürkészni, de azért szerinte neki is tetszett a dolog.* -Szívesen, máskor is, ha szeretnétek. Örömmel csinálok ilyesmit. Azt azért reméltem, hogy nem lesz sétagalopp. *Kacsint rá a lányra, és útjára engedi őt is illetve az utána következőket is.*

//A verseny végeredménye a következő lett:
az első helyen holt versenyben Ariana és Jack végzett, a harmadik lett Tessa, és nem sokkal utána lemaradva Tabitha. Ajándékba mindannyian megkapjátok a Programmester által kiosztható MAXIMÁLIS (azaz 13) FEJLESZTÉSI PONTOT, amiért hoztátok a tőletek telhető maximumot és mert hálás vagyok nektek. Smile Én természetesen Deyannak kérem, hiszen ő dolgozott vele kétszer is egész nap, az ő fejében született meg, stb. Köszönöm szépen a részvételt, remélem, nem bántátok meg, hogy eljöttetek és tetszett nektek a pálya. Smile


A hozzászólást Programmester összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 01, 2012 3:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Harcos

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 9:16 pm

* Tessa halványan elmosolyodik amikor a pengék apró kis szilánkokra robbannak. Mivel nincs más választása egyenesen megy tovább, ahol is megpillantja Deyant. Finoman elneveti magát.*~ Sikerült kijutnom. Hihetetlen, hogy képes voltam rá, méghozzá anélkül, hogy valami hatalmas meggondolatlanságot műveljek. Kétlem, hogy ettől majd lesz önbizalmam, ahogy a helyettesem mondta. Az sose lesz, de most nagyon örülök.* A lány óvatosan oldalra fordítja a fejét és észreveszi a többieket, akik nem messze állnak tőle. Egyikükön sincs sérülés, aminek hatására megkönnyebbülten sóhajt fel.* ~ Örülök neki, hogy mindannyian épségben jutottak ki. Ugyan nem ismerem őket, de biztos nem tudtam volna elviselni, hogyha bármelyiküknek is komolyabb baja esik. Annak pedig külön örülök, hogy nem találkoztam velük bent a labirintusban. Ha olyan akadályba ütközünk, lehet, hogy egymás ellen kellett volna küzdenünk és biztos, hogy nem bántottam volna őket, történjék bármi.~* Ugyan csak szépen lassan lépdel mégis egyszer csak hirtelen meg torpan és felemeli a fejét. Egy szfinx. És egy kérdés. És egy újabb sóhaj.*~ Még szerencse, hogy ez a kérdés, mert ezt még én is megtudom fejteni. A találós kérdések sosem tartoztak az erősségeim közé. Általában elveszek az apró kis részletekben és közben nem figyelek oda más, sokkal inkább lényeges elemekre.~* A lány megválaszolja a kérdést, majd mosollyal az arcán elindul a kastély felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 9:02 pm

*Sikerül legyőznie a vámpírt, és továbbhaladva a többiekkel együtt lyukad ki egy helyre, ahol egy szfinx várja őket. Elgondolkozik a válaszon, majd szépen rávágja, és tovább is megy, ahol Deyan várja őket.* - Hát te aztán kitettél magadért. *Közli a fiúval, de elsőre nem lehet eldönteni, hogy negatív vagy pozitív érzelmekkel bukkant elő. De azért véleményez.* - Az biztos, hogy sokat dolgoztál vele. Nem volt valami lájtos, a dementorral, meg a végén a vámpírral... *Enyhén feszülten simítja hátra a haját.* - De köszi szépen az edzést. *Mosolyog végül rá, aztán lepillant Pereusra, és együtt térnek vissza az iskolába, hogy ellenőrizzék a tárgyaikat.*

//Köszi szépen a mesét ^^ Szerintem végülis érdekes volt agyalni, hogy melyik varázslatra gondoltál XD De belemásztam a fejedbe és megvolt, háh!//
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:58 pm

*Ahogy beérkezik a végére, kissé sajnálkozik, mert nem nagyon van kit levadásznia itt hirtelen, de van egy terve, hogy merre fog enni az este. Amikor az egyenes szakaszba beér, és a végén megpillantja Arianát, a lányra sandít, majd meglátja, ahogy Deyan ott áll nem messze tőlük. Finoman kihúzza magát, és már sétálna, amikor a szfinx elébük toppan, és megszólítja őket. Jack szemöldöke magasra szalad, miközben végigméri az állatot, majd ördögi fény csillan a szemeiben, és szépen összeteszi a kérdés részeit magában. Eléggé sokat foglalkozik logikáva, és nincs szüksége elmeélesítő bájitalra, sem jóslásra, hogy szinte gondolkodás nélkül válaszoljon. Odaáll a szfinx elé, majd hideg, könnyed hangon felel.* -..... *aztán rákacsint, szemeit gyilkosan, vörösen villantva meg, aztán mintha mi sem történt volna, tovább sétál, elmenve a kérdezős lény mellett.*
Vissza az elejére Go down
Programmester

Programmester


Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Nincskaszt

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:53 pm

*Ariana nagylelkűen otthagyja az aranyat, mire a hölgy hálásan pislog rá. Aztán visszakerül a labirintusba, és egy igen hatásos varázslattal legyőzi az ellene támadó vámpírt.
Jack és a vérfarkas között egy rövid, de ádáz küzdelem zajlik le, mindkettő kap a másiktól rendesen. Végül aztán szerencsére Jack kerekedik felül, és végez az állattal.
Tabitha felismeri a földmanót, és megidézi a párját. Közöttük is ádáz, de rövid küzdelem kezdődik, és a Tabitha földmanója győz.
Tessa a tőle megszokott módon páratlan lelkesedéssel, és egy cseppnyi figyelmetlenséggel halad a labirintusban. A pengék azonban észrevétlenül lapulnak a földben, csak akkor robbannak ki onnan, mikor jó helyen van a lány, ezért sem vehette észre. Végül aztán kiválasztja a lehető legjobb módszert, és a pengéket darabokra zúzza.
Mind az öt diák sikeresen átverekedte magát tehát az akadályokon, de még van hátra egy közös feladatuk. A pálya azért vezetett mindenkinek egyenesen, hogy egy helyre jussanak mindenképpen. A túloldalon már látszik Deyan, de előtte még ki kell állniuk egy utolsó próbát. Ezúttal nem varázsolni vagy harcolni kell, hanem egy találós kérdésre megfelelni egy szfinxnek, ami az útjukat állja.* -Sziasztok, bátor ifjoncok. Utatok végéhez közeledtek... Ám egy kérdésemre megfeleljetek, különben át nem mehettek. Mondjátok meg nekem, milyen lovag, ki a szent jel nevében útra kel? Mondd a végzet fegyverét, és vele rettegett nevét. Meg se mozdul a lába, mégsem érsz a nyomába. Ez a három egyre megy, a megoldás ez az egy. *Szavalja el a szfinx az utolsó találós kérdést, és ha együtt ki tudják találni, akkor a próbát sikeresen teljesítették, a szfinx elengedi őket Deyanhoz.*

//Ez az utolsó akadály, nagyon köszönöm mindenkinek a részvételt. Smile A megoldást Üzenetben küldjétek el nekem. Smile//
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Harcos

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:49 pm

* Tessa miután sikeresen átjutott a folyón egy ideig minden akadály nélkül halad a labirintusban. Lelkesedése a továbbiakban is megmarad és némi öröm is társul hozzá, amikor rájön, hogy nem találkozik több rossz szándékú szellemmel. Sem vámpírral, vagy zombival természetesen. Azonban hamar rá kell jönnie, hogy talán mégsem lesz olyan könnyű kijutnia ebből a lélekvesztőből. Ugyanis most nem szellemmel kell szembe néznie, hanem egy igen leleményes csapdával.*~ Nem vettem észre. Nem vettem észre. Pedig figyeltem, hogy hova lépek mégsem tűnt fel egy halomnyi éles penge. Talán nem olyan élesek, hogy meghaljak tőlük, de azért nincs kedvem kipróbálni.~* Észre sem veszi, hogy jobb keze ismételten kardja markolatán pihen.*~ Hiszen a kardomat nem használhatom. Lehet, hogy az egyik legellenállóbb fegyver, amit valaha is forgattam, de az nem azt jelenti, hogy képes eltörni ezeket a pengéket. Másik megoldás kell.~* Kifújja a levegőt és lehunyja a szemét. Nincs mitől tartania, hiszen a pengéken kívül nincsen más társasága, senki sem fog hirtelen rátámadni a sötétből. Kis koncentrálás után, lassan kinyitja a szemét és elmosolyodik.*~ Megvan.~* Beszívja a levegőt és hatalmas odafigyeléssel mondja ki a varázsigét. Így biztos lehet abban, hogy az erőhatás pont ott éri a pengéket, ahol kárt tehet bennük. Az egyenesen haladó út azonban nyugtatja meg teljese. Lehet, hogy most csak egyfele mehet, de az nem azt jelenti, hogy az a helyes irány.*~ Rossz érzésem van, de nem tehetek mást: már csak előre visz az út.~

// Varázsige: Assulatim Flatus
A fából vagy fémből készült tárgyakat szét lehet robbantani, amennyiben jó helyre koncentráljuk az energiánkat. Egy félholdat kell felrajzolnunk a levegőbe majd kimondani a varázsigét.//
Vissza az elejére Go down
Tabitha Morgen
Diák
Tabitha Morgen


Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Nincskaszt

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:45 pm

*Ezek után már semmi jóra nem számíthat a lányozó, nem is jár a fejében ilyen dőreség. Minden kanyar után fel kell készülnie valami meglepetésre. meg is találja. Biztosan nem véletlen, hogy a következő lépésénél egy földmanóba botlik. Rögtön rá is támadna a kis lény. Ezek a manók kis termetük ellenére elég veszélyesek tudnak lenni. nem kétséges, hogy kutyaharapást szőrével kell gyógyítani, ő is megidéz egy földmanót, aki az ő parancsainak fog engedelmeskedni. A feltételek adottak. ha megjelent a manó, parancsot ad a másik elpusztítására is elméletileg megmenekült a támadótól.*
- Evocio terra-* Mondja ki a varázsigét és, ha jól csinálta elő is bújik a földből. Ha minden jól megy, le is győzi a másikat és a lány akaratára el is porlad. Ha így alakulnak a dolgok, előre indul el, majd.*



Földmanó
Az első elementális lényünk a Földmanó. Nevével ellentétben nagyon hatékony lény, ne becsüljük le méretét sem. A földmanó leginkább a gnómokra hasonlít, csak azoknál sokkal gyorsabb és képességei is szerteágazóbbak. A földmanó megidézée után könnyen irányítható, insturálható. Képes lesüllyedni a földbe és abban úgymond "úszni" (így akár falak alatt be tud suhanni akár) és máshol felbukkanni. Megalkotója képes a földmanó szemével látni, így a kémkedés nagymestere ez a kis lény. Ha talál egy nem olyan kis rést, akkor azon át tudja magát tuszkolni, emellett igen gyors. Ha közelharcra kerül a sor, akkor sem rest. Gyors mozgása miatt nehezen likvidálható az ellenség számára, de nagyon erős ütéseket tud bevinni mondjuk sipcsontra, így nagyon jól tud hátráltatni is.
Megidézés technikája; teremtés: A földmanó megidézése csak olyan helyen lehetséges, ahol van puha föld, vagy agyag, vagy valamilyen igazi földi anyag. Ebbe a földbe kell egy kört rajzolni pálcánkkal, miközben kimondjuk a varázsigét, amivel kvázi előhívjuk a Földmanót.
Varázsige: Evocio terra
Hatás: A varázslat hatására a földből előbújik a max fél méteres Földmanó és készen várja a parancsokat. Gazdája akaratára egy szempillantás alatt szétporlad.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:43 pm

[Jack, egyenesen]

*Amint a fiú detektálta a varázslatot, elég lett volna koncntrálnia, és megsemmisült volna a mágia, de jobb szeret biztosra menni a fiú. Amikor aztán érzi a szagot, emgcsapja az orrát, akkor diegesen ugrik félre, és reflexeinek, vámpírképességeinek köszönheti, hogy sikerül elugrania az első csapástól, támadástól. Pontosabban az elől. Utána szemei őrülten villannak meg, miközben karmai kipattannak, és ahogy beleszimatol a levegőbe, érzi, ahogy megpezsdül a vére. Éhes, fáradt, nyűgös, és nem lehet pontosan tudni, miért teszi, amit tesz. Frusztrálja, hogy nem tud inni, vagy enni. Az erklingek felhúzták. Talán mindegy. Vagy csak simá őrült alkimistáról van szó, nem lehet pontosan tudni, de lényegtelen. Ahogy elsuttog néhány szót, a bőre felizzik. Ezüstösen.. Addig ügyeskedik, amíg úgy nem helyezkedik, hogy rá tudjon ugrani a vérfarkas hátára, aki először csapdos, a fiú azonban szorítja, majd hangosan nyüszögni kezd, az állat csak szűköl, majd a földre omlik. Jack egy határozott lökéssel küldi a farkast messze magától, egyenesen a földre, aztán, ha esetleg az kérne még, akkor pár pofont is lekever neki. Aztán megindul tovább, egyenesen, persze lassabban, mert fárad, és egyre éhesebb is így figyelnie kell, nehogy őrjöngeni kezdjen.*

//SHE elsődleges, démonvadász
Ezüst aura
Spoiler:
//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:37 pm

- További szép napot! *Mosolyogva köszön el a nőtől. Persze, hogy ért hozzá, elvégre mégiscsak jós, na meg látnok is. Az aranyra viszont megrázza a fejét.* - Köszönöm, de amint mondtam, nem dolgozom itt. *Hárítja el szépen. Gazdag a családja, nem igazán van erre szüksége, pláne egy akadálypályán, amikor igazán nem ezért jött. Visszakerülve viszont egy vámpírral kerül szembe, ami határozottan nem szép. A vámpír láttán azért eléggé megrémül, mégiscsak ősellenség... és nem tűnik annyira (rá nézve) ártalmatlannak mint Jack vagy Nicolas. A vámpírok ellen szikrapajzsot tanultak, de ez csak megvédené, nem támadna, így nem erre esik a választása, hanem egy másikra ugyanabból a tárgyból. Egy felfelé mutató nyilat rajzol hát... a karóvarázs eredetileg pogány istenek ellen van, de a fakaró a vámpír ellen is tökéletes lesz. Vérfarkasként talán van annyi ereje, kitérése és gyorsasága, hogy be tudjon vinni a szívébe egy döfést...* - Sanguineus Asser!

//SHE elsődleges, Karóvarázs
Mivel a pogány isteneket csak egy vérbe mártott karóval lehet megölni, (legendák szerint az áldozatának vérébe mártott örökzöld karóval) így roppant hasznos ige. A semmiből egy alkar hosszú hegyes fakaró jelenik meg a kezünkben, aminek az eleje valóban véres. Hogy ez honnan jön, arra még a legöregebb lényvadászok sem tudják a választ, de a lényeg az, hogy van, és használható. A karó ezután maradandó, és akár onnantól kezdve magunkkal is cipelhetjük. Ám akkor is csak egy közönséges fakaró. //
Vissza az elejére Go down
Programmester

Programmester


Hozzászólások száma : 29
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Nincskaszt

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:28 pm

[Ariana]
*Ariana előveszi jósképességeit, és jósol a nőnek.* -Óh, semmi baj, ha ért hozzá... Egyébként január tizenharmadikán születtem, de nem pénteken, hála az égnek. *Válaszolja a nő Ariana kérdésére. Áhitatos szemmel várja a választ, figyeli Ariana ténykedését, majd feszült figyelemmel hallgatja a választ.* -Óh, nagyon szépen köszönöm. Látom, Ön tényleg ért hozzá. *Válaszol lelkes arccal, és egy súlyos zsákot tesz le a lány elé, tele arannyal. Természetesen megtarthatja. A labirintusban vérfarkassága miatt egy ősellensége, egy vámpír leselkedik. A vámpír szomjas, ehhez kétség sem fér a szeme vörössége miatt, de mivel vérfarkas szagot érez, csak még dühösebb lesz, és gondolkodás nélkül Arianára veti magát. Meg kell védenie magát bármilyen módszerrel, ami a kelléktárában megtalálható ilyen esetekre és legalábbis megfutamítani a vámpírt, de még jobb, ha megöli, hogy többet ne legyen másokra sem veszélyes. Ő is már csak egyenesen indulhat tovább, ha legyőzi a vámpírt.*

[Jack]
*Jack ezt a kalandot tényleg csak vámpír képességeinek köszönheti, hogy túlélte. Kinyesi magából a rúnát, és tovább már nem sebződik, de azért talán lett volna jobb módja is, például Sejtgyógyítással... Arianához hasonlóan járt, ő is ősellenségébe, egy vérfarkasba botlik, méghozzá átalakult formában. Arianát ezek szerint védi az iskola vérfarkas diákjait védelmező medál, de ezt a példányt nem. A vérfarkas szinte rögtön Jackre támad, így a fiúnak igencsak ügyesnek kell lennie, ha túl akarja élni a találkozást. Ha sikerült leteríteni a vérfarkast, az út számára is egyenesen vezet.*

[Tessa]
*Tessa gyermeki lelkesedéssel örül a folyónak, és nagyon bölcsen nem ugrik bele átúszni, hanem kiválaszt egy nagyon jó megoldást, hogyan hidalhatja át a folyót. Átlebeg rajta, és továbbmegy a labirintusban. Ő nem találkozik se vámpírral, se vérfarkassal, viszont egy csapdába neki is sikerül belesétálnia. Hirtelen éles pengék bukkannak ki a földből, és ha nem vigyáz, könnyen megsebesítheti magát. Belehalni persze nem fog, ha megszúrja velük magát, annyira szerencsére nem élesek, de azért nem árt velük vigyázni. A pengék teljesen körbeveszik, elzárva előle a továbbjutás irányát. Ezután már számára is csak egyenesen vezet az út.*
//A fókuszt nem kell elkészítened a tantárgyakhoz, mert azt az elméleti órán már elkészítettétek. Smile//

[Tabitha]
*Tabithát szerencsére nem hagyja el lélekjelenléte, és hatástalanítja a bombát. Mikor továbbmegy, a labirintusban egy földmanóval találkozik, ami neki akar támadni a leányzónak. Valami okosat ki kell találnia, hogy ne legyen az áldozata. Megpróbálhatja maga elpusztítani vagy megidézhet maga is egyet, ami megvédi. Ha sikerült túljutni a manón, akkor számára is csak egy út vezet, előre.*
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Harcos

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:22 pm

* Tessát hatalmas öröm önti el, amint kijut a folyópartra. Bár nem akar újra dalra fakadni, annak ellenére, hogy tudja: itt senki sem hallhatja a madarakat leszámítva. Ehelyett azonban inkább egy légies és kecses mozdulattal megfordul maga körül, miközben nevetni kezd.*~ Lehet, hogy még nem jutottam ki, de most már tudom, hogy jól választottam. Ennek a folyónak a látványa ugyanis mindent megér. Imádom a napfényt.~* Kissé gyerekes viselkedése ellenére sem feledkezik meg azonban éretten gondolkozni, és szemével azonnal keresi a lehetőségét, annak, hogy átjusson a folyón.*~ Túl sebes, nem vagyok elég jó úszó, ahhoz, hogy megpróbáljam átúszni. Valami mást kell kitalálnom.~* Tessa kimondva a varázsigét egy 4 cm-es hóvirágot pillant meg a jobb karján, ahová a pálcáját érintette. Mosolyogva megérinti és kivárja, a varázslat hatását. A sövény folytatásához érve pedig a jobb utat választja. Megszokásból és már csak azért is, hogy bebizonyíthassa: az emberek túl sok mindent képesek elhinni anélkül, hogy meggyőződnének arról, hogy tényleg igaz-e vagy sem.*

// Fókusz készítése: A varázspálcát hozzá érintjük a bőrünkhöz és kimondjuk a Mistico varázsigét, aminek hatására egy tetoválás jelenik meg.
Lebegés: Jobb kezünk mutatóujjának az ujjbegyével érintsük meg a virágot, valamint mondjuk ki az igét. Ennek hatására felemelkedhetünk 20cm magasra. //
Vissza az elejére Go down
Tabitha Morgen
Diák
Tabitha Morgen


Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Sövénylabirintus - Page 3 Nincskaszt

Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:16 pm

*A mumus jobb kedvre deríti, de azért az elején alaposan megijedt. Legyőzve félelmét azonban, szabad az út és jobbra indul el. Kisvártatva ketyegést hall.Nem is sejti, honnan jöhet a hang és mit keres a labirintusban egy óra, bár erős bajsejtelem költözik a szívébe. Nem lehet, hogy barátja ilyet talált ki neki. De, igen. Hamarosan bebizonyosodik, hogy időzített bomba lapul a bokrok tövében. Egy perce van a lánynak, hogy hatástalanítsa. Nem teketóriázhat sokat, kapja is elő a pálcáját és fektetett nyolcast rajzol a levegőbe, miközben kimondja a varázsigét.*
-Inactivationis-* Reméli, hogy ne rabban fel az egész bozótrendszer, vagyis megtalálta a helyes megoldást.Ebben az esetben, egyenesen indul tovább.*

Hatástalanítás:
Varázsige: Inactivationis
Leírás: A varázslat egyértelmű funkcióval bír. Minden nemű aurormágiát és párbajtanos varázslatnak képes megszüntetni a hatását. Tehát nem magát a folyamatban lévő varázslatot, hanem azt, mely már becsapódott. Csapda mágiákat, pajzsokat, tehát védekezéseket is, és támadásokat, mint pl. a farkasösztön, vagy egy pokolkutya, időzített bomba. Kis mértékben más mágiák mérgezéseit is képes kiszűrni, de ilyen esetben célszerű a Gyógyító esszenciával kombinálni, így erősebb mérgeket is képesek lehetünk semmissé tenni, melyeket a két varázslat külön-külön nem tudna hatástalanítani.
Pálcamozdulat: Célszemély, ez lehet más, vagy saját magunk, ha ebben nem vagyunk korlátozva, irányába fektetett nyolcast rajzolunk, miközben kimondjuk az igét.
Hatás: Azonnali és maradandó. A hatástalanítás után már az adott mágia nem térhet vissza. Képes bármilyen aurormágiás és párbajtanos varázslatot hatástalanítani, annak erősségétől függően, vagy hogy ki hozta létre. Nálunk jóval erősebb mágus támadását nehezebb megszüntetni értelemszerűen. Aurorok, mérgek esetén druidák és természetes gyógyítók, elsődleges aurormágiával rendelkezők erősebb mágiákkal is jobban elbírnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sövénylabirintus - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sövénylabirintus   Sövénylabirintus - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sövénylabirintus
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: